kosmetyki Bourjois - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 13:01   #1051
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje albo lepiej nie dziekuje
tez mam taka nadzieje bo dosc duze tego zamowilam i troche za to zaplace wiec nie chce sie denerwowac czy mi kasa nie przepadnie albo co innego ale ta kobieta strasznie dziwna jest...
Z tego, co widziałam to neutrale i negatywy ma głównie za dłuuugi czas oczekiwania na zakupiony towar, więc pewnie wszystko do Ciebie dotrze tyle, że... musisz uzbroić się w cierpliwość
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:03   #1052
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Z tego, co widziałam to neutrale i negatywy ma głównie za dłuuugi czas oczekiwania na zakupiony towar, więc pewnie wszystko do Ciebie dotrze tyle, że... musisz uzbroić się w cierpliwość
az taka cierpliwa nie jestem ale sie postaram bo tylko ona ma te czekoladki no i trzeba czekac ale niektorzy dostali szybko narazie jestem dobrej mysli mam nadzieje tylko ze do maja mi to dojdzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:04   #1053
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Wystawila ponownie - http://www.allegro.pl/item339382328_...owy_aroma.html

Do mnie czekoladka szla 7 dni, ale wyslana byla 2 dni po mojej platności, więc bardzo poprawnie. Ale przyznaję, że opisywane tu czasem kręcenie jest dziwne...
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Z tego, co widziałam to neutrale i negatywy ma głównie za dłuuugi czas oczekiwania na zakupiony towar, więc pewnie wszystko do Ciebie dotrze tyle, że... musisz uzbroić się w cierpliwość
Ale tak w sumie,jak puzniej czytalam,co ta babka miala nawypisywane na aukcji,to doczytalam,ze towar wysyla w ciagu 7 dni od daty otrzymania pieniedzy Stad moze te opuznienia.Nie wiem,czy to bylo wczesniej napisane na naszej aukcji,ale potem gdzies cos takiego dojrzalam.Wiec ona moze twierdzic,ze jest ok,bo przeciez uprzedza klientow o tym.Ale to jest jakas paranoja-7 dni czekac,az Pani przejdzie sie na poczte

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7176134
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:07   #1054
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Faktycznie.Ja kupilam 13 i po zakonczeniu tej aukcji mam napisane,ze nie zostalo nic.Ale na Twojej faktycznie jakies resztki sie ostaly To ladnie laska miesza
A 2 tygodnie,to dla mnie nie tragedia (oczywiscie wolalabym szybciej,ale cierpliwa jestem,wiem,ze rozne rzeczy moga sie po drodze zdarzyc),ale jakbym miala czekac juz 3 tygodnie,to by mnie trafialo (kiedys czekalam miesiac,bo nikt nie raczyl odpisac na maile i odebrac telefonu,a po postraszeniu allegro dopiero wyslano mi towar.Nie powiem,nie bylam zachwycona )
moren, rozumiem, że mogą przydarzyć się jakieś niespodziewane okoliczności i też czasem czekam dłużej na coś co kupiłam, ale w tym przypadku to chyba zaczyna być nagminne

Sama ciągle zastanawiam się nad zakupem, ale ten czas oczekiwania i, z tego co piszecie, brak kontaktu z Panią po transakcji trochę powstrzymują mnie od podjęcia decyzji

Pewnie w końcu i tak kupię tę czekoladkę
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:14   #1055
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
moren, rozumiem, że mogą przydarzyć się jakieś niespodziewane okoliczności i też czasem czekam dłużej na coś co kupiłam, ale w tym przypadku to chyba zaczyna być nagminne

Sama ciągle zastanawiam się nad zakupem, ale ten czas oczekiwania i, z tego co piszecie, brak kontaktu z Panią po transakcji trochę powstrzymują mnie od podjęcia decyzji

Pewnie w końcu i tak kupię tę czekoladkę
Wiem wlasnie Dlatego ciesze sie,ze chlopak tlukl mi do glowy,zebym zwsze najpierw sprawdzala komentarze (na poczatku zawsze o tym zapomnalam,ale miala farta ).Przynajmniej wiadomo,czego mozna sie spodziewac Gozej,kiedy jest tak,jak juz wczesniej pisalam (czyli,jak w przypadku tej Pani),ze np.kosmetyk nie jest dostepny w Polsce,a sprzedajacy jest jedynym na allegro.Wtedy juz tylko woz albo przewoz.
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:17   #1056
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: kosmetyki Bourjois

