Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-12, 15:04   #2791
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46418559]Dzięki Kule akurat teraz w Bocku są wyprzedaże do 17 maja Ale ja mam średnie rozeznanie cenowe dlatego czy ja wiem czy to faktycznie wyprzedaże [/QUOTE]

Ciężko mi powiedzieć jak z cenami. Wózek mieliśmy używany, fotelik kupowaliśmy w sklepie stacjonarnym - był ok 40 zł droższy niż w sklepie internetowym. Ale na przykład spacerówka typu parasolka w stacjonarnym była droższa o 90 zł, więc w sklepie zbiliśmy cenę do ceny z allegro
Łóżeczko plus pościel i materac też w stacjonarnym - cena porównywalna z netem. Pozostałe akcesoria - wszystko przez allegro. W sklepie można pomacać, ale wiadomo jak człowiek kupuje pod wpływem emocji, do tego miła sprzedawczyni i można kupić dużo więcej niż się chce.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:19   #2792
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Latte jaki masz rozmiar tego kocyka?
Ana piękne ciuszki, jak już zdecydujesz się na jakiś fotelik maxi cosi to daj linka, bo też myślę o tej firmie, a wózek podobnie 2 w 1.
ZygaEffka powodzenia na wizycie i szybkiego powrotu do zdrówka
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:19   #2793
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Otulacz jest taki ze dziecko ma rączki ciasno przy ciele i jest praktycznie pod szyję. A rożek jak to rożek . Woombie to taki kokonik na zamek bardzo ściśle przylega do dziecka ale ma możliwość wyciągnięcia rąk ale robi to około 6 miesiąca i wtedy juz może spać pod kocykiem jeśli go denerwuje kokon. A la millou to marka kocykow mucha je reklamowala jak urodziła Stefanie. Kocyk bawełniany z minky. Wstawię zdjęcie żółty z liskami
a to jest otulacz czy rożek ? http://allegro.pl/cieply-kocyk-rozek...215989975.html bo w nazwie jest i jedno i drugie:P a on nie jest na tyle ciasny ze ma raczki przy sobie hmmm....

ja się zastrzelę skąd Ty kobieto to wiesz?

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Są łóżeczka 120x60 (to są te standardowe) i łóżeczka 140x70.
Natomiast ja mam mieć łóżeczko które moja ciocia trochę kiedyś przycięła, bo nie mieściło jej się w pokoju i teraz nie wiem. Bo jak 140x70 i przycieła to spoko, bo kupie materacyk na rozmiar 120x60 i najwyżej ten kawałeczek 10cm wyłożę jakimś koczykiem czy coś, żeby szpary nie było. Ale jak miała 120x60 i przycieła to ja nie znajde żadnego materaca a jego przycinać nie będę. Więc jestem w kropce. I czekam.

A co do laktatora to czytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat. No i jest w moim przedziale cenowym Wiadomo, że napewno są jakieś lepsze, ale już też dużo droższe.
już rozumiem
w drugiej opcji byście musieli kupić łóżeczko? a ona przycinała materac?

a to my na standardowe raczej się zdecydujemy te duże to za wielkie dla mnie

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Lecia biorę wit C , gardło nie boli w ogóle , bolało mnie tylko raz w zeszłą sobotę, teraz to kaszel i dziś zaczął sie katar , czuję że mam stan podgorączkowy a cały tydzień nawet zero tempki , więc o tyle sie nie martwiłam że przynajmije tempka nie wpłynie na dzidzie. Rutinoscorbinu nie biorę bo myślałam że ma bardziej negatywny wpływ niż pozytywny , osłuchowo jest ok nawet pulmonolog mnie badał i nikt nic nie wie CZESKI KUR**WA FILM ..
Zaczełam sie zastaanawiać czy to czasem nie alergia może choć nigdy nie miałam ale może w ciąży skoro nagle perfumy męża mi przeszkadzają to i latający gófna w powietrzu... nie wiem , nie znam się , ale chodząc w dziesiejszych czasach do lekarza chyba trzeba iśc już z taką wiedzą

kochana może inhalacje porób z soli fizjologicznej?
a na katar bardzo polecam puri nasin to jest dla niemowląt, kobiety w ciąży też mogą używać
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:22   #2794
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a to jest otulacz czy rożek ? http://allegro.pl/cieply-kocyk-rozek...215989975.html bo w nazwie jest i jedno i drugie:P a on nie jest na tyle ciasny ze ma raczki przy sobie hmmm....

