Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-05, 19:24   #4441
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja musze kupic ocet jablowy bo jak stosowalam go po farbowaniu to wlosy pieknie mi blyszczaly, a od pol roku nie i straszny mat mi sie zrobil.
A ile go stosowa³a¶? I jako p³ukankê, czy jako¶ inaczej?


Mi chyba przesz³o ombre, jak zobaczy³am jak wygl±da w wersji prostej

http://s3-media4.ak.yelpcdn.com/bpho...SLGKwB0A/l.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-sEWckLLuM7...ombre-hair.jpg
http://s3-media4.ak.yelpcdn.com/bpho...7RZYXggw/l.jpg
http://rainhairsalon.com/wordpress/w...curlyombre.jpg
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 19:30   #4442
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

tak jako plukanke po farbowaniu
ombre na prostych jest bleeee....
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 19:36   #4443
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Oj tam oj tam Po prostu farby sta³y NIEDALEKO ! (w drugim koñcu sklepu )
Sama nie wiem czy siê rozja¶niaæ dalej. Jako¶ mi wena minê³a
Jak nie masz weny, to nie ma co szaleæ. Mnie podoba siê wiele kolorów, ale na razie jestem zakochana we w³asnym, wiêc te¿ na razie nie bêdê szaleæ.

Cytat:
Na warunki amerykañskie to chyba ma³o. Oni domy z p³yty pa¼dzierzowej buduj± wiêc tanim kosztem to sobie mo¿na zbudowaæ 400m
Ja mam 50m2. Do niedawna sobie mieszka³am na nich sama z pieskiem a teraz siê trochê zmieni³o
Tak, zw³aszcza na amerykañskiej prowincji. Tania dzia³ka, tanie materia³y budowlane.

I nawet nie dziwiê siê, ¿e 130 wydaje siê ma³e, jak kto¶ mieszka³ w 400. Jak bym mia³a kanapê wielko¶ci minivana, wannê wielko¶ci basenu, garderobê wielko¶ci 25m2, to ba³abym siê, ¿e w 130 nie pomieszczê siê i nie odnajdê

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Guma przesz³a ca³kowicie Kupi³am Loreala Czerwonego - natychmiastowa kuracja (czy jako¶ tak...) u¿y³am ze trzy razy i przesz³o.... Wyczyta³am ¿e farbowanym w³osom wystarczy zamkn±æ ³uski czyms zakwaszaj±cym albo u¿yæ odzywki do farbowanych... i chyba tak w³a¶nie jest, nie bêde ju¿ kombinowaæ z ton± od¿ywek, zw³aszcza proteinowych ....
Ja jak farbujê, to do porcji zwyk³ej od¿ywki dolewam ocet. Nie lubiê proteinowych od¿ywek, bo mi w³oski po nich stercz±. A jak farbujê sklepówkami, to nie za bardzo lubiê te do³±czone od¿ywki. Owszem w³osy s± po nich bardzo "¶liskie" i ³atwo je rozczesaæ bez u¿ycia szczotki czy grzebienia. Pewnie jak kto¶ ma cienkie w³osy albo normalne, to mu fajnie taka od¿ywka doci±¿a, ale moje grube kud³y staj± siê po nich ciê¿kie I niestety po wiêkszo¶ci takich od¿ywek stercz± w³oski (bo s± mocno proteinowe).

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mi chyba przesz³o ombre, jak zobaczy³am jak wygl±da w wersji prostej
A nie mówi³am Efekt "WOW, ale piêkne, zaraz zemdlejê" jest na u³o¿onych w fale w³osach. Bez fal, jest OK, ale bez sza³u.

