Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 18:29   #781
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
muszę edytować właśnie wcinam jeszcze miseczkę truskawek ze śmietaną,cukrem i startą białą czekoo i uśmiecha się do mnie Desperados w lodówce a co! jak szaleć to szaleć:P i jeszcze pieką się ciasteczka owsiano-orzechowo-bakaliowe i granola domowej roboty czeka zeby ja wrzucic do piekarnika;p ale to jutrooo skonsumuje,bo moj brzuch wyglada jak pilka do cwiczen
imho- aoii- superancko i jak lubisz płateczki zapraszam na moja granole
a mnie nie zaprosisz
takiej manaiczki platkow:

ale chociaz przespis prosze na ciastka i granole :P

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
tapetka22 i aoii dzięki za ocene co do załamania to przez szkołę, dochodzi jeszcze kika rzeczy, ale nawet nie wiem co chce na maturze zdawać, a ide już do 2 klasy źle jakoś.

ps. jem kolacje teraz..
głowa do gory!
nic sie nie martw..
na pewno jezyk polak i mta
i to wiesz

ps.smacznego
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:33   #782
mademoiselle88
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Copenhagen
Wiadomości: 103
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Hej jestem początkująca w U...możecie wspomóc i ocenić....

a wiec tak:

I.kromka pumpernikiela , 3 liście sałaty, 2 plastry szynki, 1/4 jabłka, 3 rzodkiewki, jogurt naturalny, orzechy włoskie, pestki dyni i słonecznika

II. sałatka owocowa z wiśni, melona, jabłka wymieszana z jogurtem naturalnym, zarodkami pszennymi i cynamonem

III. sałatki z zielonej soczewicy ( szynka, kiszony ogórek, cebula, jabłko, rzodkiewka, jogurt naturalny )

od razu po grzeszna chwila 3 ciasteczka cynamonowe takie zawijane....niebo w gębie

IV. sałata, wieśniaczek 1/2 pudełka, 2 rzodkiewki i szczypiorek


co powinnam zmienić? wydaje mi sie że dziś mało było białka..ale może doradzicie ? ? ?
__________________

Ośmieliłem się nie zabijać. Nieśmiali nazwali mnie zielonym faszystą.



Walczę o każdy nowyhttps://static.wizaz.pl/forum/images/nowe/editor/menupop.gif dzień !!!
mademoiselle88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:33   #783
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Anianiani Pokaż wiadomość
Yhhh.... Kończę z R i przechodzę na U. Tak bardzo chciałabym schudnąć ale nie potrafię wytrzymać diecie - ograniczając się, wpadam w coraz częstsze napady bulimiczne... a masz nadwage, że chcesz chudnąć?? chcieć to i ja bym może chciała, ale nie moge ..

Zatem U:

Śn. Bułka żytnia z ziarenkami z:
- serem pleśniowym, pomidorem i ketchupem
- białym serem i dżemem jagodowym
Kawa z mlekiem, kilka śliwek, pasek mlecznej czekolady. bardzo ładne śniadanie, węgle, nabiał; wszystko co potrzebne

IIśn: Pomidory z jogurtem naturalnym, szczypiorkiem i cebulką, kromeczka chleba razowego z masłem. wartościowe 2 śniadanie

Ob: Ryba smażona w panierce, fasolka szparagowa, buraczki zasmażane, trochę dzikiego ryżu z pieczarkami trochę znaczy łyżeczka czy 50 gram?? ogólnie dobrze

D: Kawa z mlekiem, pączek z budyniem. czas na przyjemności

P: Serek wiejski z borówkami, orzechami włoskimi i miodem, brzoskwinia. pięknie

K: Dwie kromki chleba razowego z żółtym serem, jajkiem na twardo i majonezem, sałatka grecka (pomidor, oliwki, feta i tak dalej ) dzisiaj chyba miałam ochote na jajka też, no ale Ty mnie wyręczyłaś
Mogę prosić o ocenę?
ocena : 5
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:03   #784
kllipinska
Raczkowanie
 
Avatar kllipinska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 147
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

R

Śniadanie: Corn Flakes z mlekiem
Obiad:Filety śledziowe w pomidorowym sosie + 2 kromki chleba
Przekąska(?): sałatka z pomidorów z 2 łyżeczkami jogurtu nat.
Podwieczorek: kajzerka z serkiem waniliowym
Kolacja: 2 kromki chleba z 2 plastrami szynki i pomidorem
+ jakieś 4 herbaty każda z 1 łyż. cukru

[ciekawe czy znowu zostanę zrugana;] ]
__________________
Zanim nie nadejdzie jutro, nie dowiesz się, jak dobrze było Ci dzisiaj.
kllipinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:21   #785
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje RRRRRRRRR:
śniadanko: dwie łyżki fitnessów, jabłko, kiwi plus jogurt nauralny 165 g
kawa z mlekiem 0%

w międzyczasie jabłko

obiad:
kotlet mielony robiony bez tłuszczu przez mamę(wszystko na teflonie, później zapiekane w piekarniku) z odrobiną cebuli, jednym ziemniakim i brokułami

kawa z mlekiem

lód nesquik (ok 65 kalorii)

kolacja i tu znowu do...)jedzona na szybko
serek wiejski, dwie kromki chrupkiego pieczywa, sucharek, jabłko
jajko

jakoś nie mogę się przemóc by jeść dodatkowo jeszcze dwa pełnowartościowe posiłki..

