Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-05-26, 19:13   #781
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Mo¿e ja jestem jaka¶ dziwna, ale mi siê twój kolor podoba
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-26, 19:33   #782
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Kurcze, szkoda ze aparat nie uchwyci³ bo tak to ciê¿ko :/ na zdjêciach jest ca³kiem ³adnie. Moze zrezygnuj z plukanek i poczytaj czym zmyc najszybciej odcien po nich (tak jak np ten szampon) i zobacz jakie bêd± bez tego.
A na komunie mo¿e jakie¶ papiloty na noc i jakos te loki upiac? Moze na lokach beda ladniej te refleksy wygladac. Tylko lepiej nie u¿ywaj lokówki ani prostownicy....
Je¶li siê ci±gn± nawet na mokro to znaczy, ¿e sa bardzo zniszczone. Musisz teraz mega uwa¿aæ je¶li nie mo¿esz ich ¶ci±æ.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-26, 19:48   #783
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Kochane, w³oski ju¿ s± krótsze o jakie¶.. 8cm, mo¿e 10 i jest lepiej- tak mi siê wydaje. Jak ³apiê cieniutkie pasemko to minimalnie siê ci±gnie- ale to pewnie dlatego, ¿e je rozci±gam :P na zdjêciu s± fajne, takie bym znios³a, tylko te¿ odrosty mam szaro-blond

mam taki miodowy blond z szarym. A szamponu u¿ywam przeciw³upie¿owego head&shoulders, tego przeciwko wypadaniu, bo dzia³a na prawdê cuda i piêknie pachnie! pewnie zejdzie mo¿e wieie ile % ma woda w wellaton 12/1? Bo nie napisali chamy jedne.
A jak Twoje w³oski WesolePodworkoSmakoszy?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ah i kochana, ja nie u¿ywam lokówek ani prostownicy, mam proste w³osy i mi odpowiada jedynie suszê suszark±, ale to z braku czasu i czêsto zimnym powietrzem.
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-26, 19:57   #784
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej. Na jak± farbkê, bo ju¿ zapomnia³am?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

Majirel 9.22 - moze byc zbyt ciemna ale nic ja¶niejszego z 22 po kropce nie znalaz³am. Tylko sie zastanawiam, czy nie po³o¿yæ przed nia jakiej¶ natury w ramach pigmentacji mam w domu 10 blond z garniera chyba. Ale czy to cos da? Ty³ bardzo mi sie rozja¶ni³ i nie chcia³abym, zeby kolor po dwóch myciach sie nie zmy³
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-26, 20:17   #785
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dobrze, ¿e zdecydowa³a¶ siê na ¶ciêcie i jeszcze lepiej ¿e ich nie traktujesz lokówkami. Te¿ mam proste, jak spod ¿elazka, ale uwielbiam je podkrêciæ w takie lu¼ne loki, chociaz nie robi³am tego od ponad pó³ roku.

A moje w³osy narazie bez zmian. Myslalam ze bede mogla odlozyc farbowanie odrostów (ostatnio je ominelam, ale i tak pod koniec gdzieniegdzie farba z³apa³a) ale niestety s± jednak zbyt widoczne wiêc w ten weekend chyba ju¿ bêde musia³a je zrobiæ.
Narazie regeneruje, w niedziele dodatkowo robi³am laminowanie ¿elatyn±. Piekne po tym byly, chocia¿ w dotyku i tak o wiele lepsze ni¿ z wygl±du. Ale takie g³adkie, idealnie proste, b³yszcz±ce i sypkie. Teraz po 2 myciach dalej s± bardzo miêkkie i te¿ widzê, ¿e brakowa³o im protein.
Jeszcze czekam a¿ przyjdzie kolej na od¿ywkê kallos hair botox bo jestem ciekawa jak moje w³osy na ni± zareaguj±. Przysz³a paczk± w sobotê i tak czeka i czeka..
A nastêpne farbowanie bêdzie farb± alfaparf 10.1, normalnie odrosty a potem na 20 min reszta. Na oxy 9%.
A, co do tego wellatonu to wydaje mi siê, ¿e tam jest w³a¶nie 9%
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.