Na pewno to fajna metoda "przej¶ciowa" np. jak kto¶ wraca do natury, a nie chce ¶cinaæ w³osów na krótko, mieæ odrostów itp. itd. Ale piêknie pofarbowanych w³osów po prostu szkoda masakrowaæ
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-05 o 19:38
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 19:36   #4444
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A nie mog³a¶ o tym L'Orealu wcze¶niej napisaæ? Bo ja tego ró¿owego Gliss Kura chyba ¶rednio polubiê, bo prawie nic bardziej nie wyg³adza ni¿ taka Alterra z aloesem lub Garnier z awokado i karite...
¯eby chocia¿ jaki¶ wiêkszy b³ysk dawa³, ale te¿ nie Jedyne co to wróci³o lekkie elektryzowanie w³osów przy za czêstym przeczesywaniu w³osów - ju¿ wiem za co nie znosi³am od¿ywek z silikonami

Byle by³ grzeczny to mo¿e zostaæ
Taki do koñca grzeczny to lepiej nie

Nie napisa³am o Lorealu bo nie wiedzia³am ale nie wiem czy by Co posluzy³ skoro mamy inne w³osy.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Woow faktycznie to proste ombre wygl±da beznadziejnie
Ocet jest super, nawet taki zwyk³y siê nadaje. Ja wlewa³am zawsze do miski zimn± wodê i trochê octu na oko i tym p³uka³am.
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Jak nie masz weny, to nie ma co szaleæ. Mi podoba siê wiele kolorów, ale na razie jestem zakochana we w³asnym, wiêc te¿ na razie nie bêdê szaleæ.

Tak, zw³aszcza na amerykañskiej prowincji. Tania dzia³ka, tanie materia³y budowlane.

I nawet nie dziwiê siê, ¿e 130 wydaje siê ma³e, jak kto¶ mieszka³ w 400. Jak bym mia³a kanapê wielko¶ci minivana, wannê wielko¶ci basenu, garderobê wielko¶ci 25m2, to ba³abym siê, ¿e w 130 nie pomieszczê siê i nie odnajdê

Ja jak farbujê, to do porcji zwyk³ej od¿ywki dolewam ocet. Nie lubiê proteinowych od¿ywek, bo mi w³oski po nich stercz±. A jak farbujê sklepówkami, to nie za bardzo lubiê te do³±czone od¿ywki. Owszem w³osy s± po nich bardzo "¶liskie" i ³atwo je rozczesaæ bez u¿ycia szczotki czy grzebienia. Pewnie jak kto¶ ma cienkie w³osy albo normalne, to mu fajnie taka od¿ywka doci±¿a, ale moje grube kud³y staj± siê po nich ciê¿kie I niestety po wiêkszo¶ci takich od¿ywek stercz± w³oski (bo s± mocno proteinowe).
O nie wpad³am na to ¿eby ocet zmieszaæ z ozywk±, ale wypróbujê. Ciekawe jakby wygl±da³y w³osy po samej p³ukance octowej bez od¿ywki?

Mieszkanie to jakie by nie by³o , i tak w koñcu wychodzi ¿e jest za ma³e Nagromadzi siê tych rzeczy bez sensu...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 19:45   #4445
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
tak jako plukanke po farbowaniu
ombre na prostych jest bleeee....
To jeszcze pomêczê - w jakiej ilo¶ci to rozrabia³a¶?

Racja, ombre ³adnie wygl±da tylko na zakrêconych w³osach lub chocia¿ falowanych. Na prostych to jak ogromny odrost

A mi, leniowi ogromnemu, z pewno¶ci± by siê nie chcia³o codziennie w³osów krêciæ, skoro mi siê nawet nie chce na³o¿yæ kremu BB i tuszu do rzês
Dodatkowo przewa¿a fakt, ¿e nie mam ani lokówki, ani prostownicy, a jedynie suszarkê, to "troszkê" by by³o ciê¿ko uzyskaæ grube loki.
Bo w mniejszych sprê¿ynkach wygl±dam jakby mi wyj±tkowo t³usty baran na g³owie klapn±³.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A nie mówi³am Efekt "WOW, ale piêkne, zaraz zemdlejê" jest na u³o¿onych w fale w³osach. Bez fal, jest OK, ale bez sza³u.