myślicie, że obiad ok?
__________________
biegam
dbam o siebie

Edytowane przez ojalika
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:57 Powód: dopisek
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:00   #786
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje (chyba:|) Pożegnaniowe P..:
IŚn.omlet z 3jaj na maśle i cebulce z pieczarkami (właściwei pieczarką)papryką kukurydzą kabanoskiem i serem żótym na zagryche ogromna bułka z pestkami dyni z odromną ilością masła i polędwicą sopocką,koktajl (cały banan, gratka biała, rodzynki,cuker,3kostki milki -to wszystko starte na blendarze)

IIŚn.(w poczekalni w szpitalu...)
buła razowa z masłem majonezem&ketchupem pekińską kukurydzą pomidorem ogórkem i sopocką jogurt pitny morelowy
z nerwów ok 150g czipsów bananowych

O.(wyjątkowo 2dania-szpitalna stołówka)
-barszcz grzybowy z grzybkami jajem skwarami i trochę kiełbachy (nielubie ale...) do zgrychy dwie kromki grahama
-placek po węgiersku(bardzo gęsty gulasz z zasmażką z wołowinką papryką na itd. 2 placki ziemniaczane)posypane żółtym serem i polana śmietaną szklana kompatu śliwkowego (taki ból brzucha że ryczałam...ale co to kogo interesuje..:/)

Pod?(nadal szpital...)gorąca czekolada orzechowa z automatu pół ogromnej drożdżówki z serem marmoladą lukrem posypana wiórkami kokosa(zbyt słodka i tak jadłam z przymusu) 2gruszki, reszta czipsów bananowych (150g)
smaczna zupa(czy coś takiego)serowo-grzybowa...niewiem coś takiego (w proszku zalewa się wodą...) sama niewiem jadłam-było mi juz wszytko jedno co...

K.teraz niemam siły ani ochoty na nic, biore to co jest-serek wiejski z miodem rodzynkami orzechami prażonymi w miodzie kakao-dużó kakaoo(na to zawsze jednak zawsze...) do zagrychy bułeczki maślane....

wkleiłam z przyzwycajenia... nawet niewiem poco... juz nic niewiem... ale poczytam oceny z chęcią
__________________
żadna mzai mów mi Iza

Edytowane przez mzai25
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:18
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:18   #787
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

tapetka: nie studencka, jak jem mieszanki to tylko jumbo bakallandu tam są migdały, orzechy laskowe, żurawina, wiśnie i rodzynki <3 są w każdym sklepie ale polecam udać sie do biedrony bo zamiast 8,50 tam są po 5,99 xD nie wiem skąd ta różnica bo wcale nie jest napisane że wyprodukowano dla biedrony
baton był jogurtowy z owocami leśnymi :P
dziękujeee

Cytat:
Napisane przez agniusia17 Pokaż wiadomość
kocham twoje jadłospisy!
i dzięki za ocenkę
nmzc i też dziękuje i masz racje nie używam masła, wiem że to źle, ale staram sie nadrabiać tłustym mlekiem, tłustym obiadem, który robią rodzice i całą paczką mieszanki orzechowej :P

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
muszę edytować właśnie wcinam jeszcze miseczkę truskawek ze śmietaną,cukrem i startą białą czekoo i uśmiecha się do mnie Desperados w lodówce a co! jak szaleć to szaleć:P i jeszcze pieką się ciasteczka owsiano-orzechowo-bakaliowe i granola domowej roboty czeka zeby ja wrzucic do piekarnika;p ale to jutrooo skonsumuje,bo moj brzuch wyglada jak pilka do cwiczen
imho- aoii- superancko i jak lubisz płateczki zapraszam na moja granole
pewnie że szaleć masz dzisiaj powód do szaleństw ** wyślij mi przepis na pw prosze

i jeszcze ot z mojej strony:
CHCE TAKIE http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-47180-big.jpg
nie wie któraś gdzie moge dostać bo nie widziałam nigdzie :<
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 20:20   #788
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
wszystko mi się podoba, takie smaczne deser po obiedzie zero ograniczeń. tylko w niedziele tak jesz? tzn. mam na myśli desery, słodycze, ciasta czy codziennie? chciałabym tak. ogólnie pierwszy raz widze tu Twój jadłospis, bo od niedawna jestem na wizażu
Witam nowa Wizażankę mnie z kolei dłuuuuugo tutaj nie było, ale teraz postaram się to nadrobić
jeśli chodzi o jedzenie-jem tak prawie każdego dnia(z wyjątkiem śniadania bo drożdżowe to u nas niedzielny zwyczaj) ale cista, desery itp itd to u mnie "standard"

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Wiem,ze dostane po uszach za OTa ale musze to napisac;D okres wrocił dziś po roku to dzieki wam dziewczynydzieuuuje
ojj dostaniesz, dostaniesz za to, ale nie po uszach a gratulacjestraaaaaa sznie się cieszę

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
Kika, Airwaves - ślicznie dziękować
mzai25 - padłam! trzymam kciuki za wage!




moje wczorajsze Pe: nadal P? dużo jeszcze Ci zostało?zazdroszczę:P

I: duża ciabatta razowa z alnette chrzanowym, schabem pieczonym, pomidorem, sałatą, ostrą papryczką nadziewaną białym serem z oleju, ogórek kiszony + 0,5l kawy zbozowej z mlekiem
jabłko smacznie
II: szklanka musu z malin z lodami waniliowymi, baton jakiś vital crusty, poł mieszanki bakallandu o mniammmmm

o: duuuuży talerz łazanek z mięskiem i kiełbaską i wszystkim XD mam nadzieję, ze naprawdę duuuuuży
p: 0,5l zielonej z miętą, reszta bakallandu ( łącznie chyba 180g tam było )
jabłko, znowu lody waniliowe XD super tylko gdzie deser/podwieczorek(niepotrzebne skreślić:P)

k: wielka micha płatków, kilka śliwek, jogo śliwkowy ze zbożami i maślanka nadal tak jadasz?:P
i jeszcze kawałek dostanego ciasta z wesela ( biszkopt jakaś masa i kokos) super

pewnie znowu o czym zapomniałam XDDDDD ale prosze o komentarz
Witam Panią jadłospis bardzooo apetyczny, a reszta jw

