Dieta kapuściana - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 21:12   #331
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez pati slonko Pokaż wiadomość
ja mam dietę od dzisiaj narazie jest dobrze


Cytat:
Napisane przez PinkLolly Pokaż wiadomość
Hej Od jutra zaczynam dietę kapuścianą. Wiem, że opinie co do niej są podzielone, ale wierzę, że mi się uda schudnąć te 5 kg w ciągu tygodnia. Nie mam problemów z wagą ważę 54kg. przy wzroście 164, ale chciałabym być po prostu szczupła, bo nie czuje się dobrze w swoim ciele...
Jutro kupuję składniki i gotuję zupę - o tyle mam dobrze, że bardzo lubię kapuśniak
Myślę, że mi się uda bo dużo ćwiczę, gram również w piłkę nożną
Dobra, to tyle - będę opisywać Wam przebieg tej diety u mnie.
Podzielone?
Są jednoznaczne: ta dieta to głupota.
Nawet jeśli schudniesz te swoje 5 kg w ciągu tygodnia, nie utrzymasz tego... Więc po co się męczyć.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 21:27   #332
PinkLolly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 688
Dot.: Dieta kapuściana

Jednak zaryzykuję. Jak już się tego podjęłam , to to zrobię.
PinkLolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 22:15   #333
pati slonko
Przyczajenie
 
Avatar pati slonko
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
ja nie jedzac slodyczy przez tydzien i ograniczajac jedzenie+ duzo owocow i warzyw schudlam 3 kg

a ta dieta beznadzieja bo zaslablam ;/

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-11-23 o 14:06 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj"
pati slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:06   #334
aja018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Ja wytrwałam do końca tej diety i w połączeniu z ćwiczeniami schudłam 7 kg. to jest taka bardziej oczyszczająca dieta, człowiek po skończeniu ma na pewno mniejszy żołądek, wygląd skóry tez sie zmienia, jest ładniejsza osobiście polecam ale tylko dla wytrwałych bo nie powiem ciężko jest

no i zapomniałam dodać ze stosując tą dietę należy dodatkowo przyjmować witaminki, najlepiej multiwitaminke bo jak już wyżej wspomniałam ta dieta oczyszcza organizm. pozdrowka

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-11-24 o 14:45 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj"
aja018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 12:40   #335
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Dieta kapuściana

no i chociaz wiekszosc mowi diecie stanowcze NIE, to ja probuje od jutra . wieczorem mama mi ją ugotuje i od 2 grudnia zczynam. w sumie zaczełabym dzisiaj, ale zjadłam musli na śniadanie i przepadło :P.
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 18:26   #336
Julcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kapuściana

Ja również ja zastosuje. od jutra czyli 3 grudnia. Zobaczymy!!!
Julcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 19:29   #337
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Dieta kapuściana

ale zupa okroooopna.... a fuu... poza tym chodze ciągle głodna :/... jak ja mam sie najeść zupą, jak w kuchni kotlecikami pachnie
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 21:33   #338
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta kapuściana

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 21:21   #339
czarna1972
Raczkowanie
 
Avatar czarna1972
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: limanowa
Wiadomości: 43
GG do czarna1972
Talking Dot.: Dieta kapuściana

Moze macie na ta diete przepis tylko na kiszona kapuste.Moze od jutra bym zaczela
__________________
83 wagi było a jest 81 cel 73 kg
waga idzie w dół od 05.01.08
czarna1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 08:23   #340
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta kapuściana

Hmm wydaje mi się że nie była by taka zła jeśli by się doprawiło ją 2 kostkami bulionu warzywnego i innymi przyprawamija zamierzam ją zacząć jakoś za 2 tygodnie bo za kilka dni ide do szpitala więc nie będę mogla jej stosować.
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 10:35   #341
uwielbiamlato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta kapuściana

