Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 10:26   #4801
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez zazdrosnica0 Pokaż wiadomość
Dopiero dziś jadę tzn zaraz bo mam w planach dziś stracić dużo pieniążków m.in. w Ikei na komodę dla małej, trochę siebie obkupić w galerii, coś kupić Tż na urodziny, spotkać się z fotografem i obgadać sesję brzuszkową, a same warsztaty to będzie zakończenie dnia
To masz zdrowie dziewczyno Plany ambitne! Choć ja przed tymi warsztatami też byłam w rozjazdach, to u chrześniaków, potem u kumpeli na kawie, a potem zebrałam ciężarówki autem i ruszyłyśmy na warsztaty. Hehe chyba nic tak nie cieszy innych jak widok 5 ciężarówek wychodzących z jednego auta Ale na ostatniej części warsztatów to już z kumpelami nie wiedziałyśmy na którym półdupku usiąść Dobrze, że dali przekąskę (pieczywo WAZA z jakimś serkiem, dobre) i wodę niegazowaną
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Pozbawili mnie w jednej chwili pociechy z bycia w ciąży ...
Pierdziel to! Głupie gadki głupich ludzi...
Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
Zdradzę Wam, że dziś sa moje urodziny - 28 lat na tym świecie!
Sto latek i samych szczęśliwych chwil w życiu!
Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
dzanet, gratki kolejnego tygodnia Z rana oglądałam na necie gazetki, m.in. z Brico też. Fajne też te stoliczki z krzesełkami biedronka czytam żabka.
Świetne te stoliczki, ale trochę drogie jak dla mnie jak na prezent na dzień dziecka Chyba koło 120zł jak dobrze pamiętam. Był też taki fajny bujak - krokodyl. Namówię teściów żeby to maluchom kupili bo my już zdeklarowaliśmy się kupić krzesełka i stoliczek

Wiecie co... Jak to jest, że jak się patrzy na każdą kobietę w ciąży, to wygląda ona tak ślicznie, taki ma piękny brzuszek... Nawet jak ma cerę zniszczoną to i tak promienieje z niej szczęście i jakaś pozytywne energia. Wzrusza mnie widok każdej kobiety w ciąży. A jak na siebie patrzę to krew mnie zalewa Jestem wysoka, do tego brzuszek, zaokrąglone już i tak sporawe jak dla mnie biodra - wyglądam jak słonica
Jestem taka głupia

Edytowane przez 41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Czas edycji: 2014-05-22 o 10:27
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:32   #4802
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Linomag to jaki kolor ma mieć? Czerwony? Zielony? Czy biało pomarańczowy
Zgłupiałam właśnie a robię zamówienie kosmetyczne i kurde nie wiem jaki wybrać
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:35   #4803
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dzanet co Ty tam marudzisz? Na pewno wyglądasz dobrze tylko kobiety lubią sobie wymyślać kompleksy nawet nie będąc w ciąży... I podejrzewam,a nawet to wiem, że od Ciebie też bije radość i dobra energia tylko Ty tego nie zauważasz... Więc głowa do góry, cycki na przód i wiesz...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:46   #4804
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dorotko wszystkiego najlepszego samych słonecznych dni i uśmiechu na buzi
Irenko u mnie ok Kochana dziękuję
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:52   #4805
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Monika mi polecano linomag z różową nakrętką, krem
A na przykład Mandragorka używała linomagu z zieloną nakrętką, maść
To może weź ten biało pomarańczowy, powiesz jaki jest

elffirka dzięki Wściekła jestem na siebie za takie głupie myślenie Tak czekałam na ten brzuszek, a jak już się pojawił (z efektami ubocznymi) to nie umiem się nim chwalić. Wolę ubrać jakiś worek nie obcisły, żeby tak nie rzucał się w oczy. A tak podobają mi się mamusie, które potrafią ten brzuszek jakoś gustownie wyeksponować bluzeczką. Z naciskiem na gustownie
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:00   #4806
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Więc właśnie wydałam 400 zł na Małego
- sudocrem
- jelp do białego
- jelp do koloru
- jelp płyn do płukania
- linomag ( wzięłam z czerwoną nakrętką z pantenolem i to jest krem )
- 2 ręczniki kąpielowe z kapturem BabyOno
- Otulacz minky
- Kocyk kołderkę minky z tasiemkami
- chusteczki do pupci pampersa w promocji 12 opakowań (wiem wariatka ze mnie )

Także spory zakup mam właśnie za sobą Jestem jakaś podjarana tym kocykiem i otulaczem
Ogólnie trzymajcie mnie bo jak jeszcze coś znajdę to kliknę kup teraz Normalnie nawiedziło mnie dzisiaj
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae