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Kikaaaaa! jak Cię długo nie.. czytałam stęskniłam się! super jadłospis, bardzo smacznie i w ogóle zresztą jak zawsze Buziaki ja też się stęskniłam za Wami dlatego znowu tutaj jestem i będę Was męczyć



Moje, wczorajsze U.

Iśn: Pół dużego rogala z makiem z masełkiem i marmoladą różaną, pomidor z nadzieniem z fety (z warzywkami) a dlaczego tylko pół? druga połówka była smutna, że jej nie zjadłaś:P

IIśn: 2 grzanki z serem żółtym i keczupem, gruszka i pare małych śliwek. ładnie

Ob: Ziemniaczki z sosem musztardowym, kotlet schabowy w ostrej panierce, surówka. pyyyyyysznie
D: Kawałek ciasta "jogurtowiec" truskawkowego, 250ml pepsi. mnaimmmmmciuśnie

P: 3? kawałki chałki z masłem i kremem nugatowym, kawa z mlekiem i cukrem. dobry? a może kakao?

K: Kajzerka pszenna z szynką konserwową i ogórkiem, herbatka miętowa z cukrem. a duża ta bułeczka?
bardzo ładnie i smacznie

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
U? ;
Śn; 3 kromki razowca z masłem i;
*żółtym serem i papryką
*serem pleśniowym
*twargiem tłustym i powidłami śliwkowymi
serek wiejski z nerkowcami w miodzie,bananem i sosem toffie aaaa! pysznie!
2Śn; 2 tosty z powidami sliwkowymi, kawa z kakao i mlekiem 3,2%, surówka z jabłka,marchewki i odrobiny cukru waniliowego i cynamonu smacznie a przy tym ile witaminek
Ob; Cukinia faszerowana miesem zapiekana z parmezanem, ziemniaczki w mundurkach z masełkiem, sałatka grecka z feta i oliwą z oliwek z przyprawami. ale masz dziś smakołyki
P; duży kawał ciasta czekoladowego z brzoskwiniami, serek Kaśka czekoladowy ajjjj
K (będzie); duża grahamka posmarowana serkiem homo waniliowym
chciałam zapytać czy nie za dużo,ale nawet jeśli.....trudno
brawo Patuś! pięknie!

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
moje załamaniowe Uu.. nie wiem po co w ogóle wklejam.. : co się stało?

śn: 100 gram musli nestle jabłko&cynamon + szklanka mleka 2% + jabłko ładnie i smacznie
ból brzucha
rozpoczęcie roku
dół
szkoda, że nie ma 2 śn
Ob: duża kroma (conajmniej 100 gram) żytniego, małe żeberko, pomidor maluteńko
D (które niby miało poprawić nastrój): twix + lizak jogurtowy ok
nie ma podwieczorku
K (zaraz powinnam zjeść) : serek wiejski 200 gram 5%+ duża kroma wieloziarnistego z masłem, serem topionym w plastrach i wędliną + ogórek, pomidor apetycznie

?
jw i nie smutaskaj


moje U:


Iśn- big grahamka-połowa z masełkiem, serem żółtym i dżemem, połowa z m. orzechowym i nutellą, kakao i kilka biszkoptów

jabłuszko

w pracy:
drożdżówka z budyniem, danmleko, kilka kulek a'la rafaello, cappuccino

wcześnie wyszłam więc pochodziłam po sklepach i wpadły lody-3 gałki(biszkoptowe, szarlotka, tiramisu)

O- warzywne leczo, 2 kromki orkiszowego, pierogi z serem polane śmietaną z cukrem

mars, gorąca czeko by Babcia

P- serek waniliowy z dosypanymi rodzynkami i orzeszkami którym polałam pierogi takie jw

reszta orzeszkó w czeko

K- 2 parówki z ketchupem, grahamka z masełkiem i serem

teraz piję maślankę
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:25   #789
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kllipinska Pokaż wiadomość
R

Śniadanie: Corn Flakes z mlekiem
Obiad:Filety śledziowe w pomidorowym sosie + 2 kromki chleba
Przekąska(?): sałatka z pomidorów z 2 łyżeczkami jogurtu nat.
Podwieczorek: kajzerka z serkiem waniliowym
Kolacja: 2 kromki chleba z 2 plastrami szynki i pomidorem
+ jakieś 4 herbaty każda z 1 łyż. cukru

[ciekawe czy znowu zostanę zrugana;] ]
Pierwsze śniadanie do kitu - cukry, zero wartości odżywczych, lepiej zamienić na owsiane i dodać owoce, jakie mleko (ile procent, bo 3,2% odpada, najlepiej brać 2%)
II śniadania brak, przez co jak mniemam pojawiła się przekąska, a to źle, bo powinno być drugie.
w obiedzie jest mało warzyw, lepiej jak zamienić te filety śledziowe na jakieś mięso z kurczaczka (bez skóry i kości) gotowane w rosołku z warzywami i brązowym ryżem lub kaszą gryczaną.
Przekąska ok.
Podwieczorek - bułka zwykła out, lepiej grahamkę zjeść, serek waniliowy out - lepiej wiejski i dodać orzechy
kolacja - trochę mało, można coś dodać i proszę chleb smarować masełkiem, tłuszcze są potrzebne.
To by było od mnie.

