Biedronka - produkty godne polecenia cz. X - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 21:39   #1441
anodag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
a ja jestem w szoku jak można wpadać na wątek z jednym postem i od razu zwracać uwagę.
przepraszam Umbro, a co Ci przeszkadza, że z jednym postem? nie muszę być zarejestrowana na wizażu od 6 lat a wątek czytam regularnie, nie tylko ten. cóż Cię tak zaszokowało?

Actriz: cieszę się, że i mnie ktoś rozumie
anodag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:08   #1442
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

U mnie w Biedronce są już michałki <3
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:22   #1443
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

zakupiłam 1000 dni w Toskanii, zapowiada się przyjemnie ;-)
dżemy kiwi są ok ?
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:57   #1444
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
zakupiłam 1000 dni w Toskanii, zapowiada się przyjemnie ;-)
dżemy kiwi są ok ?
Mi nie smakuje szczególnie.
Ja kupiłam 1 morelowy i mój <3 potem spróbowałam kiwi i
Jak będzie morelowy to kupie ze 2 jeszcze
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 23:09   #1445
Maragata
Przyczajenie
 
Avatar Maragata
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stąd przecież! :)
Wiadomości: 26
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Dziewczyny, trochę zrozumienia dla innych. Też mi się nie podoba, jak ktoś setny raz zadaje to samo pytanie, ale nie sądzę, żeby każda nowa osoba na wątku wpadała od razu, żeby sprawdzić w tej czy tej gazetce. Wyładowywanie swojej frustracji z tego powodu niczego nie zmieni, a tylko dorzucamy kolejnych offtopów. Zamiast 10 postów z narzekaniem "znowu to samo" lepiej jest napisać jeden wyjaśniający co i jak i po problemie.

Z tej nowej oferty to bardzo mi się spodobały, jak większości, Michałki! Uwielbiam je, ale niestety nie będę miała w tym czasie dostępu do biedronki i pewnie już się na nie nie załapię. A mogłyby być w stałej sprzedaży.
Maragata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 02:10   #1446
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
wyszłam z kremowym żelem do stóp i serum do rąk (3,99 zł; to już moja 3 tubka - taki wspaniały kosmetyk muszę mieć na zapas ) Snikersów nie widziałam ale mam nadzieję, że uda mi się zapolować na nie napoje Vinea były po 2,79 zł. no i rozważam zakup masła Afryka kupić czy nie kupić?
Kupić!

Ja też się długo wahałam nad Afryką po tym jak kupiłam Azję i stwierdziłam, ze zapach Azji jednak mi nie odpowiada. Ale Afryka to inna bajka... Po opisach Dziewczyn wyobrażałam sobie zapach Afryki jako taki mocno słodki, mdlący, taki spozywczo-jadalny, ciężki - ja niestety taki zapachów nie lubię, bo są dla mnie zbyt męczące i działają mdląco... Ale Afryka jest taka... taka... trudno mi opisać, ale bardzo, barrrdzo mi się podoba Zdecydowanie najlepszy zapach z tych trzech maseł! Gdybym za pierwszym razem jak kupowałam to biedronkowe masło miała możliwość sprawdzenia zapachu (nie chciałam specjalnie otwierać folii) to wzięłabym Afrykę zamiast Azji.

