Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 15:15   #4141
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam a ja byłam podciąc końcówki i już miałam jechac po farbe ale koleżanka namówiła mnie fryzjerka dopiero co zakład otworzyła ze ona ma fajne nowe farby i mi je zrówna tzn odrost z resztą no i sie skusiłam zapłaciłam 35zł zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwała ta farba ale jak narazie jest super to fotki.dwa piewsze w domku kolejne dwa na dworze.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:23   #4142
zuzanna731
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Czy mozecie mi podpowiedziec jaka farba uzyskam taki kolorek wlosow no moze identycznego nie bedzie ale cos w te manke?
zuzanna731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:48   #4143
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia a jakiego białego żelu używasz? Bo bardzo fajny kolorek?
Ja znów bez krzywej c nie mogę. Nie mówię że ma być jak mount everest
ale musi być bo wtedy pazurki wytrzymują większe uderzenia. A przy mojej długości ma to już ogromne znaczenie.
Ładny frenczyk, chociaż ja nie przepadam ale do szkoły ok.
Włoski nie są jakieś tragiczne ale skoro używasz dość często prostownicy to może zabezpieczaj je dodatkowo np. odżywką bez spłukiwania żeby nawilżać dodatkowo.
Ja jak uzupełniam to matuję górną warstwę, spiłowuję różnicę i dolewam żel i przeciągam na górną warstwę. Nabłyszczam i gotowe.
używam french gel exfashiondziękuję
no takie jak ja robię to też wytrzymują uderzenia, ale Ty masz swoje naturalne i długaaaaśne więc lepiej je jeszcze bardziej chronic
ja je pryskam spray'em tym z dove pomarańczowym i taką mgiełką do włosów suchych i zniszczonych z gliss kura

a pytam o uzupełnienie paznokci, bo teraz nakleiłam ostatni raz tipsy i chce cały czas miec ten french co teraz tylko będę uzupełniac, aż moje nie urosną takie długie

Dziewczyny dzięki za życzenie co do wytrwałości
pierwszy dzień w szkole ok

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ewcia mam taką długość włosków jak Ty

wstawiam jeszcze foty
Z tego co widzę to Ty masz dużo dłuższe włoski od moich
no chyba, że to nie są aktualne zdjęcia włosków

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ewciaoo, Twoje włoski ładnie wyglądają po wyprostowaniu, ale widac, ze trochę wysuszone. Jednak maski i olejowanie spokojnie utrzymają włoski na swoim miejscu. Widac, ze bardzo o nie dbasz. Biały blond jest strasznie wymagający. A fryzjerki zawsze gadają tak. Ja mam bardzo ładne włosy, juz teraz nikt mi nie powie, ze są zniszczone, moga wyschnac same i sa głądkie jak jedwab. A fryzjerka i tak mi powiedziała że końcóki to tragedia i suchary takie to nie ma rady trzeba obciac jak najwiecej. Nie wiem czemu słuchałam. To były suchary?! Zdjecie bez szczotki, bez suszarki. Juz je wklejałam, bo akurat innego dokłądnego nie mam. Takze nie słuchaj fryzjerek
dziękuję
Ty masz bardzo zadbane włoski cudne
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-02 o 15:42
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:50   #4144
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny wstawie te foty ale nie dzis. Musze sie przmoc.
Allegro nie ma ale jak mowi Yatta jest Ebay z tym ze tutaj ceny lokalnej przesylki sa troche chore (6 Euro okolo) a i ceny na Ebay takie ze nieraz w sklepie netowym fryzjerskim znajde ten sam produkt taniej. A co do farb blond to zaczynam wierzyc w spisek fryzjerski - w drogeriach jest naprawde maly wybor - zmuszaja tym czlowieka do wizyty w salonie. Jak tu fora czytalam zeby podpaczec jak dziewczyny dochodza do blondu poza salonami to wszystkie raczej sie przerzucily na produkty profesjonalne zamawiane z sieci albo ostatecznie skonczyly u fryzjera. Jak zloze kolejne zamowienie przez siec to mnie chop z domu wymelduje. Pol lazienki odzywek mam i on juz nie chce slyszec ani slowa o blondzie czy odzywianiu. Nawet sie cieszyl jak ten watek znalazlam - bo przestalam mu zawracac leb czyms co go zupelnie nie interesuje - po paru dniach jak zauwazyl ze dzien spedzam przyklejona do sieci juz mu zadowolenie przeszlo. I tylko mi wypomina ze tyyyle czasu mi to zajmuje a przeciez chcialam szybki blondzik na wakacje. Jemu sie zdaje ze to tak chop siup. I dziwi sie czemu drugi raz nie poleje czupryny rozjasniaczem - bo "przeciez tak sie blond uzyskuje" a wlosy wg niego wcale nie zniszczone, powiedzial ze zlych odzywek uzywam i na pantene sie radzil przerzucic
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:55   #4145
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam a ja byłam podciąc końcówki i już miałam jechac po farbe ale koleżanka namówiła mnie fryzjerka dopiero co zakład otworzyła ze ona ma fajne nowe farby i mi je zrówna tzn odrost z resztą no i sie skusiłam zapłaciłam 35zł zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwała ta farba ale jak narazie jest super to fotki.dwa piewsze w domku kolejne dwa na dworze.
wow! tylko 35 zł!!! ja chodze do koleżanki i za samo nałożenie farby(bo sama nie umiem) którą sama kupie i podcięcie końcówek płacę 35zł

