Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 13:18   #2041
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tylko probel jest ten ze ja juz mam zakupione inne filtry i juz ich uzywam i nie stac mnie na to aby je wyrzucic i kupic inne.Skoro tamttych jest sporo.No ale ja sie skoncza to kupie avene. No i nie wiem co teraz robic zeby nawet filtry wplywały niekorzystnie na cere tego to bym sie nei spodziewała poza zapychaniem oczywscie.Ale zawsze myslałam ze filtry pomagaja przed złym wpływem czynnikow zewnetrznych i chronia skroe nacyznkowa a tu takie informacjei znowu preblem teraz z fitrem
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 13:22   #2042
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czyli filtry mogą dodatkowo podrażniać skórę po kwasach. No to klops. Gdzie ja teraz znajdę Avene?

A pierwsza rzecz, jaką sobie pomyślałam po nałożeniu rano filtra to "ojej, jaka biała" Mama chciała mi od razu rozsmarowywać ten krem, bo taki biały...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 13:35   #2043
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mam pytanko: gdy wychodzę z domku i jest już ciemno (nie ma słońca, powiedziałabym, że jest już "noc", bo jest to godz ok 22) to czy muszę nakładać filtr? Dodam, że stosuję effaclar k - krem z kwasami...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

I gdzie mogę kupić filtry mineralne?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Czy ten filtr jest fotostabilny ? -> Mustela Krem Mineralny SPF 50+
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 14:40   #2044
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Można łączyć krem (nawilżający) z filtrem rano? Na razie uzywam eff. K i uzywalam probke AI i chwalę sobie, ale tego DUO bym spr Już nie moge sie doczekac kiedy mi sie skonczy :P
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:06   #2045
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Czyli filtry mogą dodatkowo podrażniać skórę po kwasach. No to klops. Gdzie ja teraz znajdę Avene?

A pierwsza rzecz, jaką sobie pomyślałam po nałożeniu rano filtra to "ojej, jaka biała" Mama chciała mi od razu rozsmarowywać ten krem, bo taki biały...
moja mama też mówi mi, żebym 'trochę starła tego kremu bo chyba za dużo go nałożyłam', no to wtedy ja jej na to, że musi być 2mg/cm2 skóry, żeby została zachowana prawidłowa ochrona, a mama - . ale już się przyzwyczaiłam
co do podrażnienia - to prawda, niestety .w Elle z października jest wywiad z jakimś brazylijskim plastykiem, który twierdzi, że nie należy stosować filtrów chemicznych na skórę po kwasach, bo to ją podrażni. wg niego należy w ogóle nie wychodzić z domu przez kilka dni po pilingu a filtry - dopiero po6 dniach. częściowo zgadzam się z tym, co mówi, bo wiem jak się męczyłam, smarując superłagodną chemiczną avenką twarz z ostrym nawrotem AZS -hardcore. więc coś w tym jest. ale z drugiej strony - jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na odizolowanie na 7 dni po pilingu (albo kwasuje się systematycznie), to co wtedy? filtry fizyczne też nie załatwiają sprawy, bo nie chronią przed całym spektrum promieniowania UV a przy odsłoniętej kwasem, retinoidami taka ochrona jest niezbędna... tyle moich przemyśliwań
Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Mam pytanko: gdy wychodzę z domku i jest już ciemno (nie ma słońca, powiedziałabym, że jest już "noc", bo jest to godz ok 22) to czy muszę nakładać filtr? Dodam, że stosuję effaclar k - krem z kwasami...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

I gdzie mogę kupić filtry mineralne?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Czy ten filtr jest fotostabilny ? -> Mustela Krem Mineralny SPF 50+
1. nie, nie musisz
2.w aptece
3. z tego, co mi wiadomo, to tak
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:10   #2046
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Trzeba będzie po prostu spróbować. Mam nadzieję, że efekt po kwasach będzie wart tej całej afery z kwasami

Będę musiała kupić sobie jeszcze ze dwa filtry, bo Lirenka skończy mi się w grudniu, a wtedy to już nic nie dostanę. I zastanawiam się, co wybrać.

