Biedronka - produkty godne polecenia cz. X - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 21:43   #931
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez monikaw7 Pokaż wiadomość
U mnie w biedronce pojawiły się nowe czekolady Baronetta http://baron.pl/oferta/baronetta-9
Są o smaku kokosowym, nugatowym i karmelowym i są w kosteczkach. Na razie próbowałam kokosowej i nawet jest smaczna
w jakiej cenie są?
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 22:03   #932
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Taaak, ale nawet wzmianka o innym sklepie może zostać uznana przez niektóre nadgorliwe wizażanki za OT i zaowocować wciśnięciem ZP (jak to już miało miejsce na innych wątkach)
Rany, tego to nawet nie wiedziałam! Ja np. częśc rzeczy wolę z Lidla niż z Biedronki i raczej bym tego nie cieniowała, bo skoro wątek o B. to można przecież porównywać też z ofertą konkurencji

Żeby nie było OT, pojechałam do B. po zakupy, z przecen urodowych nic mnie nie zainteresowało, może masełka, ale mam zapas innych, więc powstrzymałam się. Niestety peelingów nigdzie nie ma.
Za to aż oczom nie wierzyłam gdy zobaczyłam przecenę butów. W pierwszej połowie lipca były fajne japonki, czarne, turkusowe i khaki chyba. Dzisiaj kupiłam turkusowe za....10zł, wtedy chyba po 30 zł były Jutro może drugą parę dokupię(czarne), bo całkiem fajne i o dziwo było sporo numerów 38
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 22:19   #933
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Może wszyscy tak myślą i dlatego nie kupują? Ja ten napój uwielbiam - smakuje jak wino musujące My z TŻ'em kupujemy tego ostatnio mnóstwo, w sobotę kupiliśmy 3 butelki i dzisiaj musieliśmy iść po zapas Mam tylko nadzieję, że nie wycofają z powodu niskiej sprzedaży...
ja je uwielbiam troche mogłyby byś tańsze xD
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 22:57   #934
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

A słuchajcie, do kiedy może potrwać ta wyprzedaż kosmetyków z gazetki urodowej?
Bo skoro masła teraz są po 5,49 a peelingi po 5,99 to chyba się skuszę na Afrykę i Borówkę... ( ). Nie wiem, czy jest sens żebym jutro latała po ubogich warszawskich Biedronkach (jak na złość nie mam żadnej blisko domu, a te które są najbliżej to takie małe i zawsze ogołocone... BTW odkąd zaglądam na biedronkowy wątek, żałuję że do B zawsze mi nie po drodze :/ )? Czy czekać do czwartku, kiedy będę miała dostęp do dużej i bogatej ( ) Biedronki, która nie jest tak oblegana?
Ja wiem, że mam "wielki" problem... Ale zrozumcie kosmetykoholiczkę... Jak tu się oprzeć? Czekać jeszcze te 3 dni? A jak mi wykupią?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 22:58   #935
monikaw7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
w jakiej cenie są?
Po 1.99
monikaw7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 00:58   #936
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Pokaż wiadomość
O takim nie słyszałam, ale uwielbiam drinki z advocatu i soku bananowego
Spróbuj z sokiem z czarnej porzeczki ja wypróbuję z bananowym

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ma kadzidlany zapach?
Tak, tak można go określić, ekskluzywny taki, perfumiarski kojarzy mi się z jakimiś perfumami i wciąż męczy mnie to, że nie mogę sobie przypomnieć z jakimi może ktoś podpowie

Tak, winogrona są bardzo ładne. Szukałam tych krokietów ze szpinakiem ale były jakieś ruskie jedynie..
U mnie nie ma żadnych przecen kosmetyków, a chętnie dokupiłabym kilka masełek..na prezenty gwiazdkowe
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 02:13   #937
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Ale się rozpisałyście, trochę potrwało, nim doczytałam wszystkie zaległe strony, a więc również odpiszę na kilka postów, może trochę długo, ale przynajmniej zaoszczędzam liczbę postów i piszę w jednym poście