Edytowane przez Mo_onika_ika
Czas edycji: 2014-05-22 o 11:01
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:02   #4807
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A mnie alergia dopadła ze szok

A tabsow brać nie mogę, zaraz wapno wypije, a tz jak będzie jechał di pracy zawiezie mnie do alergologa to może jakoś się dogadam i coś mi zapisze. W aptece babka dała mi tabsy ale na ulotce dla ciężarnych nie wskazane i bądź tu mądra
A duchota jak cholera


Popralam białe bokserki przynajmniej nie będzie widać plam pod pachami jak się spoce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 11:19   #4808
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
wszystkiego najlepszego

a ja mam dobra wiadomosc mam wlasnie dzownila do mnie ze sasiadka odda mi rzeczy dla corci, ona ma kupe kasy i zaje...iste ciuszki plaszczyki futerka i wogole moze nie na teraz ale na pozniej przydadza sie ale sie ciesze
To super Jeszcze pewnie babka miała niezły gust, to już w ogóle ekstra
Sporo wydatków Cię ominie

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
No chyba ale dopiero teraz zauważyłam,więc coś w tym jest... A ja się dziwię co mnie pośladki ciągle swędzą a tu już wiem czemu...


Myślałam,że rozstępy mnie nie załamią ale jednak łezka poleciała,bo to jest ohydne A tak się cieszyłam,że w końcu mam fajny tyłeczek... Już mogły wyjść na brzuchu. To teraz coś czuję,że będą na udach się robić,bo już i tam mnie swędzi jak wtedy.. Ehh no nic... I tak jestem piękna
Jasne, wszysktkie jesteśmy piękne!!!!
Zapowiedziałam dzisiaj Małżowi, że wieczorem robi mi przegląd tyłka i ud pod kątem pojawienia się rozstępów Na brzuchu nie ma, ale brzuch też co chwilę smaruję, a jak z resztą to nie wiem...

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A ja właśnie skończyłam płakać... Nie wiem dlaczego zaczęłam...
Dopadł mnie jakiś żal, ze siedzę sama w domu cały dzień dopóki tz nie wróci z pracy, ze mama i siostra 700km stad, ze mam wrażenie, ze udaje taka twarda na zewnątrz a w środku potrzebuje czasem sama być traktowana jak dziecko (jeśli wiecie o co mi chodzi). Tz mi pomaga dużo w domu i w ogole ale ja sama nie wiem czego chce...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też tak czasami mam... Więc uznaj to za normę w ciąży
I nie płakuniaj już kochana

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość

No i historia moja z nocy... Wieczorem Mały ułożył się tak że bolało, nie mogłam siedzieć, ledwo chodziłam...i zasnąć nie mogłam bo co chwilę mnie ciągnęło w brzuszku i się zaczęłam martwić już czy to nie skurcze. Chciałam zacząć sprawdzać co ile tak się dzieje ale nagłe zasnelam... O 4 rano coś mnie zbudzilo. Ruszalam się na łóżku i usłyszałam głośne pyk!!! Czytałam że tak pęcherz plodowy często pęka że jest taki odgłos. Ja łzy w oczach, zechciało mi się siku u leże że łzami i myślę co zrobić. Mały fikal z nogami u góry ale brzuch ok już nie bolał. Po 10 minutach wstałam, poszłam siusiu i nic się nie dzialo normalnie tyle stresu co się najadlam to szok... Widocznie coś w kościach mi pykło ale momentalnie byłam obudzona i już nie mogłam spać...dopiero około 6 się udało znowu
No to opisalam swoje historie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Monia, to miałaś przeżycia w nocy... Współczuję
Zakaz czytania doktora google dla wszystkich Nas Ja już nawet nie wpisuję tam nic związanego z ciążą, bo wszystkie złe objawy wynajduję u siebie! A to za mały brzuch, więc pewnie za mało wód płodowych, albo dzidzia nie chce rosnąć... No masakra jakaś... Ale wszystkie szczęśliwie dotrwały do września

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Ja już po wszystkim... Powiem Wam, że po drugim kłuciu już jest lajcik ale warto wyjść na dwór, bo jest lepiej... Może dlatego, że dużo babek było w środku i zaduch się zrobił, więc zaczęło mnie mulić... I jest ogólnie to do przejścia...
Poza tym miałam jeszcze cytologię i się okazało, że mam nadżerkę, mam nadzieję, że w ciąży nie jest to nic groźnego... Muszę zapytać lekarza na wizycie w sumie bo ja brałam jakieś globulki i miałam od nich jeden dzień przerwy a po nich mnie wszystko w środku piekło bo one z jakimś alkoholem były... ale chyba sobie wkręcam już. Nie wiem...
Doris wszystkiego najlepszego...
Zaraz wyciągnę Małża do Biedy na te promocje dzidziuśkowe, może coś mi się spodoba i już głodna jestem a chleba nie ma, bo zawsze rano jem płatki z mlekiem ale teraz po przyjściu nie mam ochoty, zjadłam jogurt i jakiś taki za słodki był...
Kurczę, a ja już nie pamiętam kiedy piłam to dziadostwo... Bardzo wcześnie miałam ten test obciążenia glukozą :/

