Studniówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-13, 17:48   #1
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Unhappy

Studniówka


Czy któraś z Was była na swojej studniówce sama - bez partnera?
I czy naprawdę trzeba za sobą kogoś ciągnąć, chociaż prawdziwego KOGOŚ się nie ma (i nie będzie pewnie miało nigdy) ?
Pytam, bo po opiniach moich koleżanek zrezygnowałam z pójścia na studniówkę, ale teraz chcę się tylko upewnić...A czasu na decyzję mam trochę mało.
Rozważam też ok.godzinne spóźnienie (żebym nie musiała podreptywać gdzieś w ogonie poloneza, ale jednak być)
Co radzicie?
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 17:56   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Studniówka

Spokojnie możesz pójśc sama. Na mojej studniowce były dziewczyny bez partnera, bawiły sie równie dobrze (a momentami nawet lepiej) niż pary. Jeśli chcesz tańczyć poloneza, to może znajdzie się ktoś ze szkoły, kto też szuka kogos TYLKO do tańca- jasno sobie to powiedzcie, bo moja znajoma nie wyjaśniła, że chodzi tylko o poloneza i facet sobie nadziei narobił. Jeśli nie chcesz tańczyć, to uprzedź organizatora- przecież Cię nie zmusi.
Opiniami koleżanek się nie przejmuj, mamy XXI wiek i jak słyszę takie "wypada/ nie wypada" to mi ręce opadają.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:01   #3
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Studniówka

ja byłam sama w ogóle podczas mojej studniówki było trochę osób bez pary i wszyscy się dobrze bawili, a poloneza można ominąć i zbierać siły do dalszej zabawy. ja najgorzej wspominam proby wciśnięcia mi przez 'życzliwe' koleżanki swoich kolegów, kuzynów i potencjalnych chłopaków do pary, oczywiście na mój koszt
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:09   #4
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Studniówka

Nie, na siłę nikogo brać nie będę z przypadku też wolę nie (po co się mam potem wstydzić za kogoś). Chociaż będę chyba jedyną taką sierotką w klasie.Ale jeśli pójdę, to może to "spóźnienie" jakoś przejdzie...
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:10   #5
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Studniówka

u nas w klasie wiele, wiele osób było bez pary. chyba jakieś 6 osób z kimś na jakieś 35. a zabawa była naprawdę udana i nawet pozwoliła się w ten jeden wieczór zintegrować. wspólne tańce, wspólne picie..soczków oczyiwście szkoda że później wszystko pękło jak bańka mydlana i stosunki klasowe były nadal beznadziejne...
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:11   #6
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Studniówka

Hehehe To mi przypomina moją sytuację rok temu

Najpierw mówiłam idę z kimś,tj. z jednym z moich kolegów,ale on niestety miał wtedy sesję więc nie wyszło Przez kilka tyg byłam pewna,że idę sama i nawet się cieszyłam z tego powodu (raz na jakiś czas mi się opcja feminizm włącza ). Jednak jakiś miesiąc-1,5 przed przyjaciel zadał mi pytanie czy nie chciałabym z nim iść na tą studniówkę,bo on w sumie jest z innej szkoły,myślał,że dziewczyna z mojej szkoły,którą zaprosił na swoją studniówkę z nim pójdzie,ale ona już szła z kimś innym,a on chciał iść na studniówkę do mnie,bo tam ma więcej kolegów niż w swojej szkole. Po długich wahaniach zgodziłam się.Moi przyjaciele to diabły wcielone,więc byłam przygotowana na najgorsze Jednak nie było źle.Mój partner,mimo że nie tańczy, dotrzymywał mi dzielnie kroku na parkiecie Obyło się bez przesadzania z alkoholem Ogólnie bawiłam się z nim świetnie,a co najbardziej mi się spodobało to jego słowa,że na mojej studniówce bawił się lepiej niż na swojej

U mnie w klasie było 5 dziewczyn bez par i bawiły się bardzo fajnie.Przede wszystkim bawiliśmy się razem,naszymi grupami,więc nie czuły się samotne, zawsze było z kim pogadać i się pobawić
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:12   #7
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Studniówka

na siłę nikogo nie ciągnij, jesli nie masz kogo zaprosić, lub nie chcesz. Osoba towarzysząca nie jest gwarancją udanej zabawy. Ja na swojej studniówce byłam sama, bawiłam się fantastycznie a poloneza tańczyłam aż dwa razy
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 18:18   #8
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez mrufka
Nie, na siłę nikogo brać nie będę z przypadku też wolę nie (po co się mam potem wstydzić za kogoś).
ja też nie chciałam nikogo na siłę a z przypadku tym bardziej
Cytat:
Napisane przez mrufka
Chociaż będę chyba jedyną taką sierotką w klasie.Ale jeśli pójdę, to może to "spóźnienie" jakoś przejdzie...
Ja byłam jako jedyna sierotka bez osoby towarzyszącej i nie narzekałam i nie spóźniaj się. Inni też będą sami (z innych klas), więc poloneza zatańczysz. A jeśli nie, to przynajmniej popatrzysz
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:22   #9
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: Studniówka