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawie te foty ale nie dzis. Musze sie przmoc.
Allegro nie ma ale jak mowi Yatta jest Ebay z tym ze tutaj ceny lokalnej przesylki sa troche chore (6 Euro okolo) a i ceny na Ebay takie ze nieraz w sklepie netowym fryzjerskim znajde ten sam produkt taniej. A co do farb blond to zaczynam wierzyc w spisek fryzjerski - w drogeriach jest naprawde maly wybor - zmuszaja tym czlowieka do wizyty w salonie. Jak tu fora czytalam zeby podpaczec jak dziewczyny dochodza do blondu poza salonami to wszystkie raczej sie przerzucily na produkty profesjonalne zamawiane z sieci albo ostatecznie skonczyly u fryzjera. Jak zloze kolejne zamowienie przez siec to mnie chop z domu wymelduje. Pol lazienki odzywek mam i on juz nie chce slyszec ani slowa o blondzie czy odzywianiu. Nawet sie cieszyl jak ten watek znalazlam - bo przestalam mu zawracac leb czyms co go zupelnie nie interesuje - po paru dniach jak zauwazyl ze dzien spedzam przyklejona do sieci juz mu zadowolenie przeszlo. I tylko mi wypomina ze tyyyle czasu mi to zajmuje a przeciez chcialam szybki blondzik na wakacje. Jemu sie zdaje ze to tak chop siup. I dziwi sie czemu drugi raz nie poleje czupryny rozjasniaczem - bo "przeciez tak sie blond uzyskuje" a wlosy wg niego wcale nie zniszczone, powiedzial ze zlych odzywek uzywam i na pantene sie radzil przerzucic
jakiego masz eksperta mój to się cieszy że mam zainteresowanie bo mecz może w tym czasie obejrzeć a co do odzywek mój tylko ze za dużo kasy na to idzie...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:06   #4146
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam a ja byłam podciąc końcówki i już miałam jechac po farbe ale koleżanka namówiła mnie fryzjerka dopiero co zakład otworzyła ze ona ma fajne nowe farby i mi je zrówna tzn odrost z resztą no i sie skusiłam zapłaciłam 35zł zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwała ta farba ale jak narazie jest super to fotki.dwa piewsze w domku kolejne dwa na dworze.
śliczne włoski

Bunny ja się stosuje do tego mycia co napisałaś na poprzedniej stronie myję szamponem johnons baby lawendowym i źle się pieni jak nie wiem, ale już się nauczyłam że nakładac go na ociekające wodą włoski i maskę płucze pod zimną wodą

