Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 22:29   #2311
ChilliRed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

a no i mnie karmili kroaplowkami dodatkowo na poczatku...kurcze trzeba cos wymyslic skoro sie tak meczysz no!

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

jesli chodzi o psychike...czekolady nie polkne->przezuja i wypluje jak wiekszosc slodyczy i dziennie min 50zl tak przepluwam...ale to tylko tyle mi zostlo po prawie dwoch latach przywyklam

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

ide spac dziewczyny..dobrej nocy
__________________
Stąpam po ostrzu miecza.
To nie odwaga.
To równowaga.
ChilliRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 22:49   #2312
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez ChilliRed Pokaż wiadomość
a no i mnie karmili kroaplowkami dodatkowo na poczatku...kurcze trzeba cos wymyslic skoro sie tak meczysz no!

ja dodtawalam kroplowki prawie caly czas...
moj niechlubny rekord to bylo w 1 dzien

wagowo praktycznie nie bylo rezultatu..ale orgaznizm chociaz mial dostraczone to co powinien..skoro organizm z jedz wchlaniac nie chcial/umial..?
---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

jesli chodzi o psychike...czekolady nie polkne->przezuja i wypluje jak wiekszosc slodyczy i dziennie min 50zl tak przepluwam...ale to tylko tyle mi zostlo po prawie dwoch latach przywyklam

a wiec w sumie zmienial sie tylko waga..
wyeliminowalas objaw...
prawdziwy problem pozostal..

rodzice pewnie nie wiedza...?
skoro masz pieniadze to nawet nie zauwazjaja...

piszesz ze przywyklas...nie meczy cie to?nie chcialabys byc ZDROWA tak naprawde?

nie chce sie licytowac ktora robi gorzej...ale...ja..choc tez..fakt..chyba juz przywyklam..to jednak zdecydowanie NIE CHCE tak dluzej...
i mnie..okropnie to meczy...

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

ide spac dziewczyny..dobrej nocy
sory za ot..

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiencja Pokaż wiadomość
W pół internatowe U:

Śn: Fitella cynamonowa z mlekiem 0,5%, jabłko.
skromniutko bardzo...
najadlas sie?
II Śn: Danio wiśniowe, banan.
znow malucko..sniadania powinny byc pozywne!
jakas grahamka powinna wpasc...z szyneczka..warzywkami do tego..
III Śn: Paluch pszenny.
a...to zwracam honor bo jest i 3 sniadanko
Obiad: Talerz strasznie tłustego rosołu,
duże pieczone udko z kurczaka, mizeria, ziemniaki, duża ilość koperku.
super ze dwa dania
rosolek z makaronem>?
to w jakims barze studenckim czy jak :P
Pomiędzy: 2 malutkie jabłka.
tu nieladnie...
nie dosc ze same owoce to jeszcze malutkie...:
Kolacja: ok. 5 kopiastych łyżek musli na mleku 0,5%. (szklanka)
jakby powtorzenie sniadania...


Nie podoba mi się.
mnie tez niezbyt
malo bialka...zdrowych wegli zlozonych...
jakies jaja, twarogi, chuda welina, rybka..tego mi brakuje...

mleko nie pol procent..
wiecej warzywek,...
i nnkt...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 23:07   #2313
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
ej,olga,
wiesz, ja mam 23lata. zdalam na 4rok studiow.odbieram wczoraj indeks i patrze,ze z tej poprawki -z czesci ustnej- mam 4/przy tej komisji dostac 4 to jest normalnie cud/.prawie poskladalam sie ze szczescia.chce sie podzielic tym z kims i moj wybor pada na ojca/jak sie okazuje- nietrafiony/.wiesz co slysze?
czy bedzei stypendium.
w tym momencie poczulam sie taka malutka i bezwartosciowa,przeryczal am caly dzien, bo zobaczylam ,ze to,co dla mnie jest osiagnieciem, znaczy tyle,co nic.bo przeciez nie bedzei stypendium.
widze ze nie tylko ja mam ojca despote ktory uwaza ze wszystko co nizsze od przyjetego przez ogol czegos "the best" jest gowno warte...


wiem jak to boli...
ale nie wiem jak ci poradzic...pomoc...

ja przestatalm mowic o czymkolwiek...
jemu...

i chyba czesem to najlepsze wyjscie..

