Scent Bar III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 19:30   #631
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

W Quality nie maja poki co testera Timbuktu, a z reszta mysle, ze im sie rzeczywisicie pokielbasilo

Ja kiedys zamawialam u nich 10 probek, i siedze i czekam jakies 2 czy 3 tygodnie i nic, napisalam @ co jest grane, a oni ze zapomnieli

Ja zamawiałam Safran, Poivre Piquant, Piment Brulant Fakt, teraz mi się przypomniało, że w zeszłym roku przeoczyli jedno moje zamówienie Strasznie przepraszali i dostałam wtedy 9 próbek w cenie 5
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 19:55   #632
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Na szczęście nie ma takiej możliwości, a na nieszczęście to nie wiem skąd bierze się mój apetyt. Choć może od pracy siedzącej.

Właśnie wróciłam z lodów i tostini i od teraz właśnie się odchudzam Zero słodyczy, ograniczę chleb, cukru nie muszę bo nie przepadam i cóż... piwa nie ograniczę, ale to jedyne co pozostanie z moich przyjemności smakowych No i chyba muszę zwiększyć ilość owoców i warzyw w swojej diecie.
Dzisiaj zrobiłam sobie mocne postanowienia na ten rok, mianowicie robię prawko (od nst tygodnia jak mi się uda), jak już zrobię to laserową operację oczu i kupuję samochód.
Jestem chwilowo studentką, więc wybiorę kasę, którą miałabym jak osiągnę pewien wiek, ale teraz też mogę z powodu studiowania (tylko mniej).
Fajnie by było, gdyby się udało.

No... jestem z Tobą
Ja ostatnimi czasy mam tak niepohamowany apetyt,że aż przeraża mnie to - tyję bo i pewnie dlatego,że w domu siedzę
Jutro zaczyna się nowe życie! Dość wżerania świństwa (czipsy pam param...) i zaczynam się ruszać (swoją drogą nie myślałam,że dojdzie w moim życiu do tego że z własnej nie przymuszonej woli zacznę cwiczyć: D)
Tak więc do dzieła
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:01   #633
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam Safran, Poivre Piquant, Piment Brulant Fakt, teraz mi się przypomniało, że w zeszłym roku przeoczyli jedno moje zamówienie Strasznie przepraszali i dostałam wtedy 9 próbek w cenie 5

Wymienione przez Ciebie L'Artisany sa w testerach
Zdaje sie, ze maja tam niezly bajzel

Ja na Twoim miejscu napisalabym do nich @ z pytaniem - jakiego powodu nastapila zamiania probek w zamowieniu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:11   #634
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Trzymam nie zrażaj sie niepowodzeniami na egzaminie na prawko, ja dopiero z 5 podejściem zdałam i teraz sobie juz ponad rok śmigam, chwilami było ciężko ale teraz to pikuś.
Ja mam zamiar zrobić za 1szym razem i dobrze się na to prawko nauczyć, potrzebuję dużo jazd. Jeśli ktoś będzie wredny to za 2gim razem, ale nie chcę "zepsuć" razu pierwszego.
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
No... jestem z Tobą
Ja ostatnimi czasy mam tak niepohamowany apetyt,że aż przeraża mnie to - tyję bo i pewnie dlatego,że w domu siedzę
To zmiany pogody, humor też przez to się pogarsza i chce się więcej jeść, tak mi się wydaje. Masakra.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:26   #635
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dostałem dzisiaj esemesowy łańcuszek szczęścia

"Jeśli nie lubisz łańcuszków, to przepraszam, ale ten przesyłam Ci tylko dlatego, że chcę złożyć Janowi Pawłowi II hołd. Nie lekceważ TEGO - minęło 700 dni JP II w niebie. Wyślij to 8 osobom, a za 8 dni anioły ześlą Ci cud. Jeśli tego nie zrobisz, będzie 8 nieszczęść. Złóż honor".