Edytowane przez WesolePodworkoSmakoszy
Czas edycji: 2015-05-26 o 20:26
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-26, 20:29   #786
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

to wrzuæ foto, jak zrobisz odrosty
ja zmy³am w³a¶nie.. koncentrat pomidorowy zobaczymy jutro co z tego wysz³o, bo trzyma³am krótko. Wellaton u mnie kiedy¶ ³adnie wyszed³, dlatego znowu wziê³am
dziêki za przypomnienie o ¿elatynce- jutro chyba zrobiê.
chcia³abym po³o¿yæ co¶, co da mi mniej wiêcej taki efekt- http://www.stylistka.pl/img/artykul/...0_17001_11.jpg ale szamponetk±, ¿eby siê zmy³o, a po regeneracji dalej d±¿yæ do blondu, lub wtedy faktycznie skoczê do fryzjera gdzie¶ w Szczecinie.
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-26, 20:38   #787
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja bym sie ba³a szamponetkami robiæ, tzn ba³abym siê ¿e siê zafarbuje na jaki¶ dziwny odcien. Tak¿e Ci w sumie nie pomogê bo siê kompletnie nie orientuje jak na rozjasnianych wychodz± szamponetki.
Mo¿e to laminowanie zrób przed komuni±? Mo¿e z koloru nie bedziesz w 100% zadowolona ale przynajmniej wlosy beda ladniejsze I daj znac po tym koncentracie, chocia¿ wydaje mi siê, ¿e u Ciebie ten zielony to by siê wyp³uka³. Ale napisz jakie efekty bo sama chcia³am to zrobiæ jak mia³am problem z zielonym wczesniej
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 11:22   #788
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Moje w³osy rudzieja coraz bardziej :/ Myje w³osy codziennie, farbowa³am w sobotê. Z dnia na dzieñ s± coraz bardziej rudawe, jednolicie. P³ukanki nie pomagaj±...
chcia³am zdjêcia zrobiæ, ale na nich nie widaæ ró¿nicy wzglêdem ostatnich... a w rzeczywiscosci sa ju¿ bardziej rudawe ni¿ blond. Co robic? Wola³abym nie k³a¶æ znów farby...

Czyta³am trochê o zapienianiu, ale nie wiem czy by mi to pomog³o. Mam w domu pó³ tubki schwarzkopf color mask 1010 i alfaparf 10 i 10.1. Która w takim razie do tego sie najbardziej nada i w jaki sposób to zrobic?

btw LadyAroo jak tam po pomidorkach?
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-28, 11:56   #789
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Zanim to przeczytacie, wiedzcie, ¿e wiem, jaka jestem g³upia, wiem, co zrobi³am i jestem ¶wiadoma swojego b³êdu. Mo¿e to powstrzyma mnie przed kolejnym farbowaniem na ciemne kolory.

napisa³am wczoraj post, ale widocznie zapomnia³am go wys³aæ- my¶la³am, ¿e to zrobi³am :/

a wiêc: POST KU PRZESTRODZE.

moje w³osy zaczê³y siê trochê ci±gn±æ, obciê³am je i wydawa³o siê byæ o wiele lepiej. NIE WIEM, na prawdê nie wiem co mnie podkusi³o- na³o¿y³am wczoraj farbê- mam tak popalone w³osy, ¿e jest tragedia- cienkie niteczki, ci±gn± siê jak takie cienkie gumeczki. Gdy przeczesywa³am w³osy rêkoma i lekko ci±gnê³am- rwa³y siê.
Wiêc je¶li Twoje w³osy zaczynaj± siê trochê ci±gn±æ- nie farbuj!
Wygl±daj± nawet dobrze, tylko strach je czesaæ..

