Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 16:56   #4021
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Wyszło jakoś w ciapki Sama nie wiem, czy mi się podoba - chyba wolałam efekt po samych mixach. Oczywiście, zobaczę jeszcze, jak się będzie spłukiwać - ale chyba w moim przypadku (wbrew słowom Matys-Magdy, że mixtony lepiej z naturą łączyć i wbrew instrukcji Majirel) lepiej mi w mixtonach...

Sama nie wiem, skąd ten multikolor - starałam się wyjątkowo równo nałożyć farbę Trochę kiepsko to wygląda...
Mi też się podoba! A jaki to teraz mniej więcej poziom? Ja przyciemnię włosy (kiedyś) to chciałabym mieć właśnie coś takiego, i raczej ciemniej już nie...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 17:30   #4022
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a ja sobie teraz sama w domku zalozylam majirel 5.11 + 1,8% na pol godzinki na same odrosty i super
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 19:48   #4023
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Wyszło jakoś w ciapki Sama nie wiem, czy mi się podoba - chyba wolałam efekt po samych mixach. Oczywiście, zobaczę jeszcze, jak się będzie spłukiwać - ale chyba w moim przypadku (wbrew słowom Matys-Magdy, że mixtony lepiej z naturą łączyć i wbrew instrukcji Majirel) lepiej mi w mixtonach...

Sama nie wiem, skąd ten multikolor - starałam się wyjątkowo równo nałożyć farbę Trochę kiepsko to wygląda...
A miałaś wodę 3% czy rozcieńczałaś 6%? może stąd te plamy? No dziwnie jakoś faktycznie, ale szarość bardzo ładna

No to rozjaśniłyście mi problem z nakładaniem farby. Dzieki
Weszłam na stronkę chantal i w pdf-ie znalazłam instrukcje do tych farb. Coś mi sie wydaje, że ktoś już o tym pisał, ale nie jestem pewna to macie linka. Wynika z tego że na wodzie 3% chantal robi się 1:1 to jak welle CT 1:2 to cenowo wychodzi podobnie. Zastanawiam się czy nie sprawić sobie podstawowych mixów i sobie samej nie mieszać, to wtedy wszystko będzie można wyczarować. Poczytajcie sobie
http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:20   #4024
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

No i użyłam majirel 7.11 i pokryło tak se
Najgorsze jest to, ze na tych blond pasemkach zrobił się zielony odcień jak pozbyć się tego dziadostwa? Pliss

Agabil dobrze mi radziłaś z tym poziomem 6 trzeba było go brac, bo chyba bylby najblizej mojego naturalnego.

Nanah mnie tam się podobają
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2010-05-23 o 21:22
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:21   #4025
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzięki Dziewczyny za miłe słowa Myślałam myślałam i chyba mam potencjalnego winnego - pomadę do włosów! Nie przyszło mi zupełnie do głowy zrobić jakiejś kąpieli oczyszczającej przed farbowaniem, a przecież taki środek się osadza we włosach i zostaje, mogła farba tak dobrze nie wniknąć. Mam nauczkę

Missparker, Ty masz piękny kolor włosów aktualnie Super, że znalazłaś sposób dla siebie!

Gadmarko, niestety nie umiem nic poradzić Może ktoś, kto sie bardziej zna?

Shade, mi się wydaje, że mam coś około tego, jak wyglądają próbniki dla poziomu 5
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:06   #4026
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
A miałaś wodę 3% czy rozcieńczałaś 6%? może stąd te plamy? No dziwnie jakoś faktycznie, ale szarość bardzo ładna

No to rozjaśniłyście mi problem z nakładaniem farby. Dzieki
Weszłam na stronkę chantal i w pdf-ie znalazłam instrukcje do tych farb. Coś mi sie wydaje, że ktoś już o tym pisał, ale nie jestem pewna to macie linka. Wynika z tego że na wodzie 3% chantal robi się 1:1 to jak welle CT 1:2 to cenowo wychodzi podobnie. Zastanawiam się czy nie sprawić sobie podstawowych mixów i sobie samej nie mieszać, to wtedy wszystko będzie można wyczarować. Poczytajcie sobie
http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
Kurcze, masz rację... Bardzo pomocna ta instrukcja! Fachowe podejście mają... Przekonują mnie coraz bardziej! Teraz widzę, że lepiej kupić naturę + popiel i do tego mixy... Ale też mnie zaskoczyli tym, że można stosować same mixtony jako tonery zmywalne
Interesujące jest też to tworzenie brązów... Hmmm....... No ale jednego nie rozumiem... skoro stosuje się np. 50/50....... To mega dużo tej farby! A jak ja mam teraz krótkie włosy to co???? Mogę zrobić z 1/3 tuby czy muszę z połowy?.... A i szkoda, że nie opisali mixtonów konkretnie... Np. co daje ten srebrno-perłowy
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:33   #4027
cyaneus
Przyczajenie
 
