Problem z butami (malutki rozmiar)!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 17:09   #1
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146

Problem z butami (malutki rozmiar)!!!


Witam serdecznie wszystkie forumowiczki! Jestem tu od bardzo niedawna, do rejestracji skłonił mnie fakt, że Wizażystek jest bardzo wiele i jest szansa na to, że ktoś mi pomoże

Mam duży (a właściwie "mały") problem z butami. Moja stopa mierzy ok. 21 cm. To jest mniej więcej rozmiar 33 lub 34, zależy od marki. Zaopatrywałam się w buty w sklepach Ryłko, ale prawdę mówiąc, nie jestem z tych butów zadowolona. Nie są specjalnie ładne, natomiast są drogie i bardzo, bardzo niewygodne. Potrafią obetrzeć stopy do krwi :/. Moja desperacja sięgnęła zenitu. Buszuję codziennie po stronach Allegro (znam aktualne oferty, ale mnie nie zadawalają), założyłam wątek na www.kafeteria.pl, wcześniej wypowiadałam się w dwóch tematach na tejże stronie internetowej (proszę mnie więc nie zbywać i nie odsyłać :P). Widziałam podobne wątki na Wizażu, jednak szybko wymarły, nikt się nie odzywa, zresztą informacji też jest mało. Przeglądałam zagraniczne strony internetowe "petite feet" itp., ale jedyne buty, które mi się naprawdę spodobały i nie wyglądały niczym kościelne obuwie dla mojej babci, były ze sklepu w Nowej Zelandii, który realizuje zamówienia tylko na ich terenie.
Mam możliwość wyjazdu do Włoch i chciałabym kupić buty. Interesują mnie marki obuwia, które produkują małe buciki, najlepiej na terenie Rzymu, ewentualnie okolice Pragi. Mam też znajomą w Londynie, ale ona twierdzi, że butów na mnie nie ma (albo ona źle szukała). Dlatego proszę o jakieś namiary na sklepy w Londynie lub nazwy producentów.
Bardzo proszę o pomoc, będę niezmiernie wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie!

PS: szukam balerinek na koturniku, typu open/peep toe, sandałów na płaskiej lub lekko podwyższanej podeszwie, balerinek z zakrytym noskiem. <- proszę o nazwy producentów, jakiekolwiek inne namiary.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:49   #2
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

a moze by tak buty na zamownie u szewca? na wzor ? wtedy bedziesz miala te wymarzone
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 23:02   #3
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Wlasnie chcialam to napisac
W Warszawie robia buty na zamowienie dla tancerek, nie znam niestety nazwy firmy ale jak sie postarasz to znajdziesz. Skoro robia na zamowienie to moze zrobia tez w Twoim rozmiarze i modelu jaki wybierzesz, warto zapytac. Moja kolezanka zaplacila za takie buty niecale 200zl wiec nie jest to szalona suma
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:37   #4
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Czytałam na kilku forach, że buty robione na zamówienie wychodzą często brzydko. Myślałam oczywiście o szewcu, ale nie znam żadnych sprawdzonych namiarów, w internecie natknęłam się na firmę robiącą buty dla tancerek, ale były podane wzory butów do poszczególnych tańców, ani słowa o robieniu butów wg mojej zachcianki.
Wiem, że i w Anglii i we Włoszech można kupić takie maleństwa, niestety nie wiem gdzie. Ale za namiary na szewca, który nie będzie chciał więcej, niż 300-400zł będę także wdzięczna.

PS: Myślę jednakowoż, że są osoby obeznane w zagranicznych producentach i może ktoś by mi jednak pomógł
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:37   #5
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

moja stopa ma dokłądnie 21,3 cm i jest szeroka w palcach, tzn nie mam takiego..jakby to nazwac skosu. więc buty z czubkiem to nie dla mnie. Ale mozna znależc balerinki w ccc, ja kupuje zaraz na poxczątku wejscia nowej kolekcji. i występują małe 35.
mam właśnie balerinki na koturnie (2,5 cm) stamtad. czasne z kokardką.
POlecam szukać właśnie na początku wprowadzania kolekcji. a gdzie w londyni sama chętnie się dowiem, bo w niedzielę tam jadę na 5 tygodni.
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:32   #6
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Czytałam na kilku forach, że buty robione na zamówienie wychodzą często brzydko. Myślałam oczywiście o szewcu, ale nie znam żadnych sprawdzonych namiarów, w internecie natknęłam się na firmę robiącą buty dla tancerek, ale były podane wzory butów do poszczególnych tańców, ani słowa o robieniu butów wg mojej zachcianki.
Wiem, że i w Anglii i we Włoszech można kupić takie maleństwa, niestety nie wiem gdzie. Ale za namiary na szewca, który nie będzie chciał więcej, niż 300-400zł będę także wdzięczna.

