Spacerowka czy gondola - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 18:37   #1
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84

Spacerowka czy gondola


Prosze o rade . Co myslicie o tym zeby wozic 4 miesieczne dziecko w spacerowce ? Bo moj maly 22 skonczy 4 miesice i mysle czy go nie dac juz do spacerowki bo w gondoli juz mu troszku zaczyna miejsca brakowac , i tak sie zastanawiam bo moja spacerowke mozna zrobic na calkiem lezaco i mysle ze nawed nnie byl by to zly pomysl a co wy na to ? bo z tego co widze to malo jest takich dzieci
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:42   #2
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Spacerowka czy gondola

no jak się nie mieści
Ale tak poważnie to moja córka miała 5 miesięcy jak zaczęła jeździć w spacerówce,na leżąco co prawdaale już w spacerowymA to dlatego,bo w gondoli nie chciała już leżeć -bo nic nie widziaławyjście na spacer kończyło się wielką gonitwą do domu-tak płakała
Ale decyzja oczywiście należy do Ciebie
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:00   #3
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
no jak się nie mieści
Ale tak poważnie to moja córka miała 5 miesięcy jak zaczęła jeździć w spacerówce,na leżąco co prawdaale już w spacerowymA to dlatego,bo w gondoli nie chciała już leżeć -bo nic nie widziaławyjście na spacer kończyło się wielką gonitwą do domu-tak płakała
Ale decyzja oczywiście należy do Ciebie
no on mi wlasnie tez placze jak go pakuje do wozka tak jakby chcial wiecej widziec a mialas ja obrucona przodem do siebie tak ze widzialas dziecko
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:46   #4
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Spacerowka czy gondola

moja też wieku 5 miesięcy przesiadła się do spacerówki, bo to ciekawe dziecko jest. od początku jezdziła przodem do kierunku jazdy i jakoś nie żałowała że mamy nie widzi bo jest dużo innych ciekawych rzeczy mamusi się w domu naogląda
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 05:56   #5
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez kwiatek84 Pokaż wiadomość
Prosze o rade . Co myslicie o tym zeby wozic 4 miesieczne dziecko w spacerowce ? Bo moj maly 22 skonczy 4 miesice i mysle czy go nie dac juz do spacerowki bo w gondoli juz mu troszku zaczyna miejsca brakowac , i tak sie zastanawiam bo moja spacerowke mozna zrobic na calkiem lezaco i mysle ze nawed nnie byl by to zly pomysl a co wy na to ? bo z tego co widze to malo jest takich dzieci
ja przełożyłam synka jak miał 4 mce do spacerówki rozkładanej na płasko z tego samego powodu, w gondoli mu ciasno było (mieliśmy coneco V3 a te gondole strasznie małe jeździł od razu przodem do kierunku jazdy, tyle, że co chwila w okienko w budce zerkałam jak miał pół roku podniosłam mu o jeden stopień oparcie, a jak już w 7 mcu siedział sztywno sam, to całkiem podniosłam. Ale też szybko z tej spacerówki przeszliśmy na parasolkę - miał 10 mcy.
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:11   #6
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Spacerowka czy gondola

Ja przełożyłam na koniec zimy czyli gdzieś w 6 miesiącu, bo mała już mi się nie mieściła. Nie siedzi sama stabilnie, więc nadal jeździmy na płasko. Pewnie tak jeszcze trochę pojeździmy.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:56   #7
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

spacerowke tak i gondole tez bedzie mial przodem do mnie

Edytowane przez kwiatek84
Czas edycji: 2011-06-14 o 10:58
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 11:02   #8
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: Spacerowka czy gondola

