Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 20:19   #1
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47

Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?


Witam !
Od jakiegoś czasu kusi mnie zmiana mojego koloru włosów . Baaardzo dawno miałam swój naturalny mysi blond . Postanowiłam zrobić się na rudo . I tak też się stało . Po kilku miesiącach coś mi strzeliło do łba (powiem szczerze że bardzo głupiego , do tej pory żałuję ja i moje włosy) i pofarbowałam się na czarno . po kilku miesiącach , gdy miałam dosyć marudzenia ludzi że w ciemnych włosach źle wyglądam ,ale tez sama źle się czułam w czerni , przytłaczająco itp . postanowiłam znów być ruda . I zaczęło sie rozjaśnianie i farbowanie u fryzjera , przez jakiś czas miałam brązowawo-rudawo-czarno-bure wlosy (http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2594990_n.jpg
), no ale w końcu udało mi się na rudy przejsć . Jednak caly czas ten odcień rudości co miałam mi nie podobał się (chciałam mieć marchewę , prawie że pomarańcz) , ale nic , postanowiłam że rudy taki jaki jest juz nie rozjasniam więcej . Parę tygodni temu zachcialo mi sie blondu - wyszedł kurczaczek żółto-pomarańczowy . Po dwóch tygodniach nałożyłam rudą(http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._8259424_n.jpg) farbę , a po dwóch dniach nie wiem co mnie podkusiło i kupiłam pianke koloryzującą Venity różową(chcialam różowe miec na jakiś czas) i.... mam buraczkowo-różowe włosy . (http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...87767363_n.jpg)
na opakowaniu jest napisane : od 5 do 8 myc i zmywa się do zera . Już minęly dwa tygodnie i tylko jakies tam fragmenty są rude , piana dalej przy myciu włosów jest różowa , ale dalej nie chce zejść .
Moje pytanie brzmi : jaki kolor wlosów byłby dla mnie odpowiedni?
Jestem pulchną kobietką (tu zdjęcie jedyne jakie mam gdzie jest rzut na całą sylwetkę http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5321783_n.jpg ) , mam żółtawo-zielone oczy , okrągłą twarz (jak widać na zdjęciach) włosy kręcone i dlatego dają złudzenie bardzo krótkich . Czy mogłabym prosic osobę z odpowiednim programem komputerowych aby "przetestowała" na mnie różne kolory włosów ? Liczę te z na Wasze porady , propozycje .
Z góry dziękuję wszystkim za uwagi i pomoc .

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-18 o 20:50 Powód: zdjecia zalaczamy do zalacznika,regulamin
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:26   #2
pulcherija
Zadomowienie
 
Avatar pulcherija
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 082
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

widzę , że lubisz ,, odważne kolory" ale ja bym Ciebie widziała w takim ciiiepłym , karmelowym brązie masz takie śliczne kręcone włosy <3
__________________
Never give up !!

64,5
kg --> 55 kg



pulcherija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 22:16   #3
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Na twoim miejscu nie zastanawiałam bym nad kolorem a nad ratowaniem włosów!!! Masz tragicznie zniszczone i przesuszone włosy!!! Poczytaj na forum o pielęgnacji włosów i forum zakręconych (loki) jak odpowiednio pielęgnować takie włosy... kręcone :P

A dopiero jak doprowadzisz je do zdrowego stanu to pomyśl o farbowaniu np. naturalnymi forbami (khadi) mają piękne czerwienie i burgundy... oraz dużą gamę brązów
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 22:26   #4
pulcherija
Zadomowienie
 
Avatar pulcherija
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 082
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

oo potwierdzam ! ale jeśli zadba o nie to będzie miała sliczne kręcone ;P uwiielbiam taki skręt włosów
__________________
Never give up !!

