Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-18, 15:53   #2371
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: zmiana koloru włosów ..!....

Cytat:
Napisane przez CandyBody Pokaż wiadomość
hejka mam czarne włosy farbowane i myślę żeby w wakacje przefarbować się na przybliżony kolor do mojego naturalnego czyli na brązowo a dokładnie myśle nad ''Słodko - Gorzka Czekolada z paletty''. Tylko nie wiem czy mi wyjdzie taki kolorek hmm a i dodam że już na czarno nie farbowałam z 2 mies i mam odrosty i dlatego myślałam o zmianie ?
Podzielcie się swoimi doświadczeniami i doradźcie mi
a wiec juz mowie... wyjda Ci odrosty brazowe, a reszta zostanie czarna przy czarnych wloskach to juz nie ma tak latwo.....
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 19:46   #2372
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Pisałam już w wątku na pielęgnacji włosów, gdzie większość dziewczyn była za blondem, ale teraz spróbuję jeszcze tutaj. Dodaję zdjęcia w farbowanej czerni, moim dawnym żółtym blondzie i obecnie-naturalne. Chciałabym coś zmienić, tylko proszę nie proponujcie rudości-jakoś mi obrzydły a po ostatniej szamponetce mam właśnie rudy poblask i chcę się go pozbyć.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:04   #2373
kaja1611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

nie mam aktualnych fotek, ale może zapytam,: czy jakbym sama farbowała włosy na blond to chwyciłby na moich farbowanych rudych włosach?
kaja1611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:06   #2374
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Pisałam już w wątku na pielęgnacji włosów, gdzie większość dziewczyn była za blondem, ale teraz spróbuję jeszcze tutaj. Dodaję zdjęcia w farbowanej czerni, moim dawnym żółtym blondzie i obecnie-naturalne. Chciałabym coś zmienić, tylko proszę nie proponujcie rudości-jakoś mi obrzydły a po ostatniej szamponetce mam właśnie rudy poblask i chcę się go pozbyć.

zdecydowanie blond
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:13   #2375
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję za opinię, zbliżona do wieeeelu jak na razie. Nie wiem czy to kwestia zdjęć, czy rzeczywiście ten blond był taki udany. Czekam na kolejne, może ktoś ma całkiem inne zdanie?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 22:42   #2376
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

jak dla mnie również blond
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:52   #2377
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

tez jestem za blondem
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 09:49   #2378
Sharpay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 29
Bordowe włosy

Witam
Ostatnimi czasy marzy mi się bordo na głowie, ale nie mam pojęcia komu taki kolor pasuje?
Dodam, że mam jasną karnację, ciemne blond włosy naturalnie (teraz rozjaśnione) i niebieskie oczy z ciemną oprawą. Pasowałby mi taki kolor?
Sharpay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:30   #2379
accided
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie, chciałabym się zapytać jaką szamponetkę mam kupić aby wyszedł mi rudy wpadający w brąz kolor. Mam naturalny kolor włosów ciemny blond.
accided jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:17   #2380
karolina7125
Przyczajenie
 
Avatar karolina7125
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Ja tez chcialabym miec rude wloski ale mam wlosy koloru ciemny brąz, niebieskie oczy i dość jasą cere i nie mam pojęcia czy rudy będzie mi pasował. Prosze pomóżcie mi. Jeśli nie rudy to doradźcie jakiś inny kolor który by mi pasował proszeee. Niestety nie mam aktualnych fotek
karolina7125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:12   #2381
coffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny jestem tu nowa ;P chciałabym sie z Wami podzielić moim zmartwieniem ... chciałabym się przefarbować (nie wiem czy akurat tutaj powinnam zamieszczać swój wątek, ale w sumie dotyczy to włosów, więc mam nadzieje, że mi pomożecie)
Sprawa wygląda tak, moje naturalne włosy to ciemny blond, od jakiegoś czasu zaczełam robić pasmka, ale mi sie znudziły, postanowiłam cos zmienić, a więc wpadłam na pomysł przefarbowania ich na jednolity kolor. Wybrałam złocisty piaskowiec .... po zmyciu farby mialam już jasny blond na głowie, z tym że mam dodatkowe pasemka platynowe i pomarańczowe ;| Szczerze mówiąc nie podoba mi sie ta fryzura (za jasne, źle sie czuje w tym blondzie).... chciałabym trochę przyciemnić te moje włosy, ale nie wiem jakiej farby użyć (żeby tylko jakieś rude nie wyszły) Myślałam o jesiennym złocie z wellaton, taki odcień wpadający w brąz ;P Doradźcie mi coś, czekam na Waszą odp Z góry dzięki
coffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 14:40   #2382
sindy2894
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