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:26
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:25   #790
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Iza (mzai) jak czytam Twoje jadłospisy to aż mi się przykro robi.. bo jedzenie/P powinno być dla Ciebie radością, powinnaś kosztować, próbować, szukać nowych smaków, a Ty musisz jeść jak najwięcej bo Ci grożą szpitalem i sądzę że Ci przyjemności to nie sprawia.. przykra sprawa, że się tak męczysz. Jedzenie oczywiście na 6+, ale naprawdę mi Ciebie żal. Trzymaj się kochana
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:30   #791
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje (mam nadzieję ) U :

Iśn; owsianaaa na mleku 2% z borówkami, malinami, pestkami słonecznika i kakaem
4 markizy

IIśn; grahamka z ziarnami, jedna połowa z masełkiem, sałątą, polędwicą z indyka, pomidorem i szczypiorkiem, druga połowa z masłem orzechowym

o; sporo zupy pomidorowej zabielanej z makaronem
d; rożek big o smaku karmelowym z polewą toffie

p; wieśniak z pestkami słonecznika i malinami, kawał domowego sernika, szklanka mleka

k; 2 parówki drobiowe, grahamka j.w z tarożkiem i warzywami

po; sernik j.w szklanka kubusia banan-truskawka

iiiiiiiiiiii jak ?
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 20:33   #792
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Witam nowa Wizażankę mnie z kolei dłuuuuugo tutaj nie było, ale teraz postaram się to nadrobić
jeśli chodzi o jedzenie-jem tak prawie każdego dnia(z wyjątkiem śniadania bo drożdżowe to u nas niedzielny zwyczaj) ale cista, desery itp itd to u mnie "standard"


ojj dostaniesz, dostaniesz za to, ale nie po uszach a gratulacjestraaaaaa sznie się cieszę

a bij

Witam Panią jadłospis bardzooo apetyczny, a reszta jw


bardzo ładnie i smacznie



brawo Patuś! pięknie!



jw i nie smutaskaj


moje U:


Iśn- big grahamka-połowa z masełkiem, serem żółtym i dżemem, połowa z m. orzechowym i nutellą, kakao i kilka biszkoptów

jabłuszko

w pracy:
drożdżówka z budyniem, danmleko, kilka kulek a'la rafaello, cappuccino

wcześnie wyszłam więc pochodziłam po sklepach i wpadły lody-3 gałki(biszkoptowe, szarlotka, tiramisu) skad wy macie takie fajne smaki lodow?:P

O- warzywne leczo, 2 kromki orkiszowego, pierogi z serem polane śmietaną z cukrem ale fajie

mars, gorąca czeko by Babcia

P- serek waniliowy z dosypanymi rodzynkami i orzeszkami którym polałam pierogi takie jw

reszta orzeszkó w czeko

K- 2 parówki z ketchupem, grahamka z masełkiem i serem oo zjadlabym parowki

teraz piję maślankę
Kikuuuś przecudnie, idealne UUuuuuu
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:48   #793
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

P

Ś I : "MiniPizza" na ciepło z ketchupem ziołowym, butelka zielonego soczku pycholandia, własnej produkcji Sundae (serek homo waniliowy +płatki, słonecznik+suszone śliwki,żurawina+konfitura wiśniowa), 2 migdałki z białej czekoladzie

ŚII: grzanki z bułki ziarnistej z masłem czosnkowym, pieczarkami, szczypiorkiem, i znowu ketchupem zielona herbatka

O: 2 talerze brokułowej z grzankami

P: kinder bueno white, jakiś batonik czekoladowy z biedronki ('Crispy' coś?)

K: pół omletu biszkoptowego z dżemem, 200g serka homo wanil., 2 kubki zielonej

Z góry dziękuję za komentarze
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:11   #794
Larissis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 289
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat: Napisane przez Larissis Pokaż wiadomość Proszę ocieńcie moje U. Dawno się nie ważyłam, ale tyję raczej... I- bułka przekrojona na pół - połowa z szynką, połowa z serem. 100 g wieśniaka z pomidorem. pomidor, ogórek. potem ciastko kruche. bułka razowa??z ziarnami??taka najlepsza II- jogurt naturalny, jabłko, gruszka, sok pomarańczowy mało..jakies płatki do jogurtu, musli, orzeszki... III- miska leczo z ryżem(spora ilość), 4 paluszki krabowe, ogórki. tych paluszków mogłas zjesc wiecej...są niskokaloryczne..leczo tez... d; mleczko czekoladowe ptasie?czy do picia? IV- kawałek banana, kiść winogrona to nie posilek! jakis budyn do tego, lody, serek... V- miska płatków musli z mlekiem 1,5% i malinami. Jabłko. moze jakis twarozek jeszcze...jogurt...malo bialka,.. Chciałabym niedługo przejść na R. Co zrobić żeby schudnąć?? Porszę pomóżcie. Sory za OT.

nie widze tu zadnych zdrowych tłuszczy... jadlospis jest raczej R a nie U...

