Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-09, 12:14   #511
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Psycho, powinnam mieć jeszcze jakiś kolor jasny z EDM. Podaj mi proszę adres to wyślę w poniedziałek
Agnieszko Nie chce Ci zabierac Twoich minerałów Ja juz kombinuje jakby to zrobic, napewno je wkrotce dorwe Zostaw dla siebie Bardzo dziekuje!
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 12:30   #512
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Agnieszko Nie chce Ci zabierac Twoich minerałów Ja juz kombinuje jakby to zrobic, napewno je wkrotce dorwe Zostaw dla siebie Bardzo dziekuje!

Psycha, wypróbuj sobie, jesli Aga może Ci przesłać (Aga za EDM nie przepada .. bedziesz juz zorientowana mniej więcej jak się sprawuje na twarzy..
Ja z chęcią podzieliłabym się moimi zbiorami, ale wysyłka małych próbek nie ma sensu, bo mieszkam we Francji.

A jeśli chodzi o mnie, to: polubiliśmy se z emulsją avene 50+ - poki co, nic mnie nie zapchalo, EDM trzyma sie na tym świetnie Bare Escentuals tez nie zarzucam braku trwałości, ale mam wrażenie, że podkreśla mi zmarchy ;/

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Drugi dzien czytam biochemie i probuje dojsc do konstruktywnych wnioskow co ze soba zrobic - bezskutecznie Moze wysadzmy slonce w powietrze, skonczy sie problem UVA/UVB, a depresje z braku swiatla leczy sie latwiej niz raka
Tulipanna, napisz jaka masz cere, może łatwiej bedzie cokolwiek doradzic.
A emulsji avene 50 probowalas? albo spray dla dzieci tez avene? -tę stosuje moja kumpela o MEGA tłustej cerze- i ladnie się wchłania - jak woda.
Moze warto poszukac lepiej dobrego filtru avene, bo wtedy bedziesz mogla spokojnie nakladac mineraly bez destabilizacji filtrów?
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-02-09 o 13:44 Powód: post pod postem, istnieje edycja
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 12:47   #513
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Tulipanna, napisz jaka masz cere, może łatwiej bedzie cokolwiek doradzic.
A emulsji avene 50 probowalas? albo spray dla dzieci tez avene? -tę stosuje moja kumpela o MEGA tłustej cerze- i ladnie się wchłania - jak woda.
Moze warto poszukac lepiej dobrego filtru avene, bo wtedy bedziesz mogla spokojnie nakladac mineraly bez destabilizacji filtrów?
Krem Avene mnie zapycha, emulsja sie nie wchlania tak jak powinna i zostaja po niej biale placki na twarzy Niestety, gdyby nie fakt, ze zanim dostane nastepny filtr minie troche czasu najprawdopodobniej oddalabym ja komus. Zdecydowalam sie na zakup filtra Kanebo - takiego, jak ma Kociolek Mam nadzieje, ze dobrze sie spisze. Ogolnie moze bym i wyprobowala dzieciaka Aveny, ale mam juz: 1.uraz do tej marki 2.pustki w portfelu. Nie jestem jakims wrazliwcem, a ostatnio zalatwilam sobie oczy kremem nawilzajacym Legere Jedyne co mi do tej pory odpowiada tejze firmy to woda termalna i zel do mycia skory tradzikowej, choc nie widze, zeby byl jakos znaczaco lepszy od rodzimego Iwostinu i raczej wiecej go juz nie kupie A cere mam mieszana, troche swiecaca w sferze T, wysuszona po polrocznej kuracji kwasami i ze sklonnosciami do niewielkiego tradziku.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 13:46   #514
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Agnieszko Nie chce Ci zabierac Twoich minerałów Ja juz kombinuje jakby to zrobic, napewno je wkrotce dorwe Zostaw dla siebie Bardzo dziekuje!
proszę , uwolnij mnie od EDM serio, nie pasują mi, źle w nich wyglądam

Czekam na adres na PW

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 15:03   #515
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziekuje Kociolku, ale niestety nie mam szans ich dorwac
Revlon wypuscil ostatnio minerały, ale watpie by byly "zdrowe"
Pozostaje mi Rhea , L'Oreal, IsaDora ...revlon. Mary Kay sa za ciemne ..
Moze organizuje ktos tutaj wspolne zakupy? Albo podpowie mi jak uzywac PayPall z inteligo ?
Jesli chcesz moge Ci podesłac Meow, dzieki uprzejmości Gosiali mam nieco próbek, zatrzymałam sobie tylko częśc , zreszta zamowiłam już pelnowymiarowe opakowania. Daj mi swój adres na privi Zresztą mam tez próbki BE , które niespodziewanie przyszły od Gosiali (Gosia jesczze raz dzięki), tylko te musze najpierw potestować.