I ponowię pytanie: jak odmierzyć filtr w sprayu?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:25   #2047
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Trzeba będzie po prostu spróbować. Mam nadzieję, że efekt po kwasach będzie wart tej całej afery z kwasami

Będę musiała kupić sobie jeszcze ze dwa filtry, bo Lirenka skończy mi się w grudniu, a wtedy to już nic nie dostanę. I zastanawiam się, co wybrać.

I ponowię pytanie: jak odmierzyć filtr w sprayu?
nigdy nie miałam takiej formy filtra, ale może dałoby się, gdybyś np spróbowała pryskać do takiej miarki, jaka jest dołączona do syropów - ustawiając atomizer ok 1cm od miarki?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 15:36   #2048
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Trzeba będzie po prostu spróbować. Mam nadzieję, że efekt po kwasach będzie wart tej całej afery z kwasami

Będę musiała kupić sobie jeszcze ze dwa filtry, bo Lirenka skończy mi się w grudniu, a wtedy to już nic nie dostanę. I zastanawiam się, co wybrać.

I ponowię pytanie: jak odmierzyć filtr w sprayu?
Podbijam pytanie...


Loss_Lauri dziękuję za odp
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:18   #2049
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

wlasnie wrocilam z zakupows i zakupilam swoj pierwszy krem z filtrami
Roc Minesol triple defense 30 spf haute high protection anti-shine fluid cream,zna ktos to cudo? czy to dobry wybor??
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:33   #2050
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

minesol to skuteczne filtry
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:42   #2051
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

to dobrze,bo obawialam sie ,ze to moze byc jakis bubel. Ale roc to chyba porzadna firma,a w opisie ,ze chroni przed uva uvb, anty oxydant, w dodatku fluid jest matujacy ,wiec jak dla mojej mieszanej cery to dobrze. Obawiam sie jeszcze czy spf 30 to wystarczajacy filtr??
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 19:39   #2052
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czyli dla cery naczynkowej (też taką posiadam) nie może być w składzie alkohol denat. A co z Cetearyl Alcohol ? Bo np. ten niby "bezalkoholowy" filtr Iwostin dla cery naczynkowej jest bezalkoholowy ale jakoś ma w składzie Cetearyl Alcohol. A może to jakiś inny alkohol ? Ughh...

Bo koniecznie musze znaleść filtr nie zawierający alkoholu (naczynka) aby nie podrażniał (i nie powodował jakiś czerwonych plam) i taki co nie będzie zatykał porów. Czy któraś uprzejma Wizażanka może mi pomóc?

Jestem wściekła bo wydałam ostatnio 140zł. na dwa filtry LRP Anthelios AC SPF 30 fluide extreme oraz Anthelios XL 50 fluide extreme. I obydwa zawierają alkohol !!! To były moje pierwsze filtry i strasznie mnie podrażniają - tzn. moje naczynka. Moja cera wygląda naprawdę wyśmienicie z 30 na buźce ale jest dosyć mocno różowa. I w dodatku zaczyna mnie ostatnio piec. I nie nadaję się w ogóle pod oczy.
Będę musiała wymienić się z którąś z Wizażanek
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 19:42   #2053
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Już nie lubię tego filtra Lirene Nie dość, że wyglądam z nim na twarzy niczym świnka, to jeszcze ściąga, wysusza i okropnie piecze, kiedy wlezie do oka Ale może po prostu nie umiem nakładać?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 20:24   #2054
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Jak masz suchą skórą i sam filtr nie wystarcza to możesz pod niego nalożyć krem nawilżający. Ale ogólnie filtry są dość treściwe i powinny dobrze nawilżać.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:00   #2055
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Ogólnie nie ma problemu, tylko, że czasem mam uczucie, że filtr bardzo tępo się rozsmarowuje. Od jakiegoś czasu robię tak, że dwa dni (a raczej wieczory) stosuję effeclar, na trzeci krem nawilżający albo jeden dzień tak, drugi tak. Ale jeżeli chciałam używać najpierw kremu, to ile powinnam odczekać z filtrem?
__________________
They only want you when you're seventeen!