Moje maluchy miały wózek połączony. Rozkładana spacerówka, a do środka wkładka imitująca gondolę. Synek miał jakieś 8 miesięcy, kiedy się przesiadł do spacerówki (ze względu na pogodę - zima odpada), córka troszkę ponad 1/2 roku. Ważne jest tylko, żeby maluszków nie zmuszać do siadania. Może zobaczysz http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/grupy/wozek-spacewrowy/
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:23   #9
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez Agacia80 Pokaż wiadomość
Moje maluchy miały wózek połączony. Rozkładana spacerówka, a do środka wkładka imitująca gondolę. Synek miał jakieś 8 miesięcy, kiedy się przesiadł do spacerówki (ze względu na pogodę - zima odpada), córka troszkę ponad 1/2 roku. Ważne jest tylko, żeby maluszków nie zmuszać do siadania. Może zobaczysz http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/grupy/wozek-spacewrowy/
Ja mam wozek espiro GTX jest praktyczny fajny nie narzekam na niego i wlasnie mam do niego spacerowke. Chyba macie racje dziewczyny wsadze go do tej spacerowki mam nadzieje ze mnie nie obgadaja bo mieszkam na zadupiu ale wazne zeby dziecku bylo wygodnie ,on jak macha roczkami to bije sie po tych rurkach w wozku
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:42   #10
CAROLAJKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 237
Dot.: Spacerowka czy gondola

moja mała jeżdziła w spacerówce jak miała 2 miesiące
CAROLAJKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:49   #11
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez CAROLAJKA Pokaż wiadomość
moja mała jeżdziła w spacerówce jak miała 2 miesiące
tak ale pewnie mialas wozek laczony, a ja mam z regulacja siedziska podnuzkiem, pasami
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 15:00   #12
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Spacerowka czy gondola

Moj starszy synek mial ok 3mcy, tez plakal w gondoli, w spacerowce bylo ok, a moj mlodszy ma teraz 6tyg i szczerze watpie czy pojezdzi do 3mca w gondoli,bo zostalo mu niewiele miejsca. Ja osobscie nic zlego niewidze w spacerowce jak rozklada sie na plasko,jest cieplutko, gorzej zima
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:16   #13
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Spacerowka czy gondola

a co maja ludzie do tego jak wozisz dziecko?!

ja nie rozumiem takich ludzi - nie ciebie, tylko takich co im nawet to, jak wozisz dziecko przeszkadza
rozumiem jakbys swojego synka chodzic uczyla, albo nie wiem, noz do reki pchala, ale to jak wozisz dziecko? w glowie mi sie nie miesci
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:37   #14
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
a co maja ludzie do tego jak wozisz dziecko?!

ja nie rozumiem takich ludzi - nie ciebie, tylko takich co im nawet to, jak wozisz dziecko przeszkadza
rozumiem jakbys swojego synka chodzic uczyla, albo nie wiem, noz do reki pchala, ale to jak wozisz dziecko? w glowie mi sie nie miesci
ludzie to sa straszni plotkarze , zrobia z igly widly opowiadaja rzeczy wyssane z palca ktore wcale sie nie wydarzyły np. zmarla moja przybrana tesciowa i jak moj tesc szedl z jej corka do sklepu to doszly mnie plotki ze oni maja romans tydzien po pogrzebie ! czy to jestt normalne mi sie to tezz w glowie nie miesci dlatego mowie jak beda widziec ze woze w spacerowce to powiedza ze dziecko ucze siedziec masakra jakas . TAK TO JEST NIESTATY Z LUDZMI NIC NIE WIEDZA A SNUJA JAKIES CHISTORIE WYSSANE Z PALCA
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 21:15   #15
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Spacerowka czy gondola

ja przeniosłam córkę do spacerówki jak miała 4 mies. Nie chciała leżeć w gondoli na płasko bo nic nie widziała. Więc w pozycji pół leżącej ja kładłam w spacerówce.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 22:31   #16
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez kwiatek84 Pokaż wiadomość
ludzie to sa straszni plotkarze , zrobia z igly widly opowiadaja rzeczy wyssane z palca ktore wcale sie nie wydarzyły np. zmarla moja przybrana tesciowa i jak moj tesc szedl z jej corka do sklepu to doszly mnie plotki ze oni maja romans tydzien po pogrzebie ! czy to jestt normalne mi sie to tezz w glowie nie miesci dlatego mowie jak beda widziec ze woze w spacerowce to powiedza ze dziecko ucze siedziec masakra jakas . TAK TO JEST NIESTATY Z LUDZMI NIC NIE WIEDZA A SNUJA JAKIES CHISTORIE WYSSANE Z PALCA
no ale co z tego ze beda gadac? przeciez to twoje dziecko, wiesz ze mu krzywdy nie robisz, to co cie interesuje zadanie jakis niedouczonych bab?

