Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 13:38   #1681
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Weronika to daj koniecznie potem fotki co by nie wyszło.

mysia coś nie widać prawie koloru na tym zdjęciu, jedynie taki zloty blask.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:46   #1682
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia, jakby Cię tu przekonac.. obejrzyj sobie mój łaciaty blondzik po dekoloryzacji, suchy, w plamy, od czubka odrost, potem jakis blond popielaty, jakies niebieskie pasma, rude, potem pomaranczowe. Jea. I tak chodizłam, poki nie uzyskałam czegos normalnego
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:46   #1683
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja chciałabym jakiś super tusz ale boje sie ze wydam dużo kaski i bedzie pupa....

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



a mogłabyś wkleić fotke oczu pomalowanych tym tuszem?

Kotka, jasne ale pewnie dopiero jutro, bo teraz jestem w pracy a potem jadę na kawkę i ploteczki do mamci i pewnie będę późno w domu, ale może postaram sie dzisiaj a jak nie to jutro wieczorkiem jakbym zapomniała to możesz mi przypomnieć
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:47   #1684
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, no nie wiadc ale chociaz blask jest i widac, ze złoty a nie szaroburasty. jest za ciemno na zdjecia, jutro rano cos wypstryknę, bo teraz to nic z tych rzeczy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:52   #1685
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia, jakby Cię tu przekonac.. obejrzyj sobie mój łaciaty blondzik po dekoloryzacji, suchy, w plamy, od czubka odrost, potem jakis blond popielaty, jakies niebieskie pasma, rude, potem pomaranczowe. Jea. I tak chodizłam, poki nie uzyskałam czegos normalnego
tak kochana, ale Tobie i w blondzie i w ciemniejszych ładnie, a ja coraz częśniej przekonuje sie do tego, że jednak w ciemnych to jest to... jedynie łudze sie, że w jaśniejszych może czułabym sie lepiej, ale nie wiem czy nie szkoda włosów aby sie przekonać...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:59   #1686
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
tak kochana, ale Tobie i w blondzie i w ciemniejszych ładnie, a ja coraz częśniej przekonuje sie do tego, że jednak w ciemnych to jest to... jedynie łudze sie, że w jaśniejszych może czułabym sie lepiej, ale nie wiem czy nie szkoda włosów aby sie przekonać...
miałas ciemne i nie czułas sie dobrze, bo rozjaśniłas. To kwestia odcienia, widze po sobie zmiana odcienia, to całkowita zmiana wyglądu. Moze popielaty nie jest dla Ciebie tylko własnie złoty. Nie rozjasniaj bardziej, bo masz uwrażliwione włoski. Bedziesz sie dobrze czuc w białym? Masz juz baardzo jasne.

Ja tam sobie wsyztsko przemyslałam na spokojnie, bo baba na goraco to durnieje i wiem,ze lepiej wyglądam w blondzie, lepiej bo jestem prawdziwsza. Raz że mam charakter spokojnej osoby a dwa ze z natury jestem blond. A Ty?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:01   #1687
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A właśnie- jak byście miały określić mój kolor oczu to jaki on w końcu jest?
Bo mój dady zawsze mówił piwny ale czy on jest naprawdę piwny
caskada ty mówiłaś że masz piwne chyba, masz takie jak ja?
dla mnie na tych zdjęciach wyglądają na zielone z takią piwną poświatą wokół źrenic
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:01   #1688
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam
Otóż, mam pytanie . Przed Świętami chcę rozjaśnić włosy na kolor biały znaczy chodzi o sam odrost ponieważ malowane były ostatnio Palette i wyszły prawie białe tyle że odrost żółty . Teraz chcę zrobić je rozjaśniaczem tylko powiedzcie jaki jest najlepszy .?
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:02   #1689
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kurde sama nie wiem... a jesli sie zdecyduje to myślicie, że lepiej iść do fryzjera żeby rozjasnił pomarańcz pasemkami i stonował jasniejszą farbą czy poprosić siostre? tylko boje sie, że ona znowu będzie mnie tak ciągała i jeszcze gorsze włosy bede miała...

