Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 22:02   #3631
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Odrobinka Kingdom przed snem
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:02   #3632
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Może też coś napiszę...
Jestem tutaj stosunkowo niedawno. Odwiedzam głównie forum Perfumy. Czasem dwa może dwa inne. Dziś zmobilizowałam się i znalazłam wątek o zmianach wyglądu forum. Z grubsza go przeczytałam, wyciagając wniosek że taka forma forum już zostanie.
Trudno.
Ale jakieś swoje zdanie mogę mieć. Dziewczyny też je mają. Czy naprawdę nie można po prostu gdzieś się wyżalić- kiedy ma sie je negatywne? Dlaczego właśnie nie w tym wątku?
Przecież jego główny sens jest w tych off topach.
Nie znam wizażanek osobiście. Dlatego czytanie że np jedna z nich o takim to a takim awatarze i takim a takim nicku pachnie dziś Poeme, a inna BC- nie miałoby dla mnie żadnego sensu, gdyby nie te offy.
Przez nie wygląda trochę życia i osobowości, co jest właśnie najmilsze na tym forum.
Jeśli wszystko by się miało sprowadzać tylko do perfum to ręczę, że chyba większość uciekłaby gdzie pieprz rośnie...
A że teraz akurat temat wyglądu forum jest poruszany- to chyba normalne- w końcu ślęczymy przed tymi monitorami długo...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:02   #3633
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Mixem Desnudy i Tygryska
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:04   #3634
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

a ja dzis od rana pachne moim nowym nabytkiem SO oscar de la renta,i wiecie co bylam dzis z synem na wycieczce w Casa grande i przewodnik tak kolomnie biegal i biegal az nie wytrzymal i sie mnie pyta czym tak cudnie pachne bo on zna skads ten zapach ale nie moze sobie przypomniec jak mu powiedzialam czym usmiechna sie i stwierdzil ze ten zapach dzis bedzie mu towarzyszyl caly dzien ,chlop mnie podbudowal i mam dzis swietny humor
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:08   #3635
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Tulipanko, ja tez zaczelam miec jakies dziwne migreny... obawiam sie, ze lekarz zdignozuje uczulenie na polaczenie majtkowego rozu ze zdechla zielenia .

Tak, dokladnie ta Mirra .
Ja mialam probki, a teraz dostalam z Niemiec cala flaszeczke bodajze 125 ml (kiedy ja to zuzyje?? ;-) ) - ale ktos mi mowil, ze podobno w Sephorach ta seria jest do dostania?
(jakbys chciala, to sluze probeczka )
Khy, dziękuję Ci ogromnie Pytałam, bo mirrę w zapachach uwielbiam, a jeszcze info o trwałości brzmi kusząco (bo strasznie wszystko ze mnie ulatuje ostatnio...) zrobię przelot po kosmetycznych i po Sephorze najpierw, może gdzieś znajdę, ale jakbym nie znalazła, to uśmiechnęłabym się na PW po kapeńkę

Kate30 -
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:19   #3636
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Ostatnie słowo - jasne, narzekać można - ale po co i dlaczego tak długo?
Co to zmieni?
I co ma do tego atmosfera? Czy tutaj, czy na Redakcyjnym?
Czy Waszym zdaniem sprawia mi przyjemność czytanie, jak wszyscy narzekają? Owszem, pewnie że możecie mieć własne zdanie, ale ileż można? Nie przychodzę na Perfumy żeby czytać to samo, co i na Redakcyjnym.

I nie odwracajcie kota ogonem, jakbym napisała, że mamy trzymac się li i jedynie tematu perfum, sama pisałam, że jest to wątek bardziej plotkowy niż perfumowy.
Ale kiedy temat zaczyna zjeżdżać na coś zupełnie innego, mimo moich próśb i podawania linków do właściwego wątku, cały czas mi tutaj jojczycie (sorry za określenie), to zaczynam walić głową w klawiaturę.
Tak to przepraszacie za mikry off-top, a tu bez krępacji wszyscy narzekają.

A stwierdzenie, że moje zdanie jest narzucone przez górę, to niestety mocno mi zepsuło humor. Ale to pewnie też miało być żartobliwe?

Echhh.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 23:17   #3637
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Jak ja nie lubię zmian! Tęsknię za starą "szatą" Wizażu. No i po co to, pytam się po co - ja się przywiązuję!