Cytat:
Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
Napiszę wyraźnie aby było widoczne SPRAWDZAJCIE CENY KOSMETYKÓW NA CZYTNIKACH jak cena jest nadal nie zmieniona, bo w mojej dużej B wszystko było ładnie zmienione, a w małej tylko kilka rzeczy. Zresztą nie tylko kosmetyki, bo ja kupiłam dzisiaj sandałki (takie japonkowe co były po 26,99) za 10zł a cena była ta 26,99!!! Upolowałam jedną parę w moim roz 40 , warto czasami sprawdzić coś na czytniku.
Kupiłam też maseczkę nawilżającą i jeszcze jedną pastę, z resztą wstrzymam się do wypłaty.
Ahh i zapraszam do Wą-ca po masła do ciała , bo jest ich pełno i oczywiście mogłam powąchać zapach bo ktoś już powtykał swoje paluchy w sreberka i źle zakręcił opakowanie, faktycznie fajne zapachy i skuszę się na nie po wypłacie.
Racja Byłam w takiej dużej, fajnej B, oczywiście w celu zrobienia kosmetycznych zapasów, skuszona tą wyprzedażą i jakież było moje rozczarowanie, gdy zobaczyłam, że masła, peelingi i kremy do rąk nie są przecenione... Ale tknięta przeczuciem poszłam do czytnika i okazało się, że ceny były niższe - wyprzedażowe - a wywieszone ceny nadal były normalne... Co najdziwniejsze, ze pracownice wcale o tym nie wiedziały, że ceny wchodzą na kasę niższe Dopiero ja im to uświadomiłam przez przypadek I zabrały się za zmianę cen na nowe. W ogóle byłam bardzo zdziwiona (na plus) obsługą tego sklepu, Panie były tak miłe i pomocne, że aż mi głupio było jak mi tak dziękowały za zwrócenie uwagi na błąd i jeszcze mnie przepraszały za to... Po raz pierwszy się z tym spotkałam
BTW Pozdrawiam Panie z Biedronki z Rynu

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Oj, a ja właśnie je kupiłam, skuszona nie tyle ceną, co tym, że są pakowane pojedynczo. Dopiero potem przeczytałam, że są one wyprodukowane w Chinach. Jeszcze ich nie używałam, ale powoli zaczynam się ich bać
Dokładnie Mnie też to skusiło, bo są idealne w podróży i na wyjazdy. I też to made in China mnie trochę zaniepokoiło, ale jak już kupiłam to je zużyłam... I waham się nad kupieniem kolejnego opakowania, bo chciałam wypróbować tą wersję zapachową, w różowym opakowaniu

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dorwałam te satynowe wieszaki jednak, tym razem komplet fioletowy (białe +fioletowe w białe grochy).
A mogłabym prosić o fotki wieszaczków, które zakupiłaś?


I chciałam się pochwalić moimi kosmetycznymi zakupami. Upolowałam po niższych cenach:
- masło Afryka 5,49 zł
- peeling Borówka 5,99 zł
- serum do rąk wygładzające 3,99 zł
- krem do rąk odżywczy 3,99 zł
- peeling do mycia twarzy zielony 5,99 zł (O! właśnie się zorientowałam, ze on chyba powinien kosztować 4,99 tak jak żel micelarny z tej serii... )
- chusteczki antybakteryjne Tami 1,29 zł

Oprócz tego wzięłam trochę spożywczych rzeczy:
- sosy afrykańskie Łowicz - nie mogłam wytrzymać i po powrocie do domu spróbowałam tego z sezamem, kolendrą i orzeszkami ziemnymi... Lekko pikantny, ale bardzo dobry... Kusiło mnie, żeby otworzyć ten drugi, ale się powstrzymałam...
- jogurty FrutVita rabarbar-jabłko i agrest. Jednym słowem - smakowały
- Canneloni ze szpinakiem - Przepadłam! Uwielbiam szpinak! Czy wspominane na wątku Tortellini ze szpinakiem są z tej samej serii gotowych dań mrożonych? Bo szukałam ich w lodówce, ale nie znalazłam... Jedyne ze szpinakiem to były canneloni

Planuję jeszcze kupić:
- olej z pestek winogron
- ryż basmati
- ser portugalski - nie pamiętam nazwy... Taki okrągły
- mozarellę
- gorgonzolę
- ocet balsamiczny
- jakieś mrożone danie z tej serii Vesuvio... Tak z lenistwa...
Aha, i jeszcze te płatki literki i zwierzątka Jak je jeszcze gdzieś znajdę, oczywiście Do stada pędzi kolejna owca
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 03:06   #1447
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dziś podkładkę na biurko z Hello Kitty za 1,99
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Właśnie - przecenili (jeśli tak, to naprawdę spora przecena ) czy to ta mała podkładka na stół? Przetrzepałam kilka Biedronek, jak kupowałam podkładkę na biurko i nigdzie Hello Kitty nie widziałam.
Cytat:
Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
Chyba ta na stół i to złą cenę napisała bo po 1,69 a te na biurko nie były z motywem HK
Tiaa wizażanka pewnie zakupiła tą małą (choć nie aż taką małą)podkładkę na stół za 1,69zł tylko pewnie pomyliła cenę. Też kupiłam jakiś czas temu tą podkładkę z HK jako podkładka do malowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
Michałki będą moje ;P!!!!!!!!!!!!