Kotka mój TŻ też mówi, że za dużo kasy wydaje na włoski

Dziewczyny w następną sobotę idę na 18-stkę do kolegi i chcę sobie doczepic te clipy już zdecydowałam, że biorę tylko nie wiem które zamówic mam dwa do wyboru

http://allegro.pl/clip-in-on-zestaw-...199527879.html

http://allegro.pl/100-wlosy-naturaln...202127508.html
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-03 o 06:59
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:19   #4147
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
śliczne włoski

Bunny ja się stosuje do tego mycia co napisałaś na poprzedniej stronie myję szamponem johnons baby lawendowym i źle się pieni jak nie wiem, ale już się nauczyłam że nakładac go na ociekające wodą włoski i maskę płucze pod zimną wodą

Kotka mój TŻ też mówi, że za dużo kasy wydaje na włoski

Dziewczyny w następną sobotę idę na 18-stkę do kolegi i chcę sobie doczepic te clipy już zdecydowałam, że biorę tylko nie wiem które zamówic mam trzy do wyboru

http://allegro.pl/clip-in-100-natura...201288447.html

http://allegro.pl/naturalne-wlosy-do...191394817.html

http://allegro.pl/clip-in-on-zestaw-...195304736.html

kochana ale się uśmiałam ten pierwszy sprzedawca http://allegro.pl/clip-in-100-natura...201288447.html ma w kolorach napisane zamiast blond napisane jest "bląd" nie kupuj od niego.... ja niemoge
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 16:25   #4148
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kochana ale się uśmiałam ten pierwszy sprzedawca http://allegro.pl/clip-in-100-natura...201288447.html ma w kolorach napisane zamiast blond napisane jest "bląd" nie kupuj od niego.... ja niemoge
no też się uśmiałam jak to zobaczyłam, ale on ma naturalne włoski
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:31   #4149
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no też się uśmiałam jak to zobaczyłam, ale on ma naturalne włoski
zwróć uwagę że ktoś ostatnio dodał negatywny komentarz a użytkownik ma tylko 75 komentarzy... ja bym kupowała tylko od super sprzedawcy, kupiłam kiedyś od takiego sprzedawcy i dostałam za swoje.... nie dość ze 3 tyg czekałam,to wysłali mi zupełnie inny towar niż w aukcji wiec .... jak uważasz...

a dla porównania ten sprzedawca http://allegro.pl/naturalne-wlosy-do...191394817.html ma 2238 komentarzy i tylko 2 negatywy....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-02 o 16:34
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:39   #4150
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zwróć uwagę że ktoś ostatnio dodał negatywny komentarz a użytkownik ma tylko 75 komentarzy... ja bym kupowała tylko od super sprzedawcy, kupiłam kiedyś od takiego sprzedawcy i dostałam za swoje.... nie dość ze 3 tyg czekałam,to wysłali mi zupełnie inny towar niż w aukcji wiec .... jak uważasz...

a dla porównania ten sprzedawca http://allegro.pl/naturalne-wlosy-do...191394817.html ma 2238 komentarzy i tylko 2 negatywy....
Kotka ja się nie upieram, że chce od niego, nie znam się na tym wcale, tylko po prostu napisałam że ma naturalne
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:29   #4151
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ok, Dziewczyny, zrobiłam na szybko fotki i dodaję z prośbą o poradę co dalej

skrócona historia farbowania : 2 lata temu zafarbowane na brąz(już nigdy wiecej) potem stopniowo schodzenie u fryzjera, w czerwcu b.r zrobiony był cieniutki balejaż z baaardzo bardzo jasnych blondów, niektóre pasemka były białe. Potem działałam już na własną rękę, najpierw położyłam jakiś beż z Loreala(sprał się raz dwa) a 2 tyg temu pomalowałam srednim blondem z Syossa który wyszedł mniej wiecej jak na pudełku, a teraz wygląda jak na fotkach.

co mi przeszkadza: te włosy, które mi urosły od czerwca jako że nie były już traktowane rozjaśniaczem złapały farby inaczej niż te pozostałe (czyli cieplej) .Zrobiłam zoom na czubek i jest już mini odrost, ale odróżnia się tylko od połowy głowy, te naturalki z przodu są jaśniejsze, nie wiem czemu ale tak od dziecka mam.

co chcę osiągnąc: delikatnie ochłodzić kolor(ale go bardziej nie rozjaśniać), a najbardziej te 3-4 cm od czubka głowy. Odrost potraktowany zwykłą farbą się szybko rozjaśnia, ale do ciepłych tonów.

