Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 20:17   #721
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Pierwsze dwa zdjęcia przed zabiegiem, zaraz po umyciu a dwie następne już po.

Przed chwilą umyłam włosy, lekko podsuszyłam no i taki mam efekt...
Z tyłu coś nie wyszło, dziwne, bo siostra nakładała bardzo dużo preparatu.
Z przodu nie podobają mi się włosy zaraz przy grzywce, powinny być bardziej proste.

Zauważyłam, że ecanto bardziej daje efekt przyklapniętych włosów, wygładza je ale nie końcówki.
Chyba lepiej robić zabieg na włosach dłuższych za ramiona i mniej wycieniowanych.
Bardziej chciałam uzyskać efekt bardzo prostych końcówek tak aby nie odkręcały się a reszta niezbyt mnie obchodziła Możliwe, że tak wyszło, bo mam krótkie włosy a może coś źle nałożyłyśmy.
Duży plus za to, że są bardzo wydajne, na moje włosy starczyłoby na 6-7 zabiegów.

Jeszcze nie wiem czy mi się podoba
Są dwa inne zabiegi keratynowe: Coppola i Global Keratin, może powinnam tego spróbować ale chyba już nie można samemu zrobić, bo nie zauważyłam żeby na ebay były sprzedawane
Ponownie winne ciecie i długosc włoskow dlatego nie ma takiego efektu ale ogolnie włoski wygladaja o wiele lepiej niz przed
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:54   #722
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
zabieg Ci się udał. to że włosy nie są da końca proste nie jest winą źle przeprowadzonego zabiegu. Zabieg keratynowy NIE jest zabiegiem PROSTUJĄCYM ! tylko wypełnia ubytki na powierzchni włosa, dając efekt obciążenia i wygładzenia włosów. jeśli ktoś ma<jak ja> słaby skręt włosa to przy okazji będą proste.

Ja czekam aż włosy zaczną mi trochę puszyć, bo na razie sa trochę oklapnięte. Są fajne zaraz po umycie i suszarce, ale po paru godzinach oklapują
trzeba bylo na pierwszej stronie to napisac a nie dopiero teraz a co do skretu wlosa-sa filmy na youtube gdzie bardzo krecone murzynskie wlosy staja sie proste.....my chyba mamy bardziej gladkie...
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
A można stosować jedwab biosilk?


nie mozna bo szampon go nie zmyje tak tutaj die dowiedzialam

ale wszystkie inne odzywki mozna? czy trzeba patrzec na sklad? bo ja sie nie znam na tym wogole... w sumie to odzywke sie splukuje wiec....
no wlasnie,truskawkowawiosna pisala,ze zmyje.a ja tam klade jedwab i spryskuje odzywka.w nosie to mam,czy zmyje czy nie
Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
Ponownie winne ciecie i długosc włoskow dlatego nie ma takiego efektu ale ogolnie włoski wygladaja o wiele lepiej niz przed
taaaa,przy krotkich wlosach winne jest ciecie i przy moich (za ramiona) tez winne jest ciecie.chyba ze zabieg mozna zrobic tylko na wlosach do pasa.przeciez wlosy powinny byc takie jak odrazu po ostatnim prostowaniu bo podobno nic nie moze sie odgiac,wiec dlugosc wlosow nie ma tu nic do rzeczy wedlug mnie.mi sie wydaje ze poprostu zabieg nie kazdemy sluzy.ja swoj powtorze pod koniec kwietnia.chcialabym sie pozytywnie zaskoczyc...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:47   #723
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
Ponownie winne ciecie i długosc włoskow dlatego nie ma takiego efektu ale ogolnie włoski wygladaja o wiele lepiej niz przed
Źle ścięte? Wątpię, nie ma nic nadzwyczajnego w tej fryzurze, proste końcówki i lekkie cieniowanie na całej głowie + grzywka.