A tak to dzisiaj standardowa spożywka i woda nestle aquarel za 1,19zł ;D
Też uwielbiam białe Michałki , a czerwone się zobaczy
A tej wody już u mnie nie ma i nie zdążyłam zrobić zapasów

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dzisiaj cała okolica podążyła owczym pędem i wszyscy śmigają z Biedry z 16pakiem Queen. ja też kupiłam.
Hmm też bym kupiła ten papier, bo się już kończy. Ciekawe czy 1 rolka do poniedziałku starczy 16-pak Queen za 9,99zł to super cena, bo kiedyś też był po 9,99zł, a potem znowu rzucili ale już po 12zł A może potem były 24rolki Tak czy siak trzeba będzie kupić

Ja dziś byłam w 2 Biedronkach i kupiłam:
- znowu płatki Literki
- poduszki na 2 krzesła po 6,99zł
- maseczkę oczyszczającą
- płyn do higieny intymnej Intimea za 2,99zł (chyba niższa cena, bo wczoraj w innej Biedronce widziałam za 3,coś zł, no i te dzisiaj kupiłam z tych promocyjnych koszyków obok innych kosmetyków z urodowej gazetki, więc już nie wiem czy one na stałe będą czy to tylko limitka)
- nareszcie dorwałam też chusteczki czyszczące do mebli (nigdzie ich nie mogłam dostać, bo zawsze najwięcej zostaje do kuchni i łazienki)
- no i spożywka (standard, więc już nie będę się rozpisywać )

W 3 Biedronkach pytałam o snickersy i nigdzie ich wogóle nie dowieźli Dziewczyny nie wiecie gdzie w Warszawie mogę je dostać???
Przy okazji chciałam zapytać gdzie dostanę jeszcze te peelingi mango w przecenie?? Bo były w dużej Biedronce pod Warszawą, ale po 7,99zł (sprawdzałam na czytniku). Może dlatego, że tam było pełno wszystkich kosmetyków i chcą jeszcze sprzedać po wyższej cenie ehh cwaniaczki

Aha mam już gazetkę piłkarską w ręku Zawsze lepiej się ogląda niż w kompie Jestem w końcu mile zaskoczona, bo zawsze były u mnie opóźnienia z gazetkami
Oczywiście jako że kibicuję pewnej drużynie piłkarskiej to obowiązkowo muszę dorwać kubek z Euro2012 , drugi dla TŻta, trzeci dla siostry, czwarty dla taty o matko i 40zł pójdzie Muszę pomyśleć jeszcze o czymś dla mamy może tą zabawną biedronkę jej kupię albo coś z gazetki o wnętrzach Jak ja już nie mogę się doczekać tej gazetki

Ach i bym zapomniała, kupiła któraś z Was tą słuchawkę prysznicową??? Jak się sprawuje??? Warto za te 45zł??
Te diody mi bardzo zaimponowały, ale boję się, że przez ten bajer jest droższa a tak naprawdę nie warta nawet tych 45zł (bo zdaję sobie sprawę, że porządne słuchawki są droższe)
W zasadzie szkoda, że nie ma teraz tych całych zestawów prysznicowych, bo u mnie już prosi się o wymianę cała bateria

P.S. Actriz uwielbiam Cię za to pilnowanie porządku na forum, niektóre posty są jak byś wyjęła mi z ust . Ja się staram pisać oszczędnie w jednym poście
Oczywiście dziewczyny tylko bez skojarzeń
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 07:08   #1448
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Kupiłam wczoraj m.in. zgrzewkę coli hoop (1,19na litr), zieloną vinea (10% soku (2,19), kaszkę Delicata, winogrona, pomidory (1,77), cukinię, chleb wiejski

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Kupiłyście klapki z biedronki? Wygodne?

