studia na Krakowskiej Akademii pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 22:06   #1
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39

studia na Krakowskiej Akademii pytanie


Witam

Czy ktos moze studiuje lub wie cos na temat pedagogiki wczesnoszkolnej z plastyka?
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 00:00   #2
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Nie jestem studentką KSW, ale wydaje mi się, że nie warto płacić za studia na które z łatwością można dostać się na państwową uczelnię. Warto najpierw przejrzeć ofertę UJ i UP, a studia na uczelni prywatnej zostawić sobie "w rezerwie".
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:32   #3
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

tak sprobuje tez zlozyc papiery na UP ale bardziej jestem zainteresowana ksw czy masz kogos kto studiuje ten kierunek?
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:11   #4
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

A dlaczego Krakowska Akademia?
Nie chcę straszyć, ale w Krakowie ta uczelnia nie ma zbyt dobrej opinii.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:03   #5
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

OPINIA OPINIĄ A PRAWDA jest jak zawsze inna hehehehe
czy nie ma nikogo na tym forum kto studiuje pedagogike wczesnoszkolna z plastyką? juz od pół roku nie moge sie niczego dowiedziec.....
Wiadomo ......najpierw postaram sie dostac na UP ale z moim polskim podstawowym napisanym na 62 procent sie pewnie nie uda......jak myslicie?
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:56   #6
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

62 % to wcale nie taki zły wynik.
A jak zaczniesz używać wielkich liter i znaków interpunkcyjnych, to masz szansę go podwyższyć ;P
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:32   #7
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
A dlaczego Krakowska Akademia?
Nie chcę straszyć, ale w Krakowie ta uczelnia nie ma zbyt dobrej opinii.


warto nawet poprawić maturę i dostać się na lepsze studia (UJ czy UP), niż brać byle co i jeszcze za to płacić
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 14:58   #8
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Wiesz, nawet nie chodzi o to, że byle co, bo nie wiem jak tam uczą. O samej uczelni słyszałam pozytywy, w sensie, że kadra naprawdę się stara itd. Złą opinię mają raczej studenci, którzy uchodzą za osoby, które wiesz, "płacą i wymagają", ale same nic nie robią, tylko rozbijają się samochodami rodziców. Nikt nie chce takich ludzi zatrudniać. Ale podobno jak komuś naprawdę zależy, to dostaje tam solidne przygotowanie, słyszałam że na aplikacje dostaje się więcej absolwentów prawa z KA niż UJ... tylko tak jak mówię, te wszystkie wysiłki uczelni idą na marne, jeśli studentom nie zależy... i ci studenci którym nie zależy wyrabiają tę markę. Która powoduje, że pracodawcy krzywo patrzą na dyplom KA.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:08   #9
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

[QUOTE=Ailanna;25624095]62 % to wcale nie taki zły wynik.
A jak zaczniesz używać wielkich liter i znaków interpunkcyjnych, to masz szansę go podwyższyć ;P[

wątpie ,że cokolwiek to da ...hehehe
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:37   #10
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Wiesz, nawet nie chodzi o to, że byle co, bo nie wiem jak tam uczą. O samej uczelni słyszałam pozytywy, w sensie, że kadra naprawdę się stara itd. Złą opinię mają raczej studenci, którzy uchodzą za osoby, które wiesz, "płacą i wymagają", ale same nic nie robią, tylko rozbijają się samochodami rodziców. Nikt nie chce takich ludzi zatrudniać. Ale podobno jak komuś naprawdę zależy, to dostaje tam solidne przygotowanie, słyszałam że na aplikacje dostaje się więcej absolwentów prawa z KA niż UJ... tylko tak jak mówię, te wszystkie wysiłki uczelni idą na marne, jeśli studentom nie zależy... i ci studenci którym nie zależy wyrabiają tę markę. Która powoduje, że pracodawcy krzywo patrzą na dyplom KA.
Ja niestety słyszałam niepochlebne opinie równiez o wykładowcach i są to informacje z pierwszej ręki... Zresztą szczerze mówiąc, w Krakowie to KSW jest trochę wyśmiewane, wiem, że niby nie tym się powinno sugerować, ale jakieś podłoże to jednak musi mieć...
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:56   #11
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

rrkk11, ale czego właściwie oczekujesz od forumowiczek? Odniosłam wrażenie, że po prostu chcesz utwierdzić się w przekonaniu, że twój wybór jest słuszny. Jeżeli zależy ci na prawdziwej radzie, to weź sobie do serca coś z tego, co piszemy.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 12:41   #12
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
rrkk11, ale czego właściwie oczekujesz od forumowiczek? Odniosłam wrażenie, że po prostu chcesz utwierdzić się w przekonaniu, że twój wybór jest słuszny. Jeżeli zależy ci na prawdziwej radzie, to weź sobie do serca coś z tego, co piszemy.
Podoba mi sie ten kierunek. Uwielbiam prace z dziecmi, szczególnie prace plastyczne dlatego wydaje mi sie to ciekawe....
Oczywiscie spróbuje dostac sie na UP ,ale jesli sie nie dostanę to co wtedy?
Zostanie mi KA ...
Jeszcze nie znalazlam nikogo kto studiuje ten kierunek a chcialabym zasięgnąc opinii tak naprawde z pierwszej reki a nie od ludzi ktorzy napiszą mi to co zwykle czytam o tej placówce czyli KUP SOBIE WYKSZTAŁCENIE.
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 10:59   #13
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

