Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 16:23   #511
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
A ile razy prostowałaś jedno pasmo, jeżeli można wiedzieć? ; >

Nie jestem fryzjerką i nie znam się na tym jakoś szczególnie. Tylko przeczytałam ten temat i kilka innych. Pytam nawet z czystej ciekawości. ; ))

Poszukałam zdjęć Twoich włosów i muszę przyznać, że nigdy tak lśniących i prostych nie miałam. A mogłabyś wstawić swoje zdjęcia po umyciu? ; >
po 6-7 razy,tak jak pisalo.to ze lsnia nie znaczy odrazu ze sa zdrowe.zawsze byly blyszczace,a wiadomo ze po siedmioletnim uzywaniu prostownicy maja prawo sie niszczyc ale nie az tak....napewno nie po zabiegu polecanym do wlosow zniszczonych.
Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
robiłaś TEN zabieg keratynowy?

czy zupłenie co innego?
robilam encanto


a to zdjecia moich wlosow po myciu:
1 po podsuszeniu.szczerze, to myslalam ze bedzie gorzej,bo po zmyciu keratyny byly bardziej powykrecane,ale napewno nie na taki efekt liczylam.troche sie wyprostowaly,zeby nie bylo ze zabieg nic nie zrobil.

2 pozniej, po prostownicy


no i teraz nie wiem co zrobic.napewno bede uzywac szamponow z sls zeby to zmyc i moze pod koniec kwietnia powtorze a jak nie to na poczatku czerwca zrobie sobie zabieg farouka.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:32   #512
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

podacie linka z e-bay zeby zamówić Encanto??? prosze...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:44   #513
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
podacie linka z e-bay zeby zamówić Encanto??? prosze...
Razem z Zogurt zamawiamy w najbliższych dniach zestawy, może masz ochotę się przyłączyć i podzielić kosztami wysyłki (45$)?

Inne Wizażanki też zapraszamy do wspólnych zakupów
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:05   #514
Laureane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Razem z Zogurt zamawiamy w najbliższych dniach zestawy, może masz ochotę się przyłączyć i podzielić kosztami wysyłki (45$)?

Inne Wizażanki też zapraszamy do wspólnych zakupów

Ja ewentualnie bym była chętna ile by to wyszło ml "na głowę"??
Laureane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:27   #515
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dominie Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie używania samej keratyny jako serum.
Nie poleca się stosowania stężenia wyższego niz 5 %, poza tym keratyna potwornie śmierdzi. Jest to składnik pochodzenia zwierzęcego - z wełny owczej. śmierdzi potwornie, przypomina w zapachu dawną Maggi, którą robiło się przecież z kopyt.
Do tego ejst lekko brązowa
jeśli już to raczej trzeba dodac kropelke do odzywki albo gotowego serum. ale też nie za dużo, bo jaks ię da za dużo to włosy się staja bardzo sztywne. Sama dodaję krople keratyny do różnych produktów i trzeba z tym trochę uważać.

Co do tego linku, który wkleiłam, znalazłam jeszcze dużo innych negatywnych opinii na zagranicznych forach, ale juz nie będę wklejać bo historie tam opisane są przerażające
A ja sama mogłabym opowiedziec jak 2 lata temu 3/4 włosów miałam upalonych przy samej głowie, odpadły mi od skóry a te które zostały to była jakas tragedia. A farbowałam na blond jak zawsze u tej samej fryzjerki. Mimo po tym zdarzeniu nie ma sladu, podcinałam już mnóstwo razy a i tak włosy mam do łopatek, brązowe, lśniące i zdrowe


robiłaś TEN zabieg keratynowy?

czy zupłenie co innego?