Moje pytanie jest takie, czy w grę wchodzi położenie np Srebrnego pyłu z Joanny i malaksowanie 5-10 min?

fotki 1,2-robione bez lampy przy oknie
fotki 3,4-zoom na odrost
fotka 5- przy świecącym słońcu

Mam nadzieję, że coś doradzicie i z góry wielkie dzięki

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-09-02 o 17:36
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 17:43   #4152
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ok, Dziewczyny, zrobiłam na szybko fotki i dodaję z prośbą o poradę co dalej

skrócona historia farbowania : 2 lata temu zafarbowane na brąz(już nigdy wiecej) potem stopniowo schodzenie u fryzjera, w czerwcu b.r zrobiony był cieniutki balejaż z baaardzo bardzo jasnych blondów, niektóre pasemka były białe. Potem działałam już na własną rękę, najpierw położyłam jakiś beż z Loreala(sprał się raz dwa) a 2 tyg temu pomalowałam srednim blondem z Syossa który wyszedł mniej wiecej jak na pudełku, a teraz wygląda jak na fotkach.

co mi przeszkadza: te włosy, które mi urosły od czerwca jako że nie były już traktowane rozjaśniaczem złapały farby inaczej niż te pozostałe (czyli cieplej) .Zrobiłam zoom na czubek i jest już mini odrost, ale odróżnia się tylko od połowy głowy, te naturalki z przodu są jaśniejsze, nie wiem czemu ale tak od dziecka mam.

co chcę osiągnąc: delikatnie ochłodzić kolor(ale go bardziej nie rozjaśniać), a najbardziej te 3-4 cm od czubka głowy. Odrost potraktowany zwykłą farbą się szybko rozjaśnia, ale do ciepłych tonów.

Moje pytanie jest takie, czy w grę wchodzi położenie np Srebrnego pyłu z Joanny i malaksowanie 5-10 min?

fotki 1,2-robione bez lampy przy oknie
fotki 3,4-zoom na odrost
fotka 5- przy świecącym słońcu

Mam nadzieję, że coś doradzicie i z góry wielkie dzięki
naprawde piekny kolor Ci wyszedl,moze jakims popielatym teraz"? a farbowalas na wlosy z przewaga brazu czy blondu?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2010-09-02 o 17:54
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:44   #4153
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam a ja byłam podciąc końcówki i już miałam jechac po farbe ale koleżanka namówiła mnie fryzjerka dopiero co zakład otworzyła ze ona ma fajne nowe farby i mi je zrówna tzn odrost z resztą no i sie skusiłam zapłaciłam 35zł zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwała ta farba ale jak narazie jest super to fotki.dwa piewsze w domku kolejne dwa na dworze.
35 zł? o jaaaaaaaaaaaki czad
kolorek jest piękny

Dziewczyny, ale się rozpędzacie. Nie było mnie parę godzin, wracam a tu ponad dwie nowe strony wpisów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:52   #4154
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczynki do potem
idę robic mamie pazurki
czekam na odpowiedź od Was kochane
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:02   #4155
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
naprawde piekny kolor Ci wyszedl,moze jakims popielatym teraz"? a farbowalas na wlosy z przewaga brazu czy blondu?
dzieki byłabym w 100% zadowolona gdyby nie to cieplejsze pasmo przy czubku nie wiem co masz na myśli? jesli chodzi Ci o farbowanie u fryzjera to było stopniowe schodzenie pasemkami, miałam brąz, jasny brąz, orzechowe, karmelkowe...i tak do jasnego blondu, potem ten mega jasny balejaż wiec farby które samodzielnie kładłam to już na te jasne włoski.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:08   #4156
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dziewczyny ja już nie wiem czy nie chcę tego blondu