Na pewno to fajna metoda "przej¶ciowa" np. jak kto¶ wraca do natury, a nie chce ¶cinaæ w³osów na krótko, mieæ odrostów itp. itd. Ale piêknie pofarbowanych w³osów po prostu szkoda masakrowaæ
jasne, jako metoda przej¶ciowa i od¶wie¿ane ombre jest super. Tylko ta konieczno¶æ dodatkowej stylizacji "¿eby to mia³o rêce i nogi" mi nie odpowiada.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Taki do koñca grzeczny to lepiej nie

Nie napisa³am o Lorealu bo nie wiedzia³am ale nie wiem czy by Co posluzy³ skoro mamy inne w³osy.

Woow faktycznie to proste ombre wygl±da beznadziejnie
Ocet jest super, nawet taki zwyk³y siê nadaje. Ja wlewa³am zawsze do miski zimn± wodê i trochê octu na oko i tym p³uka³am.
No jasne, ¿e nie mo¿e byæ grzeczny ca³y czas. W koñcu w ka¿dym kotku drzemie tygrys (a przynajmniej powinien), który mo¿e siê ujawniæ kiedy potrzeba


A z tym L'Orealem to ja go sobie na listê "kupiæ kiedy¶-tam" wpiszê, bo mam obecnie za du¿o badziewia w³osowego, a jeszcze dokupi³am ten GK w sobotê
Za to spróbujê potuningowaæ sobie od¿ywki octem, tak jak napisa³a przed chwil± rumpleteazer - tylko muszê kupiæ jab³kowy, bo po zwyk³ym mi za mocno ¶mierdz± w³osy.
No mo¿e dodam jeszcze dodatkowo troszkê jakiego¶ olejku, ¿eby lepiej doci±¿yæ w³osy, hm...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-05 o 19:47
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 19:59   #4446
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Racja, ombre ³adnie wygl±da tylko na zakrêconych w³osach lub chocia¿ falowanych. Na prostych to jak ogromny odrost
Moim zdaniem na prostych te¿ mo¿e ³adnie wygl±daæ, ale nie takie "pasemkowe" tylko "tonalne" (na danej wysoko¶ci fryzury wszystkie w³osy, a nie tylko pasma, maj± ten sam kolor + kolor bardzo bardzo delikatnie zmienia siê w dó³).

Niemniej ombre bardzo straci³o w moich oczach, gdy zaobserwowa³am, ¿e najlepiej wygl±daj± w nim gwiazdy na wybiegu i modelki na sesji. Jak L'Oreal wypu¶ci³ swoj± seriê ombre, to pogrzeba³am w necie i poogl±da³am dzie³a blogerek. Hmmm... Naprawdê trzeba mieæ do¶wiadczenie w farbowaniu, ¿eby tego nie sknociæ.

Dlatego bêdê jutro trzyma³a kciuki za nasz± Kachulê! Ona ma szansê na ³adne ombre, bo do¶wiadczenie w farbowaniu ma du¿e.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 20:06   #4447
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem na prostych te¿ mo¿e ³adnie wygl±daæ, ale nie takie "pasemkowe" tylko "tonalne" (na danej wysoko¶ci fryzury wszystkie w³osy, a nie tylko pasma, maj± ten sam kolor + kolor bardzo bardzo delikatnie zmienia siê w dó³).

Niemniej ombre bardzo straci³o w moich oczach, gdy zaobserwowa³am, ¿e najlepiej wygl±daj± w nim gwiazdy na wybiegu i modelki na sesji. Jak L'Oreal wypu¶ci³ swoj± seriê ombre, to pogrzeba³am w necie i poogl±da³am dzie³a blogerek. Hmmm... Naprawdê trzeba mieæ do¶wiadczenie w farbowaniu, ¿eby tego nie sknociæ.

Dlatego bêdê jutro trzyma³a kciuki za nasz± Kachulê! Ona ma szansê na ³adne ombre, bo do¶wiadczenie w farbowaniu ma du¿e.
Ano, dobrego ombre nie mo¿na zrobiæ samemu. Chodzi mi o rozja¶nianie do³u.