hehe caskada brunetki tez mają swoje odcienie i ciepłe i zimne niby można zmieniac ale ja chyba czuje sie w tym blondzie taka nijaka... zastanawiam sie czy w jaśniejszym nie byłoby lepiej, ale co jesli je zniszcze a okaże sie, że jest jeszcze gorzej...
Paulcia nie obraź się ale wydaje mi się że ty strasznie niezdecydowana jesteś, nie możesz podjąć decyzji, wiesz z blondu bardzo łatwo pofarbować na ciemne, tylko jak się potem okaże że to nie to albo lepiej w blond, to dopiero będziesz niszczyć włosy żeby być blond
Wiadomo że blond niszczy włosy, ale odpowiednia pielęgnacja i włosy są jak u brunetek (chociaż niektóre mają takie miotły że brak słów). Zobacz przykładem tego są dziewczyny tutaj z forum
Bunny jakie ma jasne włoski i czy są zniszczone ja bym tego nie powiedziała .
Wiesz ja z natury jestem brunetką, zaczęłam robić pasemka i balayage jak chodziłam do gimnazjum, potem miałam całe jasne, i znów pasemka, ale zawsze byłam gdzieś w odcieniach blond. Miałam przebłyski i robiłam sobie brązowe a nawet ciemną czekoladę ale to powtarzałam max 2 razy bo potem zawsze chciałam powrotu do blond dlatego teraz już nawet nie zastanawiam się nad innym kolorem. Moje życie jest piękne bo jest blond Nie mówię że umrę blondynką chociaż kto wie Kuszą mnie inne kolory, ostatnio za mną chodzi mahoń albo czerwień, ale zawsze odkładam je w ciemny kąt mojej głowy, kiedyś się na nie zdecyduje, ale pewnie i tak powrót do blondu będzie nieunikniony
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:02   #1690
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Kotka, jasne ale pewnie dopiero jutro, bo teraz jestem w pracy a potem jadę na kawkę i ploteczki do mamci i pewnie będę późno w domu, ale może postaram sie dzisiaj a jak nie to jutro wieczorkiem jakbym zapomniała to możesz mi przypomnieć
oki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:14   #1691
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
miałas ciemne i nie czułas sie dobrze, bo rozjaśniłas. To kwestia odcienia, widze po sobie zmiana odcienia, to całkowita zmiana wyglądu. Moze popielaty nie jest dla Ciebie tylko własnie złoty. Nie rozjasniaj bardziej, bo masz uwrażliwione włoski. Bedziesz sie dobrze czuc w białym? Masz juz baardzo jasne.

Ja tam sobie wsyztsko przemyslałam na spokojnie, bo baba na goraco to durnieje i wiem,ze lepiej wyglądam w blondzie, lepiej bo jestem prawdziwsza. Raz że mam charakter spokojnej osoby a dwa ze z natury jestem blond. A Ty?
czy chce białe, raczej nie, ale myśle że chciałabym coś na poziomie 10, a nawet jeśli zostać przy 9 to chociaz tych rudych pasemek sie pozbyć, bo one mnie wkurzają... ja naturalny mam ciemny blond, i jestem raczej taką mieszanką... taka bardziej cicha woda a na zdjęciach wydaje mi się, że jest troche jasniej niż w rzeczywistości...