nie lepiej isc z tym do fryzjera niz samemu eksperymentowac? moja kolezanka miala cos podobnego nalozyla znowu jakis tam blond i wyszly jej pomaranczowe doslownie jak jakis znaczek drogowy na czubku a pozostale normalnie wyszly.
hah ja juz po farbowaniu jestem i... przyznam szczerze zalezy komu i jaki blond pasuje ja jakos zle sie czuje z moimi wlosami ( teraz ) mialam ciemny blond, potem brazowe i teraz jasne za 2 tyg. robie ciemne bo patrzec na siebie nieee moge ! xd zreszta ocencie same prosze w ktorych mi lepiej
sindy2894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:04   #2383
kaja1611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

bardzo fajne włoski na pierwszym zdjęciu
jaki to kolor ?
kaja1611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:51   #2384
myszka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 66
Wink włoski :):)

hej może wy mi pomożecie
Mam szaro brązowy kolor włosów i chce zmienić kolor na czarny albo pasemka czarne
Myślicie że bedzie mi pasował ten kolor czy jakiś inny ?
myszka1717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:11   #2385
ashlee96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: włoski :):)

myślę, że tak
ashlee96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 16:19   #2386
ata017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Czy pasuje do mnie blond ? Doradzcie

Witam wszystkich serdecznie Mam czarne wlosy, znajomi mowia mi ze w czarnych jest mi najladniej, jednak ze wzgledu na to ze nie mam naturalnie ciemnej karnacji chcialabym rozjasnic wlosy, mysle o blondzie, moze platynowym blondzie? Nizej zamieszczam swoje zdjecie bez makijazu, doradzcie mi prosze czy pasuje do mnie blond.
Dzieki z gory
ata017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:31   #2387
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Czy pasuje do mnie blond ? Doradzcie

Osobiście nie bardzo mi sie podobasz w blondzie, no ale to kwestia gustu. Zdecydowanie lepiej na 5 zdjęciu Najlepiej sama oceń :P
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:52   #2388
ata017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy pasuje do mnie blond ? Doradzcie

Dziekuje bardzo tzn lepiej w czarnych? Ja podobam sie sobie w czarnych wlosach ale tylko wtedy gdy mam makijaz i sie lekko opale, bo bez makijazu cera wydaje mi sie zbyt jasna itp.

Edytowane przez ata017
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:17
ata017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:20   #2389
ata017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy pasuje do mnie blond ? Doradzcie

Moze zamieszcze jeszcze ponizej fotke z okresu gdy nie chodzilam na solarke tak dla porownania bo gdy zrobie sobie blond to napewno nie bede juz chodzic na solarium bo wowczas wygladalabym bardzo sztucznie.

Edytowane przez ata017
Czas edycji: 2010-06-26 o 11:39
ata017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:10   #2390
adusiaa28
Raczkowanie
 
Avatar adusiaa28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 44
Zmiana koloru z blondu na....

