Biedronka - produkty godne polecenia cz. X - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 21:37   #391
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

nie no jasne, 5.99 to też niezła cena, sama za tyle kupiłam kilka 2paków.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:41   #392
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie no jasne, 5.99 to też niezła cena, sama za tyle kupiłam kilka 2paków.
widze ze tez milosniczka nestea? pozwole sobie zaofftopowac, ze pamietam swietna promocje wakacyjna z tamtego roku, w delimie 3,99 za 2litry nestea wszystkie smaki, dowolne kombinacje+ druga 2litrowa gratis takze 2x2l za 3,99

widzialam dzis plazowe namioty takie latworozkladane, za 20zl jakas przecena, ale nie zdazylam im sie przyjrzec czy to takie normalne czy dzieciece;p ale ok, mam akcje oszczedzanie a taki niamiocik w domu jeszcze nieuzywany a ja juz o kolejnych zakupach mysle,to juz przeciez choroba chyba;p
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:45   #393
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

bardzo lubię, cytrynową zdecydowanie. fajny deal, ale nie znam tego sklepu.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 22:47   #394
kamila_la
Raczkowanie
 
Avatar kamila_la
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

u mnie nestea za 4.99 ale brzoskwiniowe same

kupiłam też kołonotatnik,trochę ciężki i duży jeszcze nie wiem co i jak w obsłudze heh
2 pudełka rozkładane,przydadzą się
paryskie cytrynowe,ale bananowe lepsze
sok z granatem bo z kaktusem już piłam dobry
kamila_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 23:04   #395
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez natalcia87 Pokaż wiadomość
no proszę ....

człowiek wyjedzie tylko na weekend, nie ma ze sobą dostępu do internetu a tu kilkanaście stron ( dokładnie to 13 ) i jak by było jeszcze tego mało to nowy wątek ale na szczęście to już ogarnęłam wszystko
ja do ogarniecia miałam 30 stron czytam juz 4 godzine...

no wiec po 5 dniowym niebywaniu w biedro poleciałam pędem błyskawicy z gazetki słonce u mnie większość jest ale nic dla mnie specjalnego, dziecku kupiłam sweetaśny (co za debilne określenie dzisas) plan lekcji z labladorami a tak to żurawinę w kubeczku na przecenie. Ponownie są moje ulubione cipsy grillowane warzywa a kebabowe się zepsuły, mają taki przypalony posmak. Te trampy męskie nawet fajne, wysłałam chłopine swego do biedro mówił że "bedo" i kupił
kubków z kotami brak, ale mi się nie podobają... także 4 zł zaoszczędzone

a co do książek kieszonkowych wydaje mi się że oni na lato je wprowadzają ale mogę się mylić. drzemów niet, zawieszek niet.

Co do zakreślaczy to polecam kupić steadlera czy jak to się tam pisze... ja mam ze 3 kolory już 2 lata, dałam za nie ok. 3 zł./szt.

Idę spać bo już nie ogarniam tej kuwety

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość


widzialam dzis plazowe namioty takie latworozkladane, za 20zl
pisałam w poprzednim wątku napisze i w tym idea namiotu samorozkładającego się sama w sobie fajna, pod warunkiem że masz auto, i zmieścisz koło o średnicy 60 cm i nie przemieszczasz się z nim dalej niż kilka metrów z tym namiotem, heh a mąż nie wygląda jak wielbłąd. Po drugie jakość materiałów użytych jest kiepska, ten materiał jest strasznie cienki, mimo że ma być plażowy jest cienki jak dupa weża:P krótko mówiąc szału nie ma, ale za 15 zł można brać, drożej na pewno nie. Na allegro takie same po ponad 40 zł
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2011-08-16 o 23:06
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 23:57   #396
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

U mnie też nestea po 4,99zł. Kupiłam dzisiaj tą kiełbasę żywiecką z promocji, ale jeszczę nie próbowałam, dam znac jak skosztuję. Załapałam się też w innej biedronce na Paryskie bananowe i jabłka suszone w plasterkach przecenione na 1,49. U siebie w biedronce muszę kupic te czekolady Bio, ale nie dlatego, że są BIO, ale dlatego, że są naprawdę pyszne. Próbowałam narazie tą z migdałami, ale w domu wszystkim smakuję. Czekam jeszcze na promocję tych miseczek z przykrywkami. Jedne już kupiłam, ale mama mi podebrała, więc chętnie kupię, jak coś przecenią.
MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 00:09   #397
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

polecacie płyny do kąpieli z B.?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 00:16   #398
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
po ile są w B. nesquiki?