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Paulcia nie obraź się ale wydaje mi się że ty strasznie niezdecydowana jesteś, nie możesz podjąć decyzji, wiesz z blondu bardzo łatwo pofarbować na ciemne, tylko jak się potem okaże że to nie to albo lepiej w blond, to dopiero będziesz niszczyć włosy żeby być blond
Wiadomo że blond niszczy włosy, ale odpowiednia pielęgnacja i włosy są jak u brunetek (chociaż niektóre mają takie miotły że brak słów). Zobacz przykładem tego są dziewczyny tutaj z forum
Bunny jakie ma jasne włoski i czy są zniszczone ja bym tego nie powiedziała .
Wiesz ja z natury jestem brunetką, zaczęłam robić pasemka i balayage jak chodziłam do gimnazjum, potem miałam całe jasne, i znów pasemka, ale zawsze byłam gdzieś w odcieniach blond. Miałam przebłyski i robiłam sobie brązowe a nawet ciemną czekoladę ale to powtarzałam max 2 razy bo potem zawsze chciałam powrotu do blond dlatego teraz już nawet nie zastanawiam się nad innym kolorem. Moje życie jest piękne bo jest blond Nie mówię że umrę blondynką chociaż kto wie Kuszą mnie inne kolory, ostatnio za mną chodzi mahoń albo czerwień, ale zawsze odkładam je w ciemny kąt mojej głowy, kiedyś się na nie zdecyduje, ale pewnie i tak powrót do blondu będzie nieunikniony
nie ma sie za co obrażać masz racje, jesli nie jestem czegoś pewna to bije sie myślami i marudze dopóki gdzies tam mi to nie przejdzie... Może dlatego, że jednak większość czasu farbowałam sie na brązy i sie do nich przyzwyczaiłam. U Ciebie jest tak, że zawsze wracałaś do blondu,a ja już trzy razy wróciłam z blondu do brązu i myśle, że to rzeczywiście może byc też kwestia odcienia, ale jak go znaleźć...

już Wam nie marudze
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:15   #1692
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny
jakos udalo mi sie zrobic zdjecie oka trudna sprawa zrobione z kamerki internetowej wiec odbior taki sobie kolor mam piwny , braz w srodku jasny braz ..najgorzej ze d***a widac ja mowie i pisze ze piwny wszedzie
no iiiii pomalowalam rzesy tym bourjouis i nie jest dobrze porownujac do loreala million lashes ten tusz jest delikatny i nadaje sie raczej jako baza pod inny tusz skuszona miss sporty jutro pobiegne po niego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:20   #1693
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hmm... cascada tzn. że jak ty masz piwne i w większosci brązowe to ja mam zielone z brązem czyli jakie BURE???
Szczerze to miss sporty więcej z siebie daje niż ten burżuj
A ile warstw dałaś?
tylko przy moim miss pamiętajcie że nakładacie 2 warstwy lub więcej szczotką stroną z krótkim grzebyczkiem a na koniec czeszecie tą stroną z długim grzebykiem- wtedy efekt jest mega.
No i jak tuszujecie to patrzycie w górę i na siłę zamykacie oko na szczotkę i jest bosko! Trzeba się po prostu przestawić na inny rodzaj szczoteczki.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:26   #1694
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość

nie ma sie za co obrażać masz racje, jesli nie jestem czegoś pewna to bije sie myślami i marudze dopóki gdzies tam mi to nie przejdzie... Może dlatego, że jednak większość czasu farbowałam sie na brązy i sie do nich przyzwyczaiłam. U Ciebie jest tak, że zawsze wracałaś do blondu,a ja już trzy razy wróciłam z blondu do brązu i myśle, że to rzeczywiście może byc też kwestia odcienia, ale jak go znaleźć...

już Wam nie marudze
Paulcia nam nie przeszkadza, że troche pomarudzisz, chodzi o to, ze musisz sie zastanowić w czym się lepiej czujesz a jeśli chodzi o blond to wydaje mi się że trzeba znaleźć ten odpowiedni, na pewno to nie jest łatwe ale warto szukać, jak ja bym chciała mieć taki jak w moi avatarku A wiesz co może wklej swoje zdjęcie w jasnych i ciemnych włosach wtedy będziemy wiedzieć czy w ciemnych naprawdę lepiej wyglądałaś czy to tylko takie twoje odczucie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:33   #1695
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Paulcia nam nie przeszkadza, że troche pomarudzisz, chodzi o to, ze musisz sie zastanowić w czym się lepiej czujesz a jeśli chodzi o blond to wydaje mi się że trzeba znaleźć ten odpowiedni, na pewno to nie jest łatwe ale warto szukać, jak ja bym chciała mieć taki jak w moi avatarku A wiesz co może wklej swoje zdjęcie w jasnych i ciemnych włosach wtedy będziemy wiedzieć czy w ciemnych naprawdę lepiej wyglądałaś czy to tylko takie twoje odczucie
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4686 to link do moich fotek, które wrzucałam w poprzedniej części co prawda nie są pierwszej świeżości, ale włoski widać...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:35   #1696
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny
masz pewnie piwne jak ja, na kamerce mozliwe ze wyszlo ciemniej bo i skora jakas ciemniejsza u mnie w kazdym razie poswiaty zielonej nie ma

