Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 18:36   #1321
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Wtrącę się w temat, bo miałam okazję oglądać kilka modeli Hamiltona przy okazji zakupu swojej torebki. Moim zdaniem wersja z miękkiej skóry nie wygląda ładnie. O ile jest wypchana i stoi na półce, to ok, ale po włożeniu zawartości dno wygina się w dół, boki się "ciągną", a kształt robi się nieregularny. Zobaczcie na zdjęciach. Mnie się to nie podoba, z torebki robi się worek.

Saffiano natomiast to inna bajka. Torebka jest sztywna, ładnie trzyma fason, dno nie wygina się, a rączki nie ciągną skóry po bokach. Nie kupiłabym Hamiltona w zwykłej skórze .
mi się wlasnie to podoba (ale saffiano tez się podoba), to po prostu 2 różne torebki, i nie trzeba oczekiwac trczymania ksztaltów od zwyklej hamilton, ona po prostu swoim wygladem pokazuje," hej, jestem z mieciutkiej skóry..."
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:41   #1322
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
a mi się podobają torebki MK ze skóry zwyklej. Mam swoją czarną pikowaną 1.5 i nadał fajnie wyglada. tak, nie jest aż sztywna, ale nie taki efekt chciałam (mogę zrobic zdjecią, jak kogoś to interesuje). to uczucie pachnącej miękkiej skóry...mmmm (tyle że moja jest mniejsza, może o to chodzi)

ale twoja jest piekną (czy taką samą tyle że malą ma fashionelka?)[COLOR="Silver"]
Ty masz z miękkiej ale pikowaną (swoją drogą też mi się podobają ) a te są usztywnione Niepikowane z kolei nie są i szkoda bardzo bo akurat Hamilton jak dla mnie traci wówczas cały urok.
Tak, tę którą zamówiłam ale w mniejszej wersji ma Fashionelka Zamawiała z net-a-porter ale niestety dużych tam brak, musiałam czekać

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Wtrącę się w temat, bo miałam okazję oglądać kilka modeli Hamiltona przy okazji zakupu swojej torebki. Moim zdaniem wersja z miękkiej skóry nie wygląda ładnie. O ile jest wypchana i stoi na półce, to ok, ale po włożeniu zawartości dno wygina się w dół, boki się "ciągną", a kształt robi się nieregularny. Zobaczcie na zdjęciach. Mnie się to nie podoba, z torebki robi się worek.

Saffiano natomiast to inna bajka. Torebka jest sztywna, ładnie trzyma fason, dno nie wygina się, a rączki nie ciągną skóry po bokach. Nie kupiłabym Hamiltona w zwykłej skórze .
Dokładnie, też już spotkałam się z wersjami z miękkiej skóry na różnych blogach i jak dla mnie były zdecydowanie na nie A im częściej użytkowane tym bardziej przez wyrobioną skórę były zniekształcone.
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:52   #1323
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