Kociolku trzymam Cie za słowo, że te minerały niby poprawią mi cerę. Nie musi byc idealna wystarczy , ze bedzie taka jak 2 lata temu

Juz któryś dzien uzywam Meow i sama nie wiem. Oczekiwałam nieco wiekszego krycia ...Niby nie lubię zbyt zamaskowanej facjaty, wole juz zeby było naturalnie niz super nieskazitelnie i maskowato, ale ...Moze mogłam zamowic sobie Flawless Feline zamiast Pampered Puss. Balam sie, że beda zbyt kryły.
Dziewczyny , jak wy poprawiacie makijaz mineralny? W przypadku normalnego zawsze przykładalam chusteczke, ew. bibułkę i lekko opruszałam nowa warstwa pudru sypkiego. Zrobilam podobnie z mineralami z tym, ze uzyłam minimalnej ilosci podkładu zamiast pudru sypkiego. Po pół godzinie efekt był opłakany...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 15:21   #516
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Jesli chcesz moge Ci podesłac Meow, dzieki uprzejmości Gosiali mam nieco próbek, zatrzymałam sobie tylko częśc , zreszta zamowiłam już pelnowymiarowe opakowania. Daj mi swój adres na privi Zresztą mam tez próbki BE , które niespodziewanie przyszły od Gosiali (Gosia jesczze raz dzięki), tylko te musze najpierw potestować.

Kociolku trzymam Cie za słowo, że te minerały niby poprawią mi cerę. Nie musi byc idealna wystarczy , ze bedzie taka jak 2 lata temu

Juz któryś dzien uzywam Meow i sama nie wiem. Oczekiwałam nieco wiekszego krycia ...Niby nie lubię zbyt zamaskowanej facjaty, wole juz zeby było naturalnie niz super nieskazitelnie i maskowato, ale ...Moze mogłam zamowic sobie Flawless Feline zamiast Pampered Puss. Balam sie, że beda zbyt kryły.
Dziewczyny , jak wy poprawiacie makijaz mineralny? W przypadku normalnego zawsze przykładalam chusteczke, ew. bibułkę i lekko opruszałam nowa warstwa pudru sypkiego. Zrobilam podobnie z mineralami z tym, ze uzyłam minimalnej ilosci podkładu zamiast pudru sypkiego. Po pół godzinie efekt był opłakany...
Meow w wersji flawless kryją bardzo mocno, natomiast pampered puss jak dla mnie wcale
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 15:49   #517
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

psycha, mineralny loreal nie jest zly, ale niesttey zawieta talk i nie nadaje sie dla bladziochow (dla mnie najjasnieszy odcien D1 - upolowany na all - byl za ciemny). nie wiem, czy z intelligo przelejesz pieniazki na pay-pala (zalezy czy masz karte debetowa - z tej nie mozna, czy z wypuklymi literkami, normalna platnicza - ta sie chyba nadaje). ja korzystam z karty przedplaconej w WBK. place ok. 20zl rocznie i przez konto intelligo laduje sobie karte przedplacona a pozniej pay pala.

tulipanna, mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona. dla mnie avene tez bylo beznadziejne

wrobel, badz dobrej mysli

dzisiaj nalozylam mineralki na zmatowionego finishing dustem antheliosa xl - wygladalo to nieciekawie, mialam placki na skorze, puder dodatkowo okropnie wlazilw pory. wniosek taki, ze nie na kazdy filtr mineralki sie nadaja i moze dlatego niektore z nas maja problemy z 'brzydkim' wygladem mineralow na skorze

EDIT: sprawdzilam sklad i truematch zawiera bismuth i boron, wrazliwcy moga sobie chyba odpuscic

