L'ORÈAL Kiss Prooff - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 15:15   #1
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Question

L'ORÈAL Kiss Prooff


Witam!

Czy ktoras z Was miala juz ta szminke? Jakos na KWC nie moglam tego znalezc... Wiec nie mialam gdzie zasiegnac opini... Chyba, ze jestem slepa i nie zauwazylam.

Oprocz rzeczywistej trwalosci, trapi mnie, czy musze koniecznie kupowac tez balsam KIss Proof. POniewaz jak na balsam nie jest zbyt tani i czy moglabym uzywac do pielegnacji jakiejs innej pomadki. Czy moze jednak tamten balsam ma jakas specjalna strukture, ze lepiej jednak go rowniez kupic.

Pozdrawiam!
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 15:27   #2
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: L'ORÈAL Kiss Prooff

Ja miałam taką szminkę, na szczęscie szybko się wykończyła, bo usta strasznie przez nią są napięte i suche. Naprawde szminka zastyga i nie jest komfortowa. Co kto lubi, ja jednak wole nabłyszczające szminki.
Tego sztyftu nie miałam, ale to pewnie i tak pic na wodę i można użyc zwyklej innej szminki.
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 15:53   #3
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: L'ORÈAL Kiss Prooff

A moze polecilabys jakas inna szminke, ktora dlugo utrzymuje sie na ustach?
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 15:55   #4
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: L'ORÈAL Kiss Prooff

Ja tej pomadki tez nigdy nie miałam. Obecnie uzywam takej w plynie dwustronnej z błyszczykiem Rimmel colour coś tam i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam b. długo Lipfinity MX ale ona bardzo wysuszała.
Ale to nie jest prawda, że można stosować do takch pomadek jakiekolwiek balsamy. Niestety tylko takie do danej szminki, bo po innych pomadka się rozmazuje
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 16:23   #5
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: L'ORÈAL Kiss Prooff

A, wiem, tę szminkę Rimmel Infinite Colour też mam! i jestem bardziej zadowolona. Przede wszystkim: nie zastyga aż tak bardzo na ustach, właściwie jeśli nie użyje się jej zbyt dużo, nie ściaga ust wcale. I do tego po drugiej stronie jest błyszczyk który od razu można nałożyc na usta (po ok.60sek) i wtedy usta w ogóle sie "nie męczą'
oczywiście trzeba nakładać błyszczyk co jakieś 2 godziny, ale ta szminka przynajmniej się sprawdza i nie śmierdzi chemią jak Loreal :/ Rimmel sprawdziłam i w warunkach samolotowych i w pracy bez zastrzeżeń
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 16:26   #6
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: L'ORÈAL Kiss Prooff

Jescze zapomniałam dodać, że szminke Rimmel można "dozować" czyli wklepać w usta tylko odrobinę by nadać kolor lub nałożyć pełną warstwę by kolor był intensywny. Bardzo mądre rozwiązanie
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:03   #7
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: L'ORÈAL Kiss Prooff

a jaki kolor używasz ??? ja poszukuję "naturalnego: delikatnego - takiego do "przydymionych oczu"
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 12:26   #8
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: L'ORÈAL Kiss Prooff

Cytat:
Napisane przez Ewusia
Witam!

Czy ktoras z Was miala juz ta szminke? Jakos na KWC nie moglam tego znalezc... Wiec nie mialam gdzie zasiegnac opini... Chyba, ze jestem slepa i nie zauwazylam.

Oprocz rzeczywistej trwalosci, trapi mnie, czy musze koniecznie kupowac tez balsam KIss Proof. POniewaz jak na balsam nie jest zbyt tani i czy moglabym uzywac do pielegnacji jakiejs innej pomadki. Czy moze jednak tamten balsam ma jakas specjalna strukture, ze lepiej jednak go rowniez kupic.

Pozdrawiam!
Dla osoby, która musi lub chce przez długo czas mieć makijaż na miejscu Kiss Proof to świetne rozwiązanie. Używa jej moja szwagierka - szminka nałożona na usta wytrzymuje nawet 10-godzinne szkolania (ktore ona prowadzi). Wysuszania ust raczej nie zauważyła, ale ja od czasu do czasu podrzucam jej różne nawilżacze do ust, więc jakąś dodatkową pielęgnację stosuje. Oczywiście jest (mimo drobinek w niektórych odcieniach) matowa, więc dla fanek efektu mokrych ust - odpada na starcie. BTW, myślę, że zrobi niewyobrażalną kasę firma, która wynajdzie i opatentuje recepturę trwałego błyszczyku
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.