W temacie Nu edp - ale mnie cały dzień dusi i koniec.
Zmiany były wymogiem technicznym, ponieważ nic ze sobą nie współpracowało tak jak powinno, choc pozornie było ok. Strona główna inna-sprzed kilku lat. KWC inne, forum inne. Potrzebna była spójność oraz jednakowy wyglad wszystkich zakładek Wizażu i stąd te zmiany.
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkim modkom się zmiany podobają - czyżby obowiązek służbowy i zalecenie z góry?

Narzekać mam prawo - portal jest mniej czytelny, gorzej się go obsługuje, żeby czytać i pisać muszę mieć wyłączone zakładki - czego nie cierpię bo stale z nich korzystam , jest gorzej, dlaczego mam udawać, że jest inaczej?

Oświeć mnie Rachelo?

Wątek redakcyjny czytałam - no i co? Nic
Kate niepotrzebnie uogólniłaś! Juscie79, np. bardzo się nie podoba zmiana i wywaliła całą złość na Technicznym. I proszę sobie wyobrazić, że póki co Szefostwo nam nie narzuca co i gdzie i jak mamy pisać. Naprawdę, ale ta uwaga jest niemiła i niesprawiedliwa.

MNie o ile kolorystyka się podoba, o tyle mam kilka uwag tech. [także odczuwa zmęczenie oczu, druk wydaje się być bardziej ściśnięty itp.] i nieomieszkałam ich zgłosić na Forum Technicznym. Bo techniczne nie jest tylko dla moderatorów (od tego mamy inne-wydzielone miejsce), a dla WAS. To tam zgłaszamy wszystkie niedogodności panujące na wizażu. I gdybyście drogie panie przespacerowały się na Techniczne, napisały swoje uwagi, nie byłoby całej sprawy oraz podejrzeń, że Szefostwo "coś nam każe". Ponadto Zło wciąż pracuje nad poprawkami forum konsultując się przy tym z grafikami, niektóre rzeczy mają uledz korekcji. Zajdą jeszcze jakies tam zmiany. Może powstaną inne style do wyboru... Ale potrzeba na to czasu, bo roboty jest przy tym sporo.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tak to Rachelo wyglada...
Jeszcze to upominanie gdy sie na nowa szate graficzna ponarzeka.
Dziwne.


Nie kazdy na inne wizazowe fora zaglada (vide redakcyjne) i jak chce sobie tu pomarudzic to co w tym zlego?

Pachne PP
Szkoda, że nie każdy zagląda, bo dzięki temu możnaby się więcej dowiedzieć, skąd wynikają pewne zmiany...

I ważne-piszę to jako zwykłu User, a nie moderator. Po prostu jestem na bieżąco z wątkiem na Technicznym i postawiłam Wam nieco 'uświadomić' istotę sprawy.

A w temacie-niczym nie pachnę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 04:37   #3638
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Kate niepotrzebnie uogólniłaś! Juscie79, np. bardzo się nie podoba zmiana i wywaliła całą złość na Technicznym. I proszę sobie wyobrazić, że póki co Szefostwo nam nie narzuca co i gdzie i jak mamy pisać. Naprawdę, ale ta uwaga jest niemiła i niesprawiedliwa.
Uwaga miała charakter żartobliwy - trochę dystansu, a co do tego, że modki są na tak - takie odniosłam wrażenie i tyle, tutaj i na biochemicznym

Przy ostatniej pamiętnej awanturze tutaj, mnie również nie spodobały się uwagi typu - jak chcecie to się obrażajcie i trzaskajcie drzwiami i tak to nic nie zmieni.
Przyjęłam do wiadomości i już.

W temacie - COS - próbuję się do niego przekonać.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 05:35   #3639
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Shalimar i jeszcze coś
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 05:57   #3640
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

testuję Escada, Margaretha Ley
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 06:53   #3641
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Do wczoraj do snu tulił mnie Shalimar
Wczoraj spróbowałam Light (jedna mała kropelka na nadgarstku) i usłyszałam od TŻ komentarz "co to jest, wszystko mi się cofnęło" Potem biedak próbował jakoś wybrnąć z sytuacji tłumacząc się mętnie że zapach ok, tylko nie do spania etc. A ja i tak go będę mieć
A w temacie - dziś znów Shalimar , tylko jeszcze nie wiem czy EdT czy Light
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 07:08   #3642
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

słonik.....chyba zaczynam sie uzalezniać....zakochałam sie na wiosnę ?????
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 07:36   #3643
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Ostatnio jestem strasznie sentymentalna. dzis pachne sobie wspomnieniem jednego z akademickich moich romansów. Adidas Woman Sport.

