filmiki z ćwiczeniami - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 11:58   #4111
Sylvia L
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Kobietki, a ćwiczyłyście może- Insanity (60-Day Total-Body Conditioning Program). Mam dużo filmików z ćwiczeniami Pump it up są fajne. Jednak jak trafiłam na insanity stwierdziłam że spróbuję, można ten program kupić w stanach za 120 $ ja trafiłam na niego na chomikuj

Jeśli któraś będzie chciała to podam link na PW.

Ogólnie napiszę jak to wygląda.
Osobisty trener Pan Shaun T postanowił stworzyć program, który pomoże poprzez ćwiczenia poprawić sylwetkę wzmocnić ciało itp. (ogólnie dla tych co chcą o wiele lepiej wyglądać i zrzucić zbędne kilogramy Jak ja )
Ułożony jest specjalny kalendarz, gdzie pięknie są rozpisane ćwiczenia (tytuły filmików). Ćwiczymy od poniedziałku do soboty. W załączniku wkleję kalendarz.

Jest 10 filmików (wkleję z ich stony, myśle że nawet Kobietki nie znajace angielskiego będą wiedziały o co chodzi)

Dig Deeper & Fit Test. To start, Shaun will put your body to the test and see what you're made of. (30 min.)

Plyometric Cardio Circuit. Burn fat with intervals of intense lower-body plyometrics and sweat-inducing cardio. (40 min.)

Cardio Power & Resistance. Build lean muscle and upper-body definition with strength-training and power moves. (40 min.)

Cardio Recovery & Max Recovery. Shaun goes easier on you once a week so you’ll be ready for the next round. (80 min.)

Pure Cardio & Abs. Nonstop, extreme cardio workout. (40 min.)

Cardio Abs. Do explosive intervals of cardio and core moves for rock-hard abs. (20 min.)

Core Cardio & Balance. This workout lets you take a break after Month 1 and gear up for Month 2. (40 min.)

Max Interval Circuit. With MAX Interval Training, this circuit is more intense than anything you've ever done before. (60 min.)

Max Interval Plyo. Push your legs till they beg for mercy with power and plyometrics, all at your MAX. (55 min.)

Max Cardio Conditioning & Abs. Get pushed to your limit with this extreme cardio workout. (50 min.)

Szczerze mówiąc uważam, że te ćwiczenia pomogą. Trzeba się nieźle przy nich namęczyć naprawdę super
Sylvia L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:30   #4112
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez Sylvia L Pokaż wiadomość

Jeśli któraś będzie chciała to podam link na PW.
Ja bym chciała
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:04   #4113
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

ja takze poprosze
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:39   #4114
sunshine02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wyobraźnia ;)
Wiadomości: 152
GG do sunshine02
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

i ja tez
sunshine02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:04   #4115
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

no to i ja też bym bardzo prosiła...
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:18   #4116
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Hej Czy ktoś kupił już nową Vitę z płytką i podzieli się wrażeniami? Ja planuję ją nabyć, ale dopiero w marcu ( fundusze mi się skończyły )
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 15:04   #4117
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Czesc macie może linki do ściągnięcia tych filmów chic (czy jakoś tak, bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć) a jak jescze by ktoś miał namiar na aeroboks z suzanne cox to bym ozłociła
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 12:31   #4118
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Kiedyś na wizażu znalazłam link do tego bloga: http://fitnes.blog.pl/
jest pełen linków do filmików, może tam będzie to, czego szukasz
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:16   #4119
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez Sylvia L Pokaż wiadomość

Jeśli któraś będzie chciała to podam link na PW.
to ja też poprosze jeśli można
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:41   #4120
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
to ja też poprosze jeśli można
Ja również
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:57   #4121
nila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Sylwia L czy robiłaś już może "Insanity"? ściągnęłam sobie już wszystkie części i planuję wystartować od poniedziałku ale chciałam się dowiedzieć czy może w ogóle któraś z Was już przeszła te męczarnie?
nila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 11:37   #4122
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Ja dzisiaj startuję z 30-dniowym treningiem Power Half Hour, a przynajmniej mam taki zamiar
Pierwsze podejście do tego robiłam już ponad rok temu, ale wymiękłam po tygodniu przez zakwasy na nogach - mam nadzieję, że tym razem się uda - trzymajcie za mnie kciuki
Wczoraj dla rozgrzewki robiłam 8 Minutes Abs i miałam dość ćwiczeń po 8 minutach, także trochę czarno widzę półgodzinne treningi przez miesiąc czasu w moim wykonaniu
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:03   #4123
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Ja robiłam 8 min Buns i faktycznie jak na 8 minut to ćwiczenia dają w kość. Przez pierwsze 2-3 razy miałam zakwasy w pośladkach. Czego po tak krótkich ćwiczeniach się wcale nie spodziewałam, robiłam je tylko w przerwie między innymi.