Edytowane przez wata pomidorowa
Czas edycji: 2009-09-27 o 21:03
wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:03   #2056
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Czyli dla cery naczynkowej (też taką posiadam) nie może być w składzie alkohol denat. A co z Cetearyl Alcohol ? Bo np. ten niby "bezalkoholowy" filtr Iwostin dla cery naczynkowej jest bezalkoholowy ale jakoś ma w składzie Cetearyl Alcohol. A może to jakiś inny alkohol ? Ughh...
Cetearyl Alcohol to nie alkohol to emolient, nawilżacz
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:37   #2057
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
to dobrze,bo obawialam sie ,ze to moze byc jakis bubel. Ale roc to chyba porzadna firma,a w opisie ,ze chroni przed uva uvb, anty oxydant, w dodatku fluid jest matujacy ,wiec jak dla mojej mieszanej cery to dobrze. Obawiam sie jeszcze czy spf 30 to wystarczajacy filtr??
Troche pisalysmy o Roc Minesol-naprawde swietne filtry
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=roc+minesol
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:56   #2058
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Troche pisalysmy o Roc Minesol-naprawde swietne filtry
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=roc+minesol
dziekuje zaraz sobie poczytam
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 23:56   #2059
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dziewczyny moze mi cos bedziecie mogly podpowiedziec...
chce uzywac filtrow ale soraya spf30 mnie szczxypala, rossmana babydream 50spf tez, teraz mialam lirenke 50spf i juz myslalam ze bedzie super az tu takie gule podskórne, wielkie, bolące zaczelam dostawac ze masakra...
nigdzie nie chca mi dawac probek, ponoc nie maja, dostalam jedna ale chyba byla uzywana przez aptekarki bo z zalej tubeczki wycisnelam tyle ze na raz pod oczy, to byla bioderma i tez nie fajna bo zrobilam sie po niej niebieska, znaczy jak ja nalozylam, bo jestem bardzo blada.

boje sie teraz ze jak kupie w ciemno to znowu mnie zapcha albo bede niebieska;(

nigdy mnie raczej nic nie zapychalo, nawet kremy Ziaji te tluste a tu klops.

mam cere normalna ale teraz zaczela mi sie tluscic w strefie T i tam wlasnie mnie tak okropnie zapchalo

chcialabym bardzo wysoki filtr, taki zeby nie zapchal i jakby nie bielil.. albo mial kolor...
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 07:41   #2060
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
dziewczyny moze mi cos bedziecie mogly podpowiedziec...
chce uzywac filtrow ale soraya spf30 mnie szczxypala, rossmana babydream 50spf tez, teraz mialam lirenke 50spf i juz myslalam ze bedzie super az tu takie gule podskórne, wielkie, bolące zaczelam dostawac ze masakra...
nigdzie nie chca mi dawac probek, ponoc nie maja, dostalam jedna ale chyba byla uzywana przez aptekarki bo z zalej tubeczki wycisnelam tyle ze na raz pod oczy, to byla bioderma i tez nie fajna bo zrobilam sie po niej niebieska, znaczy jak ja nalozylam, bo jestem bardzo blada.

boje sie teraz ze jak kupie w ciemno to znowu mnie zapcha albo bede niebieska;(

nigdy mnie raczej nic nie zapychalo, nawet kremy Ziaji te tluste a tu klops.

mam cere normalna ale teraz zaczela mi sie tluscic w strefie T i tam wlasnie mnie tak okropnie zapchalo

