Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 13:30   #3301
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wooow, ja muszę mieć ful zestaw: jakiś puder i pędzel, kredkę do oczu i ust, korektor, błyszczyk, lusterko, grzebień, klucze, chusteczki, tampony, telefon, karty, pendrive z mp3... Jedyne czego nigdy nie mam to kasa
A żarcie zawsze biorę z domu bo za szybko bym zbankrutowała i utyła.
No ja jestem za leniwa by się malować na co dzień, więc kosmetyków nie noszę . I rzeczy w bucie też mi się zdarzało trzymać, ale to było kieeeeedyś za dzieciaka

Nie jest tak, że wszystko kupne jem, bo też bym się wszerz rozrosła. Coś zdrowszego też można kupić. W poprzedniej pracy miałam fajnie, bo mieliśmy stołówkę, gdzie można było kupić częściowo dofinansowany domowy obiad. Ale byłam tam tylko chwilę do pomocy, a szkoda bo już się do tego przyzwyczaiłam .

Solciuchna klucze, telefon, portfel i chusteczki też są u mnie podstawą jak już zabieram torebkę .
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 13:35   #3302
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Też nie przepadam za dziuniami, które coś zakładają z wychodząc z zalożenia, że to modne. Sporo rzeczy mi się w ten sposób obrzydziło, straciło w pewien sposób swoje wartości. W sieciówkach dostępne sa koszuli zespołów i często gęsto panna zakłada koszulkę z jęzorem nie mając pojęcia co nosi ale nosi, bo modne. I takich przykładów jest cała masa. Nic się z tym nie zrobi.
Coś w ten deseń:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pink-floyd.jpg (28,3 KB, 17 załadowań)
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:10   #3303
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

ja chodzę w koszulkach zespołów których słucham zazwyczaj to zespoły znajomych hehe
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:25   #3304
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Red, przypomniałaś mi że ja za czasów gówniarstwa tez wrzucałam w cholewkę buta np telefon (żeby nie brać torby) a mój TŻ jeszcze lepszy, jak był dzieciakiem to śmieci (po np batonikach) wsadzał do skarpetki jak nie było nigdzie kosza. jak o środowisko dbał!

płocienne/lniane torby rządzą, uwielbiam je

a co do ładowania w torbę - też polecam małą kosmetyczkę, u mnie się sprawdza a jedzenie też uważam że lepiej wziąć z domu jeśli ma się taką możliwość, już to nawet nie kwestia pieniędzy czy miejsca w torbie, ale przeważnie kupne jest obrzydliwe... (tak to jest jak się rozpieści kubki smakowe cudami z kuchni)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:50   #3305
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Ja za dzieciaka wkładałam drobne do butów. Niestety często wpadały pod stopę i potem trzeba było przed sklepem zdejmować trampki
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:57   #3306
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Też mam parę oćwiekowanych rzeczy, np. jeansową kamizelkę i pasek od jednej z torebek, ale ja to robię sama, a nie biegnę o sieciówki Więc nie ma mowy o jakiejś powtarzalności, że tydzień później zobaczę w tym pół miasta.

Pokaż, jak oćwiekowałaś pasek od torebki
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:58   #3307
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Ja może i jestem na rokowo, ale bardziej gothic rock (nie mylić z sukniami i spódnicami do ziemi i trupią cerą). Raczej taki gothic rock z lat 80-90 Żadne modne "rokowe" ciuchy, u mnie wygląd jest odzwierciedleniem stylu życia, muzyki.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 15:00   #3308
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja może i jestem na rokowo, ale bardziej gothic rock (nie mylić z sukniami i spódnicami do ziemi i trupią cerą). Raczej taki gothic rock z lat 80-90 Żadne modne "rokowe" ciuchy, u mnie wygląd jest odzwierciedleniem stylu życia, muzyki.
Jakich zespołów słuchasz z tego gatunku?
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:00   #3309
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ojej, Wy się zawsze tak rozgadacie, jak ja się wyloguję

Niejedzenie słodyczy wcale nie jest takie trudne. Tzn. strasznie trudno jest zacząć, czyli właściwie przestać Ale jak wytrzymasz tydzień-dwa to potem już nie ma problemu. Tylko, że niestety, jak się zdarzy jakiś dołek albo przyjęcie albo coś innego dziwnego i skusisz się na coś słodkiego to z reguły wszystko przepada i trzeba zacząć od nowa, a jest wtedy trudniej niż za pierwszym razem Właśnie to przeżywam.