Tak więc wszystkim oczekującym na przesyłkę z All życzę szybkiego i bezproblemowego zakończenia transakcji

Oraz czekam na wasze opinie dotyczące białej czekoladki
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:20   #1057
madziarra 84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: teraz...z Wrocławia
Wiadomości: 2
GG do madziarra 84
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wybaczcie ze tak z zupelnie innej beczki,ale czy kto smi moze udzielic dpowiedzi na pytanie gdzie we Wrocławiu mozna znalezc pożadna szkole/kurs wizażu?Jestem w tym miesicie od 2 tygodni i jestem na razie lekko zagubiona,a poniewaz poszukuje pracy bardzo chce podniesc swoje kwalifikacjejestem technikiem kosmetyki z doswiadczeniem pracy jako dermokonsutantka i kosmetyczka oczywiscieMoze komus obilo sie o uszka o byc moze gdzies jest praca najchetniej w charakterze dermokonsutantkipozdarw iam!
madziarra 84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 13:27   #1058
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez madziarra 84 Pokaż wiadomość
Wybaczcie ze tak z zupelnie innej beczki,ale czy kto smi moze udzielic dpowiedzi na pytanie gdzie we Wrocławiu mozna znalezc pożadna szkole/kurs wizażu?Jestem w tym miesicie od 2 tygodni i jestem na razie lekko zagubiona,a poniewaz poszukuje pracy bardzo chce podniesc swoje kwalifikacjejestem technikiem kosmetyki z doswiadczeniem pracy jako dermokonsutantka i kosmetyczka oczywiscieMoze komus obilo sie o uszka o byc moze gdzies jest praca najchetniej w charakterze dermokonsutantkipozdarw iam!
Co do pracy,to sie nie orientuje,po prostu trzeba szukac.
Co do kursow i szkol,to owszem-sa.Nie podam Ci konkretnych nazw,bo nie znam,ale moja znajoma studiuje kosmetologie (normalne studia dzienne 5-letnie) inna robi jakis kurs,czy szkole pomaturalna z wizazu.Takze napewno jest,wystarczy poszperac

Co do przesylek,to rowniez zycze powodzenia,napewno w koncu przyjda
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:52   #1059
madziarra 84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: teraz...z Wrocławia
Wiadomości: 2
GG do madziarra 84
Dot.: kosmetyki Bourjois

skrzetnie przeczesuje wszystkie informacje na temat pracy i szkol,tylko jak juz wspomnialam nie znam jescze za dobrze miasta wiec wszystkie wiadomosci sa dla mnie bardzo cennne:0jezeli mozecie mi pomoc bede bardzo wdzieczna
madziarra 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 00:23   #1060
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Uff... Przebrnelam przez caly watek. Tez jestem entuzjastka Bourjois.
Moja kolekcja:
- cień sypki SMR nr 08 - perlowa biel wpadajaca w fiolet - dla mnie raczej średni, obsypuje sie, ciezko aplikuje, pedzelek jest nieporeczny, do nakladania uzywam swoich pedzli z oriflame ale i tak sie obsypuje. Z trwaloscia tez srednio
- blyszczyk EFFET 3D COCTAIL - 27 sunset rose - to jeden z moich ulubionych kosmetykow tej firmy - swietny pedzelek, zelowa konsystencja, dosc dlugo sie utrzymuje, powieksza usta i co najwazniejsze nie ma zadnych drobinek, ktorych nienawidze
- roz do policzkow - PASTELLE, nie pamietam numeru, bo sie starl - ale to moj burzujski KWC - za jakosc i trwalosc, nie przeszkadza mi jego twardosc, konsystencja mi odpowiada, mam go juz bardzo dlugo i ciagle zachowuje swoje wlasciwosci.
- cienie trojki EFFET LUMIERE - w tonacji bezowo-brazowej - moim zdaniem bardzo dobre, nie za twarde, nie za miekkie, dobrze sie nakladaja i dlugo trzymaja
- blyszczyk EFFET 3D - nr 22, jasny bez, bez drobinek, moim zdaniem gorszy od wersji COCTAIL, bardziej wysusza usta i ma koszmarny rozdwajajacy sie pedzelek, co sprawia, ze aplikacja jest srednio przyjemna
- TUSZ TA - czarny, juz mi sie skonczyl, ale byl bardzo dobry, ladnie wydluzal rzesy, rozdzielal i byl naprawde czarny
TUSZ VG - tez juz mi sie skonczyl, moim zdaniem kiepsciutki, zbyt rzadki (byc moze trafilam na taki egzemplarz), sklejal i robil owadzie nozki.
To tyle. Na dniach cykne fotki moim zbiorom
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 08:28   #1061
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