Edytowane przez kociolek
Czas edycji: 2008-02-09 o 17:42
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 16:44   #518
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Meow w wersji flawless kryją bardzo mocno, natomiast pampered puss jak dla mnie wcale
A no własnie...Niby czytałam w opisach na stronie , ze Flawless , jaka sama nazwa wskazuje, da cere bez skazy ale bałam się, ze zatynkuje mnie też. Przetestowałam wersję Flawless ale w zupelnie do mnie nie pasujacym kolorze, bo niestety nie mialam koloru Korat w tej wersjii dlatego ostatecznie zdecydowalam sie na Frisky i Naughty Korat w wersji Pampered. Teraz troszke żałuję
Czy te same kolory w roznych wersjach różnia sie między sobą bardzo po nalozeniu na twarz? Bo gdzies czytałam, ze efekt jest bardzo różny.

Reese czy ty uzywasz Flawless własnie?Nie tworzy tynku?

Ale ja głupia, że sie pospieszylam
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 16:55   #519
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mam próbki flawless i pampered. Kolory troszkę się różnią, ale minimalnie, może to wynikać również z różnic w kryciu. Nie wiem czy testowałaś EDM, ale flawless kryją podobnie do intensive, tylko na mojej skórze wyglądają lepiej niż EDM. Ale ja po nałożeniu podkładu Revlona softflex+sypki Clarins mam niewidoczny, nieskazitelny makijaż, a po minerałach ja go niestety widzę, niby skóra gładka, bez skazy ale widać ten podkład, ja mam wrażenie lekkiego tynku. Nie podoba mi się ten efekt, dlatego wolę klasyczny makijaż, choć przyznam że kusi mnie wypróbowanie Revlona mineralnego
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 16:56   #520
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wróbelku weź jeszcze raz przetestuj Flawless niezależnie od koloru , patrz tylko na efekt - tynk czy nie i w razie czego napisz maila do Meow o zmiane zamowienia.U nich tak długo trwa zanim wyślą , że napewno zdążysz. A jak nie , opchniesz na allegro

Ja z Bare jestem baardzo zadowolona , dobrze wyglądam , ale to może być tez zasługa mojego nowego kremu przeciwzmarszczkowego...
A w ogóle sorry , że sie powtarzam , ale GDZIE SA MOJE EDM I LUMIERE?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 19:06   #521
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kociolek-dzieki-wlasnie o tym odcieniu miedzy innymi mysle

Tak to jest prawda ze mineraly nie wygladaja dobrze na kazdym filtrze-ja ostanio nalozylam mineraly na filtr z alkoholem w skladzie(pisalam juz o tym) i wygladaly pudrowo-a na mleczku avene wygladaja idealnie.Chyba zamowie je ponownie-nie chce ryzykowac z innym filtrem.

Tulipanna-ja mam dokladnie ten filtr(Ty pisalas o emulsji chyba).U mnie nie sprawdzil sie dzieciaczek avene a krem dla cery wrazliwej mnie zapchal.Podraznia mnie tez woda termalna Avene.

O dziwo tylko to jedno mleczko sie sprawdza(choc czasami mnie drazni zapach) ale nie zapycha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy of filtryikremy.jpg (20,0 KB, 34 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 19:52   #522
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Kociolek-dzieki-wlasnie o tym odcieniu miedzy innymi mysle

Tak to jest prawda ze mineraly nie wygladaja dobrze na kazdym filtrze-ja ostanio nalozylam mineraly na filtr z alkoholem w skladzie(pisalam juz o tym) i wygladaly pudrowo-a na mleczku avene wygladaja idealnie.Chyba zamowie je ponownie-nie chce ryzykowac z innym filtrem.

Tulipanna-ja mam dokladnie ten filtr(Ty pisalas o emulsji chyba).U mnie nie sprawdzil sie dzieciaczek avene a krem dla cery wrazliwej mnie zapchal.Podraznia mnie tez woda termalna Avene.

