Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe cz.II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-12, 14:36   #151
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez roslin Pokaż wiadomość
Dobrze
Super masz
Ciepełko i takie tam
Wymyśliliście juz imiona dla dzieciaków??
Kiedy masz następna wizytę u gina?
Sorki za tyle pytań ale ciekawi mnie jedyna mama trojaczków która udało mi sie poznac
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:46   #152
roslin
Raczkowanie
 
Avatar roslin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Następną wizytę mam jutro, kontrolną, praktycznie samo USG.

Imion jeszcze nie mamy wybranych, wahamy się nad dość długą listą. Teściowa marudzi zresztą, że powinniśmy po patronach wybierać, a nie po brzmieniu...
roslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:47   #153
rzeskaOL
Raczkowanie
 
Avatar rzeskaOL
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 65
GG do rzeskaOL
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

uuu lalala nie zaglądałam kilka godzin na forum a wy tyle już "na trzaskałyście" ładnie nie mam teraz czasu na nadrabianie , mam fatalny poniedziałek... np zatrzasnełam kluczyki w aucie ( nie mam zapasowych) na myjni..(moja mina bezcenna jak się zorientowałam ,że nie ma jak wejść do auta) a śpieszyłam sie do domu bo pościel zostawiłam na balkonie a strasznie padało... a to tylko kropka nad "i " dzisiejszego "pięknego poniedziałku...bllllleeee e
__________________
20/40
rzeskaOL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:54   #154
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez roslin Pokaż wiadomość
Następną wizytę mam jutro, kontrolną, praktycznie samo USG.

Imion jeszcze nie mamy wybranych, wahamy się nad dość długą listą. Teściowa marudzi zresztą, że powinniśmy po patronach wybierać, a nie po brzmieniu...
A co Ty się tak tą teściową przejmujesz To Wasze dzieci, chyba ona nie ma nic do gadania
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:00   #155
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

roslin co do imion to jakie wchodza w grę?
Macie jakies polskie na liście??
Co ile chodzisz do gina? Pracujesz nadal?
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:16   #156
roslin
Raczkowanie
 
Avatar roslin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
roslin co do imion to jakie wchodza w grę?
Macie jakies polskie na liście??
Co ile chodzisz do gina? Pracujesz nadal?
Polskie raczej nie. Kwestia jest taka, że polskie imiona zazwyczaj są trudne do wymówienia dla obcokrajowca + trudno wytłumaczyć zdrobnienia komuś mówiącemu językiem, gdzie zdrobnienia imion tworzy się za pomocą jednej/dwóch reguł. Do tego (pomijając internet) raczej mało mam kontaktu z Polską - mam tam jedynie bardzo daleką rodzinę i bardzo dalekich znajomych.

Co do imion - różnie. Mi się podoba imię Quentin, portugalskie Anibal, angielskie Frederick czy Benjamin, mężowi - Tiago, Raul, Diego, Eric...

Do gina chodzę średnio co dwa tygodnie, nie pracuję (oficjalnie) od początku ciąży...
roslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:25   #157
Letk_a
Raczkowanie
 
Avatar Letk_a
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 191
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny!

Ja mam zaległości 3 dniowe, już zczytałam wszystko.
Dzięki za gazetkę LIDLA, również udam się na shopping.
Pospałam dzisiaj do 10:00, głowa trochę boli ale od początku ciąży nie brałam żadnej na ból głowy więc wytrzymuję, z czego jestem dumna bo zawsze jak tylko zabolała mnie głowa, od razu była tabletka.