Ja nie wiem, ale ja już chyba jestem za stara (ta, 24 lata ) na takie ekscytowanie się tym, co ktoś nosi. Chyba, że ekscytuję się, bo ktoś ma świetny gust. Nie obchodzi mnie też, co ktoś sobie wytatuował, może mieć nawet na czole "kocham mamę", jego sprawa. Mam kumpelę, która słucha zupełnie innej muzyki, a czasami ubierze się tak "na rockowo". Niedawno np. miała świetną jeansową koszulę, legginsy z eko skóry i bikery, do tego super dodatki. No i się w duchu zachwycałam bo chętnie bym jej wszystko podkradła, zupełnie nie interesowało mnie w tym momencie, że słucha jakiejś tam innej muzyki.
Generalnie mi wystarcza to, że ja ubieram się tak, że akurat łączy się to z moim gustem muzycznym, choć moje ciuchy nie krzyczą z daleka "słucham rocka i mam was wszystkich w d.pie" , to, że czuję się dobrze w tym co noszę, swobodnie i naturalnie. I najwyraźniej nie jest to odbierane jako sztuczne, a nawet znajomi utożsamiają mnie już z takim a nie innym stylem ubierania, co wnioskuję z tej krótkiej historyjki, którą wam opowiedziałam parę stron temu Ale mam też takie odjazdy, że zakładam spódniczkę czy sukienkę, krótką albo maxi, zwiewną lub dopasowaną, niekoniecznie w ciemnych barwach, i wcale nie czuję się wtedy "mniej rockowa" bo duszy i gustu nie zmieniam, tylko ciuchy. Choć ktoś akurat obserwują mnie może pomyśleć, że to wcześniej, w tych rockowych" ciuchach, to byłam "przebrana", no ale to jego problem, ja swoje wiem.

Na ulicy, na żywo, trzy razy widziałam dziewczynę w Litach, więc chyba nie wszystkie

Proszę konkrety, jestem ciekawa czy mnie czasem też można pomylić

A ja mam dni z lżejszym makijażem oczu, zwiewną spódniczką i co? Tzn. żem jednak lalunia?

Czyli jednak jestem lalunią, bo zdarza mi się tak nosić Chociaż ostatnio już nie, bo torebka mi się podarła i muszę nosić taką z długim paskiem.

haha ja czasem bywam jedną z tych tzn. świadomie nikogo nie dźgam, ale nie cierpię nosić oprócz torebki dodatkowych toreb czy reklamówek, i kiedy co jakiś czas jadę do biblioteki albo z niej wracam, a moja torba pęka w szwach i moje ramię też, wygodniej jest przerzucić torebkę nieco do tyłu ale w tramwaju staram się ją wtedy trzymać w ręce, jak siatkę.


Też mam parę oćwiekowanych rzeczy, np. jeansową kamizelkę i pasek od jednej z torebek, ale ja to robię sama, a nie biegnę o sieciówki Więc nie ma mowy o jakiejś powtarzalności, że tydzień później zobaczę w tym pół miasta.
Pod większością się podpisuję czym tylko mogę

Swoją drogą kurcze jakoś mnie zawsze dziwiło podejście "nie ubiorę tego nigdy więcej, bo ktoś-tam nosi takie samo" To tylko ciuchy
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:05   #3310
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Pod większością się podpisuję czym tylko mogę