Bo je¶li siê przyciemnia górê przy ja¶niejszej bazie to jest troszkê ³atwiej. Wystarczy wtedy najwiêcej farby na³o¿yæ na górze, a ni¿ej zje¿d¿aæ pêdzelkiem nie nabieraj±c za du¿o farby, albo przeczesaæ szerokim, ¶rednio-gêstym grzebieniem farbê z góry ni¿ej i siê zrobi ³adny gradient
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 20:08   #4448
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Za to spróbujê potuningowaæ sobie od¿ywki octem, tak jak napisa³a przed chwil± rumpleteazer - tylko muszê kupiæ jab³kowy, bo po zwyk³ym mi za mocno ¶mierdz± w³osy.
Te¿ muszê sobie u¿yæ w innych okoliczno¶ciach, ni¿ "po farbowaniu". Moje w³osy s± z gatunku "im wiêcej kombinujesz, tym gorzej wygl±daj±", wiêc wkrêca³am ocet, tylko do zamykania ³usek po farbowaniu. Rzekomo tych gotowych "kwa¶nych od¿ywek po farbowaniu" te¿ u¿ywa siê tylko raz, potem ju¿ nie trzeba.

No ale niby octem mo¿na wyg³adziæ w³osy, a moje, jak jest wilgotno, to zaczynaj± sterczeæ Ocet raczej nie obci±¿y mi kud³ów, wiêc wiele nie ryzykujê.

Ogl±dam Kachulê nasz± w linku, który dzi¶ nam zaserwowa³a i bardzo podoba mi siê w br±zowych w³osach
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 20:44   #4449
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 50m2. Do niedawna sobie mieszka³am na nich sama z pieskiem a teraz siê trochê zmieni³o



Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

A nie mówi³am Efekt "WOW, ale piêkne, zaraz zemdlejê" jest na u³o¿onych w fale w³osach. Bez fal, jest OK, ale bez sza³u.

Na pewno to fajna metoda "przej¶ciowa" np. jak kto¶ wraca do natury, a nie chce ¶cinaæ w³osów na krótko, mieæ odrostów itp. itd. Ale piêknie pofarbowanych w³osów po prostu szkoda masakrowaæ
Dziewczyny te zdjêcia to gówniano wykonane ombre i to widaæ nawet jak w³osy s± u³o¿one w lokach.
Powtórzê, ¿e dobrze wykonane jest piêkne obojêtnie na jakich w³osach.
http://cdn.blogs.sheknows.com/celebs...ilson-hair.jpg
http://www.heygirl.net/wp-content/up...sy-fuentes.jpg
http://www.dailymakeover.com/wp-cont...alba-ombre.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-yVyO2VDveeg/Ua-Bm0Uuf6I/AAAAAAAAA8U/HUZmD6Ym_oM/s1600/Khloe_Kardashian__Fab_Spr ing_Look_Printed_Blue_Dre ss_Orange_Accessories_201 3_Long_Ombre_Hair.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...style-2013.jpg

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
T
Ogl±dam Kachulê nasz± w linku, który dzi¶ nam zaserwowa³a i bardzo podoba mi siê w br±zowych w³osach
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-05 o 20:43
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 20:46   #4450
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Tutaj ¿adne z ombre mi siê nie podoba
Chyba mi przesz³o ju¿, bo jedyna osoba której ombre mi siê podobaj±, Guy Tang, jest nieosi±galna dla mnie

Edit:
doda³a¶ zdjêcie Sandry Bullock jak ja komentowa³am. Dobra, Sandra ma jedyne ombre z ca³ego setu, które mi siê podoba proste
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-05 o 20:52
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:04   #4451
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A mi siê Jessica Alba podoba, choæ ma du¿± ró¿nicê w kolorach. Ale nie ma "pasemek ombre", tylko tony na wszystkich w³osach. A takie ombre na prostych w³osach mi siê podoba
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 21:15   #4452
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Edit:
doda³a¶ zdjêcie Sandry Bullock jak ja komentowa³am. Dobra, Sandra ma jedyne ombre z ca³ego setu, które mi siê podoba proste
A widzisz

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A mi siê Jessica Alba podoba, choæ ma du¿± ró¿nicê w kolorach. Ale nie ma "pasemek ombre", tylko tony na wszystkich w³osach. A takie ombre na prostych w³osach mi siê podoba
Powiedzia³am, ¿e s± ³adne na prostych jak s± dobrze zrobione
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:15   #4453
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
¦redni br±z nic mi nie mówi, bo ka¿dy sobie to wyobra¿a inaczej.
Gdyby¶ pamiêta³a numerek ostatniej farby jak± nak³ada³a¶ (o ile mia³a "normaln±" numeracjê je¶li chodzi o poziomy).