Nad ranem obudziłam się w niekontrolowanym ruchu mocnego przeciągania się mojego ciała, aż czułam jak wszystko mi drży jakbym pół roku się nie przeciągała - bo prawie tak jest
Chyba ciało tego potrzebowało i pod moją "nieuwagę" we śnie to samo zrobiło

Polecam Wam na poprawę humoru ciekawy film, który puścił mi Mąż w weekend - padłam ze śmiechu bo wszystko okazało się takie prawdziwe

http://www.youtube.com/watch?v=aZBhyPiyeOs
znam ten filmik, nieźle się uśmiałam jak oglądałam to 1 raz

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Musze sie pochwalic ze moj maz zadebiutowal w poczuciu kopniaczka, myslalam ze nie poczuje tego ja skoro to jego reka ale poczulismy w jednym momencie. I faktycznoe rozbrykane yo dziecie. Bo raz czuje na srodki , raz po prawej str itd, ale na tej samej wys.
to gratuluję i jak zareagował? pewnie niesamowicie się ucieszył jak poczuł purtusia heheh

Byłam dzisiaj w kappahl myślałam, że znajdę jakąś górę od stroju, może w bobprixie coś znajdę bo ani tu na basen, i wakacje się zbliżają... i C&A sprawdzę

Koralinka86 cudne zdjęcia z takiej małej kropeczki człowiek

Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość
uuu lalala nie zaglądałam kilka godzin na forum a wy tyle już "na trzaskałyście" ładnie nie mam teraz czasu na nadrabianie , mam fatalny poniedziałek... np zatrzasnełam kluczyki w aucie ( nie mam zapasowych) na myjni..(moja mina bezcenna jak się zorientowałam ,że nie ma jak wejść do auta) a śpieszyłam sie do domu bo pościel zostawiłam na balkonie a strasznie padało... a to tylko kropka nad "i " dzisiejszego "pięknego poniedziałku...bllllleeee e
to jak sobie poradziłaś z autem? :P ja też mam tylko 1 kluczyki... :|

Jak wracałam do domu ze sklepu musiałam cofnąć się z mężem po jakieś ciastka bo mam teraz napady na słodkie heheh
__________________
41/40

Gdy rodzi się dziecko, rodzą się również mama i tata <3
Letk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 15:33   #158
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Mamusie a macie na brzuszkach tę kreskę pod pępkiem pionową? Ponoć pojawia się takowa w ciąży, ja jeszcze nie mam.
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:36   #159
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Rozmawiałyśmy o tym jakiś czas temu. Ja jeszcze nie mam i raczej nie bede miała, bo z córka w ogóle nie miałam.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:39   #160
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Rozmawiałyśmy o tym jakiś czas temu. Ja jeszcze nie mam i raczej nie bede miała, bo z córka w ogóle nie miałam.
Dziękuję myślałam że to reguła i wypatruję co dzień w lustrze to jestem spokojna. Rozstępów też nie mam, podejrzewam że nie będę miała sporo bo moja skóra jakaś taka gruba i gumowa zawsze była
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:48   #161
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Mamusie a macie na brzuszkach tę kreskę pod pępkiem pionową? Ponoć pojawia się takowa w ciąży, ja jeszcze nie mam.
ja mam te linię od kilku tyg i staje sie coraz ciemniejsza a brodawki to juz mam takie ciemne jak czekolada.
__________________
30/40
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 15:52   #162
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Super te nasze objawy.
A powiedzcie jakie nosicie biustonosze?
Usztywniane czy lepiej kupić najbardziej naturalne i bez drucików i tzw push up? Może jedne są nieprawidłowe? Czy ma to znaczenie?
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:56   #163
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
A co Ty się tak tą teściową przejmujesz To Wasze dzieci, chyba ona nie ma nic do gadania
Zgadzam się

My też nie mamy jeszcze wybranego imienia..
A reszta dziewczyn? Wybrałyście już imię?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:09   #164
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Mamusie a macie na brzuszkach tę kreskę pod pępkiem pionową? Ponoć pojawia się takowa w ciąży, ja jeszcze nie mam.
Ja już mam, ale nie jeszcze jakąś mega ciemna No i jest krzywa

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się

My też nie mamy jeszcze wybranego imienia..
A reszta dziewczyn? Wybrałyście już imię?
My mamy wybrane dla chłopca Michał i wczoraj mąz usłyszał w tv Hubert i nagle wyskoczył, że będziemy mieli Huberta A prędzej gadał, że jak będzie syn, to musi być Michał
Ale za to dla dziewczynki nie chce mi pomóc nic wybrać a mi już się nic tak w 100% nie podoba
No ale 20.05 jeden problem sie rozwiąże, bo będzie wiadomo dla kogo musimy wybrać imię