D
Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dorwałam na allegro płaszcz z zeszłorocznej kolekcji Zary. Bezowy, zapinany na zamek i wiązany w pasie z takim niby kołnierzem niby kapturem. Najpierw strasznie mi się spodobał, kupiłam a teraz mam wątpliwości, już nie jestem do niego tak bardzo przekonana... Nie znalazłam zdjęcia katalogowego więc wrzucam wam jakieś wyszperane w necie. Co o nim sądzicie? Może macie jakieś zdjęcia z blogów gdzie prezentowany był tan właśnie płaszcz? Doradźcie, czy zostawić go czy może puścić w świat
Mam taki sam (podobny?), ale czarny mi tam się podoba jasną wersją też bym nie pogardziła koleżanka ma właśnie ten beżowy i też bardzo go lubi. Można spytać ile dałaś za niego? Ja bym zostawiła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszcz.jpg (13,7 KB, 129 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 22:54   #1324
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie Hamiltona . Zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja sztywna, ale z drugiej strony bardziej sportowa i miękka torba by mi się przydała . Szczególnie na lato. Wiecie gdzie w Polsce można je obejrzeć na żywo ? Chodzi mi głownie o Warszawę
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 06:36   #1325
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dorwałam na allegro płaszcz z zeszłorocznej kolekcji Zary. Bezowy, zapinany na zamek i wiązany w pasie z takim niby kołnierzem niby kapturem. Najpierw strasznie mi się spodobał, kupiłam a teraz mam wątpliwości, już nie jestem do niego tak bardzo przekonana... Nie znalazłam zdjęcia katalogowego więc wrzucam wam jakieś wyszperane w necie. Co o nim sądzicie? Może macie jakieś zdjęcia z blogów gdzie prezentowany był tan właśnie płaszcz? Doradźcie, czy zostawić go czy może puścić w świat
fajny jest! Mi się podoba, fajna alternatywa na wszędzie obecną czerń
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:35   #1326
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Ladywiem że na pewno spotkam Cię w tym wątku, więc uprzejmie donoszę że pojawiły się w mango czarne kombinezony pamiętam że kiedyś o niego pytałaś
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:05   #1327
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi w sprawie Hamiltona . Zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja sztywna, ale z drugiej strony bardziej sportowa i miękka torba by mi się przydała . Szczególnie na lato. Wiecie gdzie w Polsce można je obejrzeć na żywo ? Chodzi mi głownie o Warszawę
W butiku Chiara jakies sa aczkolwiek saffiano chyba nie. Niestety nie ma jeszcze w Polsce oficjalnego butiku Michaela Korsa i na tym polega caly problem z kupnem
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 09:44   #1328
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Ja też się wybrałam dzisiaj do Organique bo czarne mydło mieli mieć od zeszłego czwartku. Niestety pani powiedziała, że jeszcze nie maja i nie wiadomo kiedy przyjdą, w pt-sob ma być dostawa więc może wtedy. I jeszcze dodała, że dużo pań się o nie pytało - czyżby siła wizażu ?
Zapewne Sporo osób podgląda ten wątek (btw, zapraszamy do p[rzyłączenia się do dyskusji i uległo tak jak my zapewne

Cytat:
Napisane przez Karolekjot Pokaż wiadomość
Ty jesteś z Zielonej prawda? Mi powiedziano, że mydło będzie pod koniec października
Tak. Prawie Tu pracuję a mieszkam w okolicy
W którym O. pytałaś? Ja w Fokusie.
Niemniej jednak Pani mi powiedziała, że w żadnym w Zielonogórskich O. nie ma mydła. No, ale termin podała bardziej odległy niż Tobie

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość

Byłaś w Malcie? W takim razie dobrze, że się nie wybrałam, bo mi totalnie nie po drodze chyba zamówię online
Nie. W Poznaniu będę dopiero we wtorek. Ale zastanawiam się czy się fatygować specjalnie po to mydło. Zadzownię może najpierw i zapytam czy jest
Jakby co - dam Ci znać

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Tymczasem sama przedwczoraj zamówiłam w końcu MK Hamilton tote saffiano, wymarzony odcień Pearl Grey + złoto. Tyyyle się naczekałam zanim pojawiła się na stronie sklepu w UK Ale w końcu leci do mnie, nie mogę się doczekać Nie pisałam wcześniej bo u mnie również ostatnio brak czasu, od października intensywnie działam na dwa fronty (doktorat a w międzyczasie studia podyplomowe z totalnie innego zakresu) i niekiedy już nie wiem w co przysłowiowe ręce wsadzić.
Absolutnie piękna torebka !!!!!!

Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
A jednak! Olejku (ale jakiegoś z małego sklepiku) użyłam kiedyś raz, od koleżanki na wyjeździe. Nałożyłam go wtedy pod makijaż. W kolejnym tygodniu miałam jak na siebie cudną cerę i nie wiedziałam czy to zasługa olejku czy maseczek, których teraz regularnie używam.
Tego z Organique użyłam wczoraj pierwszy raz, również pod makijaż i powiem Wam, że byłam bardzo zadowolona. Nie świeciłam się jak szalona, nawet nie musiałam poprawiać makijażu. Ale zobaczę dzisiaj jeszcze raz, ale wydaje mi się, że będzie to moja kolejna perełka kosmetyczna

