Nowa seria Farouk CHI Organic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 14:14   #1
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856

Nowa seria Farouk CHI Organic


Farouk CHI Organic - w skład serii wchodzi szampon, odżywka oraz olejek dwufazowy - używał ktos?

Ja kupiłam całą serie - szampon i odżywka fajne, zapach taki naturalny , specyficzny ale mnie się podoba, natomiast olejek koszmarnie smierdzi jakby alkoholem lub innym rozpuszczalnikiem, fakt, ze w składzie ma denat ale myslałam ze jakos to bedzie ładnie zamaskowane. Bałam sie , ze kupiłam jakis podrobiony produkt , ale kupowałam ze sklepu intern. polecanego na stronie Farouka wiec raczej są pewni, wczoraj dostałam od nich odpowiedź , że ten produkt ma taki specyficzny zapach, który po wstrząsnięciu rzekomo znika ale ja i tak go wyczuwam.

A czy wy macie jakies doswiadczenia z tą seria?
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 14:25   #2
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Czy mogłabyś przepisać albo sfotografować skład odżywki?
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:23   #3
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Jeśli dobrze rozumiem, chodzi o tą oliwkową serię, tak?
Żadną miarą nie jest nowa - te produkty dostępne są już od ponad roku.
Z tego co widzę po postach niestety bardzo niewiele osób ich używa.
Skorzystaj z wyszukiwarki, jest kilka postów na ten temat.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:32   #4
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Faktycznie seria jest juz około roku ale jest mało popularna, nie wiem dlaczego - bo skład ma ciekawy
Syrenko z tego co pamiętam skład odżywki był analizowany w wątku o składach kosmetyków - musisz poszukać.
Może ktoś się jeszcze wypowie bo seria warta uwagii
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:40   #5
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Znalazłam tylko maseczkę (Odżywcza Regeneracja Oliwkowa), skład i opinia o składzie są zachęcające
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 10:41   #6
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Włosy po użyciu tej serii - szampon, odżywka i olejek są świetnie nawilżone i odżywione - może nawet zbyt dobrze bo troche klapły ale moze dałam za dużo olejku, są bardzo błyszczące , nie przytłuszczają się szybciej niż zwykle , łatwo się rozczesuja a mam bardzo długie
Narazie mnie się podoba szkoda , ze tak mało osób skusiło się na tę serie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:20   #7
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Włosy po użyciu tej serii - szampon, odżywka i olejek są świetnie nawilżone i odżywione - może nawet zbyt dobrze bo troche klapły ale moze dałam za dużo olejku, są bardzo błyszczące , nie przytłuszczają się szybciej niż zwykle , łatwo się rozczesuja a mam bardzo długie
Narazie mnie się podoba szkoda , ze tak mało osób skusiło się na tę serie
Przymierzam się do tych kosmetyków od jakiegoś czasu, ale mam włosy cienkie i delikatne ze skłonnością do przetłuszczania i obciążania i nie wiem czy te produkty nie będą za "ciężkie" . A Ty jakie masz włosy że tak dobrze Ci służy?
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 17:24   #8
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Ja mam włosy raczej cienkie, delikatne, długie, łatwo plączące się - napewno sama odżywka i szampon nie obciązy ci nadmiernie włosów, bardziej treściwy jest olejek - jest napewno cięższy niż zwykły jedwab
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:47   #9
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Ja mam włosy raczej cienkie, delikatne, długie, łatwo plączące się - napewno sama odżywka i szampon nie obciązy ci nadmiernie włosów, bardziej treściwy jest olejek - jest napewno cięższy niż zwykły jedwab
Dziękuję za odpowiedź .
Na szczęście te kosmetyki dostępne są też w opakowaniach 50 ml, więc można sobie spokojnie przetestowac bez obaw że wyda się sporo kasy na coś co nie podpasuje włosom .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:23   #10
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Ja właśnie zamówiłam sobie Chi Olive Nutrient Therapy Conditioner-odżywkę oliwkową z jedwabiem. Jak wyprobuję to dam znać jak się sprawuje
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:42   #11
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Napewno bedziesz zadowolona bo wydaje mi się , ze ta seria faktycznie nadaje się do każdego rodzaju włosów - na moich jak narazie super się sprawdza - włosy są baaardzo blyszczące i super miekkie - takie jedwabiste