a co sądzicie o Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w KRK?????
WARTO TAM ISC NA pedagogike wczesnoszkolna i przedszkolną????
Tak w ogole to jakie uczelnie mi polecacie tylko w Krakowie!
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:18   #14
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Cytat:
Napisane przez rrkk11 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w KRK?????
WARTO TAM ISC NA pedagogike wczesnoszkolna i przedszkolną????
Tak w ogole to jakie uczelnie mi polecacie tylko w Krakowie!
hej
Ja studiowałam licencjat w Wyższej Szkole im. B. Jańskiego :P
Ogólnie uczelnia dobra wykładowcy z UP i UJ
W tej chwili uczęszczam na studia podyplomowe, właśnie na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną Jestem zadowolona
Uczelnia ma pozytywne opinie ze względu na to, iż uczą wykładowcy z UP i UJ
ps. najgorzej im wychodzi organizacją w dziekanacie :| trzeba milion razy pytać o daną rzecz.. milion razy prosić itp :| ( ale tak chyba jest na każdej uczelni)
Polecam uczelnię
Uczelnia katolicka , w systemie stacjonarnym pon są wolne a w systemie niestacjonarnym niedziele są wolne
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

co do KSW !! hmnn
moja siostra chodziła na yyy nie pamiętam kierunku( zapytam innym razem).
Wytrzymała tylko pół roku, nie zniosła tego,że otoczenie wyśmiewało się z niej , iż chodzi na KSW,ale sama mówiła,że faktycznie uczelnia może i jest dobra Wykładowcy wymagają ! uczą naprawdę dobrze! Co z tego, skoro studenci reprezentują tę uczelnie swoją postawą:|Niestety tam chodzą laski prosto z solarium z długimi tipsami i faceci( hmn.. metroseksualni:P) z czaderskimi wozami :P z bogatego domu Co mają w dupie ,że oblali ..przecież tatuś da kasę na poprawkę :| a potem strach myśleć ,że takie matoły będą uczyć nasze dzieci czegokolwiek:|
Przeraża mnie, że tam jest kierunek pedagogika :| skoro słyszę,że chodzą tam laski, które interesują się tipsami i solarką:| ręce opadają ! Moja siostra źle się czuła w takim otoczeniu choć bywały "normalne " dziewczyny,ale większość była typu solarka Co gołym okiem widać !!
Coś Wam powiem, 2 lata temu wisiało ogłoszenie o pracę w Galerii Kazimierz i mówię Wam!! gały mi wyszły!! pisało,że nie przyjmują studentów z KSW! Coś w tym chyba jest :P

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Teraz siorka dostała się na AWF i jest megaa zadowolona nauki ma w cholerę ale jak sama mówi cieszy się ,że zrezygnowała z KSW!
Pozdrówka
__________________
Sydziuchna
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:31   #15
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

dziekuje ci bardzo za odp.
a jak z matematyką na tym kierunku? Bo się jej obawiam

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Czyli Szkola Wyzsza im Janskiego nie jest wysmiewana? A inne prywatne ? a co z Ignatianum?

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Czyli Szkoła Jańskiego nie jest wysmiewana jako ,że jest to niepanstwowa uczelnia? a co z Ignatianum?
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 19:48   #16
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

rrkk11, jeżeli naprawdę zależy Ci na tym kierunki i nie wiesz czy się dostaniesz, to próbuj też w innych miastach. Dojazd zawsze można załatwić, jeśli chodzi o pieniądze, też nie powinno byc kłopotu (jeśli naprawdę Ci zależy to podłapiesz jakąś pracę).
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 22:10   #17
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Inne miasto odpada ,ponieważ mam dziecko a im droga dłuższa by wrocic do domu ,tym mniej czasu spędzonego z moją córeczka....
Obym dostala sie na UP ...
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 10:33   #18
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Cytat:
Napisane przez rrkk11 Pokaż wiadomość
dziekuje ci bardzo za odp.
a jak z matematyką na tym kierunku? Bo się jej obawiam

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Czyli Szkola Wyzsza im Janskiego nie jest wysmiewana? A inne prywatne ? a co z Ignatianum?