Avatar cyaneus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 22
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Przyłączam się do wątku, także wpadałam przez farbowanie farbami drogeryjnymi i teraz szukam jakiegoś chłodnego kolorku
Myślałam o majirel 7.1 tylko tak za bardzo nie wiem czy mam odcień miedzi czy złota na włosach? I czy ten 7.1 nie jest za jasny do moich włosów...

Dodaję 4 zdjęcia, ponieważ moje włosy są inne w każdym świetle.
1 zdjęcie to: (w domu, przy oknie) po prawej stronie w słońcu, a po lewej w cieniu.
3 zdjęcie: w domu
4 zdjęcie: na dworze w pełnym słońcu
cyaneus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 16:45   #4028
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jeszcze cos Wam zdradze- kupilam szampon joanny popielat6y do włosów blond! Taki fioletowy jak plukanka, butla z dozownikiem, pieknie pachnie! Nie wyobrazam sobie zyc teraz bez niego! rewelacja-super schładza po kazdym myciu wloski-sprobujcie!
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:11   #4029
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Kurcze, masz rację... Bardzo pomocna ta instrukcja! Fachowe podejście mają... Przekonują mnie coraz bardziej! Teraz widzę, że lepiej kupić naturę + popiel i do tego mixy... Ale też mnie zaskoczyli tym, że można stosować same mixtony jako tonery zmywalne
Interesujące jest też to tworzenie brązów... Hmmm....... No ale jednego nie rozumiem... skoro stosuje się np. 50/50....... To mega dużo tej farby! A jak ja mam teraz krótkie włosy to co???? Mogę zrobić z 1/3 tuby czy muszę z połowy?.... A i szkoda, że nie opisali mixtonów konkretnie... Np. co daje ten srebrno-perłowy
No właśnie do natury można dodać wszystko, nieograniczony wachlarz możliwościtylko jeszcze zastanawia mnie,np, żeby przyciemnić odcień to dodać czerń czyli poziom 1?
A te same mixtony to jako dodatek lub do otrzymania jaskrawych pasemek jak dla emo(zmywalnych, bo bez ox. ) Nie cuduj z samymi!A wklejam skrót bo przepisałam sobie:
Permanentana - farbę z tuby PROSALON 1:1
Semi-permanentna – farbę z tuby PROSALON 1:2
Demi-permanentna ,zmywalna -farby z seri mixton nakładać w czystej postaci, nie mieszać z ox. , mogą służyc jako dodatek pigmentacyjny do podstawowej farby, np.do zmywalnych jaskrawych efektów
3%-koloryzacja semi-permanentna, wzmocnienie krycia kolorów o chłodnej tonacji, przyciemniania, 25min z użyciem ciepła
6%- praca na włosach rozjaśnianych, krycie siwizny, zmiana koloru o 1-2 poziomy, 35-45min z użyciem ciepła
9%-zmiana koloru na jaśniejszy o 2-3 poziomy, pierwszego koloryzowania, 35-45min z użyciem ciepła
12%-zmiana koloru na jasniejszy o 3-4 poziomy, praca na super blondach, 35-45min z użyciem ciepła

1:1przy trwałej koloryzacji tzn jak chcesz użyć 30ml, bo masz krótkie włosy to użyj 30ml:30ml, po co wyrzucać farbę jak mniej Ci wystarczy?

Teraz widzę, że chantal bardziej wydatny, bo do semi daje się 1:2 to z 120ml farby mamy aż 360ml


Cyaneus- poziom 7 dobry,Masz na głowie zdecydownaie miedź, złoto jest bardziej żółte, ja chyba mam.7.11 nie będzie ani za ciemny, ani za jasny, akurat. Rudy zneutralizuj mixtonem niebieskim z tej samej firmy co masz farbę, dodaj 2cm(nie więcej) wyciśnię tez tubki do mieszanki farby 7.11 i wody 2%, 3: lub 4% nie wyższej

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-05-24 o 18:13
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:29   #4030
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Missparker a masz ten profesjonalny tak? Ja mam z Joanny szampon i odżywkę sklepową też niebieskie, do wychładzania blondów. Działa super, ale troszkę wysusza...