Poza tym co do tych zakwasów po ćwiczeniach, no to na początku tak bywa jeśli nie ma się szczególnie rozwiniętych mięśni w danym miejscu, ale z czasem jest właśnie tylko lepiej, więc nie przerywaj - mięśnie się przyzwyczają i właśnie później będzie już dobrze.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:34   #4124
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

BizArt masz pytanie ode mnie na wątku 8minutkowym

Ja mam prośbę o jakieś aeroby w stylu Diane Berry "Pump it up", bo trochę mi się już znudziły Oprócz tych z tym Murzynem (wybaczcie, ale nie znam nazwiska), bo te posiadam
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:38   #4125
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
BizArt masz pytanie ode mnie na wątku 8minutkowym

Ja mam prośbę o jakieś aeroby w stylu Diane Berry "Pump it up", bo trochę mi się już znudziły Oprócz tych z tym Murzynem (wybaczcie, ale nie znam nazwiska), bo te posiadam
No mi też się trochę znudziły, także również czekam na jakieś propozycje
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:44   #4126
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez BizArt Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj startuję z 30-dniowym treningiem Power Half Hour, a przynajmniej mam taki zamiar
Pierwsze podejście do tego robiłam już ponad rok temu, ale wymiękłam po tygodniu przez zakwasy na nogach - mam nadzieję, że tym razem się uda - trzymajcie za mnie kciuki
Po wczorajszym PHH - Ab Burner mam tym razem zakwasy na brzuchu, ale jeszcze nie wymiękam
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 16:06   #4127
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

BizArt a jak mogę to pobrać, bo pobrałam z torrentów, to całe mnóstwo filmików. jeden wielki bajzel i nie umiem się połapać
Jak Ty to ściągnęłaś (nie mam konta na chomikuj) ?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:52   #4128
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Hej
Kupiłam trochę transferu na chomiku i coś tam mi zostało no i co jeszcze możecie mi polecić do ściągnięcia ? Ściągnęłam 8 min, Great Body Guaranteed, Tamilee, Pump it up. Czy polecacie ćwiczenia z Mariolą Bojarską?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:29   #4129
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
BizArt a jak mogę to pobrać, bo pobrałam z torrentów, to całe mnóstwo filmików. jeden wielki bajzel i nie umiem się połapać
Jak Ty to ściągnęłaś (nie mam konta na chomikuj) ?
Ja to ściągałam już baaardzo dawno temu - ponad rok temu i pewnie z jakiś linków z tego wątku z rapida. Teraz robię drugie podejście do tej serii bo wtedy wymiękłam po tygodniu

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Kupiłam trochę transferu na chomiku i coś tam mi zostało no i co jeszcze możecie mi polecić do ściągnięcia ? Ściągnęłam 8 min, Great Body Guaranteed, Tamilee, Pump it up. Czy polecacie ćwiczenia z Mariolą Bojarską?
Zaznaczone też mam ściągnięte, ale ćwiczyłam w zasadzie tylko 8 Minutes i Tamilee Webb. Ćwiczenia z Tamilee są fajne i na pewno nie tak wyczerpujące jak PHH czy 8 Minutes Tony'ego Horton'a.
Co do Marioli Bojarskiej-Ferenc, to pamiętam jej telewizyjny poranny program z ćwiczeniami, za czasów jak byłam jeszcze w podstawówce Nie pamiętam jak się nazywał, ale od niego zaczynałam swoją przygodę z aerobikiem Niestety nie wiem nic na temat płyt z ćwiczeniami jej autorstwa ale podejrzewam, że mogą być warte uwagi
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 20:15   #4130
__Ania__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 68
GG do __Ania__
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

A co z filmami na YT? Polecicie jakieś?
__Ania__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:52   #4131
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez __Ania__ Pokaż wiadomość
A co z filmami na YT? Polecicie jakieś?
http://www.youtube.com/user/charliejames1975
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:09   #4132
martiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska południowa;)
Wiadomości: 451
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Hej , zajrzałam na wątek przypadkowo. Co do dziewczyn które pytały o INSANITY. Naprawdę świetny program!
Dziś jestem już w 34 dniu (Core&Balance)- czyli moje mieśnie odpoczywają przed 2 miesiącem męczarni... ale miłej męczarni bo daje efekty!