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
albo robisz sobie jaja,albo nie wiem.
oczywiscie,ze tak. rowniez na trzustke,watrobe i mozg
ojciec twierdzi ze mnie juz go calkiem wyzarlo..

(gada ze baby maja cwierc mozgu...a ja juz nie mam nawet cwierci z tej cwiartki...)
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 23:12   #2314
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

masz ojca- seksiste
wspolczuje.
moj to chociaz nie chce, ale i tak nieswiadomie dosra
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 23:17   #2315
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Przepraszam, że się wtrącę.. ale moja sytuacja z Tatą zmieniła się bardzo kiedy zaczęłam reagować na te wszystkie jego docinki, nie siedziałam jak kiedyś cicho i czekałam aż skończy swoją wypowiedź jaka to jestem nie dobra, zła i ta najgorsza. Doszłam do wniosku, jeżeli on mnie nie szanuję to dlaczego ja mam go szanować? no dlaczego?! o niee Postawiłam sprawę jasno, powiedziałam co o Nim myślę, zaczęłam zachowywać się podobnie tak jak on zachowywał się w stosunku do mnie. Teraz jakoś łatwiej mi się z Nim dogadać, czuję się pewniejsza siebie. Nie mam już w końcu 10ciu lat żeby mówił mi czy robię dobrze, czy też źle.
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 23:23   #2316
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

wiem, o co ci chodzi,ale moj starszy naprawde robi to wszystko nieswiadomie.
czasem nawet chcac powiedziec cos milego wpedza mnie w dol, bo to akurat taki trigger
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 23:39   #2317
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
wiem, o co ci chodzi,ale moj starszy naprawde robi to wszystko nieswiadomie.
czasem nawet chcac powiedziec cos milego wpedza mnie w dol, bo to akurat taki trigger

kasik..mnie sie wydaje ze moj tez nie chce mowic tego co mowi...

tez jest chory,...
ma swoj problem...

kurde...tak mi zle..tak bym chciala sie wyplakac , komus wyzalic...ale mi wstyd...
i w ogole..

nie wiem juz co robic..:"(
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 04:41   #2318
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
masz ojca- seksiste
wspolczuje.
moj to chociaz nie chce, ale i tak nieswiadomie dosra
Mój "dosra" nieświadomie a czasami świadomie.... Niestety nie chodzi tylko o ojca. Mama zawsze była kujonką i musiała wykuć wszystko na blache ( wiec wymaga tego ode mnie). A ja nie mam aż czegoś takiego (ostatnio oceny stały się dla mnie ważne, chcę jak najbardziej wykorzystać szansę nauki hiszpańskiego etc), ale nie mam aż takiej obsesji bycia najlepszą. Nie mam czegoś takiego, ze jak dostanę 2 to sie załamie - chociaż przyznam, od 3 lat staram sie nie dostać żadnej, ale bardziej boje się reakcji rodziców na tą ocene niż samej oceny. Wydaje mi się że oni nie rozumieja ze kazdemu może się podwinąć noga... Wtedy zawsze porównują, ze jeżeli ta osoba mogla dostac lepszą ocenę to ja też (oczywiście kiedy mówię że nikomu dobrze nie poszło - to
wychodzi że ja nie jestem wszyscy i powinnam być od nich lepsza).
Denerwuje mnie też to że dla mojej mamy 4 to juz jest "mmm no nie za bardzo, może byc lepiej", moim zdaniem chyba lepiej jest przyswoić materiał i dostać jakąś w miarę ocenę, niz dostać 6 ale wykuc na blache i następnego dnia zapomnieć.

Mój ojciec nie dosrywa mi tylko z powodu ocen (of course ) , dla niego osoba która dla większości osób jest szczupła, zgrabna - jest gruba. (Więc wnerwia mnie sama mysl,ze jeżeli ważyłabym X kg to oczywiście zaczęly sie komentarze, których tak bardzo nie lubię. Ale on nie rozumie że to przeszkadza nawet jeżeli to są żarty... Dla niego osoba która je więcej od niego ale i tak jest chuda jest juz w jakim sensie grubasem, bo tyle je...( kiedyś gdy juz miałam dosyć zapytałam sie czy komuś zazdrosci, ale i tak za wiele nie dało)

Z mamą największy problem jest taki że mój młodszy brat jest idealny i nawet jeżeli to jest jego wina, to nic - ale jeżeli moja = krzyki, jaka to hipokrytką i egoistką nie jestem etc...