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie wykropkować [(...)] Twoją wypowiedź, bo zacytowanie całej zajęłoby pół strony wątku, ale chcę się odnieść do całości.
Naprawdę współczujemy Ci niezmiernie, że masz taką złą i niedobrą Biedronkę, ale niestety, wylewanie żalów na wątku nic nie pomoże. Jeśli widzisz, że takie a takie problemy występują permanentnie może swoje żale przekaż do biura obsługi klienta biedronki albo innej podobnej instytucji, co tam w Biedronce funkcjonuje, oni może coś z tym zrobią, my tu Ci nie pomożemy
Współczujemy??? Czyżby było Was więcej????
Dla Twojej wiadomości owszem zgłaszałam i to nic nie pomogło, bo jest tylko raz lepiej a raz gorzej, swoją drogą to gdzie mam jak to nazwałaś "wylewać żale" dot.Biedronki jak nie na Biedronkowym forum?? Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi, jak męczą Cię moje posty to nie czytaj

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ponarzekać tu, w wątku też można. bo w zasadzie czemu nie?


Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że można, ale zauważyłam, że ta wizażanka od dawna ma problemy ze swoją Biedronką i dość często na nią narzeka. Więc, jak mówię, współczujemy, ale może lepiej zwrócić się do władz biedronki, zasygnalizować problem, może to przyniesie taki skutek, że wizażanka już nie będzie musiała narzekać na swoją biedronkę
Wiele dziewczyn pisze tu o problemach,wadach i zaletach Biedronki, więc dlaczego ja nie mogę?

Cytat:
Napisane przez Freya88 Pokaż wiadomość
Oto co kupiłam:Veet za 9.99 Balsam Green Nature :4.99 Masło Afryka: 5.49 Maseczka BeBeauty nawilzajaca 3.99 Maszynki do golenia 5,49 Pomadke ochronna 1.59 Pianki Nivea for man 10.99 Krem AA nawilzajacy 8.99 Soraya Make up 6,49.
A co to za krem, bo nie widzę go w gazetce urodowej?? On jest do twarzy czy do ciała??
Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
a mam pytanie takie czym się róznią oba smaki? czy np. jeden jest z ciemnych a drugi z jasnych winogron? bo piłam tylko ten fioletowy się zastanawiam nad drugim smakiem

no ja was proszę! nie kupiłam winogron, tylko winogrona!! przeciez nie kupujesz jednego owoca?

a z tym "owczym pędem" to trochę racji jest same się nakrecamy np. na zawieszki, snikersy a czy ktoś kupi czy nie kupi no to każdego sprawa ale już koniec offa, a poza tym ja was prosze egen zadna nikogo nie zlinczuje że kupujecie lepsze parówki w lidlu, a nie w biedro i odważycie się o tym napisac a poza tym jesli byłoby cos takiego to pisałoby na 1 str wątku inne sklepy to nie temat tabu:P
Uważam tak jak wyżej Wyręczyłaś mnie Tylko nie polecam tych napojów winogronowych, kupiłam raz, a teraz nikt nie chce u mnie tego pić - czuć jakby sfermentowane winogrona, a butelka rzeczywiście przypomina tanie wino
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
no masz racje bylam po winogrona tamten byl duzo lepszy
Hehe poprawiłaś się i znowu zrobiłaś błąd Nie tamten winogron, tylko tamte winogrona
Też uważam, że poprzednie dostawy winogron były lepsze, ale ja ogólnie lubię winogrona z Biedronki, więc czy są słodsze czy kwaśniejsze to i tak kupuję

Cytat:
Napisane przez natalcia87 Pokaż wiadomość
dziewczyny ,b0 nie we wszystkich biedronkach są te przeceny...
kiedyś jedna z biedromaniaczek to wyjaśniła dlaczego tak jest
Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
to raczej nie o mechanizm przecen gazetkowych chodzilo, a o to, ze wyprzedaze nie sa w kazdej biedronce tylko w jednej na 5 czy jakos tak. A gazetkowe powinny byc wszedzie.Przynajmniej tak mi sie wydaje ze to o to chodzilo.
Dokładnie Przeceny z gazetki urodowej są wszędzie - wcześniej albo później, ale raczej powinny być w jednym czasie, to już zależy od Biedronki - czy zdążą ze zmianą cen We wcześniejszych wątkach chodziło o wyprzedaże, a to co innego