Co do cz. mydła. W Łodzi w Porcie w zeszłym tygodniu bez problemu go kupiłam, nawet z 30% zniżką
Nie kuś mnie tym olejkiem


Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie grubsze (60-100 den) rajstopy? Ja do tej pory głównie w H&M ale denerwuje mnie, że bardzo się "kulkują"
Ja mam kilka par 100 DEN z F&F. Polecam
Ponadto, dobre są też z Marylin. Od nich zawsze kupuję wiosną kolanówki. Są bardzo czarne i grube, nie prześwieca się skóra.


Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość


A mam pytanie do wszystkich doktorantek jednocześnie jesteście na studiach doktoranckich czy piszecie z wolnej stopy?
Jestem na studiach.
Ale mam na seminarium kilka osób, które piszą z wolnej stopy i szczerze mówiąc zaczynam żałować, że też się na to nie zdecydowalam.

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dorwałam na allegro płaszcz z zeszłorocznej kolekcji Zary. Bezowy, zapinany na zamek i wiązany w pasie z takim niby kołnierzem niby kapturem. Najpierw strasznie mi się spodobał, kupiłam a teraz mam wątpliwości, już nie jestem do niego tak bardzo przekonana... Nie znalazłam zdjęcia katalogowego więc wrzucam wam jakieś wyszperane w necie. Co o nim sądzicie? Może macie jakieś zdjęcia z blogów gdzie prezentowany był tan właśnie płaszcz? Doradźcie, czy zostawić go czy może puścić w świat
Bardzo ładny. Oglądałam go kiedyś w sklepie

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość


Dziewczyny, gdzie znajde ciemne granatowe dżinsy rurki, które napewno nie będą farbowac?
(mogą byc droższe, tak do 350 zł), zawiodłam się na cubus, mango, zara, sisley, benetton, lee.
Ja polecam z ONLY.
Mam je właśnie dziś na sobie Mają bardzo ładny kolor, świetny fason. Zbieram komplementy jak się w nich pojawiam
Nie farbuję
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:51   #1329
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Zapewne Sporo osób podgląda ten wątek (btw, zapraszamy do p[rzyłączenia się do dyskusji i uległo tak jak my zapewne
Ja podglądam ale nie mam zbytnio czasu pisać, jedynie tylko w weekendy, i jakbym tak miała odpisać każdej z was na wiadomości z całego tygodnia to by mi życia brakło

Zresztą ostatnio mam odwyk zakupowy bo doszłam do takiego szczęśliwego punktu w swoim życiu, w którym wiem co ubrać i nie czuję potrzeby zakupów, więc co mam pisać?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:05   #1330
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Ladywiem że na pewno spotkam Cię w tym wątku, więc uprzejmie donoszę że pojawiły się w mango czarne kombinezony pamiętam że kiedyś o niego pytałaś
Dziękuję Kochana Kombinezon już miałam u siebie, nawet 2 sztuki w 2 rozmiarach . Niestety XS jest dobry, ale nogawki są zbyt obcisłe na dole, a wolałabym, żeby układały się na kształt cygaretek.. Z kolei S fajnie wygląda w dolej części, a góra mi wisi


Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
W butiku Chiara jakies sa aczkolwiek saffiano chyba nie. Niestety nie ma jeszcze w Polsce oficjalnego butiku Michaela Korsa i na tym polega caly problem z kupnem
Oj no to szkoda. Tak właśnie kojarzyłam . A tej miękkiej wersji nie dałoby się jakoś usztywnić, np tekturą?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:18   #1331
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Co do farbujących dżinsów - ja też miewam czasem taki problem z dzinsami i jesli dobrze pamiętam, moja mama moczyla je (?) w wodzie z octem chyba. I faktycznie po takim zabiegu nogi już nie robiły się niebieskie od dżisnów
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 11:01   #1332
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Dziewczyny, gdzie on line kupujecie czarne mydło?
Nie wiem, jakoś nie mam zaufania do allegro w tej kwestii (może niepotrzebnie?)