Niestety po dzisiejszym dniu oceniam preparat negatywnie
Wstaję z rana a lewa strona włosów jest odkręcona....
Do połowy są proste i przyklapnięte ale nie w tej części włosa chciałam uzyskać taki efekt

Nie wiem tylko dlaczego na forach zagranicznych jak i polskich jest napisanie PROSTOWANIE.
Myślę, że właściwie jest nazwać Wygładzenie/ Dodanie Blasku ale nie prostowanie.

Zastanawiam się jakim cudem naturalnie kręcone włosy stają się prościutkie a moje nie


Cytat:
pszczola2000
ja mam z natury krecone i podatne na wszystko co sie z nimi robi, wydaje mi sie ze to tez zalezy od ich grubości, włosy geste i grube pewnie- ale nie wiem do konca pewnie bedą miały gorszy efekt niz te cienkie (tak przynajmniej pisała Ehinkokus w 1poście)
Tak mi się właśnie wydaje, że ten zabieg jest do rzadkich i cienkich strukturalnie włosów, tylko większość z Was na zdjęciach miała ładne grube włosy.

A wiecie coś więcej na temat Coppolii ? Może ten zabieg jest do gęściejszych włosów.

Nie wiem co robić, czy sprzedać preparat i kupić Coppolę czy może poczekać aż włosy urosną i wtedy ponownie spróbować.
Może ten preparat nie działa z tego powodu, że maluję włosy henną

evelinarav

widocznie Nasze włosy są jakieś dziwne ;p

Nic tylko gdybać.....

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2010-04-23 o 11:49
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:34   #724
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100
Nie wiem tylko dlaczego na forach zagranicznych jak i polskich jest napisanie PROSTOWANIE.
Myślę, że właściwie jest nazwać Wygładzenie/ Dodanie Blasku ale nie prostowanie.
Zabieg się nazywa prostowanie, bo to taki chwyt marketingowy Ile osób by kupiło za 200zł preparat do wygładzenia włosów? No a poza tym w dużej części prostuje włosy, więc...
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:41   #725
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

coraz bardziej boję się o swoje włosy ? Tzn o to co z nich wyjdize
Powiedzcie mi jeszcze odnośnie tych prostownic to jakie macie wkłądki tam? Ja mam ceramiczną z funkcą jonizacji ,ale trochę już jej używałam i nie prostuje tak jak kiedyś. Powinnam kupić nową??
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:53   #726
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Źle ścięte? Wątpię, nie ma nic nadzwyczajnego w tej fryzurze, proste końcówki i lekkie cieniowanie na całej głowie + grzywka.

Niestety po dzisiejszym dniu oceniam preparat negatywnie
Wstaję z rana a lewa strona włosów jest odkręcona....
Do połowy są proste i przyklapnięte ale nie w tej części włosa chciałam uzyskać taki efekt

Nie wiem tylko dlaczego na forach zagranicznych jak i polskich jest napisanie PROSTOWANIE.
Myślę, że właściwie jest nazwać Wygładzenie/ Dodanie Blasku ale nie prostowanie.

Zastanawiam się jakim cudem naturalnie kręcone włosy stają się prościutkie a moje nie

Tak mi się właśnie wydaje, że ten zabieg jest do rzadkich i cienkich strukturalnie włosów, tylko większość z Was na zdjęciach miała ładne grube włosy.

A wiecie coś więcej na temat Coppolii ? Może ten zabieg jest do gęściejszych włosów.

Nie wiem co robić, czy sprzedać preparat i kupić Coppolę czy może poczekać aż włosy urosną i wtedy ponownie spróbować.
Może ten preparat nie działa z tego powodu, że maluję włosy henną