Po ca³ej nocy z olejkiem arganowym i masce z ziaji w³osy s± trochê lepsze. Miêkkie, nawil¿one.
Czujê, ¿e mam skalp podra¿niony, chocia¿ farba nie mia³a prawie w ogóle styczno¶ci.

Jedyny plus- pozby³am siê w koñcu rudych tonów- mam zno¶ny blond. Zno¶ny- bo jeszcze troszkê mu brakuje do tego, co chcia³am osi±gn±æ.

Z d³ugo¶ci do ³opatek, zosta³y mi w³osy do ramion, gdzie jeszcze muszê je podci±æ, ¿eby wyrównaæ (wczoraj a¿ mi siê niedobrze zrobi³o, jak zobaczy³am co ja zrobi³am i rêce mi siê trzês³y przy ciêciu o pó³nocy). Ba³am siê, ¿e obudzê siê bez w³osów, ale jest nawet ok po masce.

Co do koncentratu- ja trzyma³am go bardzo krótko, dlatego da³ ma³e efekty, ale przy trzymaniu ok 1h s±dzê, ¿e da³by sobie ¶wietnie radê, bo zmy³o mi nawet tê p³ukankê. Najwiêkszy minus- po szorowaniu szamponem i od¿ywk±, w³osy dalej mega ¶mierdzia³y! Zapach pomidorów mi niestraszny, ale nigdy wiêcej tego zapachu na w³osach- nie do wytrzymania.
PS: farbê polecam, je¶li kto¶ ma w³osy w dobrym stanie, bo mi z lekko ci±gn±cych siê, zrobi³a bardzo ci±gn±ce. Gdyby nie mój stan w³osów przed farbowaniem- to by³abym mega zadowolona i ¿a³ujê, ¿e nie u¿y³am jej przed ostatnimi dwiema.

Edytowane przez LadyAroo
Czas edycji: 2015-05-28 o 11:59
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-28, 14:10   #790
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane, w³oski ju¿ s± krótsze o jakie¶.. 8cm, mo¿e 10 i jest lepiej- tak mi siê wydaje. Jak ³apiê cieniutkie pasemko to minimalnie siê ci±gnie- ale to pewnie dlatego, ¿e je rozci±gam na zdjêciu s± fajne, takie bym znios³a, tylko te¿ odrosty mam szaro-blond

mam taki miodowy blond z szarym. A szamponu u¿ywam przeciw³upie¿owego head&shoulders, tego przeciwko wypadaniu, bo dzia³a na prawdê cuda i piêknie pachnie! pewnie zejdzie mo¿e wieie ile % ma woda w wellaton 12/1? Bo nie napisali chamy jedne.
A jak Twoje w³oski WesolePodworkoSmakoszy?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ah i kochana, ja nie u¿ywam lokówek ani prostownicy, mam proste w³osy i mi odpowiada jedynie suszê suszark±, ale to z braku czasu i czêsto zimnym powietrzem.
Z tego co wiem, chyba 12%, w koñcu to poziom rozja¶niajacy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Majirel 9.22 - moze byc zbyt ciemna ale nic ja¶niejszego z 22 po kropce nie znalaz³am. Tylko sie zastanawiam, czy nie po³o¿yæ przed nia jakiej¶ natury w ramach pigmentacji mam w domu 10 blond z garniera chyba. Ale czy to cos da? Ty³ bardzo mi sie rozja¶ni³ i nie chcia³abym, zeby kolor po dwóch myciach sie nie zmy³
Pigmentacji zawsze dobrze spróbowaæ- szczególnie na w³oski mocno rozja¶nione.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym sie ba³a szamponetkami robiæ, tzn ba³abym siê ¿e siê zafarbuje na jaki¶ dziwny odcien. Tak¿e Ci w sumie nie pomogê bo siê kompletnie nie orientuje jak na rozjasnianych wychodz± szamponetki.
Mo¿e to laminowanie zrób przed komuni±? Mo¿e z koloru nie bedziesz w 100% zadowolona ale przynajmniej wlosy beda ladniejsze I daj znac po tym koncentracie, chocia¿ wydaje mi siê, ¿e u Ciebie ten zielony to by siê wyp³uka³. Ale napisz jakie efekty bo sama chcia³am to zrobiæ jak mia³am problem z zielonym wczesniej
Oj ró¿nie! Trzeba naprawdê ostro¿nie. Kiedy¶ czarna na br±zie wysz³a mi zielono....