Poza tym, natknęłam się przed chwilą na aukcję olejku arganowego. Jakoś podejrzanie tanio mi się wydaje

http://allegro.pl/100-czysty-olej-ar...712873703.html
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:38   #1333
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie on line kupujecie czarne mydło?
Nie wiem, jakoś nie mam zaufania do allegro w tej kwestii (może niepotrzebnie?)

Poza tym, natknęłam się przed chwilą na aukcję olejku arganowego. Jakoś podejrzanie tanio mi się wydaje

http://allegro.pl/100-czysty-olej-ar...712873703.html
Tutaj można kupić czarne mydło i olejek arganowy:
http://www.mydlarnia.info/savon-noir-cat-228.aspx

I tutaj:
http://www.helfy.pl/olej-arganowy-bio
z tym,że aktualnie brak mydła

Edytowane przez Lena1209
Czas edycji: 2012-10-26 o 11:53
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:40   #1334
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie on line kupujecie czarne mydło?
Nie wiem, jakoś nie mam zaufania do allegro w tej kwestii (może niepotrzebnie?)

Poza tym, natknęłam się przed chwilą na aukcję olejku arganowego. Jakoś podejrzanie tanio mi się wydaje

http://allegro.pl/100-czysty-olej-ar...712873703.html
ja kupiłam w biolander, ale nie wiem czy to to samo co w organique
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 12:27   #1335
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Tutaj można kupić czarne mydło i olejek arganowy:
http://www.mydlarnia.info/savon-noir-cat-228.aspx

I tutaj:
http://www.helfy.pl/olej-arganowy-bio
z tym,że aktualnie brak mydła
Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja kupiłam w biolander, ale nie wiem czy to to samo co w organique
Dziękuję dziewczęta za odpowiedzi.
Zapamiętam sobie na przyszłość.
Teraz już nie potrzebuję bo właśnie wróciłam z miasta i udało mi się kupić stacjonarnie czarne mydło i olejek arganowy w małym sklepiku z kosmetykami naturalnymi. Dotychczas mieli tylko jakieś serie ziołowych szamponów z joanny, itp, ale teraz widzę, że faktycznie zaczynają sprawdzać fajne kosmetyki
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 12:38   #1336
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie on line kupujecie czarne mydło?
Nie wiem, jakoś nie mam zaufania do allegro w tej kwestii (może niepotrzebnie?)

Poza tym, natknęłam się przed chwilą na aukcję olejku arganowego. Jakoś podejrzanie tanio mi się wydaje

http://allegro.pl/100-czysty-olej-ar...712873703.html
Zakupem mydła nie pomogę, gdyż kupiłam je ostatnio w sklepie stacjonarnym Jednak pojawiły mi się wypryski..stosuje je od ponad 2 tyg.. Czy której z Was przytrafiło się coś takiego
Moja skóra nie jest skłonna do takich niespodzianek, więc tym bardziej jestem zdziwiona Aaa i posiadam czarne mydło afrykańskie wyglądające jak pasta
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:21   #1337
annini
Zadomowienie
 
Avatar annini
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Zakupem mydła nie pomogę, gdyż kupiłam je ostatnio w sklepie stacjonarnym Jednak pojawiły mi się wypryski..stosuje je od ponad 2 tyg.. Czy której z Was przytrafiło się coś takiego
Moja skóra nie jest skłonna do takich niespodzianek, więc tym bardziej jestem zdziwiona Aaa i posiadam czarne mydło afrykańskie wyglądające jak pasta
madziulka, to naturalna reakcja skóry, daj jej jeszcze z 1-2tyg na unormowanie, to co już miałaś pod skórą to Ci wyjdzie, a potem wszystko przycichnie, przynajmniej ja tak miałam
annini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 15:05   #1338
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dorwałam na allegro płaszcz z zeszłorocznej kolekcji Zary. Bezowy, zapinany na zamek i wiązany w pasie z takim niby kołnierzem niby kapturem. Najpierw strasznie mi się spodobał, kupiłam a teraz mam wątpliwości, już nie jestem do niego tak bardzo przekonana... Nie znalazłam zdjęcia katalogowego więc wrzucam wam jakieś wyszperane w necie. Co o nim sądzicie? Może macie jakieś zdjęcia z blogów gdzie prezentowany był tan właśnie płaszcz? Doradźcie, czy zostawić go czy może puścić w świat
Ja go mam i bardzo lubię! Jeśli nie był drogi, to zostaw, będziesz zadowolona
Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Ja podglądam ale nie mam zbytnio czasu pisać, jedynie tylko w weekendy, i jakbym tak miała odpisać każdej z was na wiadomości z całego tygodnia to by mi życia brakło