mleczko do picia... A to akurat tak się złożyło, zwykle jem więcej. Ale i tak boję się, że utyję.
Larissis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:32   #795
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
moje (chyba:|) Pożegnaniowe P..:
IŚn.omlet z 3jaj na maśle i cebulce z pieczarkami (właściwei pieczarką)papryką kukurydzą kabanoskiem i serem żótym na zagryche ogromna bułka z pestkami dyni z odromną ilością masła i polędwicą sopocką,koktajl (cały banan, gratka biała, rodzynki,cuker,3kostki milki -to wszystko starte na blendarze)

IIŚn.(w poczekalni w szpitalu...)
buła razowa z masłem majonezem&ketchupem pekińską kukurydzą pomidorem ogórkem i sopocką jogurt pitny morelowy
z nerwów ok 150g czipsów bananowych

O.(wyjątkowo 2dania-szpitalna stołówka)
-barszcz grzybowy z grzybkami jajem skwarami i trochę kiełbachy (nielubie ale...) do zgrychy dwie kromki grahama
-placek po węgiersku(bardzo gęsty gulasz z zasmażką z wołowinką papryką na itd. 2 placki ziemniaczane)posypane żółtym serem i polana śmietaną szklana kompatu śliwkowego (taki ból brzucha że ryczałam...ale co to kogo interesuje..:/)

Pod?(nadal szpital...)gorąca czekolada orzechowa z automatu pół ogromnej drożdżówki z serem marmoladą lukrem posypana wiórkami kokosa(zbyt słodka i tak jadłam z przymusu) 2gruszki, reszta czipsów bananowych (150g)
smaczna zupa(czy coś takiego)serowo-grzybowa...niewiem coś takiego (w proszku zalewa się wodą...) sama niewiem jadłam-było mi juz wszytko jedno co...

K.teraz niemam siły ani ochoty na nic, biore to co jest-serek wiejski z miodem rodzynkami orzechami prażonymi w miodzie kakao-dużó kakaoo(na to zawsze jednak zawsze...) do zagrychy bułeczki maślane....

wkleiłam z przyzwycajenia... nawet niewiem poco... juz nic niewiem... ale poczytam oceny z chęcią
iza jestes w szpitalu???????
glowa do gory!!
a ocena 6!!!!!!!!! ty zawsze dajesz przyklad!pisz co sie dzieje bo sie martwie!

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
tapetka: nie studencka, jak jem mieszanki to tylko jumbo bakallandu tam są migdały, orzechy laskowe, żurawina, wiśnie i rodzynki <3 są w każdym sklepie ale polecam udać sie do biedrony bo zamiast 8,50 tam są po 5,99 xD nie wiem skąd ta różnica bo wcale nie jest napisane że wyprodukowano dla biedrony
baton był jogurtowy z owocami leśnymi :P
dziękujeee

to taka a la studencka
a ile ta paczka ma gram?





i jeszcze ot z mojej strony:
CHCE TAKIE http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-47180-big.jpg


nie wie któraś gdzie moge dostać bo nie widziałam nigdzie :<
.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje (mam nadzieję ) U :to juz nie p??

Iśn; owsianaaa na mleku 2% z borówkami, malinami, pestkami słonecznika i kakaem
4 markizy mam nadzieje ze micha owsiany

IIśn; grahamka z ziarnami, jedna połowa z masełkiem, sałątą, polędwicą z indyka, pomidorem i szczypiorkiem, druga połowa z masłem orzechowym
moze owocek jeszcze?

o; sporo zupy pomidorowej zabielanej z makaronem
brak mieska...bialka..warzyw ek tez brak...
d; rożek big o smaku karmelowym z polewą toffie

p; wieśniak z pestkami słonecznika i malinami, kawał domowego sernika, szklanka mleka
tu ładnie

k; 2 parówki drobiowe, grahamka j.w z tarożkiem i warzywami
ty chyba lubisz parówki ;p
masz jakies specjalne?
po; sernik j.w szklanka kubusia banan-truskawka
a ja mam bananowego ;p

iiiiiiiiiiii jak ?
jw

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Aanulek Pokaż wiadomość
P

Ś I : "MiniPizza" na ciepło z ketchupem ziołowym, butelka zielonego soczku pycholandia, własnej produkcji Sundae (serek homo waniliowy +płatki, słonecznik+suszone śliwki,żurawina+konfitura wiśniowa), 2 migdałki z białej czekoladzie
zdrowsza byłaby buleczka z ziarenami albo pizza domowej robotyb ale ogolnie bardzo ladnie

ŚII: grzanki z bułki ziarnistej z masłem czosnkowym, pieczarkami, szczypiorkiem, i znowu ketchupem zielona herbatka
może jakas szyneczka jeszcze do tego i serek zolty??

O: 2 talerze brokułowej z grzankami
a gdzie mięsko?ryba jakas? warzywa?
to mi sie nie podoba...

P: kinder bueno white, jakiś batonik czekoladowy z biedronki ('Crispy' coś?)
jakis budyn do tego, lody?

K: pół omletu biszkoptowego z dżemem, 200g serka homo wanil., 2 kubki zielonej
za mało troche...
omlet caly powinien byc...

Z góry dziękuję za komentarze
jak dla mnie za malo...
bialek...tluszczy..wazryw ek...

to nie jest P...razcej U...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:36   #796
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Dzisiaj przełamałam się oto moje Uuu...