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Więc właśnie wydałam 400 zł na Małego
- sudocrem
- jelp do białego
- jelp do koloru
- jelp płyn do płukania
- linomag ( wzięłam z czerwoną nakrętką z pantenolem i to jest krem )
- 2 ręczniki kąpielowe z kapturem BabyOno
- Otulacz minky
- Kocyk kołderkę minky z tasiemkami
- chusteczki do pupci pampersa w promocji 12 opakowań (wiem wariatka ze mnie )

Także spory zakup mam właśnie za sobą Jestem jakaś podjarana tym kocykiem i otulaczem
Ogólnie trzymajcie mnie bo jak jeszcze coś znajdę to kliknę kup teraz Normalnie nawiedziło mnie dzisiaj
Też mnie korci na zakupy dla Malutkiej, ale może dzisiaj po wizycie coś zamówimy dla córy, bo już dawno nic nie kupiłam
Po wizycie wybieram się na przegląd Biedronki i Lidla


No, to teraz idę nadrabiać klub
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:21   #4809
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Więc właśnie wydałam 400 zł na Małego
- sudocrem
- jelp do białego
- jelp do koloru
- jelp płyn do płukania
- linomag ( wzięłam z czerwoną nakrętką z pantenolem i to jest krem )
- 2 ręczniki kąpielowe z kapturem BabyOno
- Otulacz minky
- Kocyk kołderkę minky z tasiemkami
- chusteczki do pupci pampersa w promocji 12 opakowań (wiem wariatka ze mnie )

Także spory zakup mam właśnie za sobą Jestem jakaś podjarana tym kocykiem i otulaczem
Ogólnie trzymajcie mnie bo jak jeszcze coś znajdę to kliknę kup teraz Normalnie nawiedziło mnie dzisiaj
Monia a masz jakiegos dobrego sprzedawce ? podeślij ino linka bo ja tez musze pokupowac kremiki i te inne
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:27   #4810
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Wszystko kupiłam u tego :
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=19243422
No oprócz kocyka i otulacza
Jeszcze pieluchy mnie świerzbiły ale na to akurat w biedronce czy coś bywają lepsze promocje chyba
Nosz kurfa Nie dość że upał, że hałasują pod oknami i rozwalają ulicę, jeżdżą tymi ciężarówkami i ciągle one piszczę jak cofają to teraz gorący wiatr się zerwał i przeciąg taki że okna latają Zamknęłam balkon i nie wiem czy tu nie zejdę w tej duchocie
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:30   #4811
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Wszystko kupiłam u tego :
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=19243422
No oprócz kocyka i otulacza
Jeszcze pieluchy mnie świerzbiły ale na to akurat w biedronce czy coś bywają lepsze promocje chyba
Nosz kurfa Nie dość że upał, że hałasują pod oknami i rozwalają ulicę, jeżdżą tymi ciężarówkami i ciągle one piszczę jak cofają to teraz gorący wiatr się zerwał i przeciąg taki że okna latają Zamknęłam balkon i nie wiem czy tu nie zejdę w tej duchocie
Monia ślicznie dziekuje

A co z wiatrakiem?? miał ci mąż z pawlacza wyciągnąć mam przyjechać i ci wyciągnąć ??
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 11:38   #4812
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

dziękuje kobietki też się cieszę bo z pewnością mniej wydam na ubranka
a dziewczyna kupowała co najdroższe i miała ekstra ciuszki bo maz za granica a ona tutaj nie liczyła sie z kasa za 2 godzinki jade do mamusi obejrzec co mi tam przyniosła
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:47   #4813
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Hej

Gorąco jak diabli. Bylam z mała na spacerze przy okazji poszłam do Biedry i Lidla. Ciuszki dla maluszkow były, nawet fajne, ale nie kupuje nic dopóki nie przejrze rzeczy po małej.