Ale wiadomosć wystukalam, wątpie że komuś bedzie sie chcialo czytac, ale cóż.

BTW- Kasia gratuluję tak dobrej oceny Zdolniacho A tatą sie nie przejmuj, chociaż wiem że łatwo mówić, a w praktyce jest zupełnie inaczej Dlatego wolę posłuchać muzyki w swoim pokoju w samotności albo poczekać na wieczór i popłakac jeżeli zdaży się,że jest mi źle
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 08:47   #2319
allexa
Raczkowanie
 
Avatar allexa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

współczuję Wam Kochane takich niezdrowych relacji z Ojcami.. Bądź co bądź ojciec jest wazną osobą w życiu młodej dziewczyny..Obcując z naszymi ojcami nieświadomie kreujemy sobie w głowach obraz naszych TŻ, taka jest prawda..chociaż oczywiście nie zawsze
Mój ojciec z kolei zawsze był dobrym człowiekiem, pracował ciężko by utrzymać rodzinę.Cudownie wspominam dzieciństwo ( wspólne zabawy, wyprawy na działkę , grzyby itp..) . Dopiero, gdy zaczęłam dojrzewać nasze drogi się rozeszły, miałam wrażenie, że boi się kontaktu z dorastającą nastolatką, wolał ze mną nie rozmawiać niż narazić się na nieporozumienia ze mną.. dodatkowo Tata zawsze lubił i lubi dobrze zjeść, często mówi o jedzeniu i ... i tak się zaczęło ... choć oczywiście to nie jedyna przyczyna problemu..

Izo_Wiosenna, dziękuję za link do wartościowej strony, jednak znalazłam tylko jedną placówkę, na dodatek nie wiem czy jest w ramach NFZ'u no i czy warto tam iść.. szukam czegoś 'mniej oficjalnego' , np. jakiejś grupy wsparcia, o ile coś takiego istnieje w Olsztynie..

A może jakiś telefon zaufania ?

Tonący brzytwy się chwyta, ehh
allexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 08:57   #2320
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

http://pomoctel.free.ngo.pl/tezety.html

zobacz tu...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 09:52   #2321
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

dziewczyny, przenioslam Wasze wczorajsze posty tutaj, bo rozmowy o wypluwaniu jedzenia nie nadaja sie na forum dla zdrowych ludzi.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 10:47   #2322
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Mój "dosra" nieświadomie a czasami świadomie.... Niestety nie chodzi tylko o ojca. Mama zawsze była kujonką i musiała wykuć wszystko na blache ( wiec wymaga tego ode mnie). A ja nie mam aż czegoś takiego (ostatnio oceny stały się dla mnie ważne, chcę jak najbardziej wykorzystać szansę nauki hiszpańskiego etc), ale nie mam aż takiej obsesji bycia najlepszą. Nie mam czegoś takiego, ze jak dostanę 2 to sie załamie - chociaż przyznam, od 3 lat staram sie nie dostać żadnej, ale bardziej boje się reakcji rodziców na tą ocene niż samej oceny. Wydaje mi się że oni nie rozumieja ze kazdemu może się podwinąć noga... Wtedy zawsze porównują, ze jeżeli ta osoba mogla dostac lepszą ocenę to ja też (oczywiście kiedy mówię że nikomu dobrze nie poszło - to
wychodzi że ja nie jestem wszyscy i powinnam być od nich lepsza).
Denerwuje mnie też to że dla mojej mamy 4 to juz jest "mmm no nie za bardzo, może byc lepiej", moim zdaniem chyba lepiej jest przyswoić materiał i dostać jakąś w miarę ocenę, niz dostać 6 ale wykuc na blache i następnego dnia zapomnieć.

Mój ojciec nie dosrywa mi tylko z powodu ocen (of course ) , dla niego osoba która dla większości osób jest szczupła, zgrabna - jest gruba. (Więc wnerwia mnie sama mysl,ze jeżeli ważyłabym X kg to oczywiście zaczęly sie komentarze, których tak bardzo nie lubię. Ale on nie rozumie że to przeszkadza nawet jeżeli to są żarty... Dla niego osoba która je więcej od niego ale i tak jest chuda jest juz w jakim sensie grubasem, bo tyle je...( kiedyś gdy juz miałam dosyć zapytałam sie czy komuś zazdrosci, ale i tak za wiele nie dało)

Jeśli chodzi o matkę to mam DOKŁADNIE to samo.Jak próbuję jej czasem udowodnić,że nie ma racji (np.jak powiedziała,że ciągle coś jem i jestem gruba,bo 5 posiłków dziennie to niezdrowo,powinno się jeść 3 ) to słyszę,że ona wie lepiej,bo ma 5 z historii na maturze ;] ta.