Swoją drogą kurcze jakoś mnie zawsze dziwiło podejście "nie ubiorę tego nigdy więcej, bo ktoś-tam nosi takie samo" To tylko ciuchy
O właśnie.. Też tego nie rozumiem.. Dzisiaj koleżanka przez 10 minut porównywała swoją torebkę z moją (są podobne). W końcu z ulgą stwierdziła 'nie no, nie są takie same'
A gdyby były to co? Musiałybyśmy ustalać, która może ją nosić, a która nie? Trochę się poczułam jak w podstawówce
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:09   #3311
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
O właśnie.. Też tego nie rozumiem.. Dzisiaj koleżanka przez 10 minut porównywała swoją torebkę z moją (są podobne). W końcu z ulgą stwierdziła 'nie no, nie są takie same'
A gdyby były to co? Musiałybyśmy ustalać, która może ją nosić, a która nie? Trochę się poczułam jak w podstawówce
Oooo dokładnie o to mi chodzi Na przykład na studniówce TŻ ja i dziewczyna jego kumpla byłyśmy praktycznie identycznie ubrane i nikt nie widział problemu
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 15:13   #3312
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
3. Dlatego ja nosze teraz pojemniki żeby więcej katastrofy nie było. Coś za coś, cała torba wypchana. I na szczęście u mnie jest mikrofala w pracy i aneks kuchenny. Mogę sobie przygotować np. sałatkę owocową czy kanapki na miejscu, ale też spokojnie odgrzać obiad i zjeść coś ciepłego. Niższy koszt i ulga dla bioder w cenie ciężaru torebki
No widzisz, ja o ciepłym posiłku na uczelni to sobie mogę pomarzyć Chyba, że zaleję wrzątkiem gorący kubek (fuj!). Także u mnie tak czy srak branie żarcia ze sobą odpada, zwłaszcza w zimie

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Nie jest tak, że wszystko kupne jem, bo też bym się wszerz rozrosła. Coś zdrowszego też można kupić. W poprzedniej pracy miałam fajnie, bo mieliśmy stołówkę, gdzie można było kupić częściowo dofinansowany domowy obiad. Ale byłam tam tylko chwilę do pomocy, a szkoda bo już się do tego przyzwyczaiłam .
No pewnie, zależy od tego gdzie się je, na mieście też można zjeść w zdrowo, coraz więcej jest też knajpek oferujących świeżą i zdrową żywność, ale nawet mentalność na stołówkach się zmienia
U mnie ostatnio serwują ciągle faszerowane zapiekane cukinie/bakłażany mmmmm pycha

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Coś w ten deseń:


Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Pod większością się podpisuję czym tylko mogę

Swoją drogą kurcze jakoś mnie zawsze dziwiło podejście "nie ubiorę tego nigdy więcej, bo ktoś-tam nosi takie samo" To tylko ciuchy
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:14   #3313
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Pokaż, jak oćwiekowałaś pasek od torebki
Jutro jej zrobię słit focię
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja może i jestem na rokowo, ale bardziej gothic rock (nie mylić z sukniami i spódnicami do ziemi i trupią cerą). Raczej taki gothic rock z lat 80-90 Żadne modne "rokowe" ciuchy, u mnie wygląd jest odzwierciedleniem stylu życia, muzyki.
Hmm, bez bicia się przyznaję, że to nie mój klimat i nie kojarzę w ogóle jakie to kapele i jaki styl ubierania Mogę prosić o jakieś zdjęcia albo opis?
A jeśli chodzi o to, co "modne" to ja zupełnie nie wiem. "Wiedzę" czerpię tylko z tego wątku, czasami, choć ostatnio nie pamiętam kiedy, przeglądam blogi modowe, ale nie czytam żadnych gazet o modzie, ani nawet artykułów na Wizażu za bardzo, więc właściwie nie wiem, co teraz jest in, a co out. A najbardziej mnie śmieszą stwierdzenia typu "tej wiosny będą modne takie kolory.... i takie kroje.... i takie wzory...". Ale z kolorami to najbardziej. Bo ja zawsze chodzę w tych samych
Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Pod większością się podpisuję czym tylko mogę

Swoją drogą kurcze jakoś mnie zawsze dziwiło podejście "nie ubiorę tego nigdy więcej, bo ktoś-tam nosi takie samo" To tylko ciuchy


No właśnie! To nie powinien być sens naszego istnienia. No chyba, że ktoś żyje z tego, projektant, dziennikarz, bloger.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:19   #3314
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

A ja w ogóle nie widzę tego, żeby wszystkie laski ubierały się jakoś mega rockowo. Ok, są takie akcenty, modne zwłaszcza stały się koszulki/bluzy z nadrukami zespołów, ale lasek, które całe ubrane są na rockowo ze świecą szukać
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:20   #3315
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
O właśnie.. Też tego nie rozumiem.. Dzisiaj koleżanka przez 10 minut porównywała swoją torebkę z moją (są podobne). W końcu z ulgą stwierdziła 'nie no, nie są takie same'
A gdyby były to co? Musiałybyśmy ustalać, która może ją nosić, a która nie? Trochę się poczułam jak w podstawówce
Chyba nie powstrzymałabym dzikiego śmiechu po tym jej stwierdzeniu Mimo, że to koleżanka.

