Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 21:07   #2971
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Plotki to zawsze jednak beda plotki. W tym momenie tz rozmawia z matka, ona twierdzi ze wyczytala gdzies ze matka Madzi brala slub z Bartkiem ... na cmentarzu. Znalazla to ponoc w jakims artykule w necie... Widzial ktos informacje gdzies na ten temat?

Nie wiem, mi brak slow odnosnie tej calej sytuacji. Tyle plotek, komentarzy, niedomowien.

To zabrzmi strasznie, ale czekam na informacje odnosnie sekcji zwlok- chce juz jakos wreszcie wiedziec co sie stalo, przestac zgadywac.
ciekawe co jeszcze wymyślą. Brali ślub w Urzedzie Stanu Cywilnego.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:08   #2972
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dziewczyny, dziękuję za informacje
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:10   #2973
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

popcornu i coli wam jeszcze brakuje
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:11   #2974
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Plotki to zawsze jednak beda plotki. W tym momenie tz rozmawia z matka, ona twierdzi ze wyczytala gdzies ze matka Madzi brala slub z Bartkiem ... na cmentarzu. Znalazla to ponoc w jakims artykule w necie... Widzial ktos informacje gdzies na ten temat?

Nie wiem, mi brak slow odnosnie tej calej sytuacji. Tyle plotek, komentarzy, niedomowien.

To zabrzmi strasznie, ale czekam na informacje odnosnie sekcji zwlok- chce juz jakos wreszcie wiedziec co sie stalo, przestac zgadywac.
Hmm o tym nie słyszałam, ale na profilu Katarzyny lub Bartka było zdjęcie z dnia ślubu, robione na zewnątrz gdzieś i na tej fotce oboje trzymają broń - karabiny chyba. Ale cmentarza nie widać było.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:12   #2975
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Najbardziej brakuje nam ciebie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:16   #2976
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
popcornu i coli wam jeszcze brakuje
Nie bardzo się udzielam, tylko podczytuję bo chciałam wiedzieć czy są jakieś postępy w sprawie ale jak tak czytam ciebie to mi tylko przychodzi na myśl że ludzi to ja jednak nie zrozumiem, bo tutaj to ty sama zachowujesz się jak podniecona, rozemocjowana nastolata z kubełkiem popcornu oczekująca na akcję i prowokująca wszystkich dookoła. Hipokryzją aż śmierdzi. Nie siedź tu i nie rzucaj półsłówkami jak ci się nie podoba, tyle.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:18   #2977
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Proponuję troszkę przystopować z tymi plotami, bo z fajnej dyskusji zrobił się momentami żenujący wątek
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 21:19   #2978
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Nie chce mi sie "kartkować" wątku, ale "Jeszcze przed przyznaniem się do nieumyślnego spowodowania śmierci przez matkę" :



http://www.youtube.com/watch?v=TsO7GRQKfkA

Nomalnie az patrzec na nia nie moge

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-02-05 o 21:26
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:21   #2979
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

no, sory ale to nie ja wysuwam oskarżenia i domysly z horoskopów i z plot , ze ktos kogos widział. wy to traktujecie jak igrzyska. pozywka jest dla was smierc tego dziecka , dzieki temu macie zabawe w zgadywanie i snucie domysłów. hipokryzja raczej od was smierdzi. z mojej strony fine
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:24   #2980
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
no, sory ale to nie ja wysuwam oskarżenia i domysly z horoskopów i z plot , ze ktos kogos widział. wy to traktujecie jak igrzyska. pozywka jest dla was smierc tego dziecka , dzieki temu macie zabawe w zgadywanie i snucie domysłów. hipokryzja raczej od was smierdzi. z mojej strony fine

A po co ty tu siedzisz?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:25   #2981
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

ten Bartek mi od początku nie pasował! nawet na tym dodanym kilka postów wyżej filmiku jest jakis dziwny
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 21:33   #2982
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Nie wiem co o tym myśleć, pewna w 100% nie jestem, bo sama nie widziałam, ale napiszę.
Pracuje w jednym z centrów handlowych niedaleko Sosnowca. Po południu przyszła matka z dzieckiem. Kobieta była cała roztrzęsiona, łzy jej stały w oczach. Myślałam, że zaraz wybuchnie płaczem. Ta jednak zaczęła mówić, że jest zbulwersowana i nie może dojść do siebie. No więc pytam, co się stało, a ta odpowiada, że przed chwilą w jednym ze sklepów widziała... ojca Madzi... z koleżanką. Przymierzał coś, jakieś kapelusze. No i kontynuuje dalej, że jest w szoku, bo jego córeczka w kostnicy leży, a on po sklepach chodzi. Dziwne. Kobieta niby była pewna, że to on, ale sama nie wiem czy faktycznie Może to był ktoś podobny? Ale jeżeli nie, to nie rozumiem jak można chodzić po sklepie będąc w takiej sytuacji...

