Włosomianiaczki z UK! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-30, 13:43   #61
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Niestety Cię nie pocieszę, jestem tu już ponad 1,5roku i ani ichniejszego szamponu ani sensownej odżywki nie znalazłam. I na dokładkę zaczął mi się drugi cykl lecenia włosów, czy to przez stres czy pogodę, także czeka mnie wycieczka po jakieś suple albo raczej cokolwiek co uda mi się tutaj znaleźć.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 15:28   #62
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny. z czasem może moje wsłosy się uspokoją a raczej skalp. Nie pomyślałqm, że to może być przesuszeniu skóry głowwy, ponieważ na długości same3 włosy mają się dobrze a nawet bardzo. Do tej pory wszelkie zmiany odbijały się własnei na nich więc nie połaczyłam tego z wysuszeniem skalpu. niestety nie zabrałam zee sobą żadnego oleju, w kuchni stoi jedynie oliwa z oliwek hmm boje się jak diabli nałożyć tego na mój sklap..ale coż chyba będzie tr1eba spróbować. Wyruuszę pożniej do tesco i może tam coś z olei znajdę
upoluj amlę, świetnie nawilża bez obciążenia. jest w miarę uniwersalnym olejem (do każdej porowatości). ma specyficzny zapach, dość intensywny i orientalny - jak Ci takie nie w smak, to zapytaj kogoś z obsługi, która wersja jest delikatniejsza (zwykle ta dedykowana dla blondów nie jest tak intensywna).
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 10:03   #63
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

wtarłam wcoraj w skalp i przeciągnęłam na długości oliwę z oliwek. Powiem szczerze, że miała puszyste lekkie włosy do konca dnia, nawet mogłam je rozpuścic bo po ludzku sie układały
dokupiłam wcoraj olej z pestek winogron i będę taką mieszanke wcierać co jakiś czas. O czywiście olej po długości przed każdym myciem
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 10:59   #64
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

mówiłam, że suche były tutaj nie trzeba szaleć z humekantami, bo powietrze jest mega wilgotne; wystarczy dać emolient i wszystko cacy.

poczytaj dokładnie, jaki olej na jaką porowatość i dobierz sobie idealny. ja kocham amlę <3
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 11:10   #65
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

tylko nie wiem gdzie tu malę dostanę, będę się rozglądać. Dla mnie najlepszy jest właśnie z pestek winogron, do tej pory nie wcierałam go w skalp - stąd te obawy.
Widziałam też w tesco olej lniany i avocado. ten z avocado mnie zaciekawił bo po lniany śmierdzą mi włosy i nie mogłam go domyć

mam włosy średnioporowate, kiedy zaczynałam przygodę z olejami miałam rozjaśniane włosy ( bardzo wysokoporowate). Probowałam wtedy oleju kokosowego i zadziałał na mnie strasznie ;/ może teraz go spróbuje na skalp- może moje włosy nie będą się buntować
__________________

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2016-07-31 o 11:15
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 11:43   #66
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
tylko nie wiem gdzie tu malę dostanę, będę się rozglądać. Dla mnie najlepszy jest właśnie z pestek winogron, do tej pory nie wcierałam go w skalp - stąd te obawy.
Widziałam też w tesco olej lniany i avocado. ten z avocado mnie zaciekawił bo po lniany śmierdzą mi włosy i nie mogłam go domyć

mam włosy średnioporowate, kiedy zaczynałam przygodę z olejami miałam rozjaśniane włosy ( bardzo wysokoporowate). Probowałam wtedy oleju kokosowego i zadziałał na mnie strasznie ;/ może teraz go spróbuje na skalp- może moje włosy nie będą się buntować
kokos jest tylko na niskopory. na średnie to migdały, orzechy laskowe, pestki malin. lnianego nie lubię samego, lubię go zmieszać, wtedy lepiej mi 'wchodzi'.

amlę dostaniesz w każdym bootsie, superdrugu i w większości aptek.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 12:42   #67
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
lnianego nie lubię samego, lubię go zmieszać, wtedy lepiej mi 'wchodzi'.

amlę dostaniesz w każdym bootsie, superdrugu i w większości aptek.
dzięki bardzo,
będę miała to na uwadze przy kolejnej wizycie w boots
póki co oliwa, o. z pestek z winogron i chyba kupię ten z avokado- akurat te mam pod ręką
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 17:28   #68
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
amlę dostaniesz w każdym bootsie, superdrugu i w większości aptek.
to chyba tylko w tych dużych sklepach, ja tu nigdy nie widziałam amli stacjonarnie
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:22   #69
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
to chyba tylko w tych dużych sklepach, ja tu nigdy nie widziałam amli stacjonarnie
w każdej aptece, w której byłam w Londynie, widziałam.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 05:25   #70
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Dziewczyny od dłuższego czasu poszukuje serum do włosów. Nie olejku tylko serum. Do lepszego rozczesywania i dociażenia. Po myciu mam tu straszy puch, z którym radzę sobie właśnie z serum ..jednak to mi się kończy. Miałam dostawę z Polski, która się już kończy. Uwielbiam serum Green pharmacy ale tu ich nie ma. Wcześniej udało mi się upolować tony&Guy serum glos...świetny był , tylko więcej go nie mogłam znaleźć. Poradzccie mi coś. Widziałam tu przeróżne olejki Ale te albo sklejają mi włosy albo robią jeszcze większy puch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 22:47   #71
MissMonami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Odswiezam temat sa tu jeszcze jakies wlosomaniaczki z UK?

Poszukuje ogolnie dostepnej maski proteinowej tak do robienia kuracji pod czepkiem raz na jakis czas...ktos cos? preferowalabym zeby mogla byc dostepna stacjonarlnie.

na codzien stosuje emolientowe odzywki z Botanical Therapy i jestem zadowolona
MissMonami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-18 23:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.