PS: Myślę jednakowoż, że są osoby obeznane w zagranicznych producentach i może ktoś by mi jednak pomógł
Anlaya...ten temat faktycznie przewija się co jakiś czas. )
Ja mam ozmiar 34. Moja stopa mierzy dokładnie 22 cm. Niestety nie potrafię Ci pomóc, bo sama nie mogę sobie poradzić z zakupem butów w odpowiednim dla mnie rozmiarem Nic nowego więc nie wniosę do tego wątku, ale cieszę się i tak z tego, że on powstał

Wizażanki kochane,jeśli będziecie miały jakieś namiary co do sklepów oferujących ten rozmiar, to proszę dajcie znać. Kobiet z malymi stopami nie jest znowu aż tak mało,a producenci obuwia o nas nie dbają.

U szewca szycie butów z tego co wiem, różnie wychodzi. Zwłaszcza jeśli chodzi o wygodę...
Obecnie szukam butów 34 na obcasie do 5 cm- ślubnych. Ale takie z koralikami-nie-skórzane z długimi czubkami nie wyglądają ładnie i są niepraktyczne. Ryłko to faktycznie porażka jeśli chodzi o wygodę. Staciłam więc dwa miesiące na poszukiwania i nadal nic

Buty kupuję jak na razie w sklepach sieciowych -ale w działach dziecięcych...jednak delikatnych, wygodnych obcasów na próżno można tam szukać. Czasami można coś znaleźć w maleńkim rozmiarze (np. buty włoskie),ale są to za to wysokie i niewygodne szpilki (np. Prima moda). Niestety nie miałam okazji nauczyć się chodzić w tego typu butach a na Wrocławskim bruku nie odważyłabym się na taki wyczyn

Sandałki czy peep toe na płaskim obcasie można jednak czasami wypatrzeć.
Jeśli chcesz mogę powklejać zdjęcia butów w jakich chodzę...ale nie wiem czy to coś da.
Ostatnio byłam tak zdesperowana że kupiłam buty za duże i powypychałam je wkładkami silikonowymi z każdej możliwej strony,aby mieć chociaż maleńki obcas.

Koleżanka z Hiszpanii podpowiedziała mi,że może kupić mi dziecięce buty do flamenco a ewentualnie szewc w Polsce pozmienia obcasy. No jest to jakieś wyjście....
__________________
Wymieniam:

Edytowane przez zioła
Czas edycji: 2012-07-18 o 11:06
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 09:57   #7
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

http://allegro.pl/5540_sandaly.html?...B68%5D%5B1%5D=
cały zestaw sandałkow. ladniejsze i nie. a wkładka od 21 cm więc myślę ze bedą dobre
czasem wystarczy w allegro w[isac po lewej długość wkłądki
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 15:59   #8
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Tak się składa, że całe allegro mam już "obcykane", ale balerinek peep toe na koturniku w moim rozmiarze nie ma ;(. Chętnie zobaczę zdjęcia tych butów.
Aha, buty włoskie - jakie marki robią takie małe obuwie? Znajdę we Włoszech to, czego szukam?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 16:42   #9
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

moja stopa również ma 21 cm i bez problemu mogę dostać buty w swoim rozmiarze, teraz mieszkam w irlandii i jest tu małych butów bardzo dużo i praktycznie każdy sklep posiada małe rozmiary ale mieszkając w polsce także nie miałam żadnego problemu z dostaniem takich butów i to niekoniecznie w ryłko, bata a nawet tańsze sklepy ccc czy deichmann mialy w ofercie małe rozmiary 34-czasem zaniżone 35 (zaznaczam, że buty kupowalam głównie w gdańsku) musisz chyba uważniej szukać
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 11:11   #10
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

