Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 20:15   #4171
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Mam paznokcie niezbyt długie, teraz już nawet trochę twardsze niż kiedyś, ale nadal paznokcie z palców wskazujących się rozwarstwiają. Dlaczego akurat u tych, czym to może być spowodowane? Stosuję na nie różne odżywki i poprawy nie widać. Łykałam przez miesiąc jakieś tabletki na włosy i paznokcie i również nic. Co poradziłybyście?
Obstawiam, że to przez to, że palcami wskazującymi sporo rzeczy robisz. Na przykład o suwak je sobie łatwo poharatać. Ja też mam ten problem. Po prostu staram się na nie jak najbardziej uważać.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:18   #4172
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Obstawiam, że to przez to, że palcami wskazującymi sporo rzeczy robisz. Na przykład o suwak je sobie łatwo poharatać. Ja też mam ten problem. Po prostu staram się na nie jak najbardziej uważać.
Też to brałam pod uwagę, ale jak teraz porównałam to u lewej dłoni jest gorzej niż u prawej, a jestem praworęczna
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:34   #4173
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Czy na stacjach benzynowych do wszystkich dystrybutorów jest jeden zbiornik danego paliwa?
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:48   #4174
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Dzięki

Temat mojej prezentacji maturalnej dotyczy motywu wampira w literaturze i filmie. Wybrałam książki "Dracula", "Miasteczko salem" oraz film "Wywiad z wampirem" i teraz brakuje mi jeszcze jednego filmu, ale kompletnie nie mam pomysłu co wybrać. Chciałam, żeby każdy bohater różnił się od siebie. Myślałam o "Van Helsingu", z drugiej strony pasowałby mi wampir w typie Edwarda dla kontrastu do reszty, ale nie wiem czy "Zmierzch" to dobry pomysł na maturę Podsuniecie coś?

Albo myślałam też, żeby wziąć filmową wersję Draculi i wtedy do literatury dodać "Narzeczoną z Koryntu" Goethego, ale nie wiem czy poradzę sobie z tym utworem
Dwa lata temu na maturze miałam temat o przyczynie popularności w literaturze współczesnej i miałam właśnie m.in. Zmierzch, bardzo łatwa książka do krytyki jeśli chodzi o walory literackie. Mogłabyś właśnie na koniec przedstawić jak się zdewaluował wizerunek wampira obecnie, ja o tym pisałam, jak chcesz to podeślę Ci swoją pracę. Jak najbardziej pomysł na plus moim zdaniem

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
uuuu nie rób tego
sianko ci się zrobi, alkohol w składzie. Na skalp i owszem psikaj ale nie an długość.
Ja stosowałam i na skalp i na długość ponad rok i wręcz mi pomogła ta mgiełka, włosy przestały się puszyć, były bardziej błyszczące. Nie wiem czym to wytłumaczyć.




Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że me, myself and eye oraz be nauturel

Anetka, jestem Jest dość lekki, dobrze kryje, trzyma się cały dzień. Mam jeszcze do wypróbowania ten w paletce, ala puder w kamieniu. Kiedyś byłam tylko za Vichy, bo tak ciężki podkład musi dobrze kryć Ale jednak LRP kryje lepiej i nie spływa w ciągu dnia. Do tego jest baardzo wydajny, używałam go prawie rok, codziennie.
Potwierdzam Mi nawet starcza na dłużej niż rok, co mnie wręcz trochę irytuje bo muszę wyrzucać dobry podkład (ma ważność po otwarciu 12miesięcy). Dodatkowo moim zdaniem przy dobrze dobranym odcieniu nie ma opcji, żeby nałożyć go za dużo i żeby się odcinał jakoś widocznie. Zawsze daje efekt takiej naturalnej, zdrowej cery.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:11   #4175
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość

Ja stosowałam i na skalp i na długość ponad rok i wręcz mi pomogła ta mgiełka, włosy przestały się puszyć, były bardziej błyszczące. Nie wiem czym to wytłumaczyć.