Zgłoś to na policję. Ja bym to zrobiła na Twoim miejscu. To moze okazać się istotne w tej sprawie.
Zgłaszać dlatego, że nawet coś co wydaje się banałem może okazać się ważne. Ona sama powiedziała "Córeczka w kostnicy leży, a on przymierza kapelusze". Może wtedy policja bardziej się nim zainteresuje i coś znajdą interesującego w tej sprawie??
Nie no, mozę faktycznie z tym przesadziłam... Faktycznie.

WhiteCherry, tak o to mi chodziło, o tą babkę Małgorzatę Szabatowską z Krakowa. Tak??? Ooo, to poczytam.... Nic o Małgorzacie nie mogę znaleźć więc chyba jednak nie odnaleziono wcale ciała...

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-02-05 o 23:39
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:36   #2983
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ale po co to zgłaszać? Nie rozumiem celu ani intencji...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:36   #2984
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Zdziwiłabym się gdyby Bartek nie miał z tą sprawą nic wspólnego. Katarzyna wydaje się być zdolna zrobić coś dziecku w przypływie emocji, ale nie sama wymyślić i zrealizować plan z ukryciem zwłok i porwania.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:38   #2985
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

wydaje mi się, że jeśli policja podejrzewana ojca to go obserwuje
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:39   #2986
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Widzieliście to?
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&ref=nfv



Ludzie są chorzy...
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:39   #2987
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Zgłoś to na policję. Ja bym to zrobiła na Twoim miejscu. To moze okazać się istotne w tej sprawie.
Za każdym razem jak ktoś go zobaczy w miejscu publicznym to ma dzwonić na policję?
To nie ma żadnego sensu. A policja ma co robić.

Edytowane przez VickyM
Czas edycji: 2012-02-05 o 21:41
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:43   #2988
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale po co to zgłaszać? Nie rozumiem celu ani intencji...
Ja tym bardziej.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez VickyM Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak ktoś go zobaczy w miejscu publicznym to ma dzwonić na policję?
To nie ma żadnego sensu. A policja ma co robić.
Jeszcze pół biedy, jak zobaczy, ale w sytuacji gdy NIE widział, tylko SŁYSZAŁ, że ktoś tam coś? To dopiero wydaje mi się niezrozumiałe.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Widzieliście to?
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&ref=nfv



Ludzie są chorzy...
Widzieliście
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:09   #2989
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Nie wiem co o tym myśleć, pewna w 100% nie jestem, bo sama nie widziałam, ale napiszę.
Pracuje w jednym z centrów handlowych niedaleko Sosnowca. Po południu przyszła matka z dzieckiem. Kobieta była cała roztrzęsiona, łzy jej stały w oczach. Myślałam, że zaraz wybuchnie płaczem. Ta jednak zaczęła mówić, że jest zbulwersowana i nie może dojść do siebie. No więc pytam, co się stało, a ta odpowiada, że przed chwilą w jednym ze sklepów widziała... ojca Madzi... z koleżanką. Przymierzał coś, jakieś kapelusze. No i kontynuuje dalej, że jest w szoku, bo jego córeczka w kostnicy leży, a on po sklepach chodzi. Dziwne. Kobieta niby była pewna, że to on, ale sama nie wiem czy faktycznie Może to był ktoś podobny? Ale jeżeli nie, to nie rozumiem jak można chodzić po sklepie będąc w takiej sytuacji...
Nie przezywajcie tak.... Moze to nie byl on. Ludzie potrafią koloryzowac.... po za tym nawet jesli mierzyl kapelusze, to co w tym zlego? Kazdy inaczej przechodzi zalobe, odreagowuje smutek. To on ma zamknac sie w czterech scianach i nie wychodzić?
Ludzie przesadzajaa. Wczuwaja sie w ta sprawe jak by to ich dotyczylo. Naj mniej wiedza , tyle co podadza media a najwiecej maja do powiedzenia i krytykowania.
A moze kupowal ciuchy na pogrzeb malej? Tego tez nie wolno komus w zalobie? Zaaraz pojawia sie komentarze ze skoro chodzi na zakupy to jest winny tej tragedii

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Nie chce mi sie "kartkować" wątku, ale "Jeszcze przed przyznaniem się do nieumyślnego spowodowania śmierci przez matkę" :



http://www.youtube.com/watch?v=TsO7GRQKfkA

Nomalnie az patrzec na nia nie moge
A ja widze w jej oczach smutek, łzy. Wyglada jakby miala zalobe. Jeszcze ten czarny sweterek. Widac, że przezywala to cos ie stalo. My myslelismy, że placze bo porwali jej dziecko, a ona pewnie ubolewala nad tym do czego doszlo...

