Mamusie 2008 z Nowego Targu i okolic! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 10:04   #1
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Smile

Mamusie 2008 z Nowego Targu i okolic!


Witam Mamy ! jeżeli komuś (tak jak mi) brakuje spotkań w gronie młodych mam 2008 ? Jeżeli chcesz się poradzić, wygadać, zorganizować spotkania z maluszkami w wieku Twojego szkraba ODEZWIJ się! Zawsze łatwiej razem
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 10:14   #2
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Mamusie 2008 z Nowego Targu i okolic!

Co prawda mieszkam zagranica i w Polsce obecnie nie przebywam, ale pochodze z okolic Nowego Targu wiec do watku sie zapisuje
Pewnie niewiele nas tu, ale moze jesli poszezyc okolice do Zakopanego moze by sie troche kobitek znalazlo
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 10:38   #3
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Mamusie 2008 z Nowego Targu i okolic!

Witam!W Nowym Targu dzisiaj -18 stopni brr....a ja muszę wyjść z synkiem do szczepienia!Ja niedawno przeprowadziłam się do tego miasta i powoli jakoś organizuję sobie życie. Na "własnej skórze" poznaje przychodnie lekarskie, fryzjerów itp. Ale będzie OK. JagnaK a u Ciebie synek czy córeczka? pozdrawiam
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:57   #4
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Mamusie 2008 z Nowego Targu i okolic!

Cytat:
Napisane przez ukla1 Pokaż wiadomość
Witam!W Nowym Targu dzisiaj -18 stopni brr....a ja muszę wyjść z synkiem do szczepienia!Ja niedawno przeprowadziłam się do tego miasta i powoli jakoś organizuję sobie życie. Na "własnej skórze" poznaje przychodnie lekarskie, fryzjerów itp. Ale będzie OK. JagnaK a u Ciebie synek czy córeczka? pozdrawiam

Coreczka, urodzona we wrzesniu. Ja chodze do fryzjera na Kazimierza Wielkiego, jest on dosyc drogi, ale jedyny ktory z moich cienkich nieukladajacych sie wlosow potrafi wyczarowac cudo ktorego nie musze nawet modelowac. A i tak zachodze do niego moze 2 razy w roku jak jestem w Polsce wiec nie trace duzo
Skad sie przeprowadzilas? Rodzilas w NT?
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 08:27   #5
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Mamusie 2008 z Nowego Targu i okolic!

Hej!Przeprowadziliśmy się z okolic Tarnowa.Pracujemy w Zakopanem ale mieszkanie kupiliśmy ostatnio (z wiadomych powodów) w NT . Rodziłam w Zakopanem. Mój syn już skończył 5 miesięcy. Jest duuuużżży czas szybko leci.....Dzisiaj w NT pięknie. Prószy śnieg, lekki mrozik i cudowne słońce.Wybierzemy się na spacer. Wczorajsze szczepienie ok. Mały troszkę płakał wieczorem ale po okładach i paracetamolku no i oczywiście cycusiu już było dobrze. Pozdrawiam Cię serdecznie. Odwiedzę dziś fryzjera na Kazimierza i umówię się na wizytę. Buziaki dla córeczki.Szkoda, że jesteśmy same na tym forum:-( może jeszcze ktoś się odezwie.A w Bukowinie Tatrz. otworzyli termy i będziemy z małym powoli jeździć na basen. Termy super - położone w lesie...cisza, spokój, piękne wnętrze...Pozdrawiam pa
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 19:14   #6
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Mamusie 2008 z Nowego Targu i okolic!

W wakacje jezdzilismy do szaflar, coprawda zima nie bylam i nie wiem jak jest ale latem super, blizej niz Bukowina
Moj maz tez swego czasu pracowal w Zakopanem. Mam nadzieje ze fryzjer poprawi humor
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.