A co do ojca-ponad rok się z nim nie widziałam,zawsze przez telefon mi gada jaka to jestem wspaniała,mądra,"chuda jak szkapa" (wtf) itd.,a mi się włącza czerwone światełko,bo przecież ostatni raz kiedy mnie widział ważyłam 45,a nie 58 kg ;] Zresztą on też ma problemy i (chyba) coraz bardziej się o niego martwię.Coś mi się wydaje,że niedlugo będę mogła powiedzieć,że nie mam ojca.

PS: doszłam do wniosku,że jestem naprawdę beznadziejna.Nie potrafię wytrzymać głupich 3 dni bez kompulsów.fajnie.
ale mimo to boję się niektórych produktów ;] np.nie zjem normalnego obiadu,bo matka nie robi niczego na teflonie,nie zjem białej bułki z masłem,bo niezdrowo,ale nażreć się wieczorem wasą,jabłkami,warzywami na patelnię,orzechami itd. mogę bez problemu ;] ech.mam dość.

Edytowane przez Papillon
Czas edycji: 2009-09-30 o 10:48
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 11:48   #2323
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
wiem, o co ci chodzi,ale moj starszy naprawde robi to wszystko nieswiadomie.
czasem nawet chcac powiedziec cos milego wpedza mnie w dol, bo to akurat taki trigger
na ojca
na Ciebie
Cytat:
Napisane przez Papillon Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o matkę to mam DOKŁADNIE to samo.Jak próbuję jej czasem udowodnić,że nie ma racji (np.jak powiedziała,że ciągle coś jem i jestem gruba,bo 5 posiłków dziennie to niezdrowo,powinno się jeść 3 ) to słyszę,że ona wie lepiej,bo ma 5 z historii na maturze ;] ta.

A co do ojca-ponad rok się z nim nie widziałam,zawsze przez telefon mi gada jaka to jestem wspaniała,mądra,"chuda jak szkapa" (wtf) itd.,a mi się włącza czerwone światełko,bo przecież ostatni raz kiedy mnie widział ważyłam 45,a nie 58 kg ;] Zresztą on też ma problemy i (chyba) coraz bardziej się o niego martwię.Coś mi się wydaje,że niedlugo będę mogła powiedzieć,że nie mam ojca.

PS: doszłam do wniosku,że jestem naprawdę beznadziejna.Nie potrafię wytrzymać głupich 3 dni bez kompulsów.fajnie.
ale mimo to boję się niektórych produktów ;] np.nie zjem normalnego obiadu,bo matka nie robi niczego na teflonie,nie zjem białej bułki z masłem,bo niezdrowo,ale nażreć się wieczorem wasą,jabłkami,warzywami na patelnię,orzechami itd. mogę bez problemu ;] ech.mam dość.
to dochodzisz do złych wniosków. nie jesteś beznadziejna i o tym wiesz
maaaaaaaaaaaaaaarta
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 12:05   #2324
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość

to dochodzisz do złych wniosków. nie jesteś beznadziejna i o tym wiesz
maaaaaaaaaaaaaaarta
ale tak się czuję.
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:02   #2325
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Papillon Pokaż wiadomość
PS: doszłam do wniosku,że jestem naprawdę beznadziejna.Nie potrafię wytrzymać głupich 3 dni bez kompulsów.fajnie.
ale mimo to boję się niektórych produktów ;] np.nie zjem normalnego obiadu,bo matka nie robi niczego na teflonie,nie zjem białej bułki z masłem,bo niezdrowo,ale nażreć się wieczorem wasą,jabłkami,warzywami na patelnię,orzechami itd. mogę bez problemu ;] ech.mam dość.
Ah, papillon, czuję dokładnie to samo... Też nie potrafię wytrzymać trzech dni bez kompulsów i też mam schizy, o których piszesz.