Moja kolekcja powiększyła się o róż nr.34
ale zubożała o błyszczyk 3D COCTAIL. Zgubiłam go na imprezie
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 09:41   #1062
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

ostatnio mi sie spodobal bourjois les nudes nr 34 tylko wlasnie zastanawiam sie czy nie bede miala problemu z aplikacja przez ten wloskowaty pedzelek bo ja zaraz sie nim umiziam za konturem ust no i nie daje takiego typowego efektu tafli wody chyba wiec musze sie powaznie zastanowic ale musze przyznac ze kolorek ma baaardzo ladny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 09:53   #1063
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ostatnio mi sie spodobal bourjois les nudes nr 34 tylko wlasnie zastanawiam sie czy nie bede miala problemu z aplikacja przez ten wloskowaty pedzelek bo ja zaraz sie nim umiziam za konturem ust no i nie daje takiego typowego efektu tafli wody chyba wiec musze sie powaznie zastanowic ale musze przyznac ze kolorek ma baaardzo ladny
A to błyszczyk czy raczej szminka w płynie?U mnie nie ma wogule tych podkładów w pędzelkusą tylko te 10 hours .
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 11:12   #1064
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
A to błyszczyk czy raczej szminka w płynie?U mnie nie ma wogule tych podkładów w pędzelkusą tylko te 10 hours .
moim zdaniem to bardziej blyszczyk. Jest w takim opakowaniu jak coctaile i 3d,tyle,ze jak nazwa wskazuje odcienie sa raczej cieliste. Dostepne sa trzy wersje kolorystyczne. Moim zdaniem bardzo fajne,chcialam kupic sobie nawet jeden z nich podczas promocji w SP,ale okazalo sie,ze obnizka cen ich nie obejmowala
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 12:27   #1065
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
A to błyszczyk czy raczej szminka w płynie?U mnie nie ma wogule tych podkładów w pędzelkusą tylko te 10 hours .
hym taki blyszczyk moze cos z takiej szminki w plynie ma ciezko go wyczuc
Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
moim zdaniem to bardziej blyszczyk. Jest w takim opakowaniu jak coctaile i 3d,tyle,ze jak nazwa wskazuje odcienie sa raczej cieliste. Dostepne sa trzy wersje kolorystyczne. Moim zdaniem bardzo fajne,chcialam kupic sobie nawet jeden z nich podczas promocji w SP,ale okazalo sie,ze obnizka cen ich nie obejmowala
no mi sie tez podoba tylko ze wzgledu na cene wole sie zastanowic zanim go kupie tylko szkoda ze nie daje takieg efektu mokrych ust przynajmniej z tego co go sprawdzalam....raz wiec moze sie myle? no i nie wiem ile on wytrzymuje na ustach bo jak sie ma okazac ze krotko to chyba nie oplaca sie go kupowac?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 17:28   #1066
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

34- rose mythic ja mam . Kiedy się nim maziam na przedpokoju, w świetle halogenowym, to jest tafla Ale w innym niebardzo, może to dlatego, że ja nie daję go dużo, bo dla mnie to gęściuch i źle bym sie czuła z większą ilością. Miałam sobie jeszcze zakupić ten beżowy (chyba 33), ale zrezygnowałam przez tą konsystencję- tymbardziej, że cena nie jest aż taka niska (ja płaciłam 37 zł).

1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:51   #1067
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Od kilku dni trzymam sie z daleka od allegro Dla mnie to jest najwieksze zlo,bo u mnie w miejscowosci sa tylko 2 konkretne drogerie,ktore zamykaja juz o 17,a jak jestem we Wroclawiu,to zazwyczaj nie mam czasu gdzies wstapic,bo albo jestem na zajeciach,albo przed lub po tych zajeciach lece na pociag.Takze normalne perfumerie i drogerie mi nie straszne,gorzej z tymi w necie

Jak tam dziewczyny Wasze czekoladki?Jak sie sprawuja?Jakie wrazenia?I czy te,ktore mialy dojsc juz doszly?
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:16   #1068
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny Wasze czekoladki?Jak sie sprawuja?Jakie wrazenia?I czy te,ktore mialy dojsc juz doszly?
Tak, odebrałam swoją białą czekoladę w sobotę na poczcie. Bardzo mi się podoba. Nałożona bezpośrednio na skórę faktycznie mało widoczna, ale jako rozświetlacz na róż albo brązer - cudo
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:33   #1069
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: kosmetyki Bourjois

