ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 22:16   #1
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272

ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?


Dziewczyny mam pytanie pewnie wielu z Was wyda się głupie ale zaryzykuję.

Otóż zawsze myślałam że na czyjś ślub, wesele do sukienki wypada założyć pończochy rajstopy no cokolwiek żeby noga nie była goła... co za tym idzie zawsze miałam zakryte buty całe bądź w taki sposób aby nie było na palcach widać że owe pończochy mam (uważam że nie ma nic gorszego jak wielki szew na palcach przy odkrytych butach) ale zauważyłam że wiele dziewczyn (podczas gdy ja się gotuję w całym umundurowaniu) ma po prostu zwykłe sandałki i gołe nogi.... Więc jak to jest czy to ja jestem jakaś dziwna czy mam troszkę racji ? :/ Dzięki
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:33   #2
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Fajne pytanie Ja zazwyczaj mam pończochy, bo mnie buty zawsze strasznie obcierają.. ale w sierpniu byłam na weselu, było strasznie gorąco i byłam bez- nóżki opalone, pięknie wygolone, nabalsamowane i gra gitara
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:40   #3
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

nie wiem dlaczego sie tak zdarzylo w moim przypadku ze na kazdym weselu jakim bylam byla akurat pora letnia wiec ja nie wyobrazam sobie zalozyc ponczochy jesli chodzi o wesele w okresie zimy badz jesien , wczesna wiosna no to chyba a raczej napewno zalozylabym no i oczywiscie buty nie moglyby miec odkrytych palcow ;-) nigdy sie nie zastanawialam nad tym czy powinno sie nosic ponczochy czy nie idac na slub do kogos ale raczej kwestia tego kto jak woli i komu jak wygodniej ....
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:42   #4
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego sie tak zdarzylo w moim przypadku ze na kazdym weselu jakim bylam byla akurat pora letnia wiec ja nie wyobrazam sobie zalozyc ponczochy jesli chodzi o wesele w okresie zimy badz jesien , wczesna wiosna no to chyba a raczej napewno zalozylabym no i oczywiscie buty nie moglyby miec odkrytych palcow ;-) nigdy sie nie zastanawialam nad tym czy powinno sie nosic ponczochy czy nie idac na slub do kogos ale raczej kwestia tego kto jak woli i komu jak wygodniej ....
mnie zawsze uczono że nie wypada stąd moje pytanie coś w deseń że jak idę coś załatwić do jakiegoś urzędu to też nie odstrzelę się jak na dyskotekę ale może to kwestia pokolenia hihihi
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:55   #5
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Angel, dla mnie też nie wypada. Brak rajstop/pończoch= Brak elegancji
A już w ogóle nie wyobrażam sobie nie mieć ich pod elegancką, odświętną suknią slubną.
Po prostu NIE.
Można dostać rajstopy bez wzmocnien, wszystkie pończoszki , które kiedykolwiek miałam nie miały ani szwów , ani tym bardziej wzmocnień na paluszkach, więc można i sandały ubrać

I nie przesadzajmy, większość restauracji/ sal weselnych ma klimatyzację.. więc czy lato czy nie lato- co za różnica.

Każdy robi jak chce oczywiście , ale ja nie wyszłabym na żadne eleganckie przyjęcie z gołymi nogami.
Chyba, że letnie party w ogródku z grilem( a i wtedy to nie wiem, bo komary zjedzą)
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 06:15   #6
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

ja tez sobie nie wyobrażam pójść na imprezę (wesele) bez rajstop. Dla mnie to brak elegancji ale każdy robi jak uważa. Byłam raz nawet na weselu co panna mloda nie miala rajstop szok przezylam. Strasznie to wygladala jakby nie do konca ubrana
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:12   #7
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Dobry temat!