Edytowane przez agusiowata
Czas edycji: 2011-08-27 o 07:26
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:35   #1449
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
kupiłam to pudełko na biżuterie, świetne są
i olej z pestek winogrona
i żele spa stoją u mnie już na półce czyli mogę mieć nadzieję, że na stałe będą;d
tak jak lactacyd 400ml;d
Te zele sa na stale.
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:41   #1450
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
dżemy kiwi są ok ?
mi smakuje ale nie czuć bardzo smaku kiwi

Cytat:
Napisane przez monika258 Pokaż wiadomość

nie bylo tez u mnie juz zadnych kosmetyków na promocji! przeżyłam szok, jak zobaczyłam ze takie pustki
a u mnie w każdej Biedr mnóstwo tych kosmetyków i nikt nie kupuje mimo obniżek

Cytat:
Napisane przez zzuzka Pokaż wiadomość
który kolor podkładu jest jaśniejszy naturalny czy beż? bo chciałam kupić na wyprzedaży a nie miałam jak sprawdzić.
beż jest jasniejszy

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
W jakiej gazetce są te michałki?, bo nie mogę znaleźć.
Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
w tej piłkarskiej?
ja nie widziałam
Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
W takim razie przepraszam, że ośmieliłam się zapytać, jest mi wstyd.
wystarczyło przejrzeć 1 stronę wcześniej
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:47   #1451
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
Te zele sa na stale.
to się cieszę xD
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 08:59   #1452
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
spoko, w odróżnieniu do niektórych mam poczucie humoru i dystans do pewnych spraw
poczucie humoru i dystans nijak się mają do dokładnego czytania wątku lub jego przeszukiwania.


Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Kupić!

Ja też się długo wahałam nad Afryką po tym jak kupiłam Azję i stwierdziłam, ze zapach Azji jednak mi nie odpowiada. Ale Afryka to inna bajka... Po opisach Dziewczyn wyobrażałam sobie zapach Afryki jako taki mocno słodki, mdlący, taki spozywczo-jadalny, ciężki - ja niestety taki zapachów nie lubię, bo są dla mnie zbyt męczące i działają mdląco... Ale Afryka jest taka... taka... trudno mi opisać, ale bardzo, barrrdzo mi się podoba Zdecydowanie najlepszy zapach z tych trzech maseł! Gdybym za pierwszym razem jak kupowałam to biedronkowe masło miała możliwość sprawdzenia zapachu (nie chciałam specjalnie otwierać folii) to wzięłabym Afrykę zamiast Azji.
dziękować za opinię mam tylko nadzieję, że jak dziś pojadę to je jeszcze dorwę za dużego smaka mi na niego zrobiłyście owieczka musi masełko mieć
jeszcze przydałyby się balsamy Eveline to może bym dokupiła bo ten mango to pachnie wprost obłędnie!


Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
P.S. Actriz uwielbiam Cię za to pilnowanie porządku na forum, niektóre posty są jak byś wyjęła mi z ust . Ja się staram pisać oszczędnie w jednym poście
Oczywiście dziewczyny tylko bez skojarzeń
staram się


do dziewczyn, które są tu pierwszy raz lub krótko -> wiadomo, że każda z nas zaczynała swoją przygodę i każda nie wiedziała wszystkiego od razu ale szybko się nauczyłyśmy i teraz staramy sie pomagać jak możemy ale zrozumcie stare wyjadaczki (i ich irytację), które siedzą i czytają i widzą jak bez przerwy ktoś zadaje takie samo pytanie lub nie sprawdzi czegoś dokładnie (a nie jest to takie trudne) lub jeszcze wiele innych przypadków, gdzie pytania/posty robią bałagan i są po prostu zbędne. większość wchdzi tu po to, żeby dowiedzieć się jakie produkty są godne polecenia (jak wskazuje tytuł wątku ) a przez takie posty robi się zamieszanie i łatwo się zgubić nawet starym wyjadaczkom
z pozdrowieniami do wszystkich czytających
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 09:58   #1453
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