ja się zastrzelę skąd Ty kobieto to wiesz?



już rozumiem
w drugiej opcji byście musieli kupić łóżeczko? a ona przycinała materac?

a to my na standardowe raczej się zdecydujemy te duże to za wielkie dla mnie




kochana może inhalacje porób z soli fizjologicznej?
a na katar bardzo polecam puri nasin to jest dla niemowląt, kobiety w ciąży też mogą używać
Taki zamówiłam.właśnie i dla mnie to jest otulacz. Tam w środku leży lalka. Nie jest tak ciasny jak woombie. A skąd wiem? Wszystko googluje czytam i się dowiaduje sama co jest dobre a co złe i wybieram co najlepsze wg mnie.
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:30   #2795
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Taki zamówiłam.właśnie i dla mnie to jest otulacz. Tam w środku leży lalka. Nie jest tak ciasny jak woombie. A skąd wiem? Wszystko googluje czytam i się dowiaduje sama co jest dobre a co złe i wybieram co najlepsze wg mnie.
a rożek nie jest aż tak dobry?
hmm otulacz, wommbie czy rożek
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:32   #2796
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a to jest otulacz czy rożek ? http://allegro.pl/cieply-kocyk-rozek...215989975.html bo w nazwie jest i jedno i drugie:P a on nie jest na tyle ciasny ze ma raczki przy sobie hmmm....

ja się zastrzelę skąd Ty kobieto to wiesz?



już rozumiem
w drugiej opcji byście musieli kupić łóżeczko? a ona przycinała materac?

a to my na standardowe raczej się zdecydujemy te duże to za wielkie dla mnie




kochana może inhalacje porób z soli fizjologicznej?
a na katar bardzo polecam puri nasin to jest dla niemowląt, kobiety w ciąży też mogą używać
No mam zapisane inhalacje sterydami własnie "Nebbud i Ventolin " jest w tym tez sól fizjologiczna wiec jak by mialo pomoc to juz by pomogło bo jade z koksem juz 4 dzien ... a do nosa psikam sobie sól morską .

Znalazłam tez przydatną informację że jesli w ciązy sie przechodziło jakiekolwiek przeziebienie to należy powiedziec o tym przy porodzie lub po żeby zrobili dziecku jakies testy na CRP , które może wykluczyć u dziecka choroby . Bo jak już sie wroci do domu dzidzia zachoruje to dziecko trafia na oddział gdzie leżą dzieci z zapaleniem płuc rotawirusami itd..
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba


Edytowane przez ZygaEffka
Czas edycji: 2014-05-12 o 15:36
ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:35   #2797
maga9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina;
[B
Co do rozstępów jeszcze przeczytalam w "Ciężarówce"[/B]
Relaksyna to ten sam hormon ktory powoduje rozluźnianie ścięgien w czasie ciązy,zmniejsza też zawartość kolagenu w komórkach skóry,przez co staje sie delikatniejsza.Rozstępy to właśnie skutek pękania i rwania się włókien kolagenowych.Rozstępów nie można powstrzymać ani wyleczyć To ile będziesz ich miała zależy od typu skory i budowy ciała.Niektóre kobiety maja więcej elastyny i kolagenu w skórze niż inne.Mnóstwo kobiet namiętnie stosujemy kremy,ale ich działania nie potwierdzają żadne naukowe badania i u wielu z nich rozstępy i tak się pojawią!Ech...
Dodatkowo to na co nie mamy wplywu to kresa czarna,plamy,włókniaki skórne,pękające naczynka i widoczne zyły,żylaki czasami muszą byc usuwane chirurgicznie a no i wysypka i pryszcze...
Ach to by było na tyle