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Czyli Szkoła Jańskiego nie jest wysmiewana jako ,że jest to niepanstwowa uczelnia? a co z Ignatianum?
Hej
z matematyką nie jest źle.... na początku nie łapałam o co biega ale śmiało pytaliśmy kobitkę jak czegoś nie wiedziałyśmy Poza tym kobitka pytała milion razy podczas wykładu czy rozumiemy My pytałyśmy,ona odpowiadała Na razie miałyśmy pierwszy wykład ... potem będą ćwiczenia Matematyka obejmuje program w klasach 1-3 podstawówka,więc nie jest taka trudna
Co do Ignatianum Słyszałam o tej uczelni Opinie są pozytywne, na początku miałam tam iść,ale nie wiem może jestem dziwna... przerażały mnie zakonnice na korytarzach Uczelnia typowo katolicka ,aż bardzoo katolicka niż Jański :P więc zrezygnowałam ...
Jański teraz ma" swoje" 5 minut jest duże zainteresowanie tą uczelnią , jak już pisałam plusem jest to,że uczą nas wykładowcy z UP
Nie znam innych prywatnych KSW na samą myśl o postawie studentów mnie odrzuca Ignatianum: za bardzoo katolicka uczelnia Jański jest dobry
Pozdrówka

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez rrkk11 Pokaż wiadomość
Inne miasto odpada ,ponieważ mam dziecko a im droga dłuższa by wrocic do domu ,tym mniej czasu spędzonego z moją córeczka....
Obym dostala sie na UP ...
Ja popełniłam dużyy błąd na AP startowałam na studia dzienne ,a mogłam przecież awaryjnie złożyć papiery na zaoczne
Nie dostałam się na dzienne, więc poszłam do Jańskiego
Studia mgr robiłam na UJocie Teraz podyplomówkę w Jańskim , a na końcu chcę jeszcze jeden kierunek zrobić na UP
Jestem szalona
__________________
Sydziuchna
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 15:33   #19
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

dzieki ...... duzo mi pomoglas.
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 16:43   #20
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Cytat:
Napisane przez rrkk11 Pokaż wiadomość
dzieki ...... duzo mi pomoglas.
proszę bardzo
__________________
Sydziuchna
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 00:30   #21
astrid_broxx
Przyczajenie
 
Avatar astrid_broxx
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

Ja studiuję zaocznie na KA, co prawda na innym kierunku, ale coś mogę powiedzieć o samej szkole, może przyda się jeszcze komuś. Przeniosłam się tam na ostatni rok, bo zlikwidowali moją uczelnię.
Na moim kierunku poziom jest dramatycznie niski, nie wiem czy jest on "dostosowany" do studentów czy po porostu kadra mało wymaga. Wcześniej studiowałam w szkole, która była zamiejscową placówką dużej poznańskiej uczelni. Mogłoby się wydawać, że w takim miejscu poziom będzie zerowy, a było wręcz przeciwnie. Wyniosłam stamtąd dużo wiedzy i umiejętności, a na KA, no cóż ... Tam jak powiesz coś mądrego i na temat, to się patrzą na ciebie jak na ufo, bo większość studentów i wykładowców ma w d*** zajęcia. Duża część przychodzi tylko na egzaminy czy wpisy i dostają je bez mrugnięcia okiem! Dla mnie to skandal! Tam rzeczywiście jest tak, że jak płacisz, to zdajesz bez problemu, a jak zalegasz, to masz problemy ;] Kolejna sprawa, to fatalna organizacja. Jestem osobą dojeżdżając i powiedzmy mam zaczynać zajęcia w sobotę, a w piątek rano dostajemy od dziekanatu wiadomość, że zajęcia z niedzieli zostały przeniesione na piątek. W sezonie z dnia na dzień, mało gdzie znajdziesz jakieś wolne miejsce w hostelu, no chyba, że masz na to kasę. Nie wspomnę już o załatwieniu wolnego w pracy
Opłaty też są spore, a płaci się dosłownie za wszystko. W roku szkolnym podwyższają czesne, nadal kasują za poprawki, obrony itp. Mnie doszły do tego jeszcze niemałe koszty związane z różnicami programowymi, co najlepsze połowę zajęć przewidzianych dla mojego roku miałam zdanych, więc patrząc na to logicznie, koszty związane z moją edukacją powinny się wyrównać. Z samymi różnicami też były problemy, bo miałam przedmioty, które zostały wycofane z programu w związku z tym musiałam pisać tony podań o zamianę ;] Wiem jedno, na pewno nie zostanę tam na magistra. Żałuję, że wybrałam tę szkołę, myślałam, że poziom będzie lepszy, bo wielu wykładowców wykłada również na UJ. Niestety myliłam się. KA jest dobra dla tych osób, które potrzebują wyższe w związku ze swoją pracą, ale nie dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć.

Edytowane przez astrid_broxx
Czas edycji: 2012-05-27 o 00:31 Powód: powtórzone słowo
astrid_broxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 16:55   #22
miki2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: studia na Krakowskiej Akademii pytanie

jaka średnia maturalna ,aby się dostać na prawo????
Za rok matura. Czy ktoś mi pomoże i podpowie, na co zwraca się uwagę przy rekrutacji na Prawo?
Jaka średnia maturalna (minimum) pozwala na dostanie się na studia?
miki2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.