dalam dwie moze 3 warstwy czesalam i czesalam te rzesy rzesy sa miekkie ale tusz spektakularnych efektow nie daje napewno to mowie z czystym sumieniem kiedys mialam juz go ale wiadomo zapominalska jestem

ja zawsze jak maluje to klade lusterko koniecznie powiekszajace na stole i wtedy patrze i maluje gorne rzesy
dolne normalnie maluje patrzac na wprost lusterka

paulcia napewno nie rob juz sobie takiej grubej grzywki do brwi ...ladnie ci w dlugiej na bok....a kolor wydaje mi ze napewno nie bialy ale cos z cieplejszych blondow ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-25 o 14:39
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:36   #1697
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no diorshow na pewno bedzie b. dobry Lancome hypnose tez jest swietny jednak dla mnie za drogi ale raz go mialam

A sposob na plukanke na sam odrost to po prostu namocz wacik kosmetyczny w tym roztworze i jezdzij nim po samym przedzialku

EDIT: rabbitka bardzo prosze: 1zdj loreal ultra volume collagene, 2zdj lash architect
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To ja wam pokaże moje rzęsy po 2 warstwach miss sporty
Uważam że lepszego taniego tuszu na rynku w chwili obecnej nie ma.

Załącznik 3553248Załącznik 3553249Załącznik 3553250Załącznik 3553251
Sliczne rzesy dziewczyny (bunny szkoda ze takie male zdjecia i za krotko ucinasz)bede musiala wyprobowac te tusze.Ja mam z Clinique High Impact i High Definition Lashes i jestem zadowolona,najwazniejsze ze nieuczulaja mnie bo mam wrazliwe oczy . Nadal poszukuje tuszu ktory da efekt sztucznych rzes

Mysia ja nie widze tego pasemka
Ja zaryzykowalam i trzymam farbe na polowie glowy, na pasemku ladnie wyszlo.

Dziewczyny czy ktoras z was robila wodny manikur?
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-25 o 14:39 Powód: dop;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:40   #1698
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

trzymam ta farbe juz 35 min i chyba potrzymam jeszcze 10 i zmywam ;d
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:46   #1699
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4686 to link do moich fotek, które wrzucałam w poprzedniej części co prawda nie są pierwszej świeżości, ale włoski widać...
Paulcia porównałam sobie zdjęcie 5 i 7 bo na nich widać twoją twarz i moim skromnym zdaniem w blondzie ci ładniej, zreszta wydaje mi się że ta grzywka na bok też podkreślała twoją urodę jak miałabym doradzać na podstawie tych zdjęć to stawiam na blond i to nie dlatego, ze to taki wątek, ale dlatego ze mi sie bardziej podobasz Ostatnio jakaś dziewczyna wklejała nam swoje zdjęcia w różnych odcieniach i jej doradziłam, zresztą jak większość zajmująca głos w tej sprawie że lepiej jej w ciemnych No ale wiesz to jest tylko moje zdanie, a to ty masz się w tym dobrze czuć
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:51   #1700
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No i tak jak myślałam odrost cieplutki, a reszta niebieska :P dobrze, że dzisiaj wolne i nie muszę wychodzić z domu :P ale co tam pochwale się efektem ;D
a dodaje gratis fotkę moich rzęs wymalowanych Rimmel Volume Flash Max, ale średnio jestem zadowolona.. jedno oko pomalowane, drugie dla porównania nie.
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:52   #1701
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kaska z tanszych tuszy dla wrazliwcow to jeszcze yves rocher ma taki jasnofioletowy ale spektakularnych efektow brak ja rowniez mam problem bo mi oczy lzawia od niektorych