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Widzieliście to?
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&ref=nfv



Ludzie są chorzy...
Zacofanie. Chory kraj. ja widzialam na facebooku zdjecie Madzi i napis w stylu: Niech ci bedzie dobrze w niebie , twoja matka nie byla godna ciebie"
Tak latwo jest kogos osadzać..... Gdzie ci ludzie maja rozum ?

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-02-05 o 21:45
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 22:27   #2990
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Zacofanie. Chory kraj. ja widzialam na facebooku zdjecie Madzi i napis w stylu: Niech ci bedzie dobrze w niebie , twoja matka nie byla godna ciebie"
Tak latwo jest kogos osadzać..... Gdzie ci ludzie maja rozum ?
Uwierz mi, mozna znalezc gorsze rzeczy niz to na fb... To imho jest pikuś.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:30   #2991
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość

WhiteCherry, tak o to mi chodziło, o tą babkę Małgorzatę Szabatowską z Krakowa. Tak??? Ooo, to poczytam.... Nic o Małgorzacie nie mogę znaleźć więc chyba jednak nie odnaleziono wcale ciała...
hmm, znalazłam takie info na wątku jej poświęconym na wizażu oraz na stronie fb o zaginionych ludziach... nie wydaje mi się, żeby ktoś puścił taką plotę, a podobno jej siostra taką wiadomość przekazała komuś znajomemu i poszło pocztą pantoflową. nie wiem, może to było samobójstwo i rodzina nie życzyła sobie jakichś info o tym, nie mam pojęcia.
no chyba, że ktoś faktycznie plotę puścił.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-02-05 o 22:32
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:40   #2992
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
a skąd pewność, że jej dało radość?
Ja tak sie przejelam ta cala sprawa, ze mam jakies chore leki. Wszystko to przez to, ze mam 5 miesieczna coreczke. W nocy ciagle patrze czy nic jej nie jest i czuje ciagly niepokoj o nia. Nie ma racji nikt, kto pisze ze to nie nasza sprawa etc. Bo wszyscy Ci obcy dla Madzi ludzie, mocno to przezywaja.
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:06   #2993
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wiem, że wspominałam już o tym kilka razy, ale nie daje m to spokoju. Co jeśli to ojciec zrobił krzywdę Madzi, a żonę zmanipulował/zagroził. Wydaje mi się coraz to bardziej prawdopodobne. Może ona nie miała nic wspólnego stricte ze śmiercią dziecka, a jedynie upozorowała pod wpływem męża całe to porwanie.

No cóż, musimy przeczekać do juta, do wyników sekcji, a później do wyników dochodzenia czy brały w tym wszystkim udział osoby trzecie.
Nie zdawałam sobie sprawy, że ta sprawa mną tak wstrząśnie.
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:09   #2994
ptr
Raczkowanie
 
Avatar ptr
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 106
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

http://www.youtube.com/watch?v=BjCi_...eature=related

przed chwilą to obejrzałam i zauważyłam, że matka wypowiada się o Madzi w czasie przeszłym "Madzia była takim i takim dzieckiem" jak jakby dziecko już nie żyło a nie zostało porwane. Poza tym ojciec opowiada też, że kiedy żona wychodziła na TEN spacer to pomógł jej znieść wózek.. Strasznie szkoda mi dziadków Madzi, aż chce mi się płakać jak widzę te śliczne oczka tego dziecka..
ptr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:38   #2995
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Piszcie dziewczyny co chcecie ale zobaczycie,ze to matka zrobila,gdyby to byl wypadek to nie schowala by cialka i pozniej nie robila cyrku z porwaniem,zle sie patrzy jej z oczu
pozatym czemu nie chciala poddac sie badaniu wariografem ???
czemu nie chciala skorzystac z pomocy wizjonera ???
czemu sie wczesniej nie przyznala tylko po takim czasie???moze miala cos do ukrycia ???moze skatowala malutka i nie chciala aby sekcja to wykazala ???
czemu swojemu mezowi rozciela glowe drzwiami ???to samo mowi,ze nioe potrafi opanowac emocjii
czemu juz wczesniej pozostawiala na 2 tyg takie malenstwo u dziadkow