aha, dziewczyny mające cerę tłustą - polecacie jakiś żel do mycia twarzy?? Ostatnio mnie strasznie wysypuje na twarzy i muszę coś kupić, a nie wiem co, już tyle kosmetyków przetestowałam:/ miałam robić kurację, bo dostałam jakieś tabletki na trądzik, ale ważne są do września, chyba już ich nie będę brała..
Mam żel miceralny,ale jego używam tylko do zmywania oczu.
Ja używam zazwyczaj tych do higieny intymnej, dla mojej buzi okazują się najkorzystniejsze jeśli z biedrony, to rumiankowy.
Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
Ja też taki mam, ale od początku strasznie się zegarek na nim spieszy :P
Ło matko..nie miałam jeszcze tego pecha aby trafić na zegarek elektroniczny, który by się spieszył to pecha miałaś nie ma co bo wtedy i z budzika chyba trudno korzystać
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 00:34   #399
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
no cena dobra zgadzam sie, ale w sobote i niedziele kupowalam za 4,99 a dzis znow za 5,99 wiec nie wiem czemu to mialo sluzyc i czym byla spowodowana taka zmiana ceny, moze tak czasami sie zdarza w biedronce nie wiem...choc sama nie zauwazylam a bywam dosc czesto
A może to była ukryta promocja Lidlowska??? A dziś jest wtorek (tzn. wczoraj był ), więc już po promocji, bo wchodzi nowa promocja na inne artykuły
------------
Oglądałam dziś te kołonotatniki, ale trochę wielkie i ciężkie jak dla mnie, mogli wystawić też jakieś A5, no i ta cena 20zł to też jakoś sporo jak na Biedronkę. Ja rozumiem że to Oxfordzkie zeszyty, ale i tak dużo kosztują. Jutro może przyjrzę się im dokładniej, bo ktoś tu pisał że były dwa rodzaje, a ja tego nie zauważyłam . W ogóle straszny bałagan był dzisiaj w tej mojej Biedronce, wszystkie te zeszyty porozwalane pomieszane z innymi produktami, za to dużo było kosmetyków z "Tajemnic..." - niestety jeszcze nic nie przecenione , sporo towaru szkolnego z poprzednich gazetek i już nowe artykuły ze "Słońca na talerzu"-ale nic mnie tak bardzo nie zaciekawiło (może dlatego że nie byłam głodna, więc mało mnie interesowały spożywcze produkty )
---------------
U mnie nie było Nestea ani jednej butelki, tylko te małe Sprite i Mirinda, no i skończyła się moja Hoop Cola cytrynowa , teraz znowu muszę się przerzucić na Coca Cola Original
A nie! mignęły mi jeszcze przed oczami wody jabłkowe i chyba 2litrowe Sprite, ale przeszłam dalej i zapomniałam potem tam wrócić, a przy kasach kupiłam jakiś dziwny napój winogronowy gazowany w dziwnych butelkach za 2,coś zł, ale nie posmakował mi i już więcej nie kupię.
Jutro wyślę TŻta po te jabłkowe wody i już

Poza tym kupiłam (w końcu była nowa dostawa) jeszcze 2 zawieszki, tym razem Stefana Pączka i Kawę (mam już kompleti święty spokój, bo dręczyło mnie, że nie mam pączka, a wszyscy mają) ; repetytorium z matmy z płytą CD - dużo przeróżnych zadań, polecam maturzystom i nauczycielom ; 4 plastikowe kubki - ach przydadzą się na długie kosmetyki typu kredki i mascary oraz na przybory, np. pędzle i szczoteczki ; serwetki z gazetki słonecznej za 2,coś zł - fioletowe - bardzo ładne i tanie ; plan lekcji z magnesem - taki z pieskami - na lodóweczkę w sam raz


A teraz chciałam się Wam wyżalić (bo przypomniało mi się ):
Przez cały czas poszukuję takich długopisów z 6 kolorami, które były w gazetce szkolnej 2 (str.19) i miały być od 8.08. W żadnej Biedronce ich nie spotkałam!!!
Mam na myśli te w cenie 3,79zł