A mam taką modnisię w grupie na uczelni, oj mam. Jest po prostu niesamowita. Chodząca wystawa Zary i Kasz kasz (wybaczcie ignoranctwo, ja naprawdę nie wiem jak to się pisze, nigdy nie widziałam tego sklepu ). A do tego puste to to, że jak się odzywa to normalnie echo dudni.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:23   #3316
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Jakich zespołów słuchasz z tego gatunku?
Ale nie starczy mi miejsca na spisanie wszystkich kapel (wątek gotycki umarł) No ale ok, spróbuję:
Bauhaus, Sisters of Mercy, Fields of the Nephilim, The Mission, Christian Death, Pink turns blue, the Cure, Love like Blood i wiele innych, to z tych typowo rokowych
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:23   #3317
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie widzę tego, żeby wszystkie laski ubierały się jakoś mega rockowo. Ok, są takie akcenty, modne zwłaszcza stały się koszulki/bluzy z nadrukami zespołów, ale lasek, które całe ubrane są na rockowo ze świecą szukać
Ja też Niby w sklepach pełno koszulek Pink Floyd czy Stonesów, swetrów i bluzek z ćwiekami, dżetami, krzyżami i ramonesek, workerów i bikerów, ale niewiele moich znajomych z uczelni ma cokolwiek z tego repertuaru. A już bankowo nikt nie ma ramoneski, a niby stały się tak popularne.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:32   #3318
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ja też Niby w sklepach pełno koszulek Pink Floyd czy Stonesów, swetrów i bluzek z ćwiekami, dżetami, krzyżami i ramonesek, workerów i bikerów, ale niewiele moich znajomych z uczelni ma cokolwiek z tego repertuaru. A już bankowo nikt nie ma ramoneski, a niby stały się tak popularne.
No i dobrze! A my przynajmniej możemy się obkupić w fajne ciuchy!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:36   #3319
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Właśnie Mi tam na rękę jest ta 'moda na rockowy styl ubierania', bo można kupić naprawdę fajne rzeczy. A osoby które kupują to ze względu na modę i tak przestaną to nosić po jednym sezonie

Swoją drogą, już mniej chyba widzę ćwieków i rockowych motywów w sklepach.
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 15:40   #3320
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Kurteczka na wyprzedaży :
http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...0#BVRRWidgetID
Kliknęłam ją wczoraj
Fajna

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ta Oliwia to totalnie nie moja bajka... nawet ciężko mi się patrzy na te zdjęcia Nie lubię tak krzykliwego stylu i makijażu, jakby na siłę musiała zwracać na siebie uwagę. W sumie wiem ,że blogerki od tego są, żeby na siebie zwracać uwagę, ale można to robić lepiej. Mam nadzieję, że rozumiecie
Straszna ona jest

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja tak mam z Litami - chciałabym ale chyba wszystkie modne laski w nich pomykają. Pomijając, że na oryginały szkoda mi kasy.

Natomiast do takich butów się obecnie ślinię:
Faaajne

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że często można się pomylić patrząc na osoby. Np. patrząc na mnie większość osób nie utożsamia mnie z rockiem czy metalem. Możliwe, że to przez blond włosy i niski wzrost . Pamiętam jak kiedyś kolega będąc u mnie pierwszy raz (on długie włosy, ubrany na czarno itd, ja zero makijażu, kolorowa bluzka) zrobił oczy jak pięć złotych jak włączył muzykę z mojego kompa i o ile dobrze pamiętam zagrało Anal Nosorog czy coś takiego . Jego mina bezcenna i coś w stylu "myślałem, że słuchasz Myslovitz..."


Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ja za dzieciaka wkładałam drobne do butów. Niestety często wpadały pod stopę i potem trzeba było przed sklepem zdejmować trampki
Ja tak dalej robię Jak idę gdzieś na imprezę a potrzebuję kasy to drobne wkładam do skarpetki

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie widzę tego, żeby wszystkie laski ubierały się jakoś mega rockowo. Ok, są takie akcenty, modne zwłaszcza stały się koszulki/bluzy z nadrukami zespołów, ale lasek, które całe ubrane są na rockowo ze świecą szukać
Też nie widuję. Ale ćwieki widuję wszędzie. Torby z ćwiekami to już w ogóle królują