Dobra... Ja schodzę z poziomu 10 na 9
Kupię Chantal 9,1 + mix niebieski + mix perłowo-srebrny... Jeśli zdecyduję się na naturalne to też chyba na poziom 9... Ale póki co siwki nie rażą więc... zastosuję raczej sam popiel.

Oprócz tego kupię Richesse 9,11 do tonowania pomiędzy farbowaniami. Powinno być cacy

Z ColorTouch zbyt dużo kombinowania... Jeszcze mam pół tubki, ale zbyt słabo mi wychłodziła rudości. Potrzebuję czegoś z silnym popielem.

Chantal na Allegro jest za 10 z!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 10:39   #4031
55Justyna55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam
Jestem nowa na forum, ale czytam je dokładnie i widzę że udzielacie dużo dobrych porad więc i ja zgłaszam się do Was z pytaniem o pomoc, ale zacznę od początku., no moze nie całkiem bo moje włosy dużo przeszły w każdym razie obecnie mam kolor loreal Excell 10 7.13 ciemny lodowy blond, który na moich włosach wygląda jak taki ciemniejszy brąz, tylko odrosty złapały mi w kolorze brązu bardziej rudego, chciałabym się pozbyć tej poświaty, dowiedziałam się, że dobre są farby Majirel (ja mam bardzo zniszczone włosy i zalezy mi na delikatnej farbie) kolor 7.1 lub 7.11. Zastanawiam się tylko której użyć, obawiam się że ta 7.1 nie pokryje równo włosów i odrosty znów będą jaśniejsze, a 7.11 będzie za ciemna, i jeszcze jakiej wody użyć 6% czy może innej firmy niz loreal 3%. Ale czy jeśli użyję innej firmy czy dobrze wyjdą? Dziewczyny proszę o pomoc, może macie jakieś zdjęcia robione tymi kolorami? Czekam pilnie na informacje Pozdrawiam
55Justyna55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 13:50   #4032
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To ja jeszcze raz :
dziewczyny kto się zna na zielonościach?
7,11 pokryła blond pasemka zielonym refleksem
hilfe

Justyna 7.11 nie jest ciemna i mi zrobila zielonkawe cuś na pasemkach (włos odbarwiony bez pigmentu )
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2010-05-25 o 13:52
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 17:08   #4033
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
To ja jeszcze raz :
dziewczyny kto się zna na zielonościach?
7,11 pokryła blond pasemka zielonym refleksem
hilfe

Justyna 7.11 nie jest ciemna i mi zrobila zielonkawe cuś na pasemkach (włos odbarwiony bez pigmentu )
jeśli pasemka były zżółknięte to nic dziwnego ... niebieski+ zółty = zielony
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:55   #4034
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
jeśli pasemka były zżółknięte to nic dziwnego ... niebieski+ zółty = zielony
Ja też mam ostatnio jakby zielonkawe pasemka... tzn... to taki niezidentyfikowany kolor.. Jakiś..... sinawy
Ale co tam... Grunt, że nie jest ciepły...

Czaję się na Richesse 9,11....... Gotówko przybądź!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:25   #4035
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

No i jest po mnie..... zobaczcie ten kolor włosów, j.n.:
http://www.lansik.pl/18792/tyra-bank...-do-modelingu/
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:32   #4036
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez missparker Pokaż wiadomość
No i jest po mnie..... zobaczcie ten kolor włosów, j.n.:
http://www.lansik.pl/18792/tyra-bank...-do-modelingu/
Przecież to jest ciepłeee... karmelowate... A na dole to kasztan jakiś czekoladopodobny...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:43   #4037
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