Co do sprawy ojców...
Mój, dowiedział się dziś o moich problemach z ED - znalazł foliówkę z wymiocinami, nim zdążyłam ją wyrzucić. Chwila, kiedy mi o tym powiedział, była jedną z najbardziej krępujących chwil w moim życiu, a spojrzenie mu w oczy, jednym z najtrudniejszych zadań, z jakimi przyszło mi się ostatnimi czasy zmierzyć.

Na szczęście, jego reakcja przeszła moje najśmielsze oczekiwania...

Przytulił mnie i zaczął pocieszać - powiedział, że mi pomoże, że poszuka mi psychologa i że wspólnie z tego wyjdziemy. Powiedział, że muszę być silna, że bulimia to nie koniec świata ani wyrok śmierci. Od razu mi się zrobiło lżej na duszy... Poczułam coś w rodzaju... nadziei?
Przynajmniej wiem, że mam jakieś wsparcie, że nie jestem osamotniona - mam osobę, której się mogę wyżalić. Tata zawsze był moim powiernikiem - zmieniło się to odkąd zaczęłam chorować na "(nie)jedzenie". Oddaliłam się od niego, zamknęłam się przed nim - podobnie zresztą jak przed całym światem...
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:27   #2326
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Dziewczyny, blagam pomocy!Ja juz nie moge, walcze ze soba ale to nic nie daje, jem coraz mniej, nie mam okresu juz chyba z 4 miesiace, do tego caly czas chce schudnac, juz jak zjem 2 kartofle chce siebie zabic.Co ja mam robic, pomozcie
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:19   #2327
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

nie traktowac tego forum jak psychologa tylko isc do prawdziwego!!!cytrusek!!: cool: udajesz, ze chcesz wyzdrowiec czy naprawde chcesz??!! bo taka jest mniej wiecej roznica - udajacy na forum, chcacy naprawde do psychologa!a dopiero potem tu wracac.
(ps. Tak, tak, ja właśnie dlatego zaprzestałam udzielania się tu, które it ak nie było jakieś superczęste Zamierzam wrócić dopiero kiedy bede sie czuła kompetentna, by opowiadac innym jak to BYŁO, kiedy bylam chora i co pomoglo.. bo na razie jeszcze jestemw trakcie procesu przechodzenia z JEST do BYŁO i chwilke to jeszcze potrwa...)buziaki i powdzenia wszystkim dziecwzynom, a cytrus do psychologa marsz
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:46   #2328
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Hello a więc kryzys minął, lepiej jest. Spokojniej psych. Dziś terapia rodzinna była - pozytywnie w tym miesiącu zapisze się jeszcze na indywidualną. W tym samym instytucie.
Po terapii na mieście byłam (wyszłaaaam ), spotkałam się z kolegą (nudno było ), pochodziłam po mieście troszku, zapisałam się na prawko od dwóch lat to robie, w końcu się zdecydowałam
Tylko potem do cukierni zawitałam ciastka, drożdżówki, lody... w domu dalej. I wiadomo jak się zakończyło. Ale jeden napad to i tak sukces. Nie załamał mnie bo nie chce się dobijać tylko ide do przodu. No Właśnie mam na kolanach półrocznego bobasa mojej siostry i pisanie wolno mi idzie Pozdrowienia kochane
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 23:51   #2329
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

uu i widze ze, powoli wychodzą.
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 23:59   #2330
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Delli Pokaż wiadomość
Hello a więc kryzys minął, lepiej jest. Spokojniej psych. Dziś terapia rodzinna była - pozytywnie w tym miesiącu zapisze się jeszcze na indywidualną. W tym samym instytucie.
Po terapii na mieście byłam (wyszłaaaam ), spotkałam się z kolegą (nudno było ), pochodziłam po mieście troszku, zapisałam się na prawko od dwóch lat to robie, w końcu się zdecydowałam
Tylko potem do cukierni zawitałam ciastka, drożdżówki, lody... w domu dalej. I wiadomo jak się zakończyło. Ale jeden napad to i tak sukces. Nie załamał mnie bo nie chce się dobijać tylko ide do przodu. No Właśnie mam na kolanach półrocznego bobasa mojej siostry i pisanie wolno mi idzie Pozdrowienia kochane