Ale pyszny obiadek zrobiłam
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
Zuzanna
05.11.2014
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:14   #165
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

U nas wstępnie Kacper (ale Huberta też bierzemy pod uwagę ), rodzicom się nie podoba, ale mówi się trudno
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:17   #166
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez kamila2709 Pokaż wiadomość
Ja już mam, ale nie jeszcze jakąś mega ciemna No i jest krzywa



My mamy wybrane dla chłopca Michał i wczoraj mąz usłyszał w tv Hubert i nagle wyskoczył, że będziemy mieli Huberta A prędzej gadał, że jak będzie syn, to musi być Michał
Ale za to dla dziewczynki nie chce mi pomóc nic wybrać a mi już się nic tak w 100% nie podoba
No ale 20.05 jeden problem sie rozwiąże, bo będzie wiadomo dla kogo musimy wybrać imię


Ale pyszny obiadek zrobiłam
Dwa imiona są ładne, więc luzik
My jeszcze dyskutujemy

Co gotowałaś?
Ja dzisiaj robiłam sałatkę Cesara i mam ochotę na naleśniki z musem jabłkowym Tylko muszę zmobilizować cztery litery
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:18   #167
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez kamila2709 Pokaż wiadomość
Ja już mam, ale nie jeszcze jakąś mega ciemna No i jest krzywa



My mamy wybrane dla chłopca Michał i wczoraj mąz usłyszał w tv Hubert i nagle wyskoczył, że będziemy mieli Huberta A prędzej gadał, że jak będzie syn, to musi być Michał
Ale za to dla dziewczynki nie chce mi pomóc nic wybrać a mi już się nic tak w 100% nie podoba
No ale 20.05 jeden problem sie rozwiąże, bo będzie wiadomo dla kogo musimy wybrać imię


Ale pyszny obiadek zrobiłam
U nas:
Oliwia, Ola
Adaś, Mikołaj

20.05 - ja też będę po USG - czekamy na określenie płci
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:22   #168
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Ale miałam czytania Na szczęscie nadrobiłam wszystko

Wizyta u teściów udana, miałam wrażenie, że teściowa dała na luz i chyba nawet się cieszyła, że przyjechałam, ale do konca nie wiem, moze lepsza z niej aktorka niz teściowa.
Teściu też w miare dobrze się zachowywał, ale na wejsciu nie powstrzymał sie i mi dowalił tekstem "widzę, że Ci się przytyło" Muszę dodać, że mnie pierwszy raz widzieli odkąd zaszłam w ciąże. Tesciowa tylko popatrzyła na okrągły brzuszek i zapytała, jak się czuje itp, ale teściu
Cieszę się że wizyta się udała i wiem jak ciężko czasami wytrzymać z teściową. Teściowa to jakiś dziwny gatunek człowieka.
Cytat:
Napisane przez roslin Pokaż wiadomość
Następną wizytę mam jutro, kontrolną, praktycznie samo USG.

Imion jeszcze nie mamy wybranych, wahamy się nad dość długą listą. Teściowa marudzi zresztą, że powinniśmy po patronach wybierać, a nie po brzmieniu...
Kciuki za wizytę, a teściową się nie przejmuj to wam ma się podobać. Mi się bardzo podoba imię Krzysztof, a moja teściowa jak się o tym dowiedziała to się strasznie oburzyła bo jeden z jej TŻ tak się nazywał i kategorycznie wyraziła się że nie. Ja się tym nie przejmuje. Imienia jeszcze nie wybraliśmy, ale na pewno nikt nie będzie nam zabraniał.
Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość
uuu lalala nie zaglądałam kilka godzin na forum a wy tyle już "na trzaskałyście" ładnie nie mam teraz czasu na nadrabianie , mam fatalny poniedziałek... np zatrzasnełam kluczyki w aucie ( nie mam zapasowych) na myjni..(moja mina bezcenna jak się zorientowałam ,że nie ma jak wejść do auta) a śpieszyłam sie do domu bo pościel zostawiłam na balkonie a strasznie padało... a to tylko kropka nad "i " dzisiejszego "pięknego poniedziałku...bllllleeee e
Współczuję i jak się to skończyło? Jak otworzyła? Ja o mały włos nalałabym do diesla nie tego paliwa (niedawno zmieniliśmy samochód). Coś jest z tym poniedziałkiem na rzeczy.