chcialabym bardzo wysoki filtr, taki zeby nie zapchal i jakby nie bielil.. albo mial kolor...
Mają próbki tylko trzeba pochodzić.Czasem np w galeryjnych aptekach robią akcje i wtedy maja dużo próbek a jak nie to bierz ze sobą malutkie pudełeczka i poproś żeby Ci odlewały z testerów.Niestety w okresie jesienno zimowym filtry nie są zbyt popularne w aptekach wiec moze być trudniej.Popytaj jak masz taka możliwość w SuperPharmie(ja tam się zaopatruję)Jeśli jesteś bardzo blada to kup sobie filtr tonujacy i zwykły i pomieszaj ale zawsze mozesz mieszać w obrębie tylko jednej firmy.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 08:56   #2061
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Prosilabym o pomoc Mam skórę mieszaną i ostatnio pojawiło mi się na niej duużo krostek. Mam zamiar kupić krem Biodermy Sebium AKN, który jest z kwasami, i stosować maseczkę aspirynową, czyli też kwasy. Zdaję sobie sprawę z konieczności stosowania filtrów. Jednak mam takie głupie pytanie - mogę stosować 2 kremy na dzień? Bo aktualnie stosuję Dermedic Normativ, który nie ma filtrów. Czyli na niego powinnam nałożyć drugi krem z filtrem?
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 16:01   #2062
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
Prosilabym o pomoc Mam skórę mieszaną i ostatnio pojawiło mi się na niej duużo krostek. Mam zamiar kupić krem Biodermy Sebium AKN, który jest z kwasami, i stosować maseczkę aspirynową, czyli też kwasy. Zdaję sobie sprawę z konieczności stosowania filtrów. Jednak mam takie głupie pytanie - mogę stosować 2 kremy na dzień? Bo aktualnie stosuję Dermedic Normativ, który nie ma filtrów. Czyli na niego powinnam nałożyć drugi krem z filtrem?
zazwyczaj filtry są na tyle treściwe, że nie trzeba już dodatkowego kremu, szczególnie gdy się ma skórę tłustą/mieszaną. jeśli Ci nie wystarczy sam filtr, to wtedy najpierw "zwykły" krem, a potem filtr
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 22:24   #2063
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ok, ide do superpharma cos wydębic:P dzieki
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:58   #2064
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Słyszałyście może o mleczku Avene 50+ dla dzieci? (http://www.lekolandia.pl/avene-spf-5...ka-p-8591.html) Sprawdziłam wszystkie Avenki w KWC, są mleczka, spraye, emulsje, dla dzieci, nie dla dzieci, ale tej kombinacji nie znalazłam. Miał ktoś?
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 00:22   #2065
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dzis kupilam w superpharmie w promocji filtr avene 50+ ale ten koloryzujacy, kolor mi odpowiada wiec chyba moge uzywac?
nie widze takiego wkcw,jest jakis ale moj sie inaczej nazywa i chyba ma troche iiny sklad jak zerkam.. moj to "tres haute protection, creme teitnee" a na dole ma napisane "peaux sensibles"
byl w promocji z woda termalna avene za 48zl razem.

myslicie ze to dobry zakup?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 10:38   #2066
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
dzis kupilam w superpharmie w promocji filtr avene 50+ ale ten koloryzujacy, kolor mi odpowiada wiec chyba moge uzywac?
nie widze takiego wkcw,jest jakis ale moj sie inaczej nazywa i chyba ma troche iiny sklad jak zerkam.. moj to "tres haute protection, creme teitnee" a na dole ma napisane "peaux sensibles"
byl w promocji z woda termalna avene za 48zl razem.

myslicie ze to dobry zakup?
czy był to dobry zakup przekonasz się dopiero jak zaczniesz używać tego kremu - oczywiście każda promocja jest fajna a gratis zawsze mile widziany

z tego co się orientuję to kremy Avene są bardziej treściwe w porównaniu do mleczka czy emulsji i mają więcej substancji potencjalnie zapychających, ale każda cera jest inna i trudno przewidzieć jak zareaguje twoja - życzę więc miłego testowania nowego nabytku
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 22:53   #2067
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

no niby tak, w konsystencji jest jak tlusty podklad, poprobuje i zobacze
moze akurat mi sie trafila pasująca avenka.
oooby
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:39   #2068
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Kiedy w aptekach zaczynają pojawiać się filtry? Mam zapasy do kwietnia, myślicie że wystarczy?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 07:40   #2069
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Kiedy w aptekach zaczynają pojawiać się filtry? Mam zapasy do kwietnia, myślicie że wystarczy?
W super pharmie są przez cały rok wydaje mi się, bo zaszłam teraz i jest duży wybór filtrów.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:17   #2070
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tylko do Superpharm mam sto kilometrów
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.