Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 22:08   #2821
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy mogę jakoś wyłączyć dźwięk, gdy rozmawiam z kimś na czacie na fb poprzez videorozmowę? Chodzi o to, żebym nie słyszała tego, co ta osoba mówi i np. muzyki, której słucha, a jedynie żebym mogła ją widzieć.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:11   #2822
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
A jakiej firmy jest szczoteczka?
Może za mocno szorujesz zęby? Mnie ostatnio stomatolog to powiedział Żebym trochę delikatniejsza dla nich była.
jedna to colgate a druga jakiś prokurent z rossmana, z tym że tą z rossa już kiedys miałam i była w porządku
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:14   #2823
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
(...)
No właśnie, przeglądałam w Tesco te piżamy i... długie spodnie, w kratę - 41 zł. W tej cenie to chciałabym się zmieścić już z koszulką, a nie samymi spodniami W dodatku wydaje mi się, że te tescowe spodnie są cienkie i z kiepskiego materiału. Jeśli się mylę, proszę o wyprowadzenie z błędu
Nie mylisz się. Takie niby cieplejsze (cos ala flanela) są bardzo kiepskie - po kilkunastu praniach pożeganałam się z nimi - były coraz bardziej zmechacone i materał zaczął się rozchodzić.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:36   #2824
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
a te widziałaś:
Widziałam, ale tylko przez parę sekund, może przyjrzę im się bliżej.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie mylisz się. Takie niby cieplejsze (cos ala flanela) są bardzo kiepskie - po kilkunastu praniach pożeganałam się z nimi - były coraz bardziej zmechacone i materał zaczął się rozchodzić.
No właśnie tego się obawiam... Może Ty powiesz mi gdzie kupić coś trwałego, ładnego i w cenie do 40zł? (marzenie, co?)

Dodam, że byłam już w H&M, New Yorkerze, 18Forever i nie wiem gdzie jeszcze i niestety - ni ma, albo nie spełniają moich kryteriów (za cienkie/za drogie).
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:52   #2825
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
jedna to colgate a druga jakiś prokurent z rossmana, z tym że tą z rossa już kiedys miałam i była w porządku
Hmm może trafiła Ci się źle zapakowana (tj w pudełko na soft była twarda). Ale z drugiej strony dwie różne za twarde Może masz podrażnione dziąsła. Ja bym kupiła jeszcze jedną innej firmy soft, a jeżeli problem się powtorzy to przeszłabym się do stomatologa (choć znając mnie poszłabym od razu do stomatologa).
Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Widziałam, ale tylko przez parę sekund, może przyjrzę im się bliżej.



No właśnie tego się obawiam... Może Ty powiesz mi gdzie kupić coś trwałego, ładnego i w cenie do 40zł? (marzenie, co?)

Dodam, że byłam już w H&M, New Yorkerze, 18Forever i nie wiem gdzie jeszcze i niestety - ni ma, albo nie spełniają moich kryteriów (za cienkie/za drogie).
A nie próbowałaś sobie skompletować jakiś spodni i koszulki niepiżamowych Ja poza koszulami nocnymi nie śpię już w piżamach. Bardzo szybko się niszczą. Ja sypiam w szortach sportowych - luźniejszych i koszulkach na ramiączkach. Jak jestem podziębiona to mam dłuższe dresy - ostatnie co prawda kupiłam w H&M i same spodnie kosztowały ok 90,- ale można trafić tańsze w innych sklepach.

Ja zawsze tak mam, że jak czegoś szukam to jest, ale drogie, a jak nie potrzebuję to jest tanie/przecena i wtedy też kupuję, bo kiedyś się przyda
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:59   #2826
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Widziałam, ale tylko przez parę sekund, może przyjrzę im się bliżej.



No właśnie tego się obawiam... Może Ty powiesz mi gdzie kupić coś trwałego, ładnego i w cenie do 40zł? (marzenie, co?)