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
A co Ty się tak tą teściową przejmujesz To Wasze dzieci, chyba ona nie ma nic do gadania
Zgadzam się. To wasze dzieci.
Cytat:
Napisane przez Letk_a Pokaż wiadomość
Jak wracałam do domu ze sklepu musiałam cofnąć się z mężem po jakieś ciastka bo mam teraz napady na słodkie heheh
Mam to samo pochłania wszystko co słodkie.
Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Mamusie a macie na brzuszkach tę kreskę pod pępkiem pionową? Ponoć pojawia się takowa w ciąży, ja jeszcze nie mam.
Nie i w pierwszej też późno się pojawiła, ale długooo po porodzie się utrzymywała.

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Dziękuję myślałam że to reguła i wypatruję co dzień w lustrze to jestem spokojna. Rozstępów też nie mam, podejrzewam że nie będę miała sporo bo moja skóra jakaś taka gruba i gumowa zawsze była
Co do rozstępów też tak myślałam. Bardzo Ci tego życzę aby Cię ominęły, ale to jeszcze za wcześnie. U mnie pojawiły się koło 7 i posypały się wszędzie nie tylko na brzuchu. Lepiej więc zapobiegawczo randze się smarować.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:31   #169
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Ale miałam czytania Na szczęscie nadrobiłam wszystko

Wizyta u teściów udana, miałam wrażenie, że teściowa dała na luz i chyba nawet się cieszyła, że przyjechałam, ale do konca nie wiem, moze lepsza z niej aktorka niz teściowa.
Teściu też w miare dobrze się zachowywał, ale na wejsciu nie powstrzymał sie i mi dowalił tekstem "widzę, że Ci się przytyło" Muszę dodać, że mnie pierwszy raz widzieli odkąd zaszłam w ciąże. Tesciowa tylko popatrzyła na okrągły brzuszek i zapytała, jak się czuje itp, ale teściu
Dobrze, że już jesteś po i że nie było źle.

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
A wcisnęłaś sobie do niej cytrynę? Podobno pomaga.
Nie wciskałam cytryny, bo nie wiedziałam, że można. Teraz jak skierowanie dostane to się zapytam.

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
U nas wstępnie Kacper (ale Huberta też bierzemy pod uwagę ), rodzicom się nie podoba, ale mówi się trudno
Miałam Huberta na liście w poprzedniej ciąży, ale teraz już tych Hubertów od groma w moim otoczeniu, więc odpada..
A rodzicami się nie przejmuj, co byś nie wymyśliła, zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się podobało.
My się nasłuchaliśmy komentarzy w poprzedniej ciąży i postanowiliśmy tym razem nie mówić rodzinie jakie imię wybraliśmy (jeszcze nie wybraliśmy). Będą komentować na pewno ale już po fakcie
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 16:45   #170
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Cieszę się że wizyta się udała i wiem jak ciężko czasami wytrzymać z teściową. Teściowa to jakiś dziwny gatunek człowieka.

Kciuki za wizytę, a teściową się nie przejmuj to wam ma się podobać. Mi się bardzo podoba imię Krzysztof, a moja teściowa jak się o tym dowiedziała to się strasznie oburzyła bo jeden z jej TŻ tak się nazywał i kategorycznie wyraziła się że nie. Ja się tym nie przejmuje. Imienia jeszcze nie wybraliśmy, ale na pewno nikt nie będzie nam zabraniał.

Współczuję i jak się to skończyło? Jak otworzyła? Ja o mały włos nalałabym do diesla nie tego paliwa (niedawno zmieniliśmy samochód). Coś jest z tym poniedziałkiem na rzeczy.


Zgadzam się. To wasze dzieci.

Mam to samo pochłania wszystko co słodkie.

Nie i w pierwszej też późno się pojawiła, ale długooo po porodzie się utrzymywała.