A mi ta zupa nie smakowała wcale, a jeszcze jakbym miała ją jeść parę razy dziennie, codziennie przez 7 dni bleee :p. Ale podobno jest to dieta skuteczna, więc odkryłam takie coś:

link usunięty przez moderatora

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-12-13 o 15:24 Powód: Nie podajemy linków do stron na których można tylko i wyłącznie kupić dany produkt.
uwielbiamlato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 20:03   #342
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez martta19 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki!Czy ktoras z Was stosowala diete oparta na tej zupie?Ja dzis zaczelam i jak dla mnie jest ona ochydna..Robi mi sie niedobrze,jak tylko zblize sie do talerzaJesli ktoras z Was ma ja za soba to bede wdzieczna za wszystkie info-jak oceniacie jej skutecznosc,czy mialyscie po niej jo-jo itd..Pozdrawiam

Kupilam sobie dzisiaj diete kapusciana ale w kapsulkach... Bo chyba malo kto wytrzyma przez dluzszy czas na jednej zupce;p
Bierze sie gora 3 kapsulki dziennie przed posilkiem..
no zobaczymy co z tego bedzie :P
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 05:51   #343
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Dieta kapuściana

JA zaczynam od dzis...7 dni to nie wiecznosc a musze zrzucic co przybralam w ciagu paru miesiecy ...uch nie dobrze.
Chciala bym cos napisac apropo tej dyskusji czy dieta jest dobra czy nie.7 dni z zupa i warzywami +ryba czy miesko to nie tragedia przy...(tak robi wikszosc spolecznosci)mcdonaldzie, tlustych sosach,niejedzeniu sniadan,opychaniu sie na wieczor,chipsach czekoladzie itp itd
Ja prawie wogole nie jem owocow ...sniadan...poetm w pracy prawie nic,a w domu kanapki i chipsiki...czyli tragedia.wiec masa owocow,i warzyw bedzie dla mnie zdrowa alternatywa,i mam nadzieje ze odzwyczaje sie od niezdrowego jedzenia.
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 21:23   #344
zojkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta kapuściana

Witam wszystkich

Jestemtu nowa i interesuje mnie dieta kapuściana. Jakiś czas temu znalazłam gdzieś w jakiejś babskiej gazecie przepis na zupę kapuścianą, ale zupełnie inną niż ta z diety bo gotowana na piersi drobiowej i bez koncentratu pomidorowego tylko kapusta, seler naciowy, brokuły, marchew, papryka, cebula i chyba właśnie podprawian kostkami bulionowymi. Gdzieś ją sobie zapisałam ale za CHINY LUDOWE nie mogę jej znaleźć. A jest o niebo lepsza o tej z diety którą podają źródła internetowe. Przeszukałam internet pod kątem diet kapuścianych z dodatkiem piersi brobiowej, drobiu i nie znalazłam takiej zupy. Może któraś z Was trafiła kiedyś na taki przepis. Tą pierś ugotowaną wyjmowało się z wywaru i przechowywało osobno a zupy podgrzewało się tylko tyle ile się miało zamiar zjeść dodając pokrojoną w kostkę pierś. Smakowała i wyglądała super. Można ją było jeść ze smakiem nawet prze 3 tygodnie, a działała tak samo jak ta z diety.
Mam 167 cm wzrostu a ważę 97 kg. Źle się z tym czuję i bardzo chcę schudnąć i to dużo bo ze 20 kg conajmniej. Pomóżcie, może któraś z Was spotkała się z takim przepisem. Wiem że gotowalo się ją krótko i wyglądała bardzo apetycznie, była kolorowa i bardzo smaczna.

Pozdrawiam i czekam na wieści
zojkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:19   #345
annamaria-dm
Raczkowanie
 
Avatar annamaria-dm
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 74
Dot.: Dieta kapuściana

czesc zojkaa, mamy podobny wzrost i wage, ja zupkę ugotuję dziś ( z przepisu na forum) juz kilka razy stosowałam "kapuścianą" ale cięzko na niej wytrwac. Jednak tym razem postanowiłam, że zwalę tę cięzar ze swojego ciała, od 1 nie jadam mięsa, wędlin, pieczywa, kartofelków i słodyczy. Mam nadzieję , że tym razem dam radę. Trzymajcie kciuki dziewczyny...
annamaria-dm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:13   #346
czarna1972
Raczkowanie
 
Avatar czarna1972
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: limanowa
Wiadomości: 43
GG do czarna1972
Dot.: Dieta kapuściana