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

evelinarav bez kitu Ty to masz cięcie ;p;p

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

a ja właśnie siedzę z mokrymi włosami strasznie mnie ciekawi jak wyschną bez suszenia ;p;p


sorina, co do tego plątania to większości tu osobom chodzi raczej (tak mi się wydaje) o plątanie się po umyciu, ponieważ myjemy szamponem bez sls a wiadomo że bez tego badziewia trudniej rozczesać. Ja póki co rozczesałam się tak jak zawsze czyli bez problemów.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:30   #516
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Laureane Pokaż wiadomość
Ja ewentualnie bym była chętna ile by to wyszło ml "na głowę"??
ja również chyba, że już was za dużo
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:39   #517
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1854867 0]po 6-7 razy,tak jak pisalo.to ze lsnia nie znaczy odrazu ze sa zdrowe.zawsze byly blyszczace,a wiadomo ze po siedmioletnim uzywaniu prostownicy maja prawo sie niszczyc ale nie az tak....napewno nie po zabiegu polecanym do wlosow zniszczonych.

robilam encanto


a to zdjecia moich wlosow po myciu:
1 po podsuszeniu.szczerze, to myslalam ze bedzie gorzej,bo po zmyciu keratyny byly bardziej powykrecane,ale napewno nie na taki efekt liczylam.troche sie wyprostowaly,zeby nie bylo ze zabieg nic nie zrobil.

2 pozniej, po prostownicy


no i teraz nie wiem co zrobic.napewno bede uzywac szamponow z sls zeby to zmyc i moze pod koniec kwietnia powtorze a jak nie to na poczatku czerwca zrobie sobie zabieg farouka.[/QUOTE]

ja obstawiam ze nalozylas malo keratyny na koncowki , a wyginaja ci sie bo masz taka dlugosc .
ja tak samo mam zniszczone koncowki , ale moje byly juz zniszczone przed prostowaniem , ale jak narazie jeszcze nie obcinam.
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 19:41   #518
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

LuvMSI, Laureane

Czekam na wiadomość od Zogurt czy się zdecyduje na wspólne zakupy, jeśli tak, to jest nas 4, wysyłka 45$/4= 11,25 + zestaw mały
59,99 $W złotówkach 170,60 + 32= 202, 6

Jeśli Zogurt się wycofa, to parę złotych drożej wyjdzie nam przesyłka- chyba, że ktoś wskoczy na jej miejsce. Będę prosiła kupującego o rabat- w końcu to zamówienie hurtowe

http://cgi.ebay.pl/Brazilian-Keratin...item3ef99df5a9
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:51   #519
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
to ze lsnia nie znaczy odrazu ze sa zdrowe
Zależy.

Prostując je teraz prostownicą jeszcze bardziej je mordujesz. I to jest fakt niezbywalny.

Cytat:
ja obstawiam ze nalozylas malo keratyny na koncowki
Też tak obstawiam. ; )) Jeżeli można wiedzieć, w jaki sposób nakładałaś preparat? Od góry, czy od dołu? I ile nałożyłaś na końcówki?

Cytat:
a wyginaja ci sie bo masz taka dlugosc
Też mi się coś tak kołacze po głowie. Miałam kiedyś taką długość włosów i chyba także nie mogłam sobie poradzić z końcówkami.

<myśli>
<postanawia poszukać zdjęć>
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:06   #520
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

"Przekartkowałam" calusienki wątek. Stwierdzila, ze jak przybiedzie troche pieniedzy na koncie to kupie ten zestaw na allegro, jesli beda.
Bo choc eBay'a i Paypal'a mam, wiem co i jak, to jednak jakos nie mam prenosci do konca
Czytalalm caly watek z zapartym tchem i mam instrukcje jak to zrobic, zastanawiam sie czy nie zrobic "proby" na jednym pasmie wlosow? Bo jesli sie okaze, ze zrobie cos nie tak? Czytajac te opinie amerykanek i znajac mojego farta, to wiele nie trzeba

Pozyjemy, zobaczymy, bede nadal na bierzaco sledzic caly watek
Ehinokokus - dziękuję
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:29   #521
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jak myślicie, można się na tym wzorować? Bo muszę jakoś wytłumaczyć siostrze co ma robić
http://www.youtube.com/watch?v=r9Khy...eature=related

Nakładając preparaty włosy cały czas muszą być wilgotne??