houseofcolours ja 2 lata tem,u też nie miałam problemu ale rozmiarówka poszła w góre. bo mi stopa nie zmalała.
w ccc fKT MOZna dostac, deichmann teraz wpuscil nową firmę do siebie, bodaj CATWALK i mają koturny rozmiar 36 na mnie idealne ( dodam ze mam palce tylko w niewielkim skosie, wiec nie dla mnie czubki, a te koturny, zarowno klapki jak i sandałki były dobre, ni miały tego trójkąta jako czubka, bardziej poszły w owal nie kupiłam bo za wysokie;D
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 11:50   #11
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
moja stopa również ma 21 cm i bez problemu mogę dostać buty w swoim rozmiarze, teraz mieszkam w irlandii i jest tu małych butów bardzo dużo i praktycznie każdy sklep posiada małe rozmiary ale mieszkając w polsce także nie miałam żadnego problemu z dostaniem takich butów i to niekoniecznie w ryłko, bata a nawet tańsze sklepy ccc czy deichmann mialy w ofercie małe rozmiary 34-czasem zaniżone 35 (zaznaczam, że buty kupowalam głównie w gdańsku) musisz chyba uważniej szukać
Moja znajoma mieszkająca w Anglii mówiła, że nie jest w stanie znaleźć dla mnie butów, bo nie ma takich małych rozmiarów. W sklepach rozmiarówka wg niej zaczyna się od angielskiej 3, a dla mnie trzeba by było 1. Mogłabyś podać jakieś firmy butów, które masz? Byłabym bardzo wdzięczna.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 13:29   #12
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

w deichmannie jst linia butó XXS i widziałam 34 można też spojrzeć na dziecięce bo często są rozmiary poniżej 35, a balerinki są idenatyczne jak te "dorosłe" ja mam porblemn z butami w drugą strone, bo mam rozmiar 42 i włąsnie deichmann jest moim ratunkiem
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 14:08   #13
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Będę to musiała sprawdzić. Ale czy naprawdę żadna z Was nie orientuje się w angielskich lub włoskich producentach? Nie chcę stanąć na środku Placu św. Piotra i błagać o jakieś wskazówki Sił Wyższych, bo może się okazać, że po włosku nie rozumiem :P
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 14:17   #14
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Hmmm, moja stopa ma 21,5 cm i jeszcze jakiś czas temu nie było problemu ze znalezieniem butów. Teraz coś strasznego porobiło się z tą rozmiarówką. 35 bywa za duże, a wcześniej nosiłam 36 (no i fakt, że byłam mniej wymagająca)
Na allegro niestety się przejechałam (niby podane precyzyjnie wymiary wkładki, a jednak nie to)...Ciężko z tymi butami; mierzyłam 35tki w ccc, ale wybór fasonów nie jest imponujący. Peep toe na koturnie - marzenie
__________________


czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 14:38   #15
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Ja się nie mogę pogodzić z faktem, że mówimy: marzenie. Dziewczyny, które mają rozmiar 36 wzwyż nie muszą tak mówić :/. Baba po dwudziestce i szuka butów na stoisku dziecięcym, a panie ekspedientki uśmiechają się z przekąsem, albo z niedowierzaniem. Ileż można?! Dlatego właśnie chcę przed wyjazdem znaleźć jakieś marki zagraniczne, bo nie chodzi mi o buty "jakieś", ale konkretne. Chyba mamy do tego prawo? ;p
PS: Wojowniczo zabrzmiało, co?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 18:49   #16
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

up
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 08:29   #17
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

anlaya, sprawdzę dziś marki butów które noszę i porobię fotki.
Ja ostatnio ściągałam buty Prima Moda. Quazi mają rozmiary 34-takie maleńkie. Mierzyłam ostatnio,ale wąziutkie szpilki 10 cm. +czubek to dla mnie za dużo. (Nie znoszę czubków - chociaż tutaj były wyjątkowo zgrabne i delikatne -muszę przyznać - cudo!). Nie mam niestety "wyrobionych lat praktyki" chodzenia w taki wysokich butach. Nie było okazji Będę więc czekała na nową dostawę.