O dziwo tylko to jedno mleczko sie sprawdza(choc czasami mnie drazni zapach) ale nie zapycha.
"Lait - Lotion" mam dokladnie to samo
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:11   #523
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Moj dzisiejszy mineralny makeup na szybko:
EDM sandy fair-intensive-cera troche zarozowiona bo po kwasach.
(wydaje mi sie ze lumiere troche lepiej na mnie wygladaja-chyba one stana sie moimi mineralami nr1)




Tulipanna- w takim razie wszystko zalezy od cery
Mysle ze powinnas sprobowac moze tego filtra co ma Kociolek
tak to jest z filtrem-trzeba sie naszukac zanim znajdzie sie ten idealny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg test1 copy.jpg (110,4 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm222.jpg (31,6 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-02-09 o 20:48
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:10   #524
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Essence Soft Beige
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg es.jpg (48,6 KB, 122 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:51   #525
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Essence Soft Beige
Aga, czy one podkreślają fakturę skóry, czy tylko mi sie wydaje?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 22:08   #526
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Tulipanna- w takim razie wszystko zalezy od cery
Mysle ze powinnas sprobowac moze tego filtra co ma Kociolek
tak to jest z filtrem-trzeba sie naszukac zanim znajdzie sie ten idealny.
Totez szukam Mam nadzieje, ze Kanebo bedzie strzalem w 10, choc chcialam dobrac kosmetyki dostepne w Polsce w przystepnych cenach, bo z zamawianiem roznie bywa. Jednak jestem sklonna wytrzymywac te niedogodnosc, jesli tylko filtr okaze sie dobry...
Btw. bardzo ladnie, naturalnie i swiezo wygladaja na Tobie mineralki
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 23:41   #527
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
proszę , uwolnij mnie od EDM serio, nie pasują mi, źle w nich wyglądam

Czekam na adres na PW

pisze PW Dziekuje
Zalozylam konto w pay pall.. bede eksperymentowac
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 01:47   #528
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Totez szukam Mam nadzieje, ze Kanebo bedzie strzalem w 10, choc chcialam dobrac kosmetyki dostepne w Polsce w przystepnych cenach, bo z zamawianiem roznie bywa. Jednak jestem sklonna wytrzymywac te niedogodnosc, jesli tylko filtr okaze sie dobry...
Btw. bardzo ladnie, naturalnie i swiezo wygladaja na Tobie mineralki
Mam nadzieje ze znajdziesz swoj idealny filtr na ktorym mineraly beda sprawowaly sie super

DziekiJutro postaram sie wkleic zdjecie z Monave(ktore moim zdaniem nie wygladaja juz tak naturalnie jak EDM i Lumiere)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 09:37   #529
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Aga, czy one podkreślają fakturę skóry, czy tylko mi sie wydaje?
Reese, na pewno znacznie mniej niż EDM, porównałabym je do przyzwoitego płynnego podkładu. Zdjęcia są w dużym zbliżeniu , z użyciem trybu macro i ze sporym wyostrzeniem dlatego tak wyraźne i dokładne, aż za bardzo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 14:10   #530
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Red face Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Z braku laku nalozylam dzis powoli filtr Aveny na skore. Poczulam sie jak idiotka, bo wchlonal sie calkowicie Od paru dni oczyszczam skore jedynie naturalnymi kosmetykami i z racji przebywania w domu czytajac lektury - nie robie sobie makijazu. Moze to jednak nie filtr nawalil, tylko 1.moje poprzednie oczyszczacze 2.zle go wsmarowywalam ? Pierwsze moje wrazenia z tym mleczkiem byly pozytywne. Dopiero po czasie zauwazylam te biale plamy. Moze to moje niedbalstwo Glupio mi strasznie Czekam, czy mnie podrazni. Chyba zrobie taki 3 dniowy test zanim zamowie Kanebo(dzis mialam skladac zamowienie).