blond bunny jak robisz tą analizę kolorystyczną?
Chciałabym się dowiedzieć czy pasuje mi ten blondasek czy niet

ewcia mam taką długość włosków jak Ty

wstawiam jeszcze foty
cieeeemne

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
no tak, kosmetyków Joanny w UK nie dostaniesz, to samo z farbami londy, i z schwarzkopfem bardzo kiepsko, bo tylko serię XXL tu dorwałam, ale za to z farb seria np nice n easy clairol'a niedostępna w PL, zreszta polecam Ci stronę www.boots.com gdzie możesz zobaczyć większość kosmetyków, boots to sklep typu rossman
co do moich włosków to je obcięłam i teraz są mega krótkie jak dla mnie, chyba z 8 lat tak krótkich włosów nie miałam , włosy jakiś tygodzień po farbowaniu, resztki balayage nadal widać ale jeszcze kilka farbowań i mam nadzieje że kolor się wyrówna
pozdrawiam
przypomnisz czym farbowalas?

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Mam tu na rynku taka dziewczynę 24 lata co robi w mięsnym (ja pracuje na rynku) i przed chwilą przechodziła, ale do rzeczy. Ma przeokropne włosy! Chodzi o kolor, ma dosłownie białe włosy, jak stoi tyłem to mam wrażenie że to jakaś baba z siwą czupryna! Kiedyś widziałam ja jak chyba była zaraz po farbowaniu ale nie użyła płukanki albo farby popielatej i miała taki bardzo jasny ale ciepły blond, ślicznie wyglądała. Na drugi dzień już miała te swoje siwizny, fuj!
bo wszystko z umiarem, popielate jasne blondy sa piekne ale wszystko trzeba wyczuc a takie Panie z miesnego czesto lubia sie wyrozniac

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam a ja byłam podciąc końcówki i już miałam jechac po farbe ale koleżanka namówiła mnie fryzjerka dopiero co zakład otworzyła ze ona ma fajne nowe farby i mi je zrówna tzn odrost z resztą no i sie skusiłam zapłaciłam 35zł zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwała ta farba ale jak narazie jest super to fotki.dwa piewsze w domku kolejne dwa na dworze.
bardzo ladnie Ci zrobila no i zazdroszcze ceny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:09   #4157
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzieki byłabym w 100% zadowolona gdyby nie to cieplejsze pasmo przy czubku nie wiem co masz na myśli? jesli chodzi Ci o farbowanie u fryzjera to było stopniowe schodzenie pasemkami, miałam brąz, jasny brąz, orzechowe, karmelkowe...i tak do jasnego blondu, potem ten mega jasny balejaż wiec farby które samodzielnie kładłam to już na te jasne włoski.
Dokladnie o to pytalam - dzieki a kolor naprawde mnie oczarowal
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:18   #4158
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ok, Dziewczyny, zrobiłam na szybko fotki i dodaję z prośbą o poradę co dalej

skrócona historia farbowania : 2 lata temu zafarbowane na brąz(już nigdy wiecej) potem stopniowo schodzenie u fryzjera, w czerwcu b.r zrobiony był cieniutki balejaż z baaardzo bardzo jasnych blondów, niektóre pasemka były białe. Potem działałam już na własną rękę, najpierw położyłam jakiś beż z Loreala(sprał się raz dwa) a 2 tyg temu pomalowałam srednim blondem z Syossa który wyszedł mniej wiecej jak na pudełku, a teraz wygląda jak na fotkach.

co mi przeszkadza: te włosy, które mi urosły od czerwca jako że nie były już traktowane rozjaśniaczem złapały farby inaczej niż te pozostałe (czyli cieplej) .Zrobiłam zoom na czubek i jest już mini odrost, ale odróżnia się tylko od połowy głowy, te naturalki z przodu są jaśniejsze, nie wiem czemu ale tak od dziecka mam.

co chcę osiągnąc: delikatnie ochłodzić kolor(ale go bardziej nie rozjaśniać), a najbardziej te 3-4 cm od czubka głowy. Odrost potraktowany zwykłą farbą się szybko rozjaśnia, ale do ciepłych tonów.