Ja wczoraj zakupiłam:
- masło do ciała Afryka (ostatnia sztuka!!) - zapach obłędny (jak znajdę gdzie indziej jeszcze ten zapach to dokupię)
- serum do rąk
- balsam Eveline - wanilia&kozie mleko (też ostatnia sztuka) - też piękny zapach
- pianki do golenia Nivea dla TŻta
- chusteczki 3warstwowe za 2,29zł
- 6 teczek ofertowych - bardzo przydatne jak dla mnie i tanie
- spożywka: pieczywo, tuńczyk 1000 wysp, śledź po gdańsku
Zastanawiałam się jeszcze nad żelem Spa - Japonia, olejkiem Powitanie z Afryką, maseczką BB (Którą polecacie??) Chciałabym kupić jeszcze peeling do ciała Mango, ale u mnie już nie ma żadnych peelingów
Aha u mnie płatków Literki już nie ma i ponoć nie będzie. Snickersów nie było przedwcześnie, więc liczę, że pojawią się dokładnie w czwartek

Aha zauważyłam jeszcze przecenę tych odświeżaczy elektrycznych Air Wick 2szt były po 19,99zł, a teraz są po 14,99zł
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 06:08   #938
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
a butelka rzeczywiście przypomina tanie wino
Ja jeszcze nigdzie u siebie nie widziałam taniego wina w plastikowej butelce półtoralitrowej więc mnie jakoś nie przypomina.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-08-23 o 06:10
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 06:18   #939
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Ale ze mnie pacan - dobrą chwilę mi zajęło, żeby skojarzyć, że niektóre osoby tutaj piszą o masłach do ciała, a nie smakowych (czytałam pobieżnie; a już się napaliłam, że jakaś promocja maseł smakowych jest w Biedro, jeszcze te nazwy takie fajne ).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 06:34   #940
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez monikaw7 Pokaż wiadomość
U mnie w biedronce pojawiły się nowe czekolady Baronetta http://baron.pl/oferta/baronetta-9
Są o smaku kokosowym, nugatowym i karmelowym i są w kosteczkach. Na razie próbowałam kokosowej i nawet jest smaczna
ile kosztują? chętnie spróbowałabym tej nugatowej,uwielbiam nugatowe czekolady



Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A potem mi powiecie, że Was namówiłam a to niedobre jest

Białe smakuje mi jak wino musujące (taki ruski szampan ale delikatniejszy - ale to moja opinia) a czerwone to nie wiem (też jakieś wino) Mój TŻ mówi, że kiedy to pije ma wyrzuty sumienia jakby cały czas żłopał wino



mi też ten napój z wyglądu przypomina tanie wino (żeby nie było,w plastikowych butelkach też bywają ) i jakoś nie mam odwagi spróbować
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 06:44   #941
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
ile kosztują? chętnie spróbowałabym tej nugatowej,uwielbiam nugatowe czekolady

Kilka postów wyżej pisało, że 1,99zł
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 07:35   #942
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale ze mnie pacan - dobrą chwilę mi zajęło, żeby skojarzyć, że niektóre osoby tutaj piszą o masłach do ciała, a nie smakowych (czytałam pobieżnie; a już się napaliłam, że jakaś promocja maseł smakowych jest w Biedro, jeszcze te nazwy takie fajne ).
Kanapki z takim masłem do ciała to byłoby dopiero coś...
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:42   #943
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
mi też ten napój z wyglądu przypomina tanie wino (żeby nie było,w plastikowych butelkach też bywają ) i jakoś nie mam odwagi spróbować
Ja też się dołączam do tych co im się wydawało, że to tanie wino
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:50   #944
Paulinka18
Rozeznanie
 
Avatar Paulinka18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 611
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

o dziewczyny przepraszam ze sie tak wtracam ale chcialam zapytac o te masla czy one maja taka konsystencje jak te owocowe (mango i limonkowe) czy jakas inna?
Paulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:57   #945
Freya88
Raczkowanie
 
Avatar Freya88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 45
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
Ale się rozpisałyście


A co to za krem, bo nie widzę go w gazetce urodowej?? On jest do twarzy czy do ciała??

