Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-04, 08:23   #2461
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Hej

Głowa mnie dzisiaj boli a najlepsze że wczoraj mój malż pił bo oblewali zakończenie sezonu. On swiezutki jak skowronek, a ja cierpię. Się uzupełniamy

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Hehe ;-) ciekawe jak u mnie bedzie z ta dziurka.
Właśnie zmierzyłam sobie brzuszek 88cm ;-) ostatnio jak mierzylam było 84 tylko to ostatnio nie wiem kiedy było Hehe ponad miesiąc temu na pewno.
Wczoraj spotkałam koleżankę pierwsze słowa przytylas...super mnie przywitała. No przytylam w ciąży jestem tyłek i tak mam teraz jak ona więc niech siedzi cicho...nie powiedziałabym w życiu koleżance ze jest gruba albo ze przytyla. Ale ok. Ciężko mi sie z tym pogodzić to mnie dobija. Jeszcze trzy miesiące i dzidzi bedzie
Trzeba było jej powiedzieć, że do chudszych tez nie należy
W poprzedniej ciąży właśnie kiedys szwagierka przywitala mnie hasłem: czesc grubasie to jej powiedziałam, że ona też jest gruba a jakoś jej tego nie wypominam. Mina szwagierki bezcenna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Katerina-relacje zdam na pewno babka jest przemiła wiec powinno być ok

Martyna-faaajnie, ze jedziecie normalnie musze przyznać, ze zazdroszczę

Dziewczyny ja tak sie zastanawiałam nad przescieradlami do łóżeczka. I tu pytanie czy lepiej normalne plus podkład nieprzemakalny czy od razu nieprzemakalne prześcieradło?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dostałam dużo używanych przescieradel wieć kupowalam podkłady. Co do nieprzemakalnych przescieradel się nie wypowiem bo ich nie używalismy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 08:47   #2462
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

witam się
nmartyna przyznam się do czegoś - zazdroszczę, marzy mi się jakaś grecka wyspa, ale na razie przez kupno mieszkania finanse nie pozwolą. A Tobie kochana życzę superowego wypoczynku

aisa ja kupiłam prześcieradła i zamierzam dokupić podkłady

simran też wstawiłam pranie, a dziś planuję zrobić w ramach szybkiego obiadku makaron z szynką i ananasem

aa2 udanego spotkania, bawcie się dobrze. Mnie brakuje takich odwiedzin przez kogoś mało znajomych mamy w Kraku, a cała rodzinka w mieście rodzinnym, więc siedzę całymi dniami sama
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:23   #2463
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Mandragorrka ja mam tak zawsze kiedy Małż popije to ja zdycham za Niego na następny dzień i cierpię a On wystarczy że kawę dziabnie i rześki jak nie wiem... Niesprawiedliwość... Może Oni nam chrapią całą noc i wdychamy opary...
nMartyna super że sobie odpoczniesz... Miłej podróży i szczęśliwego powrotu... My sobie odpuściliśmy w tym roku wakacje...
Witam się z rana... Dzisiaj mam zamiar sprzątać ale zobaczymy jak mi to wyjdzie, bo wczoraj cały dzień się obijałam... A jutro wizyta u kardiologa z rana a potem wyciągnęłam Małża do Ikea na Bielany Wrocławskie. Może uda nam się kupić komodę i widziałam że mają różne dzieciowe rzeczy więc się rozejrzę...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:34   #2464
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Mandragorrka ja mam tak zawsze kiedy Małż popije to ja zdycham za Niego na następny dzień i cierpię a On wystarczy że kawę dziabnie i rześki jak nie wiem... Niesprawiedliwość... Może Oni nam chrapią całą noc i wdychamy opary...
nMartyna super że sobie odpoczniesz... Miłej podróży i szczęśliwego powrotu... My sobie odpuściliśmy w tym roku wakacje...
Witam się z rana... Dzisiaj mam zamiar sprzątać ale zobaczymy jak mi to wyjdzie, bo wczoraj cały dzień się obijałam... A jutro wizyta u kardiologa z rana a potem wyciągnęłam Małża do Ikea na Bielany Wrocławskie. Może uda nam się kupić komodę i widziałam że mają różne dzieciowe rzeczy więc się rozejrzę...
Tylko sprawdź metki, mam bzika na punkcie tego gdzie coś zostało zrobione
Dla mnie to już nie tak ważne ale dla maluszka nie mam nic z chin