Moje pytanie jest takie, czy w grę wchodzi położenie np Srebrnego pyłu z Joanny i malaksowanie 5-10 min?

fotki 1,2-robione bez lampy przy oknie
fotki 3,4-zoom na odrost
fotka 5- przy świecącym słońcu

Mam nadzieję, że coś doradzicie i z góry wielkie dzięki
piękne długie i lśniące pożycz trochę to sobie doczepie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:27   #4159
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
piękne długie i lśniące pożycz trochę to sobie doczepie
kochana pożyczyłabym ale nie wiem czy byłabyś zadowolona bo bez prostowania wyglądają tak ;p (tutaj akurat jestem głową w dół )

doradzcie proszę jakąś konkretną farbę? mam się za popielami rozglądać??? poszłabym do fryzjerki ale znając ją to mi 'doradzi' refleksy rozjaśniaczem i to bedzie jej ochładzanie koloru ;/

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-09-02 o 18:30
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 18:44   #4160
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzięki dziewczyny,sama byłam zaskoczona ceną byłam kiedys u innej znajomej co ma swój salon fryzjerski i chciała 60zl a ta wzieła 35.już wstępnie sie umówiłam i zażartowałam ze bedzie miała stałą klientke,znam ta dziewczyne już od dawna zawsze cos mi z włoskami robiła ona też dawno temu mi pierwszy raz na blond zrobiła.Otworzyła ok 2 tyg temu swój salon fajnie tak czysto i pachnaco.Tak pomyslałam jaby była taka cena zawsze to nie warto mi samej kłasc farby bo różnica zadna myślac o farbie droższej a i jeszcze mi ładnie wymodelowała na koniec.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:02   #4161
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam a ja byłam podciąc końcówki i już miałam jechac po farbe ale koleżanka namówiła mnie fryzjerka dopiero co zakład otworzyła ze ona ma fajne nowe farby i mi je zrówna tzn odrost z resztą no i sie skusiłam zapłaciłam 35zł zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwała ta farba ale jak narazie jest super to fotki.dwa piewsze w domku kolejne dwa na dworze.
WOW piękny kolorek i włoski jakby zdrowsze.Za 35 zloty to naprawdę się nie opłaca samej kombinować.Podkład + n&e to już 30 zl.Nie no bomba.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ok, Dziewczyny, zrobiłam na szybko fotki i dodaję z prośbą o poradę co dalej

skrócona historia farbowania : 2 lata temu zafarbowane na brąz(już nigdy wiecej) potem stopniowo schodzenie u fryzjera, w czerwcu b.r zrobiony był cieniutki balejaż z baaardzo bardzo jasnych blondów, niektóre pasemka były białe. Potem działałam już na własną rękę, najpierw położyłam jakiś beż z Loreala(sprał się raz dwa) a 2 tyg temu pomalowałam srednim blondem z Syossa który wyszedł mniej wiecej jak na pudełku, a teraz wygląda jak na fotkach.

co mi przeszkadza: te włosy, które mi urosły od czerwca jako że nie były już traktowane rozjaśniaczem złapały farby inaczej niż te pozostałe (czyli cieplej) .Zrobiłam zoom na czubek i jest już mini odrost, ale odróżnia się tylko od połowy głowy, te naturalki z przodu są jaśniejsze, nie wiem czemu ale tak od dziecka mam.

co chcę osiągnąc: delikatnie ochłodzić kolor(ale go bardziej nie rozjaśniać), a najbardziej te 3-4 cm od czubka głowy. Odrost potraktowany zwykłą farbą się szybko rozjaśnia, ale do ciepłych tonów.