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy rudzieja coraz bardziej :/ Myje w³osy codziennie, farbowa³am w sobotê. Z dnia na dzieñ s± coraz bardziej rudawe, jednolicie. P³ukanki nie pomagaj±...
chcia³am zdjêcia zrobiæ, ale na nich nie widaæ ró¿nicy wzglêdem ostatnich... a w rzeczywiscosci sa ju¿ bardziej rudawe ni¿ blond. Co robic? Wola³abym nie k³a¶æ znów farby...

Czyta³am trochê o zapienianiu, ale nie wiem czy by mi to pomog³o. Mam w domu pó³ tubki schwarzkopf color mask 1010 i alfaparf 10 i 10.1. Która w takim razie do tego sie najbardziej nada i w jaki sposób to zrobic?

btw LadyAroo jak tam po pomidorkach?
Do pigmentacji natura, zero po kropce.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka¿ wiadomo¶æ
Zanim to przeczytacie, wiedzcie, ¿e wiem, jaka jestem g³upia, wiem, co zrobi³am i jestem ¶wiadoma swojego b³êdu. Mo¿e to powstrzyma mnie przed kolejnym farbowaniem na ciemne kolory.

napisa³am wczoraj post, ale widocznie zapomnia³am go wys³aæ- my¶la³am, ¿e to zrobi³am :/

a wiêc: POST KU PRZESTRODZE.

moje w³osy zaczê³y siê trochê ci±gn±æ, obciê³am je i wydawa³o siê byæ o wiele lepiej. NIE WIEM, na prawdê nie wiem co mnie podkusi³o- na³o¿y³am wczoraj farbê- mam tak popalone w³osy, ¿e jest tragedia- cienkie niteczki, ci±gn± siê jak takie cienkie gumeczki. Gdy przeczesywa³am w³osy rêkoma i lekko ci±gnê³am- rwa³y siê.
Wiêc je¶li Twoje w³osy zaczynaj± siê trochê ci±gn±æ- nie farbuj!
Wygl±daj± nawet dobrze, tylko strach je czesaæ..

Po ca³ej nocy z olejkiem arganowym i masce z ziaji w³osy s± trochê lepsze. Miêkkie, nawil¿one.
Czujê, ¿e mam skalp podra¿niony, chocia¿ farba nie mia³a prawie w ogóle styczno¶ci.

Jedyny plus- pozby³am siê w koñcu rudych tonów- mam zno¶ny blond. Zno¶ny- bo jeszcze troszkê mu brakuje do tego, co chcia³am osi±gn±æ.

Z d³ugo¶ci do ³opatek, zosta³y mi w³osy do ramion, gdzie jeszcze muszê je podci±æ, ¿eby wyrównaæ (wczoraj a¿ mi siê niedobrze zrobi³o, jak zobaczy³am co ja zrobi³am i rêce mi siê trzês³y przy ciêciu o pó³nocy). Ba³am siê, ¿e obudzê siê bez w³osów, ale jest nawet ok po masce.