Witam kochane kobietki....kolorek włosków mam taki jak na avatarze.. pomyślałam sobie że może by go zmienić nieco na taki....jakby to nazwać...jasną czekoladkę.(a może inna nazwa by pasowała bardziej do tego koloru)zmianę swa motywuję tym iż jakbym zrobiła sobie taki kolor to nie byłoby widac odrostów.. hi hi....podaję fotke poniżej o jaki kolor mi chodzi.....
Pytanie podstawowe..czy taki kolorek by mi pasował.... czy może lepiej zostać przy blondzie.....,czekam na podpowiedzi..
__________________
Długość włosów-45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66-67-68-69-70
WAGA-48-49-50-51-52-53...dalej nie zmierzam..
adusiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 12:43   #2391
sindy2894
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

yyy bylam u fryzjerki i z palety wybralam te jasne odcienie brazu 7 :P
sindy2894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:02   #2392
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Cytat:
Napisane przez adusiaa28 Pokaż wiadomość
Witam kochane kobietki....kolorek włosków mam taki jak na avatarze.. pomyślałam sobie że może by go zmienić nieco na taki....jakby to nazwać...jasną czekoladkę.(a może inna nazwa by pasowała bardziej do tego koloru)zmianę swa motywuję tym iż jakbym zrobiła sobie taki kolor to nie byłoby widac odrostów.. hi hi....podaję fotke poniżej o jaki kolor mi chodzi.....
Pytanie podstawowe..czy taki kolorek by mi pasował.... czy może lepiej zostać przy blondzie.....,czekam na podpowiedzi..
tak nawet z grzywka taka

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ata017 Pokaż wiadomość
Moze zamieszcze jeszcze ponizej fotke z okresu gdy nie chodzilam na solarke tak dla porownania bo gdy zrobie sobie blond to napewno nie bede juz chodzic na solarium bo wowczas wygladalabym bardzo sztucznie.
ja mysle ze platynowy blond ladnie by sie komponowal bez takiego efektu z solarium....blond wlosy plus jasna cera=mlodzienczosc delikatnosc....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:13   #2393
Selinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 78
Question Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Hej dziewczyny! Nigdy jeszcze nie farbowałam włosów i teraz mam chęć na jakąś zmianę,tylko nie wiem,jaki kolor byłby dla mnie najlepszy.. . Dlatego dołączam swoje zdjęcie i czekam na Wasze sugestie w tym temacie
__________________
Urok-sposób uzyskiwania odpowiedzi bez wyraźnego formułowania pytania.

Edytowane przez Selinka26
Czas edycji: 2010-07-07 o 13:55
Selinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:38   #2394
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nigdy jeszcze nie farbowałam włosów i teraz mam chęć na jakąś zmianę,tylko nie wiem,jaki kolor byłby dla mnie najlepszy.. . Dlatego dołączam swoje zdjęcie i czekam na Wasze sugestie w tym temacie
hmm jakie ladne wloski koniecznie chcesz farbowac mozna dodac im tylko refleksow jasniejszych zlotych takich tzn jasniejsze pasemka brazuwogole masz takie ladne naturalne wlosy ze nie mam zadnej wizji patrzac na ciebie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:49   #2395
adusiaa28
Raczkowanie
 
Avatar adusiaa28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 44
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nigdy jeszcze nie farbowałam włosów i teraz mam chęć na jakąś zmianę,tylko nie wiem,jaki kolor byłby dla mnie najlepszy.. . Dlatego dołączam swoje zdjęcie i czekam na Wasze sugestie w tym temacie
tak właśnie jak napisała koleżanka wyżej...dodałabym na poczatek świetliste refleksy i to wszystko..masz piękne włosy szkoda ich farbować!!!
ps..a oczy to masz przepiękne..!!:love :
__________________
Długość włosów-45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66-67-68-69-70
WAGA-48-49-50-51-52-53...dalej nie zmierzam..
adusiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 15:44   #2396
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Witam. Mam ciemną karnację, ciemnobrązowe włosy, ciemnobrązowe (prawie czarne) oczy. Ogólnie chciałabym w końcu trochę uwolnić się od tego ciemnego brązu. Nie farbowałam nigdy włosów, ani nie robiłam pasemek ale teraz na wakacje chciałabym chociaż trochę zmienić kolor włosów. Tylko nie mam pojęcia czy pasowałby mi jakiś jaśniejszy kolor włosów, skoro karnacja i oczy ciemne? Powinnam raczej stawiać na ciepłe czy zimne kolory? Ogólnie myślałam o takim jaśniejszym, ciepłym brązie, który ewentualnie mógłby podchodzić pod taki karmelkowy. Karnację mam mniej więcej taką jak Jessica Alba na zdjęciu, które załączam. Mogłybyście mi poradzić jakiś kolor, albo czy w ogóle powinnam go zmieniać? PS. Wiem, że ze zdjęciami łatwiej jest coś doradzić, ale jakoś tak nie mam w zwyczaju umieszczać swoich zdjęć na forach.
brillant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 18:33   #2397
adusiaa28
Raczkowanie
 