Ostatnio robi³am LOREAL EXCELLENCE Creme 4

Na pocz±tku wysz³o do¶æ ciemno, po ok.2 tyg. zaczê³o wygl±daæ na br±zowy, teraz po prawie 2 miesi±cach jeszcze przeja¶nia³o, w sumie wola³abym ciut ja¶niejsze.
__________________
W ¿yciu tylko to siê liczy, by i¶æ razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczê¶liwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt porêczna w ¿yciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:26   #4454
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio robi³am LOREAL EXCELLENCE Creme 4

Na pocz±tku wysz³o do¶æ ciemno, po ok.2 tyg. zaczê³o wygl±daæ na br±zowy, teraz po prawie 2 miesi±cach jeszcze przeja¶nia³o, w sumie wola³abym ciut ja¶niejsze.
Aha. To ten "kasztan" 4,01 te¿ wyjdzie ciemny bo to ten sam poziom. Jak chcesz ja¶niej szukaj z poziomu 5 - pierwsza cyferka ze wszystkich musi byæ 5.
A skoro nie chcia³a¶ rudych refleksów to unikaj wszystkiego z 4, 5 i 6 po przecinku bo to s± ro¿ne odcienie rudo¶ci i czerwieni.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A widzisz


Powiedzia³am, ¿e s± ³adne na prostych jak s± dobrze zrobione
A widzê. Tylko ten malusi szczególik "jak jest dobrze zrobione" to taki do¶æ wa¿ny jest.
Bo niestety trzeba mieæ szczê¶cie (albo furê kasy) ¿eby i¶æ do kogo¶, kto ci nie zmasakruje w³osów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:34   #4455
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Aha. To ten "kasztan" 4,01 te¿ wyjdzie ciemny bo to ten sam poziom. Jak chcesz ja¶niej szukaj z poziomu 5 - pierwsza cyferka ze wszystkich musi byæ 5.
A skoro nie chcia³a¶ rudych refleksów to unikaj wszystkiego z 4, 5 i 6 po przecinku bo to s± ro¿ne odcienie rudo¶ci i czerwieni.
Obawiam siê ze pi±tka zafarbuje tylko odrost, a ciemne koñce pozostan± bez zmian
__________________
W ¿yciu tylko to siê liczy, by i¶æ razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczê¶liwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt porêczna w ¿yciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:45   #4456
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Poka¿ wiadomo¶æ
Obawiam siê ze pi±tka zafarbuje tylko odrost, a ciemne koñce pozostan± bez zmian
Ale po co chcesz koñce farbowaæ, skoro ju¿ s± ciemne? Przecie¿ to nie ma potrzeby farbowaæ za ka¿dym razem po ca³o¶ci je¶li nie zmienia siê bardzo wyra¼nie koloru z jasnego na ciemny.

Chyba ¿e liczy³a¶, ¿e ja¶niejsza farba ci je rozja¶ni - wtedy odpowied¼ jest nie, sama farba nie rozja¶ni, je¶li nie jest farb± rozja¶niaj±c±. A nawet farba rozja¶niaj±ca nie da rady bardzo mocno rozja¶niæ farbowanej czê¶ci, osi±galne jest zej¶cie o pó³, mo¿e jeden ton.

Je¶li farbujesz zbli¿onym poziomem i bez gryz±cego siê odcienia to najpierw odrost, a na jakie¶ ostatnie 10-15 minut czasu farbowania z ulotki nak³adasz /malaksujesz /przeci±gasz farbê na d³ugo¶æ dla od¶wie¿enia koloru.