I ja tez zaczynam bo mnie to sadlo wkurza
__________________
83 wagi było a jest 81 cel 73 kg
waga idzie w dół od 05.01.08
czarna1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:32   #347
annamaria-dm
Raczkowanie
 
Avatar annamaria-dm
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 74
Dot.: Dieta kapuściana

Czarna1972 napisz od kiedy zaczynasz.Pozdrawiam
annamaria-dm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:39   #348
czarna1972
Raczkowanie
 
Avatar czarna1972
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: limanowa
Wiadomości: 43
GG do czarna1972
Dot.: Dieta kapuściana

Od dzisiaj ,anamaria a ty zaczynasz czy jestes w trakcie?
__________________
83 wagi było a jest 81 cel 73 kg
waga idzie w dół od 05.01.08
czarna1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 18:24   #349
annamaria-dm
Raczkowanie
 
Avatar annamaria-dm
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 74
Dot.: Dieta kapuściana

Zaczęłam dziś może wytrzymam 7 dni
annamaria-dm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 18:57   #350
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Dieta kapuściana

hejka dziewczyny! wczoraj z narzeczonym skończyliśmy 7 dniówkę kapuściana schudliśmy po 6 kg (mamy podobny wzrost tylko on wazy 15 kg więcej)

dziś zaczęłam SB, po kapuście wydaje mi się normalnym pysznym jedzonkiem

ale dało się wytrzymać, trzymam za Was kciuki
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 22:11   #351
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Dieta kapuściana

czy byl ktoś może dłuzej na tej diecie ?
i jakie stosowalyscie po zakonczeniu ?
bo wiem ,ze to jest tylko jako wstep ..
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 10:55   #352
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Dieta kapuściana

u mnie dziś 2 dzień
z tym ,ze urozmaiciłam sobie i dodałam 1 kawe z mlekiem ..
ech
byłam martwa rano i ledwo wstałam z łóżka
e tam
pocwicze najwyzej pozniej
coby spalic te kawe D
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:47   #353
zojkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Dieta kapuściana

Dziewczyny znalazłam swój przepis na zupkę kapuścianą! Pycha! Już wam podaję. Nie męczcie się na tej internetowej. Przepraszam że dopiero teraz się odzywam i podaję ale nie miałam dostępu do kompa.
Ja jestem już po siedmiu dniach jej stosowania. Schudłam 5 kg. I jutro gotuję nową porcję. Jest smaczna i ładnie wygląda. Przygotowanie trwa długo, bo zanim się to wszystko pokroi... ale gotowanie raptem 10-15 minut.

ZUPA KAPUŚCIANA Z DROBIEM

50 dag marchwi, 4 cebule, 1 ząbek czosnku, 50 dag korzenia pietruszki, 35 dag rzepy (biała rzodkiew), 50 dag kapusty białej albo włoskiej, 4 łodygi selera naciowego 40 dag brokułów, 1 kg fileta z kuprczaka (pierś), 2 łyżki oliwy (potrzeba jest trochę więcej, bo podczas szklenia cebuli wchłania się te dwie łyżki i trzeba dolać drugie dwie żeby się nie przypaliła, ale to nie przeszkadza zupie) sól, pieprz, ostra papryka w proszku, 4 l bulionu z kurczaka (dobrze jak jest odtłuszczony, ale ja dawałam normalny bulion drobiowy), 1 papryczka chili (ja dodaje odrobinę chili w proszku), sok z cytryny, natka pietruszki do posypania zupy

Warzwa korzeniowe oczyść, umyj i osusz. Cebule i czosnek obierz i posiekaj. Marchew i korzeń pietruszki pokrój w talarki, rzepę w słupki. Kapustę poszatkuj. Łodygi selera pokrój na centymetrowe kawałeczki, brokuły podziel na różyczki. Mięso umyj i osusz.