Niech mi ktoś powie, że to jest normalne...
To napewno nie jest normalne, nie rozumiem tych debili, którzy wymyślają takie łańcuszki. Pomijając fakt, ze generalnie łańcuszki typu wyśli tylu a tylu osobom a coś się stanie mnie wkurzają, to ten konkretny mnie nie wkurza, tylko wkur...ia

Moze nie latam do kościoła - raczej mnie tam nic nie ciagnie, ale jestem osobą wierzacą a JPII był dla mnie autorytetem, nawet jeśli nie jako ksiądz czy papież nto jako człowiek. Takie łańcuszki to najzwyczajniejszy brak szacunku. Bez względu na to czy ktoś wierzy czy nie.



Usiłuję znaleźć dla siebie odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. już mi sie wszytsko popierniczkowało na maxixa.
Testuję różne kremy i nie mogę się zdecydować, szukam toniku. Jak znajdę jakiś fajny kremik to czegoś tam zawsze mu brakuje. Np. Chanel Precision - ale kurcze nie ma filtrów - więc tylko na noc, ale na noc wolałabym coś na zmarchy. Repaiwere mi zatyka porty - ostatnio takie pryszcze mi wyskoczyły jak PajacKultury

Najfajniejszy jaki testowałam to Gulerain - Orchidee Imperiale - ale litości - cena mordercza normalnie za najlepszy krem tyle nie dam .... never
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:31   #636
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Favkes, a jak te próbki kremów, które brałaś na sobotnich zakupach?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:43   #637
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Najfajniejszy jaki testowałam to Gulerain - Orchidee Imperiale - ale litości - cena mordercza normalnie za najlepszy krem tyle nie dam .... never
Favkes- bo tak zawsze jest, jak, że jak nam coś służy- kremy, maski, to kosztuje to zawrotną sumę. U mnie to reguła Testuję, jestem zachwycona sprawdzam cenę a tam 300 zł za krem.

Chodzę po sklepach z ciuchami- wyławiam rzecz, która na mnie robi wrażenie - i co? Najdroższy egzemplarz w sklepie Podobają mi się perfumy? - I co? Okazuje się, że to limitowanka albo za chwilę je wycofają Mam przekichane


Zwlekłam się niedawno z łóżka, o 16.00 zapodałam sobie syrop na kaszel i.... mnie siekło Normalnie jakbym się upiła zwalił mnie z nóg, spałam tak mocno, że nie słyszałam dzwoniącego telefonu i nawet nie wiedziałam kiedy mama wróciła "z miasta"
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 20:49   #638
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zrobić za 1szym razem i dobrze się na to prawko nauczyć, potrzebuję dużo jazd. Jeśli ktoś będzie wredny to za 2gim razem, ale nie chcę "zepsuć" razu pierwszego.

Ja byłam pewna że zdam za 1ym, bo dobrze juz jeździłam, nawet bez kursu, a tu lipa,
ale miałam wtedy trudny okres w życiu więc pewnie dlatego tak a nie inaczej wyszło.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Moze nie latam do kościoła - raczej mnie tam nic nie ciagnie, ale jestem osobą wierzacą a JPII był dla mnie autorytetem, nawet jeśli nie jako ksiądz czy papież nto jako człowiek. Takie łańcuszki to najzwyczajniejszy brak szacunku. Bez względu na to czy ktoś wierzy czy nie.
Ci ludzie co to wymyślają to zwykli głupcy, aż przykre


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Usiłuję znaleźć dla siebie odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. już mi sie wszytsko popierniczkowało na maxixa.
Testuję różne kremy i nie mogę się zdecydować, szukam toniku. Jak znajdę jakiś fajny kremik to czegoś tam zawsze mu brakuje. Np. Chanel Precision - ale kurcze nie ma filtrów - więc tylko na noc, ale na noc wolałabym coś na zmarchy. Repaiwere mi zatyka porty - ostatnio takie pryszcze mi wyskoczyły jak PajacKultury

Najfajniejszy jaki testowałam to Gulerain - Orchidee Imperiale - ale litości - cena mordercza normalnie za najlepszy krem tyle nie dam .... never
Wiesz...ja też mam problem z trafieniem na cokolwiek, ani toniku, ani kremu, a ni mleczka nawet dobrać nie mogę normalnego do swojej skóry.