Ale miałam syf pod łóżkiem w sypialni, cud że mnie tarantule nie zjadły a potem się dziwię skąd alergia w sypialni i kichanie
Ale obicia materacy muszę na 3 razy prac
A jak tz wróci to razem umyjemy pod łóżkiem bo sama nie podniose tych szkieletów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:35   #2465
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Witam się z rana, w końcu udało mi się zwlec z łóżka. Jakoś kiepsko się dziś czuje, brzuch pobolewa mnie jak na okres i też mam biegunkę
Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze dwie strony do nadrobienia
Dzień dobry nawet Dzień Bardzo Dobry moje dziecko waży juz 820 gramów. Widzieliśmy czkawke, zrzucanie nóg za siebie, otwieranie zamykanie oczu i ust, także akrobatka zdrowa i ze mną all ok. Głowę ma po lewej stronie na wysokości powyżej pępka a nogi gdzieś pod wątroba w którą kocha kopać z samego rana. a co sobie będzie żałować. Moje skrzywienie nie jest absolutnie żadnym wskazaniem do wcześniejszej ustalonej cesarki. I pani doktor pytała nas czy wybieramy się do szkoły rodzenia, my ze niestety nie bo mąż dyżury często. A ona a pan chce być przy porodzie a on tak tak
O to lepiej żeby Pan się dowiedział jakie będą w stosunku do pana wymagania Hahahha oczy zrobił wielkie. Także będziemy chodzić do szkoły rodzenia w pigułce spotkania w weekendy 2 lub 3 i ciesze się bardzo. I.dzisiejszy dzień zaliczam do udanych i fajnych ale o tym więcej już w czwartek
Super, że wszystko ok.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczynki
Czy przegapilam relacje z wizyt dziewczyn, które również dziś miały je mieć?
U mnie nie ma za bardzo co relacjonować,z małą wszystko ok, szyjka na razie też w porządku , ale za często twardnieje mi brzuch i mam się mieć na baczności bo jak nie to szpital.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Martynko super cieszę się razem z Wami wypoczywajcie i życzę Wam samych uśmiechow :-*
Ale Ci zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość
My dzisiaj byliśmy w szkole rodzenia i przez godzinę ćwiczyłyśmy bardzo fajnie było. Przed wyjściem odwiedziła nas moja Mama i przyniosła mi całą torbę ciuszkow:-D zrobiłam już selekcję i kolejna sterta do prania naszykowana:-D
Tż pojechał do pracy a my układamy się do snu dobranoc:-*

Sent from my WT19i using Wizaz Forum mobile app
Słodkie te ubranka.
To i ja pokarzę co wczoraj znalazłam dla swojej niuni. W rzeczywistości sweterek ma taki fajny turkusowy kolor, ale zdjęcie z tel więc nie widać tego. I na koniec lala którą wczoraj skończyłam dla swojej księżniczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0093.jpg (155,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0099.jpg (91,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0098.jpg (78,0 KB, 13 załadowań)
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:44   #2466
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Witamy sie poznym rankiem

Ale zazdroszcze tym co gdzies wyjezdzaja
My mielismy jechac w lipcu na podroz poslubna do czarnogory ale moja gin mi odradzila
Moze za rok sie uda