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2010-04-13 o 22:32
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 22:29   #522
Laureane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
"Przekartkowałam" calusienki wątek. Stwierdzila, ze jak przybiedzie troche pieniedzy na koncie to kupie ten zestaw na allegro, jesli beda.
Bo choc eBay'a i Paypal'a mam, wiem co i jak, to jednak jakos nie mam prenosci do konca
Czytalalm caly watek z zapartym tchem i mam instrukcje jak to zrobic, zastanawiam sie czy nie zrobic "proby" na jednym pasmie wlosow? Bo jesli sie okaze, ze zrobie cos nie tak? Czytajac te opinie amerykanek i znajac mojego farta, to wiele nie trzeba

Pozyjemy, zobaczymy, bede nadal na bierzaco sledzic caly watek
Ehinokokus - dziękuję

Heh...mam dokładnie takie same obawy więc jeżeli zamówię to cudo (miejmy nadzieje że cudo ;d) to chyba najpierw spróbuje wyprostować grzywkę czy coś...tylko nie wiem czy tak się da.Chociaż znając swoją fantazję to myślę że jakoś bym dała radę
Laureane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:30   #523
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Evelinarav moje końcówki też są po Encanto fatalne - również przed zabiegiem były ok. - aha w woli uściślenia nałożyłam baardzo dużo preparatu wiec to nie wina złej aplikacji - raczej tego że przy delikatnych włosach prostowanie włosów w tak wysokiej temp. i powtarzanie tyle razy robi swoje Fakt jest faktem , że włosy są bardziej zdyscyplinowane ale jednak jest to mimo wszystko zabieg inwazyjny - dziś zrobiłam doświadczenie na elastyczność włosa- przed zabiegiem włos który wypadł mogłam rozciągnąć o ponad 1/3 długości i nie ulegał urwaniu a wracał do swojej długości, a teraz po keratynie włos naciągniety natychmiast urywa się Także ja osobiście nie polecam tego zabiegu do włosów delikatnych i cienkich - może do grubych , mocnych to jest lepsze rozwiązanie.
Aha ja używam szamponu Encanto i odżywki Global Keratin nawilżającej - gdybym jej nie używała nawet nie chce mysleć jak wyglądałyby moje końcówki skoro już teraz bardzo się łamią nawet po podcięciu
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:45   #524
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe


a ja właśnie siedzę z mokrymi włosami strasznie mnie ciekawi jak wyschną bez suszenia ;p;p

pszczola2000
i jak włoski??? i czy wypadają???

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Evelinarav moje końcówki też są po Encanto fatalne - również przed zabiegiem były ok. - aha w woli uściślenia nałożyłam baardzo dużo preparatu wiec to nie wina złej aplikacji - raczej tego że przy delikatnych włosach prostowanie włosów w tak wysokiej temp. i powtarzanie tyle razy robi swoje Fakt jest faktem , że włosy są bardziej zdyscyplinowane ale jednak jest to mimo wszystko zabieg inwazyjny - dziś zrobiłam doświadczenie na elastyczność włosa- przed zabiegiem włos który wypadł mogłam rozciągnąć o ponad 1/3 długości i nie ulegał urwaniu a wracał do swojej długości, a teraz po keratynie włos naciągniety natychmiast urywa się Także ja osobiście nie polecam tego zabiegu do włosów delikatnych i cienkich - może do grubych , mocnych to jest lepsze rozwiązanie.
Aha ja używam szamponu Encanto i odżywki Global Keratin nawilżającej - gdybym jej nie używała nawet nie chce mysleć jak wyglądałyby moje końcówki skoro już teraz bardzo się łamią nawet po podcięciu

a cały zabieg przeprowadziłaś Encanto??? sprowadzanym ???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:17   #525
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tak oczywiscie zabieg przeprowadziałam Encato sprowadzonym .
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:22   #526
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kurcze szkoda że taki mały wybór tych preparatów , na you tobe znalazłam inny link to tam używaja innego preparatu tylko nie wiem jak sie nazywa http://www.youtube.com/watch?v=sZkj6U40zVM ...