o widzisz.
Ja tylko pisze to co zaobserwowałam u siebie i ogólną opinię o tej mgiełce.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:23   #4176
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Potwierdzam Mi nawet starcza na dłużej niż rok, co mnie wręcz trochę irytuje bo muszę wyrzucać dobry podkład (ma ważność po otwarciu 12miesięcy). Dodatkowo moim zdaniem przy dobrze dobranym odcieniu nie ma opcji, żeby nałożyć go za dużo i żeby się odcinał jakoś widocznie. Zawsze daje efekt takiej naturalnej, zdrowej cery.
ale powiedzcie mi, skoro wam starcza to na dobry rok, to czy to ma taką bardzo rzadką konsystencję, bo jest dla mnie nie do uwierzenia, że podkłąd o standardowej pojemności starcza aż na tyle? Myślicie , że w aptece mogłabym dostać próbki tego podkładu aby kolor dobrać?
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:31   #4177
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Dziewczyny o jaki dokładnie podkład chodzi który starcza prawie na rok? On jest w tubce czy w takim opakowaniu jak puder?
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 21:38   #4178
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Czy moge zrobic farsz do pierogow, na blisko dwa tygodnie zamrozic, pozniej rozmrozic, podgrzac, zrobic pierogi, i czesc ugotowanych pierogow z mrozonym raz farszem zamrozic?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:39   #4179
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
ale powiedzcie mi, skoro wam starcza to na dobry rok, to czy to ma taką bardzo rzadką konsystencję, bo jest dla mnie nie do uwierzenia, że podkłąd o standardowej pojemności starcza aż na tyle? Myślicie , że w aptece mogłabym dostać próbki tego podkładu aby kolor dobrać?
Moim zdaniem konsystencja jest kremowa, nie jest rzadka. Na pewno możesz w aptece poprosić o próbki.


koszyk chodzi o LRP toleriane. Jest w tubce 30ml. I mi by starczył na rok i kilka miesięcy, ale po roku jest przeterminowany już.

Edytowane przez Parvanti
Czas edycji: 2011-12-11 o 21:40
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:39   #4180
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Czy moge zrobic farsz do pierogow, na blisko dwa tygodnie zamrozic, pozniej rozmrozic, podgrzac, zrobic pierogi, i czesc ugotowanych pierogow z mrozonym raz farszem zamrozic?
Ja tak robie co roku
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:42   #4181
Cukierus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 120
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś kotka. Ma ok 3 m-cy. Jak go karmić? Ile razy dziennie i ile jedzenia mu podawać? Na razie jadł surowe serduszka drobiowe. Jaka jest najlepsza karma gotowa?
Wydaje mi się, że taki kotek potrzebuje jeszcze mleka.
Cukierus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 21:42   #4182
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Moim zdaniem konsystencja jest kremowa, nie jest rzadka. Na pewno możesz w aptece poprosić o próbki.


koszyk chodzi o LRP toleriane. Jest w tubce 30ml. I mi by starczył na rok i kilka miesięcy, ale po roku jest przeterminowany już.
ja chyba dzisiaj właśnie tego Toleriane otworzyłam próbkę i zużyłam do bazy pod cienie bo strasznie zalatywał spirytusem
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:42   #4183
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;31007224]Ja tak robie co roku [/QUOTE]
Zadnych zatruc pokarmowych nie stwierdzono?
Po prostu nie chce mi sie robic pierogow dwa razy, chcialam wsio za jednym zamachem i czesc zamrozic na sylwestra i przyjazd kolezanki
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:46   #4184
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Cukierus Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że taki kotek potrzebuje jeszcze mleka.
Oczywiście, że nie!
A nawet jeśli by potrzebował, to na pewno nie krowiego, tylko takiego dla kotków.
Kotom mleka dawać nie można
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:52   #4185
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
ja chyba dzisiaj właśnie tego Toleriane otworzyłam próbkę i zużyłam do bazy pod cienie bo strasznie zalatywał spirytusem
Aż poszłam swój powąchać Na skórze nie pachnie wcale, w opakowaniu może rzeczywiście czymś intensywnym, ale to jest podkład do cery wrażliwej więc nie zawiera żadnych substancji zapachowych aby nie podrażniać, widocznie taki jego naturalny zapach. Aczkolwiek do spirytusu bym tego zapachu nie porównała.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:06   #4186
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Aż poszłam swój powąchać Na skórze nie pachnie wcale, w opakowaniu może rzeczywiście czymś intensywnym, ale to jest podkład do cery wrażliwej więc nie zawiera żadnych substancji zapachowych aby nie podrażniać, widocznie taki jego naturalny zapach. Aczkolwiek do spirytusu bym tego zapachu nie porównała.
stój! to nie Toleriane był, tylko ten taki drugi, matujący bodajże
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:29   #4187
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Czy moge zrobic farsz do pierogow, na blisko dwa tygodnie zamrozic, pozniej rozmrozic, podgrzac, zrobic pierogi, i czesc ugotowanych pierogow z mrozonym raz farszem zamrozic?
Bez uszczerbku na zdrowiu własnym i rodziny tak robię od pewnego czasu i żyjemy
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:34   #4188
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Jak można tanio zrobić koszulkę z nadrukiem?
Nie chcę oddawać jej do drukarni, bo pewnie wyjdzie drożej.
Chcę coś na zasadzie I <3 coś tam.
Myślałam, żeby na koszulce napisać wszystko lakierem, próbowalam na jakiejś tam szmatce w domu. Wydaje się solidne. Jak myślicie, będzie się odpierać? A po tym co, utwardzacz?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:37   #4189
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Jak można tanio zrobić koszulkę z nadrukiem?
Nie chcę oddawać jej do drukarni, bo pewnie wyjdzie drożej.
Chcę coś na zasadzie I <3 coś tam.
Myślałam, żeby na koszulce napisać wszystko lakierem, próbowalam na jakiejś tam szmatce w domu. Wydaje się solidne. Jak myślicie, będzie się odpierać? A po tym co, utwardzacz?
A nie możesz po prostu kupić sobie mazaków/farbek do materiału? Ja swoje kupiłam w papierniczym za jakieś 15zł (mam kolor czarny, czerwony, zielony, niebieski i żółty). Napisy są trwałe i mazaki starczają na długo - swoje mam już od dwóch lat.
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 22:38   #4190
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość



Nadawca raczej nie zobaczy. Ja kiedyś wysłałam jakiś tam plik, który został tym sposobem przekazany dalej i nic nie zobaczyłam. Przynajmniej u mnie tak było.
Dziękuję za odpowiedź
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:39   #4191
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Jak można tanio zrobić koszulkę z nadrukiem?
Nie chcę oddawać jej do drukarni, bo pewnie wyjdzie drożej.
Chcę coś na zasadzie I <3 coś tam.
Myślałam, żeby na koszulce napisać wszystko lakierem, próbowalam na jakiejś tam szmatce w domu. Wydaje się solidne. Jak myślicie, będzie się odpierać? A po tym co, utwardzacz?
Powiem ci, że koszt takiej koszulki w drukarni to kilkanaście złotych i warto, bo masz solidnie zrobione i się nie spiera.
:Lakierem nie próbowałam
Można makrerem i zaprasować
Można kupic papier do naprasowanek na sztuki ale to strasnzy syf, drogie i się nie trzyma
Można kupić w croppie pisaki do ubrań ale też koszt jest większy niż w drukarni
Można kupic farby do ubrań, ale efekt mizerny.
Polecam jednak sprawdzić drukarnie, bo będziesz miała pełną profeskę, wcale nie tak drogo.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:44   #4192
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Dziewczyny czego używacie do pielegnacji stóp? tarki( naklejony papier ścierny), pumeksu co lepiej stosować do wygładzenia?

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2011-12-11 o 22:46
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:02   #4193
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Koszt koszulki kilkanaście złotych, tzn. koszt wprasowania kilkanaście zł czy razem z koszulką?

Potrzebuję ich jak najmniejszym kosztem. W szkole prowadzimy swoje miniprzedsiębiorstwa i muszę tanio wyprodukować koszulkę tak, aby sprzedać ją za tyle, by inni to kupili i był z tego zysk
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:07   #4194
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Koszt koszulki kilkanaście złotych, tzn. koszt wprasowania kilkanaście zł czy razem z koszulką?

Potrzebuję ich jak najmniejszym kosztem. W szkole prowadzimy swoje miniprzedsiębiorstwa i muszę tanio wyprodukować koszulkę tak, aby sprzedać ją za tyle, by inni to kupili i był z tego zysk
Wydrukowanie kilkanaście z tego co pamiętam koszulka drugie tyle, ale robiłam dość dawno i nie pamiętam dokładnie cen.
Myślałam, że potrzebujesz na prezent, wtedy najbardziej opłaca się w drukarni, bo wygląda porządnie i się trzyma, ale jak tak to zrób porządnie markerami i zaprasuj.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:14   #4195
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

najtaniej to będzie zrobić zestaw zrób-to-sam. czyli kupujesz materiał na metry, ściągasz sobie z internetu wykrojniki, wycinasz z kartonu, i teraz albo wycinasz z materiału części składowe koszulki, albo dajesz wykrojniki+materiał. ładnie opakowujesz i sru na sprzedaż, ew. można dodać jakieś tasiemki, guziki, łańcuszki do spersonalizowania dzieła. (moja inspiracja - zestawy z empiku, które pozwalają na zrobienie własnej lalki albo misia)
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:57   #4196
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

W temacie koszulek: nie masz w okolicy jakiejś hurtowni (nie mieszkasz na śląsku)?
Ja kupuję świetnej jakości T-shirty męskie bez nadruku po 6zł za krótki rękaw i podajże 9 za długi.
Kolor się nie spiera, są bardzo fajne i przeżywają dłużej nie te z H&M czy Zary.