Dodam, że byłam już w H&M, New Yorkerze, 18Forever i nie wiem gdzie jeszcze i niestety - ni ma, albo nie spełniają moich kryteriów (za cienkie/za drogie).
A C&A? Dzisiaj widzialam kilka na przecenie cieplutkich. Dwa lata temu dostalam na gwiazdke z Marks and Spencer, nie jest to tani sklep wiec nie wiem czy spelni kryterium do 40zl, ale ciepluuutka, dlugie spodenki, koszulka i bluza
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2011-11-12 o 23:02
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:29   #2827
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
No właśnie tego się obawiam... Może Ty powiesz mi gdzie kupić coś trwałego, ładnego i w cenie do 40zł? (marzenie, co?)
mi babcia sprezentowała kiedyś, taką pidżamę co miała na zewnątrz taką tkaninę frotte, a wewnętrzną na gładkim miśku. znając ją, to kupiła takie cóś na bazarku i bardzo drogie nie było (ciepła jak diabli to trzeba przyznać, póki się ta zewnętrzna warstwa nie skulkowała to była też ładna )
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 23:36   #2828
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

do czego mogę użyć tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 ?
do twarzy mi nie podchodzi, a nie mogę wymyśleć innego zastosowania. krem do rąk? do stóp?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:42   #2829
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

wraz z zbliżającą sie zimą moje policzki stały sie czerwone, tak mam popękane naczynka. znacie jakąs apteczną maść ktora może to złagodzić i zakamuflować????
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:43   #2830
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

moze gdzies bylo ale nie zauwazylam
o co chodzi z tym na facebooku ,, bede mieszkac ,,tu i tu" za iles tam tygodni"
?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:53   #2831
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
moze gdzies bylo ale nie zauwazylam
o co chodzi z tym na facebooku ,, bede mieszkac ,,tu i tu" za iles tam tygodni"
?
pierwszo słysze
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 00:01   #2832
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
moze gdzies bylo ale nie zauwazylam
o co chodzi z tym na facebooku ,, bede mieszkac ,,tu i tu" za iles tam tygodni"
?
''Styczeń: Chile
Luty: Londyn
Marzec: Miami
Kwiecień: Dominikana
Maj: Francja
Czerwiec: St. Petersburg
Lipiec: Austria
Sierpień: Niemcy
Wrzesień: Holandia
Październik: Amsterdam
Listopad: Las Vegas
Grudzień: Kolumbia

później napisz w statusie: Będę mieszkać w (tutaj nazwa miejsca odpowiednia do miesiąca w którym się urodziłaś) przez (i tutaj cyfra z dnia urodzin) months.
Jeżeli urodziłaś się 21października Twoje zdanie będzie wyglądać tak: Będę mieszkać w Amsterdamie przez 21 miesięcy.''


Walka z rakiem piersi.
Na tej samej zasadzie co było kiedyś np gdzie zostawiasz torebkę itp
__________________
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 00:03   #2833
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

a ja co chwile widze jakies wpisy typu ,, bede mieszkac w amsterdamie za iles tam miesiecy" albo nastepna osoba gdzies indziej itd znowu pewnie rodzaj jakiejs gry ze statusami


pomylilam tylko z tymi tygodniami bo o miesiace chodzi
o dzieki


kochajmnie wyjasnilas

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2011-11-13 o 00:05
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 00:54   #2834
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
do czego mogę użyć tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 ?
do twarzy mi nie podchodzi, a nie mogę wymyśleć innego zastosowania. krem do rąk? do stóp?
Może do pupy

Ja bym spróbowała do rąk.

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
wraz z zbliżającą sie zimą moje policzki stały sie czerwone, tak mam popękane naczynka. znacie jakąs apteczną maść ktora może to złagodzić i zakamuflować????
Moja koleżanka stosowała kiedyś któryś z kremów Avene - mimo iż stałam się aktualnie fanką tej firmy to poza tymi kremami, które mam się nie znam.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 05:30   #2835
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie odnośnie PAJĄKÓW.
Mam też arachnofobię { }, ale zaciskam zęby i nie tępię większości pająków w domu . Dlaczego ?! One eliminują wszelakiego typu latające stworzenia gryząco - klujące, jak np. komary, muszki itp .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 08:30   #2836
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
A nie próbowałaś sobie skompletować jakiś spodni i koszulki niepiżamowych Ja poza koszulami nocnymi nie śpię już w piżamach. Bardzo szybko się niszczą. Ja sypiam w szortach sportowych - luźniejszych i koszulkach na ramiączkach. Jak jestem podziębiona to mam dłuższe dresy - ostatnie co prawda kupiłam w H&M i same spodnie kosztowały ok 90,- ale można trafić tańsze w innych sklepach.
Ja zawsze tak mam, że jak czegoś szukam to jest, ale drogie, a jak nie potrzebuję to jest tanie/przecena i wtedy też kupuję, bo kiedyś się przyda
Aaaa... właśnie! Np. dresy i jakaś koszulka, to jest myśl!