Mam taką mieszaną, zanieczyszczoną ale odwodnioną, jest z nią spory problem.
Tonik nawilżający jak użyję to zaraz się cała świecę, jak krem tak samo, wysuszający, swędzi niemiłosiernie. Jedynie Doliva był ok, ale to tylko na noc, bo tłusty strasznie, a podkład na gołą skórę jakoś dziwnie leży. Echhh chyba nigdy nic nie znajdę.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:49   #639
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Powinnaś sie poczuć wyróżniona, ze zmierzył Ci ciśnienie - mnie takie wyróżnienie nigdy jakoś nie spotkało....
to ja ostatnio na badaniach okresowych z pracy trafiłam na nieprzeciętnego lekarza. Sprawdzał czy widzę, słyszę, zmierzył ciśnienie, zaglądał gdzie tylko się dało, kazał nawet podciągnąć nogawki, żeby sprawdzić czy żylaki mi się nie robią Przy analizie wyników morfologii (miałam OB=30) maglował mnie prawie 20 minut z przebytych ostatnio chorób, stanów zapalnych, ewentualnych dziur w zębach, a nawet astmy. Żeby moja rejonowa lekarka chciała być w 1/10 tak dokładna...

A co do odchudzania...ostatnio znowu zaczęłam stosować metodę uskutecznianą z przyjaciółką już w liceum, tzn. "odchudzamy się? Dobra, ale od poniedziałku. Następnego..." A tyłek rośnie...
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:57   #640
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Scotta mialo nie byc ale pojawil sie. Dobrze, podziwiam go ze ma taki teraz zapiernicz w robocie i domu a daje rade jeszcze smiac sie.

Dzis mnie rozwalil - mowi tak 'jutro.... 11 30... jak tu bede to przypomnij mi... ze mam jechac na lotnisko.... po gruba rybe'

dziewczyny sie dra 'rodzina krolewska przyjezdza, palant jeden'

S 'no... przyomnij mi, jak mnie tu nie bedzie... ZNAJDZ mnie'

to tak brzmialo smiesznie, ze jak zwykle nie wiedzialam czy on powaznie czy jak zwykle ma jakies jazdy.

jedna piosenka sie zasluchuje - ~Poets of the Fall - Delicious
Fictitious and so real
Love's a onetime deal
With a delicious dark appeal
And a religious kind of zeal, yeah
So precious, yet surreal
Life's a onetime deal
With a delicious dark appeal
And a religious kind of zeal, yeah

So thank you for choosing me, playing me, displaying me
And selling me to slavery, yeah
Thank you for using me, flaying me, erasing me
Awarding me for bravery

jakos mi sie kojarzy ...

Co do odchudzania - sama chudne jak mnie cos zabija od srodka. W chwili obecnej za dobrze mi ;/ swinka mala sie robie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:00   #641
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Tymenko, no co tu gadać - niefart, cholera Ale całe szczęście limit pecha już wyczerpany i powinno być już OK
Pocieszyłas mnie Aniele , bo mój mąż powiedział, że teraz mnie czeka mnie 7 lat feralnych przesyłek


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wymienione przez Ciebie L'Artisany sa w testerach
Zdaje sie, ze maja tam niezly bajzel

Ja na Twoim miejscu napisalabym do nich @ z pytaniem - jakiego powodu nastapila zamiania probek w zamowieniu

Miałam odpuścić ale może masz rację. Napisać nie zaszkodzi. W końcu zapłaciłam za to, za darmo mnie nie uszczęśliwili. Tak zrobię
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 21:01   #642
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Powinnaś sie poczuć wyróżniona, ze zmierzył Ci ciśnienie - mnie takie wyróżnienie nigdy jakoś nie spotkało....
A ja narzekałam na lekarza, który mi porządnie wzroku nie zbadał...