Mnie też sie wydaje, że jednak rajstopy czy pończochy dodają elegancji. Jeszcze na czyjeś wesele w środku lata mogłabym ewentualnie pójść w samych sandałkach (pod warunkiem, że by to fajnie wyglądało do sukienki, czyli sukienka jakaś zwiewna, a nie taka strasznie elegancka), ale pod suknię ślubną to wydaje mi się, że lepiej jednak coś mieć

Ja zawsze do sandałów zakładam takie specjalne cieniutkie rajstopy z niewidocznym szwem na palcach i wtedy praktycznie ich nie widać, natomiast nogi wyglądają na smuklejsze i ładnie się błyszczą

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie pończoch Bo nigdy czegoś takiego nie miałam na sobie, ale zastanawiam się czy nie kupić sobie na swój ślub - będzie lato, a pończochy są chyba bardziej przewiewne, poza tym to coś wyjątkowego na wyjątkową okazję Natomiast nie za bardzo mi się podoba coś takiego jak pas do pończoch. Dlatego chciałam się zapytać czy można nosić same pończochy bez pasa? Czy one się trzymają same, czy lepiej jednak zainwestować w pas albo pozostać przy rajstopach? Dodam, że zamierzam dużo tańczyć na weselu
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 08:15   #8
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Mam jeszcze takie pytanie odnośnie pończoch Bo nigdy czegoś takiego nie miałam na sobie, ale zastanawiam się czy nie kupić sobie na swój ślub - będzie lato, a pończochy są chyba bardziej przewiewne, poza tym to coś wyjątkowego na wyjątkową okazję Natomiast nie za bardzo mi się podoba coś takiego jak pas do pończoch. Dlatego chciałam się zapytać czy można nosić same pończochy bez pasa? Czy one się trzymają same, czy lepiej jednak zainwestować w pas albo pozostać przy rajstopach? Dodam, że zamierzam dużo tańczyć na weselu
Są specjalne pończochy samonośne, które mają na górze wszyty silikon, zapobiegający zsuwaniu się pończoch. Na wszystkie wesela/sylwestry/itp. zakładam właśnie takie pończochy, bo rajstop nie lubię nosić
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:23   #9
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

ja również nie wyobrażam sobie pójścia na wesele czy do kogoś czy na swoje z gołymi nogami. Jest go dla mnie mało eleganckie, ale też i oznacza brak szacunku dla Młodej Pary czy moich gości. W większości sal jak pisały dziewczyny jest klimatyzacja, więc ciepło nie jest żadną wymówką. W maju wychodzę za mąż i nie wyobrażam sobie nie założyć pończoch, mimo wielu warstw sukni. Wszystko zależy od gustu i wychowania. Dla mnie po prostu nie wypada na tego typu okazje nie założyć pończoch, ale ile ludzi tyle gustów. Każdy ma inne priorytety.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:25   #10
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dobry temat!

Mnie też sie wydaje, że jednak rajstopy czy pończochy dodają elegancji. Jeszcze na czyjeś wesele w środku lata mogłabym ewentualnie pójść w samych sandałkach (pod warunkiem, że by to fajnie wyglądało do sukienki, czyli sukienka jakaś zwiewna, a nie taka strasznie elegancka), ale pod suknię ślubną to wydaje mi się, że lepiej jednak coś mieć

Ja zawsze do sandałów zakładam takie specjalne cieniutkie rajstopy z niewidocznym szwem na palcach i wtedy praktycznie ich nie widać, natomiast nogi wyglądają na smuklejsze i ładnie się błyszczą

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie pończoch Bo nigdy czegoś takiego nie miałam na sobie, ale zastanawiam się czy nie kupić sobie na swój ślub - będzie lato, a pończochy są chyba bardziej przewiewne, poza tym to coś wyjątkowego na wyjątkową okazję Natomiast nie za bardzo mi się podoba coś takiego jak pas do pończoch. Dlatego chciałam się zapytać czy można nosić same pończochy bez pasa? Czy one się trzymają same, czy lepiej jednak zainwestować w pas albo pozostać przy rajstopach? Dodam, że zamierzam dużo tańczyć na weselu
co do pończoch to są samonośne nie musisz mieć do nich pasa tylko przed kupnem sprawdź na ile się rozciągają najlepiej kup jedną parę to nie majątek i załóż w domu i będziesz wiedziała czy są dobre ja kiedyś kupiłam takie że ten silikon był tak wąski że ledwo założyłam a potem mnie tak uciskał że ledwo wytrzymałam od tej pory najpierw kupuje próbne a potem ew jakiś zapas
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:31   #11
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