Pamiętam, że już od początku tej 2 gazetki się za nimi rozglądałam (myślałam, że wystawią je wcześniej) i tego 8 sierpnia poszłam do Biedronki przede wszystkim po ten długopis, ale nie było, a że widziałam, że na magazynie zalega pełno pudeł, to nie chciałam nikomu zawracać głowy i myślałam, że zapomnieli i poprostu wystawią później, ale w drugiej i trzeciej Biedronce też nie było. Kurcze myślałam, że może pomylili pudła i czekają aż te pozostałe długopisy, pióra i inne przybory się sprzedadzą, to potem wystawią, ale od dziś już obowiązuje nowa 3 gazetka i szukałam dokładnie i nie było nigdzie ani jednego takiego długopisu. Chciałam kupić w wersji Hello Kitty albo The Dog, ale rozglądałam się też za innymi wersjami czy w ogóle są i niestety nic nie znalazłam, ani wtedy 8.08 aż do dziś A w miarę regularnie (prawie codziennie) chodzę do Biedronki i zawsze tam spoglądałam czy już może są

Moje pytanie jest więc takie, czy którejkolwiek z Was udało się zakupić ten długopis w Biedronce, czy może w ogóle ich nie było, może producent (jak to mówią) wycofał się i po prostu nie było w Biedronkach ????? Czy któraś z Was chociaż je widziała u siebie??

A tak mi zależało na tych długopisach

Hmm to tyle
Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę słodkich snów

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja używam zazwyczaj tych do higieny intymnej, dla mojej buzi okazują się najkorzystniejsze jeśli z biedrony, to rumiankowy.
O rety Czy ja dobrze zrozumiałam czy już taka śpiąca jestem Używasz płynu do higieny intymnej do mycia twarzy ?????
Ja mam ten płyn właśnie też rumiankowy, ale nie odważyłabym się, jakoś tak dziwnie myć tym twarz skoro wiem, że to jest płyn do mycia

Edytowane przez madeline26
Czas edycji: 2011-08-17 o 00:42
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 00:45   #400
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Może śpiąca jesteś ale zrozumiałaś dobrze Cóż z tego, że inne przeznaczenie skoro działa lepiej od innych. No i bardzo łagodny jest. I rumiankiem pachnie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 06:00   #401
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
Moje pytanie jest więc takie, czy którejkolwiek z Was udało się zakupić ten długopis w Biedronce, czy może w ogóle ich nie było, może producent (jak to mówią) wycofał się i po prostu nie było w Biedronkach ????? Czy któraś z Was chociaż je widziała u siebie??
ponieważ biegałam po biedronkach i szukalam przywieszek to i na dlugopisy się natknęłam
nawet kupiłam córce więc bankowo były.... w dwóch częstochowskich biedrach widziałam, i w trzeciej w Działoszynie..... z resztą w tej ostatniej dorwalam zawieszki i kupiłam pączka, banana i cebulę
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 06:36   #402
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość


A teraz chciałam się Wam wyżalić (bo przypomniało mi się ):
Przez cały czas poszukuję takich długopisów z 6 kolorami, które były w gazetce szkolnej 2 (str.19) i miały być od 8.08. W żadnej Biedronce ich nie spotkałam!!!
Mam na myśli te w cenie 3,79zł



Moje pytanie jest więc takie, czy którejkolwiek z Was udało się zakupić ten długopis w Biedronce, czy może w ogóle ich nie było, może producent (jak to mówią) wycofał się i po prostu nie było w Biedronkach ????? Czy któraś z Was chociaż je widziała u siebie??

U mnie były wszystkie wersje w dniu w kórym wyszła gazetka;D ja wzięłam wersje Strawberry Shortcake bo ma u góry doczepione śliczne różowe serduszko:P, wiem stara a głupia jestem
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 06:51   #403
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ma któraś z was ten balsam, ktrego zdjecie wklejam w zalaczniku?
bardzo ładnie pachnie, a jak z działaniem?
Mnie strasznie uczulił.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 07:24   #404
kejszi
Raczkowanie
 
Avatar kejszi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

A teraz chciałam się Wam wyżalić (bo przypomniało mi się ):
Przez cały czas poszukuję takich długopisów z 6 kolorami, które były w gazetce szkolnej 2 (str.19) i miały być od 8.08. W żadnej Biedronce ich nie spotkałam!!!
Mam na myśli te w cenie 3,79zł