Ćwiczenia jak dla mnie są mordercze i czasami już na początku mam dość, sam Shanu T (uwielbiam go) mówi, że nie jest to trening dla leniwych, trzeba w to wkładać dużo sił i przede wszystkich chęci ale obiecuje też nieziemskie efekty po 60 dniach. Ja po każdej takiej 'sesji' jestem dosłownie cała mokra, więc najlepiej ćwiczyć w samej bieliźnie.

Co 2 tygodnie jest tzw Fit Test, czyli taki test sprawdzający nasze postępy, wtedy się mierzymy, ważymy i wykonujemy zestaw ćwiczeń sprawnościowych. FT to najbardziej mobilizująca rzecz, bo widzisz efekty i chce ci się dalej ćwiczyć by osiągnąć jeszcze więcej.

Jedynym mankamentem jak dla mnie jest tylko to, że strasznie pomału mi spada brzuch, ale nie wiem czy powinno mnie to dziwić bo sadełka miałam sporo, teraz też jest go jeszcze dużo, ale myślę, że do końca programu spadnie. Jak go skończę planuję zacząć HIP HOP ABS też z Shaun'em T (ma którać może jakieś sprawdzone linki do jego ściągnięcia? jak tak proszę na PW)

Wracając jeszcze do efektów- coby Was zachęcić, napiszę moje. W poniedziałęk mam kolejny fit test ale napiszę te z poprzedniego czyli po 21 dniach:
* waga- nie wiem jak z wagą, bo nie mam na czym się ważyć niestety, więc tutaj się nie pochwalę
* szyja- -2cm
* klatka piersiowa (jedyna rzecz nad którą ubolewam, tracąc w niej cm) -4cm
* biodra- -6cm!
* uda- -3cm
* łydki- -2cm
* biceps- -1cm
* przedramię- -1cm
martiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:19   #4133
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez martiska Pokaż wiadomość
Hej , zajrzałam na wątek przypadkowo. Co do dziewczyn które pytały o INSANITY. Naprawdę świetny program!
Dziś jestem już w 34 dniu (Core&Balance)- czyli moje mieśnie odpoczywają przed 2 miesiącem męczarni... ale miłej męczarni bo daje efekty!

Ćwiczenia jak dla mnie są mordercze i czasami już na początku mam dość, sam Shanu T (uwielbiam go) mówi, że nie jest to trening dla leniwych, trzeba w to wkładać dużo sił i przede wszystkich chęci ale obiecuje też nieziemskie efekty po 60 dniach. Ja po każdej takiej 'sesji' jestem dosłownie cała mokra, więc najlepiej ćwiczyć w samej bieliźnie.

Co 2 tygodnie jest tzw Fit Test, czyli taki test sprawdzający nasze postępy, wtedy się mierzymy, ważymy i wykonujemy zestaw ćwiczeń sprawnościowych. FT to najbardziej mobilizująca rzecz, bo widzisz efekty i chce ci się dalej ćwiczyć by osiągnąć jeszcze więcej.

Jedynym mankamentem jak dla mnie jest tylko to, że strasznie pomału mi spada brzuch, ale nie wiem czy powinno mnie to dziwić bo sadełka miałam sporo, teraz też jest go jeszcze dużo, ale myślę, że do końca programu spadnie. Jak go skończę planuję zacząć HIP HOP ABS też z Shaun'em T (ma którać może jakieś sprawdzone linki do jego ściągnięcia? jak tak proszę na PW)

Wracając jeszcze do efektów- coby Was zachęcić, napiszę moje. W poniedziałęk mam kolejny fit test ale napiszę te z poprzedniego czyli po 21 dniach:
* waga- nie wiem jak z wagą, bo nie mam na czym się ważyć niestety, więc tutaj się nie pochwalę
* szyja- -2cm
* klatka piersiowa (jedyna rzecz nad którą ubolewam, tracąc w niej cm) -4cm
* biodra- -6cm!
* uda- -3cm
* łydki- -2cm
* biceps- -1cm
* przedramię- -1cm
Wow ! Znakomite wyniki Gdzie to można znaleźć ?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Już ściągam z torrentów
Muszę to dokładnie obadać
Ćwiczy się to codziennie ? Mogłabyś więcej napisać o samych ćwiczeniach ?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:28   #4134
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Też poproszę linka
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 20:59   #4135
martiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska południowa;)
Wiadomości: 451
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

mircia14- dosyć dawno to ściągałam ale też z torrentów, szło długo bo jest tam 14 filmików z ćwiczeniami plus wprowadzenie, kalendarz który mówi jaki zestaw ćwiczeń mamy w danym dniu i tabela do zapisywania wyników z fit testu i mierzenia, opis programu i poradnik żywieniowy.