Wiem teraz napewno 1 ze to co teraz robi firma adidas i wypuszcza na rynek to nedzne popłuczyny po dawnych zapachach.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:11   #3644
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Ja podpisuje sie pod kazdym slowem Tulipanki, Kate30 i mulier - dodam tylko, ze jak przeczytalam, ze jest watek, gdzie mozna zglaszac uwagi na temat nowego wizazu, z miejsca tam pobieglam i...

...i skutek byl taki, ze na zadane pytania, KONKRETNE, JASNE pytania (chocby o to, czy sa jakies szanse, zeby przywrocic 10 ostatnich recenzji) nie otrzymalam ZADNEJ odpowiedzi - przynajmniej przez dwadziescia kilka stron, ktore dalam rade przeczytac zanim od nowej szaty graficznej rozbolaly mnie oczy.

Naczytalam sie za to wyjatkowo pogardliwych i lekcewazacych odpowiedzi Zlosliwca na pytania zadawane przez wizazanki (w stylu: jak wam sie nie podoba, to moze czas na przerwe od wizazu albo to co, ze wam sie nie podoba, jak NAM sie podoba).
(No, nikt mi nie wmowi, ze sposob, w jaki ten facet komunikuje sie z wizazankami jest NORMALNY)

W tej sytuacji odsylanie mnie do watku poswieconego zmianom na wizazu uwazam za bezsensowne - a to, ze odczuwam potrzebe obsmiania tej godnej ubolewania sytuacji, uwazam za calkowicie normalne i naturalne - na forum jak w zyciu, jak nie mozna nic poradzic na chora sytuacje, to sie ja obsmiewa (a wladza zawsze probuje uciszyc i tych krytykujacych, i tych obsmiewajacych, to tez jest absolutnie normalne ;PPP).

Chociaz dziwi mnie, ze wytworzyl sie podzial: ciemny, zagofany lud krytykujacy NIESLUSZNIE to, co JEST DOBRE kontra moderatorki. Dlaczego moderatorki, nawet jak je zmiany zachwycaja, to nie stana na stanowisku:

"Rozumiem, dziewczyny, ze zmiany wam sie nie podobaja, mecza oczy - mnie wprawdzie zmiany zachwycaja, ale pogadam w waszym imieniu z szefowstwem, moze da sie cos zrobic"

tylko stoja na stanowisku:

"Cicho, JEST DOBRZE, a jak ktos ma uwagi, to niech idzie zglaszac swoje uwagi na forum techniczne" (w domysle: "juz tam mu Zlosliwiec pokaze, ze z lepszym skutkiem moglby rzucac grochem o sciane").



I z mojej strony to koniec tego tematu - rzucanie grochem o sciane mnie na dluzsza mete nudzi ;-))).
A pachne sobie OI nadarstkowo, calosciowo jeszcze niczym .
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:14   #3645
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Dziś powrót do L'ora . Dobrze mi w nim...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:16   #3646
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Dziś - Boudoir - musi być słodko
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:33   #3647
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

dzisiaj pachnę cd. Balmain Balmain i chyba tak zostanie na dłużej.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:41   #3648
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

ja sie dzis otulam nowym zapachem
Oscar de la Renta, Volupte
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:58   #3649
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Najlepszym dowodem na to, ze niekoniecznie nalezy trzymac sie kurczowo zasady, ze wszelkie zmiany musza wyjsc na lepsze, jest ilosc wpisow zniecheconych wizazanek do nizej podanego watku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...15#post3820015

I choc naprawde nie naleze do malkontentow marudzacych dla zasady i nim sie mnie zniecheci na dobre trzeba sie mocno natrudzic, to z kazdym dniem ten portal staje sie dla mnie bardziej obcy...
I czuje, ze Gora bierze pod uwage tylko zastrzezenia dotyczace spraw technicznych, grafiki... A Wizaz traci cos najcenniejszego dla mnie. Przyjemnosc przebywania tutaj. Wielka szkoda.