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Tak oczywiscie zabieg przeprowadziałam Encato sprowadzonym .

acha... to ciekawe... moze lepiej najp[ier test przeprowadzic
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:33   #527
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1854867 0]...
no i teraz nie wiem co zrobic.napewno bede uzywac szamponow z sls zeby to zmyc i moze pod koniec kwietnia powtorze a jak nie to na poczatku czerwca zrobie sobie zabieg farouka.[/QUOTE]

A może poprostu podetnij koncówki - wyrównaj??? Bo masz strasznie dziwnie ścięte te włosy - dziwnie wycieniowane??? Wygląda to jakby były powygryzane ... i może dlatego tak sie wyginają???? Zreszta końcówki tak mogły zareagować i sie zbuntować bo jak pisałam jest ich tam dziwnie "mało" i prostownica poprostu zrobiła swoje - popaliła je na wylot...ehhhh
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:43   #528
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tak sobie pomyslałam ze może to też dlatego ze prostowałam bardzo cienkie pasma - może trzeba grubsze? sama nie wiem
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:32   #529
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Evelinarav moje końcówki też są po Encanto fatalne - również przed zabiegiem były ok. - aha w woli uściślenia nałożyłam baardzo dużo preparatu wiec to nie wina złej aplikacji - raczej tego że przy delikatnych włosach prostowanie włosów w tak wysokiej temp. i powtarzanie tyle razy robi swoje Fakt jest faktem , że włosy są bardziej zdyscyplinowane ale jednak jest to mimo wszystko zabieg inwazyjny - dziś zrobiłam doświadczenie na elastyczność włosa- przed zabiegiem włos który wypadł mogłam rozciągnąć o ponad 1/3 długości i nie ulegał urwaniu a wracał do swojej długości, a teraz po keratynie włos naciągniety natychmiast urywa się Także ja osobiście nie polecam tego zabiegu do włosów delikatnych i cienkich - może do grubych , mocnych to jest lepsze rozwiązanie.
Aha ja używam szamponu Encanto i odżywki Global Keratin nawilżającej - gdybym jej nie używała nawet nie chce mysleć jak wyglądałyby moje końcówki skoro już teraz bardzo się łamią nawet po podcięciu
nie straszcie mnie nawet bo ja wlasnie zamowilam encanto na allegro. moje wlosy nie dadza sie teraz tak rozciagac hehe :P wiec po zabiegu raczej ebdzie to samo. kurde moje wlosy sa akurat delikatne i cienkie juz sie boje moze wrzuce jakies zdjecie i mi cos doradzicie? ;p aha i mam jeszcze pytanie czy podczas zabiegu trzeba myc cala dlugosc wlosow?? ja zawsze myje tylko skore glowy wiec zastanawiam sie jak to bedzie w tym przypadku ??
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 14:35   #530
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
nie straszcie mnie nawet bo ja wlasnie zamowilam encanto na allegro. moje wlosy nie dadza sie teraz tak rozciagac hehe :P wiec po zabiegu raczej ebdzie to samo. kurde moje wlosy sa akurat delikatne i cienkie juz sie boje moze wrzuce jakies zdjecie i mi cos doradzicie? ;p aha i mam jeszcze pytanie czy podczas zabiegu trzeba myc cala dlugosc wlosow?? ja zawsze myje tylko skore glowy wiec zastanawiam sie jak to bedzie w tym przypadku ??
Zabieg jest na włosy - więc sie myje włosy!!!
Sama napisałaś ze myjesz tylko skóre głowy...a zabieg nie jest na skóre głowy!!!
Troche logiki dziewczynki
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:48   #531
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

myjac skore glowy, podaczas splukiwania piana myje takze wlosy na dlugosci
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:27   #532
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
Zależy.

Prostując je teraz prostownicą jeszcze bardziej je mordujesz. I to jest fakt niezbywalny.



Też tak obstawiam. ; )) Jeżeli można wiedzieć, w jaki sposób nakładałaś preparat? Od góry, czy od dołu? I ile nałożyłaś na końcówki?