Moje pytanie jest takie, czy w grę wchodzi położenie np Srebrnego pyłu z Joanny i malaksowanie 5-10 min?

fotki 1,2-robione bez lampy przy oknie
fotki 3,4-zoom na odrost
fotka 5- przy świecącym słońcu

Mam nadzieję, że coś doradzicie i z góry wielkie dzięki
Ja mogę je wziąć choć by w lokach.Wyprostuje sobie
Ale na poważnie masz śliczne zdrowiutkie włoski.Zazdroszczę Ci.Jejku kiedy moje takie urosnąp.s kojarzę Cie z wątku ,,walka o piekne wloski,, Powiedz ty olejujesz swoje włoski?Bo już nie pamiętam a czytam na bieżąco.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Joanna, Z Apteczki Babuni, Szampon wzmacniający do włosów cienkich, delikatnych, ze skłonnością do wypadania
juz jest składzik
- Aqua,sodium laureth sulfate,sodium chloride, cocamidopropyl betaine, glycereth-2 cocoate, cocamidopropylamine oxide, polyquaterinium-7, rosmarinus officinalis extract,equisetum arvense extract,propylene gycol, alcohol denat.,panthenol, citric acid,disodium EDTA,pafum,hexyl cinnamal,DMDM hydantoin, methylchloroiothiazolinon e, methyliothiazolinone
bardzo proszę kochaną bunny o analizę
Doczepiam się do pytania
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-02 o 20:05
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:28   #4162
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kochana pożyczyłabym ale nie wiem czy byłabyś zadowolona bo bez prostowania wyglądają tak ;p (tutaj akurat jestem głową w dół )
uwielbiam kręcone ja niestety mAm proste jak druty, kręcą się tylko jak są mokre


Poważnie kupie sobie takie clipy, po prostu mnie urzekają muszę tylko poczekać na zmianę koloru na ten z n&e no i poszukać gdzieś w łodzi bo wolałabym najpierw sobie podotykać i dobrać odpowiednio kolor
Ale to jeszcze m-c minimum
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 21:05   #4163
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja mogę je wziąć choć by w lokach.Wyprostuje sobie
Ale na poważnie masz śliczne zdrowiutkie włoski.Zazdroszczę Ci.Jejku kiedy moje takie urosnąp.s kojarzę Cie z wątku ,,walka o piekne wloski,, Powiedz ty olejujesz swoje włoski?Bo już nie pamiętam a czytam na bieżąco.

Dziękuje Ci bardzo ale ja widziałam Twoje włoski i masz bardzo ładne a do tego jakie jaśniutkie

co do olejowania to zgadza się, od jakiegoś czasu lubie sobie pośmigać w czepku i ręczniku po domu mam 4 różne oleje i robiłam na zmianę, co 2 dni ale dzieki blond bunny () teraz postaram się ograniczyć do 1 na tydzien. Jesli chodzi o włosy to mam hopla na ich punkcie i staram się bardzo o nie dbać także miło, że komuś się podobają

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
uwielbiam kręcone ja niestety mAm proste jak druty, kręcą się tylko jak są mokre


Poważnie kupie sobie takie clipy, po prostu mnie urzekają muszę tylko poczekać na zmianę koloru na ten z n&e no i poszukać gdzieś w łodzi bo wolałabym najpierw sobie podotykać i dobrać odpowiednio kolor
Ale to jeszcze m-c minimum
a jak by Ci te mokre wyschły to by zostały loki/fale? jak tak, to na wilgotne nałóż jakis preparat do loków i będziesz miała też kręciołki
ja się lepiej czuje w prostych ale wiem, że muszę ten egoizm czasem przezwyciężyć i dać włosom odetchnąć a clipy to też bym chciała..najlepiej takie fale do pasa
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 21:32   #4164
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rbowanych.html POLECAM!! właśnie przetestowałam i rewelka
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 22:09   #4165
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczynki myslalam, ze padne..Robilam przed chwila odrosty stockholmem, wszystko tak jak zwykle, czas przewidziany jak zawsze 55min, dobrze ze cos mnie tknelo i po 45min poszlam do lusterka, patrze a odrost fioletowy czym predzej zabralam sie za zmywanie ze lzami w oczach ale na szczescie nic sie nie stalo chyba zmylam w czas. Ale stracha mialam wielkiego. Nie wiem co sie stalo, zawsze ta farba na wlosach byla szaro-bura ale nie mocno fioletowaPasemka mocno pojasnialy ale na szczescie bez niebieskiej poswiaty. Jutro wstawie fotki.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:25   #4166
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki myslalam, ze padne..Robilam przed chwila odrosty stockholmem, wszystko tak jak zwykle, czas przewidziany jak zawsze 55min, dobrze ze cos mnie tknelo i po 45min poszlam do lusterka, patrze a odrost fioletowy czym predzej zabralam sie za zmywanie ze lzami w oczach ale na szczescie nic sie nie stalo chyba zmylam w czas. Ale stracha mialam wielkiego. Nie wiem co sie stalo, zawsze ta farba na wlosach byla szaro-bura ale nie mocno fioletowaPasemka mocno pojasnialy ale na szczescie bez niebieskiej poswiaty. Jutro wstawie fotki.