Pachne Kingdom.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 09:19   #3650
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Najlepszym dowodem na to, ze niekoniecznie nalezy trzymac sie kurczowo zasady, ze wszelkie zmiany musza wyjsc na lepsze, jest ilosc wpisow zniecheconych wizazanek do nizej podanego watku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...15#post3820015

I choc naprawde nie naleze do malkontentow marudzacych dla zasady i nim sie mnie zniecheci na dobre trzeba sie mocno natrudzic, to z kazdym dniem ten portal staje sie dla mnie obcy...
I czuje, ze Gora bierze pod uwage tylko zastrzezenia dotyczace spraw technicznych, grafiki... A Wizaz traci cos najcenniejszego dla mnie. Przyjemnosc przebywania tutaj. Wielka szkoda.
Doroto, i nie tylko Tobie portal staje się obcy.
Od 2 dni wchodzę na forum z przyzwyczajenia i chęci spotkania ludzi, których polubiłam. Nie jestem w stanie przeczytać więcej niż jedną stronę. Nie boli mnie głowa, nie bolą mnie oczy, ale od kontrastu pastelowej zieleni i agresywnego biskupiego różu dopada mnie rozdrażnienie, którego staram się uniknąć
Trafia do mnie argumentacja, że istniały wymogi techniczne, które wymusiły zmiany, ale chyba nie podyktowały konieczności wprowadzenia kolorystycznego monopolu!
I jeszcze jedno - od czasu zmian odnotowuję sporadyczną obecność tutaj niektórych osób, które do tej pory dużo z siebie dawały. Wierzę, że Złośliwcowi na ich obecności nie zależy. Zawsze przecież znajdą się nowe Wizażanki.
Mnie zależy. I jestem pewna, że w miarę ich odsuwania się od forum, w sposób naturalny ja także przestanę tu zaglądać
W zasadzie bywam tu już tylko towarzysko, poznawanie perfum było głównym motywem tylko na początku. Interesują mnie ludzie, dla których - jak się okazuje - nowoczesny, kobiecy wygląd forum działa zniechęcająco, męcząco, może za bardzo "nastoletnio".

DLatego kochana Rachelo nie widzę powodu, dla którego się tak złościsz. Jasne, że obecność na forum nie jest obowiązkowa. Ale dla mnie przez długi czas była przyjemna, dlatego smutno mi, że mój organizm się teraz buntuje. Nowe forum jest dla mnie jak Hypnose. Rozumiem, że modny i nowoczesny, że mnóstwo kobiek kupuje i naprawdę im się podoba, ale to nie moja bajka. W Sephorze mogę jeszcze czasem powąchać Shalimar. Na Wizażu nie mogę nawet w ograniczonym stopniu wybierać.


A żeby nie było całkiem nie na temat - dziś Dzing!
__________________
podpis usuniety przez administracje - zawieral nieoplacona reklame
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:23   #3651
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

swiezo po zmianach wpisalam jeden z ulubionych adresow, strona sie załadowala ,wchodze i widze cos co skojarzylo mi sie ... zamiast z przesympatycznym miejscem w sieci z forum dla nastolatek graficznie rodem z Bravo Girl

takze od paru dni mimo,ze tak naprawde miejsce tworza ludzie .. nie moge sie zmusic do czestszego bywania ...

w temacie- radioaktywne opary Smoczyska
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:24   #3652
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Doroto, i nie tylko Tobie portal staje się obcy.
Od 2 dni wchodzę na forum z przyzwyczajenia i chęci spotkania ludzi, których polubiłam. Nie jestem w stanie przeczytać więcej niż jedną stronę. Nie boli mnie głowa, nie bolą mnie oczy, ale od kontrastu pastelowej zieleni i agresywnego biskupiego różu dopada mnie rozdrażnienie, którego staram się uniknąć
Trafia do mnie argumentacja, że istniały wymogi techniczne, które wymusiły zmiany, ale chyba nie podyktowały konieczności wprowadzenia kolorystycznego monopolu!
I jeszcze jedno - od czasu zmian odnotowuję sporadyczną obecność tutaj niektórych osób, które do tej pory dużo z siebie dawały. Wierzę, że Złośliwcowi na ich obecności nie zależy. Zawsze przecież znajdą się nowe Wizażanki.
Mnie zależy. I jestem pewna, że w miarę ich odsuwania się od forum, w sposób naturalny ja także przestanę tu zaglądać
W zasadzie bywam tu już tylko towarzysko, poznawanie perfum było głównym motywem tylko na początku. Interesują mnie ludzie, dla których - jak się okazuje - nowoczesny, kobiecy wygląd forum działa zniechęcająco, męcząco, może za bardzo "nastoletnio".

