Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 22:44   #601
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

ale macie oczątka

ja mam zielone, ale takie bardziej zgniłki, z żółtym/piwnym/czasem brązem
zależy od światła

ale na pewno nie takie czyste zielone, nie wodne, a fiolet nie wydobywa u mnie chyba zieleni tylko taką jadowitość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg delikatna1.jpg (62,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9595.jpg (57,7 KB, 27 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-11-06 o 22:57
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 00:12   #602
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
tylko z lenistwa Ten tutaj nie będzie marudził jakym się nawet na łyso zrobiła, ot kolejny objaw wiedźmistości
Zaryzykuję stwierdzenie, że dziwny jakiś Zauważyłam, że większość facetów za długimi włosami wzdycha. A ten jeszcze składy analizować będzie!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ukręcę sobie serum oczyszczające olejowe do twarzy, będą zakupy na ZSK, myszka narobiła mi smaku Albo ja, albo wągry, wojna !
też zaczynam, wojenkę taką małą, może z czasem się douczę i coś z tego będzie

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
do paznokci swietna jest oliwka dla dzieci, kiedys byla taka, Bambino, codziennie wieczorem wcierac w paznokcie i skorki naokolo paznokcia a 1-2 w tygodniu zamoczyc na 15 min w cieplej oliwce, zawsze to kazdemu radzilam (jeszcze jak mieszkalam w Polsce) i zawsze dzialalo u kazdego, potrzebna jest tylko systematycznosc
Hm, dawno nie widziałam kosmetyków Bambino Znalazłam kilka wersji tej oliwki, wszystkie opierają się na oleju sojowym, to może poszukam jakiegoś podobnego składem.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
za to pokażę Wam, co moja piękna wyczynia
nie dość że sprawna fizycznie to jeszcze intelektualistka
rany rany jaka cudna kurze ogonem powyciera przynajmniej!

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Wszystkie działają na formalinie. Nie powiem, utwardza rewelacyjnie, ale no ;] Wiem że powinnam nad zdrowiem popracować i wtedy się poprawią ale trzeba jakoś dożyć tych dni Na plus: jko lakier trzyma się nieźle, nawet 4 dni (u mnie 2 to rekord) i nie trzeba tak od razu zmywać (BTW zmywacz Barbra jest całkiem fajny, bez acetonu i alkoholu)
Jakikolwiek olej ale nie przegnij, raz se zrobiłam intensywną kuracją z moczeniem w nagrzanych olejach i mi tak zmiękły że się rozpłaszczyły i miałam kciuki niechwytne, boli jak diabli :/

Oczy Dość monochromatyczne, zazwyczaj potrafią więcej
Formalina też mnie nie przekonuje A może ewentualnie kupię tą odżywkę do używania też jako lakier, ostatnio mnie na takie przezroczysto-mleczne kolorki bierze
No ale przyznam się, że zmywacze bez acetonu mnie wkurzają, bo jednak dłużej się pazury pucuje, więc używam Isany
Ała, tak po jednym razie, żeby rozmiękczyło?
Ogólnie na paznokcie nie narzekam, więc tylko małego kopa im potrzeba

Taki jednolity kolor oczu też jest piękny, wszystkie są piękne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale na pewno nie takie czyste zielone, nie wodne, a fiolet nie wydobywa u mnie chyba zieleni tylko taką jadowitość
ten fiolet wydobywa każdy z kolorów tęczówki, podoba mi się
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 06:13   #603
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Zaryzykuję stwierdzenie, że dziwny jakiś Zauważyłam, że większość facetów za długimi włosami wzdycha. A ten jeszcze składy analizować będzie!
Z normalnymi się nie zadaję No jest wariat
Cytat:
Ała, tak po jednym razie, żeby rozmiękczyło?
Po którymś dniu z kolei ;] chciałam dać im kopa, oddały ;]
Cytat:
Taki jednolity kolor oczu też jest piękny, wszystkie są piękne
Ale one są tęczowe tylko ostatnio marudzą, wyobraź sobie zestaw: granatowa obwódka, stalowe wnętrze i bursztynowo-piwne przy źrenicach

Oj będzie ciężki dzień :/ W sobote pracowałam do 18, wczoraj ta sejsa zdjęciowa i dochodzenie do siebie do wieczora... Przydałby mi się weekend żeby odpocząć ;]
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 07:44   #604
Aoirghe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