Też mi się coś tak kołacze po głowie. Miałam kiedyś taką długość włosów i chyba także nie mogłam sobie poradzić z końcówkami.

<myśli>
<postanawia poszukać zdjęć>
jeszcze tego by brakowalo zebym z takimi wlosami przestala uzywac prostownicy,bez przesady prostuje w 180 stopniach po 2 pociagniecia,a nie 14 pociagniec w 230stopniach preparat zaczynalismy nakladac od gory pedzelkiem do farbowania wlosow.po nalozeniu na pasmo przejechalismy tez grzebykiem zeby jeszcze lepiej rozprowadzic preparat.najlepiej teraz gadac ze nie wyszlo mi bo taka mam dlugosc wlosow wiele dziewczyn mialy taka dlugosc o dobrze wyszlo...
Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Evelinarav moje końcówki też są po Encanto fatalne - również przed zabiegiem były ok. - aha w woli uściślenia nałożyłam baardzo dużo preparatu wiec to nie wina złej aplikacji - raczej tego że przy delikatnych włosach prostowanie włosów w tak wysokiej temp. i powtarzanie tyle razy robi swoje Fakt jest faktem , że włosy są bardziej zdyscyplinowane ale jednak jest to mimo wszystko zabieg inwazyjny - dziś zrobiłam doświadczenie na elastyczność włosa- przed zabiegiem włos który wypadł mogłam rozciągnąć o ponad 1/3 długości i nie ulegał urwaniu a wracał do swojej długości, a teraz po keratynie włos naciągniety natychmiast urywa się Także ja osobiście nie polecam tego zabiegu do włosów delikatnych i cienkich - może do grubych , mocnych to jest lepsze rozwiązanie.
Aha ja używam szamponu Encanto i odżywki Global Keratin nawilżającej - gdybym jej nie używała nawet nie chce mysleć jak wyglądałyby moje końcówki skoro już teraz bardzo się łamią nawet po podcięciu
w koncu jakas normalna odpowiedz ja widze u siebie tez jakies pojedyncze jasne wlosy.te sa pewnie calkiem popalone.niepotrzebnie nastawialam az na 230stopni.z tylu glowy mialam wlosy w dobrej kondycji a teraz widze miejscami jakies sterczace porozdwajane....
Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A może poprostu podetnij koncówki - wyrównaj??? Bo masz strasznie dziwnie ścięte te włosy - dziwnie wycieniowane??? Wygląda to jakby były powygryzane ... i może dlatego tak sie wyginają???? Zreszta końcówki tak mogły zareagować i sie zbuntować bo jak pisałam jest ich tam dziwnie "mało" i prostownica poprostu zrobiła swoje - popaliła je na wylot...ehhhh


od nastepnego mycia zaczne sie intensywnie waxowac i do czerwca licze na przyplyw gotowki,na zabieg farouka

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyslałam ze może to też dlatego ze prostowałam bardzo cienkie pasma - może trzeba grubsze? sama nie wiem
jakbys prostowala grubsze,to moze keratyna nie dala by rady wprasowac sie do kazdego wlosa
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:39   #533
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
jeszcze tego by brakowalo zebym z takimi wlosami przestala uzywac prostownicy,bez przesady
Aż tak tragiczne nie są, przepraszam.

Jeżeli chciałabym mieć na co dzień idealne włosy musiałabym je zawsze rano prostować. Mam włosy prawie do połowy pleców i rano wstaję z niesamowitą fryzurą na głowie, ale nie prostuję ich codziennie, bo zniszczyło by to je niesamowicie.

Może warto jednak odpuścić przynajmniej na jakiś czas? Dla zdrowia włosów?

Cytat:
14 pociagniec w 230stopniach
Z tego, co pamiętam, trzeba było maksymalnie 7 razy.