Cytat:
Napisane przez tymiina Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałyście o oilatum tak się zastanawiam pewnie będę używać(z racji twardej wody we Wrocku) tyle że ja hmm mam przyłuszczyce i sama używam emolientów (żel do kąpieli i krem) tanie to cholerstwo nie jest. Tyle że jeśli dziecko nie jest alergiczne ani nie ma problemów to od dermatologów zawsze słyszałam żeby raczej nie zapobiegać w taki sposób bo się nie wykształca naturalna bariera ochronna naskórka. to tak odemnie bo mam wątpliwości. Wiem wiem skóra fajna po tym jest ale czy nie wystarczy sama oliwka i mydełko np. bambino?
Dlatego mała zaczęliśmy kąpać w płynie nivea albo johnson, nie pamiętam w czym. W każdym bądź razie dostalismy próbki. Po miesiącu dostała uczulenie - nie wiadomo od czego, może płyn do plukania, może proszek albo od czegokolwiek innego. I dopiero wtedy przerzucilismy sie na emoliteny - zuzylam dwie butelki i wróciłam do johnsona.


Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
Dzięki za stronki z promocjami. Pewnie się przejdę do lidla za tydzień. Jeśli chodzi o ciuchowe sprawy to bardziej dla starszej córy potrzebuję niż dla tej w brzuszku

No i dobrze, że co jakiś czas wspominacie o ZUS, bo też się w końcu muszę zarejestrować

Zdradzę Wam, że dziś sa moje urodziny - 28 lat na tym świecie!
Najlepszego dużo miłości i spelnienia marzeń


Cytat:
Napisane przez katiusza1985 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja zaczynam dzisiaj 23 tydz - czyli szósty miesiac leci czas....

My z synkiem duzo na podwórku jesteśmy, jak wracamy do domu to on w płącz, bo chce na dwór, więc dlatego mnie nie ma,
no a wieczorem muszę sprzątac.....

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Zyga decoupage suuuper naprawdę,
a co do wagi, to rozumiem Cię.
Mnie najbardziej wkur** ały teksty tuż po porodzie, a nawet jakis czas po pordzie typu: '"ale brzuszek Ci został" . Przecież od razu nie zniknie. Masakra.
Ech tekst mojej babci dzień po porodzie: ale masz wielki brzuch, powtórzony chyba z 6 razy.
Już nie wspominając o tekstach ludzi w czasem ciąży: ale jestes gruba.
Oczywiście bardzo często zdarzają się kompletny, w sumie duzo częściej niż hasła o grubasach, jednak te negatywne bardziej się pamięta.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Wiem o co ci chodzi , też tak czasem mam , a najgorsze takie dni mialam kiedy byłam chora te 2 tygodnie męczenia się z kaszlem były dla mnie udręką i to że byłam sama w domu ... choć mama mi proponowala że bedzie przyjeżdżać do mnie to i tak nie chciałam bo chciałam być sama.. i weź tu zrozum babe w ciąży ..

kasia ale lepiej dziewczynka w niebieskim niż chłopiec w różu
Padlam, leze i kwicze


Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Linomag to jaki kolor ma mieć? Czerwony? Zielony? Czy biało pomarańczowy
Zgłupiałam właśnie a robię zamówienie kosmetyczne i kurde nie wiem jaki wybrać
Ja mam zielony, ale używany tylko do dupci.

Dzanet na pewno wyglądasz pięknie
Wszystkie kobiety w ciąży sa piękne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:12   #4814
Krumcia
Raczkowanie
 
Avatar Krumcia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 200
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
my spotkaliśmy wczoraj znajomych w kinie i sie wkurfiłam bo mi pojechali że się bardzo roztyłam ... widzieli mnie ostatni raz na ślubie , co oni mogą wiedzieć kurfa!!! ile przeszłam i ile hormonów zżarłam żeby mieć tą dzidzie , było mi tak przykro że chciałam na początku wracać do domu ... przytyłam w ciąży 3 kurfa kilo !!! i że się obżeram pewnie choooje. dzifki i pedały ! nie na widzę ich !!!!!
To w ogóle trzeba mieć takt, żeby kobiecie w ciąży powiedzieć, że się roztyła...

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
Zdradzę Wam, że dziś sa moje urodziny - 28 lat na tym świecie!
Najlepszego, Doris

