Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 22:58   #1171
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja musze pochwalic farbe rozjasniajaca ce ce mialam wlosy w kolorze sredniego blondu, troche takie stare zloto. chcialam rozjasnic je na jasny blond o cieplym odcieniu. kupilam 10/3 (extra swietlisty zlocisty blond), siedzialam z farba na glowie jak na sciecie bo kiedys mialam nieprzyjemne przygody z rozjasniaczem (kurczaki itp wiadomo) strasznie sie balam ze wyjdzie rudawy albo taki chamski kurczak szczegolnie ze na cieply odcien polozylam drugi cieply. i co sie okazuje ? piekny jasniutki naturalny zloty blond bez zadnych rudosci ani kurczakow ! Naprawde milo sie zaskoczylam, bo blond o ladnym odcieniu trudno uzyskac Przewaznie jak wychodzil mi kurczak to ratowalam sie chlodnymi blondami, ale mam cieply typ urody i troche sie gryzlo, zreszta po tych eksperymentach odechcialo mi sie jasnego blondu :/ ale teraz znowu powrocilam i jestem bardzo zadowolona
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 23:00   #1172
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Używała któraś z Was kremu nadającego refleksy z Avonu? Jakie efekty?

http://www.avon.sklep.pl/towar/1569/...-refleksy.html
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 23:10   #1173
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

są efekty trochę rozjaśnia na pewno, wiem, bo używałam
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:13   #1174
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce pofarbować włosy Wellatonem 12/1 który już kupiłam...
Chce zapytać czy dobrze robię jeśli moje włosy wyglądają tak. To zdjęcia widać tez odrosty... Ogólnie te ciemne pasemka są jaśniejsze.
ta farba nie weźmie Ci tych farbowanych ciemnych pasemek. ogólnie może wyjsć z tego tylko pomarańcz. moim zdaniem najpierw powinnaś u fryzjerki powyciągać te pasemka i rozjaśnić i dopiero później spróbować tą farbą.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 09:27   #1175
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej! potrzebuję Waszej pomocy. Co sądzicie o tej farbie? Jest ona jeszcze w ogóle dostępna w sklepach? Wiem, że kiedyś dziewczyny kupowały ją w Kauflandzie za śmieszne pieniądze. Kolor na opakowaniu jest cudowny. Jeśli któraś z Was używała tej farby, to bardzo proszę o opinię i czy na rozjaśnione włosy można ją kłaść, czy pokryje naturalny mysi blond (odrosty), czy nie działa drastycznie na włoski i czy starczy jedno opakowanie na gęste włosy sięgające łopatek? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 15:43   #1176
xPaula1990x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja używam palette 00A i jestem zachwycona pod każdym względem włosy mam śliczne jaśniutkie i nie zniszczone
xPaula1990x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 17:47   #1177
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez xPaula1990x Pokaż wiadomość
ja używam palette 00A i jestem zachwycona pod każdym względem włosy mam śliczne jaśniutkie i nie zniszczone
daj fotkę bo aż ciężko mi w to uwierzyć, ja jak położyłam tą farbę na pasemko na próbę to spaliła mi włosy
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 19:38   #1178
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Przepraszam ze odpisuje z opoznieniem. Jak widac odrosty mam w sumie nietkniete farba (malowalam sama a nie umiem tego robic- mowa o Wellatonie 12/1). Reszte zneutralizowalam szamponem i sa efekty - zobaczcie. Zdjecie tak zrobione jakbym miala srodkowy pasek wlosow zolty-w rzeczywistosci owszem mam takie jakby pasemka ale sa na szczescie rozrzucone po calej glowie. Teraz juz chyba nic nie bede robila-chyba że cos poradzicie co może warto byłoby zrobic, oprocz oczywiscie regeneracji I chyba wracam do pasemek albo balejazu - baza zlota, reszta mleczna lub jeden kolor ale na folie, jeszcze sie nad tym zastanowie. W balejazu boli mnie to że chyba trzeba mieć spory odrost zeby cos robic?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 19:46   #1179
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze odpisuje z opoznieniem. Jak widac odrosty mam w sumie nietkniete farba (malowalam sama a nie umiem tego robic- mowa o Wellatonie 12/1). Reszte zneutralizowalam szamponem i sa efekty - zobaczcie. Zdjecie tak zrobione jakbym miala srodkowy pasek wlosow zolty-w rzeczywistosci owszem mam takie jakby pasemka ale sa na szczescie rozrzucone po calej glowie. Teraz juz chyba nic nie bede robila-chyba że cos poradzicie co może warto byłoby zrobic, oprocz oczywiscie regeneracji I chyba wracam do pasemek albo balejazu - baza zlota, reszta mleczna lub jeden kolor ale na folie, jeszcze sie nad tym zastanowie. W balejazu boli mnie to że chyba trzeba mieć spory odrost zeby cos robic?
Ale ładnie Ci rozjaśniło W baleyagu najgorsze jest to, że zaraz po wyjściu od fryzjera tak czy siak widać jakiś tam odrost Mnie to w końcu zniechęciło bo wydawałam kupę kasy a tak naprawdę nigdy nie byłam do końca usatysfakcjonowana właśnie przez ten widoczny odrost. Ale fakt przy baleyagu wystarczy, że chodzi się raz na 2miesiące (ja tak chodziłam) i jest niby ok.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 19:53   #1180
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziekuje snowhitee Ja nie mialam ciemnych wiec rozjasnilo ale nie jakos spektakularnie. Wlasnie myslalam o balejazu ale nie wiem jakim? Moze wlasnie jakas zlocista baza i na to mleczne pasma? Albo lepiej wszysto na jeden kolor machnąć?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:15   #1181
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje snowhitee Ja nie mialam ciemnych wiec rozjasnilo ale nie jakos spektakularnie. Wlasnie myslalam o balejazu ale nie wiem jakim? Moze wlasnie jakas zlocista baza i na to mleczne pasma? Albo lepiej wszysto na jeden kolor machnąć?
A może farba i na to refleksy? Teraz fryzjerzy raczej to polecają zamiast baleyagu Wygląda naturalniej I wtedy może jakaś złocista farba i na to refleksy rozjaśniaczem? Ja miałam robione właśnie tak ostatni raz nim zaczęłam sama farbować, czyli w grudniu i byłam bardzo zadowolona