Sniadnie : Grachamka 80 g z twarożkiem szynką jajkiem pomidorem ogórkami ^^ kawa z mlekiem 100 ml

2 sniadnie : pół serka wiejskiego z łyżeczką dżemu 100 %, 2 kuleczki ferrer roche

Obiad : pół puszki tuńczyka na ciepło z czosnkiem + sałatka ( papryka, pomidory, ogorek, kukurydza, polane jogurtem )

powieczorek: pasek czekolady, 2 wafle ryżowe

Kolacja : 2 kawałaki ciasta drożdżowegoz masłem i dżemem, + kakao, serek wiejski + warzywka

Proszę o ocenę ... Na podwieczorek szukałam po okolicznych sklepach orzechów, ale było tylko z solą prażone a takich nie lubie. Jutro jadę na większe zakupy to na pewno kupie i będe wcinać
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:01   #797
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przełamałam się oto moje Uuu...
eh...wdl mnie to samo jest...

Sniadnie : Grachamka 80 g z twarożkiem szynką jajkiem pomidorem ogórkami ^^ kawa z mlekiem 100 ml
masło?
ile szynki ?jajo cale?dwa powinny byc,...
tej kawy to tak dobrze jezyk pomoczyc...

2 sniadnie : pół serka wiejskiego z łyżeczką dżemu 100 %, 2 kuleczki ferrer roche
serek caly a dzemu conajmiej 3 lyzeczki!!
jakis razowiec do tego..owoc...

Obiad : pół puszki tuńczyka na ciepło z czosnkiem + sałatka ( papryka, pomidory, ogorek, kukurydza, polane jogurtem )
i znowu pol..
gdzie ziemniaki?ryz?kasza?
ile tej salatki??
malo MALO MALO

powieczorek: pasek czekolady, 2 wafle ryżowe
serek?lody?owoc?soczek?mu sli?
wafle ryzowe bez wartosci...

Kolacja : 2 kawałaki ciasta drożdżowegoz masłem i dżemem, + kakao, serek wiejski + warzywka
jedyne co mi sie podoba...

Proszę o ocenę ... Na podwieczorek szukałam po okolicznych sklepach orzechów, ale było tylko z solą prażone a takich nie lubie. Jutro jadę na większe zakupy to na pewno kupie i będe wcinać
jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:12   #798
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cały czas mam przyzwyczajenia redukcji. A do pewnych produktów muszę się na nowo przyzwyczaić np do masła, kaszy, ryżu, makaronu. Mysle że powoli zacznam odżywac po tej diecie narazie psychicznie bo organiz to mam wycieńczony
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M





Edytowane przez Juno123
Czas edycji: 2009-09-01 o 23:13
Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:45   #799
Truuuskawek
Raczkowanie
 
Avatar Truuuskawek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Oporne U/P :
śniadanie: 250 ml mleka 2%, ok.100g płatków fitella. Kawa z mlekiem 2%.
II śniadanie: kanapka z Subway'a (ciemna bułka 15cm, 2 łychy tuńczyka, sałata, pomidor, ogórek), Frostito (kawa mrożona z mlekiem 0,5%).
obiad: 3/4 woreczka ryżu brązowego, sporo sosu pomidorowego i kawałków kurczaka. Zielona herbata.
podwieczorek: grahamka- pół z masłem orzechowym; pół z pasztetem i pomidorem, jabłko.
kolacja: wieśniak z pomidorem i połową grahamki.

I jak to wygląda?
Truuuskawek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 00:17   #800
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Wiem,ze dostane po uszach za OTa ale musze to napisac;D okres wrocił dziś po roku to dzieki wam dziewczyny dzieuuuje
no nareszcie !! czekalam na to
mi wrocil po 2,5 roku wiec wiedzialam,ze u Ciebie to rowniez kwestia czasu.Gratulacje !
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 05:46   #801
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Ja też czekam i cos go nie widać
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 06:11   #802
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
moje (chyba:|) Pożegnaniowe P..:
IŚn.omlet z 3jaj na maśle i cebulce z pieczarkami (właściwei pieczarką)papryką kukurydzą kabanoskiem i serem żótym na zagryche ogromna bułka z pestkami dyni z odromną ilością masła i polędwicą sopocką,koktajl (cały banan, gratka biała, rodzynki,cuker,3kostki milki -to wszystko starte na blendarze)

IIŚn.(w poczekalni w szpitalu...)
buła razowa z masłem majonezem&ketchupem pekińską kukurydzą pomidorem ogórkem i sopocką jogurt pitny morelowy
z nerwów ok 150g czipsów bananowych

O.(wyjątkowo 2dania-szpitalna stołówka)
-barszcz grzybowy z grzybkami jajem skwarami i trochę kiełbachy (nielubie ale...) do zgrychy dwie kromki grahama
-placek po węgiersku(bardzo gęsty gulasz z zasmażką z wołowinką papryką na itd. 2 placki ziemniaczane)posypane żółtym serem i polana śmietaną szklana kompatu śliwkowego (taki ból brzucha że ryczałam...ale co to kogo interesuje..:/)

Pod?(nadal szpital...)gorąca czekolada orzechowa z automatu pół ogromnej drożdżówki z serem marmoladą lukrem posypana wiórkami kokosa(zbyt słodka i tak jadłam z przymusu) 2gruszki, reszta czipsów bananowych (150g)
smaczna zupa(czy coś takiego)serowo-grzybowa...niewiem coś takiego (w proszku zalewa się wodą...) sama niewiem jadłam-było mi juz wszytko jedno co...