evelinarav

widocznie Nasze włosy są jakieś dziwne ;p

Nic tylko gdybać.....
to pewnie dlatego ze my dwie mamy wlosy zle sciete moje tez wlasnie przy glowie sa bardziej przyklapniete a koncowki powywijane ...
Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
coraz bardziej boję się o swoje włosy ? Tzn o to co z nich wyjdize
Powiedzcie mi jeszcze odnośnie tych prostownic to jakie macie wkłądki tam? Ja mam ceramiczną z funkcą jonizacji ,ale trochę już jej używałam i nie prostuje tak jak kiedyś. Powinnam kupić nową??
moze lepiej porzycz od kogos albo sprobuj z Twoja,bo jak zabieg Ci sie nie uda to bedzie szkoda kasy wyrzuconej w bloto.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:55   #727
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja musze wlosy prostowac na szczotce i prostowac pozniej prostownica, wiec jesli ten zabieg wykresli mi chociaz to suszenie na tyle miesiecy to juz chyba bede zadowoloan(?) przygladzenie lubie, jesli chce miec napuszone to tapiruje ale dla kogos kto ciagle prostuje wlosy to efekt przylizania nie straszny, a poza tym ciagle kupowanie masek, odzywek....
w przyszlym tygodniu zrobie zabieg na krotkich to sobie zobaczycie jak wyjdzie u mnie:0

obym ja tez nie miala klopotow przez krotkie,zle obciete wlosy
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 14:46   #728
xRestylex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

umyłam włosy. Nałożyłam tez odżywkę loreal abolut repair ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...razliwione.htm )

bo niestety po samym szamponie włosy wydawały mi się szorstkie :/
Dałam im wyschnąc naturalnie, coraz oczywiście je przeczesywałam.
Włosy są dużo lepsze, na pewno nie są proste jak druty i przylizane.
Ale za to są bez wątpienia wygładzone, milsze w dotyku, naprostowane.

Niestety z wierzchu włosy mialam mocno podniszczone-trochę odznaczają się połamane wlosy (rzadko używałam prostownicy, poprostu taki typ włosów).
Koncowki się lekko wywijają, ale nie przeszkadza mi to.

Właściwie to tylko te odstające włoski mi przeszkadzają. Myślę, że to trochę wina tego w jaki sposob prostowała mi je koleżanka.
Szybko przejeżdzala prostownicą, nie przyciskała jej mocno do włosów tak jak ja to robię.
Prostowałysmy tondeo (ma chyba 220stopni i bardzo ja sobie chwalę).

Myśle że jak delikatnie rozpylę odrobinę nabłyszczacza będzie idealnie.
Generalnie jestem zadowolona i zabieg mogę śmiało polecić osobom, ktore mają szorstkie, szopiące się włosy. W rezultacie będą miały mile w dotyku, zdyscyplinowane włosy-niekoniecznie proste jak po żelazku.

efekt końcowy może nie pioronujący, ale jestem zadowolona.
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Edytowane przez xRestylex
Czas edycji: 2010-04-23 o 15:17
xRestylex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 15:41   #729
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

na zdjęciu sa proste

następnym razem umyj bez odżywki!! Uwierz! Włosy wtedy tez będą wygładzone i gładkie! to tylko takie odczucie że są szorstkie. Mi włosy sie nie podobają jak wysychają naturalnie, są przyklapnięte, szybciej sie przetłuszczają. Wolę je wysuszyć wyglądają świeżej są prostsze podniesione i w ogole znacznie lepsze!

i nie chodzi o "złe" ścięcie jak złe, ale o sposób jaki są wycieniowane! czyt. mocno-->słabo (troche)
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 16:01   #730
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie wiem czy jutro zrobic sobie powtorke.przynajmniej bym wiedziala czy mam juz wyrzucic te preparaty czy jeszcze je trzymac...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 16:44   #731
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1878230 9]nie wiem czy jutro zrobic sobie powtorke.przynajmniej bym wiedziala czy mam juz wyrzucic te preparaty czy jeszcze je trzymac...[/QUOTE]