Krem AA nawilzajacy do twarzy w mojej Biedronce był razem z kosmetykami z promocji

Ja wczoraj zakupiłam:
- masło do ciała Afryka (ostatnia sztuka!!) - zapach obłędny (jak znajdę gdzie indziej jeszcze ten zapach to dokupię)
- serum do rąk
- balsam Eveline - wanilia&kozie mleko (też ostatnia sztuka) - też piękny zapach
- pianki do golenia Nivea dla TŻta
- chusteczki 3warstwowe za 2,29zł
- 6 teczek ofertowych - bardzo przydatne jak dla mnie i tanie
- spożywka: pieczywo, tuńczyk 1000 wysp, śledź po gdańsku
Zastanawiałam się jeszcze nad żelem Spa - Japonia, olejkiem Powitanie z Afryką, maseczką BB (Którą polecacie??) Chciałabym kupić jeszcze peeling do ciała Mango, ale u mnie już nie ma żadnych peelingów
Aha u mnie płatków Literki już nie ma i ponoć nie będzie. Snickersów nie było przedwcześnie, więc liczę, że pojawią się dokładnie w czwartek

Aha zauważyłam jeszcze przecenę tych odświeżaczy elektrycznych Air Wick 2szt były po 19,99zł, a teraz są po 14,99zł
Mam dwie oczyszczajaca i wczoraj dokupiłam nawilzajaca jesli chodzi o pierwsza z nich to jestem zadowolona ładnie wygladza buzie i zamyka pory ,najwilzajacej jeszcze nie uzywałam (moze dzisiaj ja nałoze to dam znac jak sie spisała ) ale mysle ze za taka cene warto kupic OBIE

Edytowane przez Freya88
Czas edycji: 2011-08-23 o 08:10
Freya88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:08   #946
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez Freya88 Pokaż wiadomość
Mam dwie oczyszczajaca i wczoraj dokupiłam nawilzajaca jesli chodzi o pierwsza z nich to jestem zadowolona ładnie wygladza buzie i zamyka pory ,najwilzajacej jeszcze nie uzywałam (moze dzisiaj ja nałoze to dam znac jak sie spisała ) ale mysle ze za taka cene warto kupic OBIE
Popieram. Ja mam wszystkie maseczki + peeling i z każdej jestem zadowolona.

Btw czy one również sa produkowane przez tolpe?
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:32   #947
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ja to ostatnio ciągle widzę, całe palety, nikt tego nie kupuje. myślałam, że to tanie wino (chociaż któraś z Was już o tym pisała, więc nie jestem sama ).
To byłam ja
U mnie też nikt tego nie kupuje - pewnie myślą tak jak my
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:34   #948
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

oby dziś były u mnie jeszcze płatki- literki
pyszności
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:13   #949
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Ja dzisiaj lecę do Biedronki z nadzieją, że będą jeszcze te tanie pióra... Kupiłam ostatnio jedno za 2,49 zł Cena naprawdę przyjazna, zwłaszcza, że jak na tanie pióra są dobrej jakości

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale ze mnie pacan - dobrą chwilę mi zajęło, żeby skojarzyć, że niektóre osoby tutaj piszą o masłach do ciała, a nie smakowych (czytałam pobieżnie; a już się napaliłam, że jakaś promocja maseł smakowych jest w Biedro, jeszcze te nazwy takie fajne ).
O rany Po takich masłach miałabyś bardzo nawilżony przewód pokarmowy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 09:35   #950
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Popieram. Ja mam wszystkie maseczki + peeling i z każdej jestem zadowolona.

Btw czy one również sa produkowane przez tolpe?
nie. o ile nic się nie zmieniło to są te maseczki:

oczyszczająca
nawilżająca
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:42   #951
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
A to jakaś stwierdzona zależność?? Że jak Pudliszki to nie ma chemicznego posmaku? Ja np. nie lubię produktów Pudliszki i nie jest to dla mnie oczywiste, że sos ma nie mieć chemicznego posmaku, bo jest z Pudliszek. Nie gniewaj się, ale trochę mnie rozbawiła Twoja wypowiedź