Co do rozstępów też tak myślałam. Bardzo Ci tego życzę aby Cię ominęły, ale to jeszcze za wcześnie. U mnie pojawiły się koło 7 i posypały się wszędzie nie tylko na brzuchu. Lepiej więc zapobiegawczo randze się smarować.
Ok, czym się smarujecie odnośnie tych rozstępów. Czy wystarczy nawilżać czy kupujecie coś extra dedykowane?
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:46   #171
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość

Dwa imiona są ładne, więc luzik
My jeszcze dyskutujemy

Co gotowałaś?
Ja dzisiaj robiłam sałatkę Cesara i mam ochotę na naleśniki z musem jabłkowym Tylko muszę zmobilizować cztery litery
Nic nadzwyczajnego
Kotlety mielone, młode ziemniaki i surówka (pomidor, ogórek, kukurydza, pekińska i sos czosnkowy)
Ale od rana miałam na to wielką ochotkę
Zachcianka została zaspokojona

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
U nas:
Oliwia, Ola
Adaś, Mikołaj

20.05 - ja też będę po USG - czekamy na określenie płci
Ja jeszcze przed ciążą mówiłam, że chce Oliwię, ale w krótkim czasie u kilku znajomych urodziły się Oliwie i już mi się ode chciało
Później miałam fazę na Amelkę, ale też mi już przeszło
Teraz myślę nad Zuzką, ale podoba mi się właśnie Zuza, Zuzka, a zdrobnienie Zuzia kojarzy mi się z lalką, a nie człowiekiem
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
Zuzanna
05.11.2014
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:46   #172
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Tuńczyka z puszki jecie bo właśnie sobie zrobiłam sałatkę i nie wiem...
czy mam wyrzucić? Tak miałam ochotę a w jednych artykułach piszą jedz, w innych nie jedz!
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:02   #173
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Tuńczyka z puszki jecie bo właśnie sobie zrobiłam sałatkę i nie wiem...
czy mam wyrzucić? Tak miałam ochotę a w jednych artykułach piszą jedz, w innych nie jedz!
Ja jem.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:02   #174
roslin
Raczkowanie
 
Avatar roslin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Nie no, nie przejmuję się strasznie teściową (znaczy, wiem, że marudzi i marudzić będzie nadal, ona ma to we krwi) i absolutnie nie będę się nią sugerowała przy wyborze imienia (tak jak nie robiłam tego przy ślubie i później) Po prostu od kiedy jestem w ciąży kontakty z teściową podskoczyły mi o dwie skale i nie jestem do tej pory przyzwyczajona...

Co do jedzenia - mam fazę na grilla i smażeniznę. Steki, szaszłyki, skrzydełka BBQ... a dzisiaj będą moje ulubione: żeberka

Edytowane przez roslin
Czas edycji: 2014-05-12 o 17:08
roslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:08   #175
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Tuńczyka z puszki jecie bo właśnie sobie zrobiłam sałatkę i nie wiem...
czy mam wyrzucić? Tak miałam ochotę a w jednych artykułach piszą jedz, w innych nie jedz!
Ja jem W piątek planuję na obiad pizze z tuńczykiem
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:21   #176
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Ok, czym się smarujecie odnośnie tych rozstępów. Czy wystarczy nawilżać czy kupujecie coś extra dedykowane?
Ja się smarowałam dość nieregularnie i za późno, bo jak zaczęły się pojawiać, więc nie wiem teraz mam jak na razie zwykły balsam + delikatny piling, ale lada dzień muszę coś kupić, bo skóra zaczyna swędzieć na brzuchu. Mi szczerze to już nie jest tak bardzo szkoda, bo jakoś przyzwyczaiłam się do nich, ale po porodzie ( wtedy najbardziej było widać) to byłam załamana. Dziewczyny pisały coś o rossmanowskim, że jest w miarę ok i ja chyba się skuszę, chyba, że któraś ma lepszy i w miarę niedrogi?