[QUOTE=madeline26;29017897]

Ja dziś byłam w 2 Biedronkach i kupiłam:
- znowu płatki Literki
- poduszki na 2 krzesła po 6,99zł
- maseczkę oczyszczającą
- płyn do higieny intymnej Intimea za 2,99zł (chyba niższa cena, bo wczoraj w innej Biedronce widziałam za 3,coś zł, no i te dzisiaj kupiłam z tych promocyjnych koszyków obok innych kosmetyków z urodowej gazetki, więc już nie wiem czy one na stałe będą czy to tylko limitka)
- nareszcie dorwałam też chusteczki czyszczące do mebli (nigdzie ich nie mogłam dostać, bo zawsze najwięcej zostaje do kuchni i łazienki)
- no i spożywka (standard, więc już nie będę się rozpisywać )


Dobry jest ten płyn do higieny intymnej? Zawsze używałam Lactacyd, bo ponoć ma najmniej chemicznych składników (chodzi mi o SLS), a w sumie spróbowałabym czegoś nowego

No i niestety, nie znalazłam lakieru Eveline wrzosowego Została mi jeszcze jedna Biedronka, może tam będzie. Jak na złość były same miętowe
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:18   #1454
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

dorwalam wczoraj, po dlugich zastanowieniach masło Afryka. za tą cenę żal nie brać
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:23   #1455
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Kupiłam Michałaki biało- czerwone i są przepysze.

Kupiłam tez pióro kulkowe, włożyłam nabój lekko docisnełam i nie pisze Spróbuje go jeszce pomęczyć moze zacznie pisać.

Mały off top.
Czytam Was codziennie, ale rzadko udzielam się na wątku więc trudno mi Was upominać, ale muszę Was o coś poprosić. Przestancie się kłócić i pisać kilka razy żeby ktoś sobie sprawdził wcześniej. Poprostu możecie ignorować takie wiadomości.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:35   #1456
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość

Dobry jest ten płyn do higieny intymnej? Zawsze używałam Lactacyd, bo ponoć ma najmniej chemicznych składników (chodzi mi o SLS), a w sumie spróbowałabym czegoś nowego
dobry jest
u mnie też po 2,99zł bo dziś kupowałam, taniocha!!! ale dobra

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Mały off top.
Czytam Was codziennie, ale rzadko udzielam się na wątku więc trudno mi Was upominać, ale muszę Was o coś poprosić. Przestancie się kłócić i pisać kilka razy żeby ktoś sobie sprawdził wcześniej. Poprostu możecie ignorować takie wiadomości.
wiesz co, masz rację, teraz będę ignorować takie posty
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:37   #1457
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Widziałam dziś w B. jogurty Muller Froop wiśniowe i brzoskwinia z marakują (dwupaki) i galaretki Zott pomarańczową i truskawkową, cen niestety nie pamiętam.
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:39   #1458
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

nie chcę już offtopować. odpowiedziałam dziewczynom, które pytały o papier i michałki, bo miałam pod ręką zakładki z tymi produktami. rozumiem jednak, że niektórych może irytować fakt, że niektórzy czasem nie użyją wyszukiwarki, tylko pytają. zdziwiło mnie jednak to, że ktoś, kto w zasadzie nigdy z nami nie plotkował w tym wątku, wlatuje tu z oskarżeniami wobec udzielających się (pisemnie ) użytkowników.

zapraszamy wszystkich na-razie-tylko-czytających do udzielania się.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A mogłabym prosić o fotki wieszaczków, które zakupiłaś?
chętnie bym zrobiła, ale nie mam aparatu. po weekendzie dam radę, ale nie wiem czy nie będzie za późno?
mają jedną wadę- śmierdzą. ale jak się je wywietrzy troszkę, to ok.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:44   #1459
roxi92
Raczkowanie
 