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
to ja ostatnio na badaniach okresowych z pracy trafiłam na nieprzeciętnego lekarza. Sprawdzał czy widzę, słyszę, zmierzył ciśnienie, zaglądał gdzie tylko się dało, kazał nawet podciągnąć nogawki, żeby sprawdzić czy żylaki mi się nie robią Przy analizie wyników morfologii (miałam OB=30) maglował mnie prawie 20 minut z przebytych ostatnio chorób, stanów zapalnych, ewentualnych dziur w zębach, a nawet astmy. Żeby moja rejonowa lekarka chciała być w 1/10 tak dokładna...
Ale on wykonał porządnie swoją pracę - przecież ci ludzie podpisują się, że możemy bez problemu pracować na danym stanowisku pracy.

Podczas pierwszych badań spędziłam w przychodni ponad pół dnia - miałam robioną morfologię, cukier, OB, itp., badanie wzroku (włącznie z rozpoznawaniem kontrastów i widzeniem przestrzennym), potem coś tam, czego już nie pamiętam, a na koniec trafiłam do lekarki ogólnej. Przy okazji dowiedziałam się, że muszę uważać na cukier (i prawda, wiedziałam wcześniej) i że mam zbyt gęstą krew (a o tym nie miałam pojęcia) i powinnam łykać aspirynę na rozrzedzenie.

Podczas kolejnych (z innego miejsca pracy) już takiego full wypas nie było, ale ciśnienie, morfologia, cukier - zawsze miałam badane...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:03   #643
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Pocieszyłas mnie Aniele , bo mój mąż powiedział, że teraz mnie czeka mnie 7 lat feralnych przesyłek


Przesadza
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:07   #644
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

A kto tu u nas ma największego przesyłkowego pecha? Do momentu zakupu nieszczelnego New Haarlem stawialam na Nat i jej porozrywana na strzępy poleconą przesyłkę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:10   #645
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Favkes, a jak te próbki kremów, które brałaś na sobotnich zakupach?
Agus, tych jeszcze nie próbowałam. na pewno będą doskonałe, ale ceny jeszcze lepsz ... krem kosztu 1200 zł. Masakra :crry:

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Favkes- bo tak zawsze jest, jak, że jak nam coś służy- kremy, maski, to kosztuje to zawrotną sumę. U mnie to reguła Testuję, jestem zachwycona sprawdzam cenę a tam 300 zł za krem.
U mnie aż tak źle chyba nie jet, mój największy problem to to, ze sięnie znam. Na poczatku chciałam skompletować jakąś serię, ale nici mi z tego wychodzą

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wiesz ja też mam problem z trafieniem na cokolwiek, ani toniku, ani kremu, a ni mleczka nawet dobrać nie mogę normalnego do swojej skóry.

Mam taką mieszaną, zanieczyszczoną ale odwodnioną, jest z nią spory problem.
Tonik nawilżający jak użyję to zaraz się cała świecę, jak krem tak samo, wysuszający, swędzi niemiłosiernie. Jedynie Doliva był ok, ale to tylko na noc, bo tłusty strasznie, a podkład na gołą skórę jakoś dziwnie leży. Echhh chyba nigdy nic nie znajdę.
Ja się nie znam, ale na pierwszy rzut oka to mam skórę suchą po bokach a po srodku normalną. To co mnie wkurza najbardziej to czerwone plaki na policzkach, zaskórniki i pryszcze, które mi czasem wyskakują. podejżewam,z e wtedy kiedy mam zły krem - taki co mi zapycha pory. Do tą w zasadzie nic nie robiłam z buzią, czasami tylko jakiś krem rzuciłam na twarz i tyle. ostatnio się za siebie wzięłam, moze to przychodzi z wiekiem, moze trochę za sprawa wizażu grunt, że i tak jestem głupia

tymena , dowocipniś z tego Twojego Męża
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:10   #646
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A kto tu u nas ma największego przesyłkowego pecha? Do momentu zakupu nieszczelnego New Haarlem stawialam na Nat i jej porozrywana na strzępy poleconą przesyłkę.
Nat tez dostała nieszczelny New Haarlem?? Bo do mnie własnie taki leci.



