Sesja erotyczna, mocno erotyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-21, 17:07   #1
fotoerotyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1

Sesja erotyczna, mocno erotyczna


Chciałam spytać co sądzicie na temat odważnej sesji erotycznej? Jestem fotografką amatorką, która uwielbia nagie ciało, tak mam i już . Lubię też atmosferę jaka tworzy się podczas takich sesji... Od jakiegoś czasu szukam chętnych osób do takich sesji, osób mi obcych bo znajomych już ofotografowałam . Niestety jest to bardzo trudna praca znaleźć kogoś (szczególnie kobietę), która będzie miała ochotę na taką sesję, płatną czy nie... Niestety jesteśmy bardzo zamkniętym narodem, uważamy, że nagość to coś złego albo przeznaczonego tylko dla "ukochanego, ukochanej"... Co Wy sądzicie na ten temat?
fotoerotyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 17:37   #2
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Moglabym spokojnie wziąć udział w takiej sesji gdyby to była tylko sesja. Dwa razy zainteresowalam sie projektami tego typu. Niestety za każdym razem okazywało się jednak, że chodzi o wiecej niz tylko o zdjęcia, wiec podziękowałam.
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 18:08   #3
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Ja tez robilam takie sesje, szukaj na maxmodels.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 19:31   #4
Adrianna4991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 77
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez fotoerotyka Pokaż wiadomość
Chciałam spytać co sądzicie na temat odważnej sesji erotycznej? Jestem fotografką amatorką, która uwielbia nagie ciało, tak mam i już . Lubię też atmosferę jaka tworzy się podczas takich sesji... Od jakiegoś czasu szukam chętnych osób do takich sesji, osób mi obcych bo znajomych już ofotografowałam . Niestety jest to bardzo trudna praca znaleźć kogoś (szczególnie kobietę), która będzie miała ochotę na taką sesję, płatną czy nie... Niestety jesteśmy bardzo zamkniętym narodem, uważamy, że nagość to coś złego albo przeznaczonego tylko dla "ukochanego, ukochanej"... Co Wy sądzicie na ten temat?
Zależy co rozumiesz przez "odważną sesję". Bo ja wyobrażam sobie zdjęcia jak w body issue albo z profilu nude_yogagirl na instagramie. Mogłabym wziąć udział w takiej sesji. Nawet chciałabym mieć takie zdjęcia. Pomimo tego, że moje ciało nie jest tak wysportowane. Chociaż nie wiem czy zgodziłabym się na widoczność mojej twarzy na zdjęciach.
Adrianna4991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 21:15   #5
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Mnie sie zawsze marzyla sesja w shibari mam typowy wysoku sufit w mieszkaniu, idealnie widzialam takie zdjecia na sciany w sypialni ale do tego jest potrzebny ktos, kto umie ladnie wiazac.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 16:20   #6
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Generalnie ważna jest postawa fotografa. Otwartość, wiedza, pomysłowość. To sprawia, że ludzie współpracujący wiedzą że jesteś artystą a nie zbokien
Robię wiele różnych sesji, w tym takich o jakich piszesz. Ważne, byś miała dobre portfolio i nie była amatorką w sensie nie mam dobrych zdjęć i zaczynam od erotyki. .Amatorce nikt do takiej sesji nie zapozuje, chyba, że namówisz znajomych. Dobre modelki i modele interesują się kasą i świetnym pomysłem sesji, o portfolio nie będę wspominać.