Najsmieszniejsze, ze przejety moja filtrowa porazka i okazjami na ebayu TZ zrobil w domu wywiad, jakies czary mary, przetasowanie kart platniczych i zalozyl Paypal. Ale ze mnie wiedzma
Nie pozwole, zeby cokolwiek zginelo w przyrodzie - skorzystam z tego Paypala po przetestowaniu probek mineralow.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 17:15   #531
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Tulipanna-z tym mleczkiem to jest dziwnie-trzeba sie z nim chyba zaprzyjaznic.U mnie tez sie nie sprawdzalo na poczatku,zanim odkrylam ze najlepiej sie sprawdza na:
-dobrze oczyszczonej skorze
-w minimalnej ilosci(ja nakladam go naprawde niewiele(chyba mniej sie nie da)-napewno nie przepisowa ilosc tak jak sie powinno-przy przepisowej ilosci podklad mi sie na nim warzy)

Fajnie ze masz Pay Pal

Monave Kerrie-znow nalozylam minimalna ilosc(niewiem czemu zdjecia mi takie zamglone wychodza-chyba odzwyczailam sie od robienia zdjec-musze bardziej pocwiczyc)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 227 copy.jpg (118,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kerrie345 copy.jpg (114,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kerrie22.jpg (31,1 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:36 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:26   #532
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Monave Kerrie-znow nalozylam minimalna ilosc(niewiem czemu zdjecia mi takie zamglone wychodza-chyba odzwyczailam sie od robienia zdjec-musze bardziej pocwiczyc)
Ja nie ufam tej przepisowej ilosci filtra i nigdy nie odlewalam tyle ile trzeba - nakladalam tyle ile skora byla w stanie wchlonac.

Zazdroszcze mineralow. Super, ze wklejasz tak dobrze opisane zdjecia. Przy tych brakuje mi 1 rzeczy - takiej miniaturki jak przy poprzednich fotkach. Dzieki temu latwiej ocenic calosc z perspektywy Ale na duzych fotkach w zblizeniu robia wrazenie delikatnych i naturalnych
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:44   #533
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja nie ufam tej przepisowej ilosci filtra i nigdy nie odlewalam tyle ile trzeba - nakladalam tyle ile skora byla w stanie wchlonac.

Zazdroszcze mineralow. Super, ze wklejasz tak dobrze opisane zdjecia. Przy tych brakuje mi 1 rzeczy - takiej miniaturki jak przy poprzednich fotkach. Dzieki temu latwiej ocenic calosc z perspektywy Ale na duzych fotkach w zblizeniu robia wrazenie delikatnych i naturalnych
Dodalam zdjecia

Monave
maja mocniejsze pudrowe wykonczenie(niedlugo postaram sie wkleic wersje mocno kryjaca)-na zdjeciach rzeczywiscie wygladaja naturalnie co mnie dziwi-ja sie w lustrze widze inaczej-w porownianiu do Lumiere to tworza jak dla mnie lekka maske.

No prawda z tym filtrem-ja z przepisowa iloscia mialabym pewnie wysyp
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 13:11   #534
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zainteresowalam sie pudrami mineralnymi, a ze jestem kompletnie ciemna w tej dziedzinie, pytam Was o pomoc. Nie chce zamawiac pudrow z USA, wiec nie wiele mozliwosci mi zostalo. Znalazlam niemieckiego producenta i sie tym bardzo zainteresowalam. Teraz chcialam sie dowiedziec co myslicie o skladzie tych pudrow i gamie kolorystycznej.
Z dobraniem koloru mialabym pewnie duzy problem, poniewaz mam cere zolta, plus naczynka i rumience i kolor mojej szyji bardzo sie rozni. Ale moglabym zamowic tam sporo probek.

Zobaczcie sami ta strone i napiszcie co myslicie.

Tu sa sklady:
http://www.mineral-puder.de/shop_content.php?coID=18

Odcienie i probki, ktore mozna albo zamawiac pojedynczo albo w zestawie od 6 do 12 probek w roznych odcieniach i nuansach w zaleznosci od koloru skory (to mi bardzo przypadlo do gustu): od lewej dla zoltej cery, bezowej i czerwonej
http://www.mineral-puder.de/index.ph...oundation.html

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-11 o 15:49 Powód: dodanie info
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:01   #535
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dorwalam dzis podlad Rhea u znajomej - natural light. Na twarzy (bez filtrow i kremów) bardzo mocno ciemnieje - u mnie o 2 tony.
Efekt: niezbyt estetyczna, gruba warstwa "gliny" na twarzy i mocno podkreslone skórki.
Krycie, bardzo srednie...naturalnie to to nie wyglada
Raczej odradzam

Agnieszko Bardzo Ci dziekuje
Otrzymalam dzis probki i Fawn jest idealny!
A jaki komfortowy w aplikacji... nie do porownania z Rhea
Kryje wszak troszke slabiej, ale absolutnie nie podkresla skorek.