Ćwiczysz 6 razy w tygodniu, 7 jest wolny. Każdy zestaw rozpoczyna się rozgrzewką (w pierwszych 3 tygodniach były to rozgrzewki 10minutowe bodajże) po której już ma się dość, potem jest kilka minut rozciągania i dalej prawdziwa 'jazda'

W czym tkwi tajemnica? W tradycyjnych treningach ćwiczymy jednostajnie i tylko przez chwilę, że tak to nazwę na 'najwyższych obrotach', a u Shaun'a T jest inaczej- tutaj cały czas ćwiczymy w największym natężeniu sił co przerywane jest krótkimi odpoczynkami (30sekundowe przerwy na wode po danej serii i 2 czy 3 czasy na rozciąganie mięśni- ja tutaj najbardziej odczuwam spływający z całego ciała pot i rozgrzanie mięśni). Ćwiczymy dzięki temu siłę i wytrzymałość, ćwiczenia są na wszytskie mięśnie. Najwięcej chyba ze skokami, skłonami i pompkami, które są urozmaicane na przeróżne sposoby.

Co mi się podoba w tym treningu to, to, że Shaun cały czas mówi, że jeżeli nie dajemy rady to dajemy sobie na chwilę spokój- ćwiczenia dalej sobie idą, a my robimy parę głębszych wdechów i wracamy. Ja się przyznaję, że w każdym dniu w jakimś ćwiczeniu robię przerwę- nie daje rady zazwyczaj dokończyć, robię dotąd dopóki mam siłę, czekam aż seria się zakończy i zabieram się do następnego. Jedynie rozgrzewki robię bez żadnych dodatkowych 'postojów'.

http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8 obejrzyj sobie, może uzyskasz jeszcze parę innych informacji

Papillon- poszukaj w torrentach, ale na chomiku też chyba gdzieś widziałam

Edytowane przez martiska
Czas edycji: 2010-03-26 o 21:04
martiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 21:28   #4136
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Na torrentach jest już 30%, bo to aż 4gb
Dzięki za informacje, z tego co opowiadasz to musi być to forsowne. Zobaczę sobie i najwyżej zostawię na komputerze do czasu, kiedy poprawię sobie kondycję
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 22:10   #4137
martiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska południowa;)
Wiadomości: 451
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

No tak, nie bez przyczyny trening nazywa się "INSANITY", naprawdę istne szaleństwo
Ja sobie właśnie ściągam hip hop abs- ciekawa jestem tylko czy to jest to o co mi chodzi, zobaczymy. Jak znajdę czas to też to wprowadzę, jak nie znajdę to poczekam aż skończę moją 60-siątkę i zacznę HH
a co do kondycji- to właśnie tymi ćwiczeniami ją poprawisz, zobaczysz to już po 2 tygodniach na Fit Teście

Edytowane przez martiska
Czas edycji: 2010-03-26 o 22:14
martiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:22   #4138
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Ściągnęłam te ćwiczenia i:
Normalny szał Chyba z nimi trochę poczekam, bo ściągnęłam dużo innych i jeszcze nie wypróbowałam Albo w dzień wolny zrobię sobie fit test i zobaczę jak to u mnie z tym No nieźle
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:13   #4139
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

ja też ściągnelam insanity, planuje też ściągnąć serie hip hop.
Na razie ćwicze turbo jam .
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:17   #4140
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: filmiki z ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez BizArt Pokaż wiadomość

Co do Marioli Bojarskiej-Ferenc, to pamiętam jej telewizyjny poranny program z ćwiczeniami, za czasów jak byłam jeszcze w podstawówce Nie pamiętam jak się nazywał, ale od niego zaczynałam swoją przygodę z aerobikiem Niestety nie wiem nic na temat płyt z ćwiczeniami jej autorstwa ale podejrzewam, że mogą być warte uwagi
to było ,,Studio urody" Też właśnie byłam wtedy w podstawówce i dzięki temu programowi zaczęłam ćwiczyć
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.