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2009-10-15 o 16:47
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 12:24   #12
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Ja całkiem niedawno (2 m-ce temu) powiedziałam się o tej oliwkowej serii Farouka i nigdzie nie mogłam znaleźć składów an opinii, w ciemno wziełam ten dwu-fazowy olejek do właosów i musze przyznać że jestem bardzo z niego zadowolona choć właśnie alk. denat mnie w nim przeraził, postanowiłam dlatego nie uzywac go za czesto. Ale ogólnie olejek mi służy włosy mam bardzo grube i skłonne do puszenia się a on ładnie je nawilża i dyscyplinuje, włosy są po nim gładkie i baaardzo lśniące!
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:50   #13
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Alu a czy twój olejek też tak cuchnie? mój ma taki dziwny, rozpuszczalnikowy zapach , swoja drogą ma denat w składzie ale czasem producenci potrafią ten zapach ładnie zamaskwować o ile cała seria ma ładny zapach tak ten olejek fatalny - dobrze, że działanie ma świetne
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:40   #14
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Alu a czy twój olejek też tak cuchnie? mój ma taki dziwny, rozpuszczalnikowy zapach , swoja drogą ma denat w składzie ale czasem producenci potrafią ten zapach ładnie zamaskwować o ile cała seria ma ładny zapach tak ten olejek fatalny - dobrze, że działanie ma świetne

tak! mój też cuchnie ale na szczęście po aplikacji na włosy zapach się ulatnia. A jak działają inne kosmetyki z tej serii?
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 23:02   #15
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Ja tam jak mówiłam mam jeszcze odżywke i szampon - obydwa bardzo mi podpasowały , dobrze odżywiają włosy Mam tylko jedno spostrzeżenie - włosy po tej serii dość mocno mi się elektryzują a wczesniej tego nie robiły - nie wiem moze akurat zbiegło się przejscie na tą serie wraz z nadejsciem okresu grzewczego i generalnie fatalnej pogody

Hmm wkurza mnie to elektryzowanie po tym olejku, co ciekawe moja koleżanka tez go posiada i nic takiego nie zauważyła... postanowilam wstawić go na targowisko wiec jak ktos ma ochote na niego to zapraszam.

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2009-10-20 o 13:40
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:41   #16
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Alu51 mam pytanie co do olejku czy twoj tez był napełniony prawie po brzegi i w związku z tym cięzko było mi wymieszac obie fazy - to znaczy mieszało sie niby ale po wylaniu na dłoń było widać taką niejednorodną jakby galaretkę , teraz dopiero po trzykrotnym użyciu udało mi się pierwszy raz dobrze wymieszać obie fazy ale mam wrażenie , że się wymieszały na amen czy u ciebie tez tak było ?
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:05   #17
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Tak, napoczątku też miałam problemy z wymieszaniem obu faz, cały czas widać taką "galaretę" w tym olejku. ogólnie to myślałam że olejek ten ma gęstrzą konsystencję, pierwszy raz tak pocisnełam buteleczkę że sporo mi się wylało!! Ale wiesz co... po odstawieniu buteleczki za każdym razem obie fazy się oddzielają, nie wymieszały się na stałe. Dzis może mocno wytrzepie tym olejkiem zobaczymy czy fazy znów się rozdzielą.
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:27   #18
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

To ja moze za slabo mieszałam i chyba zlałam całą wierzchnią najbardziej smierdzącą warstwe - to był najpewniej denat w połaczeniu z czyms - bo zauważyłam ze wysuszał mi koncówki, dzis go nie uzyłam i znów są nawilżone i gładkie , ale olejek jest juz własciwie jednorodny nawet jak postał przez noc , cos tam na samej górze widac ciemniejszego ale generalnie jest jednolity i ma taka jedwabista konsystencje - wreszcie nie wiem po co dodali to cos na górze - to tylko smierdzialo i wysuszało włosy

Jednak jak postał do dzisiejszego wieczora to znów są dwie warstwy

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2009-10-22 o 22:29
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 08:02   #19
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Naprawde wysusza? ja jak narazie użyłam go kilka razy i jeszcze nic nie zauwazyłam ale nie chciałabym zeby mi wysuszył włosy bo i tak już same z natury mam baaardzo suche, szukam właśnie czegoś co je bardziej nawilży, a może zlać z niego tą górną wartstwę? mama się śmieje że mam już w domu swoją drogerię, a ja nadal kupuje bo w każdym kosmetyku do włosów coś mi nie pasuje...
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 17:52   #20
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowa seria Farouk CHI Organic

Powiem tak - tego olejku jest narazie tak dużo w buteleczce , że ciężko jest dokładnie wymieszać obie wartwy - do tej pory użyłam go 3 razy - po samym szamponie i odżywce włosy były super, ale cos dziwnego działo sie jak nałożyłam na same końce olejek - włosy po wyschnięciu na końcach były wyraźnie suche i jakies takie szorstkie - wiem , że to po olejku bo gdy go nie nałożyłam włosy wracały do swojej kondycji .
Tylko raz udało mi się bardzo dobrze wymieszac obie fazy tak , ze po wylaniu kilku kropli miał konsystencje jak płynny jedwab Farouka - trzeba długo wstrząsać
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.