O matko, nigdy mi się nie uda przeczytać zaległości
Pogubiłam się

Gdzieś mignęło mi oczyszczanie olejem rycynowym - chodzi o to nakładanie podgrzanego oleju? Coś mi świta, że ta metoda była na stronie albo forum Różańskiego. I to faktycznie coś działa? Nie próbowałam tego (o dziwo, musiałam zapomnieć, wydawało mi się, że próbowałam wszystkiego )
Kurcze, z moimi zaskórnikami walczę od zawsze i nadal nic im nie dało rady, zwłaszcza z tymi na nosie. No może nie będę wymieniać, co już testowałam Od jakiegoś czasu olewam sprawę, bo mam już dość. Teraz przymierzam się do kwasów, ale wiem, że nosa i tak nie ruszą, zresztą obawiam się, czy filtry mnie nie zapchają jeszcze mocniej.


A skoro już o rycynowym i oczach... Ukręciłam odzywkę do rzęs: rycynowy, lecytyna, keratyna, pantenol, niby nie spuchły mi po tym oczy jak po rycynowym, ale jakoś się obawiam, nie wiecie czasem, czy to na pewno nie szkodzi oczom? Ech, chyba muszę porządnie pogooglać.
Aoirghe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 08:15   #605
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Aoirghe Pokaż wiadomość
Gdzieś mignęło mi oczyszczanie olejem rycynowym - chodzi o to nakładanie podgrzanego oleju?
Niet, rozmasowanie brudu olejem i zmywanie najpierw ciepłą potem zimną wodą
Działa, twarz czysta
Cytat:
A skoro już o rycynowym i oczach... Ukręciłam odzywkę do rzęs: rycynowy, lecytyna, keratyna, pantenol, niby nie spuchły mi po tym oczy jak po rycynowym, ale jakoś się obawiam, nie wiecie czasem, czy to na pewno nie szkodzi oczom? Ech, chyba muszę porządnie pogooglać.
Lecytyne widziałam w drogiej odżywce do rzęs, reszta brzmi bezpiecznie. Jak reagujesz na rycynę źle to też możesz i na to. Ja po rycynie puchnę na oczkach (więc moje OCM będzie na lnianym jak zużyję to co mam)
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 08:36   #606
Aoirghe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Niet, rozmasowanie brudu olejem i zmywanie najpierw ciepłą potem zimną wodą
Działa, twarz czysta
Aaa że w sensie jako do mycia? Kurcze, a gdzieś czytałam o tym podgrzewanym oleju... No to poszukam, przetestuję, może nawet tym razem uda się bez tragedii

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Lecytyne widziałam w drogiej odżywce do rzęs, reszta brzmi bezpiecznie. Jak reagujesz na rycynę źle to też możesz i na to. Ja po rycynie puchnę na oczkach (więc moje OCM będzie na lnianym jak zużyję to co mam)
Własnie ja też puchłam, dlatego kombinowałam coś innego.
Aoirghe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:01   #607
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Aoirghe Pokaż wiadomość
Aaa że w sensie jako do mycia? Kurcze, a gdzieś czytałam o tym podgrzewanym oleju... No to poszukam, przetestuję, może nawet tym razem uda się bez tragedii
Nie wiem, może i ma sens Tu używasz temperatur jakby nie brać
Cytat:
Własnie ja też puchłam, dlatego kombinowałam coś innego.
Lniany i jojoba są ponoć jeszcze kompatybilne z sebum, lniany mam
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 09:42   #608
Aoirghe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Nie wiem, może i ma sens Tu używasz temperatur jakby nie brać

Lniany i jojoba są ponoć jeszcze kompatybilne z sebum, lniany mam
Jojobę mam, lniany planuję kupić do picia, jak skończę z wiesiołka. A skoro o wiesiołku to jestem pod megawrażeniem jak działa na pms Nie wiem, jak u innych, ale mnie kompletnie pozbawił pmsa

Bosz, nie mogę się przekopać przez te wątki, jeszcze net mi fiksuje
Powinno się tu ustalić dzienny limit postów, żeby potem kazdy mógł się odnaleźć