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość

Jaka słodka minka

Też bym wypiła latte :<
Krumcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:27   #4815
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Wiatrak stoi i dmucha Ale sama musiałam złożyć niestety...
Tak przeglądam moją listę zakupów... ja pierdziu ile tego jeszcze jest... Nie da się zrobić wyprawki za 1000 zł tak jak niektórzy mówią. No chyba że bez wózka, łóżeczka, pościeli... Same kosmetyki, pieluchy, papmersy, chusteczki, i ciuszki jeżeli mowa o używanych to wyjdzie ten tysiak.... A gdzie tu wanienka, przewijak Kurde... Dochodzi do mnie że to jeszcze tylko czerwiec, lipiec i sierpień iiii.........
Do końca czerwca mój tż musi zrobić:
- zerwać tapety w kibelku i pomalować ściany i sufit
- zamontować lampe w kibelku
- wyczyścić sufit w łazience z grzyba, pomalować
- pomalować przedpokój
- zmienić 3 szafki w kuchni aby były jak reszta
- zmienić blat w kuchni bo ten się rozpada, no i przyjdzie zmywarka i potrzebny większy
- listwy przypodłogowe w salonie
- karnisz w salonie
- wymienić drzwi od sypialni, łazienki i kibelka i salonu
- ogarnąć futrynę od sypialni i salonu bo w sumie ich nie ma
- powiesić tv w salonie
- wynieść moją toaletkę z sypialni no ale zamiast niej będzie łóżeczko
- zakupić szafę do salonu gdyż jest tam puste miejsce, gdzie stoją jego graty, a z ciuchami się nie zmieścimy jak przyjdzie Maluch

I to jest tylko część listy. On ma czas w weekendy i robi wszystko byle tylko nie być w domu... Zostało mu 6 weekendów Hahaha śmiech na sali... przecież on tego nie ogarnie. Skoro przez 4 miesiące nie zrobił nic
Ja się staram utrzymać w porządku część mieszkania, ale się nie da bo wszędzie stoją jakieś jego graty do wyniesienia... Jeszcze dzisiaj rano się pokłuciliśmy bo ja protestuje i mu koszuli do pracy nie wyprałam. Ma 2 służbowe i nie chce mi się codziennie prać tej jednej koszuli w wannie. Nie mam już możliwości aby się schylać i powiedziałam że jak potrzebuje czystych to niech w tygodniu sam sobie pierze. Ja pralkę w weekend wstawiam. No i był foch jak ja tak mogę i od czego jestem w tym domu Nosz kurfa za takie słowa tym bardziej laskę kładę na porządki i nawet naczyń nie zmywam. Nic totalne zero.
Jedynie jak kupę zrobię to kibel umyję po sobie I na tym moje sprzątanie się kończy. Już drugi dzień nie robię nic. Ale wczoraj to mnie brzusio bolał a dzisiaj już mam wywalone Strajk i już Obiadu też nie robię Ja mam bigos od babci, dla niego też wystarczy. A jak nie chce to ma mrożone pierogi Garnek, woda, olej, sól i się robi. Ale ja nie zrobię
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:34   #4816
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
no ja nie miałam innego wyjścia jak tylko wyrywac zdrowe zeby
Jakbym tego nie zrobila, to pewnie miałabym druga opcje jaka byłaby operacja szczeki z jej łamaniem i poszerzaniem za pomocą śrob itd. Także mniejsze zło wybrałam Jednakże zeby mam słabe po babci chyba, bo ona w wieku lat 30 miała juz sztuczną szczekę a mi nie wiele brakuje do 30 stki a zeby słabe że hoho
aaa widzisz to o zgryz chodzi
też nosiłam aparat, ale udało się bez usuwania

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość


ROZPOCZYNAM 26 TYDZIEŃ! ALE TEN CZAS LECI!


Cytat:
Napisane przez tymiina Pokaż wiadomość

Dziewczyny pisałyście o oilatum tak się zastanawiam pewnie będę używać(z racji twardej wody we Wrocku) tyle że ja hmm mam przyłuszczyce i sama używam emolientów (żel do kąpieli i krem) tanie to cholerstwo nie jest. Tyle że jeśli dziecko nie jest alergiczne ani nie ma problemów to od dermatologów zawsze słyszałam żeby raczej nie zapobiegać w taki sposób bo się nie wykształca naturalna bariera ochronna naskórka. to tak odemnie bo mam wątpliwości. Wiem wiem skóra fajna po tym jest ale czy nie wystarczy sama oliwka i mydełko np. bambino?

A i jutro idę na warsztaty "Mamo to ja" także może się czegoś ciekawego dowiem o ja biedna niedoświadczona
No właśnie coś podobnego już obiło mi się o uszy, aby nie nadużywać oilatum a tak samo sudocreamu.

Daj znać co tam na warsztatach

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na temat "obsrania się przy porodzie " odpowiedzi mnie satysfakcjonują liczę iż będę w takim szoku że wysram wszystko przed a w trakcie najwyżej mnie podetrą

Dzisiaj połówkowe !! o 21.30 !!!


powodzenia, daj znać

Cytat:
Napisane przez zazdrosnica0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawać !!! i lecicieć do biedronki właśnie wróciłam i obkupiłam mała w body z długim rękawem ( 2pak za 10 zł) i z krótkim rękawem (3 pak za 19 zł) jest bardzo dużo wzorów i jakościowo super minus taki że rozmiarównka od 68 do 86 ale i tak warto
u mnie jeszcze bodów nie było ciążowe były, pampersy... pewnie jeszcze wszystkiego nie wyłożyli.