Do nadruków polecam pisaki do tkanin + wycięty szablon.
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 04:27   #4197
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez babti Pokaż wiadomość
Znajoma ma rację, royal jest kiepski, a ceni się niesamowicie.
Zgadzam się .


Cytat:
Napisane przez babti
Ważne, żeby nie dawać kotu mleka
Dziwne . Moje koty od urodzenia piją mleko i mają się znakomicie .Tak jak u ludzi - jeden osobnik toleruje laktozę, inny - nie . Piją też i wodę .
A co do suchej karmy - moje nawet nie chcą spojrzeć w stronę tych, które proponujesz . Żrą Sanabelle i są okazami zdrowia . Miski z Animondą {czyste mięso} zwalają ze stołu, a najszczęśliwsze są gdy dostaną zwykłego Felix'a .


Cytat:
Napisane przez pannanika
Oczywiście, że nie! A nawet jeśli by potrzebował, to na pewno nie krowiego, tylko takiego dla kotków. Kotom mleka dawać nie można
"...dla kotków." - tzn. jakie ?! Wiem, że chodzi Ci o te ze sklepów dla zwierząt . A wydojono je z kozy czy kangura ? Bez przesady . Moje piją krowie mleko, jedzą twarożki i łasuchują śmietanką .
"Zakaz" dawania kotom mleka oparty jest na ich niskiej tolerancji laktozy . Nie ma tolerancji, są zburzenia żołądkowo - jelitowe. A jeśli jest ta tolerancja, to dlaczego nie podawać kotom mleka ? Może i ja się czegoś nauczę .

tinpanalley - jedna najważniejsza zasada : nie dajmy się zwariować .



Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
przy dobrze dobranym odcieniu
A gdzie te odcienie można na żywo zobaczyć ?


Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
ale powiedzcie mi, skoro wam starcza to na dobry rok, to czy to ma taką bardzo rzadką konsystencję, bo jest dla mnie nie do uwierzenia, że podkłąd o standardowej pojemności starcza aż na tyle ?
"Mój" podkład z MK ma wyjątkowo gęstą, kremową konsystencję i standardowa "tubka" starcza na ponad rok .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:13   #4198
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
oh peggy u mnie nie ma superpharmu, ale studiuję w poznaniu a tam obok mojej uczelni w starym browarze jest więc w ten weekend co będzie to skocze i zobaczę Powiedz mi jeszcze kochana pisałaś, że starcza ci na rok, to jaką to ma konsystencje? skoro jest takie wydajne? bo taki revlon 30ml starcza mi na 4 miesiące...
Jego naprawdę wystarczy ociupinka żeby pokryć twarz. Ma taką konsystencję jak taki rzadki krem. Nie jest super rzadki, taki kremowy, ale jednak rzadki.

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Potwierdzam Mi nawet starcza na dłużej niż rok, co mnie wręcz trochę irytuje bo muszę wyrzucać dobry podkład (ma ważność po otwarciu 12miesięcy). Dodatkowo moim zdaniem przy dobrze dobranym odcieniu nie ma opcji, żeby nałożyć go za dużo i żeby się odcinał jakoś widocznie. Zawsze daje efekt takiej naturalnej, zdrowej cery.
Właśnie niedawno wyrzuciłam całkiem sporo, bo zostało na ściankach tubki i na samym dnie. Jest super wydajny

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Czy moge zrobic farsz do pierogow, na blisko dwa tygodnie zamrozic, pozniej rozmrozic, podgrzac, zrobic pierogi, i czesc ugotowanych pierogow z mrozonym raz farszem zamrozic?
Ja tak robię co roku i nie truję się, inni jedzący również nie
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:19   #4199
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

jak często zmieniacie pościel?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:23   #4200
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
jak często zmieniacie pościel?
Oj, rzadko Bywam w domu raz na pół roku, parę dni i wtedy zmieniam. Tu gdzie mieszkam zmieniam tylko poszewki na poduszki i prześcieradło, bo na mojej kołdrze niestety poszewki się nie trzymają :/ Prześcieradło i poszewki piorę co 2 tygodnie, a kołdrę raz na 3 miesiące.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.