I wiem, wiem... ja też się wkurzam Moje ostatniee kilka lat upływa na poszukiwaniu ładnych niezbyt wysokich czółenek w maleńkim rozmiarze.
I twoje słowa może i brzmią trochę wojowniczo, ale w końcu ile można być cierpliwym

P.S. Też marzę o koturnie peep-toe,ale niestety przybutach na wysokim obsasie, i w dodatku gdy jest wygcięcie na palcu-to stopa przesuwa się do przodu i myślę że nawet ten mój nieszczęsny rozmiar 34 byłby za duży.
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:43   #18
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Czekam wobec tego na zdjęcia i nazwy firm . Mi właściwie chodzi o peep toe na klinie takim, niezbyt wysokim, dlatego sądzę, że to do zrobienia, kiedy wie się, gdzie szukać
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 12:34   #19
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

nie wiem co Ci przeszkadza w tych bucikach z allegro do których tutaj wklajono link, długośc wkładki się zgadza, są buciki z obcasikami - albo ja jestem nienormalna ale ty masz za duże wymagania ;/ osobiście uważam, że w ogóle nie masz ich obcykanych i sądzą po ilości aukcji to "dla chcącego nic trudnego"
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 12:51   #20
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
nie wiem co Ci przeszkadza w tych bucikach z allegro do których tutaj wklajono link, długośc wkładki się zgadza, są buciki z obcasikami - albo ja jestem nienormalna ale ty masz za duże wymagania ;/ osobiście uważam, że w ogóle nie masz ich obcykanych i sądzą po ilości aukcji to "dla chcącego nic trudnego"
Po pierwsze - Anlaya nie napisała ,że coś jej przeszkadza w tych bucikach.
Po drugie, nie rozumiem teraz Ciebie - dziewczyna pyta o peep toe na delikatnym koturnie lub obcasie, płaskie sandałki a Ty masz pretensje, że nie piszczy z zachwytu nad sandałkami - szpilkami?

Ja domyślam się,że większość może uważać, że skoro nie ma dużego wyboru wśród małych rozmiarów, to bierze się to, co akurat jest dostępne...
I sama też tak robię, tzn. kiedy widzę swój rozmiar to zdarza mi się kupić coś nawet bez zastanowienia. Też mam problem z wyszukaniem małego rozmiaru,ale niestety sprawdza się reguła,że im jest się starszym...tym wybredniejszym.

Przykład:
Bardzo wysokie szpilki (7-11cm obcas)w moim przypadku odpadają - bo nie potrafię w nich chodzić.
Paski przy sandałkach oplatajace kostkę - wygladam w tym bardzo źle, bo jestem niska i to i tak skaraca mi nogę.
Sandałki - odkrywają palce, a nie każdy ma je piękne, kształtne i nie w każdej np. pracy wypada w takich chodzić...


Tak się złożyło,że każda z moich par butów posiada jedną z tych cech, które wymieniłam wyżej..., bo właśnie musiałam w czymś chodzić i nie wybrzydzałam. A czy wyglądam, lub czuję się w nich ładnie...to już druga sprawa.

Dlatego, proszę Cię, nie dziw się,że szukanie butów w małym rozmiarze jest trudnoscią, bo wybór jest na prawdę nie wielki.
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 14:34   #21
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Po pierwsze - Anlaya nie napisała ,że coś jej przeszkadza w tych bucikach.
Po drugie, nie rozumiem teraz Ciebie - dziewczyna pyta o peep toe na delikatnym koturnie lub obcasie, płaskie sandałki a Ty masz pretensje, że nie piszczy z zachwytu nad sandałkami - szpilkami?

Ja domyślam się,że większość może uważać, że skoro nie ma dużego wyboru wśród małych rozmiarów, to bierze się to, co akurat jest dostępne...
I sama też tak robię, tzn. kiedy widzę swój rozmiar to zdarza mi się kupić coś nawet bez zastanowienia. Też mam problem z wyszukaniem małego rozmiaru,ale niestety sprawdza się reguła,że im jest się starszym...tym wybredniejszym.

Przykład:
Bardzo wysokie szpilki (7-11cm obcas)w moim przypadku odpadają - bo nie potrafię w nich chodzić.
Paski przy sandałkach oplatajace kostkę - wygladam w tym bardzo źle, bo jestem niska i to i tak skaraca mi nogę.
Sandałki - odkrywają palce, a nie każdy ma je piękne, kształtne i nie w każdej np. pracy wypada w takich chodzić...