W dużym garnku rozgrzej oliwę, mięso oprósz solą, pieprzem i odrobiną papryki chili w proszku i obsmaż z obu stron (naprawdę odrobiną bo jest bardzo ostra!). Dodaj czosnek, cebulę i zeszklij je (tu trzeba dolać jeszcze 2 łyżki oleju) mieszając często, żeby się nie przypaliła (nie wyjmuj mięsa!). Wrzuć pozostałe wymieszane warzywa i
smaż kilka minut (3-5 min.) często mieszając. Wlej wcześniej rozrobiony (4 l) bulion i zagotuj. Zmniejsz ogień i gotuj jeszcze 8 minut. Wyjm mięso, pokrój je w większą kostkę i przechowuj w lodówce w oddzielnej miseczce. Dopraw zupę sokiem z cytryny i solą, przechowuj w lodówce. Taka porcja powinna starczyć na cały tydzień. Podgrzewaj tylko tyle ile możesz zjeść na raz dodając trochę mięsa i posypując natką pietruszki. Smacznego!!!

Zasady diety są dalej takie same jak przy diecie z internetowego przepisu, tj. dużo wody mineralnej, owoców (ostrożnie z bananami) i warzyw, herbatki ziołowe i owocowe bez cukru.

Ja gotuję mniej zupy (z połowy podanej ilości produktów), bo wolę ugotować sobie świeżą porcję niż patrzeć na wielki garnek z którego ubywa powoli.

zojkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 22:50   #354
zojkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Question Dot.: Dieta kapuściana

Heloo, dziewczyny!!!! Jesteście tam???? Jak wam idzie??? Nic nie piszecie, czyżbyście po rezygnowały???
zojkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:32   #355
zojkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Paati89 spróbuj z zupki mojego przepisu. Bo mnie zanim znalazłam swój po tej też się na sam widok robiło niedobrze.

Annamaria, Czarna, Aaalina co u was? Jak dietka? Schudłyście co nieco? Bo ja tak, może nie tyle na wadze (3 kg), ale w obwodzie bo czuję po ubraniach. Dalej jem zupkę to już druga porcja (ugotowałam z połowy porcji, bo nie lubię wielkich garów, powoli z nich ubywa). Boję się strasznie żeby potem znów nie utyć.....
Pozdrawiam i czekam na wieści od Was

Ugotowałam z takiego samego przepisu, zjadłam raz i na więcej nie mogłam się przełamać. Sam widok powodował mdłości. Wylałam ja z ogmną ulgą.
Zajrzyj do mojego przepisu na str. 9 tego Forum.

Ta dieta jest bardzo jednostrona i bardzo nisko kaloryczna, ale jeśli ktoś może i chce ją stosować to polecam mój przepis. Zupka i wygląda i smakuje o niebo lepiej od tej z sosem sojowym i koncentratem (u mnie tego się nie dodaje).

Powyższa notka dotyczy wypowiedzi Szczęśliwej z 1 strony Forum. Właśnie przeglądałam strony i trafiłam tam na przepis z którego wcześniej korzystałam. Paskudztwo......

Edytowane przez Ludowa
Czas edycji: 2008-01-22 o 19:57
zojkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 15:28   #356
annamaria-dm
Raczkowanie
 
Avatar annamaria-dm
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 74
Dot.: Dieta kapuściana

Przepadło!!zojkaa twój przepis mnie zaciekawił i jutro gotuję
annamaria-dm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:56   #357
zojkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta kapuściana


Super Annamaria. Napisz czy ci smakuje. Ja wcinam i chudnę napewno chociaż nie na wadze zbytnio, ale centymetrów ubywa bo ubrania zaczynają mi spadać. Oby tak dalej. Od poniedziałku robię tydzień przerwy i przechodzę na 1200 kalorii, ale potem znów gotuję zupkę.
zojkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:51   #358
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Dieta kapuściana

witam moge dolaczyc? chce ta dietke zaczac od jutra :d
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 08:22   #359
annamaria-dm
Raczkowanie
 
Avatar annamaria-dm
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 74
Dot.: Dieta kapuściana

Witam dziewczyny, ja wczoraj ugotowałam zupkę z przepisu zojki, zupełnie inaczej pachnie i smakuje jak ta którą robilam do tej pory
sweetmadijka zapraszamy ja tez od dziś powodzenia i wytrwałości dziewczyny
annamaria-dm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 21:32   #360
zojkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta kapuściana


Annamaria mówiłam, że i pachnie i smakuje o niebo lepiej od tej którą podają w internecie.
Sweetmadijka witaj w klubie. Powodzenia
zojkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 13:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.