Avatar roxi92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

hej dziewczyny mozecie podac gazetke jeszcze raz? :< O jakich pojemnikach na biztuerie mowicie?
__________________
*60->58->53

*pani magister!
*samorealizacja!
*walka o formę na LATA, nie na lato!
*dbam o włosy i cerę

Burza w garnkach- gotuję!
już trochę mniej...
roxi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 10:49   #1460
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

roxi, jaką gazetkę? z pojemnikami?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:53   #1461
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Kupiłam tez pióro kulkowe, włożyłam nabój lekko docisnełam i nie pisze Spróbuje go jeszce pomęczyć moze zacznie pisać.
Moje pióro kulkowe też nie chce pisać... Całą noc stało odwrócone tak żeby tusz "spływał"... I nic. Trochę popisało, a po chwili przestało
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:53   #1462
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Kupiłam tez pióro kulkowe, włożyłam nabój lekko docisnełam i nie pisze Spróbuje go jeszce pomęczyć moze zacznie pisać.
też miałam ten problem, spróbuj lekko zmoczyć wodą stalówkę - u mnie podziałało.
znowu pojawiła się Polaris truskawkowa - ja ją trzymam w lodówce i do picia rozcieńczam wodą "nielodówkową" - na upały rewelacja, nie jest za słodka i nie masakruje tak gardła.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:01   #1463
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś w B. jogurty Muller Froop wiśniowe i brzoskwinia z marakują (dwupaki) i galaretki Zott pomarańczową i truskawkową, cen niestety nie pamiętam.
galaretki sa juz dlugo po 99 gr chyba
a ten z zotta wczoraj jadlam maracuje, jak dla mnie zadna rewelacja. cena okolo 2 zł za 2 szt
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:05   #1464
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Kupiłam ostatni u mnie w Biedronce dżem morelowy
zostały same kiwi
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:22   #1465
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
poczucie humoru i dystans nijak się mają do dokładnego czytania wątku lub jego przeszukiwania.
ale do formy i sposobu odpowiadania na cudze posty już tak

Dziewczyny, czy dostanę jeszcze gdzieś na wyprzedaży te książki, co były kiedyś po 9,99 zł? konkrenie chodzi mi o książkę o węzłach żeglarskich, widziałam taką u siebie, świetnie wydana i przy okazji tania ale się zawahałam i nie kupiłam, a teraz by mi się przydała.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:43   #1466
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

u mnie już tych kiermaszowych książek nie ma.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:59   #1467
malwka1988
Raczkowanie
 
Avatar malwka1988
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 57
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Ja ostatnio kupiłam 1 raz chusteczki nawilżane do mebli. Dziś je wypróbowałam, do mebli fajna sprawa szybko można przejechac i wygodnie nie trzeba psiukać wycierać więc jestem zadowolona ale myślałam że przy okazji przetrę i inne rzeczy typu wieża, rame od lustra --> znaczy się to co po drodze - niestety na tych elementach straszne smugi i zacieki no ale w końcu to do mebli więc już nic nie mówie
malwka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:01   #1468
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Umbra, dzięki za odpowiedź
i za to też
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
idę dzisiaj zobaczyć, czy u mnie wcześniej nie dali. przy okazji poszukam tej Vinei, bo smaku mi narobiłyście
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:06   #1469
malwka1988
Raczkowanie
 
Avatar malwka1988
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 57
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
idę dzisiaj zobaczyć, czy u mnie wcześniej nie dali. przy okazji poszukam tej Vinei, bo smaku mi narobiłyście
Ja też kupiłam za namową forumowych Koleżanek
malwka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:07   #1470
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
dobry jest
u mnie też po 2,99zł bo dziś kupowałam, taniocha!!! ale dobra
Ja używam emulsji rumiankowej Ale kupowałam ją już jakiś czas temu i była po 2,79 :P
Ale również mogę polecić
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.