dziwne. u mnie zawsze stockholm po ok godzinie jest nadal bezowy i zdecydowanie cieply szczegolnie na odroscie nawet przebijaja zlote refleksy wtf chce zeby byl szaro bury!!
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 00:32   #4167
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

@ Snowhitee, robiłam podkład z palette xxl 00a, a na to kładłam Loreal Excellence 10,21
@Infatuated piękne włoski! zarówno w wersji prostej jak i loczków zazdroszcze!

generalnie co do szamponów też się przerzuciłam na dziecięcy johnson&johnson tyle, że rumiankowy dobry na włoski i w oczy nie szczypie , a czy któraś z Was używała już może maski DOLCE ale tej Bananowej, bo zamówiłam i strasznie ciekawa jej jestem.
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 06:41   #4168
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo ale ja widziałam Twoje włoski i masz bardzo ładne a do tego jakie jaśniutkie

co do olejowania to zgadza się, od jakiegoś czasu lubie sobie pośmigać w czepku i ręczniku po domu mam 4 różne oleje i robiłam na zmianę, co 2 dni ale dzieki blond bunny () teraz postaram się ograniczyć do 1 na tydzien. Jesli chodzi o włosy to mam hopla na ich punkcie i staram się bardzo o nie dbać także miło, że komuś się podobają

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------



a jak by Ci te mokre wyschły to by zostały loki/fale? jak tak, to na wilgotne nałóż jakis preparat do loków i będziesz miała też kręciołki
ja się lepiej czuje w prostych ale wiem, że muszę ten egoizm czasem przezwyciężyć i dać włosom odetchnąć a clipy to też bym chciała..najlepiej takie fale do pasa
Dziękuje bardzo Moze się czepiam ale zawsze tak jest ze u kogoś podobają nam się bardziej.W moim przypadku bym się mogla przyczepić jeszcze do końcówek bo się ostatnio przesuszyły,no i chciała bym aby się bardziej błyszczały,ale tak naturalnie a nie od tego ze są rozjaśnione.To nie ta naturalność.Ale niestety coś kosztem czegoś.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 07:18   #4169
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kochane jeżeli możecie to odpowiedzcie na mojego posta odnośne które włosy wybrac, bo dziś bym chciała zamówic
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 07:19   #4170
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

co do końcówek to nie wiem co stosujesz ale mogę Ci od siebie polecic jedwabiste serum wygładzające joanny z serii profesjonalnej, jest bosssskie!! wg mnie lepsze niż jedwab chi i biosilka (choć też całkiem dobre) i oczywiście rycynke na końce ostatnio testuje patent zaczerpnięty z wizażu, czyli najpierw olej a potem na to jedwab, kóry zamyka w łuskach te składniki odżywcze

a co rozświetlenia to wiadomo płukanie zimną wodą, ewentualnie sokiem z cytryny ja mam z natury świecące włoski także lśnią sobie na przekór moim kombinacjom kolorystycznym ;D ale bardzo fajny jest spray fructisa to blondów-zawiera w sobie takie błyszczące drobinki także może spotęgować efekt lśnienia przetestowałam też nabłyszczacz kallosa ale to nie to ;/
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.