Zresztą ostatnio mam odwyk zakupowy bo doszłam do takiego szczęśliwego punktu w swoim życiu, w którym wiem co ubrać i nie czuję potrzeby zakupów, więc co mam pisać?
Gratuluję Ja chyba nigdy nie dojdę do tego punktu

Mirell, Anies - piękne te wasze torby
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...

Edytowane przez katrina_s
Czas edycji: 2012-10-26 o 15:06
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 16:00   #1339
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez annini Pokaż wiadomość
madziulka, to naturalna reakcja skóry, daj jej jeszcze z 1-2tyg na unormowanie, to co już miałaś pod skórą to Ci wyjdzie, a potem wszystko przycichnie, przynajmniej ja tak miałam
Dzięki Annini, w takim układzie uspokoiłaś mnie i mam nadzieję że teraz już będzie coraz lepiej
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 17:25   #1340
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Wróciłam zadowolona zakupów bo kupiłam płaszczyk! Poszłam do zary, ale był tam mały wybór i nic mi nie odpowiadało. Przez przyadek weszłam do pull&bear i dorwałam płaszcz! Zapomniałam, że już na stronie mi się podobał, ale na szczęście trafił w moje ręce. Jest taki jak chciałam - granatowy, długość do połowy uda, do tego ma ciekawe szare wstawki i pasujący mi krój, a w składzie 70% wełny.
Kupiłam też fuksem czarną pikowaną kurtkę w marks&spencer za szaloną kwotę po przecenie 72 zł. Żal było nie brać. Dorwałam też szary sweterek z h&m gładki i miły w dotyku.
Mamę namówiłam na boską sukienkę w zarze - szaro-czarna, nowość z dzisiaj na stronie jeszcze jej nie ma. Niestety były tylko 2 rozmiary M i L, na mamę M było dobre, może na mnie też będzie pasować, to będziemy nosić razem. Fason luźny, do kozaków super!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9750311401_2_4_2.jpg (42,0 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3485.jpg (65,9 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3481.jpg (65,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3477.jpg (92,3 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3487.jpg (81,2 KB, 165 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 22:47   #1341
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wróciłam zadowolona zakupów bo kupiłam płaszczyk! Poszłam do zary, ale był tam mały wybór i nic mi nie odpowiadało. Przez przyadek weszłam do pull&bear i dorwałam płaszcz! Zapomniałam, że już na stronie mi się podobał, ale na szczęście trafił w moje ręce. Jest taki jak chciałam - granatowy, długość do połowy uda, do tego ma ciekawe szare wstawki i pasujący mi krój, a w składzie 70% wełny.
Kupiłam też fuksem czarną pikowaną kurtkę w marks&spencer za szaloną kwotę po przecenie 72 zł. Żal było nie brać. Dorwałam też szary sweterek z h&m gładki i miły w dotyku.
Mamę namówiłam na boską sukienkę w zarze - szaro-czarna, nowość z dzisiaj na stronie jeszcze jej nie ma. Niestety były tylko 2 rozmiary M i L, na mamę M było dobre, może na mnie też będzie pasować, to będziemy nosić razem. Fason luźny, do kozaków super!
świetne zakupy! Pokazałabyś się może w płaszczu? W sklepie jeszcze nie trafiłam na niego, a na stronie też mi się bardzo spodobał, ładne połączenie kolorów.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 22:47   #1342
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wróciłam zadowolona zakupów bo kupiłam płaszczyk! Poszłam do zary, ale był tam mały wybór i nic mi nie odpowiadało. Przez przyadek weszłam do pull&bear i dorwałam płaszcz! Zapomniałam, że już na stronie mi się podobał, ale na szczęście trafił w moje ręce. Jest taki jak chciałam - granatowy, długość do połowy uda, do tego ma ciekawe szare wstawki i pasujący mi krój, a w składzie 70% wełny.
Kupiłam też fuksem czarną pikowaną kurtkę w marks&spencer za szaloną kwotę po przecenie 72 zł. Żal było nie brać. Dorwałam też szary sweterek z h&m gładki i miły w dotyku.
Mamę namówiłam na boską sukienkę w zarze - szaro-czarna, nowość z dzisiaj na stronie jeszcze jej nie ma. Niestety były tylko 2 rozmiary M i L, na mamę M było dobre, może na mnie też będzie pasować, to będziemy nosić razem. Fason luźny, do kozaków super!
suuper gratuluję zakupu
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 00:25   #1343
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wróciłam zadowolona zakupów bo kupiłam płaszczyk! Poszłam do zary, ale był tam mały wybór i nic mi nie odpowiadało. Przez przyadek weszłam do pull&bear i dorwałam płaszcz! Zapomniałam, że już na stronie mi się podobał, ale na szczęście trafił w moje ręce. Jest taki jak chciałam - granatowy, długość do połowy uda, do tego ma ciekawe szare wstawki i pasujący mi krój, a w składzie 70% wełny.
Kupiłam też fuksem czarną pikowaną kurtkę w marks&spencer za szaloną kwotę po przecenie 72 zł. Żal było nie brać. Dorwałam też szary sweterek z h&m gładki i miły w dotyku.
Mamę namówiłam na boską sukienkę w zarze - szaro-czarna, nowość z dzisiaj na stronie jeszcze jej nie ma. Niestety były tylko 2 rozmiary M i L, na mamę M było dobre, może na mnie też będzie pasować, to będziemy nosić razem. Fason luźny, do kozaków super!
Pokaż się w nim koniecznie
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 07:34   #1344
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