Co do koncentratu- ja trzyma³am go bardzo krótko, dlatego da³ ma³e efekty, ale przy trzymaniu ok 1h s±dzê, ¿e da³by sobie ¶wietnie radê, bo zmy³o mi nawet tê p³ukankê. Najwiêkszy minus- po szorowaniu szamponem i od¿ywk±, w³osy dalej mega ¶mierdzia³y! Zapach pomidorów mi niestraszny, ale nigdy wiêcej tego zapachu na w³osach- nie do wytrzymania.
PS: farbê polecam, je¶li kto¶ ma w³osy w dobrym stanie, bo mi z lekko ci±gn±cych siê, zrobi³a bardzo ci±gn±ce. Gdyby nie mój stan w³osów przed farbowaniem- to by³abym mega zadowolona i ¿a³ujê, ¿e nie u¿y³am jej przed ostatnimi dwiema.
A widzisz Kochana. Teraz koniecznie porz±dne nawil¿anie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-30, 10:46   #791
niaboska90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 2
Jak przygasiæ ordynarn± marchewê?

Drogie panie, po ostatnim farbowaniu na moich w³osach zamiast seksownej, miedzianej rudo¶ci pojawi³a siê ordynarna marchewa. Desperacko pragnê ugasiæ ten tragiczny po¿ar i zastanawiam siê jak to zrobiæ. Jak± farbê kupiæ? Zastanawiam siê nad jakim¶ ciep³ym br±zem licz±c na to, ¿e wyjdzie mi z tego co¶ po¶redniego, ¿e z marchewy zrobiê kasztan.
niaboska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 10:52   #792
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Do pigmentacji natura, zero po kropce.
Ale pigmentacja to nalozenie jednej farby a potem na ni± farby, któr± chcemy farbowaæ w³osy?
Ja chcia³am zrobiæ samo zapienienie, z odzywk± i szamponem, wola³abym nie k³a¶æ teraz farby samej na wlosy. Chyba, ¿e tylko na odrost.

LadyAroo oj no niestety, nie p owinnas farbowac... ale sta³o siê wiêc teraz regeneracja. Poka¿ fotkê koloru bo jestem ciekawa jak to wysz³o swoja droga mi olejek arganowy okropnie wysusza czupryne odkad zaczelam rozjasniac (wczesniej spisywal sie rewelacyjnie) a teraz za kazdym razem po umyciu mia³am siano... sezamowy spisuje sie calkiem niezle ii czaje siê na kukurydziany ale nie wiem gdzie mogê dostaæ oleje w saszetkach biolevita :/ bo kupiæ butle dobrego oleju tylko na wlosy to dosc duzy wydatek, a nie wiadomo czy sie sprawdzi...
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.

Edytowane przez WesolePodworkoSmakoszy
Czas edycji: 2015-05-30 o 11:22
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-30, 11:49   #793
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cze¶æ dziewczyny, mam pytanie.
Kole¿anka robi sobie blond w³osy (odrosty) rozja¶niaczem, bo naturalnie ma w³osy prawie czarne. Wychodzi jej wtedy z³oty blond.
Którego¶ razu na³o¿y³a rozja¶niacz samodzielnie i rozja¶nione ju¿ do blondu pasma(mia³a z³oty blond na poziomie 9.3) przez przypadek przetleni³y jej siê do platyny i ma kilka takich pasemek, które chce doprowadziæ z powrotem do takiego blondu. Czy na³o¿enie jej na same przetlenione pasma z³otego blondu 9.3 na wodzie 3% za³atwi sprawê? Czy trzeba to zrobiæ w inny sposób? Z góry dziêkujê za pomoc
Alicyja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-30, 12:33   #794
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja bym spróbowa³a z ciemniejszym, powinno chwyciæ ale i tak w tych miejscach farba sie bedzie szybciej wyp³ukiwac. Dobrze ze to cieple kolory to nie powinno wyjsc jakiej¶ zieleni.
Ale z tego co wiem przy przyciemnianiu w³osów powinno siê zrobiæ pigmentacje, tylko nie wiem czy w przypadku przyciemnienia o 1 ton kilku pasemek jest to konieczne.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-30, 17:00   #795
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak przygasiæ ordynarn± marchewê?