Favkes, co do pielęgnacji to wypróbuj koniecznie witaminę C LPR. Pięknie zwęża pory, reguluje wydzielanie sebum, ujednolica, rozjaśnia, normalnie cuuudo
Odkąd uzywam wit. C i płynu micelarnego nie mam zadnych niespodzianek. Dla mnie bomba zestaw
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:11   #647
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nat tez dostała nieszczelny New Haarlem?? Bo do mnie własnie taki leci.
Nie nie, Nat dostała od Racheli wspólnozakupowe Fou d'Absinthe, wyslane poleconym, które jej małż wyjął w strzępach ze skrzynki - zemsta listonosza-psychopaty. Nat nawet wrzuciła zdjęcia tego, co wyszarpali ze skrzynki, masakra

O, tutaj pisala:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3382
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:14   #648
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nie nie, Nat dostała od Racheli wspólnozakupowe Fou d'Absinthe, wyslane poleconym, które jej małż wyjął w strzępach ze skrzynki - zemsta listonosza-psychopaty. Nat nawet wrzuciła zdjęcia tego, co wyszarpali ze skrzynki, masakra
No własnie, tak. Już rozumiem, że chodzi o mojego haarlema Strasznie wygladała przesyłka Nat
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:15   #649
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

ja ostatnio pod wplywem forum Biochemii przerzucilam sie na kosmetyki naturalne. zrobilam zamowienie na www.biochemiaurody.com i...jestem zachwycona. pory zwezone, buzia promienna, nawilzona, pryszcze powoli sie goja i znikaja, a nowe sie poki co nie pojawiaja... juz planuje kolejne zamowienie
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 21:21   #650
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Favkes, co do pielęgnacji to wypróbuj koniecznie witaminę C LPR. Pięknie zwęża pory, reguluje wydzielanie sebum, ujednolica, rozjaśnia, normalnie cuuudo
ok. dzięki. Jak się zwężą pory to przestaną mi wyskakiwać te świństewka ?
A czym najlepiej oczyścić ?
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:22   #651
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Natalia, do obu jesteś podobna
Och i ach... masz takie piękne zdjęcia na n-k...
owszem, z imienia
a fotki średnio aktualne i robione w średnio normalnych warunkach

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
cholera mnie wzięła, na samą siebie, przekonałam się, że atomizery mają tylko jeden żywot, ale niestety, nauka kosztowała mnie połówkę "thunderstorm", głupia baba ze mnie.
też kiedyś chciałam rozmontować taki mały atomizer i jakoś mi nie wyszło, chociaż wyczytałam że można

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Zuziuniu, przy każdym cytacie masz taki fioletowy prostokącik - jak klikniesz, zostaniesz odesłana do całego cytowanego posta. Tą metodą można łatwo dojść do źródła.
wow! dzięki

przyleciała moja wymarzona, fuksjowa pomadka Lancome z Truskawy jest piękna
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:24   #652
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Favkes, co do pielęgnacji to wypróbuj koniecznie witaminę C LPR. Pięknie zwęża pory, reguluje wydzielanie sebum, ujednolica, rozjaśnia, normalnie cuuudo
Odkąd uzywam wit. C i płynu micelarnego nie mam zadnych niespodzianek. Dla mnie bomba zestaw
Podpisuję się pod tym zestawem wszelkimi kończynami tyle,że przy tej witamince C, jeśli używa się jej na noc, konieczne jest spanie w czymś ciemnym i w ciemnej pościeli na dodatek
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:26   #653
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
ok. dzięki. Jak się zwężą pory to przestaną mi wyskakiwać te świństewka ?
A czym najlepiej oczyścić ?