Pamiętam, że już od początku tej 2 gazetki się za nimi rozglądałam (myślałam, że wystawią je wcześniej) i tego 8 sierpnia poszłam do Biedronki przede wszystkim po ten długopis, ale nie było, a że widziałam, że na magazynie zalega pełno pudeł, to nie chciałam nikomu zawracać głowy i myślałam, że zapomnieli i poprostu wystawią później, ale w drugiej i trzeciej Biedronce też nie było. Kurcze myślałam, że może pomylili pudła i czekają aż te pozostałe długopisy, pióra i inne przybory się sprzedadzą, to potem wystawią, ale od dziś już obowiązuje nowa 3 gazetka i szukałam dokładnie i nie było nigdzie ani jednego takiego długopisu. Chciałam kupić w wersji Hello Kitty albo The Dog, ale rozglądałam się też za innymi wersjami czy w ogóle są i niestety nic nie znalazłam, ani wtedy 8.08 aż do dziś A w miarę regularnie (prawie codziennie) chodzę do Biedronki i zawsze tam spoglądałam czy już może są

Moje pytanie jest więc takie, czy którejkolwiek z Was udało się zakupić ten długopis w Biedronce, czy może w ogóle ich nie było, może producent (jak to mówią) wycofał się i po prostu nie było w Biedronkach ????? Czy któraś z Was chociaż je widziała u siebie??

U mnie widziałam je w każdej Biedronce w mieście (czyli w sumie w 4) Jakoś specjalnie nie miałam zamiaru ich kupować, ale potem się skusiłam
kejszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 07:26   #405
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
A teraz chciałam się Wam wyżalić (bo przypomniało mi się ):
Przez cały czas poszukuję takich długopisów z 6 kolorami, które były w gazetce szkolnej 2 (str.19) i miały być od 8.08. W żadnej Biedronce ich nie spotkałam!!!
Mam na myśli te w cenie 3,79zł


Moje pytanie jest więc takie, czy którejkolwiek z Was udało się zakupić ten długopis w Biedronce, czy może w ogóle ich nie było, może producent (jak to mówią) wycofał się i po prostu nie było w Biedronkach ????? Czy któraś z Was chociaż je widziała u siebie??
U mnie też były, ale widziałam że w kilka dni się rozeszły.
Ja wczoraj kupiłam długopisy żelowe (te z brokatem) , a dzisiaj idę do swoich biedronek zobaczyć czy jest coś ciekawego bo i tak po spożywcze muszę iść. A tego cappucino w 5 B. nie widziałam
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 07:26   #406
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
O, jakie są te oliwy? Smaczne? Czuć w ogóle różnicę między nimi a "czystymi" oliwami z oliwek?
spróbowałam tej oregano i ma mocny ziołowy smak. Czuć wyraźną różnicę między czystą oliwą a tą



Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Jaka jest pojemność tej oliwy?
250ml
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 07:40   #407
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
O rety Czy ja dobrze zrozumiałam czy już taka śpiąca jestem Używasz płynu do higieny intymnej do mycia twarzy ?????
Ja mam ten płyn właśnie też rumiankowy, ale nie odważyłabym się, jakoś tak dziwnie myć tym twarz skoro wiem, że to jest płyn do mycia
Stereotypy. Jak popatrzeć na skład, to ma pewnie sporo rzeczy, które są też w składzie normalnego żelu do mycia twarzy.


Długopis wielokolorowy też mnie interesował, ale zupełnie o nim zapomniałam. Teraz czaję się na cienkopisy, co mają być od jutra. W Lidlu też mają być, muszę obadać które lepsze. Kusi mnie też ten zestaw metalowych akcesorii - wersja kubełek, pojemnik na karteczki, długopisy i papiery.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 08:07   #408
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ło matko..nie miałam jeszcze tego pecha aby trafić na zegarek elektroniczny, który by się spieszył to pecha miałaś nie ma co bo wtedy i z budzika chyba trudno korzystać
Też byłam w szoku, że to jest możliwe, ale przybornik słuzy mi tylko w pracy do przechowywania długopisów Jeszcze na temperaturę czasem spojrzę, ale jakoś nie mam do niej pełnego zaufania :P
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 08:45   #409
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Może śpiąca jesteś ale zrozumiałaś dobrze Cóż z tego, że inne przeznaczenie skoro działa lepiej od innych. No i bardzo łagodny jest. I rumiankiem pachnie
też mi się zdarza ich używać do mycia twarzy. Zwłaszcza ten z rossmanna świetnie zmywa tusz, a i skład ma dobry
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 09:51   #410
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

byłam dziś w 2 Biedronkach z myślą, że uda mi się kupić babeczki kruche do nadzień słonych i pikantnych ale w żadnej z nich nie było
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:57   #411
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

wie ktoś może jak wyjąć te tylnie, kolorowe zakładki z organizera? Bo ja naprawdę już nie wiem jak
arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:09   #412
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
wie ktoś może jak wyjąć te tylnie, kolorowe zakładki z organizera? Bo ja naprawdę już nie wiem jak
Ktoś tutaj już pisał, że tych zakładek nie da się wyjąć
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:13   #413
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
po ile są w B. nesquiki?