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
A C&A? Dzisiaj widzialam kilka na przecenie cieplutkich. Dwa lata temu dostalam na gwiazdke z Marks and Spencer, nie jest to tani sklep wiec nie wiem czy spelni kryterium do 40zl, ale ciepluuutka, dlugie spodenki, koszulka i bluza
W C&A chyba mnie nie było... Dzięki za wskazówki

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
mi babcia sprezentowała kiedyś, taką pidżamę co miała na zewnątrz taką tkaninę frotte, a wewnętrzną na gładkim miśku. znając ją, to kupiła takie cóś na bazarku i bardzo drogie nie było (ciepła jak diabli to trzeba przyznać, póki się ta zewnętrzna warstwa nie skulkowała to była też ładna )
Byłam na jednym z bazarków w moim mieście i powiem Ci, że mają jakiś kiepski asortyment ;p
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:13   #2837
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Napisz wyrazy z rz
morze bo morski
rycerz bo rycerski
bierze bo biorę
...... bo jezioro
i jakie słówko z rz tam być powinno? pomocy, zgłupiałam
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:16   #2838
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
Napisz wyrazy z rz
morze bo morski
rycerz bo rycerski
bierze bo biorę
...... bo jezioro
i jakie słówko z rz tam być powinno? pomocy, zgłupiałam
może pojezierze ?
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:20   #2839
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

tez tak wymyśliłam :P ale pomyślałam że zapytam kogoś innego i bezie jakiś inny pomysł :P
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 09:22   #2840
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dziś kończy mi się umowa w T-mobile.
1. Umowa jest zapisana na mamę, czy mogę ją w jakiś sposób przepisać na siebie jeśli nie mam dochodów? (wydaje mi się, że nie, ale wolę zapytać)

Edit. 2. Czy mogą mi sami np. dziś przedłużyć umowę? Chcę jutro przejść na niższy abonament.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2011-11-13 o 09:25
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:34   #2841
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość

W C&A chyba mnie nie było... Dzięki za wskazówki
Jeszcze jak znajdziesz jakis sklep z bielizna (w wawie np. w Wola Parku jest taki, na przeciwko kas) to moge polecic pizamy tej firmy http://allegro.pl/listing.php/search...ienetta+secret te z dlugimi spodniami i koszulkami z dlugim rekawem sa naprawde cieplutkie, no i dobrej jakosci
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:59   #2842
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
Napisz wyrazy z rz
morze bo morski
rycerz bo rycerski
bierze bo biorę
...... bo jezioro
i jakie słówko z rz tam być powinno? pomocy, zgłupiałam
jeziorze

miejscownik liczby pojedynczej wyrazu jezioro
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:06   #2843
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
jeziorze

miejscownik liczby pojedynczej wyrazu jezioro
miejscownik pochodzi od mianownika, a nie mianownik od miejscownika.
pojezierze wydaje mi się odpowiednim wyrazem.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:10   #2844
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Dziś kończy mi się umowa w T-mobile.
1. Umowa jest zapisana na mamę, czy mogę ją w jakiś sposób przepisać na siebie jeśli nie mam dochodów? (wydaje mi się, że nie, ale wolę zapytać)

Edit. 2. Czy mogą mi sami np. dziś przedłużyć umowę? Chcę jutro przejść na niższy abonament.
1. Jesteś pełnoletnia? Studiujesz? Jak tak, powinnaś móc. Z tym że miej świadomość, że za taką zmianę zapłacisz kilkadziesiąt złotych (chyba że przez 2 lata się coś w tej kwestii zmieniło ).

2. O ile dobrze wiem, jeśli na miesiąc przed wygaśnięciem byś się nie zgłosiła o rozwiązanie, to sami ją jakoś automatycznie przedłużają. Ale znów: pewności nie mam
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:13   #2845
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
1. Jesteś pełnoletnia? Studiujesz? Jak tak, powinnaś móc. Z tym że miej świadomość, że za taką zmianę zapłacisz kilkadziesiąt złotych (chyba że przez 2 lata się coś w tej kwestii zmieniło ).

2. O ile dobrze wiem, jeśli na miesiąc przed wygaśnięciem byś się nie zgłosiła o rozwiązanie, to sami ją jakoś automatycznie przedłużają. Ale znów: pewności nie mam
1. Taak, jestem pełnoletnia. Studiuję zaocznie.