Tak to wyglądało:
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-06-13 o 20:18
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 20:18   #1182
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam

3 tygodnie temu przeszlam z mojej kilku letniej platyny na ciemny naturalny blond
Fryzjerka rozjasnila mi odrost i nalozyla toner,z tego co pamietam to Wella color touch . Wyszedl kolorek taki jak na zdjeciu z tym,ze nieco ciemniejszy,teraz juz mi sie wyplukal Poczatkowo czulam sie jak brunetka chociaz dla kazdego to byl blond teraz juz sie przyzwyczailam do nowego koloru,ktory w porownaniu do platyny byl mega ciemny

Niestety moja fryzjerka spedza wakacje za granica i musze radzic sobie sama.
Mam juz widoczny odrost,wiec chcialabym kupic jakas farbe i pofarbowac sama w domu.Niestety nie wiem jaka w ogole sie nie znam.
Poszlam do drogerii,stanelam przed pulkami z farbami i zglupialam

Strasznie boje sie tez ,ze odrost mi nie zalapie
Jak rozjasnialam wczesniej zawsze rozjasniacz przy uzyciu wody 12 % Sama w domu wole nie kombinowac z rozjasniaczem
Pytanie tylko czy ten moj ciemny odrost w ogole zalapie

Obecnie mam taki kolor ( jakosc zdj. powala )

Załącznik 3181076

+ foto nr 2 - taki kolor mialam po farbowaniu,3 tyg temu,no moze troche ciemniejszy

Załącznik 3181092


jaka farba ?
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:50   #1183
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
fryz5 myślę, że bardziej popielaty będzie garnier color naturals 111