Edytowane przez Azulito
Czas edycji: 2016-10-23 o 16:29
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 17:18   #7
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez fotoerotyka Pokaż wiadomość
Chciałam spytać co sądzicie na temat odważnej sesji erotycznej? Jestem fotografką amatorką, która uwielbia nagie ciało, tak mam i już . Lubię też atmosferę jaka tworzy się podczas takich sesji... Od jakiegoś czasu szukam chętnych osób do takich sesji, osób mi obcych bo znajomych już ofotografowałam . Niestety jest to bardzo trudna praca znaleźć kogoś (szczególnie kobietę), która będzie miała ochotę na taką sesję, płatną czy nie... Niestety jesteśmy bardzo zamkniętym narodem, uważamy, że nagość to coś złego albo przeznaczonego tylko dla "ukochanego, ukochanej"... Co Wy sądzicie na ten temat?
Możesz poszukać otwartej pary/małżeństwa która chce mieć sesję. Poziom zależy od ustaleń.
Ja z dziewczyną znaleźliśmy fotografa który zrobił nam dość subtelne zdjęcia.
Na wakacjach zaś kobietę która nas kilka razy nakręcała.
Różne tematy, różne ukierunkowanie do kamery.
Można znaleźć w sobie nutę eksibicjonizmu i czerpać radość i mieć trochę ciekawego materiału.
W życiu piękne są tylko chwile i fajnie mieć jakiś miłe wspólne zdjęcie z plaży, albo kompilację wycinków z filmików w tym np. gdy ona patrzy w kamerę i mówi łamanym głosem "on jest w mojej...."

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2016-10-23 o 17:19
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 19:06   #8
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez fotoerotyka Pokaż wiadomość
Chciałam spytać co sądzicie na temat odważnej sesji erotycznej? Jestem fotografką amatorką, która uwielbia nagie ciało, tak mam i już . Lubię też atmosferę jaka tworzy się podczas takich sesji... Od jakiegoś czasu szukam chętnych osób do takich sesji, osób mi obcych bo znajomych już ofotografowałam . Niestety jest to bardzo trudna praca znaleźć kogoś (szczególnie kobietę), która będzie miała ochotę na taką sesję, płatną czy nie... Niestety jesteśmy bardzo zamkniętym narodem, uważamy, że nagość to coś złego albo przeznaczonego tylko dla "ukochanego, ukochanej"... Co Wy sądzicie na ten temat?

My z moim TŻ chętnie popozujemy do takiej sesji aby zwiększyć objętość naszej galerii prywatnej, ale jeśli fotki lub film zostaną u nas, ew. niektóre ujęcia po naszej akceptacji możesz pozostawić sobie. zapraszam na priv.
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:14   #9
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez fotoerotyka Pokaż wiadomość
Chciałam spytać co sądzicie na temat odważnej sesji erotycznej? Jestem fotografką amatorką, która uwielbia nagie ciało, tak mam i już . Lubię też atmosferę jaka tworzy się podczas takich sesji... Od jakiegoś czasu szukam chętnych osób do takich sesji, osób mi obcych bo znajomych już ofotografowałam . Niestety jest to bardzo trudna praca znaleźć kogoś (szczególnie kobietę), która będzie miała ochotę na taką sesję, płatną czy nie... Niestety jesteśmy bardzo zamkniętym narodem, uważamy, że nagość to coś złego albo przeznaczonego tylko dla "ukochanego, ukochanej"... Co Wy sądzicie na ten temat?
Musisz sprecyzować, o co Ci chodzi.
Ale jakakolwiek sesja tylko z profesjonalistą, żeby wyglądało smacznie.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:54   #10
Brrownie
Przyczajenie
 
Avatar Brrownie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Ja osobiście w życiu bym się na takoeą sesję nie zdecydowała. Jeśli mówimy o sesji mocno erotycznej ale nie wulgarnej to uważam, że może to być coś naprawdę pięknego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 22:15   #11
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Widziałem te fotografie nude girl yoga i ona tam wygląda jak antyczna rzeźba, ale czy to jest takie erotyczne? Nie każdy akt jest erotyczny.