Ja mam mieszaną cerę i używam od 4rech miesięcy Biodermy Sebium H2O - super oczyszcza pory i zmywa oczy. Zmywam się wieczorem i rano też przecieram.

Vesenka ma rację Wit, C utlenia się i robi żółte plamy na wszystkim czego dotknie i ponoć rozjasnie brwi ale ja nie zauważyłam.


Już kiedyś pisałam, że mam tony kremów ale zminimalizowałam pielęgnację za radą dziewczyn i bardzo słusznie Mam teraz 2 kremy i micele. I finito
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:27   #654
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
przyleciała moja wymarzona, fuksjowa pomadka Lancome z Truskawy jest piękna
mozna prosic o zdjecie ust(ow ) wymalowanych ta pomadka?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:37   #655
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
mozna prosic o zdjecie ust(ow ) wymalowanych ta pomadka?
można, jutro albo pojutrze
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:38   #656
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną cerę i używam od 4rech miesięcy Biodermy Sebium H2O - super oczyszcza pory i zmywa oczy. Zmywam się wieczorem i rano też przecieram.

Vesenka ma rację Wit, C utlenia się i robi żółte plamy na wszystkim czego dotknie i ponoć rozjasnie brwi ale ja nie zauważyłam.


Już kiedyś pisałam, że mam tony kremów ale zminimalizowałam pielęgnację za radą dziewczyn i bardzo słusznie Mam teraz 2 kremy i micele. I finito

nawet niedrogi


Narazie zestaw jaki sobie zplanowałam to :

na wieczór:
1. Provegol - żel do mycia ( twarzy i nie tylko )
2. Dior IOD - Mineral Aqua Lotion
3. Chanel Precision +Active Cream - super nawilżanie

powyższe już po zamiawiane

i na rano nie wiem co
Chciałabym coś z filtrem - bo nie chcę mieć spalonej paszczy -a zacznie niedługo słonko dawać się we znaki Nie wiem, a moze narazie nie kupować nic więcej - tylko stosować ten sam krem i rano i wieczorem - on jest niby uniwersalny

Albo na noc kupić LRP z wit C ..... ehhhh głupieję,
zauwazyłam, że kolekcjonowanie perfum zmieniam na pielęgnację, byle tylko nie kolekcjonować słoiczków
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:40   #657
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

No ja myślę, że można sobie odpuścić krem za 1200 zeta. Od takiej ceny to sie od razu cera może wygładzić (zdębieje ze strachu i zgrozy)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:42   #658
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bar III

Tymeno- a skad leci do Ciebie ten felerny flakon Bond i jak doszlo do tego, ze przecieka? Rozumiem, ze wyslali taki wadliwy z perfumerii?
Jesli tak, to moze warto zlozyc reklamacje? Z doswiadczenia wiem, ze szanujace sie firmy zawsze staraja sie naprawic swoj blad (nawet z Truskawki dostalam drugi flakon Mandragore, gdy okazalo sie, ze w pierwszym brakowalo korka i niedokrecona flaszka przeciekala).
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:42   #659
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

no no
Jak zobaczyłam na stronie Q ceny tych kosmetyków, których próbki dostałam to aż się boję je napocząć bo mi szkoda


Idę spać z tej rozpaczy
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:45   #660
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Nie wiem Favkes, nigdy nie miałam tych kremów


Ja się cieszę, że dobrze mi słuzy taki niedrogi zestaw. Jeszcze jakbym miała po 400zł albo i więcej wywalać na słoiczek kremu, który skończy mi się po miesiacu to bym się pochlastała


Kattarino, to nie jest takie proste Wizażanka zamawiała dla mnie flaszkę na ebayu. Przyszła do niej cieknąca. Nie składałyśmy reklamacji, no wiesz, i tak mi niezręcznie bo grzecznościowo korzystam z jej pomocy. Flaszeczka leci już do mnie kurierem obwinięta taśmami, jutro będzie. Zobaczymy co i jak.

To flaszka składkowa, do podziału na 4 osoby. Zobaczymy czy będzie co dzielić
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.