Też się nad tym zastanawiam
Wyczytałam tutaj, że dziewczyny nakładały preparat najpierw na końcówki a później w górę do skóry, ja zrobiłam odwrotnie....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 16:56   #732
Feliciti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

zakupiłam Encanto na allegro,mam nadzieję,że oryginalne
za jakiś czas bede robiła (muszę nabyć prostownice 230 stopni)
bede miała porównanie czy Encanto różni się od Coppoli i czy Coppola warta jest takich pieniędzy(jest do kupienia na ebay).Jak robiłam ten zabieg w salonie to dostałąm taką firmową ulotkę od dystrybutora Coppoli w Pl. i nie wiem skąd oni biorą te zdjęcia ale sprzedawca Encanto na allegro ma to samo zdjęcie,brunetka tyłem przed i po;-) ciekawe skąd je wziął.i czy efekt też bedzie taki
Ja jestem zadowolaona z zabiegu jak pisałam włosy nie chłoną brzydkiego zapachu i układanie ich,bo nadal to robię zajmuje góra 15 minut,a od czasu zabiegu w styczniu tylko raz użyłam prostownicy.włosy mam kręcone,nie lekko pofalowane a kręcone tak jak pszczola2000 ale zdjęć nie mam.Mi te włosy wyprostowało,nie jak druty ale nie mam skrętu chociaż już wraca więc muszę sobie zrobić szybko keratyną.
Nie podoba mi się właśnie to że są przyklapnięte i nawet jak je podniosę suszarką to tak jak pisała tu jedna dziewczyna i tak klapną
teraz nie bede robiła przy samej skórze głowy.fryzjerka mówiła jak ją pytałam,że ten efekt minie po miesiącu....guzik prawda,cały czas się utrzymuje i może mniej bo keratyna się wypłukuje ale i skręt wraca.
ale czytam ,że tu dziewczyny oczekiwały włosów prostych jak drut...jak rozmawiałam z jedynym dystrybutorem Coppoli bo też tak myślałam to mi powiedziała,że nie taki to ma być efekt,potem doczytałam w internecie o wygładzeniu,ale u mnie dość mocny skręt wyprostowało do lekkiej fali

mam nadzieję Deborah100 ,że odpowiedziałam .
aha włosy miałam rozjaśniane,średnie(nie cienkie ale też nie grube),kolor mi zszedł o jeden ton po coppoli, według mnie nie warte ceny w salonie,niestety,zobaczę jak Encanto przy cenie z allegro
Feliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:35   #733
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Feliciti Pokaż wiadomość
zakupiłam Encanto na allegro,mam nadzieję,że oryginalne
za jakiś czas bede robiła (muszę nabyć prostownice 230 stopni)
bede miała porównanie czy Encanto różni się od Coppoli i czy Coppola warta jest takich pieniędzy(jest do kupienia na ebay).Jak robiłam ten zabieg w salonie to dostałąm taką firmową ulotkę od dystrybutora Coppoli w Pl. i nie wiem skąd oni biorą te zdjęcia ale sprzedawca Encanto na allegro ma to samo zdjęcie,brunetka tyłem przed i po;-) ciekawe skąd je wziął.i czy efekt też bedzie taki
Ja jestem zadowolaona z zabiegu jak pisałam włosy nie chłoną brzydkiego zapachu i układanie ich,bo nadal to robię zajmuje góra 15 minut,a od czasu zabiegu w styczniu tylko raz użyłam prostownicy.włosy mam kręcone,nie lekko pofalowane a kręcone tak jak pszczola2000 ale zdjęć nie mam.Mi te włosy wyprostowało,nie jak druty ale nie mam skrętu chociaż już wraca więc muszę sobie zrobić szybko keratyną.
Nie podoba mi się właśnie to że są przyklapnięte i nawet jak je podniosę suszarką to tak jak pisała tu jedna dziewczyna i tak klapną
teraz nie bede robiła przy samej skórze głowy.fryzjerka mówiła jak ją pytałam,że ten efekt minie po miesiącu....guzik prawda,cały czas się utrzymuje i może mniej bo keratyna się wypłukuje ale i skręt wraca.
ale czytam ,że tu dziewczyny oczekiwały włosów prostych jak drut...jak rozmawiałam z jedynym dystrybutorem Coppoli bo też tak myślałam to mi powiedziała,że nie taki to ma być efekt,potem doczytałam w internecie o wygładzeniu,ale u mnie dość mocny skręt wyprostowało do lekkiej fali