Na maxmodels czasem są przepiękne zdjęcia kobiet, które same się pieszczą. Ciało wygięte w łuk, ręka pomiędzy nogami, a najbardziej erotyczny i tak jest wyraz jej twarzy pełnej emocji. Było tam takie fajne zdjęcie: twarz pełna przyjemności z rozchylonymi ustami na pierwszym planie, dziewczyna leży na brzuchu z ręką ginąca pod brzuchem. Albo zdjęcie dwóch całujących się kobiet, lub kobiety z mężczyzną. To jest sesja erotyczna.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Brrownie Pokaż wiadomość
Ja osobiście w życiu bym się na takoeą sesję nie zdecydowała. Jeśli mówimy o sesji mocno erotycznej ale nie wulgarnej to uważam, że może to być coś naprawdę pięknego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Są też wulgarne sesje erotyczne, ale zrobione ze smakiem i też są piękne i z klasą.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 22:23   #12
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Widziałem te fotografie nude girl yoga i ona tam wygląda jak antyczna rzeźba, ale czy to jest takie erotyczne? Nie każdy akt jest erotyczny.

Na maxmodels czasem są przepiękne zdjęcia kobiet, które same się pieszczą. Ciało wygięte w łuk, ręka pomiędzy nogami, a najbardziej erotyczny i tak jest wyraz jej twarzy pełnej emocji. Było tam takie fajne zdjęcie: twarz pełna przyjemności z rozchylonymi ustami na pierwszym planie, dziewczyna leży na brzuchu z ręką ginąca pod brzuchem. Albo zdjęcie dwóch całujących się kobiet, lub kobiety z mężczyzną. To jest sesja erotyczna.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------




Są też wulgarne sesje erotyczne, ale zrobione ze smakiem i też są piękne i z klasą.
To może być sesja pary, sesja less, akt, akty w stylu playboy (czyli z prowokującym wzrokiem w kamerę i pełną nagością), ale sesja erotyczna ma w założeniu pokazanie narządów - np tzw open legs, czyli nogi na za piętnaście trzecia. CHodzi stricte o nazwanie zakresu pozowania, o jaki chodzi autorce, żeby nie było niedomówień.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 22:30   #13
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
To może być sesja pary, sesja less, akt, akty w stylu playboy (czyli z prowokującym wzrokiem w kamerę i pełną nagością), ale sesja erotyczna ma w założeniu pokazanie narządów - np tzw open legs, czyli nogi na za piętnaście trzecia. CHodzi stricte o nazwanie zakresu pozowania, o jaki chodzi autorce, żeby nie było niedomówień.
No tak, ale to co pogrubiłaś w mojej wypowiedzi, to jest dla mnie najbardziej erotyczne, czyli twarz kobiety pełna emocji. To może być bardziej erotyczne od open legs.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 22:33   #14
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
No tak, ale to co pogrubiłaś w mojej wypowiedzi, to jest dla mnie najbardziej erotyczne, czyli twarz kobiety pełna emocji. To może być bardziej erotyczne od open legs.
A pewnie, ze dla każdego co innego jest erotyczne, ale chodziło mi właśnie nie o odczucia, tylko o jasne określenie "zakresu pozowania". Czyli co widać, co nie widać.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 22:38   #15
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Co do pokazywania części intymnych, to o ile w Playboyu chyba już dawno pokazują też tylną dziurkę, to z tego co widzę na maxmodels tylko cipki jak już. To brak równouprawnienia obie są piękne
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 22:41   #16
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Co do pokazywania części intymnych, to o ile w Playboyu chyba już dawno pokazują też tylną dziurkę, to z tego co widzę na maxmodels tylko cipki jak już. To brak równouprawnienia obie są piękne
Pozowałam kiedyś do Playboya, nie ma nic poza przodem warg sromowych, tak, jak kobieta stoi. Przynajmniej w Polsce.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 22:54   #17
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sesja erotyczna, mocno erotyczna

No to fajna pamiątka. Ciekaw jestem co czuje kobieta, która czuje się atrakcyjna, podczas sesji. Z intymnych stref to są głównie piersi na widoku, a miejsce intymne po całkowitej depilacji mało co widać (jak kobieta stoi), u niektórych to jest tylko kreska.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2016-11-01 o 22:58
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-01 23:54:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.