Tak się złożyło,że każda z moich par butów posiada jedną z tych cech, które wymieniłam wyżej..., bo właśnie musiałam w czymś chodzić i nie wybrzydzałam. A czy wyglądam, lub czuję się w nich ładnie...to już druga sprawa.

Dlatego, proszę Cię, nie dziw się,że szukanie butów w małym rozmiarze jest trudnoscią, bo wybór jest na prawdę nie wielki.

też mam pare butów kupionych w przypływie radosci ze w ogole byl rozmiar, chociaz teraz ich w sumie nie nosze ;/
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:17   #22
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

zioła : to chyba autorka tych butów w ogóle nie przejrzała bo były tam buty o które sama prosiła - sandałki na niskiej oraz na płaskiej podeszwie

wiesz.. ja sama sobie czasem wymarzonych butów znaleźć nie mogą i tragedii z tego powodu nie czynię. Poza tym jak wpisałam na allegro to co radziła djprinzesin to wyskoczyło mi sporo bucików na takie mały stópki nie były to buty dzieciece ani przedpotowe wręcz niczym nie różniły się od modeli butów które są w rozmiarch "typowych" więc pojęcia nie mam jak można taką tragedie z tego robic skoro takie buty są

Sorry ale jak sie ma wymagania bóg wie jakie i wszystko się zrzuca na "bo mam mały rozmiar i nie ma" to przykro mi ale rady nie ma i trzeba na boso chodzić.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:48   #23
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

W porządku, uważam że masz sporo racji. Na allegro można coś złowić, ja akurat kilka razy się "przejechałam" i były to pieniądze wyrzucone w błoto.
Trudno jest mi jednak być obiektywną, bo dla mnie samej to ciągłe wypatrywanie butów jest męczące,dlatego bronię autorki wątku.
Faktem jest tez to,ze np. tak ładnych butów w rozmiarach 33 - 34 trudno znaleźć obojętnie czy na allegro czy w sklepach:
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,873,...,80590076.html
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,873,...,81446043.html
http://www.allegro.pl/item392675194_...oturny_38.html
http://www.allegro.pl/item392233590_...e_rozm_36.html

Poza tym nadal nie mogę zrozumieć Twojego oburzenia. Watek powstał w celu przekazywania sobie informacji jakie firmy produkują małe rozmiary i gdzie je można dostać. Pozwól więc nam "małostópkowym" na dzielenie się tymi informacjami Pozwól na wyrażenie żalu, bo to nie jest tak,że my "nie zawsze możemy znaleźć wymarzonych butów" , a zwykle właśnie chodzimy w tym co akurat się trafi

Przepraszam za off topa
Anlaya- tutaj obiecane fotki butów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara dziecieca.JPG (69,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg atmosp.JPG (70,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg atmosphe.JPG (33,1 KB, 89 załadowań)
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:01   #24
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

1. zara srebrne -dziecięce- polecam jeśli chodzi o małe rozmiary dział dziecięcy bo są bardzo ładne-niestety w chwili obecnej niewiele zostało.- tutaj rozm. 34
2. Balerinki atmosphere dzieciecy - 34 (ciut za duże na mnie,ale wkladam wkładkę )
3. prima moda- niestety jak widać wkleiłam wkładkę silikonową przy podeszwie i na pięcie-ale bardzo potrzebowałam czegoś klasycznego na wesele przyjaciółki. Jeśli ich buty są bez pięty i nie za wysokie, to można costam włozyć i nie wygląda to żle.
4.ryłko-34 sadałki na koturnie-niestety z tym paskiem nieszczęsnym
5. Marco- 34 ale malutkie tak na max 22cm - dorwałam w Quick Shoe (na podeszwie napisane made in Italy.-więc może tej firmy można szukać )

dostałam tez od cioci buty z Włoch Roberto Capucci - rozmiar 34 (zostawiłam niestety u rodziców, dlatego nie dodam fotki) Pierwszy raz się spotkałam z tą nazwą,ale buty na prawdę malenkie. Bardzo je zniszczyłam a były ładne