Zamowienie poszlo Oby szybko do mnie dotarło
Probki ktore dostalam od Agnieszki sa do waszej dyspozycji
Mam Fawn (intensive) i Olive Fair (intensive)

Bardzo Ci dziekuje Agnieszko

Leci:
(Beige) Beige-Sandy Fair Intensive
Fawn Foundation (Golden)
(Cool) Cool-Multi-Tasking NeutralIntensive
Sky Blue Color Corrector
blush or face color: Light Pink
(Golden) Golden-Golden Fair Intensive
(Beige) Beige-Fairly Light Intensive
Large Mixing Jar 8 oz - a to na skrobie urzeklo mnie sitko

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:37 Powód: post pod postem
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 22:38   #536
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Agnieszko Bardzo Ci dziekuje
Otrzymalam dzis probki i Fawn jest idealny!
A jaki komfortowy w aplikacji... nie do porownania z Rhea
Kryje wszak troszke slabiej, ale absolutnie nie podkresla skorek.


Zamowienie poszlo Oby szybko do mnie dotarło
Probki ktore dostalam od Agnieszki sa do waszej dyspozycji
Mam Fawn (intensive) i Olive Fair (intensive)

Bardzo Ci dziekuje Agnieszko

Leci:
(Beige) Beige-Sandy Fair Intensive
Fawn Foundation (Golden)
(Cool) Cool-Multi-Tasking NeutralIntensive
Sky Blue Color Corrector
blush or face color: Light Pink
(Golden) Golden-Golden Fair Intensive
(Beige) Beige-Fairly Light Intensive
Large Mixing Jar 8 oz - a to na skrobie urzeklo mnie sitko
Widze ze nastepna wizazanka zadowolona z EDM-fajnie


Ja chyba zdradzilam EDM dla Lumiere.Uzywam FF Lumiere codziennie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 22:56   #537
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Widze ze nastepna wizazanka zadowolona z EDM-fajnie


Ja chyba zdradzilam EDM dla Lumiere.Uzywam FF Lumiere codziennie
Nie wiadomo jak wypadna na dluzsza mete...mam narazie tylko porownanie do Rhea
... lumiere na szczescie nie kusi Poza tym, buzet studencki na kolejne 3 miesiace juz wyczerpalam

Nie moge sie juz doczekac
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 00:11   #538
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Nie wiadomo jak wypadna na dluzsza mete...mam narazie tylko porownanie do Rhea
... lumiere na szczescie nie kusi Poza tym, buzet studencki na kolejne 3 miesiace juz wyczerpalam

Nie moge sie juz doczekac
Mam nadzieje ze sie sprawdza i na dluzsza mete
Co do budzetu-rozumiem u mnie tez nieco podszarpany(dobrze ze nic z mineralow juz mnie nie kusi)

No ja tez sie nie moge doczekac cieni mineralnych Lumiere
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:08   #539
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja niestety finansowo tez wysiadam. Probki z Everyday Minerals moge zamowic, niestety z Meow na razie nie dam rady. Najchetniej kupilabym od razu pelnometrazowe opakowanie, no ale jak nie trafie kolorystycznie beda jaja. Gdyby ktos zamawial probki Meow jestem bardzo chetna podpiac sie: potrzebuje maksymalnie 4 probki czegos jasniutkiego z zolcia w tle. Chetnie odkupilabym od kogos zoltawe probki, jesli mu nie sluza
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:27   #540
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja niestety finansowo tez wysiadam. Probki z Everyday Minerals moge zamowic, niestety z Meow na razie nie dam rady. Najchetniej kupilabym od razu pelnometrazowe opakowanie, no ale jak nie trafie kolorystycznie beda jaja. Gdyby ktos zamawial probki Meow jestem bardzo chetna podpiac sie: potrzebuje maksymalnie 4 probki czegos jasniutkiego z zolcia w tle. Chetnie odkupilabym od kogos zoltawe probki, jesli mu nie sluza
poszukaj powyzej mojego postu, gdzies wczesinej podawalam jakie probki mam na zbyciu ...teraz siedze w pracy i nie moge powtorzyc tego info
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.