Jak siê boisz, ¿e 5 wyjdzie za jasno to bie¿ 4,01 co pokaza³a¶. Ale to prawie pewne, ¿e bêdzie ciemno jak przy poprzedniej 4.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-05 o 21:47
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-05, 22:33   #4457
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak siê boisz, ¿e 5 wyjdzie za jasno to bie¿ 4,01 co pokaza³a¶. Ale to prawie pewne, ¿e bêdzie ciemno jak przy poprzedniej 4.
Nawet bardzo pewne.To w koñcu i tak co¶ popielatego, wiêc ciemniejszego.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 06:29   #4458
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

¦ni³o mi siê ¿e zrobi³am w³osy rozjasniaczem i mi odpadly
Ten sen chyba oznacza ze muszê zrobiæ sobie odwyk od wiza¿u
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 07:14   #4459
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
¦ni³o mi siê ¿e zrobi³am w³osy rozjasniaczem i mi odpadly
Ten sen chyba oznacza ze muszê zrobiæ sobie odwyk od wiza¿u
A mi ¶ni³o siê, ¿e zrobi³am ombre, dzi¶ próbujê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 07:26   #4460
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez przed slubem nie kombinowalam tylko szlam w dlugosc :d bo chcialam dlugie i cieeeemne wlosy zeby pasowaly do czarnych elementow sukienki. Jak postanowilam tak zrobilam, a teraz po slubie juz kombinuje sobie wiec cie dobrze rozumiem.
:d
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 07:39   #4461
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A mi ¶ni³o siê, ¿e zrobi³am ombre, dzi¶ próbujê
Mam nadziejê ¿e Twój sen siê spe³ni mój lepiej nie
Wiesz co mia³a¶ racjê z tym wymywaniem koloru, mam wra¿enie ¿e mój teraz dopiero "doszed³" po dwóch tygodniach od farbowania

Mój wstepny plan na najbli¿sze miesi±ce to zejscie na 8 i zrobienie jakiegos 8.2, 8.3 lub jakiejs kombinacji tych odcieni a jak to bêdzie faktycznie to jeszcze zobacze
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 07:53   #4462
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê ¿e Twój sen siê spe³ni mój lepiej nie
Wiesz co mia³a¶ racjê z tym wymywaniem koloru, mam wra¿enie ¿e mój teraz dopiero "doszed³" po dwóch tygodniach od farbowania

Mój wstepny plan na najbli¿sze miesi±ce to zejscie na 8 i zrobienie jakiegos 8.2, 8.3 lub jakiejs kombinacji tych odcieni a jak to bêdzie faktycznie to jeszcze zobacze
Wiem, ¿e siê wymywa ale ja zawsze doczekaæ siê nie mogê. Nie po to siê farbuje aby czekaæ 2 tygodnie na po¿±dany kolor
Ja bym ci poleca³a 8,2 bo z trójk± to mo¿e byæ rudawe jak u mnie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:01   #4463
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula jestem mega ciekawa co Ci wyjdzie do tego robisz jakby na odwrot niz tradycyjne ombre bo przyciemniasz gore, a nie rozjasniasz dol.

Ja za to rozkminiam czy kupic jeszcze jeden balsam Deba z biedronki. W sumie to przecietniak ale swietnie mi zmiekcza wlosy.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:03   #4464
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e siê wymywa ale ja zawsze doczekaæ siê nie mogê. Nie po to siê farbuje aby czekaæ 2 tygodnie na po¿±dany kolor
Ja bym ci poleca³a 8,2 bo z trójk± to mo¿e byæ rudawe jak u mnie.
Te¿ mi siê podoba 8.2 tylko siê zieleni bojê... bo to chyba jest tak ¿e jak mam z³otawe w³osy to z fioletem (8.2 to fiolet nie? ) mo¿e wyj¶æ zieleñ?
Kachula teraz jeste¶ moim blondowym autorytetem

O w³a¶nie zauwa¿y³am ¿e masz nowy av! Podcielas w³osy? ??

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-06 o 08:05
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:40   #4465
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula jestem mega ciekawa co Ci wyjdzie do tego robisz jakby na odwrot niz tradycyjne ombre bo przyciemniasz gore, a nie rozjasniasz dol.