aha, dziewczyny mające cerę tłustą - polecacie jakiś żel do mycia twarzy?? Ostatnio mnie strasznie wysypuje na twarzy i muszę coś kupić, a nie wiem co, już tyle kosmetyków przetestowałam:/ miałam robić kurację, bo dostałam jakieś tabletki na trądzik, ale ważne są do września, chyba już ich nie będę brała..
Mam żel miceralny,ale jego używam tylko do zmywania oczu.
moja imaginacja ja mam co prawda cerę mieszaną, ale od jakiegoś czasu używam zwykłego mydła Biały Jeleń - polecam! Poczytaj opinie na kwc
__________________
Wedding
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:34   #414
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
byłam dziś w 2 Biedronkach z myślą, że uda mi się kupić babeczki kruche do nadzień słonych i pikantnych ale w żadnej z nich nie było

u mnie były w lodówkach sprawdzałaś?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:41   #415
kejszi
Raczkowanie
 
Avatar kejszi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
byłam dziś w 2 Biedronkach z myślą, że uda mi się kupić babeczki kruche do nadzień słonych i pikantnych ale w żadnej z nich nie było
A u mnie leżały normalnie obok innych rzeczy z gazetki, ale były tylko 2 małe kartoniki, w sumie około 10 sztuk, z czego zostało 5...
kejszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:55   #416
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Zazdroszczę Wam, że kupiłyście te długopisy 6-kolorowe, bo u mnie na bank ani 1 sierpnia ani 8 sierpnia nie było tych długopisów, bo w tych dniach szukałam dokładnie we wszystkich koszach, być może jak mówiłam leżały wtedy na magazynie i wyłożyli na sklep następnego dnia i widocznie szybko się wyprzedały i jak byłam w sklepie na drugi dzień to dlatego już nie spotkałam ich
Ale dziękuję za liczne odpowiedzi

Aha i jeszcze mam jedno pytanko: Czy któraś z Was zakupiła tą patelnię kolorową co była ostatnio za 9,99zł? Czy dobrze się sprawują? czy nic się przypala-przykleja? U mnie jeszcze sporo tych patelni i zastanawiam się czy nie kupić
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:55   #417
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Dziś kupiłam:

sosy Łowicz- oba smaki
perfumy My Treasure- od kilku miesięcy zastanawiałam się czy je kupić, przy każdej wizycie w Biedronce psikałam się testerem aż w końcu dziś je wzięłam

Nie było u mnie tych dżemów, chciałam ten kiwi. Były u was?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:57   #418
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
u mnie były w lodówkach sprawdzałaś?
Cytat:
Napisane przez kejszi Pokaż wiadomość
A u mnie leżały normalnie obok innych rzeczy z gazetki, ale były tylko 2 małe kartoniki, w sumie około 10 sztuk, z czego zostało 5...
szukałam w koszu tam gdzie produkty promocyjne -popołudniu wybiorę się i poszukam w lodówkach

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam:

sosy Łowicz- oba smaki
perfumy My Treasure- od kilku miesięcy zastanawiałam się czy je kupić, przy każdej wizycie w Biedronce psikałam się testerem aż w końcu dziś je wzięłam

Nie było u mnie tych dżemów, chciałam ten kiwi. Były u was?
były w jednej z B. w których rano byłam
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 11:16   #419
kejszi
Raczkowanie
 
Avatar kejszi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam:

sosy Łowicz- oba smaki
perfumy My Treasure- od kilku miesięcy zastanawiałam się czy je kupić, przy każdej wizycie w Biedronce psikałam się testerem aż w końcu dziś je wzięłam

Nie było u mnie tych dżemów, chciałam ten kiwi. Były u was?
Był wszystkie smaki i też się zastanawiam nad kiwi
kejszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 11:17   #420
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
polecacie płyny do kąpieli z B.?
ma okropne opakowanie;p bo jak raz otworzysz to już zamknąc się nie da.
Moja mama go kupuje i sobie przelewa w duze opakowanie z pompką i jako żelu tez uzywa i sobie chwali. Dla mnie może byc. Nie jest idealny, ale tez nie jest zły
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.