nie jest taki cieply bardzo..... ale juz sobie wyobrazilam jak na to mixton polozyc niebieski....jaki musialby wyjsc kolor z tego piekny...
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:46   #4038
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez missparker Pokaż wiadomość
nie jest taki cieply bardzo..... ale juz sobie wyobrazilam jak na to mixton polozyc niebieski....jaki musialby wyjsc kolor z tego piekny...
Ach no mixtoooony..............
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:54   #4039
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ostatnio kupilam sobie doczepiane wlosy na spinki, wlasnie cos kolor taki jak zalaczylam, ale ze moje sa ciemniejsze i chlodniejsze- zafarbowalam je mixtonem niebieskiem...sa extra teraz!
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 17:00   #4040
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez missparker Pokaż wiadomość
ostatnio kupilam sobie doczepiane wlosy na spinki, wlasnie cos kolor taki jak zalaczylam, ale ze moje sa ciemniejsze i chlodniejsze- zafarbowalam je mixtonem niebieskiem...sa extra teraz!
Zafarbowałaś mixem doczepiane pasemka???? Złapało?? No chyba, że masz z naturalnych włosów te clipy... Ja też mam - zimny, ciemny blond... Chciałam je podfarbować, ale syntetyków się nie da...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:08   #4041
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja mam naturalne doczepiane- super na allegro 7 pasm na spinki za 117 zł- REWELACYJNE!!! I wlasnie mixem je potraktowalam!
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:57   #4042
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Zamówiłam Richesse 9,11... Nie wytrzymałam. Ten kolor chodzi już za mną od połowy tego wątku Zobaczymy na ile będzie to "lodowa szarość". Gdyby się okazało, że jest fajny, to Majirel ma jego odpowiednik w palecie... Też jest 9,11... No albo mógłby też być 9,01 (jeśli jest) i do tego mixton... Szkoda tylko, że te farby są takie drogie... Przy mojej częstotliwości farbowań to... ehm...
Ale już zaczynam mieć fazę na minimalne przyciemnianie włosów
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:39   #4043
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja tez musze sie na cos zdecydowac...

ehh zalaczam zdjecia odcieni farby Chantal, jak poloze na te swoje wstretne rudo-czerwony wlosy 6/1 +0/13 to mi ochlodzi? jakie proporcje dac tego mixtona? nigdy nie uzywalam zielonej farby i troche sie boje

chyba ze ktos mi doradzi konkretny kolor z Golwella lub Welli, bo Goldwell nie ma zielonego mixtonu a z tego co tu mi doradzilyscie to on by najlepiej wybil kolor czerwieni,rudego.

wiec nie wiem czy Goldwell 6SB+niebieski mix, czy ten chantal...
nic nie slyszal nic o tej firmie chantal, zeby cokolwiek powiedziec, co te farby robia z wlosami?


chantal truffla, tez piekny tylko, ze cieply jaka ja jestem niezdecydowana


Shade_23 gdybym ja miala gotowki w dostatku, to latwiej bym podejmowala decyzje dobrze, z ekupilas, moze akurat zrobi z wlosami to do czego dazysz
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-05-28 o 21:43
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 22:25   #4044
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Ja tez musze sie na cos zdecydowac...

ehh zalaczam zdjecia odcieni farby Chantal, jak poloze na te swoje wstretne rudo-czerwony wlosy 6/1 +0/13 to mi ochlodzi? jakie proporcje dac tego mixtona? nigdy nie uzywalam zielonej farby i troche sie boje

chyba ze ktos mi doradzi konkretny kolor z Golwella lub Welli, bo Goldwell nie ma zielonego mixtonu a z tego co tu mi doradzilyscie to on by najlepiej wybil kolor czerwieni,rudego.

wiec nie wiem czy Goldwell 6SB+niebieski mix, czy ten chantal...
nic nie slyszal nic o tej firmie chantal, zeby cokolwiek powiedziec, co te farby robia z wlosami?


chantal truffla, tez piekny tylko, ze cieply jaka ja jestem niezdecydowana


Shade_23 gdybym ja miala gotowki w dostatku, to latwiej bym podejmowala decyzje dobrze, z ekupilas, moze akurat zrobi z wlosami to do czego dazysz
Wiesz co, Goldwel ma zieleń w farbach które mają w nazwie "M". Ostatnio tu o tym pisałyśmy...

Chantal kusi nie tylko Ciebie... 6/1 + zielony mix to jest jakiś pomysł, ale trzeba uważać, bo ten mix ma w sobie refleks "3" czyli złotawy... A bardziej Ci zależy na zgaszeniu czerwieni czy rudości??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 08:18   #4045
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Wiesz co, Goldwel ma zieleń w farbach które mają w nazwie "M". Ostatnio tu o tym pisałyśmy...