Witam się
no ja wlasnie od 3 lat stosuje kolagen naturalny,a teraz na brzuch,uda tez,nie tylko twarz.tabletki kolagenowe bralam kilka mcy(jako booster)i super poprawa skory.ale zalezy tez jakiej firmy.jaj mam wyprobowane colwaya kosmetyki i nic innego bym nie ryzykowala.moja kosmetyczka wyprobowala kilka roznych firm i mowi ze daleko im do colwaya.i pracuje tylko na nim.efekty po pierwszym razie(bo ona jeszcze ma glebokie nawilzanie przez jakas maszynke).natomiast jak uzywasz sama w domu widoczne rezultaty np na blizny,rozstepy to ok 2-3mce.czesto poprawe widac juz po1 tyg,zalezy na co sie uzywa,np nawilzenie,krostki ropne itd.cellulitu sam nie wyciaga,ale na rozstepy,blizny juz wyprobowany.im szybciej uzywany tym wieksza pewnosc ze rozstepy znikna.jesli sa stare,np 10lat,to sie zmniejsza,wyblakna ale calkowicie nie znikna..
wierzcie,ze tyle roznych kosmetykow sie naprobowalam by polepszyc skore,i to drogich,i nic,tzn kiepskie rezultaty w porownaniu do colwaya.stosowalam vichy,clarins,roche pose, itp,a one maja byc bdb.szkoda ze nie na mnie..
maga9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 15:37   #2798
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a rożek nie jest aż tak dobry?
hmm otulacz, wommbie czy rożek
Pewnie też jest dobry, z resztą wg fizjoterapeutow wszystkie formy ciasnego nazwę to po swojemu kocykowania wpływają dobrze na dziecko, mi osobiście rożki się nie podobają dlatego nie zdecyduje się na nie.
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:45   #2799
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

już rozumiem
w drugiej opcji byście musieli kupić łóżeczko? a ona przycinała materac?

a to my na standardowe raczej się zdecydujemy te duże to za wielkie dla mnie
Tak przycinała materac.. i łożeczko. Tylko mówiła, że niby to te większe łóżeczka, ale jak by było większe to po cholere przycinać materacyk
i pewnie wyjdzie na to, że będziemy musieli kupić łóżeczko jednak, bo ja powiedziałam, że materaca nie przytne.
I u nas też wchodzi tylko opcja 120x60 czyli to standardowe. Nie potrzebne mi to większe jest
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:49   #2800
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Mówiłam Wam, ze kupiliśmy trochę ubranek, większość z nich to polski producent w rozmiarach 56-62 jedno z nich ma 68
piekne ubranka
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:49   #2801
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a rożek nie jest aż tak dobry?
hmm otulacz, wommbie czy rożek
Też zastanawiam się nad zakupem wommbie, bo z tych trzech opcji najbardziej do mnie przemawia
Poza tym myślę że kocyk też może spełniać troszkę formę rolę rożka, wiele mam twierdzi że rożek im się nie przydał tylko właśnie fajny kocyk

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Super i śmiałam się i płakać mi się chciało







Otulacz jest taki ze dziecko ma rączki ciasno przy ciele i jest praktycznie pod szyję. A rożek jak to rożek . Woombie to taki kokonik na zamek bardzo ściśle przylega do dziecka ale ma możliwość wyciągnięcia rąk ale robi to około 6 miesiąca i wtedy juz może spać pod kocykiem jeśli go denerwuje kokon. A la millou to marka kocykow mucha je reklamowala jak urodziła Stefanie. Kocyk bawełniany z minky. Wstawię zdjęcie żółty z liskami
Kupiłaś może wommbie?
Jaki wyrałaś bo też się nad nim zastanawiam

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Fantastyczna treść na końcu sie poryczałam




dziewczyny czuje sie coraz gorzej , idę dziś do gina ale już jestem z ałamana , to już tydzien jak walcze z chorobą , nic nie pomaga tak jak powinno , przed chwilą polała mi się krew z nosa ... kaszel męczy ... czeka mnie 3 wizyta u internisty w przeciagu paru dni... psycha mi siada .. nie ogarniam systemu mam ochote sie uchlać ..
Qrcze jeśli tak kiepsko się czujesz i trwa to ponad tydzień to rzeczywiście masakra
Ja też byłam ostatnio przeziębiona, spędziłam kilka dni w domu pod kołdrą i przeszło..Stosowałam tylko naturalne metody i dały radę.. Pogadaj z ginem..