K.teraz niemam siły ani ochoty na nic, biore to co jest-serek wiejski z miodem rodzynkami orzechami prażonymi w miodzie kakao-dużó kakaoo(na to zawsze jednak zawsze...) do zagrychy bułeczki maślane....

wkleiłam z przyzwycajenia... nawet niewiem poco... juz nic niewiem... ale poczytam oceny z chęcią

mimo ze poza domemto pieknie

Kochana co sie dzieje??
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 06:23   #803
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Kikuuuś przecudnie, idealne UUuuuuu
dziękuję bardzo na lody zapraszam do kielcmamy wieeeele ciekawych smakówsą przepyszne

Cytat:
Napisane przez Aanulek Pokaż wiadomość
P

Ś I : "MiniPizza" na ciepło z ketchupem ziołowym, butelka zielonego soczku pycholandia, własnej produkcji Sundae (serek homo waniliowy +płatki, słonecznik+suszone śliwki,żurawina+konfitura wiśniowa), 2 migdałki z białej czekoladzie mogła wpaśc jeszcze bułeczka do tego np z dżemem/miodem. jesteś na P-nie żałuj sobie jedzonka

ŚII: grzanki z bułki ziarnistej z masłem czosnkowym, pieczarkami, szczypiorkiem, i znowu ketchupem zielona herbatka mam nadzieję, że ta bułka była rzeogromna
a tutaj może jakiś owocek?orzeszki?

O: 2 talerze brokułowej z grzankami zabialana?na mięsku mam nadzieję

tutaj orzeszków ciąg dalszy:P

P: kinder bueno white, jakiś batonik czekoladowy z biedronki ('Crispy' coś?) to na deser a na podwieczorek coś konkretnego

K: pół omletu biszkoptowego z dżemem, 200g serka homo wanil., 2 kubki zielonej dlaczego tylko pół? mało...

no i po kolacji też powinno coś wpaśc

Z góry dziękuję za komentarze
jw, raczej to U niż P, ale to już chyba ktoś zauważył

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przełamałam się oto moje Uuu...

Sniadnie : Grachamka 80 g z twarożkiem szynką jajkiem pomidorem ogórkami ^^ kawa z mlekiem 100 ml tutaj ok, ładnie i smacznie

2 sniadnie : pół serka wiejskiego z łyżeczką dżemu 100 %, 2 kuleczki ferrer roche żart? dlaczego tylko pół? wątpię, żebyś się tym najadła...

Obiad : pół puszki tuńczyka na ciepło z czosnkiem + sałatka ( papryka, pomidory, ogorek, kukurydza, polane jogurtem ) po tym najedzona też raczej nie byłaś...

powieczorek: pasek czekolady, 2 wafle ryżowe to deser, a tutaj na p może jakiś homo z orzechami-nnkt

Kolacja : 2 kawałaki ciasta drożdżowegoz masłem i dżemem, + kakao, serek wiejski + warzywka tutaj ładnie

Proszę o ocenę ... Na podwieczorek szukałam po okolicznych sklepach orzechów, ale było tylko z solą prażone a takich nie lubie. Jutro jadę na większe zakupy to na pewno kupie i będe wcinać
mam nadzieję, że orzech kupisz-są przeróżne-w miodzie, czekoladzie, slone, bez soli. reszta jw...

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Ja też czekam i cos go nie widać
bo dostarczasz org mało kalorii...porównaj swoje jadł z innymi U i zadbaj o nnkt i ogólnie tłuszcze
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 06:31   #804
Agatka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przełamałam się oto moje Uuu...

Sniadnie : Grachamka 80 g z twarożkiem szynką jajkiem pomidorem ogórkami ^^ kawa z mlekiem 100 ml ok

2 sniadnie : pół serka wiejskiego z łyżeczką dżemu 100 %, 2 kuleczki ferrer roche tu powinien caly serek wiejski byc i ze 3 lyzki dzemu conajmniej

Obiad : pół puszki tuńczyka na ciepło z czosnkiem + sałatka ( papryka, pomidory, ogorek, kukurydza, polane jogurtem ) Obiad mi sie nie podoba! Sorry ale jakis dziwny. Daj tu jakas normalna rybe albo mieso i ryz/ziemniaki i do tego ta salatka

powieczorek: pasek czekolady, 2 wafle ryżowe Moze byc, ale jak chcesz, zeby zdrowo bylo, to moze cos innego zamiast tych wafli.

Kolacja : 2 kawałaki ciasta drożdżowegoz masłem i dżemem, + kakao, serek wiejski + warzywka Tu tez mi sie nie podoba. Ja dalabym to ciasto nie na kolacje tylko wczesniej- na podwieczorek albo ewentualnie na sniadanie albo II sniadanie. Zwroc uwage, ze na sn, II sn, obiad jesz malo, tylko kolacja solidna. Ten serek wiejski z warzywami ok, ale zamiast ciasta cos innego, np. jakas dobra kanapka albo ryba.

Proszę o ocenę ... Na podwieczorek szukałam po okolicznych sklepach orzechów, ale było tylko z solą prażone a takich nie lubie. Jutro jadę na większe zakupy to na pewno kupie i będe wcinać
Bardzo dobrze!
Niestety ja sie nie moge jakos do orzechow przemoc
Agatka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 06:33   #805
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje (mam nadzieję ) U :

Iśn; owsianaaa na mleku 2% z borówkami, malinami, pestkami słonecznika i kakaem kakao tego się nie odmienia ale jest pyyyyyszzzzznie
4 markizy a jakie? ja ostatnio kupiłam o smaku wanilia i sernik oraz ajerkoniak i tiramisupolecam

IIśn; grahamka z ziarnami, jedna połowa z masełkiem, sałątą, polędwicą z indyka, pomidorem i szczypiorkiem, druga połowa z masłem orzechowym super

o; sporo zupy pomidorowej zabielanej z makaronem uwielbiam "pomidorówkę"
d; rożek big o smaku karmelowym z polewą toffie jak ja dawno nie jadłam rożka...