Chcę creepersy.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:47   #3321
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Swoją drogą, już mniej chyba widzę ćwieków i rockowych motywów w sklepach.
Ja szczerze mówiąc byłam ostatnio na takich konkretnych zakupach pierwszy raz od... boże, no pewnie zeszłych wakacji jak nie dalej Ale jak wdepnęłam do H&Mu i New Yorkera to sporo takich ciuchów jest

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Chcę creepersy.
To kupuj!
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:47   #3322
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Kasy nie mam
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:51   #3323
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
A najbardziej mnie śmieszą stwierdzenia typu "tej wiosny będą modne takie kolory.... i takie kroje.... i takie wzory...". Ale z kolorami to najbardziej. Bo ja zawsze chodzę w tych samych
Jasnym czarnym i ciemnym czarnym

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Red, przypomniałaś mi że ja za czasów gówniarstwa tez wrzucałam w cholewkę buta np telefon (żeby nie brać torby) a mój TŻ jeszcze lepszy, jak był dzieciakiem to śmieci (po np batonikach) wsadzał do skarpetki jak nie było nigdzie kosza. jak o środowisko dbał!


Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No ale ok, spróbuję:
Bauhaus, Sisters of Mercy, Fields of the Nephilim, The Mission, Christian Death, Pink turns blue, the Cure, Love like Blood i wiele innych, to z tych typowo rokowych
Ło, nie do wiary, połowę znam

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
Bladzioch to ja, dzień dobry Jak się lepiej poczujesz to może masz jakąś stronkę na podorędziu jak to wszystko zrobić, to poproszę PW

1. Właśnie odwrotnie tam bardzo specyficzne towarzystwo tunele, 80 % powierzchni ciała wytatuowane, porwane postrzepione spodnie, bardzo rockowo/punkowo/alternatywnie/niewiemjaktookreślić - pełne szaleństwo.
1. wieczorem coś skrobnę
2. Żaluję, że sama nie bywam w takich miejscach, raz tylko zdarzyło mi się wpaść na imprezę electro, która miała miejsce w starej, zrujnowanej fabryce, stały tam metalowe kosze z ogniem, klimacik był

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Niejedzenie słodyczy wcale nie jest takie trudne. Tzn. strasznie trudno jest zacząć, czyli właściwie przestać Ale jak wytrzymasz tydzień-dwa to potem już nie ma problemu.

Na ulicy, na żywo, trzy razy widziałam dziewczynę w Litach, więc chyba nie wszystkie

A ja mam dni z lżejszym makijażem oczu, zwiewną spódniczką i co? Tzn. żem jednak lalunia?
1. póki co nie czuję potrzeby aż tak się umartwiać
2. ja na żywo wcale ale pętam się po prowincji
3. taaak
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:54   #3324
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Kasy nie mam
Ano tak Mnie kuszą te na koturnie jeszcze, ale znowu by było od TŻ "Przecież ty masz całą szafę butów!!!" Poza tym plusy/minusy (zależy jak się na to spojrzy) posiadania kosztownych hobby - 1000 razy się zastanawiam zanim kupie jakiś ciuch czy buty "Bo jakbym dorzuciła jeszcze trochę kasy to mogłabym sobie już kupić to i to, a przydałoby mi się"

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
2. ja na żywo wcale ale pętam się po prowincji
Ano, też jestem z prowincji i nikogo oprócz siebie w litach na żywo jeszcze nie widziałam chyba
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:57   #3325
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jasnym czarnym i ciemnym czarnym
Kiedyś jak jakiś chłopak chciał coś powiedzieć o mnie znajomej i jej tłumaczył, o kogo chodzi, to stwierdził że to 'ta dziewczyna, która ubiera się we wszystkie odcienie czarnego'

I też jeszcze nie widziałam na żywo nikogo w litach
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:02   #3326
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Ano tak Mnie kuszą te na koturnie jeszcze, ale znowu by było od TŻ "Przecież ty masz całą szafę butów!!!" Poza tym plusy/minusy (zależy jak się na to spojrzy) posiadania kosztownych hobby - 1000 razy się zastanawiam zanim kupie jakiś ciuch czy buty "Bo jakbym dorzuciła jeszcze trochę kasy to mogłabym sobie już kupić to i to, a przydałoby mi się"

Ano, też jestem z prowincji i nikogo oprócz siebie w litach na żywo jeszcze nie widziałam chyba
No, ja ostatnio w ogóle nie mam kasy Zresztą - kasa się mnie nie trzyma

Jakie masz hobby?