Sine.ira czyli najpierw nakładasz róż a na to czekolade?Czy efekt jest intensywny?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 12:18   #1070
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Sine.ira czyli najpierw nakładasz róż a na to czekolade?Czy efekt jest intensywny?
Stopień intensywności zależy też od stopnia nadrobinkowania tego na co nakładasz. Czasem też można rozjaśnić w ten sposób zbyt ciemny brązer albo rozświetlić matowy. Faktem jest, że można kupić całe multum rozświetlaczy tego typu. Nie koniecznie musi to być akurat czekoladka Bourjois Ale ta forma i smakowity zapach...robią swoje.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:22   #1071
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Bourjois

sine.ira a masz już róż osiemnastkę?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:40   #1072
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sine.ira a masz już róż osiemnastkę?
A faktycznie, obiecałam skrobnąć o nim co nieco...Jest faktycznie podobny do 35 Lune D`or, ale jednak bardziej różowy. Też nie daje wyraźnego koloru a raczej poświatę. Ma drobinki złote i różowe (chyba - pewna nie jestem bo z pamięci piszę - nie mam go teraz przed oczami). Fajny
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 14:19   #1073
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Fajnie,ze juz dostalas swoja czekoladke Chyba wyprobuje swoja na inny roz,bo tak sama nie daje (jak dla mnie) oszalamiajacego efektu Ostatnio porzucilam swoje tety,ale czas sie za nie znowu zabrac i wystawic ocene na KWC
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 16:12   #1074
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dla osób polujących na róż nr 18:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=348430962

Ja przed chwilą go kliknęłam. Zostały jeszcze 2 sztuki.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 16:37   #1075
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

moje czekoladki tez przyszyly juz dwa dni temu nie moge narzekac na ta Pania z allegro bo okazalo sie ze przelew mialam wstrzymany i zrealizowalam go dopiero w ten czwartek a w pon juz byly wzielam 52 i53 obie sa sliczne 52 wyglada jakbym faktycznie miala taka opalenizne a ta biala tez ladniutka taka zloto bezowo rozowa jak dla mnie delikatna to fakt ale i tak sie chyba polubimy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 04:57   #1076
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: kosmetyki Bourjois

A ja kupiłam ostatnio lakier do paznokci w cudownym ciemno brązowym kolorze niestetyjakość mniej niż marna wytrzymał 1 dzień. Zła jestem.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 09:15   #1077
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam ostatnio lakier do paznokci w cudownym ciemno brązowym kolorze niestetyjakość mniej niż marna wytrzymał 1 dzień. Zła jestem.
U mnie też lakiery Bourjois kiepsko się trzymają, góra dwa dni. Zreszta mam tak prawie z każdym lakierem czy za 2 zł czy za 30 zł. Nie znam takiego, który dobrze trzyba się tydzień
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 10:20   #1078
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7132483]34- rose mythic ja mam . Kiedy się nim maziam na przedpokoju, w świetle halogenowym, to jest tafla Ale w innym niebardzo, może to dlatego, że ja nie daję go dużo, bo dla mnie to gęściuch i źle bym sie czuła z większą ilością. Miałam sobie jeszcze zakupić ten beżowy (chyba 33), ale zrezygnowałam przez tą konsystencję- tymbardziej, że cena nie jest aż taka niska (ja płaciłam 37 zł).
[/quote]
Na all są po 25.

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam ostatnio lakier do paznokci w cudownym ciemno brązowym kolorze niestetyjakość mniej niż marna wytrzymał 1 dzień. Zła jestem.
Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
U mnie też lakiery Bourjois kiepsko się trzymają, góra dwa dni. Zreszta mam tak prawie z każdym lakierem czy za 2 zł czy za 30 zł. Nie znam takiego, który dobrze trzyba się tydzień
Dziewczyny, a na co lakier nakładacie? Na płytkę soute czy na coś bazowego?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 10:26   #1079
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość


Dziewczyny, a na co lakier nakładacie? Na płytkę soute czy na coś bazowego?

na odżywke
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 10:39   #1080
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Na all są po 25.




Dziewczyny, a na co lakier nakładacie? Na płytkę soute czy na coś bazowego?

I na płytkę i na odżywkę (diamentową Sally Hansen).
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.