Dzisiaj przymiarka

Rano Mikolajek robil takie akrobacje jak nigdy,troche bolaly,ale i tak uwielbiam to
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:50   #2467
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Dobry
Gratuluje udanych wizyt
Znikamy z tztem na tydzien do Grecji w koncu sie udalo. Wybywamy w piatek z samego rana, a tu jeszcze tyle do zalatwienia... za chwile jade na badania,jeszcze lekarz.., zakupy zwykle i aptekowe i fryzjer z tztem ciesze sie jak dziecko malutka chyba tez bo kopniakami sadzi od godziny zgoda lekarza na wylot jest takze jestem spokojna...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super To udanej i przede wszystkim szczęśliwej podróży
Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Hehe ;-) ciekawe jak u mnie bedzie z ta dziurka.
Właśnie zmierzyłam sobie brzuszek 88cm ;-) ostatnio jak mierzylam było 84 tylko to ostatnio nie wiem kiedy było Hehe ponad miesiąc temu na pewno.
Wczoraj spotkałam koleżankę pierwsze słowa przytylas...super mnie przywitała. No przytylam w ciąży jestem tyłek i tak mam teraz jak ona więc niech siedzi cicho...nie powiedziałabym w życiu koleżance ze jest gruba albo ze przytyla. Ale ok. Ciężko mi sie z tym pogodzić to mnie dobija. Jeszcze trzy miesiące i dzidzi bedzie
Ja też tak ostatnio koleżankę spotkałam i mi wyskoczyła"o jacie,jaka Ty gruba się zrobiłaś!" a ja do niej mówię"wiesz... w ciąży to raczej ciężko żebym chudła i niestety tyję co tydzień". I już się nic nie odezwała


Boże,nie mogłam się wyspać Spałam całą noc,normalnie padłam jak mucha i dalej chce mi się spać..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 09:57   #2468
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
W Köln w De ale do lekarza chodziłam w Pl bo raz na miesiąc czy półtora byłam w Pl załatwiać rożne sprawy takze tak to wyszło
Nie ogarniam już tego, które z Was mieszkają za granicami pl wybaczcie

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość

http://allegro.pl/kolorowe-pieluchy-...279664299.html od tego gościa kupowałam kilka rzeczy i też wzięłam właśnie te kolorowe co w linku...I białe tak samo są brzydkie i śmierdzące. Ale w sumie taka prawda tetra przyjemna w dotyku nie jest i może po wyprasowaniu i wypraniu będzie o wiele lepsza

I po bokach i w miejscu kręgosłupa i jak siedzę to też czuję ten ból. Jak stoję to mnie ten ból łapie dopiero i jest niefajnie,czuję jakbym sztywno chodziła a jak usiądę to czuję jak ten ból się rozchodzi po całych plecach i jest nie do wytrzymania...
Może u Ciebie to nerki jednak będą,bo to różnie od nich boli. A gadałaś z lekarzem?
Mam nadzieję, że po praniu będą w lepszym stanie

Mnie łapie ból i przechodzi, ale na szczęście rzadko, raz na kilka dni... choć brałam do tej pory urosept (mam właśnie zastój w prawej nerce... choć to dziwne bo jeżeli nerki to bolały obie ) od dzisiaj zmniejszam dawkę uroseptu i się trochę obawiam

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dziewuszki a jeśli chodzi o pieluchy tetrowe to patrzcie na gramature? Im większa tym lepiej. Ja pozamawiam trochę cienszych i grubych.
Dobra uwaga

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Trzeba było jej powiedzieć, że do chudszych tez nie należy
W poprzedniej ciąży właśnie kiedys szwagierka przywitala mnie hasłem: czesc grubasie to jej powiedziałam, że ona też jest gruba a jakoś jej tego nie wypominam. Mina szwagierki bezcenna
chciałabym to widzieć

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Słodkie te ubranka.
To i ja pokarzę co wczoraj znalazłam dla swojej niuni. W rzeczywistości sweterek ma taki fajny turkusowy kolor, ale zdjęcie z tel więc nie widać tego. I na koniec lala którą wczoraj skończyłam dla swojej księżniczki
zdolniachu!!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:05   #2469
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Wlasnie wrocilam bylam u tesciowej i potem w biedronce kupilam arbuza i wlasnie go jem jakas spioca i slaba jestem ehh...chyba zaraz sie poloze spac
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:06   #2470
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Witam w południe
Od 7 rano na nogach, przez ciepło spać ciężkoooo
Ogarniam chatkę i objadam się czereśniami z Netto Pychota