DLatego kochana Rachelo nie widzę powodu, dla którego się tak złościsz. Jasne, że obecność na forum nie jest obowiązkowa. Ale dla mnie przez długi czas była przyjemna, dlatego smutno mi, że mój organizm się teraz buntuje. Nowe forum jest dla mnie jak Hypnose. Rozumiem, że modny i nowoczesny, że mnóstwo kobiek kupuje i naprawdę im się podoba, ale to nie moja bajka. W Sephorze mogę jeszcze czasem powąchać Shalimar. Na Wizażu nie mogę nawet w ograniczonym stopniu wybierać.


A żeby nie było całkiem nie na temat - dziś Dzing!
Amen
Zgadzam się z Toccatą i innymi Wizażankami zajmującymi takie stanowisko, więc nie będę powtarzać tych samych argumentów.

A w temacie - będzie Shalimar Light na poprawę humoru po jak na razie bezowocnym szukaniu nowej pracy...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:33   #3653
ivanka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 40
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

A ja dziś wiosennie Addict Fraiche
ivanka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:38   #3654
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

THEOREMA... Mniam!
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:38   #3655
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Byc moze dostanie mi sie za to co napisze, ale mysle sobie ze gdyby Wizaz zwizualizowac jako Kobiete, gdyby ta Kobieta mogla poruszac rekami to natluklaby po glowie Szefostwu za to co wyczyniaja z jej wlasnym cialem. Natluklaby fest mocno (jak mawial moj dziadek)

I gwoli odsylania nas do wpisow do watku redakcyjnego uwazam, ze mam prawo pisac o tym rowniez tutaj , bo zapachy to emocje.

(jako, ze nie znosze jakiejkolwiek przemocy zwizualizowana Wizaz-Kobieta uzylabym do "natluczenia" welurowej torebki, coby nie zrobic Szefostwu wiekszego kuku...)

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2007-03-01 o 10:39
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:40   #3656
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ostatnio jestem strasznie sentymentalna. dzis pachne sobie wspomnieniem jednego z akademickich moich romansów. Adidas Woman Sport.

Wiem teraz napewno 1 ze to co teraz robi firma adidas i wypuszcza na rynek to nedzne popłuczyny po dawnych zapachach.

Co prawda, to prawda...popłuczyny-....ciny

ja też chętnie wróciłabym do tego zapachu, czy miałaś na myśli tego starego, seledynowego Adidasa Women Sport z 1988r, reklamujacego się jako "świeżość w akcji"? gdzie go jeszcze można kupić????, wycofany taki dobry sportowy,naturalny zapach, za tak niewiele groszy. Podobnych nut doszukałam sie w pachnidle Diora, Addict2, tym fioletowym, ale cena... zaporowa (doszukuję się w tym mataczenia ze strony Diora )

Ps.Nie wiem czym jest ta niespodzianka , jezeli jeszcze pamietasz Eenax .Ale pachnie mi to znajomo.Czy to jakiś zapach Givenchy? (czuję maliny, taki podobny do Hot Couture, jak kisiel malinowy albo kompocik )
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:49   #3657
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Pewnie, że jest to forum o perfumach, a na Redakcyjnym można sobie poczytać o zmianach technicznych Wizażu, ale MY udzielamy się właśnie tutaj i uważam, że jest to odpowiednie miejsce do wyżalania sie tudzież do wyrażania zniesmaczenia.

Sprawa "zaśmiecania" wątku naszymi gorzkimi łzami, podobno nie-na-temat jest trochę dla mnie przykrą kwestią, ponieważ to jest ciut takie traktowanie "per noga", w rodzaju "dobra, dobra - idz się skarżyć na Redakcyjne, jak ci się coś nie podoba, zmiany weszły na stałe i koniec, a ty mi tu pisz czym dziś pachniesz, bo to jest temat wątku".