Niewiele pomogłam...sama będę chętnie śledziła ten wątek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prima.JPG (71,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prim.JPG (71,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rylko.JPG (69,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marco.JPG (33,5 KB, 113 załadowań)
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 20:37   #25
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

ok dziewczyny, obawiam się że znalezienie butów w rozmiarze 34 jest nielatwe. Większosc jakie znalażlam to rozmiar 34.5 marek typu Prada, Chloe, Louboutin. I obawaim się ze jest to najmniejszy rozmiar jaki robią.
znalazłam też kilka modeli w rozmiarze 34 na www.zappos.com ale nie sądzę zeby wysyłali buty do Polski. I tak większośc to buty sportowe, baletki i te przeklęte crocki te marki robia tez buty w rozmiarze 34:
Betye muller
Miss Sixty
Capezio

aha i jeszcze znalazłam sklepy internetowe:

http://www.small-shoes.co.uk/acatalog/index.html i oni wysyłają do Europy.
http://www.piccoloshoes.co.uk/index.html, ale nie wiem jak z wysyłką do Polski.
https://id504.securepod.com/piedapet...ager/index.php EU
http://www.vanluechene.be/noframes/s...sforladies.php

mam nadzieje ze chociaz jedna z was znajdzie coś dla siebie
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 21:20   #26
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
w deichmannie jst linia butó XXS i widziałam 34 można też spojrzeć na dziecięce bo często są rozmiary poniżej 35, a balerinki są idenatyczne jak te "dorosłe" ja mam porblemn z butami w drugą strone, bo mam rozmiar 42 i włąsnie deichmann jest moim ratunkiem
od dawna?? bo w tym roku jakies kilka tyg temu u nas w deichmannie nie było, najmniejsze były 36 a mi te o wiele za duże, a tam tyle ładnych butów...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:49   #27
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Talking Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
zioła : to chyba autorka tych butów w ogóle nie przejrzała bo były tam buty o które sama prosiła - sandałki na niskiej oraz na płaskiej podeszwie

wiesz.. ja sama sobie czasem wymarzonych butów znaleźć nie mogą i tragedii z tego powodu nie czynię. Poza tym jak wpisałam na allegro to co radziła djprinzesin to wyskoczyło mi sporo bucików na takie mały stópki nie były to buty dzieciece ani przedpotowe wręcz niczym nie różniły się od modeli butów które są w rozmiarch "typowych" więc pojęcia nie mam jak można taką tragedie z tego robic skoro takie buty są

Sorry ale jak sie ma wymagania bóg wie jakie i wszystko się zrzuca na "bo mam mały rozmiar i nie ma" to przykro mi ale rady nie ma i trzeba na boso chodzić.
Jeśli mówię, że codziennie przeglądam allegro w poszukiwaniu butów, to znaczy, że to robię i koniec. Pisałam, że nie szukam butów jakichś, tylko konkretnych. Nie chcę kolejny raz kupować butów, bo akurat rozmiar się zgadzam, wierz mi, że przerabiałam to wielokrotnie. Ty nie możesz CZASEM znaleźć wymarzonych butów, a ja nigdy jeszcze na takie nie trafiłam. I wcale nie jestem wybredna, tylko nie każde buty mogę nosić ze względu na wykonywaną pracę, czy nawet kierunek studiów. Radzę, żebyś sobie odpuściła takie komentarze, bo one nic nie wnoszą do tematu.
Dzięki za nazwy firm i zdjęcia, na pewno sprawdzę i podzielę się rezultatami . Liczę na to, że słoneczna Italia okaże się łaskawa dla moich małych stóp...
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:40   #28
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Ja mam zaś podobny aczkolwiek trochę inne problem. Nosze 36, czasami potrzebuje 35, ale mam strasznie szczupłą nogę i znalezienie letnich butow ktore nie spadalby mi ze stopy graniczy sie z cudem.... A ja tak bardzo chcialabmy nosic obcasy i te wszytskie piekne bucikki ktore widze na wystawach
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:04   #29
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

Up (:
Może ktoś pomoże?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:09   #30
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Problem z butami (malutki rozmiar)!!!

A moze na dziale dzieciecym??tzn mlodziezowym?Tam bardzo czesto sa modele butów takie dorosle a w malych nawet dzieciecych rozmiarach.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 02:02:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.