Dzieczyny ile sztuk np. majtek jednorazowych, podkładów itp. kupujecie/kupiłyście?
Muszę ogarnąć kwestię takich rzeczy, ile sztuk...
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:11   #2471
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Ana-jest nas tutaj tyle, ze w sumie naprawdę cieżko ogarnąć kto, co, jak i gdzie ja tez sie gubię ale kojarzę chyba 3 dziewczyny mieszkające poza Pl chociaż pewnie jest ich więcej

Hmm...nie mam ziemniaków, nie mam marchewki i nie mam mięsa ale mam kostki rosołowe, makaron i pieczarki no i śmietanę wiec prowizoryczna pieczarkowa moze z tego wyjdzie :p bo do makaronu z sosem tz by chciał kurczaczka a tez nie mam wiec pozostaje zupka a pózniej kupimy zioła, koperek i serki topione to ulepsze ta pieczarkowa no i inne zakupy trzeba zrobić bo o ile na kanapki jest wszystko co możliwe to obiadu nie ma z czego zrobić :p

Spokój tu dzisiaj niesamowity





Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 10:41   #2472
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Jejku, skad Wy wiecie ile czego trzeba kupic, wklady, majtki itd ja nie mam nic, w czwartek szkola rodzenia to ske dowiem, jeszcze 3 miesiace. Ciekawe kiedy moja mala wyskoczy. Wiecie dziewczyny jaka dlugosc ma wasza szyjka? Moja 4,5 cm. Zapimnialam sie zapytac lekarza czy przez taka dluga szyjke moge miec dluzszy porod. Hmmm, jak myslicie?
Moja mala cos od wczoraj leniwa, tzn kopie, ale stlumione te kopniaki. Moze ma focha, ze tata pojechal i wroci dopiero w czwartek
Im blizej sierpnia tym bardziej sie denerwuje. Eh.........
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:45   #2473
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Witam w południe
Od 7 rano na nogach, przez ciepło spać ciężkoooo
Ogarniam chatkę i objadam się czereśniami z Netto Pychota

Dzieczyny ile sztuk np. majtek jednorazowych, podkładów itp. kupujecie/kupiłyście?
Muszę ogarnąć kwestię takich rzeczy, ile sztuk...
My nie potrzebujemy kochana

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

A i właśnie popsula mi się pralka akurat jak piore te pokłady i obicia kur woda poszła dołem i chyba bęben padł
Miały być meble dla małego a będzie nowa pralka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:47   #2474
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Witam się z rana, w końcu udało mi się zwlec z łóżka. Jakoś kiepsko się dziś czuje, brzuch pobolewa mnie jak na okres i też mam biegunkę

Super, że wszystko ok.


U mnie nie ma za bardzo co relacjonować,z małą wszystko ok, szyjka na razie też w porządku , ale za często twardnieje mi brzuch i mam się mieć na baczności bo jak nie to szpital.


Ale Ci zazdroszczę


Słodkie te ubranka.
To i ja pokarzę co wczoraj znalazłam dla swojej niuni. W rzeczywistości sweterek ma taki fajny turkusowy kolor, ale zdjęcie z tel więc nie widać tego. I na koniec lala którą wczoraj skończyłam dla swojej księżniczki
Madziu cieszę się, że dobrze na wizycie i chciałam Cie przeprosić bo dopiero kilka dni temu zauważyłam,że masz na imię Magda a ja myślałam, że Agnieszka

Jutro wyprowadzka
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:48   #2475
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

dziewczynki mam pytanko do was
czy któraś z was dostała biegunki, po wypiciu tych 75g glukozy??
bo byłam dziś na badaniu i dogorywam do tej pory
a na dodatek dostałam biegunki i to przed upływem tych 2h i zastanawiam się, czy to może wpłynąć na wynik??
wizyta dopiero w poniedziałek
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:49   #2476
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