Tak ja farbuję tą farbą Kolor wychodzi b.ładny, zero żółtka czy popielu. Z tym, że nie jest to farba superrozjaśniająca i dlatego włosy nie wychodzą aż tak jasne jak na pudle. Ja mam odrost średni blond i łapie dobrze choć mogłaby jeszcze lepiej W każdym razie przynajmniej nie robi go żółtego czy też jasno rudego a po prostu minimalnie ciemniejszego od długości ale po kilku myciach praktycznie wszystko ładnie się wyrównuje. Ja,np po stockholmie zawsze robię sobie jeszcze kilka pasemek z wierzchu farbą n&e 522 dla rozświetlenia
Wklejam foto 1 po samym stockholmie a 2 po dorobionych pasemkach i kilku myciach ( jak pisałam kolor jaśnieje po paru myciach).
sliczny masz kolor wloskow tez bym taki chciala ale juz wiem ze mi nie wyjdzie poniewaz moj odrost to raczej jasny braz takie mam swoje wlosy wiec ta farba z pdrostu zrobi mi co najwyzej rudy
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:37   #1184
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee super mialas te wloski. Czemu zrezygnowalas z balejazu?
Wiesz moze jakie to farby(chodzi mi o firmy tych farb)?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:15   #1185
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
sliczny masz kolor wloskow tez bym taki chciala ale juz wiem ze mi nie wyjdzie poniewaz moj odrost to raczej jasny braz takie mam swoje wlosy wiec ta farba z pdrostu zrobi mi co najwyzej rudy
No to rzeczywiście odpada

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee super mialas te wloski. Czemu zrezygnowalas z balejazu?
Wiesz moze jakie to farby(chodzi mi o firmy tych farb)?
To akurat były refleksy Balejaż robiłam wcześniej przez baaardzo długi okres czasu, jednak efekt był jaki był. No a z tych refleksów bardzo byłam zadowolona ale kosztowało mnie to prawie 200zł więc nie zbyt opłacalny interes Teraz robię sama, włoski mam jeszcze jaśniejsze i też mi się podoba to po co przepłacać
A te refleksy to była farba wella koleston jakiś złocisty blond (niestety nie pamiętam nr) + refleksy rozjaśniaczem fryzjerskim bodajże z welli lub londy.

P.S zwykły balejaż rozjaśniaczem + moje włosy zawsze wyglądał tak. I jak tu się nie wściekać zaraz po wyjściu od fryza
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:12   #1186
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee bardzo ładne włoski takie zdrowe i zadbane Ja zauwazylam ze jak farbuje sama to nie mogę zapuścic bo mi sie krusza i wogole, a jak chodzilam do fryzjera mialam piekne i wogole niezniszczone. Zaraz poszukam zdjec, male ale cos widac a twarz zakryta bo mam durna minę, jak na wiekszości zdjec
Ale ze ja uwielbiam kombinować to tak nikestety skonczylam zle Teraz chyba pozapuszczam jeszcze pare tygodni i pojde na "cos" do fryzjerki

Ktoras z Was pytala juz jakiś czas temu o nawilżanie. Ja polecam olej kokosowy, maske Loreal Elseve Total Repair 5 (super), maske Stapiz. Ale ostatnio odkrylam swietny szampon i odzywke, wlosy sa po nich jak włosy dziecka - miękkie, nawilzone, gładkie, ale chyba nie nadaje sie do białych wlosow bo ja widze ze on naprawde troszke zmienia kolor, nadaje SŁONECZNE refleksy, pojaśnia na pewno - mam na myśli:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...d-kwiatowy.htm

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-14 o 08:15
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:52   #1187
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee bardzo ładne włoski takie zdrowe i zadbane Ja zauwazylam ze jak farbuje sama to nie mogę zapuścic bo mi sie krusza i wogole, a jak chodzilam do fryzjera mialam piekne i wogole niezniszczone. Zaraz poszukam zdjec, male ale cos widac a twarz zakryta bo mam durna minę, jak na wiekszości zdjec
Ale ze ja uwielbiam kombinować to tak nikestety skonczylam zle Teraz chyba pozapuszczam jeszcze pare tygodni i pojde na "cos" do fryzjerki

Ktoras z Was pytala juz jakiś czas temu o nawilżanie. Ja polecam olej kokosowy, maske Loreal Elseve Total Repair 5 (super), maske Stapiz. Ale ostatnio odkrylam swietny szampon i odzywke, wlosy sa po nich jak włosy dziecka - miękkie, nawilzone, gładkie, ale chyba nie nadaje sie do białych wlosow bo ja widze ze on naprawde troszke zmienia kolor, nadaje SŁONECZNE refleksy, pojaśnia na pewno - mam na myśli:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...d-kwiatowy.htm
Ja też uważam, że jak chodziłam na balejaż to miałam włosy w lepszym stanie Choć każda fryzjerka zawsze mi powtarzała, że balejaż bardziej niszczy włosy od farby Ale teraz też nie jest źle, odpowiednia pielęgnacja i można wyjść do ludzi
Bardzo ładne włoski miałaś, można powiedzieć jednak fryzjer to fryzjer hehe