gratuluje waznej decyzji..
obys tylko miala sily na to prawko kochana
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 07:53   #2331
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
nie traktowac tego forum jak psychologa tylko isc do prawdziwego!!!cytrusek!!: cool: udajesz, ze chcesz wyzdrowiec czy naprawde chcesz??!! bo taka jest mniej wiecej roznica - udajacy na forum, chcacy naprawde do psychologa!a dopiero potem tu wracac.
(ps. Tak, tak, ja właśnie dlatego zaprzestałam udzielania się tu, które it ak nie było jakieś superczęste Zamierzam wrócić dopiero kiedy bede sie czuła kompetentna, by opowiadac innym jak to BYŁO, kiedy bylam chora i co pomoglo.. bo na razie jeszcze jestemw trakcie procesu przechodzenia z JEST do BYŁO i chwilke to jeszcze potrwa...)buziaki i powdzenia wszystkim dziecwzynom, a cytrus do psychologa marsz
Kochana myslisz ze ja do psychologa nie chodze, juz od nie wiem ilu, a jest tylko coraz gorzej
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:37   #2332
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
gratuluje waznej decyzji..
obys tylko miala sily na to prawko kochana
Dziękuję Słoneczko
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:10   #2333
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Aloha
Cytat:
Napisane przez Delli Pokaż wiadomość
Hello a więc kryzys minął, lepiej jest. Spokojniej psych. Dziś terapia rodzinna była - pozytywnie w tym miesiącu zapisze się jeszcze na indywidualną. W tym samym instytucie.
Po terapii na mieście byłam (wyszłaaaam ), spotkałam się z kolegą (nudno było ), pochodziłam po mieście troszku, zapisałam się na prawko od dwóch lat to robie, w końcu się zdecydowałam
Tylko potem do cukierni zawitałam ciastka, drożdżówki, lody... w domu dalej. I wiadomo jak się zakończyło. Ale jeden napad to i tak sukces. Nie załamał mnie bo nie chce się dobijać tylko ide do przodu. No Właśnie mam na kolanach półrocznego bobasa mojej siostry i pisanie wolno mi idzie Pozdrowienia kochane
Jak ja Ci zazdroszczę tego prawka, sama tez bym chciała robić ale się strasznie boję
Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Kochana myslisz ze ja do psychologa nie chodze, juz od nie wiem ilu, a jest tylko coraz gorzej
a mówiłaś mu o wszystkim? co on na to? może jak jest Ci bardzo źle to dzwoń do niego i mów mu co czujesz i nie wiesz co masz robić niech Ci pomoże od tego w końcu jest.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:04   #2334
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

nie ma się czego bać, Euph. też sie balam, bronilam sie reakmi i nogami, a teraz jestem samochodowym potworem

i <3driving
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:29   #2335
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

hehe
ja to mam chyba jakąś fobię bo jak wsiadam za kierownicę to dostaje ataku płaczu i paraliż nawet moja psycholog próbowała coś z tym zrobić ale ze mnie taka histeryczka że masakra
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:54   #2336
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Aloha

Jak ja Ci zazdroszczę tego prawka, sama tez bym chciała robić ale się strasznie boję
Ja się cały czas boje, 2 lata się zapisywałam Ale jak Iza mówi, że nie ma czego, to spokojna jestem
PS. Ale nadal nie wyobrażam sobie siebie za kierownicą
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"

Edytowane przez Delli
Czas edycji: 2009-10-02 o 13:57
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:33   #2337
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Delli Pokaż wiadomość
Ja się cały czas boje, 2 lata się zapisywałam Ale jak Iza mówi, że nie ma czego, to spokojna jestem
PS. Ale nadal nie wyobrażam sobie siebie za kierownicą
ja robilam prawko... lat temu...
zostalo mi 10 jazd opo miescie...
i zrezygnowalam

myslslam ze ojciec i jego rodzina mnie zabija..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 09:53   #2338
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Mój "dosra" nieświadomie a czasami świadomie.... Niestety nie chodzi tylko o ojca. Mama zawsze była kujonką i musiała wykuć wszystko na blache ( wiec wymaga tego ode mnie). A ja nie mam aż czegoś takiego (ostatnio oceny stały się dla mnie ważne, chcę jak najbardziej wykorzystać szansę nauki hiszpańskiego etc), ale nie mam aż takiej obsesji bycia najlepszą. Nie mam czegoś takiego, ze jak dostanę 2 to sie załamie - chociaż przyznam, od 3 lat staram sie nie dostać żadnej, ale bardziej boje się reakcji rodziców na tą ocene niż samej oceny.tez tak mam, wydaje mi sie, ze od razu ich zawiode, (mame i rodzenstwo, bo ojciec nie zyje)ze nie będę juz tą zdolną, mądrą... Wydaje mi się że oni nie rozumieja ze kazdemu może się podwinąć noga... Wtedy zawsze porównują, ze jeżeli ta osoba mogla dostac lepszą ocenę to ja też (oczywiście kiedy mówię że nikomu dobrze nie poszło - to porównywanie...ech, u mnie zawsze tak było, a kolezanka zrobiła tak, to ty tez mogłas...
wychodzi że ja nie jestem wszyscy i powinnam być od nich lepsza).
Denerwuje mnie też to że dla mojej mamy 4 to juz jest "mmm no nie za bardzo, może byc lepiej", moim zdaniem chyba lepiej jest przyswoić materiał i dostać jakąś w miarę ocenę, niz dostać 6 ale wykuc na blache i następnego dnia zapomnieć.