Doszło do tego, że czym pachniemy piszemy nieomal w "post scriptum", na marginesie - choć nawet wcześniej napisanie tego nie zabierało wiele "przestrzeni", jednak myślę, że czym pachniemy było właśnie miłym pretekstem do napisania fajnego off-topu "nie na temat" właśnie. I było przy tym mnóstwo śmiechu.
Teraz to jest taki "pogrzebowy" wątek, wyczuwa się rozdrażnienie i pewną sztuczność. Nie rozpoznaję już swoich "ziomków", pochowali się za dziwnymi kolorami i udziwnieniami technicznymi, a to onieśmiela i złości ich na tyle, że nie chcą/nie potrafią już wykrzesać z siebie nic fajnego.

Ten wątek zawsze był jednym wielkim "off-topem", bez tego byłby niczym, teraz te "off-topy" są długie, monotematyczne i smutne.

Myślę, że uciszanie tych, którym się nie podoba nie ma sensu - albo się wykrzyczą i przyzwyczają, więc trzeba przeczekać, albo sobie pójdą precz i tyle. Straszenie zamknięciem wątku jest śmieszne. Każdy rodzaj dyktatury jest okropny. Tu powinno być miło i przytulnie, jak dawniej, na razie nie jest, ale to "nie jest" piszą "Wizażanki z Perfum" i to powinno być istotne.

W TEMACIE: Cristalle.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:52   #3658
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Pewnie, że jest to forum o perfumach, a na Redakcyjnym można sobie poczytać o zmianach technicznych Wizażu, ale MY udzielamy się właśnie tutaj i uważam, że jest to odpowiednie miejsce do wyżalania sie tudzież do wyrażania zniesmaczenia.

Sprawa "zaśmiecania" wątku naszymi gorzkimi łzami, podobno nie-na-temat jest trochę dla mnie przykrą kwestią, ponieważ to jest ciut takie traktowanie "per noga", w rodzaju "dobra, dobra - idz się skarżyć na Redakcyjne, jak ci się coś nie podoba, zmiany weszły na stałe i koniec, a ty mi tu pisz czym dziś pachniesz, bo to jest temat wątku".

Doszło do tego, że czym pachniemy piszemy nieomal w "post scriptum", na marginesie - choć nawet wcześniej napisanie tego nie zabierało wiele "przestrzeni", jednak myślę, że czym pachniemy było właśnie miłym pretekstem do napisania fajnego off-topu "nie na temat" właśnie. I było przy tym mnóstwo śmiechu.
Teraz to jest taki "pogrzebowy" wątek, wyczuwa się rozdrażnienie i pewną sztuczność. Nie rozpoznaję już swoich "ziomków", pochowali się za dziwnymi kolorami i udziwnieniami technicznymi, a to onieśmiela i złości ich na tyle, że nie chcą/nie potrafią już wykrzesać z siebie nic fajnego.

Ten wątek zawsze był jednym wielkim "off-topem", bez tego byłby niczym, teraz te "off-topy" są długie, monotematyczne i smutne.

Myślę, że uciszanie tych, którym się nie podoba nie ma sensu - albo się wykrzyczą i przyzwyczają, więc trzeba przeczekać, albo sobie pójdą precz i tyle. Straszenie zamknięciem wątku jest śmieszne. Każdy rodzaj dyktatury jest okropny. Tu powinno być miło i przytulnie, jak dawniej, na razie nie jest, ale to "nie jest" piszą "Wizażanki z Perfum" i to powinno być istotne.
Amen

A w temacie Ogródek Śródziemnomorski.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 10:05   #3659
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Poszłam do Galerii Centrum ze 2 tygodnie temu...i jakież było moje zdziwienie kiedy pocałowałam klamkę - tam jest zamknięte na głucho! Pamiętam, że zawsze te "starocie" tam były(w tym Diorella), ale teraz nawet "Galeria" znikła Czy któraś Wrocławianka wie co się stało z Galerią - Pedetem?
W Gdańsku miesiąc temu też zamknięto największą Galerię Centrum, pozostała mniejsza, taka byle jaka, wciśnięta w wielkim molochu centrum handlowego No i bez górnej półki

Co do tematu-Elixir Passion Amorek.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 10:06   #3660
ilonka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

A ja dziś pachnę moim ulubionym lacoste'm touch of pink
ilonka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.