a ja byłam z kimś i bardzo żałuję. był to mój TŻ który zostawił mnie 3 dni przed studniówką no ale z braku laku poszłam z nim, czego bardzo potem żałowałam. dziewczyny, które poszły same bawiły się wyśmienicie a ja całą studniówkę przeryczałam. więc idź sama (tzn. z nikim na siłę) i baw się najlepiej ze wszystkich.
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:32   #10
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez mrufka
(i nie będzie pewnie miało nigdy) ?
Akurat- nie wierzę- niemożliwe

Jesli masz ochotę i wiesz, że nie będzie Ci to przeszkadzać idź sama, bo studniówka jest dla Ciebie, a nie Ty dla studniówki.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:33   #11
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Studniówka

u mnie bylo podobnie, ze osoby ktore przyszly same bawily sie wysmienicie, bo przed nikim nie musialy zgrywac "dam" bawily sie na calego i napewno nie zalowaly przyjscia. Bo juz lepiej przyjsc samotnie niz z kims, kto zabawe moglby popsuc.

A wogole zazdroszcze studniowki, mam taka ochote pojsc ze ho..
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:34   #12
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: Studniówka

Bylam na studiówce z takim "idiota' ze sto razy lepiej bym sie bawiła sama!!!To byl mój chlopak i nie chcial poloneza nawet tanczyc -poprosilam o taniec kolege!!To byl moj najgorszy dzien- nie bierz na sile bo mozesz sie źle bawic!! buziaki
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:41   #13
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Studniówka

ja byłam sama i powiem ci że drugi raz bym sama nie poszla bez nikogo - chociaz było ok. zastanawialam się czy brać kogokolwiek i stwierdziłam że wolę i ść sama niż z byle znajomym. byłam jedyną dziewczyną z klasy bez partnera. potem w sumie rozkręciło się bo jako jedyna z koleżanek nie narzekałam po kilku godzinach na blące stopy i od ok. północy tańczyłam z chłopakami koleżanek ale i na początku czułam się okropnie i żałowałam że wogóle poszłam. poloneza nie tańczyłam ale z tego pododu jakoś specjalnie nie rozpaczam. mimo wszystko treraz nie żałuje że poszłam i miło wspominam swoją studniówkę. ja myślę ze powinnaś iść choćby sama żeby potem nie żałowć że nie poszłaś. w końcu studniówką ma sie tylko raz
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:46   #14
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Akurat- nie wierzę- niemożliwe
Możliwe... w moim przypadku przynajmniej... ale to by się nadawało na osobny, duży i smutny wątek...
pocieszyłyście mnie bardzo. Nie mam z kim iść, też planowałam spóźnić się na poloneza ale skoro tańczyć nie trzeba, to super zaczynam szukać sukienki

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2005-09-13 o 18:48 Powód: ą zgubiło ogonek :)
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:54   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Studniówka

Mrufka, no co ty? Nie chcesz iść na studniówkę bo nie masz partnera? A co to szkodzi?

U mnie bardzo dużo osób było bez osoby towarzyszącej, na pewno więcej niż połowa. Do poloneza możesz albo znaleźć kogoś w podobnej do Twojej sytuacji (ja tak zrobiłam ) albo po prostu nie tańczyć (odpada ćwiczenie ciągle tego samego nudnego układu raz za razem zawsze jakiś plus.)

Jeśli jest jakiś inny powód dla którego nie chcesz iść na studniówkę, to nie idż ale brak partnera to żaden powód Jeśli lubisz swoją klasę albo chociaż masz swoją paczkę, to na pewno niebędziesz się nudzić.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:59   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Studniówka

Acha, i nie spóźniaj się, popatrzysz sobie na poloneza, pośmiejesz się jak im się układ pomyli, albo jakaś dziewczyna zgubi but, albo jakaś para pójdzie nie w tą stronę i wpadnie na inną, albo partnerzy jakoś dziwnie i w niewyjaśniony dla nich samych sposób wymienią się partnerkami Wszystko z mojej studniówki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:00   #17
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Studniówka

Ja sama napewno zle bym sie czula... Duzo dziewczyn z mojej klasy nie poszlo na polmetek, bo nie mialo z kim, wiec co dopiero jesli chodzi o studniowke. Jezeli nie chodzi o kwestie finansowa (czyli po co brac kogos "z przymusu" i placic za niego) mozesz zabrac brata, kuzyna, przyjaciela...
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:44   #18
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Studniówka