A i przysłali wozeczek dla Niuni :-D

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2014-06-04 o 10:54
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:03   #2477
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Ana-jest nas tutaj tyle, ze w sumie naprawdę cieżko ogarnąć kto, co, jak i gdzie ja tez sie gubię ale kojarzę chyba 3 dziewczyny mieszkające poza Pl chociaż pewnie jest ich więcej
Dziękuję za wyrozumiałość

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Jejku, skad Wy wiecie ile czego trzeba kupic, wklady, majtki itd ja nie mam nic, w czwartek szkola rodzenia to ske dowiem, jeszcze 3 miesiace. Ciekawe kiedy moja mala wyskoczy. Wiecie dziewczyny jaka dlugosc ma wasza szyjka? Moja 4,5 cm. Zapimnialam sie zapytac lekarza czy przez taka dluga szyjke moge miec dluzszy porod. Hmmm, jak myslicie?
Moja mala cos od wczoraj leniwa, tzn kopie, ale stlumione te kopniaki. Moze ma focha, ze tata pojechal i wroci dopiero w czwartek
Im blizej sierpnia tym bardziej sie denerwuje. Eh.........
ja czytam te listy wyprawkowe:P
choć też jeszcze nic takiego nie kupowałam... na razie takie rzeczy co wiem na pewno jakie, hehe typu rożek, koc - bo to wybieram jakie mi się podoba
ale pasowałoby swoją listę w końcu zrobić i odhaczyć to co mam
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:05   #2478
Marcella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 214
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cześć Mamuśki
Dobrze, że pogoda sie poprawila od razu lepszy humor
Mam straszna zgage normalnie pali mnie w gardle
i na dodatek od wczoraj brzuch mnie pobolewa tak jak na okres pewnie wszystko sie rozciaga na poczatku ciazy ciagle mnie tak bolalo
Marcella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:06   #2479
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Ale ten mój kochany się zrobił w czasie pracy przyjechał i złożył drugie drzwi do szafy i już mam gotową szafę teraz trzeba ją umyć i mogę układać nasze ciuchy bo ciuchy Małego w sypialni będą jeszcze tylko kartony wynieść, złożyć biurko, przestawić stół no i salon prawie gotowy
A Mały smyra mnie raczkami gdzieś na dole i chwilami się rozciąga że aż pęcherz mnie boli
Dobra czas zrobić śniadanie i posprzątać kuchnię bo teść pewnie przyjdzie i będzie zmywarke wstawial i podlaczy ją
Coraz bliżej końca remontów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 11:18   #2480
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Jejku, skad Wy wiecie ile czego trzeba kupic, wklady, majtki itd ja nie mam nic, w czwartek szkola rodzenia to ske dowiem, jeszcze 3 miesiace. Ciekawe kiedy moja mala wyskoczy. Wiecie dziewczyny jaka dlugosc ma wasza szyjka? Moja 4,5 cm. Zapimnialam sie zapytac lekarza czy przez taka dluga szyjke moge miec dluzszy porod. Hmmm, jak myslicie?
Moja mala cos od wczoraj leniwa, tzn kopie, ale stlumione te kopniaki. Moze ma focha, ze tata pojechal i wroci dopiero w czwartek
Im blizej sierpnia tym bardziej sie denerwuje. Eh.........
Własnie nie wiemy
Co do dł. szyjki to pojęcia nie mam, musze mojego gin podpytać bo nic na ten temat nie mówi..

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
My nie potrzebujemy kochana

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

A i właśnie popsula mi się pralka akurat jak piore te pokłady i obicia kur woda poszła dołem i chyba bęben padł
Miały być meble dla małego a będzie nowa pralka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Serio?
Zdradź co Ty kupujesz/kupiłaś z tego typu rzeczy abym na darmo nie kupowała
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:18   #2481
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Eh.... Jade do lekarza, przynajmniej bede spokojna.... Mam nadzieje
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:21   #2482
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Eh.... Jade do lekarza, przynajmniej bede spokojna.... Mam nadzieje
a co się dzieje, ze jedziesz?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:30   #2483
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanko do was
czy któraś z was dostała biegunki, po wypiciu tych 75g glukozy??
bo byłam dziś na badaniu i dogorywam do tej pory
a na dodatek dostałam biegunki i to przed upływem tych 2h i zastanawiam się, czy to może wpłynąć na wynik??
wizyta dopiero w poniedziałek