A jak dla mnie dziewczyny które przy 30 stopniach zakładają rajstopy i zakryte buty wyglądają śmiesznie...szczególnie do lekkiej sukienkiPoza tym wszystko właśnie zależy od sukienki. Jeśli ktoś w lecie na wesele ubiera się w balową kiecę z jakiejś tafty no to w sandałach będzie wyglądać głupio. Ale jeśli zakłada się lekką sukienkę to sandałki są jak najbardziej na miejscu ładnie pomalowane pazurki, ogolona nóżka i obcasik wyglądają bardzo elegancko. Ja jak zakładam sandałki na obcasie i krótką sukienkę zawsze mam poczucie elegancji. Noga oddycha i jest super Poza tym idąc na wesele człowiek powinien się po prostu czuć komfortowo-a nie męczyć przez kilka godzin...a mnie rajstopy w lecie męczą tych których nie męczą podziwiam ja bym nie wytrzymała...poszłam raz...i zaraz po wejściu na salę pobiegłam do łazienki i je ściągnęłam...bo miałam wrażenie że mi się wszystko przegrzewa z pończochami samonośnymi było tak samo...miałam wrażenie że mi się odparzenia porobią od tego silikonu....

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
ja również nie wyobrażam sobie pójścia na wesele czy do kogoś czy na swoje z gołymi nogami. Jest go dla mnie mało eleganckie, ale też i oznacza brak szacunku dla Młodej Pary czy moich gości. W większości sal jak pisały dziewczyny jest klimatyzacja, więc ciepło nie jest żadną wymówką. W maju wychodzę za mąż i nie wyobrażam sobie nie założyć pończoch, mimo wielu warstw sukni. Wszystko zależy od gustu i wychowania. Dla mnie po prostu nie wypada na tego typu okazje nie założyć pończoch, ale ile ludzi tyle gustów. Każdy ma inne priorytety.
Że niby jak rajstop czy pończoch nie założę to nie okazuję młodym szacunku??!! No takiej bzdury to ja jeszcze nie słyszałam....myślę że brak szacunku to jak ludzie w dżinsach przychodzą...upijają się...klną...ubliżają....
Ja też niedługo wychodzę za mąż i jeśli któraś z dziewczyn (moich weselnych gości) nie założy rajstop to na pewni nie uznam tego za brak szacunku!

Edytowane przez Telka10
Czas edycji: 2010-04-07 o 08:35
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 08:33   #12
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

to kup sobie rajstopy takie na palca jak japonki i nie będzie szwów
http://e.snobka.pl/sn589/1161541100057682497b090a
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:38   #13
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
to kup sobie rajstopy takie na palca jak japonki i nie będzie szwów
http://e.snobka.pl/sn589/1161541100057682497b090a
kupuję normalne pończochy takie bez szwów.... i przyciemnień na palcach.... w takich czułabym się dziwnie (co kto lubi oczywiście) tym bardziej że właśnie rozchodzi mi się o gole nogi ( że uczono mnie że to nieelegancko ) a tak w tych rajstopach można wyglądać jakby nie miało się rajstop ....
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:09   #14
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Moja przyjaciółka na własnym ślubie miała suknię 3/4 (do połowy łydki), był sierpień, upał okrutny. Do tego miała eleganckie sandałki i nawet przez chwilę nie przyszło jej do głowy żeby założyć rajstopy/pończochy Wyglądała bardzo pięknie i nie wyobrażam sobie sytuacji żeby do akurat tej sukienki założyła zakryte buty i pończochy/rajstopy.

Tak więc wszystko zależy od ubioru i wytrzymałości osoby
Ja osobiście na śluby w lato nigdy nie zakładam nic na nogi.

A z tym szacunkiem dla pary młodej... tak. myślę że oni nie mają nic do roboty tylko wpatrywanie się która z dziewczyn ma rajstopy a która nie no błagam...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:16   #15
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Telka o zachowaniu tutaj nie rozmawiamy, z reszta troche szacunku dla innych, nie rzucaj się tak. Jest dla mnie kompletnym brakiem szacunku to jak panna sie wystroi w taftowa barchanke i wielkie szpilory i nie zalozy rajstop bo za ciepło jej w tym 10 warstwzch kiecki. Nie organizuje wesela na działce gdzie sobie można pójść w dresie. Zależy mi żeby całe moje przyjęcie było jak najładniejsze i wszystko było eleganckie. Jeżeli ktoś zakłada elegancką sukienkę to wypada założyć rajstopy, w przeciwnym wypadku jest to dla mnie brak szacunku, bo nie potrafi uszanować tak ważnego dla mnie wydarzenia. To nie jest wieczność.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:27   #16
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

To ja współczuję twoim gościom...a co jak ktoś z twoich gości nie założy rajstop? wyrzucisz z wesela? bo nie będzie tak elegancko jak chciałaś?