Ja za to rozkminiam czy kupic jeszcze jeden balsam Deba z biedronki. W sumie to przecietniak ale swietnie mi zmiekcza wlosy.
Ano odwrotne. A co to te Deba? To co Moragan i ja mam? Kupi³am co¶ i nawet na nazwê nie patrzy³am, kupi³am bo Morgan kupi³a

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mi siê podoba 8.2 tylko siê zieleni bojê... bo to chyba jest tak ¿e jak mam z³otawe w³osy to z fioletem (8.2 to fiolet nie? ) mo¿e wyj¶æ zieleñ?
Kachula teraz jeste¶ moim blondowym autorytetem

O w³a¶nie zauwa¿y³am ¿e masz nowy av! Podcielas w³osy? ??
Podciê³am i jeszcze bêdê musia³a, bo no¿yczki by³y tak têpe ¿e mi kropki bia³e porobi³y

SIEDZÊ Z OMBRE! Muahahahahaha
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:54   #4466
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ano odwrotne. A co to te Deba? To co Moragan i ja mam? Kupi³am co¶ i nawet na nazwê nie patrzy³am, kupi³am bo Morgan kupi³a



Podciê³am i jeszcze bêdê musia³a, bo no¿yczki by³y tak têpe ¿e mi kropki bia³e porobi³y

SIEDZÊ Z OMBRE! Muahahahahaha
:hahahah:
"kupilam bo Morgan kupila"
kolejny zabojczy tekst
tak to to


oooo czekam na efekty!
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:01   #4467
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
SIEDZÊ Z OMBRE! Muahahahahaha

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
:hahahah:
"kupilam bo Morgan kupila"
kolejny zabojczy tekst
tak to to

oooo czekam na efekty!
dobre dobre
No ale ja w sumie robi³am wcze¶niej garnierami bo Kachula robi³a
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:03   #4468
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ


dobre dobre
No ale ja w sumie robi³am wcze¶niej garnierami bo Kachula robi³a
a ja kupilam garniery bo Ty kupilas
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:06   #4469
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
:hahahah:
"kupilam bo Morgan kupila"
kolejny zabojczy tekst
tak to to


oooo czekam na efekty!
Chyba przedobrzy³am... Albo bêdê mieæ br±z z jasnymi ma³ymi koñcami albo... nie wiem

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

No ale ja w sumie robi³am wcze¶niej garnierami bo Kachula robi³a


Suszê w³osy w rêczniku na razie i... chyba farba nic nie wziê³a Wiem, ¿e istnieje co¶ takiego jak przedobrzenie i wtedy w³osy nie ³api± ¿adnej farby... Kurcze...

Nie wiem co Loreal ma w tych mega od¿ywkach na 6 razy ale s± bomba. No w³osy jedwab po nich. Gorzej z wypadaniem. Zawsze po Loreal mi w³osy lec± jak g³upie. Wyjê³am masê. Ech. Musze przestaæ farbowaæ!!! Lepiej ¿eby te ombre co¶ wysz³o bo normalnie jak nie to idê po jaki¶ fioletowy br±z i walê na ³eb.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:08   #4470
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a ja kupilam garniery bo Ty kupilas
no teraz to pad³am

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba przedobrzy³am... Albo bêdê mieæ br±z z jasnymi ma³ymi koñcami albo... nie wiem





Suszê w³osy w rêczniku na razie i... chyba farba nic nie wziê³a Wiem, ¿e istnieje co¶ takiego jak przedobrzenie i wtedy w³osy nie ³api± ¿adnej farby... Kurcze...

Nie wiem co Loreal ma w tych mega od¿ywkach na 6 razy ale s± bomba. No w³osy jedwab po nich. Gorzej z wypadaniem. Zawsze po Loreal mi w³osy lec± jak g³upie. Wyjê³am masê. Ech. Musze przestaæ farbowaæ!!! Lepiej ¿eby te ombre co¶ wysz³o bo normalnie jak nie to idê po jaki¶ fioletowy br±z i walê na ³eb.
Kachula a mo¿e Twoje w³osy potrzebuj± pigmentacji ???
Je¶li lubisz te od¿ywki z farby Loreal to wypróbuj koniecznie te ich "natychmiastowe kuracje" genialne s±!
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.