Cytat:
Napisane przez niaboska90 Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie panie, po ostatnim farbowaniu na moich w³osach zamiast seksownej, miedzianej rudo¶ci pojawi³a siê ordynarna marchewa. Desperacko pragnê ugasiæ ten tragiczny po¿ar i zastanawiam siê jak to zrobiæ. Jak± farbê kupiæ? Zastanawiam siê nad jakim¶ ciep³ym br±zem licz±c na to, ¿e wyjdzie mi z tego co¶ po¶redniego, ¿e z marchewy zrobiê kasztan.
Jak siê trochê sp³ucze, po³ó¿ spokojniejszy odcieñ rudego.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka¿ wiadomo¶æ
Ale pigmentacja to nalozenie jednej farby a potem na ni± farby, któr± chcemy farbowaæ w³osy?
Ja chcia³am zrobiæ samo zapienienie, z odzywk± i szamponem, wola³abym nie k³a¶æ teraz farby samej na wlosy. Chyba, ¿e tylko na odrost.

LadyAroo oj no niestety, nie p owinnas farbowac... ale sta³o siê wiêc teraz regeneracja. Poka¿ fotkê koloru bo jestem ciekawa jak to wysz³o swoja droga mi olejek arganowy okropnie wysusza czupryne odkad zaczelam rozjasniac (wczesniej spisywal sie rewelacyjnie) a teraz za kazdym razem po umyciu mia³am siano... sezamowy spisuje sie calkiem niezle ii czaje siê na kukurydziany ale nie wiem gdzie mogê dostaæ oleje w saszetkach biolevita :/ bo kupiæ butle dobrego oleju tylko na wlosy to dosc duzy wydatek, a nie wiadomo czy sie sprawdzi...
Ano, w taki sposób te¿ mo¿na. Przy k³adzeniu farby, np. 8.3 do pigmentacji przed je¶li siê j± robi najlepiej u¿yæ natury, czyli 8.0.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 21:49   #796
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

w³oski zaczê³y oczywi¶cie troszkê ¿ó³kn±æ, ale to nic, nie przeszkadza mi to za³±czam zdjêcia:
http://i61.tinypic.com/bfkr36.jpg

i w pe³nym s³oñcu:
http://i61.tinypic.com/2rwkkg2.jpg

bardzo szybko mi rosn± ju¿ mam odrosty (na foto nie widaæ) jakie¶ 2-3mm :P nawil¿am i od¿ywiam codziennie, nie ma tragedii
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-02, 07:47   #797
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Piêknie wygl±daj± juz trochê fioletu na ten ¿ó³ty i juz bêdzie super
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-02, 12:38   #798
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Podpisujê siê pod poprzedniczka

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 22:38   #799
askaasienka
Przyczajenie
 
Avatar askaasienka
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Równie¿ siê zgadzam z poprzedniczkami, trochê zbiæ ¿ó³te tony i bêdzie super nie wiem czy kto¶ ju¿ poleca³, ale u mnie dobrze sprawdzi³ siê szampon Schwarzkopf Professional color freeze silver, och³odzi³ w³osy, ale jako jedyny ze "srebrnych" szamponów ich nie wysuszy³. Jedynym minusem jest dostêpno¶æ, ale ja zamawiam go na bie¿±co z i-styl.pl, i mogê z rêk± na sercu poleciæ
askaasienka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 22:31   #800
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, mam pytanie.
Kole¿anka robi sobie blond w³osy (odrosty) rozja¶niaczem, bo naturalnie ma w³osy prawie czarne. Wychodzi jej wtedy z³oty blond.
Którego¶ razu na³o¿y³a rozja¶niacz samodzielnie i rozja¶nione ju¿ do blondu pasma(mia³a z³oty blond na poziomie 9.3) przez przypadek przetleni³y jej siê do platyny i ma kilka takich pasemek, które chce doprowadziæ z powrotem do takiego blondu. Czy na³o¿enie jej na same przetlenione pasma z³otego blondu 9.3 na wodzie 3% za³atwi sprawê? Czy trzeba to zrobiæ w inny sposób? Z góry dziêkujê za pomoc
Kto¶ podpowie?
Alicyja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-06, 01:26   #801
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Mo¿e spróboj wtedy z 8.3 na 3 % ¿eby lekko przyciemnic.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-06, 22:51   #802
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny jakiego tonera u¿yæ aby koñcówki (ombre) nie by³y rude tylko blond?
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-07, 14:03   #803
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Popiel, szary.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-07, 22:00   #804
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Popiel, szary.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
A bia³y?
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-07, 22:54   #805
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