A tak a propos olejów - ja tez robię tak, że do winogronowego (bo taki akurat miałam) dodaję gliceryl cocoate i jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Słyszałam, że na Mazidłach też dodają, ale nie wiem na jakiej zasadzie, bo nic nie pisze, w przeciwieństwie do strony ZSK
Ja z Mazideł nigdy nie dostałam żadnego gratisu. Może to naprawdę sporych zamówień dokładają? Zwykle zamawiam w granicy 100, no chyba, że koleżankami na spółę, wtedy robiło się tego więcej, ale gratisu też nie dali.
W ogóle to stwierdziłam, że nie ma sensu robić większych zakupów na dłużej, bo i tak bardzo szybko znowu mam wenę na coś nowego i walczę ze sobą. Zazwyczaj przegrywam i robię kolejne zamówienie


Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale dobieranie soczewek jak dla mnie to pic na wodę i fotomontaż, ale może ja źle trafiłam. Kobieta zbadała mi normalnie patrzałki, soczewki przyniosła o tej mocy i niby nauczyła zakładać - co mógł każdy mój znajomy zrobić. A, no i skasowała, bo dobieranie nie jest refundowane - znaczy wtedy nie było.
I polecam - nie kupujcie soczewek u optyka, tylko allegro albo jakiś sklep internetowy - jedna soczewka - ta sama firma którą dała mi optyczka - u optyka - 22 zł, z wysyłką na allegro 6 sztuk - 35 zł A na płynie jeszcze większe przebicie.
Nie wiedział, nie mamy tego samego nazwiska cóż, przywalił jak dzik w sosnę w bukowym lesie
Czytałam ostatnio, że większość badań wzroku obecnie jest robionych bardzo na odwalnego, dobór soczewek tez się w to zalicza, z tym, że jest podobno zasada, że soczewki mają być słabsze niż okulary w przypadku krótkowzroczności, w przypadku dalekowzroczności można robić nadkorekcję. Ale ja mam teoretycznie za mocne soczewki, o czym się dowiedziałam po roku noszenia Spooooko. Teraz i tak się przestawić nie umiem na słabsze, bo czuję się ślepa.

W ogóle noszę soczewki od chyba 10 lat I nienawidzę okularów, jak kiedyś z powodu infekcji musiałam zdjąć soczewki, to myslałam, że zwariuję. A mam wadę -4,25 Koszmar.
Soczewki też zawsze kupuję w necie, bo faktycznie ceny się różnią się często drastycznie.


Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Ja mam od 9 lat chyba, stale noszę z 5 lat. Tylko kiedyś zmieniałam szkła częściej, bo mi się wada szybko pogłębiała. Normalnie czyściłam na sucho ściereczką i raz na jakiś czas wodą z mydłem. Pewnie się już nie przyzwyczaję, nie mogę znieść brudów, każdy odbity kawałeczek palca czy pyłek nawet na brzegu mi przeszkadza, muszę mieć wypucowane Obecne szkła noszę już ponad 2 lata i mam wrażenie, że od jakiegoś czasu szybciej się brudzą, trudniej czyszczą, bez przerwy je wyciera i myję..
Ostatnio oderwałam wzrok od monitora, spojrzałam w głąb mieszkania i przez moment myślałam, że wszędzie jest dym, a to tylko maziaje na okularach
Nie wiem, czy maja powłokę, ale może chodzi o jakieś drobne rysy? Moje, kiedy poszłam je skontrolować okazały się okropnie porysowane. To były jakieś takie malutkie ryski, niby nieszczególnie niewidoczne, a jednak upierdliwe. A zastanawiałam się czemu tak dziwnie w nich widzę
Aoirghe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:26   #609
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Pytanie do Myszki:
Czytałam niedawno w gazecie DOZowej, że olej bodajże malinowy ma filtry UV rzędu 20. Masz zdanie na ten temat?

Pytanie do Maliny:
Czy mogłabyś mi pomóc w kwestii makijażu ust? Trzeba skorygować kształt a nie umiem się za to zabrać A może masz namiar na kogoś na kto zna takie sztuczki? Boję się sama nurkować w makijażowym, jeszcze mi kolejnej manii do szczęścia brakuje
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:38   #610
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie osłabiaj mnie, jeszcze główny wątek nadrabiam (od 2 dni )

za to pokażę Wam, co moja piękna wyczynia
nie dość że sprawna fizycznie to jeszcze intelektualistka
Śliczna kicia Zdjęcie jak śpi na książkach mnie urzekło

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Oczy Dość monochromatyczne, zazwyczaj potrafią więcej
Śliczne A jaka ładna kreseczka

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale macie oczątka
Ty też śliczne