U mnie też było parę dziewczyn, które szły na studniówke bez partnera, a poloneza zatańczyły z facetami z innej klasy (którzy już zatańczyli swojego poloneza-tańczyliśmy klasami) a w czasie trwania zabawy każdy z każdym tańczył, przecież nie tylko w parach się tańczy
a tak na marginesie warto iść na studniówkę bo to niezapomniane przeżycie i super zabawa
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:46   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez gaga87
Ja sama napewno zle bym sie czula... Duzo dziewczyn z mojej klasy nie poszlo na polmetek, bo nie mialo z kim, wiec co dopiero jesli chodzi o studniowke. Jezeli nie chodzi o kwestie finansowa (czyli po co brac kogos "z przymusu" i placic za niego) mozesz zabrac brata, kuzyna, przyjaciela...
Jak mnie to denerwuje-nie mam z kimś iść to nie pójdę,bo będzie obciach U mnie na połowinkach (vel półmetku) większość osób była sama,bawiłam się świetnie w gronie znajomych i nie potrzebowałam do szczęści faceta.Co do studniówki-sam się koło mnie przypałętał mój przyjaciel ,ale gdyby go nie było też nie miałabym problemów z dobrą zabawą. Większość osób traktuje studniówkę/połowinki jak imprezę, gdzie się można pokazać Ciekawe,że na dyskotekę można iść samemu i jakoś dziewczyny nie mają problemów,ale przy imprezach szkolnych to już trzeba iść z kimś.Prawda jest taka,że lepiej dobrze bawić się samemu niż mieć imprezę do przez jakiegoś faceta. Jak ja sobie pomyślę o tym ile lasek beczało przez facetów na mojej studniówce to mi łapy opadają ......
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:46   #20
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez lexie
Acha, i nie spóźniaj się, popatrzysz sobie na poloneza, pośmiejesz się jak im się układ pomyli, albo jakaś dziewczyna zgubi but, albo jakaś para pójdzie nie w tą stronę i wpadnie na inną, albo partnerzy jakoś dziwnie i w niewyjaśniony dla nich samych sposób wymienią się partnerkami Wszystko z mojej studniówki
myśmy ćwiczyli poloneza do upadłego, a jak przyszło do tańczenia i tak pomyliliśmy układ ale to "normalne"
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:57   #21
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez natii4
Jak mnie to denerwuje-nie mam z kimś iść to nie pójdę,bo będzie obciach U mnie na połowinkach (vel półmetku) większość osób była sama,bawiłam się świetnie w gronie znajomych i nie potrzebowałam do szczęści faceta.Co do studniówki-sam się koło mnie przypałętał mój przyjaciel ,ale gdyby go nie było też nie miałabym problemów z dobrą zabawą. Większość osób traktuje studniówkę/połowinki jak imprezę, gdzie się można pokazać Ciekawe,że na dyskotekę można iść samemu i jakoś dziewczyny nie mają problemów,ale przy imprezach szkolnych to już trzeba iść z kimś.Prawda jest taka,że lepiej dobrze bawić się samemu niż mieć imprezę do przez jakiegoś faceta. Jak ja sobie pomyślę o tym ile lasek beczało przez facetów na mojej studniówce to mi łapy opadają ......
Ja nic nie mowilam o obciachu, bo dla mnie to zaden obciach! Ja poszlam na moj polmetek z chloapkiem bo z nim chcialam isc i bawilam sie swietnie, ale wiem tez ze sama rowniez potrafilabym sie tak bawic.
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:57   #22
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Studniówka

Nie będę oryginalna - nie idź z kimś na siłę Samemu też się można dobrze bawić Ja też długo panikowałam i rozpaczałam, że nie mam z kim iść a tu nagle się okazało, że pewnien całkiem daleki znajomy też ma ten problem No i tak do niego zagadałam pewnego dnia i już miałam z kim iść Dobrze się bawiłam Za to wiele moich koleżanek było samych i nawet siedziałysmy razem przy stole i razem szalałysmy na parkiecie Mojemu "studniówkowemu" to nie przeszkadzało Bo od czasu do czasu też poszedł poszaleć ze swoimi znajomymi
A co do poloneza - u nas na próbach się podobierali ci, co szli sami, żeby tylko tego poloneza zatańczyć i nikt nie narzekał