Jeżeli Cię czymś uraziłam, to najmocniej przepraszam. : )) I po prostu staram się Cię przekonać, że to nie wygląda jakoś tragicznie. Końcówki są co prawda zniszczone, ale może lepiej byłoby je ściąć trochę? Przecież zawsze lepiej zapuszczać zdrowe włosy, a nie na siłę, byle dłuższe. ; )

Ale to jest subiektywna opinia.
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:05   #534
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
nie straszcie mnie nawet bo ja wlasnie zamowilam encanto na allegro. moje wlosy nie dadza sie teraz tak rozciagac hehe :P wiec po zabiegu raczej ebdzie to samo. kurde moje wlosy sa akurat delikatne i cienkie juz sie boje moze wrzuce jakies zdjecie i mi cos doradzicie? ;p aha i mam jeszcze pytanie czy podczas zabiegu trzeba myc cala dlugosc wlosow?? ja zawsze myje tylko skore glowy wiec zastanawiam sie jak to bedzie w tym przypadku ??

ja chce zamówić to samo co ty z allegro od tego sprzedawcy za 259zł, a kiedy bedziesz robiła zabieg???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:37   #535
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1857115 7]

od nastepnego mycia zaczne sie intensywnie waxowac i do czerwca licze na przyplyw gotowki,na zabieg farouka [COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Przyjrzyj sie jak masz sciete włosy i jak ma Ehinokokus (fotki)- sorry ale twoje chyba naprawde sa poprosu źle ścięte i dlatego zabieg keratynowy i ta prostownica sprawiła ze sie zniszczyły... nie ma sensu sie czepiać słówek itd... To ogólnie wyglada jakby jakaś fryzjerka była niedouczona lub dopiero sie uczyła...albo jakby dziecku wpadły nożyce w rączki
Moim zdaniem ogólnie włosy wygladaja nie najgorzej...poprostu je podetnij o te 2 cm i wtedy sie przekonasz czy to była wina zabiegu czy nie... bo włosy masz podobnej jakości jak Ehinokokus tylko krótsze
Nie sądzę żeby maltretowanie włosów kolejnymi zabiegami w krótkim czasie mogło im pomóc...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:50   #536
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Przyszło moje Encanto Już dziś zrobiłabym grzywkę, ale boję się, że rano zostanę łysa...
Widzę, że coraz mniej osób jest zadowolonych z zabiegu...
Tylko jesZcze jedno pytanie przy ostatnim punkcie tj.
Wysusz włosy a następnie powtórz prostowanie. To po jakim czasie można to spłukac?
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:05   #537
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Przyszło moje Encanto Już dziś zrobiłabym grzywkę, ale boję się, że rano zostanę łysa...
Widzę, że coraz mniej osób jest zadowolonych z zabiegu...
Tylko jesZcze jedno pytanie przy ostatnim punkcie tj.
Wysusz włosy a następnie powtórz prostowanie. To po jakim czasie można to spłukac?
Po 2 prostowaniu już nic nie zmywasz!!! Zostawiasz takie... i tyle
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:16   #538
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Po 2 prostowaniu już nic nie zmywasz!!! Zostawiasz takie... i tyle
ale np jak chce umyc włosy to kiedy? można od razu?:P
Własnie siedze z tym preparatem na grzywce Jak jutro jeszcze będę ją miała, to bede szczesliwa hehe.
Strasznie w oczy piecze ten zapach
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:28   #539
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
ale np jak chce umyc włosy to kiedy? można od razu?:P
Własnie siedze z tym preparatem na grzywce Jak jutro jeszcze będę ją miała, to bede szczesliwa hehe.
Strasznie w oczy piecze ten zapach
Nie trzeba jakoś drastycznie długo czekać... chyba dziewczyny myły włosy na następny dzień
Wiec jak juz wszystko skończysz...w sensie cały zabieg po kolei to je juz takie 2 raz wyprostowane zostaw i umyja jutro
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:37   #540
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Nie trzeba jakoś drastycznie długo czekać... chyba dziewczyny myły włosy na następny dzień
Wiec jak juz wszystko skończysz...w sensie cały zabieg po kolei to je juz takie 2 raz wyprostowane zostaw i umyja jutro
masz racje ze nie trzeba czekac dlugo , wlosy mozna umyc juz po 3 godzinach
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.