My byliśmy w Ikei w ten weekend aby obejrzeć łóżeczka, materace itp.
I w kwestii materacy to ciężka sprawa jaki wybrać
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 15:52   #2802
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Też zastanawiam się nad zakupem wommbie, bo z tych trzech opcji najbardziej do mnie przemawia
Poza tym myślę że kocyk też może spełniać troszkę formę rolę rożka, wiele mam twierdzi że rożek im się nie przydał tylko właśnie fajny kocyk


Kupiłaś może wommbie?
Jaki wyrałaś bo też się nad nim zastanawiam


Qrcze jeśli tak kiepsko się czujesz i trwa to ponad tydzień to rzeczywiście masakra
Ja też byłam ostatnio przeziębiona, spędziłam kilka dni w domu pod kołdrą i przeszło..Stosowałam tylko naturalne metody i dały radę.. Pogadaj z ginem..

My byliśmy w Ikei w ten weekend aby obejrzeć łóżeczka, materace itp.
I w kwestii materacy to ciężka sprawa jaki wybrać
Jeszcze nie kupilam woombie koleżanka ma w UK zobaczyć używane czy są tańsze. W Polsce znalazłam jeden używany za 80 zł.
A właśnie co do rozkow to dobrze mówisz. Kocyk świetnie zastąpi. A poza tym rożek chyba na krócej starcza bo generalnie są na noworodki. A co dalej?
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:55   #2803
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a rożek nie jest aż tak dobry?
hmm otulacz, wommbie czy rożek
ja bede miec rożek

Zjadłam obiad, obrzarłam sie jak bąk i padłam na 2 godziny

Tż sie w salonie, wiec zara pykne fotki ciuszków

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupilam woombie koleżanka ma w UK zobaczyć używane czy są tańsze. W Polsce znalazłam jeden używany za 80 zł.
A właśnie co do rozkow to dobrze mówisz. Kocyk świetnie zastąpi. A poza tym rożek chyba na krócej starcza bo generalnie są na noworodki. A co dalej?
dalej bede miała śpiworek do spania

inna jestem - wiem
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:57   #2804
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Materac do łóżeczka myślałam o lateksowym, ale z drugiej strony dzidzia mało waży wiec chyba pójdę w kokos i gryke.
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:01   #2805
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a rożek nie jest aż tak dobry?
hmm otulacz, wommbie czy rożek
Ja używałam kocyka i też dawał rade. Na początku miałam rożek, ale dziecko szybko wyrosło wieć używałam go jako cienkiej kolderki. A potem kocyk.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:16   #2806
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ale dziś dzień do dupy... nie nadaje się do niczego,tylko bym spala nawet na zajęcia nie poszłam,tyle co w biedzie kupilam owoce i nigdzie juz nie wychodze...

co do woombie moj TZ jak to zobaczyl to powiedzial ze to kaftan bezpieczenstwa i nie bedziemy kupowac na pewno
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:20   #2807
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ale dziś dzień do dupy... nie nadaje się do niczego,tylko bym spala nawet na zajęcia nie poszłam,tyle co w biedzie kupilam owoce i nigdzie juz nie wychodze...

co do woombie moj TZ jak to zobaczyl to powiedzial ze to kaftan bezpieczenstwa i nie bedziemy kupowac na pewno
Pierwszy raz jak zobaczyłam ten woombie to sobie pomyslalam "o matko te dziecko nie ma członków " wierze w jego cudowne działanie ale na pierwszy rzut oka ma sie wrazenie ze sie zwiazało dziecko żeby nie fikało za duzo
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:22   #2808
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Moje ciuszki, a raczej małego i lepiej aby chłopcem pozostał