olej
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 07:17   #17
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
no ale co z tego ze beda gadac? przeciez to twoje dziecko, wiesz ze mu krzywdy nie robisz, to co cie interesuje zadanie jakis niedouczonych bab?

olej
no wlasnie wiem ale mnie to denerwuje
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:34   #18
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: Spacerowka czy gondola

Niech sobie mówią co chcą. najważniejsze, żeby nie robić krzywdy maluszkowi i tyle!
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 16:54   #19
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Spacerowka czy gondola

Moja miala niecale 5 m-cy jak ja przelozylam do spacerowki na lezaco

Obecnie ma 7 m-cy (18 czerwca) i nadal jeździ na lezaco bo nie siedzi jeszcze i ja znowu sie zastanawiam czy 7 miesieczne dziecko ktore jeszcze samo nie siedzi i nie siada moge wozic na drugim poziomie oparcia czyli nie calkiem siedzaco a polsiedzaco bo ona ciagle podnosi glowe i sie wscieka bo nic nie widzi
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 18:13   #20
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Moja miala niecale 5 m-cy jak ja przelozylam do spacerowki na lezaco

Obecnie ma 7 m-cy (18 czerwca) i nadal jeździ na lezaco bo nie siedzi jeszcze i ja znowu sie zastanawiam czy 7 miesieczne dziecko ktore jeszcze samo nie siedzi i nie siada moge wozic na drugim poziomie oparcia czyli nie calkiem siedzaco a polsiedzaco bo ona ciagle podnosi glowe i sie wscieka bo nic nie widzi
mi sie wydaje ze moze bo juz cos prubuje a co innego jak maly jeszcze sie nie dzwiga , no jak mu pomoge to sie podniesie
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:23   #21
rudominka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 314
Dot.: Spacerowka czy gondola

Mój starszy syn miał 5 miesięcy w październiku (parę lat temu) i też przesadziłam go do spacerówki, bo po pierwsze próbował sam siadać, po drugie w gondoli nie chciał leżeć i musiałam go podpierać na poduszce dopóki nie zasnął. I chciał być przodem do kierunku jazdy! Więc w spacerówce był od razu twarzą do świata, na półleżąco, a jak zasnął to rozkładałam na leżąco i tak przejeździliśmy kolejne półtora roku. Na zimę miał śpiwór + osłonę na nóżki, no i oczywiście kombinezon na sobie.
rudominka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:34   #22
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Spacerowka czy gondola

Ja synka przesadziłam do spacerówki jak miał 5 msc- jak tylko ciepło sie zrobiło. Dla swojej wygody- bo miałam bardzo ciężką gondole Myśle, że jak jest wygodna, rozkładana spacerówka to nie ma co się zastanawiać! A ludzie- niech gadają
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:49   #23
nataliawrzos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 55
Dot.: Spacerowka czy gondola

jasne, ważne tylko, żeby było na płasko zupełnie i żeby to nie była spacerówka-parasolka.. bo one sie do tego nie nadają.. my ze spacerówki korzystalismy od 5 mc i bez problemów, ale gondolę miałam w wózku wielką.. jak ktoś ma np. quinny buzz, to nie wiem jak sobie radzi, tam gondola jest mikroskopijna.
__________________
szczęśliwa mama 10 miesięczniaczka
nataliawrzos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:05   #24
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

ja mam wlasnie fajny wozek lepiej nie moglam trafic jeszcze nie dosc ze uzywany to po taniemu i jak nowy a na dodatek firmowy jeszcze 2 dziecko w nim bedzie jezdzic nowego sie nie oplaca kupowac bo ile te dzieci w tych wozkacch pojezdza a potem to sie kupuje cos lekkiego zeby do auta sie zmiescilo nigdy bym nie dala za wozek 1500 zl bo jak sie dobrze czlowiek rozejrzy to kupi cos fajnego zgrabnego i po fajnej cenie
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 22:45   #25
nataliawrzos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 55
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez kwiatek84 Pokaż wiadomość
ja mam wlasnie fajny wozek lepiej nie moglam trafic jeszcze nie dosc ze uzywany to po taniemu i jak nowy a na dodatek firmowy jeszcze 2 dziecko w nim bedzie jezdzic nowego sie nie oplaca kupowac bo ile te dzieci w tych wozkacch pojezdza a potem to sie kupuje cos lekkiego zeby do auta sie zmiescilo nigdy bym nie dala za wozek 1500 zl bo jak sie dobrze czlowiek rozejrzy to kupi cos fajnego zgrabnego i po fajnej cenie
Ja wszystkie takie rzeczy (wózki, bujaki, przewijako-komodę, krzesełko do karmienia) kupuję używane, ale w dobrym stanie na Allegro też uważam, że jak ktoś kupił 3funkcyjny wózek, po czym po 5 mc stwierdził, że chce korzystać jednak z lekkiej spacerówki i cały zestaw sprzedaje za 40% ceny wyjściowej, a spacerówka z tego zestawu nawet nigdy nie było użyta... to po co kupować nowe?! zresztą, co malusieńkie dziecko w takim wózku może "zepsuć" ?? )