Avatar adusiaa28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

widzisz jak to jest..ja parę wątków wcześniej pytałam czy pasowałby mi kolor ciemniejszy niz mam.. Ty chcesz rozjaśniać..może zrób sobie troszkę na włosach jasnych refleksów i jak Ci sie spodoba to zrób ich poprostu wiecej....jak Ci się będzie "widziało" to wtedy kombinuj z farbowaniem..
__________________
Długość włosów-45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66-67-68-69-70
WAGA-48-49-50-51-52-53...dalej nie zmierzam..
adusiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:01   #2398
Selinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 78
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Mam koleżankę, która ma długie,gęste i można powiedzieć,że prawie czarne włosy.Do tego gęste,mocno czarne brwi,ciemne(czarne)oczy, krwisto-czerwone usta noo i cerę taką jak u królewny Śnieżki Ona tak jak Ty,też miała już dość tej dominującej czerni i udała się do fryzjerki,która zrobiła jej takie złoto-brązowe refleksy. Złamały one troszkę tą czerń i nadały fryzurze jakiegoś nowego wyglądu. Nie wiem czy ten przykład coś Ci pomoże,ale może troszę.. bo z tego co napisałaś o sobie, wydajesz się być podobna do mojej koleżanki.. jedynie karnacja stanowić może pewną różnicę..

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez adusiaa28 Pokaż wiadomość
tak właśnie jak napisała koleżanka wyżej...dodałabym na poczatek świetliste refleksy i to wszystko..masz piękne włosy szkoda ich farbować!!!
ps..a oczy to masz przepiękne..!!:love :
Dzięki
Hm.. a mnie znajomi namawiają albo na ciemną czkoladę,albo na blond.. ale ja jakoś nie widzę siebie w takich kolorach ;p heheh
__________________
Urok-sposób uzyskiwania odpowiedzi bez wyraźnego formułowania pytania.
Selinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:26   #2399
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Cytat:
Napisane przez adusiaa28 Pokaż wiadomość
widzisz jak to jest..ja parę wątków wcześniej pytałam czy pasowałby mi kolor ciemniejszy niz mam.. Ty chcesz rozjaśniać..może zrób sobie troszkę na włosach jasnych refleksów i jak Ci sie spodoba to zrób ich poprostu wiecej....jak Ci się będzie "widziało" to wtedy kombinuj z farbowaniem..
Tak to już jest. Koleżanki z jasnymi włosami chcą przyciemniać, te z ciemnymi rozjaśniać. Myślę, że właśnie na początek powinnam zacząć od takich mniejszych kroków, jak te refleksy.

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę, która ma długie,gęste i można powiedzieć,że prawie czarne włosy.Do tego gęste,mocno czarne brwi,ciemne(czarne)oczy, krwisto-czerwone usta noo i cerę taką jak u królewny Śnieżki Ona tak jak Ty,też miała już dość tej dominującej czerni i udała się do fryzjerki,która zrobiła jej takie złoto-brązowe refleksy. Złamały one troszkę tą czerń i nadały fryzurze jakiegoś nowego wyglądu. Nie wiem czy ten przykład coś Ci pomoże,ale może troszę.. bo z tego co napisałaś o sobie, wydajesz się być podobna do mojej koleżanki.. jedynie karnacja stanowić może pewną różnicę..