1. sweterek i spodenki
2. kawtanik i śpiochy
3. myszka mickey śpiochy z takiego misia fajnego
4. bodziaki na długi rękaw
5. 5cio pak bodziaków ( C&A) plus dwupak z aldi
6. bodziaki z H&M dwupak plus zestaw z czapeczka tez H&M
7. piżamka

Ogólnie to w C&A w dojczlandi są tanie ciuszki, szczególnie te w paczkach po kilka sztuk, polecam, bo ja jeszcze sie tam dokupie i do tego bawełna 100%, fajna gatunkowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2659.jpg (275,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2660.jpg (222,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2661.jpg (210,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2663.jpg (190,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2664.jpg (178,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2665.jpg (217,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2662.jpg (255,1 KB, 10 załadowań)
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie


Edytowane przez 88Ekaterina88
Czas edycji: 2014-05-12 o 16:24
88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:25   #2809
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Moje ciuszki, a raczej małego i lepiej aby chłopcem pozostał

1. sweterek i spodenki
2. kawtanik i śpiochy
3. myszka mickey śpiochy z takiego misia fajnego
4. bodziaki na długi rękaw
5. 5cio pak bodziaków ( C&A) plus dwupak z aldi
6. bodziaki z H&M dwupak plus zestaw z czapeczka tez H&M
7. piżamka

Ogólnie to w C&A w dojczlandi są tanie ciuszki, szczególnie te w paczkach po kilka sztuk, polecam, bo ja jeszcze sie tam dokupie i do tego bawełna 100%, fajna gatunkowo
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 16:29   #2810
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Pierwszy raz jak zobaczyłam ten woombie to sobie pomyslalam "o matko te dziecko nie ma członków " wierze w jego cudowne działanie ale na pierwszy rzut oka ma sie wrazenie ze sie zwiazało dziecko żeby nie fikało za duzo
Ja pomyślałam, że to jakiś porypany pomysł tak dziecko obowiązywać. Ale dziewczyny, ja już się wole zabezpieczyć staram się uczyć na błędach siostry i wiem co to znaczy jak dziecko wyje całą noc bo ma kolke. I nie pomaga espumisan i inne krople, aventy antykolkowe, mleko na receptę ani herbatka z koperku. Niestety wtedy nie było tego kokonu, za to pomagało obwiazanie w pieluszke juz bardziej. Moja mama jest położną z wykształcenia, długo już nie pracuje, ale jak jej to pokazałam to powiedziała, że Ameryki nikt nie odkrył bo one w Szpitalu tak dzieci zawijaly juz 35 lat temu.także ja kupuje, wolę się przygotować i najwyżej nie skorzystać niż być wielce zaskoczona kolkami i wrzeszaczaca Tośką. Ani ja ani ona nie powinnyśmy się męczyć
Takie moje zdanie
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:31   #2811
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupilam woombie koleżanka ma w UK zobaczyć używane czy są tańsze. W Polsce znalazłam jeden używany za 80 zł.
A właśnie co do rozkow to dobrze mówisz. Kocyk świetnie zastąpi. A poza tym rożek chyba na krócej starcza bo generalnie są na noworodki. A co dalej?
Dokładnie! Ja mam zamiar kupić kocyk LaMillou i woombie właśnie, bo wiem że to dobre jakościowo produkty których będę używać i posłużą dobrze Bo gdy kupię dwa tanie kocyki, tani rożek to i tak będę pluć sobie w brodę że lepiej trzeba było kupić konkretne rzeczy, które mają super wykonanie, materiał itd. My chyba zdecydujemy się na nowy wommbie..
Aaaa jeszcze chustę na 100% chcemy, mąż jest bardzo 'za' wczoraj nawet oglądaliśmy i już chyba wiemy jaką chcemy

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ale dziś dzień do dupy... nie nadaje się do niczego,tylko bym spala nawet na zajęcia nie poszłam,tyle co w biedzie kupilam owoce i nigdzie juz nie wychodze...