mam nadzieję Deborah100 ,że odpowiedziałam .
aha włosy miałam rozjaśniane,średnie(nie cienkie ale też nie grube),kolor mi zszedł o jeden ton po coppoli, według mnie nie warte ceny w salonie,niestety,zobaczę jak Encanto przy cenie z allegro
Dziękuję za informacje
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że efekt chyba jest taki sam.
A czy mogłabyś podać link to tego zestawu prostującego? bo nie jestem pewna, który jest odpowiedni...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:45   #734
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam
Wyczytałam tutaj, że dziewczyny nakładały preparat najpierw na końcówki a później w górę do skóry, ja zrobiłam odwrotnie....
nigdzie nie wyczytalam ze ktos zaczyna nakladanie od koncowek
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:32   #735
Feliciti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że efekt chyba jest taki sam.
A czy mogłabyś podać link to tego zestawu prostującego? bo nie jestem pewna, który jest odpowiedni...
przepraszam, do jakiego zestawu? tego co kupiłam na allegro?
od tego samego kupującego co tutaj dziewczyny mówiły adamprl ale nie wiem czy jeszcze ma bo widziałam ze mu 6 czesci zestawu poszło w 3 dni
Feliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:49   #736
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie było mnie tu kilka dni i widzę, że nie ma już takich ochów i achów

Ale w sumie jak się nie spróbuje samej to nie poznamy rezultatów...

Mam wątpliwości co do tego zabiegu ale na pewno spróbuje....
Przecież gorzej nie będzie....
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-04-23 o 20:50
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:06   #737
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A ja dzisiaj rozmawialalm z szefowa salonu w ktorym mam praktyki (kosmetyczno-fryzjerski) i powiedziala, ze jej znajoma z Wwa miala ten zabieg i....

ponoc miala krecone wlosy, a teraz ma idealnie sypkie, gladkie i lśniące proste wlosy Mimo roznych opinii tu na wizażu (wiadomo takiej kompletnie niezadowolonej jeszcze nie trafilysmy, itp) to po dzisiaj znowu sie mocno nakrecilam na zabieg hehe
Soooo happy, ze zamawiam(y) z USA i juz czekam(y) na paczuche
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:25   #738
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja też czekam na paczkę... może będzie za miesiąc aronoł
Jak dotrze wstawię fotki przed i po
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:35   #739
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja robiłam zabieg ponad dwa tyg temu - swoje włosy miałam zupełnie proste druty, generalnie cięzko poddające się kręceniu - zaraz się prostowały, nigdy nie odkształcały się po nocy, spince czy po gumce - były na tyle elastyczne ze pozostawały proste, po zabiegu to się diametralnie zmieniło - włosy owszem nadal są proste po umyciu, natomiast juz po uczesaniu w kitke fatalnie się odkształcają i zostaje odgnieciony ślad po gumce, to samo po nocy - wystarczy , że jakoś niefortunnie się na nich położę i już odkształcenie gotowe - co więcej nie wracają do swojego stanu do momentu umycia Generalnie wyglądają ładnie, są błyszczące , wygładzone ale to odkształcanie czasem doprowadza mnie do szału
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 23:53   #740
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Ja robiłam zabieg ponad dwa tyg temu - swoje włosy miałam zupełnie proste druty, generalnie cięzko poddające się kręceniu - zaraz się prostowały, nigdy nie odkształcały się po nocy, spince czy po gumce - były na tyle elastyczne ze pozostawały proste, po zabiegu to się diametralnie zmieniło - włosy owszem nadal są proste po umyciu, natomiast juz po uczesaniu w kitke fatalnie się odkształcają i zostaje odgnieciony ślad po gumce, to samo po nocy - wystarczy , że jakoś niefortunnie się na nich położę i już odkształcenie gotowe - co więcej nie wracają do swojego stanu do momentu umycia Generalnie wyglądają ładnie, są błyszczące , wygładzone ale to odkształcanie czasem doprowadza mnie do szału
a gdybys miała zrobić zabieg jeszcze raz, zdecydowałabys się?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 08:25   #741
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja zaraz bede robic.mam tylko nadzieje ze nie zostane lysa
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 08:26   #742
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Ja robiłam zabieg ponad dwa tyg temu - swoje włosy miałam zupełnie proste druty, generalnie cięzko poddające się kręceniu - zaraz się prostowały, nigdy nie odkształcały się po nocy, spince czy po gumce - były na tyle elastyczne ze pozostawały proste, po zabiegu to się diametralnie zmieniło - włosy owszem nadal są proste po umyciu, natomiast juz po uczesaniu w kitke fatalnie się odkształcają i zostaje odgnieciony ślad po gumce, to samo po nocy - wystarczy , że jakoś niefortunnie się na nich położę i już odkształcenie gotowe - co więcej nie wracają do swojego stanu do momentu umycia Generalnie wyglądają ładnie, są błyszczące , wygładzone ale to odkształcanie czasem doprowadza mnie do szału