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------



Dzięki
Hm.. a mnie znajomi namawiają albo na ciemną czkoladę,albo na blond.. ale ja jakoś nie widzę siebie w takich kolorach ;p heheh
Selinko, z tego co opisujesz, to Twoja koleżanka jest definitywną zimą(chodzi o typ urody jak coś). Ja zaś podejrzewam, że mogę być latem. Bo moje brwi nie są ani gęste, ani czarne. Jest ich dość mało i są cieniutkie, toteż kolorek wydaje się taki dość jasny. A co do tych ust, to moje są takie perłowe, jasnoróżowe . Więc jednak jest jakaś tam różnica. Gdzieś kiedyś czytałam, że w decyzji o kolorze włosów powinno się wziąć pod uwagę karnację, żeby ładnie współgrało. A ja właśnie nie mam pojęcia czy przy mojej, takiej ciepłej pasowałby ciepły brąz? Ach.. tak się rozpisałam, że zapomniałam zadać pytanie, które miałam zamiar zadać kilka linijek temu , a mianowicie napisałaś, że koleżanka zmieniła trochę kolor włosów, ale nie wspomniałaś czy wygląda lepiej czy nie?

Aha, jeżeli mogłabym Ci coś doradzić w sprawie włosów, to raczej odradzam ciemniejsze kolory. Wyglądasz tak świeżo i naturalnie, że albo zostawiłabym takie, albo ewentualnie postawiła na coś jaśniejszego.
brillant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:40   #2400
Selinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 78
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Cytat:
Napisane przez brillant Pokaż wiadomość
Tak to już jest. Koleżanki z jasnymi włosami chcą przyciemniać, te z ciemnymi rozjaśniać. Myślę, że właśnie na początek powinnam zacząć od takich mniejszych kroków, jak te refleksy.



Selinko, z tego co opisujesz, to Twoja koleżanka jest definitywną zimą(chodzi o typ urody jak coś). Ja zaś podejrzewam, że mogę być latem. Bo moje brwi nie są ani gęste, ani czarne. Jest ich dość mało i są cieniutkie, toteż kolorek wydaje się taki dość jasny. A co do tych ust, to moje są takie perłowe, jasnoróżowe . Więc jednak jest jakaś tam różnica. Gdzieś kiedyś czytałam, że w decyzji o kolorze włosów powinno się wziąć pod uwagę karnację, żeby ładnie współgrało. A ja właśnie nie mam pojęcia czy przy mojej, takiej ciepłej pasowałby ciepły brąz? Ach.. tak się rozpisałam, że zapomniałam zadać pytanie, które miałam zamiar zadać kilka linijek temu , a mianowicie napisałaś, że koleżanka zmieniła trochę kolor włosów, ale nie wspomniałaś czy wygląda lepiej czy nie?

Aha, jeżeli mogłabym Ci coś doradzić w sprawie włosów, to raczej odradzam ciemniejsze kolory. Wyglądasz tak świeżo i naturalnie, że albo zostawiłabym takie, albo ewentualnie postawiła na coś jaśniejszego.
Nom,ta moja koleżanka to raczej taki zimny typ urody.. bielutka! Chyba w ogole nie idze jej opalić heeh ;p Hmm.. teraz wygląda lepiej,bo wtedy to był tylko taki duzy,czarny hełm na głowie. Nie ma ona pasemek,a refleksy.. gdzieniegdzie rzucone takie jaśniejsze pasemka;p Niby nic,a jednak zmienia wygląd;p Dałabym zdjęcie jej jakieś..ale nie wiem czy mam,a poza tym..musiałabym mieć jej zgodę;p poszukam na necie,żeby zobrazować Ci to
__________________
Urok-sposób uzyskiwania odpowiedzi bez wyraźnego formułowania pytania.
Selinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.