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość

Zdradzę Wam, że dziś sa moje urodziny - 28 lat na tym świecie!

100 lat, 100 lat niech żyje, żyje Nam!!!


Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A ja właśnie skończyłam płakać... Nie wiem dlaczego zaczęłam...
Dopadł mnie jakiś żal, ze siedzę sama w domu cały dzień dopóki tz nie wróci z pracy, ze mama i siostra 700km stad, ze mam wrażenie, ze udaje taka twarda na zewnątrz a w środku potrzebuje czasem sama być traktowana jak dziecko (jeśli wiecie o co mi chodzi). Tz mi pomaga dużo w domu i w ogole ale ja sama nie wiem czego chce...
poniekąd znam ten ból...

a skąd jesteś?

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Mnie dziś dziewczyna znajoma zobaczyła wychodząc z psami na spacer, mieszkająca w naszym bloku 2 klatki wcześniej i mówi: pracujesz czy nie pracujesz.? Ja mówię, że nie... jak widać, a ona, ale że co, no to mówię, że brzuszek mi rośnie, a ona, że nie widać i że czego nic się tyle czasu nie chwaliłam. Mówię, że co tam opowiadać i tak z czasem bezie widać. A ona: no tak, pewnie zapeszać nie chciałaś.
Szczerze to wątpię, że nie wiedziała, bo już kawałek czasu minął jak nie pracuję, mijałyśmy się wiele razy w różnych porach dnia i widziałam jej wzrok na sobie. Poza tym, nie wierzę, że ten nius się nie rozniósł już dawno. Męża kumpel już kiedyś zagadywał, że był u mnie w pracy i mnie nie widział, no i że jak to, czemu...
W Biedronce zaś znajoma ekspedientka mnie zaczepiła żartując, że jej ekspozycję ciążową rozwalam, bo dopiero co układała. Mówię, potrzebuję to szukam,oglądam. A ona no co ty, w ciąży jesteś, mówię, że tak. No i zaczęła mi radzić to i owo, ze ona to tak robiła , a to to tak. Pyta,który to już miesiąc ja jej na to, że 5 ,a ona, że nie widać.
Ale bez obaw, widać, widać, tylko póki co nosze luźniejsze bluzki. Nie wstydzę się brzuszka, ale zawsze miałam trochę ciałka i nie nosiłam się na obcisło, a teraz chcąc nie chcąc większość rzeczy już do brzusia przylega. Poza tym jak pracowałam to praktycznie całymi dniami i nie wychodziłam wgłąb miasta. Jak schudałm to niewiele osób mnie widziało, bo praca niedaleko była to z domu do pracy, a z pracy do domu, a ubyło mnie ponad 10 kg! Zatem teraz jak pomalutku nadrabiam kolejne deko, to w zasadzie niektórzy nie widzą różnicy sprzed kilku miesięcy.
Bratowa, która mieszka w Szczecinie, mówiła mi, że ostatnio dwie starsze babki tak jej się na brzuch przyglądały, aż głupio się jej zrobiło. Nosz kurde mówi, nie mam 12 lat, czuła się jak jaki dziwoląg, czy coś nadzwyczajnego. Ma już niezły bębenek, bo termin ma na 1 lipca, a te się gapiły jak najęte

Ale dobrze, że skopiowałam co napisałam, bo znów by mi wsiąkło Wciskam wyślij, a tu, ze nie jestem zalogowana.
yhhhh nie rozumiem takich zachowań...

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Więc właśnie wydałam 400 zł na Małego
czyste szaleństwo!!!

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

kiedy zaczynacie prać ciuszki dla maluchów???


cześć

Byłam w lidlu, wzięłam sukienkę w rozm s... i dziewczyny jak założyłam to zmieściłabym się jeszcze jedna ja tragedia

w biedronce też byłam... bluzki ciążowe - w cyckach i ramionach luźne zupełnie... za to w brzuchu opięte jakaś niewymiarowa jestem
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:39   #4817
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

kiedy zaczynacie prać ciuszki dla maluchów???
Też o to pytałam I nie otrzymałam odpowiedzi Doświadczone Mamusie pisać szybciutko kiedy możemy prać i prasować ciuszki dla naszych Maluchów
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:40   #4818
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 c...