Chantal kusi nie tylko Ciebie... 6/1 + zielony mix to jest jakiś pomysł, ale trzeba uważać, bo ten mix ma w sobie refleks "3" czyli złotawy... A bardziej Ci zależy na zgaszeniu czerwieni czy rudości??
tak, wiem o tym M ale boje sie Goldwella co mi wyjdzie, co zmieszac

zalezy mi na zgaszeniu czerwieni bardziej, rudosci moge wyzbyc sie z czasem...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 08:27   #4046
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hejka girlsy!!!

czytam Wasz wątek często ponieważ nieskutecznie od miesięcy chcę osiągnąć zimny brązik ale niestety non stop mam rude przebłyski...nie chcę tu wchodzic w szczegóły moj naturalny kolor to własnie taki mysi: ciemny blond szarawy/jasny braz - aktualnie mam zloty blond na włosach - zrobiłyśmy to z moją fryzjerką aby pozbyc się miedzianych reflexów - ale ja i tak je widzę u nasady jeszcze MAM OBSESJĘ!!!

ANYWAY...ona pracuje na lorealu który mi chyba nie służy nic mi nie pokrywa...wściekłam się i stwierdziłam, że muszę zmienić firmę i zdecydowałam się na goldwella zakupiłam wczoraj: silver brown 6sb - dwie tubki PLUS Amix aby wybić reflex i teraz tak: nie kupiłam do tego wody ponieważ z goldwella nie mieli i zastanawiam się nad następującymi opcjami:

1. ilu procentową wodę mam uzyć?czytałam w tym wątku wcześniejsze wypowiedzi, ze powinno sie 3% - nie znam się na tym a niestety moja fryzjerka nie pali się do pomocy....muszę się sama wywiedzieć co i jak

2.czy to musi byc woda goldwella?czy moze byc inna?

3 NAJWAŻNIEJSZE!!!w jakich proporcjach mam to wymieszać??

włoski mam: złoty blond, u nasady sa przebłyski miedzi, długość za ramiona - najdłuzsze mam na wysokości łopatek

ps. kiedyś użyłam wody 6% do takiego chłodnego koloru i WYSZŁA MASAKRA Z TYMI MIEDZIANYMI REFLEXAMI....wiec to chyba nie jest dobry pomysł....;/;/;/;/


!!!!!!BŁAGAM O POMOC!!!!!

z góry dziękuję za odpwiedź kissiaki!
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 08:49   #4047
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no wiec tak..
1 pytanie: 3% bedzie idealna bo po pierwsze chcesz przyciemnic kolor nie rozjasnic no i przy 3 nie wyjdzie miedz tzn nie rozjasnisz swojego wyjsciowego koloru
2. mozesz uzyc obojetnie jakiej firmy
3. proporcje masz podane na farbie na instrukcji. nie wiem jak jest w goldwell bo nigdy nie robilam ale np zakladając ze 1:1 to znaczy ze do pojemnosci farby (np 50ml) dodajemy tyle samo utleniacza.
no i farbuj odrost pozniej 15-10 min przed koncem na calosc
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:04   #4048
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no właśnie w instrukcji są dwa rysunki których nie czaję......1 tubka farbki ma 60 ml

rysunek 1 ma cos takiego pod spodem:
1;1 [3%,6%,9%,12%]

i obok rysunek drugi:
2;1[9%,12%]

dziękuję za tak szybką odpowiedź!!! a co z tym mixtonem?ile mam go dać?
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:07   #4049
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MovieGirl Pokaż wiadomość
no właśnie w instrukcji są dwa rysunki których nie czaję......1 tubka farbki ma 60 ml

rysunek 1 ma cos takiego pod spodem:
1;1 [3%,6%,9%,12%]

i obok rysunek drugi:
2;1[9%,12%]

dziękuję za tak szybką odpowiedź!!! a co z tym mixtonem?ile mam go dać?
sugeruj sie tym pierwszym, czyli 1:1 - czyli skoro farba ma 60 ml to dodajesz 60 ml utleniacza
ten drugi rysunek tyczy się sytuacji gdy chcesz rozjaśnić odrost (wysokie utleniacze)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:15   #4050
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dokładnie tak
wiec proporcjaa 1;1 (60 ml farby i 60 utleniacza)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.