jestem za kupowaniem używanych wózków! sama mam już 2 sztukę i też odkupiony w idealnym stanie.
__________________
szczęśliwa mama 10 miesięczniaczka
nataliawrzos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 07:30   #26
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Spacerowka czy gondola

Zależy kto co lubi
Mój wózek musiał spełniać pewne wymogi, a przede wszystkim musiał mi się podobać i kupiłam wózek nowy za 1500zł i jestem mega zadowolona. Nie lubie używanych rzeczy zwłaszcza dla maluszka mojego
oczywiście wózek 3 w 1, córa ma ponad rok i dalej jeździ w tym wózku i zamierzam ją wozić jeszcze rok
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 07:42   #27
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Spacerowka czy gondola

nie widze problemu, corka przeniosla sie do spacerowki okolo wlasnie 4 mc.... tyle ze na plaska ja rozkladalam i juz..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:09   #28
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Zależy kto co lubi
Mój wózek musiał spełniać pewne wymogi, a przede wszystkim musiał mi się podobać i kupiłam wózek nowy za 1500zł i jestem mega zadowolona. Nie lubie używanych rzeczy zwłaszcza dla maluszka mojego
oczywiście wózek 3 w 1, córa ma ponad rok i dalej jeździ w tym wózku i zamierzam ją wozić jeszcze rok
jak ci sie miesci do auta to spoko chyba ze nie potrzebujesz ja mam np duzy bagaznik ale zeby wsadzic tam wozek musze kola sciagac i go zlozzyc i bude sciagac . Ja byle jakiego wozka bym nie kupila nawed by mnie nie bylo stac na taki wozek gora 1000 zl moze jeszcze bym dala

Edytowane przez kwiatek84
Czas edycji: 2011-06-21 o 08:13
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:15   #29
nataliawrzos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 55
Dot.: Spacerowka czy gondola

Cytat:
Napisane przez kwiatek84 Pokaż wiadomość
jak ci sie miesci do auta to spoko chyba ze nie potrzebujesz ja mam np duzy bagaznik ale zeby wsadzic tam wozek musze kola sciagac i go zlozzyc i bude sciagac
ja nie miałam aż tak, ale budę zdejmować musiałam.. i wózek zajmował mi 3/4 bagażnika. oczywiście nie mamy Combi, tylko Sedana, ale nawet zakupy było ciężko zrobić bo się mieściły 2-3 siatki dlatego od 6 miesiąca mamy już zwykłą parasolkę Maclaren. Także uzywaną. A nasz wózek sprzedaliśmy
__________________
szczęśliwa mama 10 miesięczniaczka
nataliawrzos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:15   #30
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Spacerowka czy gondola

Mój przed skończeniem 5go miesiąca też przewędrował do spacerówy. W gondoli nie jeździł od 2go. Darł paszczę w niej równo. Woziłam w foteliku, gdzie miał głowę wyżej (moja gondola nie miała regulacji w ogóle) i gapił się na drzewa. Ale po 4 miesiącu (koniec września) zrobiło się chłodno, doszła kolejna warstwa ubrania i dziecku było ciasno. Poszło więc do spacerówki 10 października, a 16go kończył 5 mcy.

I wcale nie na całkiem płasko, bo tak nie dał się ułożyć. Pod skosem leżał po prostu. O tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d91f612b3b.jpg (48,6 KB, 41 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.