W palecie kolorów masz, ¿e rudy le¿y na przeciwko niebieskiego, wiêc niebieski niweluje rudo¶ci. Niebieskie tony zawiera popiel, (.1) jeden po kropce w numeracji farb. Wiele razy dziewczyny to pisa³y tutaj

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Mo¿esz u¿yæ srebrnej p³ukanki.
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 17:49   #806
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Exclamation Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Zrobilam to! Sama znow pofarbowalam odrost i co- zolto a nawet pomaranczowo! Farba rozjasniaca goldwell 11n z oxy 12%
Trzeba poprawke zrobic farba albo kapiela rozjasniajaca, bo z doswiadczenia wiem ze szmapon fioletowy nic nie da - ani plukanki, bo rudosc bedzie jeszcze bardziej widoczna jak wlosy zrobia sie fioletowe od tych "dobrodziejstw"
Dziewczyny prosze pomozcie mi, bo mam farbe 11.21 alfaparf i 11.11 tez , ale jakim oksy to polozyc na sam odrost?? I czy 11.21 polozyc tylko czy moze ta kapiel roznasniajaca, ale boje sie rozjasniacza i z jaka woda go polozyc wtedy?? Mi juz rece opadaja..
Chcialam miec jasny- brazowy odrost a tu taka rudosc fu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (133,9 KB, 18 za³adowañ)
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 20:38   #807
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

I swiatelko dzienne jeszcze , choc rudy to rudy..
Prosze niech ktos poradzi jaka oxy mam dobrac do 11.21 i czy to cos zmieni czy mam rozjasniacza uzyc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (133,2 KB, 33 za³adowañ)
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 22:41   #808
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobilam to! Sama znow pofarbowalam odrost i co- zolto a nawet pomaranczowo! Farba rozjasniaca goldwell 11n z oxy 12%
Trzeba poprawke zrobic farba albo kapiela rozjasniajaca, bo z doswiadczenia wiem ze szmapon fioletowy nic nie da - ani plukanki, bo rudosc bedzie jeszcze bardziej widoczna jak wlosy zrobia sie fioletowe od tych "dobrodziejstw"
Dziewczyny prosze pomozcie mi, bo mam farbe 11.21 alfaparf i 11.11 tez , ale jakim oksy to polozyc na sam odrost?? I czy 11.21 polozyc tylko czy moze ta kapiel roznasniajaca, ale boje sie rozjasniacza i z jaka woda go polozyc wtedy?? Mi juz rece opadaja..
Chcialam miec jasny- brazowy odrost a tu taka rudosc fu
Ja bym dala .21 na sam odrost na oxy 9%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 07:10   #809
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja te¿ bym da³a 11.21 z oxy 9%. i zapieni³a ca³o¶æ pod koniec.
Ale je¶li chcesz mieæ odrost ciemniejszy to w sumie mog³aby¶ zrobiæ zapienianie na nizszym oxy zeby tylko odcien zmienic
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.

Edytowane przez WesolePodworkoSmakoszy
Czas edycji: 2015-06-09 o 09:44
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 08:46   #810
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny czy farby koleston sa w zestawie z utleniaczem czy trzeba osobno dokupiæ? Chce zamówiæ na ebay, a jeszcze nie u¿ywa³am farb fryzjerskich...
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.