p; wieśniak z pestkami słonecznika i malinami, kawał domowego sernika, szklanka mleka pięknie

k; 2 parówki drobiowe, grahamka j.w z tarożkiem i warzywami ślicznie

po; sernik j.w szklanka kubusia banan-truskawka ekstra

iiiiiiiiiiii jak ?
jak zwykle cudownie oby więcej takich U-na spontanie, bez zahamowań

ps Werka Ciebie też witam i Cytruska
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 06:44   #806
Agatka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Wkleje moje wczorajsze R/U:
Sniadanie- duzo owsianki bez dodatkow (bo tylko taka lubie)
II sniadanie- grachamka z maslem, jajkiem, salata, pomidorem i odrobina majonezu, kawa z duza iloscia mleka
Obiad- ryba (niestety smazona), 1/3 torebki dzikiego ryzu i kalafior i troche bulki tartej
Podw- chudy twarog z jogobella truskawkowa, jablko
Kolacja- serek wiejski(caly) z 1/2 tunczykiem wsw
Chyba nie jest zle...?
Agatka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:28   #807
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Agatka999 Pokaż wiadomość
Wkleje moje wczorajsze R/U:
Sniadanie- duzo owsianki bez dodatkow (bo tylko taka lubie) ok rozmumiem ale moglas po zjesc chociaz jakiegos owocka/serek/jogurt
II sniadanie- grachamka z maslem, jajkiem, salata, pomidorem i odrobina majonezu, kawa z duza iloscia mleka tutaj mi sie podoba
Obiad- ryba (niestety smazona), 1/3 torebki dzikiego ryzu i kalafior i troche bulki tartej od smażonej ryby jeszcze nikt nie umarł-spokojnie tymbardziej,ze ryzu malutko.
Podw- chudy twarog z jogobella truskawkowa, jablko
Kolacja- serek wiejski(caly) z 1/2 tunczykiem wsw tak redukcyjnie bardzo...i warzywka brak.
Chyba nie jest zle...?
Jak dla mnie to R z minimalnym grzeszkiem- jogobella, smaozona ryba poza tym zdecydowanie R- za mało jak na U i ilościowo i jakościowo. Nie widze w ogole nnkt oprocz tego jaja
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:55   #808
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje szkolne R/U :
1.owsianka (4 łyżki płatków,2 otrębów pszennych) na szklance mleka 2%,łyżeczka cynamonu,duża garść orzechów,jabłko
2.ok.150 g makaronu pełnoziarnistego,100 g warzyw na patelnię na łyżce oliwy z oliwek,kilka kotletów sojowych (na wodzie lubię takie "surowe" :P),3 łyżki sosu 4 Sery Winiary

(i tutaj idę do szkoły więc za bardzo nie mam wyboru)

3.grahamka z filetem z indyka,plasterkiem sera pleśniowego,ogórkiem,papr yką
4.to samo co na 3
5.jajecznica z 2 jajek z warzywami

Proszę o ocenę i mam pytanie-mogę tak jeść codziennie?tzn.w takiej ilości?nie za dużo na obiad?śniadanie codziennie będę takie jeść,bo lubię,grahamek też za bardzo zmieniać nie chcę,ale obiad i kolacja będą się zmieniały.
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:22   #809
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Papillon Pokaż wiadomość
Moje szkolne R/U :
1.owsianka (4 łyżki płatków,2 otrębów pszennych) na szklance mleka 2%,łyżeczka cynamonu,duża garść orzechów,jabłko
2.ok.150 g makaronu pełnoziarnistego,100 g warzyw na patelnię na łyżce oliwy z oliwek,kilka kotletów sojowych (na wodzie lubię takie "surowe" :P),3 łyżki sosu 4 Sery Winiary

(i tutaj idę do szkoły więc za bardzo nie mam wyboru)

3.grahamka z filetem z indyka,plasterkiem sera pleśniowego,ogórkiem,papr yką
4.to samo co na 3
5.jajecznica z 2 jajek z warzywami

Proszę o ocenę i mam pytanie-mogę tak jeść codziennie?tzn.w takiej ilości?nie za dużo na obiad?śniadanie codziennie będę takie jeść,bo lubię,grahamek też za bardzo zmieniać nie chcę,ale obiad i kolacja będą się zmieniały.
Jasne,ze nie za duzo mozesz smialo wiecej warzyw)
A do grahamimorzesz czasem dorzucic zamiast indoora; jajo np albo szynke konserowa i czase mozesz to jabło zmienić na inny owoc i mam nadzieje,ze tych sojowych nie jadasz codziennie?
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:57   #810
trytofindme
Raczkowanie
 
Avatar trytofindme
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 80
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje U:

sniadanie: maslany croissant z konfitura figowa, naturalny jogurt z koziego mleka z 2 plastrami ananasa z puszki; kawa z pelnotlustym mlekiem
II sniadanie: kremowy jogurt cytrynowy z musli orzechowym, suszona papaja i daktylami
obiad: grillowany losos z maslem ziolowym, makaron posypany garscia parmezanu, salatka z pomidorow, czarnych oliwek i octu balsamicznego, kieliszek wina
deser: porcja tarty czekoladowej, cappuccino
podwieczorek: bagietka z maslem, serem brie, pomidorem i bazylia; kisc winogron
kolacja: 2 kromki chleba owsianego z maslem, pasztetem z kaczki i korniszonami, miseczka twarogu z cebula i ziolami

mozna prosic o ocene? dodam, ze jestem rok po ED.
trytofindme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.