paulcia blondynko nie marudz a i wloski sie faluja z tego co zauwazylam

oo wlasnie zobaczylam ze mam podobny kolor oczu do rabbitki..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-25 o 14:54
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:56   #1702
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Paulcia porównałam sobie zdjęcie 5 i 7 bo na nich widać twoją twarz i moim skromnym zdaniem w blondzie ci ładniej, zreszta wydaje mi się że ta grzywka na bok też podkreślała twoją urodę jak miałabym doradzać na podstawie tych zdjęć to stawiam na blond i to nie dlatego, ze to taki wątek, ale dlatego ze mi sie bardziej podobasz Ostatnio jakaś dziewczyna wklejała nam swoje zdjęcia w różnych odcieniach i jej doradziłam, zresztą jak większość zajmująca głos w tej sprawie że lepiej jej w ciemnych No ale wiesz to jest tylko moje zdanie, a to ty masz się w tym dobrze czuć
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

paulcia blondynko nie marudz a i wloski sie faluja z tego co zauwazylam
dzięki dziewczyny
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:00   #1703
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
No i tak jak myślałam odrost cieplutki, a reszta niebieska :P dobrze, że dzisiaj wolne i nie muszę wychodzić z domu :P ale co tam pochwale się efektem ;D
a dodaje gratis fotkę moich rzęs wymalowanych Rimmel Volume Flash Max, ale średnio jestem zadowolona.. jedno oko pomalowane, drugie dla porównania nie.
fajnie
czym robilas??

Mi wyszedl fiolet tylko nie wiem dlaczego:confus ed:
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:14   #1704
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny gdybym chciała rozcieńczyć tą wodę w castingu to jakich proporcji użyć ? Przypomne, że woda ma 72 ml, a krem koloryzujący 48 ml
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:24   #1705
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bunny gdybym chciała rozcieńczyć tą wodę w castingu to jakich proporcji użyć ? Przypomne, że woda ma 72 ml, a krem koloryzujący 48 ml
ale dużo tej farby... moja miala 40ml a woda 60ml w nutrisse... ale oszczędzają
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:28   #1706
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale dużo tej farby... moja miala 40ml a woda 60ml w nutrisse... ale oszczędzają
Stockholm chyba miał 60 ml na 60 ml..
W palette skandynawskim natomiast jest 50 ml na 50 ml


EDIT:

Ale wymyśliłam.. Na odrosty położę skandynawski - spłuczę. Poczekam aż woda wsiąknie trochę w ręcznik i nie będzie się tak z nich lało i położę casting z mniejszą wodą - w końcu i tak kładzie się go na mokre włosy

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-11-25 o 15:33
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:39   #1707
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A ja za 21 minut wychodzę z pracy i jadę do rossmanna w poszukiwaniu farby, coś czuję że tak szybko nie odejdę od tego regału
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:40   #1708
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Stockholm chyba miał 60 ml na 60 ml..
W palette skandynawskim natomiast jest 50 ml na 50 ml


Ale wymyśliłam.. Na odrosty położę skandynawski - spłuczę. Poczekam aż woda wsiąknie trochę w ręcznik i nie będzie się tak z nich lało i położę casting z mniejszą wodą - w końcu i tak kładzie się go na mokre włosy
no to dawaj yatta! i wrzucaj foty przed i po
a z tymi farbami... szkoda ze nie ma idealnej... do ciemnych wlosów
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:43   #1709
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny, dzisiaj zauważyłam coś dziwnego na mojej głowie włosy na skroniach mi szybciej rosną bo równo przecież farbowane i tu mam jakieś 1,5cm a na głowie jakieś 0,5 tak się właśnie zastanawiałam czemu mi się wydaję że tak mi włosy odrosły jak odrost niewielki i dopiero raz farbowane od ścinania a dzisiaj spięłam rano włosy i wszystko jasne
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 16:01   #1710
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no to dawaj yatta! i wrzucaj foty przed i po
a z tymi farbami... szkoda ze nie ma idealnej... do ciemnych wlosów

Czekam tylko jak się Bunny pojawi by mnie oświeciła jak tą wodę rozcieńczyć.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.