Skoro Malinka się pochwaliła swoją Kotką to ja pochwalę się moją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg futrzaczek.jpg (35,0 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez pati_bc
Czas edycji: 2011-11-07 o 15:00
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:57   #611
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Skoro Malinka się pochwaliła swoją Kotką to ja pochwalę się swoją
Jaka cudna
Moja Kotka sobie leży blisko mnie Zwinęła się w kłębuszek
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:32   #612
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Koleżance dziś wypadła soczewka. Zaczęłyśmy jej wszędzie szukać. Kiedy straciłyśmy już nadzieję, okazało się, że przykleiła się do framugi drzwi, w miejscu gdzie się je zamyka (na tym dziubku). Nie wiem jak Ona to zrobiła
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:36   #613
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Koleżance dziś wypadła soczewka. Zaczęłyśmy jej wszędzie szukać. Kiedy straciłyśmy już nadzieję, okazało się, że przykleiła się do framugi drzwi, w miejscu gdzie się je zamyka (na tym dziubku). Nie wiem jak Ona to zrobiła
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:32   #614
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Skoro Malinka się pochwaliła swoją Kotką to ja pochwalę się moją
uwielbiam zwierzaki!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Moja Kotka sobie leży blisko mnie Zwinęła się w kłębuszek
Poka swoją Kicię

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Koleżance dziś wypadła soczewka. Zaczęłyśmy jej wszędzie szukać. Kiedy straciłyśmy już nadzieję, okazało się, że przykleiła się do framugi drzwi, w miejscu gdzie się je zamyka (na tym dziubku). Nie wiem jak Ona to zrobiła
nawet nie wiem jak to skomentować
Okres mi się zaczyna, jestem okrutna dla TŻta...już mu się dziś oberwało kilka razy... napiję się pokrzywy
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:34   #615
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Uwielbiam moją koleżankę, tę od zgubionej soczewki, ale nieraz zdarzają Jej się super wpadki. Kiedyś przyszła do pracy w dwóch różnych butach - zaznaczę, że to eleganckie szpilki (miała co prawda długie spodnie, ale...)
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:46   #616
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Uwielbiam moją koleżankę, tę od zgubionej soczewki, ale nieraz zdarzają Jej się super wpadki. Kiedyś przyszła do pracy w dwóch różnych butach - zaznaczę, że to eleganckie szpilki (miała co prawda długie spodnie, ale...)

O nieeeee....hahaha, ale mega 'wariatka' na pewno się z nią nie nudzisz
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:59   #617
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Basiu, padłam boską masz tą koleżankę A myślałam że to ja jestem zakręcona kiedy wychodzę w dwóch różnych skarpetkach...

Demko, ja właśnie mam @, PMS miałam straszliwy, TŻ oberwał parę razy ale jakoś to przetrwał, za to ja pochłonęłam dzikie ilości czekolady i nie tylko więc teraz mam z kolei doła że jestem gruba. Także jednoczę się w bólu
__________________


Edytowane przez Miss Transept
Czas edycji: 2011-11-07 o 20:00
Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:10   #618
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Demko, ja właśnie mam @, PMS miałam straszliwy, TŻ oberwał parę razy ale jakoś to przetrwał, za to ja pochłonęłam dzikie ilości czekolady i nie tylko więc teraz mam z kolei doła że jestem gruba. Także jednoczę się w bólu
Pochłaniam właśnie górę ciasta ciastka też wyglądają z szuflady i patrzą na mnie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:15   #619
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pochłaniam właśnie górę ciasta ciastka też wyglądają z szuflady i patrzą na mnie
Ja niestety pożarłam już wszystko co było w domu i nie mam nic na pocieszenie
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:22   #620
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

5 stron na pielęgnacyjnym w ciągu jednego dnia, szaleństwo jakieś, foch! Też się opycham ciastkami i wszystkim co mi pod rękę wejdzie. A to zdecydowanie nie jest PMS
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:26   #621
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

O nieeeee....hahaha, ale mega 'wariatka' na pewno się z nią nie nudzisz
Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Basiu, padłam boską masz tą koleżankę A myślałam że to ja jestem zakręcona kiedy wychodzę w dwóch różnych skarpetkach...
O tak, jest niesamowita. jeszcze jedna krótka historia z serii o....
Koleżanka (inna) w czasie wakacji przyszła z synem do pracy. A Ta: "Jaka Ty jesteś śliczna, jak masz na imię?", Koleżanka na to, że ... i podała imię chłopca. A moja specjalna koleżanka: "Ale jak to? Dlaczego dałaś jej chłopięce imię?", "Bo to jest chłopiec", "Ale jak chłopiec?"