Ana - jestem z dolnego śląska a mieszkam w Köln w De
Mama chce tutaj tez przyjechać ale nie ma tak hop siup... jest sama wiec musiałaby sie tu sama utrzymać a jednak ten strach trochę jest czy da radę utrzymać mieszkanie i w ogole... zawsze to lepiej jak jest sie z kimś... no ale zobaczymy...moze cos wykombinujemy
Dobrze, ze istnieje skype


Ja za pranie pewnie wezmę sie za miesiąc :p ciuszki leżą złożone jeszcze z metkami boje sie, ze cos sie moze zniszczyć w praniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-05-22 o 12:42
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 13:01   #4819
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 c..

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Ana - jestem z dolnego śląska a mieszkam w Köln w De
Mama chce tutaj tez przyjechać ale nie ma tak hop siup... jest sama wiec musiałaby sie tu sama utrzymać a jednak ten strach trochę jest czy da radę utrzymać mieszkanie i w ogole... zawsze to lepiej jak jest sie z kimś... no ale zobaczymy...moze cos wykombinujemy
Dobrze, ze istnieje skype


Ja za pranie pewnie wezmę sie za miesiąc :p ciuszki leżą złożone jeszcze z metkami boje sie, ze cos sie moze zniszczyć w praniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja będę prala we wrześniu
Tak na rozgrzewkę, może poród przyspiesze wtedy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 13:08   #4820
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Byłam w Biedronce... Kupiłam sobie koszulę do karmienia, 3pak bodów z dinozaurami rozm. 68 i chusteczki nawilżane 4pak z pudełkiem razem...
Poza tym pokłóciłam się z najstarszym bratem oczywiście poszło o kasę bo mieszkaliśmy razem w domu po babci, w sumie to się w nim wychowaliśmy no i On się ze swoją wyprowadził kiedyś bo też się pożarliśmy i zostawił nas na lodzie z rachunkami i wszystkim, potem się wprowadzili spowrotem i mieszkali jakoś rok chyba. Było ok wszystko ale w marcu się wynieśli bo na koniec maja wyjeżdżają za granicę i dał mi na rachunki 300zl a ja dzisiaj wydałam koło 1000, a On se już olał sprawę i ma to gdzieś. Pisze mi głupoty i bierze mnie na litość, że mogłabym mu już podarować i w ogóle... Nosz ku*** mać! Ja nie sram pieniędzmi i co mnie to interesuje, że On nie ma... Ale Małż zabronił mi z Nim rozmawiać i pisać, bo po pierwsze mam się nie denerwować, a po drugie choć On ma już prawie 30 na karku to ze wszystkim dzwoni do Taty, żeby się pożalić, a Tacie po zawale nie wolno się denerwować itd... Korci mnie ale chyba jednak nie napiszę... Bodajże Karola też ma problem z siostrą, widzisz z rodziną to tak jest...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:26   #4821
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Zaraz puszczę pawia Pół kilo truskawek z cukrem w moim brzusiu i zaraz padnę A drugie tyle w kuchni
No ale kupiłam jeszcze kabanosy i idę truskawki zagryźć kabanosem
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:41   #4822
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Metamfetaminax no ja tez mam dupsko wielkie i tam wywalilo
elffirka dobrze ze juz po
ja to mam nadżerke już ze 2 lata i zyje i w ciazy tez mi nic lekarz nie mowil.
Mo_onika_ika fajny ten Twoj Tz,nie ma co masz zdrowie...
Ana*** ja zacznę prać jak będę miała co ja nic nie mam,nic nie kupuje jeszcze wiec pewnie jeszcze troche...

A ja dziś bylam u babci na działce,to powiedziala ze tak mi ciąża służy ze mogę byc w ciązy co rok moja chrzestna to samo ta....
A i troche mnie przyjarało,nie wiem czy mi skóra nie zejdzie ech
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:47   #4823
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A widzisz Paulinka... Tak narzekałaś, a Ty wręcz kwitniesz... Nie dość, że Ci Tż powtarza, że wyglądasz pięknie to jeszcze babcia i chrzestna... Czyli nie jest tak źle...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:54   #4824
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
A widzisz Paulinka... Tak narzekałaś, a Ty wręcz kwitniesz... Nie dość, że Ci Tż powtarza, że wyglądasz pięknie to jeszcze babcia i chrzestna... Czyli nie jest tak źle...
no tak bo ryj mam wyjsciowy a tego co mnie boli (piersi,dupa,uda) nie widac wiec tak to wyglada wlasnie
ale juz mam to gdzies... nic z tym nie zrobie,po porodzie sie wezme za siebie i tyle...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:08   #4825
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Mi też babcia mówi że pięknie wyglądam i że ciąża mi służy Ja widzę że cerę mam lepszą ale włosy? Koszmar jakiś... Znowu wypadają, znowu jest siano, puszą się No cóż zrobić
A Mały właśnie mi się rozszalał Oby tylko się nie ułożył jak wczoraj pod wieczór bo umrę chyba
Przerwałam pisanie i musiałam popatrzeć na brzucho No wygląda to śmiesznie jak mi wszystko skacze raz z jednej raz z drugiej a raz przy pępku