Powiadasz, że fajny ten szampon? Kurde a ja tak się zraziłam do ich szamponów no.. Kupiłam ten z olejkiem z avokado i masłem shea i masakra włosy przetłuszczone 10xszybciej i jeszcze łupież... Zobaczę może jeszcze wypróbuję ten skoro zachwalasz.
Teraz kupiłam bananowy z the body shop (który zresztą wyczaiłam na zakupowym ) i super jest Włoski dłużej świeże, miękkie, błyszczące a i podobno nie posiada silikonów to już wgl cudo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:53   #1188
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Witam

3 tygodnie temu przeszlam z mojej kilku letniej platyny na ciemny naturalny blond
Fryzjerka rozjasnila mi odrost i nalozyla toner,z tego co pamietam to Wella color touch . Wyszedl kolorek taki jak na zdjeciu z tym,ze nieco ciemniejszy,teraz juz mi sie wyplukal Poczatkowo czulam sie jak brunetka chociaz dla kazdego to byl blond teraz juz sie przyzwyczailam do nowego koloru,ktory w porownaniu do platyny byl mega ciemny

Niestety moja fryzjerka spedza wakacje za granica i musze radzic sobie sama.
Mam juz widoczny odrost,wiec chcialabym kupic jakas farbe i pofarbowac sama w domu.Niestety nie wiem jaka w ogole sie nie znam.
Poszlam do drogerii,stanelam przed pulkami z farbami i zglupialam

Strasznie boje sie tez ,ze odrost mi nie zalapie
Jak rozjasnialam wczesniej zawsze rozjasniacz przy uzyciu wody 12 % Sama w domu wole nie kombinowac z rozjasniaczem
Pytanie tylko czy ten moj ciemny odrost w ogole zalapie

Obecnie mam taki kolor ( jakosc zdj. powala )

Załącznik 3181076

+ foto nr 2 - taki kolor mialam po farbowaniu,3 tyg temu,no moze troche ciemniejszy

Załącznik 3181092


jaka farba ?
ktoras ze specjalistek pomoze ?
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:33   #1189
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee zachwalam ale chyba biale wloski moze troszke ocieplic wiec dla posiadaczek platyny nie polecam. Ja jak widac na zdjeciach mam mieszane wiec mi pasuje bo na tych ciemniejszych robi refleksy. Wiadomo ze jakis tam super nie jest, ale tak jak mowie: bardzo fajny szamponik
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 17:33   #1190
xPaula1990x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
daj fotkę bo aż ciężko mi w to uwierzyć, ja jak położyłam tą farbę na pasemko na próbę to spaliła mi włosy
to są moje włoski po palette 00A czysta platyna końce troche ciemne ponieważ to jeszcze pozostałości z czarnej farbki
xPaula1990x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:26   #1191
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

To efekt schodzenia z ciemnego brązu: 2x rozjaśniacz joanny, 2x palette skandynawski blond (permanent natural), 1x palette popielaty blond (permanent natural) oraz 1x joanna srebrny pył. do tego odzywka joanna blond system fioletowa.

Ja ciągle nie moge sie uporać z tym ciepłym odcieniem, czy z włosow farbowanych nie mozna wcale zrobic platyny? ja chce je ujednolicić, zeby były białe, ewentualnie takie jaśniutkie platynowe ale chłodne, lub perłowe, nie toleruje ciepłego.