Uwielbiam Ją, nie tylko z wyżej opisanych powodów

Aha, zapomniałam dodać, że chłopiec wygląda jak chłopiec i chodzi chyba do 2 lub 3 klasy szkoły podstawowej, więc nie jest oseskiem

Dwie różne skarpetki, to też spore osiągnięcie

Wracam do pracy
__________________


Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2011-11-07 o 20:29
*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:34   #622
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Ja niestety pożarłam już wszystko co było w domu i nie mam nic na pocieszenie
Podeślę Ci

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
5 stron na pielęgnacyjnym w ciągu jednego dnia, szaleństwo jakieś, foch! Też się opycham ciastkami i wszystkim co mi pod rękę wejdzie. A to zdecydowanie nie jest PMS
Ups nie żałuj sobie! Co zjesz to Twoje!

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Aha, zapomniałam dodać, że chłopiec wygląda jak chłopiec i chodzi chyba do 2 lub 3 klasy szkoły podstawowej, więc nie jest oseskiem

Wracam do pracy
Jaka agentka
Eee, posiedź tu troszkę z nami
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:40   #623
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
O tak, jest niesamowita. jeszcze jedna krótka historia z serii o....
Koleżanka (inna) w czasie wakacji przyszła z synem do pracy. A Ta: "Jaka Ty jesteś śliczna, jak masz na imię?", Koleżanka na to, że ... i podała imię chłopca. A moja specjalna koleżanka: "Ale jak to? Dlaczego dałaś jej chłopięce imię?", "Bo to jest chłopiec", "Ale jak chłopiec?"

Uwielbiam Ją, nie tylko z wyżej opisanych powodów

Aha, zapomniałam dodać, że chłopiec wygląda jak chłopiec i chodzi chyba do 2 lub 3 klasy szkoły podstawowej, więc nie jest oseskiem

Dwie różne skarpetki, to też spore osiągnięcie
Piękne Dwie różne skarpetki to wcale nie jest osiągnięcie w momencie kiedy jest 6 rano, do tego ciemno, a jedna skarpetka jest różowa a druga czerwona
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Podeślę Ci
Dawaj
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:47   #624
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Dzisiaj mam dzień udanych spraw
Najważniejsze - przyszła paczka od świętego Mikołaja a w środku żel aloesowy Cien Med !! Kocham Mikołaja po grób ;*
Znalazłam okulary, tanie i śliczne Kamień z serca i z kieszeni
Ktoś załatwił dla mnie coś w kwadrans, na co nie mogłam znaleźć czasu przez 3 mce - godziny urzędowe urwał nać ;]
I zrobiłam szpagat na treningu Coś mi w tyłku strzeliło i się wystraszyłam ale będzie dobrze (na tyle że jutro się zapomnę, pojęczę i chłopaki w biurze będą śmiać )
Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Uwielbiam moją koleżankę, tę od zgubionej soczewki, ale nieraz zdarzają Jej się super wpadki. Kiedyś przyszła do pracy w dwóch różnych butach - zaznaczę, że to eleganckie szpilki (miała co prawda długie spodnie, ale...)
Ale zakręcona
A u mnie w pracy jest wesoło bo mają mnie ;] Co krok mi się coś przytrafia :P

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Okres mi się zaczyna, jestem okrutna dla TŻta...już mu się dziś oberwało kilka razy... napiję się pokrzywy
Biedny. Niech się cieszy że sam nie ma ;P Sałatkę owocowo-orzechową polecam. Pyszna i zdrowa i sumienie spokojne
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:54   #625
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam dzień udanych spraw
Znalazłam okulary, tanie i śliczne Kamień z serca i z kieszeni
I zrobiłam szpagat na treningu Coś mi w tyłku strzeliło i się wystraszyłam ale będzie dobrze (na tyle że jutro się zapomnę, pojęczę i chłopaki w biurze będą śmiać )
Biedny. Niech się cieszy że sam nie ma ;P Sałatkę owocowo-orzechową polecam. Pyszna i zdrowa i sumienie spokojne
No i takie dni lubimy
Okularki pokaż swoje mam już kilka ładnych lat, tylko szkła wymieniam...kolor oprawek troszkę wytarty, ale dają radę są inne takie...jak je zobaczyłam to wiedziałam, że będą moje [chociaż wtedy były bardzo drogie :/]
Szpagat? ałaaaa...chociaż kiedyś zadzierałam jedną nogę za głowę teraz już nawet nie próbuję
Taką sałatkę też bym zjadła, tylko mam braki owocowe w kuchni
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:47   #626
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