kurcze, myję włoski wieczorem.... jestem ciekawa co zobaczę rankiem na mojej głowie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 09:33   #743
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Feliciti Pokaż wiadomość
przepraszam, do jakiego zestawu? tego co kupiłam na allegro?
od tego samego kupującego co tutaj dziewczyny mówiły adamprl ale nie wiem czy jeszcze ma bo widziałam ze mu 6 czesci zestawu poszło w 3 dni
Chodzi mi o zestaw Coppola

Cytat:
KENZO
Ja robiłam zabieg ponad dwa tyg temu - swoje włosy miałam zupełnie proste druty, generalnie cięzko poddające się kręceniu - zaraz się prostowały, nigdy nie odkształcały się po nocy, spince czy po gumce - były na tyle elastyczne ze pozostawały proste, po zabiegu to się diametralnie zmieniło - włosy owszem nadal są proste po umyciu, natomiast juz po uczesaniu w kitke fatalnie się odkształcają i zostaje odgnieciony ślad po gumce, to samo po nocy - wystarczy , że jakoś niefortunnie się na nich położę i już odkształcenie gotowe - co więcej nie wracają do swojego stanu do momentu umycia Generalnie wyglądają ładnie, są błyszczące , wygładzone ale to odkształcanie czasem doprowadza mnie do szału
Też miałam to samo, nie wiem jak trzeba spać, żeby były proste
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 10:36   #744
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ale po encanto napewno mozna juz umyc po 3 h?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 11:38   #745
Feliciti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wklejam linka dla Deborah100
http://cgi.ebay.pl/COPPOLA-KERATIN-C...item439e50a801
na ebayu wpisujesz keratin complex i szukasz "wyglądu"Coppoli.drog ie to tam ale jak już pisałam jak zrobię Encanto to się przekonam czy cena ma znaczenie
Dodam jeszcze,że włosy "wracają" do siebie w zastraszającym tempie wcześniej widziałam różnice po umyciu lekką a teraz to już się boje co będzie za tydzień,szopa wróci
czyli cudów nie było ,preparat Coppoli działał 4 miesiące ,używałałam oczywiście szamponu z Coppoli za 50 zł.jak przykazano,ale odżywkę używałam własną.jak się szampon skończy nie bede kupowała następnego,trudno,włosy są dla mnie a nie ja dla nich,żadnego pieszczenia nie bedzie,zobaczę ile potrzyma Encanto
Feliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 11:45   #746
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja wlasnie siedze te 15 minut, smrod da sie zniesc ale wpadla mi kropla do oka i....! masakra! dawno nie czulam takiego bolu, oko czerwone, podraznione. teraz robie tylko grzywke a mam bardzo krotka wiec ciezko mi to ogolnie zrobic. przy calych wlosach ubezpiecze sie w okulary


edit: wysuszylam, wyprostowalam i czekam 30 minut. przy suszeniu smrod nie do zniesienia! ale juz teraz moge stwierdzic ze koncowki musza isc do obciecia, poniewaz prostuje tez jedno pasemko dlugie obok grzywki;/