ale fajny płaszcz
ja ostatnio znalazłam tez wymarzony w jednym sklepie ale oczywiście brak mojego rozmiaru ehhhh;/
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 07:45   #1345
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Zapewne Sporo osób podgląda ten wątek (btw, zapraszamy do p[rzyłączenia się do dyskusji i uległo tak jak my zapewne
No to przyszłam
Wątek podglądam od dawna, bardzo mi się tutaj podoba. Pierwszą część przeczytałam od deski do deski. Styl prosty, klasyczny zawsze był mi bliski, niektórzy twierdzą, że wieje nudą, ale z perspektywy czasu przyznają rację - zwłaszcza gdy oglądamy zdjęcia z imprez

Wykupiłyście czarne mydło we wszystkich sklepach, u mnie babka w Organiqu mówiła coś o grudniu Że już nie wspomnę o utwardzaczu z Paese

Fajne propozycje tutaj wklejacie, btw skąd je bierzecie - z blogów?
Z polskich - bardzo lubię styl Cieleckiej i Kożuchowskiej - nie przekombinowany, ale kobiecy i ponadczasowy A sklepy - klasyka: Zara, czasem coś wygrzebię w H&M, Reserved. Miłością olbrzymią pałam do Massimo Dutti, wręcz dziką przyjemność mi sprawia oglądanie tej strony, ale zakupy raczej na wyprzedażach
Lubię też koncepcję capsule wardrobe i od jakiegoś czasu staram się ją wprowadzać w życie - oczywiście nie chodzi o ograniczoną ilość egzemplarzy tylko o to, żeby mi wszystko do siebie pasowało

No to się trochę przedstawiłam
I witam raz jeszcze!
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 08:55   #1346
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
No to przyszłam
Wątek podglądam od dawna, bardzo mi się tutaj podoba. Pierwszą część przeczytałam od deski do deski. Styl prosty, klasyczny zawsze był mi bliski, niektórzy twierdzą, że wieje nudą, ale z perspektywy czasu przyznają rację - zwłaszcza gdy oglądamy zdjęcia z imprez