W końcu mogę pójść spać (jeszcze tylko prasowanie na jutro i śniadanie do pracy muszę zrobić, bo rano do niczego się nie nadaję). Zrobiłam połowę czarnej roboty. Ta druga połowa szybciej mi upłynie. Jutro dalej po pracy zaczynam pracę (czyli nic nowego od września). A w środę rada.
Kolorowych
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:29   #627
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Pytanie do Myszki:
Czytałam niedawno w gazecie DOZowej, że olej bodajże malinowy ma filtry UV rzędu 20. Masz zdanie na ten temat?
Czytałam o tym kochana, ale ja bym na takim naturalnym filtrze nie polegała, jednak stabilny filtr 30-50 spf to jest to Ale nie zgłębiałam się w temat, więc dokładnie nie pomogę

Cytat:
Napisane przez Aoirghe Pokaż wiadomość
Jojobę mam, lniany planuję kupić do picia, jak skończę z wiesiołka. A skoro o wiesiołku to jestem pod megawrażeniem jak działa na pms Nie wiem, jak u innych, ale mnie kompletnie pozbawił pmsa

A tak a propos olejów - ja tez robię tak, że do winogronowego (bo taki akurat miałam) dodaję gliceryl cocoate i jestem zadowolona.

Ja z Mazideł nigdy nie dostałam żadnego gratisu. Może to naprawdę sporych zamówień dokładają? Zwykle zamawiam w granicy 100, no chyba, że koleżankami na spółę, wtedy robiło się tego więcej, ale gratisu też nie dali.
W ogóle to stwierdziłam, że nie ma sensu robić większych zakupów na dłużej, bo i tak bardzo szybko znowu mam wenę na coś nowego i walczę ze sobą. Zazwyczaj przegrywam i robię kolejne zamówienie
Lniany jest dla mnie tak straszny w smaku, próbowałam pić, ma masę omega 3, chciałam, ale nie dałam rady, poszedł na włosy

Ja jeszcze do olejku myjącego daję olejek eteryczny, pachnie wtedy cudnie

Na mazidłach proszę w komentarzu głównie o próbki olejów i maseł i prawie zawsze wszystkie dostaję, a zamówienia też w okolicach 100 zł robię

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Koleżance dziś wypadła soczewka. Zaczęłyśmy jej wszędzie szukać. Kiedy straciłyśmy już nadzieję, okazało się, że przykleiła się do framugi drzwi, w miejscu gdzie się je zamyka (na tym dziubku). Nie wiem jak Ona to zrobiła
Boże

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Okres mi się zaczyna, jestem okrutna dla TŻta...już mu się dziś oberwało kilka razy... napiję się pokrzywy
Może meliskę

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość

Ale zakręcona
A u mnie w pracy jest wesoło bo mają mnie ;] Co krok mi się coś przytrafia :P
Nie nudzą się
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:13   #628
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Uwielbiam moją koleżankę, tę od zgubionej soczewki, ale nieraz zdarzają Jej się super wpadki. Kiedyś przyszła do pracy w dwóch różnych butach - zaznaczę, że to eleganckie szpilki (miała co prawda długie spodnie, ale...)

Akcję z różnymi skarpetkami miałam

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Demko, ja właśnie mam @, PMS miałam straszliwy, TŻ oberwał parę razy ale jakoś to przetrwał, za to ja pochłonęłam dzikie ilości czekolady i nie tylko więc teraz mam z kolei doła że jestem gruba. Także jednoczę się w bólu
Z nami babami
Ale również łącze się w bólu

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
O tak, jest niesamowita. jeszcze jedna krótka historia z serii o....
Koleżanka (inna) w czasie wakacji przyszła z synem do pracy. A Ta: "Jaka Ty jesteś śliczna, jak masz na imię?", Koleżanka na to, że ... i podała imię chłopca. A moja specjalna koleżanka: "Ale jak to? Dlaczego dałaś jej chłopięce imię?", "Bo to jest chłopiec", "Ale jak chłopiec?"
uwielbiam ją zakręcona, że hej