co do woombie moj TZ jak to zobaczyl to powiedzial ze to kaftan bezpieczenstwa i nie bedziemy kupowac na pewno
To prawda wygląda jak kokon
Najważniejsze by spełniał swoją rolę, design to kwestia względna
Ma bardzo pozytywne opinie, więc coś w tym jest
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:33   #2812
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Kasiu super ubranka oglądałam takie na stronach i gdyby był chłopak tez bym wzięła np z h&mu ten zestaw i body z napisami piękne,będzie elegancja Francja
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:35   #2813
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Kasiu super ubranka oglądałam takie na stronach i gdyby był chłopak tez bym wzięła np z h&mu ten zestaw i body z napisami piękne,będzie elegancja Francja
no ja jeszcze jak byłam w hm nie wiedziałam co to bedzie wiec wziełam ten z napisem, taki uniwersalny pasuje do dziewczynki też Wolałam nie brać myszek czy zyrafek
Będzie, będzie elegancik - moja mama juz ma na oku garniturek na chrzest
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:50   #2814
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Dokładnie! Ja mam zamiar kupić kocyk LaMillou i woombie właśnie, bo wiem że to dobre jakościowo produkty których będę używać i posłużą dobrze Bo gdy kupię dwa tanie kocyki, tani rożek to i tak będę pluć sobie w brodę że lepiej trzeba było kupić konkretne rzeczy, które mają super wykonanie, materiał itd. My chyba zdecydujemy się na nowy wommbie..
Aaaa jeszcze chustę na 100% chcemy, mąż jest bardzo 'za' wczoraj nawet oglądaliśmy i już chyba wiemy jaką chcemy


To prawda wygląda jak kokon
Najważniejsze by spełniał swoją rolę, design to kwestia względna
Ma bardzo pozytywne opinie, więc coś w tym jest
Ja też wychodzę z założenia, że tylko bogatych stać na byle jakościowe rzeczy, które po 3 prania nadają się do kosza, używane tez można kupić w super stanie. Mój chrześniak od 5 lat śpi pod pierwszym kocykiem, dobrze że jest dobrej jakości bo nie zostałby do dziś w takim stanie. Na ubranka zdecydowałam się używane, ale pewne rzeczy dzięki temu mogę kupić super jakości. Jak mi nic nie znajdzie tam to tez kupie, dużo zaoszczedzilam na ubraniach wiec wejdzie jedno w drugie, a sprzedam tez dobrze później

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Użyć 3 razy słowa jakośc w jednej wypowiedzi - bezcenne
A bo zła jestem. Kredytu nie dostaniemy a nikt nam nie pomoże i dupa taka wychodzi z tego wszystkiego.. Polska.. Młodym wiecznie pod górę...
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:57   #2815
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Ja też wychodzę z założenia, że tylko bogatych stać na byle jakościowe rzeczy, które po 3 prania nadają się do kosza, używane tez można kupić w super stanie. Mój chrześniak od 5 lat śpi pod pierwszym kocykiem, dobrze że jest dobrej jakości bo nie zostałby do dziś w takim stanie. Na ubranka zdecydowałam się używane, ale pewne rzeczy dzięki temu mogę kupić super jakości. Jak mi nic nie znajdzie tam to tez kupie, dużo zaoszczedzilam na ubraniach wiec wejdzie jedno w drugie, a sprzedam tez dobrze później

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Użyć 3 razy słowa jakośc w jednej wypowiedzi - bezcenne
A bo zła jestem. Kredytu nie dostaniemy a nikt nam nie pomoże i dupa taka wychodzi z tego wszystkiego.. Polska.. Młodym wiecznie pod górę...
Kredytu hipotecznego ?
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:58   #2816
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Ja też wychodzę z założenia, że tylko bogatych stać na byle jakościowe rzeczy, które po 3 prania nadają się do kosza, używane tez można kupić w super stanie. Mój chrześniak od 5 lat śpi pod pierwszym kocykiem, dobrze że jest dobrej jakości bo nie zostałby do dziś w takim stanie. Na ubranka zdecydowałam się używane, ale pewne rzeczy dzięki temu mogę kupić super jakości. Jak mi nic nie znajdzie tam to tez kupie, dużo zaoszczedzilam na ubraniach wiec wejdzie jedno w drugie, a sprzedam tez dobrze później