Wykupiłyście czarne mydło we wszystkich sklepach, u mnie babka w Organiqu mówiła coś o grudniu Że już nie wspomnę o utwardzaczu z Paese

Fajne propozycje tutaj wklejacie, btw skąd je bierzecie - z blogów?
Z polskich - bardzo lubię styl Cieleckiej i Kożuchowskiej - nie przekombinowany, ale kobiecy i ponadczasowy A sklepy - klasyka: Zara, czasem coś wygrzebię w H&M, Reserved. Miłością olbrzymią pałam do Massimo Dutti, wręcz dziką przyjemność mi sprawia oglądanie tej strony, ale zakupy raczej na wyprzedażach
Lubię też koncepcję capsule wardrobe i od jakiegoś czasu staram się ją wprowadzać w życie - oczywiście nie chodzi o ograniczoną ilość egzemplarzy tylko o to, żeby mi wszystko do siebie pasowało

No to się trochę przedstawiłam
I witam raz jeszcze!
Witamy!
Zgadzam się w 100% z zaznaczonym zdaniem. Później gdy oglądamy zdjęcia szczególnie widać różnicę. Zestawy wklejane są głównie z blogów.

Wiecie, co mam chyba 'problem białego t-shirta'. Moim zdaniem pasuje do wszystkiego i codziennie bym go zakładała. Wczoraj założyłam inny kolor i czułam się źle. Muszę się jakoś przełamać.
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:31   #1347
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Witamy!
Zgadzam się w 100% z zaznaczonym zdaniem. Później gdy oglądamy zdjęcia szczególnie widać różnicę. Zestawy wklejane są głównie z blogów.

Wiecie, co mam chyba 'problem białego t-shirta'. Moim zdaniem pasuje do wszystkiego i codziennie bym go zakładała. Wczoraj założyłam inny kolor i czułam się źle. Muszę się jakoś przełamać.
Mam tak samo - najczęściej zakładałbym t-shirty białe - gładkie albo z nadrukiem. Mam wrażenie, że w innym kolorze już nie jest mi tak fajnie. Zawsze jak chcę sobie kupić jakaś koszulkę to powtarzam w myślach : "tylko nie białą", a i tak ostatecznie do kasy idę z białą bluzką
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:41   #1348
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Mam tak samo - najczęściej zakładałbym t-shirty białe - gładkie albo z nadrukiem. Mam wrażenie, że w innym kolorze już nie jest mi tak fajnie. Zawsze jak chcę sobie kupić jakaś koszulkę to powtarzam w myślach : "tylko nie białą", a i tak ostatecznie do kasy idę z białą bluzką
Haha, mam tak samo, 96% moich bluzek,koszulek,topów, bokserek jest biała, 1% czarna, 1% beżowa/ecru, 1% szara i 1% inne kolory
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:43   #1349
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Świetna Uwielbiam fason MK Hamilton, pochwal się koniecznie zdjęciami jak przyjdzie!

Tymczasem sama przedwczoraj zamówiłam w końcu MK Hamilton tote saffiano, wymarzony odcień Pearl Grey + złoto. Tyyyle się naczekałam zanim pojawiła się na stronie sklepu w UK Ale w końcu leci do mnie, nie mogę się doczekać Nie pisałam wcześniej bo u mnie również ostatnio brak czasu, od października intensywnie działam na dwa fronty (doktorat a w międzyczasie studia podyplomowe z totalnie innego zakresu) i niekiedy już nie wiem w co przysłowiowe ręce wsadzić.
piękna
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 13:07   #1350
catarina11
Rozeznanie
 
Avatar catarina11
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 572
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
W butiku Chiara jakies sa aczkolwiek saffiano chyba nie. Niestety nie ma jeszcze w Polsce oficjalnego butiku Michaela Korsa i na tym polega caly problem z kupnem

W Warszawie, w Galerii Mokotów będzie niedługo otwarcie Salonu MK
catarina11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.