Nie miałam takiej sytuacji ale moze mogłaś zapytać na miejscu przed pobraniem


Katerina-chyba by mnie trafiło na Twoim miejscu z ta pralka ale trudno...trzeba żyć dalej i olać pralkę bo to nie koniec swiata
Co do tego, ze nie potrzebujemy tych gaci i podkładów to jestem szczęśliwa jak nie wiem bo bym zglupiala z tym wszystkim...i w Pl tez wszystko powinno być bo za cos w końcu te składki sie płaci...głupie to...płacisz ubezpieczenie i i tak wszystko inne płacisz :/ a ja swoje polskie składki przeniosłam do Niemiec i dostanę tu wszystko za te same pieniądze co były odprowadzane w Pl...


Kurde nie pamietam ale to chyba Asia wczoraj pisała o odmawianiu znajomym i ze ma wyrzuty sumienia i sie przejmuje...
No wiec tak jak pisałam wczoraj ja mam to głęboko i wlasnie odmówiłam z premedytacja
Mój daleki kuzyn mieszka tu z dziewczyna, żadne z mich nie ma prawa jazdy ani auta a on ma 33lata i myśli, ze jest za☠☠☠isty i wszystko wie najlepiej i w ogole...jego zycie to piwo i zioło a ta dziewczyna chce odejść bo juz ma go dosyć...nie da sie z nim gadać bo zakrzyczy każdego swoim zdaniem i koniec...no i zapytał tz czy na weekend skoczymy nad wodę...a tutaj zapowiadają upały jak nie wiem. Tz powiedział, ze trzeba ustalić (miał mnie na myśli) no a ja mu mowię, ze na tej furaginie co biorę lekarz kazał unikać przebywania na słońcu i w ogole nie bede sie gotować na słońcu i ok moge jechać ale na godzinkę, dwie w cień i bez sensu targać tych znajomych bo pewnie liczą na wypad całodniowy. No i teraz na Facebooku pisze mi ta dziewczyna czy to prawda, ze mamy wspólne plany na weekend bo ten mój kuzyn nakręcony na wyjazd. No to mowię jej jak jest i ze ja raczej nie jadę a tu ona mi mowi, ze on w ogole wymyślił wyjazd nad jezioro 60km stad i w ogole i ze juz sobie wyobraża jego reakcje jak mu powie, ze ja mowię ze nic z tego... ze zaraz ja bede najgorsza i go rozniosa nerwy...wiec jej mowię żeby mu powiedziała niech zrobi prawko i kupi auto to pojeździ tam gdzie chce i niech nie rządzi sie swoim autem i czyimś życiem i planami no kurde bezczelny koleś...juz nie raz było tak, ze dzwonił do mojego tz żeby go odebrał z pracy albo podrzucił skrzynkę piwa a jak zobaczył z okna, ze jedziemy to zadzwonił czy mu przywieziemy 2 zapiekanki no kur** taksówka... Poza tym on mieszka 8km od nas i myśli, ze na telefon przywieziemy mu skrzynkę piwa Takze lubię go denerwować i nawet sie cieszę, ze wyszło jak wyszło ciekawa jestem jego reakcji jak mu jego dziewczyna powie, ze jego plany padły


Jezu jaki poemat...nie pogniewam sie jak nie przeczytacie ale wygadać sie musiałam




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-06-04 o 11:33
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:45   #2484
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość