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Użyć 3 razy słowa jakośc w jednej wypowiedzi - bezcenne
A bo zła jestem. Kredytu nie dostaniemy a nikt nam nie pomoże i dupa taka wychodzi z tego wszystkiego.. Polska.. Młodym wiecznie pod górę...
Zgadzam się z Tobą, ubranka raczej będę kupować nowe gdyż po prostu nie mam w moim mieście sklepów z używaną odzieżą dla dzieci Jedynie mamę poproszę aby przeszła się w Polsce i może coś fajnego kupi typu body, pajacyki itp. z których dziecko wyrośnie lada moment Kilka ciuszków już mamy kupionych na promocjach więc cenowo bardzo okey, bo jedna para bodów za 10euro to moim zdaniem przesada
Co z tym kredytem? jest szansa że jeszcze go dostaniecie czy to decyzja ostateczna?
Fajnie jakby Wam się udało, zawsze fajniej urządzać się powoli w swoim mieszkaniu lub domku
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:59   #2817
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ja za bardzo kolek nie mialam jako dziecko... zobaczymy jak to będzie
ale wyglada to woombie niezaciekawie TZ powiedzial ze owinie kocem i zaklei dziecko taśmą

Latte
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:02   #2818
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Kredytu hipotecznego ?
Tak :/ na mieszkanie.. Biorą pod uwagę tylko umowę i prace męża a ona jest średnio mówiąc średnia albo i niska.. Nie patrzą na kontrakt. A ja nie pracuje w ogóle i co teraz?

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, ubranka raczej będę kupować nowe gdyż po prostu nie mam w moim mieście sklepów z używaną odzieżą dla dzieci Jedynie mamę poproszę aby przeszła się w Polsce i może coś fajnego kupi typu body, pajacyki itp. z których dziecko wyrośnie lada moment Kilka ciuszków już mamy kupionych na promocjach więc cenowo bardzo okey, bo jedna para bodów za 10euro to moim zdaniem przesada
Co z tym kredytem? jest szansa że jeszcze go dostaniecie czy to decyzja ostateczna?
Fajnie jakby Wam się udało, zawsze fajniej urządzać się powoli w swoim mieszkaniu lub domku
Zamawialam od babeczki na tablicy te ubranka, mam nadzieję że będą tak ładne jak na zdjęciach. Mi też się wydaje, że 10 euro to stanowczo za dużo
Raczej ostateczna decyzja. Wchodzi jeszcze opcja mieszkania w centrum w innym mieście 25 km od nas, które jakby w połowie jest mojego męża, ale mieszka w nim siostra studentka i teraz niewiadomo co ona zamierza czy zostać tam czy co? A tak się cieszyłam juz na nasze mieszkanko tak to jest jak się załatwia od dupy strony..
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:04   #2819
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Tak :/ na mieszkanie.. Biorą pod uwagę tylko umowę i prace męża a ona jest średnio mówiąc średnia albo i niska.. Nie patrzą na kontrakt. A ja nie pracuje w ogóle i co teraz?
a teraz wynajmujecie czy jak??

ja to w zyciu bym kredytu nie dostala... 4lata na śmieciowkach pracowalam a teraz mam umowe tylko na 2lata a TZ bez pracy...
teraz o hipotekę coraz trudniej,banki się już boją i zabezpieczają się jak mogą...
ale nie mam co ci poradzic
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:07   #2820
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a teraz wynajmujecie czy jak??

ja to w zyciu bym kredytu nie dostala... 4lata na śmieciowkach pracowalam a teraz mam umowe tylko na 2lata a TZ bez pracy...
teraz o hipotekę coraz trudniej,banki się już boją i zabezpieczają się jak mogą...
ale nie mam co ci poradzic
Nie, teraz mieszkamy u mojego ojca w moim domu rodzinnym. Płacimy za jeden pokój i łazienkę 600 zł.
Nawet zabezpieczenie teściów nic da a może zaszkodzić bo mają swoje kredyty.. Jestem w czarnej dupie. Powiem Wam, że myslałam, że tu odpoczne, ale nikt mnie nie oszczędza.
Ale się pozalilam
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.