Mój ojciec nie dosrywa mi tylko z powodu ocen (of course ) , dla niego osoba która dla większości osób jest szczupła, zgrabna - jest gruba. (Więc wnerwia mnie sama mysl,ze jeżeli ważyłabym X kg to oczywiście zaczęly sie komentarze, których tak bardzo nie lubię. Ale on nie rozumie że to przeszkadza nawet jeżeli to są żarty... Dla niego osoba która je więcej od niego ale i tak jest chuda jest juz w jakim sensie grubasem, bo tyle je...( kiedyś gdy juz miałam dosyć zapytałam sie czy komuś zazdrosci, ale i tak za wiele nie dało)

Z mamą największy problem jest taki że mój młodszy brat jest idealny i nawet jeżeli to jest jego wina, to nic - ale jeżeli moja = krzyki, jaka to hipokrytką i egoistką nie jestem etc...u mnie tak samo starsza siostra moze wiele i matka jej nic nie powie(nie wspomne juz o tym, ze ona nic kompletnie nie robiła w domu, teraz zaczęła kiedy mama jest w szpitalu...) ale kiedy ja coś zrobie to ło boze..


Ale wiadomosć wystukalam, wątpie że komuś bedzie sie chcialo czytac, ale cóż. mnie się chciało

BTW- Kasia gratuluję tak dobrej oceny Zdolniacho A tatą sie nie przejmuj, chociaż wiem że łatwo mówić, a w praktyce jest zupełnie inaczej Dlatego wolę posłuchać muzyki w swoim pokoju w samotności albo poczekać na wieczór i popłakac jeżeli zdaży się,że jest mi źle
miałam wczoraj mieć spotkanie z psychiatrą,
żeby dał mi skierowanie na psychoterapie.
ale on sobie przełozył wizytę na za tydzień...i teraz kolejne głupie czekanie.
co do prawa jazdy, fajnie tak jeździć, ale ja bym się bała, że spowoduje jakiś wypadek.
ps. nie lubie jesieni
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.

Edytowane przez karlusss
Czas edycji: 2009-10-03 o 09:54
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:55   #2339
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Aloha

Jak ja Ci zazdroszczę tego prawka, sama tez bym chciała robić ale się strasznie boję

a mówiłaś mu o wszystkim? co on na to? może jak jest Ci bardzo źle to dzwoń do niego i mów mu co czujesz i nie wiesz co masz robić niech Ci pomoże od tego w końcu jest.
Wiesz jak to jest z panstwowymi poradniami, nawet do niej numeru nie mamOna ma tyle pacjentow ze czasami nie ma sie z nia jak umowic
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:48   #2340
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
miałam wczoraj mieć spotkanie z psychiatrą,
żeby dał mi skierowanie na psychoterapie.
ale on sobie przełozył wizytę na za tydzień...i teraz kolejne głupie czekanie.
co do prawa jazdy, fajnie tak jeździć, ale ja bym się bała, że spowoduje jakiś wypadek.
ps. nie lubie jesieni

To najbardziej mnie denerwuje w niektórych lekarzach.... Na początku umawiasz sie, chociaż nie chce ci sie iść, potem myślisz,a może odwolać, potem już się nastawisz i mówisz: no dobra pójdę, a wtedy lekarz przekłada ( oczywiście w ostatniej chwili) wizytę

Ja lubie jesień W listopadzie mam urodziny No ale pozatym to już wiem że zbliża sie zima, Święta etc.

P.S. sądziłam że nikt nie przeczyta mojej zagmatwanego posta, podziwiam
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.