mam pytanie? czy po skonczeniu moge te pasemko zwiazac w kitke czy nie moge z nim nic robic dopoki nie umyje wlosow?
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-04-24 o 12:28
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:56   #747
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja wlasnie siedze te 15 minut, smrod da sie zniesc ale wpadla mi kropla do oka i....! masakra! dawno nie czulam takiego bolu, oko czerwone, podraznione. teraz robie tylko grzywke a mam bardzo krotka wiec ciezko mi to ogolnie zrobic. przy calych wlosach ubezpiecze sie w okulary


edit: wysuszylam, wyprostowalam i czekam 30 minut. przy suszeniu smrod nie do zniesienia! ale juz teraz moge stwierdzic ze koncowki musza isc do obciecia, poniewaz prostuje tez jedno pasemko dlugie obok grzywki;/

mam pytanie? czy po skonczeniu moge te pasemko zwiazac w kitke czy nie moge z nim nic robic dopoki nie umyje wlosow?
o, to my pewnie razem robilysmy ja juz po
ja bym dzisiaj zadnych kitek nie zwiazywala,bo sie moga odksztalcic.to suszenie po nalozeniu tego plynu jest najgorsze,bo nie dosc ze wszystko piecze przy oddychaniu to jeszcze za nic wlosy nie chca wyschnac.ponad pol godz suszylam

moje mycie bedzie we wtorek.ciekawe jak poszlo tym razem zauwazylam jednak roznice w porownaniu do pierwszego zabiegu.juz po wysuszeniu wlosow z plynem (czyli przed pierwszym prostowaniem) wlosy byly bardziej proste,ale lepiej nie bede nic gadac zeby nie zapeszyc ....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:36   #748
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny ja wlasnie robie test encanto na dosyc grubym pasemku wlosow ;D wlasnie jestem po pierwszym prostowaniu prostuje w 207 stopniach jejku masakra jak to szczypalo w oczy przy suszeniu i prostowaniu az mi lzy lecialy ciekawe czy bardzo mi kolor wypłucze
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 08:30   #749
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wlasnie robie test encanto na dosyc grubym pasemku wlosow ;D wlasnie jestem po pierwszym prostowaniu prostuje w 207 stopniach jejku masakra jak to szczypalo w oczy przy suszeniu i prostowaniu az mi lzy lecialy ciekawe czy bardzo mi kolor wypłucze

mi o 2 tony zjasnialy ale ladny brazik mam
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-04-25 o 08:50
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:48   #750
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

no wlasnie ja tez mam jakis braz chodz na zdjeciach to widac nawet troche blondu hehe ;D zamieszczam zdjecia jak mi towyszło ;D
ogolnie jestem zadowolona ale po nocy to malo widze roznice ktore to moje wlosy a ktore wyprostowane pasemko dla mnie minusem jest to, ze widac polamane wlosy po wyprostowaniu ale mim owszystko zdecydowalam sie na cala glowe tyle ze dopiero za tydzien mam kilka pytań ;D

1. na dlugosci wlosow mam taki bialy jakby pylek.. co to takiego jest? Dodam, ze przy splukiwaniu 50% zrobilam to swoim sposobem ;D namoczylam grzebien i poprostu sciagalam odzywke czy to moze byc efekt po wyprostowaniu odzywki? (1 foto)

2. czy jesli teraz bede myla wlosy slsem zwlaszcza to pasemko to czy w przyszlym tygodniu moge zrobic cale wlosy lacznie z tym pasemkiem? Czy lepiej myc bez slsow i potem zrobic pozostale wlosy? Dodam ,ze wolalabym pierwsza opcje

3. czy wlosy sa pozniej podatne na krecenie na lokowce? ew na papiloty? czy po zabiegu lepiej nie "palić" wlosow?

Edytowane przez JuStYsCk2
Czas edycji: 2010-04-25 o 09:50
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.