Edytowane przez Telka10
Czas edycji: 2010-04-07 o 09:38
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:35   #17
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
to kup sobie rajstopy takie na palca jak japonki i nie będzie szwów
http://e.snobka.pl/sn589/1161541100057682497b090a
ale super takich jeszcze nie widziałam
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:43   #18
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Ja również uważam, że w rajstopach/pończochach wyglada sie elegancko i wg mnie nie jest to jakaś straszna męczarnia. Oczywiście nie miałabym nic przeciwko, zeby goście na moim weselu przyszli z gołymi nogami - to jest kwestia indywidualna i każdy ubiera to, w czym czuje sie komfortowo. Jednak niedopuszczalny jest dla mnie widok panny młodej bez rajstop lub pończoch.
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:52   #19
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Zgodnie z zasadami dobrego tonu na wieczorowe wyjścia nie powinno pokazywać sie gołych nóg Wg mnie gołe nogi do wieczorowej sukienki wyglądają po prostu nieestetycznie. Na takie okazje polecam rajstopy/pończochy 8 DEN bez wzmocnień. Taka grubość w kolorze cielistym jest niewidoczna na palcach I gorąco w nich również nie jest.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 09:56   #20
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Zgodnie z zasadami dobrego tonu na wieczorowe wyjścia nie powinno pokazywać sie gołych nóg Wg mnie gołe nogi do wieczorowej sukienki wyglądają po prostu nieestetycznie. Na takie okazje polecam rajstopy/pończochy 8 DEN bez wzmocnień. Taka grubość w kolorze cielistym jest niewidoczna na palcach I gorąco w nich również nie jest.
1. no właśnie też mi się tak wydawało,
2. ja osobiście też noszę cienkie moje stwierdzenie o "gotowaniu się" miało na celu zobrazowanie tego że ubieram się tak jak uważam że należy a nie tak żeby to mnie było wygodnie- coś w tym stylu
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:43   #21
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
A jak dla mnie dziewczyny które przy 30 stopniach zakładają rajstopy i zakryte buty wyglądają śmiesznie...szczególnie do lekkiej sukienkiPoza tym wszystko właśnie zależy od sukienki. Jeśli ktoś w lecie na wesele ubiera się w balową kiecę z jakiejś tafty no to w sandałach będzie wyglądać głupio. Ale jeśli zakłada się lekką sukienkę to sandałki są jak najbardziej na miejscu ładnie pomalowane pazurki, ogolona nóżka i obcasik wyglądają bardzo elegancko. Ja jak zakładam sandałki na obcasie i krótką sukienkę zawsze mam poczucie elegancji. Noga oddycha i jest super Poza tym idąc na wesele człowiek powinien się po prostu czuć komfortowo-a nie męczyć przez kilka godzin...a mnie rajstopy w lecie męczą tych których nie męczą podziwiam ja bym nie wytrzymała...poszłam raz...i zaraz po wejściu na salę pobiegłam do łazienki i je ściągnęłam...bo miałam wrażenie że mi się wszystko przegrzewa z pończochami samonośnymi było tak samo...miałam wrażenie że mi się odparzenia porobią od tego silikonu....