2. Właśnie dopiero dziś sprawdziłam, że wygasa mi umowa, więc pewnie sami przedłużą i będę mieć abonament, w którym liczba minut do wykorzystania będzie dla mnie za duża.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:12   #2846
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
wraz z zbliżającą sie zimą moje policzki stały sie czerwone, tak mam popękane naczynka. znacie jakąs apteczną maść ktora może to złagodzić i zakamuflować????
najlepiej pójśc do apteki i spytać. Ja brałam na pękające naczynka na nogach witaminę C i maść kasztanową, zeby je wzmocnić.
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:55   #2847
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
wraz z zbliżającą sie zimą moje policzki stały sie czerwone, tak mam popękane naczynka. znacie jakąs apteczną maść ktora może to złagodzić i zakamuflować????
Jest taka maść rosex - właśnie na zaczerwienienia i pękające naczynka. Ale jest na receptę - mi wypisywał ją dermatolog. Nie wiem jak działa na pękające naczynka, bo raczej ich nie mam, ale na zaczerwienienia działa trochę... z drugiej strony ja mam bardzo specyficzny przypadek skóry, to, że mi nie pomogło za bardzo jeszcze nic nie znaczy... w zasadzie nic mi jeszcze nie pomogło. Poszukaj po prostu innych opinii o tym kremie - jest dość drogi (coś ok, 40 zł) - nie opłaca się go kupić na marne

Poza tym takim kremem ochronno-natłuszczającym, który ogólnie poprawia wygląd zmaltretowanej skóry jest emolium (też apteczny, ale nie na receptę). No, ale on nie działa jakoś specyficznie na naczynka, po prostu łagodzi wszelkie "uszkodzenia" skóry.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:22   #2848
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
1. Taak, jestem pełnoletnia. Studiuję zaocznie.

2. Właśnie dopiero dziś sprawdziłam, że wygasa mi umowa, więc pewnie sami przedłużą i będę mieć abonament, w którym liczba minut do wykorzystania będzie dla mnie za duża.
w orange po wygaśnięciu umowy przechodzi się na kolejną umowę, ale na czas nieokreślony - można ją w kazdej chwili rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem. podejrzewam że w t-mobile jest podobnie.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 13:09   #2849
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Jeszcze jak znajdziesz jakis sklep z bielizna (w wawie np. w Wola Parku jest taki, na przeciwko kas) to moge polecic pizamy tej firmy http://allegro.pl/listing.php/search...ienetta+secret te z dlugimi spodniami i koszulkami z dlugim rekawem sa naprawde cieplutkie, no i dobrej jakosci
Bazarki mają wszystkie piżamy z tej firmy, w sklepach sa o wiele droższe. Proponuję tam się przejść
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 14:47   #2850
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mam też arachnofobię { }, ale zaciskam zęby i nie tępię większości pająków w domu . Dlaczego ?! One eliminują wszelakiego typu latające stworzenia gryząco - klujące, jak np. komary, muszki itp .
Mnie nie zależy żeby je zabijać, ja karzę się ich pozbywać typu wyrzucić do ogródka. Wolę być pogryziona przez komary itp niż mieć pająki Nie umiem życ z nimi w symbiozie. Może powinnam iść się leczyć


Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Aaaa... właśnie! Np. dresy i jakaś koszulka, to jest myśl!

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Dziś kończy mi się umowa w T-mobile.
1. Umowa jest zapisana na mamę, czy mogę ją w jakiś sposób przepisać na siebie jeśli nie mam dochodów? (wydaje mi się, że nie, ale wolę zapytać)

Edit. 2. Czy mogą mi sami np. dziś przedłużyć umowę? Chcę jutro przejść na niższy abonament.
Możesz zakończyć umowę na mamę i z przepisaniem numeru założyć nową. Jeśli Ci na to pozwolą - szczerze to nie wiem jakie dokumenty są wymagane przy zakładaniu umowy na osobę prywatną.

Umowa się automatycznie przedłuża. Na czas nieokreślony na tych samych warunkach, tylko w każdym momencie możesz ją zakończyć bez żadnych sankcji. Bardzo często proponują nie przedłużanie umów tylko je zakończenie i podpisanie nowej na tym samym numerze - robią podobno lepsze oferty, a z pewnością pracownik sieci komórkowej ma większą prowizję od podpisania nowej niż przedłużenia starej.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
w orange po wygaśnięciu umowy przechodzi się na kolejną umowę, ale na czas nieokreślony - można ją w kazdej chwili rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem. podejrzewam że w t-mobile jest podobnie.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.