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam dzień udanych spraw
Najważniejsze - przyszła paczka od świętego Mikołaja a w środku żel aloesowy Cien Med !! Kocham Mikołaja po grób ;*
Znalazłam okulary, tanie i śliczne Kamień z serca i z kieszeni
Ktoś załatwił dla mnie coś w kwadrans, na co nie mogłam znaleźć czasu przez 3 mce - godziny urzędowe urwał nać ;]
I zrobiłam szpagat na treningu Coś mi w tyłku strzeliło i się wystraszyłam ale będzie dobrze (na tyle że jutro się zapomnę, pojęczę i chłopaki w biurze będą śmiać )
Takie dni są świetne Pokaż okularki mam takie zboczenie, że mam straszną słabość do okularów i osób w okularach
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:06   #629
Kall
Raczkowanie
 
Avatar Kall
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 98
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Hej Lokaski!

Wracam po kilku ciężkich dniach i się załamałam ile mam nadrabiania

Tak w skrócie- piękne koty macie! Koty są fajne, sama mam jedną taką złośnicę kocią, która uwielbia spać mi na brzuchu bądź klatce piersiowej i mruczeć do ucha. Dla mnie jednak nr 1 są psy. Zwłaszcza owczarki niemieckie. Ja mam i TŻ też ma ON-a, także małe zoo się szykuje

*Basia*- świetna ta Twoja koleżanka. Taka zakręcona

AjriszMarta- widzę, że zmiany u Ciebie Tak trzymaj, a ja trzymam kciuki, by wszystko się po Twojej myśli układało Pochwal się też okularami. Sama muszę sobie jakieś kupić, bo mam już stare. Na co dzień śmigam w soczewkach, ale okulary się przydadzą.


Chatul- związek partnerski pokrywa się ze ślubem, zwłaszcza z cywilnym. Zresztą takie jest założenie związku partnerskiego, by dawał prawa takie jak daje ślub, nie będąc nim jednocześnie. Dla mnie byłoby to fajne wyjście, bo nie umiem się przełamać teraz do samej ideii ślubu, ale każdy ma swój pogląd na to. To jest tylko moje zdanie i opieram je na moich odczuciach. Naturalnie, że z braku wyboru wezmę ślub cywilny, gdy będę chciała sformalizować związek, ale trochę mnie to przeraża. Pewnie to przejściowe i minie, ale znam wiele par, które skorzystałyby z instytucji związku partnerskiego. Każdy jednak robi tak, jak jemu pasuje i to, do czego jest przekonany

Co do imion, to moimi faworytami są Igor i Alicja Tyle, że z imieniem Igor będę miała problem i nie wiem, czy to byłby dobry wybór


Wczoraj miałam mega ciężki dzień. Najpierw spotkanie, na którym same ciężkie tematy do omówienia, później rajd po mieście i na sam koniec miałabym stłuczkę, bo pan który jechał za mną uznał, że jak będzie jechał na pełnym gazie, to mnie przestraszy i wjadę na skrzyżowanie na czerwonym. W ostatniej chwili zaczął hamować. Dobrze, że mam refleks i zdążyłam do przodu uciec. Ciśnienie tak mi skoczyło, że słyszałam jak mi serce wali. Niektórzy powinni mieć obowiązkowe badania psychologiczne przed wyjazdem na drogi.
Kall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:14   #630
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Kall Pokaż wiadomość
Chatul- związek partnerski pokrywa się ze ślubem, zwłaszcza z cywilnym.
No to moim zdaniem nie ma co tworzyć nowej umowy cywilno-prawnej, która daje dokładnie to samo

Cytat:
Zresztą takie jest założenie związku partnerskiego, by dawał prawa takie jak daje ślub, nie będąc nim jednocześnie.
Nie rozumiem tej idei. Skoro związek partnerski daje to samo, co ślub, to znaczy, że w praktyce jest ślubem

To tak jakby nagle stworzyć "rozłączenie małżonków", które byłoby rozwodem. Dawałoby dokładnie to samo, ale inaczej by się nazywało...
Adopcję by można nazwać "przyjęciem dziecka", bo też lepiej brzmi...

Jaki to by miało sens? Moim zdaniem nie miałoby żadnego.

Cytat:
Dla mnie byłoby to fajne wyjście, bo nie umiem się przełamać teraz do samej ideii ślubu, ale każdy ma swój pogląd na to.
A jaka jest idea ślubu? Połączenie małżonków poprzez umowę cywilno-prawną. Związek partnerski ma taką samą ideę.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 09:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.