Kto mi przyniesie pęczek rzodkiewki? No mam smaki dzisiaj że ho ho
No i KFC znowu bym zjadła... albo naleśnika może zrobić.. hmmm Albo gofry Cholera sama nie wiem czy słodkie czy ostre czy jak Poczekam jeszcze aż na coś konkretnie mnie przyciśnie
I tak jadę z moją listą zakupów i się zastanawiam co ja mogę kupić jeszcze Świerzbi mnie jak nie wiem
Kolejne zakupy to będą butelki, smoczki, laktator, może sterylizator i wszystko co z tą kategorią się wiąże
No chyba że dowiem się wkońcu jakie wymiary ma łóżeczko no to pościel
Tylko czemu w tych większych zestawach są baldachimy Mi to nie potrzebne

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

To powiem tyle że nie wiem jak ale wróciłam od lodówki do łóżka z wiaderkiem ogórków kiszonych Ażeby było śmieszniej to obok wiaderka leży biała milka no zestaw ciężarnej jak nic
Pierwszy raz chyba mam takie napady na różne smaki na raz

Ale menadżerka z pracy mówiła że jadła lody czekoladowe ze smażoną cebulą
No i od cebuli do mojego ukochanego czosnku idę usmażyć miesko jakieś i tonę czosnku OOOOOOOOO Karkówa z przyprawami tak ! To jest to
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:13   #4826
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dostałam sukienkę od babci
Ogólnie mogło być gorzej
Znajoma musi jak skrócić bo sięga mi do pół łydki ale będzie do kolanka
Raz w niej musza mnie wszyscy w niej zobaczyć chociaż a tak będzie po domu
I tz dostał dwie koszulki - podobają mu się
Teraz sprzątanie, kuchnia umyta, zaraz odkurzanie a pod wieczór idę do sklepu

Siorka dzwoniła że w lidlu zostały tylko różowe ciuszki dla maluszkow - tak to ja nie będę ryzykować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:41   #4827
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Właśnie wcinam kanapeczki zrobione przez małża



U mnie tak samo, za każdym razem ma badaną szyjkę. Moim zdaniem to jest bardzo dobrze jak lekarz to sprawdza.
Muszę mojego spytać

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Też o to pytałam I nie otrzymałam odpowiedzi Doświadczone Mamusie pisać szybciutko kiedy możemy prać i prasować ciuszki dla naszych Maluchów
Ja zamierzam w połowie sierpnia zacząć wszystko prać, prasować, układać w komodzie/szafie Systematycznie na spokojnie...
Tylko nie wiem ile razy prać ciuszki i w jakiej temperaturze
Wiele czytałam i sama nie wiem
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 16:18   #4828
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Muszę mojego spytać


Ja zamierzam w połowie sierpnia zacząć wszystko prać, prasować, układać w komodzie/szafie Systematycznie na spokojnie...
Tylko nie wiem ile razy prać ciuszki i w jakiej temperaturze
Wiele czytałam i sama nie wiem
ja w programie "dziecięce" 95stopni raczej raz
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 16:25   #4829
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

95 stopni? a to się nie skurczy? Większość to bawełna i moja pralka bawełnę w 40 stopniach pierze. Mogę ustawić na max 60 No chyba że jakiś inny program wybiorę to owszem. Ale w 90 to ja pościel piorę i ręczniki
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 16:32   #4830
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość

Siorka dzwoniła że w lidlu zostały tylko różowe ciuszki dla maluszkow - tak to ja nie będę ryzykować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Byłam o 9:00 w Lidlu i chciałam body i spodenki w ciemnym różu wybrać w rozmiarze 68 - nie było już a Lidl czynny od 8 !!! więc wzięłam jasny róż w roz.50-56 ale jak otworzyłam opakowanie to wcale nie takie małe to body, na pierwsze tyg.życia na pewno się przydadzą Do biedronki planowałam iść jak mąż wróci z pracy ale wątpię że jeszcze coś będzie o tej porze.

Doriss Wszystkiego najlepszego, szczęśliwego rozwiązania

Mo_onika_ika Też wczoraj zrobiła pierwsze zakupy dla małej na all, kupiłam od jednego sprzedawcy:
-10 szt. pieluszek terowych białych
- 5 sztuk flanelowych w sowy
- prześcieradło do łóżeczka
- rożek w sowy
i zapłaciłam 80 zł !!!
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.