Kurde nie pamietam ale to chyba Asia wczoraj pisała o odmawianiu znajomym i ze ma wyrzuty sumienia i sie przejmuje...
No wiec tak jak pisałam wczoraj ja mam to głęboko i wlasnie odmówiłam z premedytacja
Mój daleki kuzyn mieszka tu z dziewczyna, żadne z mich nie ma prawa jazdy ani auta a on ma 33lata i myśli, ze jest za☠☠☠isty i wszystko wie najlepiej i w ogole...jego zycie to piwo i zioło a ta dziewczyna chce odejść bo juz ma go dosyć...nie da sie z nim gadać bo zakrzyczy każdego swoim zdaniem i koniec...no i zapytał tz czy na weekend skoczymy nad wodę...a tutaj zapowiadają upały jak nie wiem. Tz powiedział, ze trzeba ustalić (miał mnie na myśli) no a ja mu mowię, ze na tej furaginie co biorę lekarz kazał unikać przebywania na słońcu i w ogole nie bede sie gotować na słońcu i ok moge jechać ale na godzinkę, dwie w cień i bez sensu targać tych znajomych bo pewnie liczą na wypad całodniowy. No i teraz na Facebooku pisze mi ta dziewczyna czy to prawda, ze mamy wspólne plany na weekend bo ten mój kuzyn nakręcony na wyjazd. No to mowię jej jak jest i ze ja raczej nie jadę a tu ona mi mowi, ze on w ogole wymyślił wyjazd nad jezioro 60km stad i w ogole i ze juz sobie wyobraża jego reakcje jak mu powie, ze ja mowię ze nic z tego... ze zaraz ja bede najgorsza i go rozniosa nerwy...wiec jej mowię żeby mu powiedziała niech zrobi prawko i kupi auto to pojeździ tam gdzie chce i niech nie rządzi sie swoim autem i czyimś życiem i planami no kurde bezczelny koleś...juz nie raz było tak, ze dzwonił do mojego tz żeby go odebrał z pracy albo podrzucił skrzynkę piwa a jak zobaczył z okna, ze jedziemy to zadzwonił czy mu przywieziemy 2 zapiekanki no kur** taksówka... Poza tym on mieszka 8km od nas i myśli, ze na telefon przywieziemy mu skrzynkę piwa Takze lubię go denerwować i nawet sie cieszę, ze wyszło jak wyszło ciekawa jestem jego reakcji jak mu jego dziewczyna powie, ze jego plany padły


Jezu jaki poemat...nie pogniewam sie jak nie przeczytacie ale wygadać sie musiałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Heh ale sytuacja,trzeba umieć odmawiać,bo niektórzy jak nie mają auta ani prawka to tylko wykorzystują rodzinę/przyjaciół na wyjazdy... A niestety nie każdy tak chętnie chce jeździć,mimo,że ma samochód,bo niektórzy też mają swoje plany. Dziwne,ale prawdziwe

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Eh.... Jade do lekarza, przynajmniej bede spokojna.... Mam nadzieje
Czemu? Martwisz się tymi stłumionymi kopniakami? Daj znać jak tam !
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:48   #2485
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Które płytki Wam się bardziej podobają?

http://www.kwadroceramika.com/pl/pro...stacatto_staco

http://www.kwadroceramika.com/pl/pro.../frezja_gerber

i projekty naszej łazienki tylko zwróćcie uwagę, że na wizualizacji kolory są przekłamane

Wizualizacja I - płytki stacatto (przy lustrze idą liliowe listwy, a wydają się ciemno szare)

Wizualizacja II - płytki frezja (ściana na której jest okno, jest w kolorze 3 pozostałych ścian, tylko nie jest doświetlona)

A i meble, wc nie są nasze tylko wstawione dla widoku. Chodzi o wzór płytek i ich ułożenie

Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stacatto.jpg (37,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stacatto4.jpg (29,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stacatto5.jpg (35,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezja.jpg (39,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezja.3.jpg (35,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezja.5.jpg (34,2 KB, 10 załadowań)
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:49   #2486
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanko do was
czy któraś z was dostała biegunki, po wypiciu tych 75g glukozy??
bo byłam dziś na badaniu i dogorywam do tej pory
a na dodatek dostałam biegunki i to przed upływem tych 2h i zastanawiam się, czy to może wpłynąć na wynik??
wizyta dopiero w poniedziałek
Mnie się nic nie działo, nawet mała jakoś bardziej aktywna nie było po takiej ilości słodkiego może zadzwoń do swojego gina i zapytaj czy to normalna reakcja organizmu

aisa dobrze zrobiłaś, mnie też najbardziej na świecie denerwuje jak ktoś chce dyktować moim życiem
madziulka ja na pewno kupuję opakowanie majtek siateczkowych poporodowych jest ich w op.5 szt. oraz wkłady poporodowe (czyli podpaski takie duże) w op.jest 10 szt. więc kupię 2 opakowania a później myślę że zwykłe podpaski Bella wystarczą, siostra poleciła mi też by Tantum Rosa które się rozrabia i przemywa lub spryskuje krocze by szybciej się goiło.