Cytat:
Napisane przez kamila2709 Pokaż wiadomość
Nic nadzwyczajnego
Kotlety mielone, młode ziemniaki i surówka (pomidor, ogórek, kukurydza, pekińska i sos czosnkowy)
Ale od rana miałam na to wielką ochotkę
Zachcianka została zaspokojona



Ja jeszcze przed ciążą mówiłam, że chce Oliwię, ale w krótkim czasie u kilku znajomych urodziły się Oliwie i już mi się ode chciało
Później miałam fazę na Amelkę, ale też mi już przeszło
Teraz myślę nad Zuzką, ale podoba mi się właśnie Zuza, Zuzka, a zdrobnienie Zuzia kojarzy mi się z lalką, a nie człowiekiem
Pychota obiadek. A kto powiedział, że musi być z kosmosu. Ma smakować.
Co do imienia Zuzia mi się bardzo podoba.
Cytat:
Napisane przez alapiotrek Pokaż wiadomość
Tuńczyka z puszki jecie bo właśnie sobie zrobiłam sałatkę i nie wiem...
czy mam wyrzucić? Tak miałam ochotę a w jednych artykułach piszą jedz, w innych nie jedz!
Ja jadłam już parokrotnie i wędzona makrelę, której też prawdopodobnie nie można. Nie wpadajmy w jakąś paranoje nie jesz tego przecież codziennie.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....

Edytowane przez edytte
Czas edycji: 2014-05-12 o 17:23
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:25   #177
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Mamuśki, w NETTO od dzisiaj też jest kilka rzeczy dla nas i dla dzidziusiów w gazetce.
Ja chyba sobie odpuszczę bo muszę kawałek jechać do netto, gdyż nie mam blisko, ale może któraś się skusi?
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:43   #178
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Ja się smarowałam dość nieregularnie i za późno, bo jak zaczęły się pojawiać, więc nie wiem teraz mam jak na razie zwykły balsam + delikatny piling, ale lada dzień muszę coś kupić, bo skóra zaczyna swędzieć na brzuchu. Mi szczerze to już nie jest tak bardzo szkoda, bo jakoś przyzwyczaiłam się do nich, ale po porodzie ( wtedy najbardziej było widać) to byłam załamana. Dziewczyny pisały coś o rossmanowskim, że jest w miarę ok i ja chyba się skuszę, chyba, że któraś ma lepszy i w miarę niedrogi?


Pychota obiadek. A kto powiedział, że musi być z kosmosu. Ma smakować.
Co do imienia Zuzia mi się bardzo podoba.

Ja jadłam już parokrotnie i wędzona makrelę, której też prawdopodobnie nie można. Nie wpadajmy w jakąś paranoje nie jesz tego przecież codziennie.
Ja używam oliwkę Baby Dream fur Mama i dużo dziewczyn ją poleca i jeszcze masło shea podobno jest super, ale mi zapach przeszkadza

Obiadek baaaardzo smakował dzidzi jest zadowolona

Za tydzień się okaże czy będzie Zuzka czy jednak Michał albo Hubert

Ja od czasu do czasu też jem makrelę wędzoną, jak mnie najdzie ochota
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
Zuzanna
05.11.2014
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:53   #179
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

czekam tu na wieści od Farminki
U mnie pogoda się poprawiła była w kratkę a od jakiegoś czasu słoneczko Jutro jak tak będzie to okna musze pomyć bo już nic przez nie nie widać:-/
Zdrzemnęłam się tez godzinkę nie wiem nawet kiedy zasnęłam,jakiś dzisiaj leniwy dzień mam…
Kamila mielone
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:54   #180
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Ja rozglądam się za podkolanówkami antyżylakowymi.
Mam jedne - kupiłam w Rossmannie za 20 pln, są super noszę codziennie ale zastanawia mnie czy nie są zbyt mało uciskowe, bo słyszałam, że jak nosiły je dziewczyny w ciąży to ledwo na łydki naciągały - czyli to naprężenie ich było znacznie większe.

Najlepiej chyba kupić coś w dobrej aptece albo specjalistycznym sklepie.

A odnośnie anty rozstępom zastanawia mnie ten BIO OIL który nieraz widziałam w reklamie. Co sądzicie?
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-13 21:04:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.