spojrzcie w jej oczy a same zobaczycie,ze brak w nich milosci i uczucia .
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:40   #2996
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
hmm, znalazłam takie info na wątku jej poświęconym na wizażu oraz na stronie fb o zaginionych ludziach... nie wydaje mi się, żeby ktoś puścił taką plotę, a podobno jej siostra taką wiadomość przekazała komuś znajomemu i poszło pocztą pantoflową. nie wiem, może to było samobójstwo i rodzina nie życzyła sobie jakichś info o tym, nie mam pojęcia.
no chyba, że ktoś faktycznie plotę puścił.
Aaaa, skoro było tak na wątku o zaginionych, to pewnie to prawda. Ja nie mogłam znaleźć, pewnie usunęli, a fb nie mam. Pewnie jak rodzina nie wyraża zgody, by było to w mediach, to nie publikują wtedy.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:44   #2997
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Piszcie dziewczyny co chcecie ale zobaczycie,ze to matka zrobila,gdyby to byl wypadek to nie schowala by cialka i pozniej nie robila cyrku z porwaniem,zle sie patrzy jej z oczu
pozatym czemu nie chciala poddac sie badaniu wariografem ???
czemu nie chciala skorzystac z pomocy wizjonera ???
czemu sie wczesniej nie przyznala tylko po takim czasie???moze miala cos do ukrycia ???moze skatowala malutka i nie chciala aby sekcja to wykazala ???
czemu swojemu mezowi rozciela glowe drzwiami ???to samo mowi,ze nioe potrafi opanowac emocjii
czemu juz wczesniej pozostawiala na 2 tyg takie malenstwo u dziadkow

spojrzcie w jej oczy a same zobaczycie,ze brak w nich milosci i uczucia
.
W dodatku stawia stopy jak satanistka.






201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:49   #2998
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
Wiem, że wspominałam już o tym kilka razy, ale nie daje m to spokoju. Co jeśli to ojciec zrobił krzywdę Madzi, a żonę zmanipulował/zagroził. Wydaje mi się coraz to bardziej prawdopodobne. Może ona nie miała nic wspólnego stricte ze śmiercią dziecka, a jedynie upozorowała pod wpływem męża całe to porwanie.

No cóż, musimy przeczekać do juta, do wyników sekcji, a później do wyników dochodzenia czy brały w tym wszystkim udział osoby trzecie.
Nie zdawałam sobie sprawy, że ta sprawa mną tak wstrząśnie.

Niecierpliwie czekam na wyniki sekcji. Nie ze zwykłej ciekawości, tylko dlatego, że bardzo mnie ta sprawa poruszyła

Do czasu znalezienie ciała miałam ogromną nadzieję, że Madzia jest szczęśliwa, w nowej rodzinie adopcyjnej. Teraz oglądam kolejny raz reportaż Uwagi i podejrzewam każdego, nawet sąsiadkę. Nie chcę już nic więcej pisać, mam nadzieję, że winni zostaną ukarani

EDIT: Wydaje mi się, że dla wyjaśnienia sprawy będzie istotny fakt, że psy zgubiły trop na parkingu...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nija_
Czas edycji: 2012-02-05 o 23:50
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 00:02   #2999
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Piszcie dziewczyny co chcecie ale zobaczycie,ze to matka zrobila,gdyby to byl wypadek to nie schowala by cialka i pozniej nie robila cyrku z porwaniem,zle sie patrzy jej z oczu
pozatym czemu nie chciala poddac sie badaniu wariografem ???
czemu nie chciala skorzystac z pomocy wizjonera ???
czemu sie wczesniej nie przyznala tylko po takim czasie???moze miala cos do ukrycia ???moze skatowala malutka i nie chciala aby sekcja to wykazala ???
czemu swojemu mezowi rozciela glowe drzwiami ???to samo mowi,ze nioe potrafi opanowac emocjii
czemu juz wczesniej pozostawiala na 2 tyg takie malenstwo u dziadkow

spojrzcie w jej oczy a same zobaczycie,ze brak w nich milosci i uczucia .
Tylko podkreślone mają jakiekolwiek znaczenie dla sprawy. To, że ktoś nie wierzy w jasnowidztwo, że komuś 'źle z oczu patrzy' czy nawet to, że zostawi na dwa tygodnie dziecko u babci, to naprawdę nie są żadne argumenty.
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 00:26   #3000
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Mnie się wydaje, że powinnyśmy czekać cierpliwie na wyniki sekcji (o ile wyjaśni ona okoliczności śmerci Magdy). Zauważyłam, że wiele historii publikowanych w takich brukowcach jak SE itp. jest uznawanych za fakty, a równie dobrze mogły one zostać wyssane z palca redaktorzyny, który nawet nie podaje z jakich źródeł korzystał w 90% przypadków. Np. 'zachowanie Katarzyny W. było od początku dziwne(...) miała na sobie duże, charakterystyczne kolczyki' i tym podobne bzdury... Pozostawię to bez dalszego komentarza.

Ja rozumiem, że wiele z Was jest matkami, ale nie ma sensu dywagować i snuć teorie na temat 'morderstwa' i 'dzieciobójstwa' dokonanego przez Katarzynę W.
Domaganie się kary śmierci to już gruba przesada.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2012-02-06 o 00:27
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.