ana ja bym wybrała stacatto
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014



Edytowane przez NATALUSIA14
Czas edycji: 2014-06-04 o 11:52
NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:54   #2487
Marcella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 214
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Które płytki Wam się bardziej podobają?

http://www.kwadroceramika.com/pl/pro...stacatto_staco

http://www.kwadroceramika.com/pl/pro.../frezja_gerber

i projekty naszej łazienki tylko zwróćcie uwagę, że na wizualizacji kolory są przekłamane

Wizualizacja I - płytki stacatto (przy lustrze idą liliowe listwy, a wydają się ciemno szare)

Wizualizacja II - płytki frezja (ściana na której jest okno, jest w kolorze 3 pozostałych ścian, tylko nie jest doświetlona)

A i meble, wc nie są nasze tylko wstawione dla widoku. Chodzi o wzór płytek i ich ułożenie

Pomocy
drugi link zdecydowanie w moim guscie teraz tez robimy remont lazienki i beda brazowo bezowe plytki

Edytowane przez Marcella_
Czas edycji: 2014-06-04 o 11:56
Marcella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:55   #2488
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Które płytki Wam się bardziej podobają?

http://www.kwadroceramika.com/pl/pro...stacatto_staco

http://www.kwadroceramika.com/pl/pro.../frezja_gerber

i projekty naszej łazienki tylko zwróćcie uwagę, że na wizualizacji kolory są przekłamane

Wizualizacja I - płytki stacatto (przy lustrze idą liliowe listwy, a wydają się ciemno szare)

Wizualizacja II - płytki frezja (ściana na której jest okno, jest w kolorze 3 pozostałych ścian, tylko nie jest doświetlona)

A i meble, wc nie są nasze tylko wstawione dla widoku. Chodzi o wzór płytek i ich ułożenie

Pomocy

Mi osobiście płytki nr 1 bo na 2 sie za dużo dzieje jak dla mnie a projekty widze maleńkie bo z telefonu za to płytki otworzyły sie w przeglądarce i jestem za 1



A ja juz wiem co będzie nad lozeczkiem Niuni w naszej sypialni ściana będzie kawa z mlekiem i lozeczko w rogu i nad szczytem łóżeczka (tam gdzie główka) naklejka sowy a na bocznej ścianie dwie lampy kwiatki z ikei odwrotnie nie moge bo gniazdka na lampy akurat tak pasują

ImageUploadedByWizaz Forum1401879240.885187.jpg
ImageUploadedByWizaz Forum1401879300.362610.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Dziewczyny na TLC wlasnie sie zaczęła Porodówka

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-06-04 o 12:02
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:08   #2489
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Madziu cieszę się, że dobrze na wizycie i chciałam Cie przeprosić bo dopiero kilka dni temu zauważyłam,że masz na imię Magda a ja myślałam, że Agnieszka

Jutro wyprowadzka
A żadna pomyłka Mam 2 imiona, kiedyś tu chyba nawet pisałam o tym jak była mowa o nadawaniu 2 imion dzieciom. Częściej używam tego 2 imienia właśnie Magda, ale oficjalnie jestem Agnieszką
Cieszę się z Wami przeprowadzką
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2014-06-04 o 12:15
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:11   #2490
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Natalusia, Marcella, Aisa dziękuję za odpowiedzi

Aisa za dużo dzieje?:P w sumie wydawało mi się, ze podobnie jak na pierwszym projekcie tylko podłoga ciemniejsza i dekory inne
nie chcę przesadzić więc pisać co nie tak
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 16:43:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.