jak widac odrosty są białe a te co farbowane są ton ciemniejsze i ciepłe. czym to wyrównac? czy włosy do pewnego momentu mogą sie rozjaśniac, a dalej juz nie da rady?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:17   #1192
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej hej kilka dni temu byłam u fryzjera na balejażu i na wcześniejszy ciepły, miodowy blond mam położone gęsto, ale cieniutkie pasemka robione rozjaśniaczem. Wyszło ładnie, choć jak dla mnie nieco za jasno. Jestem teraz opalona i mam włosy jaśniejsze od twarzy, jakoś dziwnie to wygląda ;/ poza tym mam piwne oczy i srednio się w tym kolorze czuje. Chciałabym przyciemnić trochę, myśłałam nad srebrzystym jasnym popielatym blondem n&e. Czy któraś z Was farbowała nim bo jestem ciekawa jak złapie ? i czy na te ciepłe partie nie wyjdą na zielono?
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 23:10   #1193
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

motylowa wklej zdjecia wtedy doradzimy, nie wiem jak jasne sa te pasma i jak bardzo ciepłe pozostale

fryz5 ja bym uzyla Wellatonu na to bo powinno ladnie wyrownac, ja tak robilam, wyzej i na poprzedniej stronie moje zdjęcia. A potem moze płukanka albo szampon fioletowy. Prawda jesr taka ze na mocno zniszczonych włosach kolory, nawet rozjaśnianie nie chce wychodzić. Chociaz Twoje włosy juz duzo przeszły
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 07:01   #1194
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

w takim razie spróbuje wellatona 12/1
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 07:28   #1195
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Question Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam Was serdecznie drogie Wizażanki
Postanowiłam kolejny już raz skorzystac z Waszej rady
Obecnie mam włosy rozjaśniane i zafarbowane farbą L'Oreal odcień Viking (bardzo jasny blond popielaty) ... Chciałabym lekko przyciemnic ten kolor i zastanawiam się nad użyciem farby Garnier Belle Color odcień nr 2 czyli Blond. Przeczytałam już opinie na KWC i wszystkie zgodnie mówią, że odcień ten wychodzi bardzo ładnie i naturalnie... tylko co to znaczy naturalnie ? W jakiej tonacji jest ten odcień ? ... Pytam, ponieważ nie chciałabym otrzymac żadnej żółci czy rudego

Może któraś z Was farbowała włosy tym kolorkiem albo widziała efekty u kogoś .... Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 07:36   #1196
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

aniesia ale odcien Blond jest dośc ciemny chyba w porownnaiu z tym co masz teraz. To byloby przyciemnienie calkiem spore. Widzialas zdjecia po tym kolorze?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:06   #1197
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Właśnie niestety nie widziałam zdjęc z tym kolorem (jedynie to co jest na opakowaniu farby, ale pewnie faktycznie kolor nie wychodzi taki ) ... Szukałam zdjęc dziwczyn, które farbowały włosy tym odcieniem, ale nie znalazłam
Fakt, teraz mam na głowie bardzo jasny blond papielaty... niestety odrosty już powoli się pokazują (naturalny mój kolor włosów to ciemny blond) i boję się, że nie dam sobie z nimi rady więc chciałam przyciemnic żeby nie były aż tak widoczne potem.

Ogólnie to interesuje mnie czy BC odcień Blond wychodzi szaro ?

PS. Może wiecie gdzie znajdę zdjęcia dziwczyn, które farbowały włosy tym kolorkiem ?

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

To może zadam Wam jeszcze jedno pytanko
Czy odcień Viking z L'Oreala zdoła rozjaśnic moje odrosty w kolorze ciemny blond ? Czy musiałabym wcześniej je rozjaśnic rozjaśniaczem ?

Przepraszam, że Was tak męczę, ale sama nie wiem czy zdecydowac się na przyciemnienie włosów czy zostac przy jasnych ...
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:15   #1198
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

myslicie ze ta farba ktora wklejam bedzie podobna do koloru moich wlosow ( sprzed wyplukania sie szamponetki) i czy ewentualnie mam sie spodziewac jasniejszego/ciemniejszego odcienia? Kompletnie sie nie znam na tych numerkach farb

Na zdjeciu mam casting 8304 sloneczny miod,a recital loreala to 8.3
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:55   #1199
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ta farba, którą pokazałaś ma refleks złocisty czyli taki jakby żółtawo-złoty... a na zdjeciu Twoich włosków widać wyraźnie, że nie masz żółci tylko jakby odcień perłowy, bardziej chłodny. Więc ten kolor raczej nie wyjdzie Ci taki jak chcesz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:04   #1200
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

to moze wina swiatla bo kolor byl wg m nie cieply - zalaczam jeszcze jedno zdjecie
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.