Że niby jak rajstop czy pończoch nie założę to nie okazuję młodym szacunku??!! No takiej bzdury to ja jeszcze nie słyszałam....myślę że brak szacunku to jak ludzie w dżinsach przychodzą...upijają się...klną...ubliżają....
Ja też niedługo wychodzę za mąż i jeśli któraś z dziewczyn (moich weselnych gości) nie założy rajstop to na pewni nie uznam tego za brak szacunku!
Telka, zamiast sie bezsensownie unosic, poczytaj sobie zasady savoir-vivre. Dowiesz sie, dlaczego na eleganckie okazje zaklada sie rajstopy/ponczochy i przestaniesz zadreczac swoimi pogladami. Co nie zmienia faktu, ze sama ich kiedys na wesele nie zalozylam, bo bylo w sierpniu, a ja mialam lekka, zwiewna sukienke

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
to kup sobie rajstopy takie na palca jak japonki i nie będzie szwów
http://e.snobka.pl/sn589/1161541100057682497b090a
Ja wlasnie takie sobie kupilam, mam na slub buty peep toe i to rozwiazanie wydawalo mi sie najsensowniejsze
Zwlaszcza, ze kupowalam na ebayu na jakiejs aukcji z bodajze Hong Kongu, wiec zaplacilam 20zl za pare (kupilam na wszelki wypadek dwie), a wysylka byla gratis

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:37
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:46   #22
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Telka przykro mi że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale to nie mój problem. Napisałam że JA nigdy nie poszłabym na czyjeś wesele w eleganckiej sukience bez rajstop, a tym bardziej jako panna młoda na swoim nie wystąpię bez, ale jak widać niektórzy nie potrafią czytać dokładnie co jest napisane. Od nikogo nie wymagam takiego czy innego stroju, po prostu wyrażam swoją opinię jak wszyscy tutaj. Tak jak dziewczyny sądze że nie wypada i już, a co Ty zrobisz to mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:59   #23
ruda83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 125
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dobry temat!
Mam jeszcze takie pytanie odnośnie pończoch Bo nigdy czegoś takiego nie miałam na sobie, ale zastanawiam się czy nie kupić sobie na swój ślub - będzie lato, a pończochy są chyba bardziej przewiewne, poza tym to coś wyjątkowego na wyjątkową okazję Natomiast nie za bardzo mi się podoba coś takiego jak pas do pończoch. Dlatego chciałam się zapytać czy można nosić same pończochy bez pasa? Czy one się trzymają same, czy lepiej jednak zainwestować w pas albo pozostać przy rajstopach? Dodam, że zamierzam dużo tańczyć na weselu
Na swoim ślubie i weselu miałam pończochy samonośne, nie wyobrażam co by było gdybym założyła rajstopy. Dużo łatwiej było mi skorzystać z kibelka i mniej się uparowałam. Ale był też mały minus: na spoconej nodze silikon już się tak dobrze nie trzymał i pończochy lekko mi się obsunęły, więc może pas temu zaradzi.
Gołym nogom i sandałom do sukni ślubnej mówię zdecydowane NIE.
ruda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:10   #24
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Można dostać rajstopy bez wzmocnien, wszystkie pończoszki , które kiedykolwiek miałam nie miały ani szwów , ani tym bardziej wzmocnień na paluszkach, więc można i sandały ubrać
Popieram. Jestem moze dziwna ale źle się czuje w butach i bez rajstop. Po prostu źle. Nawet latem. I do tego mimo zgrabnych nóg mam uczulenie które pozostawiło po sobie ciemna przebarwienia. Walczę z nimi...bezskutecznie Okropnie to wyglada. Dlatego na swój slub kupie albo cienki rajstopki bez wzmocnień na palcach (właśnie 8 den) albo pończoszki. Buty będą miec palce zakryte więc z szwem czy bez - i tak nie będzie widać
Cytat:
I nie przesadzajmy, większość restauracji/ sal weselnych ma klimatyzację.. więc czy lato czy nie lato- co za różnica.
Dokładnie. Przecież nawet jeśli przed kościołem młoda para otrzymuje życzenia i prezenty to trwa to z 30 minut maksymalnie a potem impreza przenosi się do restauracji gdzie w większości jest klimatyzacja. Napewno nikt nie padnie z przegrzania
Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość



Ja wlasnie takie sobie kupilam, mam na slub buty peep toe i to rozwiazanie wydawalo mi sie najsensowniejsze
Zwlaszcza, ze kupowalam na ebayu na jakiejs aukcji z bodajze Hong Kongu, wiec zaplacilam 20zl za pare (kupilam na wszelki wypadek dwie), a wysylka byla gratis
Gdzie kupiłąś takie rajtki?? Szukałam na allegro ale bezskutecznie. Te bez wzmocnień na paluszkach sa ale takich typowych do peep toe nie widziałam. Poratuj człowieka coooo
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:14   #25
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

z dziewczynami chciałyśmy zamówić ze strony mytights.com ale było mało chętnych... ale jedna z dziewczyn znalazła takowe w Marks&Spencer
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:32   #26
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
mnie zawsze uczono że nie wypada stąd moje pytanie coś w deseń że jak idę coś załatwić do jakiegoś urzędu to też nie odstrzelę się jak na dyskotekę ale może to kwestia pokolenia hihihi

hmmm nie sadze zeby to byla kwestia pokolenia lecz raczej wygody i wlasnego wyboru!

wiecie jesli chodzi o moje wlasne wesele tez nie wyobrazam sobie miec gole nogi ale jesli chodzi o slub kogos w rodzinie badz przyjaciol nie ma u mnie czegos takiego ze musze albo ze powinnam! ale o tym ze brak ponczoch czy rajstop to brak elegancji nie slyszalam (?) wiadomo ze na slub badz przy zalatwianiu czegos w urzedzie trzeba ubrac sie elegancko ale co rajstopy maja do tego ?ok moze nie zawsze!jesli jest lato cieplo i moge sobie pozwolic na odsloniecie nozek to to robie jesli jest zima logiczne ze chyba zadna z nas nie wyszlaby bez ponczoch! moze mam zupelnie inne zdanie niz wiekszosc ale ja w niektorych sytuacjach cenie kwestie wygody , a wygoda nie zawsze oznacza brak elegancji
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:35   #27
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Nie wyobrażam sobie w czerwcu do zwiewnej sukienki założyć rajstop... a tym bardziej zakrytych butów. Teraz jest taki wybór eleganckich sandałek, szpileczek że to kara dla stóp w czółenkach tańczyć. Nigdy na weselu nie miałam rajstop, nigdy nikt nic mi nie powiedział, nigdy nie czułam się "nie elegancka", a wręcz na odwrót. Zazwyczaj wszystkie babeczki mówią że świetnie wyglądam. Jak bym miała 40 lat i musiała założyć sukienkę "dla starszych" to wtedy raczej nie wyszłabym z gołymi nogami. Oczywiście trzeba też rozróznić suknie i sukienki. To sukienki z satyny, czy gosetów i sukni bez rajstop było by śmiesznie, ale to zwiewnych, cieniutkich sukienek rajstopy wyglądają poprostu brzydko.
Jako Panna Młoda na pewno założe pończochy.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:35   #28
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłąś takie rajtki?? Szukałam na allegro ale bezskutecznie. Te bez wzmocnień na paluszkach sa ale takich typowych do peep toe nie widziałam. Poratuj człowieka coooo
Bardzo prosze

http://cgi.ebay.co.uk/Try-our-toeles...item27ac10dfb5

Tylko one sa dosc ciemne, do jasnej sukienki przy mojej bladej karnacji bym ich nie zalozyla, ale do dlugiej sukni slubnej nie robi mi to roznicy

Firma sprawdzona, bardzo szybko mi wyslali te rajstopy, w dodatku wysylka na caly swiat jest gratis

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:35
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:40   #29
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłąś takie rajtki?? Szukałam na allegro ale bezskutecznie. Te bez wzmocnień na paluszkach sa ale takich typowych do peep toe nie widziałam. Poratuj człowieka coooo
z tego co ja wiem stronka na ktorej mozna zamowic sobie rozne rzeczy np z hong kongu i nie tylko to ebay.co.uk ale czy tam beda akurat te rajstopy o ktorych mowa nie weim musisz sobie sprawdzic!
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:31   #30
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Bardzo prosze

http://cgi.ebay.co.uk/Try-our-toeles...item27ac10dfb5

Tylko one sa dosc ciemne, do jasnej sukienki przy mojej bladej karnacji bym ich nie zalozyla, ale do dlugiej sukni slubnej nie robi mi to roznicy

Firma sprawdzona, bardzo szybko mi wyslali te rajstopy, w dodatku wysylka na caly swiat jest gratis
Ooo super! Dziękuje

Co do zakrytych bucików to do mnie na korzyśc przemawia też to, ze mniej boli jak ktoś nadepnie A ze wiem jak TŻ tańczy tak wiec TYLKO NOSKI ZAKRYTE
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.