Ja widuję i to często.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:06   #3327
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
No, ja ostatnio w ogóle nie mam kasy Zresztą - kasa się mnie nie trzyma

Jakie masz hobby?
Zdjęcia robię A to jest studnia bez dna, kupisz coś i od razu chcesz coś następnego A do tego z okazji chwilowych wakacji po ukończeniu studiów mam w planach wrócić do grania i wziąć się za robienie muzyki, co mi z tego wyjdzie to nie wiem, ale już mam następne zakupy w planach
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:10   #3328
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie widzę tego, żeby wszystkie laski ubierały się jakoś mega rockowo. Ok, są takie akcenty, modne zwłaszcza stały się koszulki/bluzy z nadrukami zespołów, ale lasek, które całe ubrane są na rockowo ze świecą szukać
To dobrze, że ich nie widać . Ja znam dwie takie dziewczyny. Jedna do niby blogerka, więc obstawiam, że podąża za modą. Druga natomiast od stóp do głowy obrana na czarno, w skórę i ćwieki i nienawidzi rocka/metalu (fanka hip hopu). A tak to tylko jakieś akcenty jedynie widuję.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale nie starczy mi miejsca na spisanie wszystkich kapel (wątek gotycki umarł) No ale ok, spróbuję:
Bauhaus, Sisters of Mercy, Fields of the Nephilim, The Mission, Christian Death, Pink turns blue, the Cure, Love like Blood i wiele innych, to z tych typowo rokowych
Obczaiłam Twojego lasta .
"Twoje porównanie z użytkownikiem .... wypada: SŁABO
Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Agalloch, Rammstein, The Prodigy, Enslaved oraz Dissection."
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:10   #3329
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

A no to faktycznie drogie hobby te wszystkie obiektywy i inne są strasznie drogie. Ale fajnie - ex mojej siostry miał strasznie fajny aparat i zdjęcia takie fajne robił Ale on był akurat specyficzny - często jechał autem, nagle się zatrzymywał bo zobaczył krowe która przeżuwała coś, to nie ważne gdzie jechał, zatrzymywał się i robił foty
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:12   #3330
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No i dobrze! A my przynajmniej możemy się obkupić w fajne ciuchy!
I nadal nie wyglądać jak pół miasta Chociaż ja i tak najczęściej odwiedzam SH i sklepiki no name. Też można znaleźć ciekawe rzeczy, a ile taniej! a ja lubię mieć dużo, niż jedną ale drogą rzecz. Przypuśćmy mając 100 zł jestem w stanie kupić dwie pary butów, a niektórym nie wystarczyłoby na jedną. Ja wiem, że i tak w większości przypadków buty przetrwają 1 sezon, albo po jakimś czasie mi się po prostu znudzą, więc wybieram to rozwiązanie
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja tak dalej robię Jak idę gdzieś na imprezę a potrzebuję kasy to drobne wkładam do skarpetki
Serio? To pomyslowe jednak
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jasnym czarnym i ciemnym czarnym

1. póki co nie czuję potrzeby aż tak się umartwiać
2. ja na żywo wcale ale pętam się po prowincji
3. taaak
Patrz pierwszy załącznik A tak serio, to chodzę jeszcze w szarym i graficie, ciemnozielonym, granatowym, białym, beżowym nawet - ale to już szczątkowe ilości w mojej szafie. I mam jedne czerwone spodnie

2. Ja w Poznaniu. Widocznie P-ń nie jest modnym miastem Ano tak, Poznaniacy oszczędni są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a226d88be548204a3f838d58a99a780c.jpg (37,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mf1hu8Foap1qbya53o1_500.jpg (67,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mf32n5p9P51rn1mr8o1_500.jpg (47,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mfxq84xj621qfrtudo1_500.jpg (54,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mg4fmuZBvm1qe2hddo1_500.jpg (34,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mhiaepWoXF1r5cak5o1_500.jpg (47,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mhp0ioqs0R1rae5cko1_500.jpg (67,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mhy2z3ft4L1qd4psto1_500.jpg (64,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mi2pauu4x61rzo78ko1_500.jpg (36,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mi6ogiFBqr1qfrtudo1_500.jpg (55,9 KB, 34 załadowań)
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.