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:58   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez gaga87
Ja nic nie mowilam o obciachu, bo dla mnie to zaden obciach! Ja poszlam na moj polmetek z chloapkiem bo z nim chcialam isc i bawilam sie swietnie, ale wiem tez ze sama rowniez potrafilabym sie tak bawic.
Chodzi mi o to dlaczego Twoje koleżanki poszły same? Czy to jest jakiś wstyd,że jest się samemu?? Czy gdzieś jest wymóg chodzenia z kimś na takie imprezy??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:02   #24
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez natii4
Jak mnie to denerwuje-nie mam z kimś iść to nie pójdę,bo będzie obciach U mnie na połowinkach (vel półmetku) większość osób była sama,bawiłam się świetnie w gronie znajomych i nie potrzebowałam do szczęści faceta.Co do studniówki-sam się koło mnie przypałętał mój przyjaciel ,ale gdyby go nie było też nie miałabym problemów z dobrą zabawą. Większość osób traktuje studniówkę/połowinki jak imprezę, gdzie się można pokazać Ciekawe,że na dyskotekę można iść samemu i jakoś dziewczyny nie mają problemów,ale przy imprezach szkolnych to już trzeba iść z kimś.Prawda jest taka,że lepiej dobrze bawić się samemu niż mieć imprezę do przez jakiegoś faceta. Jak ja sobie pomyślę o tym ile lasek beczało przez facetów na mojej studniówce to mi łapy opadają ......

Popieram w 100%. Jakiś czas temu wspominałysmy z koleżankami studniówke i część stwierdziła,ze gdyby miała drugi raz zdecydować,to na pewno poszłyby same.
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:03   #25
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Studniówka

Hmm jak do studniowki nie zjawi sie moj studniowkowy ksiaze,a nie zapowiada sie, to pojde z 20letnim wujkiem, b przystojnym
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:09   #26
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Studniówka

Dzięki dziewczyny
przez Was zaczynam się przekonywać w sumie byłam w miarę przekonana już wcześniej, ale przeszło mi po ostatnich rozmowach w klasie moi znajomi na pytanie dlaczego nie mogę iść sama odpowiadali że na peeewno będę się głupio czuła, że na peeewno pół studniówki przesiedzę I czy oni nie są wstrętni?
Ale może faktycznie dorobię sobie do tego wszystkiego jakąś sprytną ideologię pseudofeministyczną i się będę nią w razie czego tłumaczyć
Trzymajcie kciuki żebym do jutra przypadkiem nie zmieniła zdania, bo zaliczkę trzeba wpłacać
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:20   #27
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez mrufka
Dzięki dziewczyny
przez Was zaczynam się przekonywać w sumie byłam w miarę przekonana już wcześniej, ale przeszło mi po ostatnich rozmowach w klasie moi znajomi na pytanie dlaczego nie mogę iść sama odpowiadali że na peeewno będę się głupio czuła, że na peeewno pół studniówki przesiedzę I czy oni nie są wstrętni?
Ale może faktycznie dorobię sobie do tego wszystkiego jakąś sprytną ideologię pseudofeministyczną i się będę nią w razie czego tłumaczyć
Trzymajcie kciuki żebym do jutra przypadkiem nie zmieniła zdania, bo zaliczkę trzeba wpłacać
przepraszam za wyrażenie ale jakichś głupich masz znajomych co to przepis jest jakiś, że na studniówce tylko ze swoim partnerem się tańczy, ja pod koniec swojej tańczyłam na bosaka bo mnie tak nogi bolały, że nie mogłam butów założyć a najlepiej tańczyło mi się z tż mojej koleżanki, bo jej kondycji nie stało i musiała często wypoczywać, a jego energia rozpierała to jak się będziesz bawić zależy przede wszystkim od ciebie.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:23   #28
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Studniówka

To znajomi ze szkoły tak mówią? Jeśli tak to bardzo dziwne, ja raczej swoją koleżankę namawiałabym na przyjście.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:23   #29
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez natii4
Chodzi mi o to dlaczego Twoje koleżanki poszły same? Czy to jest jakiś wstyd,że jest się samemu?? Czy gdzieś jest wymóg chodzenia z kimś na takie imprezy??
widocznie maja do tego jakies inne/dziwne podejscie
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:30   #30
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Studniówka

W mojej klasie chyba większość dziewczyn przyszła bez partnera - z tego, co pamiętam przynajmniej. Ja byłam bez, moja najlepsza przyjaciółka też i razem bawiłyśmy się świetnie. A co do poloneza - to tańczyliśmy we wszystkie klasy na raz, a że szkoła była dość sfeminizowana, więc przeważały pary czysto damskie - ale co to komu szkodziło? No i wydaje mi się, że brak partnera nie jest w tańczeniu poloneza żadną przeszkodą. A poza tym - krok tańca jest zawsze ten sam, ale układy mogą być różne, więc skąd partner spoza szkoły miałby znać układ i umieć go zatańczyć? U mnie wszystkie osoby towarzyszące mogły tylko obserwować.

Nie wygłupiaj się, idź. Studniówka jest raz w życiu!
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.