Pozwoliłam sobie wykropkować [(...)] Twoją wypowiedź, bo zacytowanie całej zajęłoby pół strony wątku, ale chcę się odnieść do całości.
Naprawdę współczujemy Ci niezmiernie, że masz taką złą i niedobrą Biedronkę, ale niestety, wylewanie żalów na wątku nic nie pomoże. Jeśli widzisz, że takie a takie problemy występują permanentnie może swoje żale przekaż do biura obsługi klienta biedronki albo innej podobnej instytucji, co tam w Biedronce funkcjonuje, oni może coś z tym zrobią, my tu Ci nie pomożemy
Umiem czytać skład
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 10:08   #952
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Rany, tego to nawet nie wiedziałam! Ja np. częśc rzeczy wolę z Lidla niż z Biedronki i raczej bym tego nie cieniowała, bo skoro wątek o B. to można przecież porównywać też z ofertą konkurencji
(...)
Jasne, że można, zgadzam się z Tobą. Ja to samo - część rzeczy (większość) z Biedronki, ale część z Lidla, czasami Netto, z rzadka Aldi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 10:17   #953
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

cześć kobietki, kupiłam dziś krem Veet-byl ostatni, maszynki i chusteczki nawilżane.

Co do podkładu to widziałam ogólnie 4 odcienie - wpadające w beż lub róż odcień beż i naturalny. Kilka podkładoow bylo luznych i wydaje mi się że naturalny jest ciemniejszy, zastanawiam sie czy nie kupic.
I przydalo by mi sie jeszcze maselko i balsam Eveline choc w szafce stoja dwa maselka i 4 balsamy nieotwierane czekajace na swoja kolej
co do kremu Veet to dla mnie porażka
czy nakładacie go na krociotkie wloski czy musza byc troszke dluzsze?
bo mi usunal zaledwie kilka wloskow i musialam poprawiac maszynka
pozdrowionka
edit: u mnie sa juz Snickersy ale nie ciesza sie powodzeniem, za to platkow literek juz nie ma, podobnie jak dzemow

Edytowane przez partycypacja
Czas edycji: 2011-08-23 o 10:19
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 10:36   #954
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Jadłam dzisiaj po raz pierwszy jogurcik FruVita jabłko-arbuz i jest przepyszny, jakoś wcześniej nie miałam przekonania aby go kupić i teraz żałuję że go wcześniej nie spróbowałam bo jest cudowny i te kawałki owoców, po prostu ekstra. Muszę jeszcze 2 pozostałe smaki spróbować .

Dżemik wiśniowo-wani wczoraj próbowałam i też jest super , u mnie było kilka palet wczoraj więc się jeszcze obkupię i spróbuję ten drugi smak.
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 10:50   #955
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Byłam w B. i stwierdzam, że ilość przecenionych kosmetyków z gazetki urodowej niewiele od wczoraj się zmieniła = nadal jest sporo wszystkiego, ale po dokładnym zapoznaniu się z zawartością kartonika z masłami do ciała okazało się, że zostało tylko 5 szt. Azji. Afryki brak
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:06   #956
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

a ja jestem zrozpaczona bo uwielbiam cienkopisy z biedronki bo sa mega trwałe i nie wysychają, i przegapiłam. Poszłam 22 święcie przekonana ze mają taką samą datę jak teczki, które zresztą oczywiscie kupilam. I co się okazało, w 2 biedronkach zostało pełno cienkopisów ale tylko tych w ciemniejszych kolorach.. kupilam ale jestem zła ze przegapiłam ten drugi zestaw. Chociaz moze to dziwne ze były tylko te? i to naprawde mnostwo paczek jeszcze. Moze drugiego zestawu nie było w moich B ?
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:20   #957
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
Kilka postów wyżej pisało, że 1,99zł
Te same czekolady w Inter Marche są od dawna, ale po ok 2,50
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:23   #958
niko325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 64
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Białe smakuje mi jak wino musujące (taki ruski szampan ale delikatniejszy - ale to moja opinia) a czerwone to nie wiem (też jakieś wino) Mój TŻ mówi, że kiedy to pije ma wyrzuty sumienia jakby cały czas żłopał wino
Na opakowaniu nieprzypadkowo napisane jest: napój gazowany bezalkoholowy
niko325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:31   #959
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Ktoś pytał - masło Afryka przypomina zapach dezodorantu Vanilla Musk,cały dzień nad tym myślałam i wpadłam
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:44   #960
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Co do maseczek, to ja ma pilling, a moja mama tą maseczkę na zmarszczki i po kodzie sprawdzałam i faktycznie robi je DAX, myślę, że te pozostałe też.
Kupiłam jeszcze przed obniżką, ale jak teraz są przecenione to kupię sobie jeszcze tą oczyszczającą i nawilżającą. One są po 3,99 czy coś źle zobaczyłam?
MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.