64,5
kg --> 55 kg



pulcherija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:40   #5
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Moim zdaniem kolor z pierwszego zdjęcia i jego pochodne są dla Ciebie
Ciepłe brązy, mleczne czekolady, ciemniejsze rude, kasztany...może nawet i ciemniejszy brąz ...ale taki daleki od czarnego, tym bardziej, że z nim już miałaś przygodę
Co do różu, jaskrawych pomarańczy - zdecydowane NIE
Podreperuj stan włosów, daj im chwilę odetchnąć, a potem ja bym proponowała właśnie ciepły brązik, coś z łagodniejszej koloryzacji
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:41   #6
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Włosy zniszczone to ja miałam od małego .... znaczy się , w dotyku były zawsze suche , lekkie sianko , wiecznie rozdwojone końcówki... cały czas je odżywiam z poradami fryzjerki . Zawsze uważałam że po prostu są takie ponieważ są sprężynkowate , tak skręcają się aż same w sobie do środka . A nie chcę wracać do naturalnego mysiego burego blondu swojego , bo wyglądałam ... nijak .
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:49   #7
adusiaa28
Raczkowanie
 
Avatar adusiaa28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Calen..masz piękne oczy....
bardzo podobają mi się takie loczki... tylko faktycznie musisz je troszkę podreperować... a będą piękne..
__________________
Długość włosów-45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66-67-68-69-70
WAGA-48-49-50-51-52-53...dalej nie zmierzam..
adusiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 12:17   #8
Fleur du Lyys
Przyczajenie
 
Avatar Fleur du Lyys
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

oczy masz śliczne i pierwszy kolor włosów najlepiej je podkreśla
Ja bym zaproponowała jakiś jasny ,ciepły brązik i przede wszystkim maskę silnie regenerującą Pantene, po każdym myciu odżywka Proponuję ci także odżywkę po myciu Pantene podkreslającą skręt i fale, a także olejek do włosów Gliss-Kur Miesiąc takiej kuracji i włoski odżyją
__________________
"Keep your friends close, but enemies closer"
Fleur du Lyys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 13:13   #9
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

W moim przypadku niekoniecznie . Robię tak od ponad pół roku i.... ciągle to samo , zawsze towarzyszyły mi tony odżywek , masek , jedwabi do włosów itp . Nic mi nie chce pomóc na dłuższą metę .
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 14:56   #10
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Kochana z pomocą fryzjerki to ty nie odżywisz i nie odratujesz włosów... a raczej wydasz dużo kasy a efektów bedzie brak :P Szczerze polecam poczytanie sobie forum dla zakręconych... też tak jak ty myslałam ze drogie produkty i pomysły przecież wykształconej fryzjerki to najlepsze rady :P

A poza tym nie musisz wracać do swojego naturalnego koloru... są fajne szampony koloryzujące Marion albo właśnie farby Khadi
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 19:49   #11
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Inaczej ... fryzjerka tylko poleciła mi wcieranie np nafty kosmetycznej z żółtkiem , uzywanie do szamponu odrobinki oleju rycynowego , a na umyte i wyczesane włosy jedwab(w moim przypadku musi byc na wilgotne włosy) , lub odżywki bez spłukiwania... Odżywka do spłukiwania po szamponie też obowiązkowo ...
Najgorsze jest to że ten buraczkowy róż nie chce się do końca sprać ...
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 19:54   #12
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

To co poradziła ci fryzjerka to tylko czubek góry lodowej!!! Jest pełno sposobów na odratowanie włosów... uzywanie naprawde kosmetyków o bardzo dobrym składzie, bo nie sztuka kupić pierwsze byle co z półki w sklepie ktore obiecuje że uczyni cuda z włosami!!

A co do buraczkowych włosów... najgorsze nie są Spróbuj z szamponetkami Marion nie niszczą włosów a dają ładne kolory Ostatecznie z farbami Marion...
Ale ja bym cie widziała z ładnym ciepłym brązie... ale nie za ciemnym, żadne palone kawy itd, ale też nie koniecznie brązy o rudawych odcieniach

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

To co poradziła ci fryzjerka to tylko czubek góry lodowej!!! Jest pełno sposobów na odratowanie włosów... uzywanie naprawde kosmetyków o bardzo dobrym składzie, bo nie sztuka kupić pierwsze byle co z półki w sklepie ktore obiecuje że uczyni cuda z włosami!!
Ja się tego nadal ucze... a włosomaniaczką jestem dopiero (albo AŻ) ROK!!!


A co do buraczkowych włosów... najgorsze nie są Spróbuj z szamponetkami Marion nie niszczą włosów a dają ładne kolory Ostatecznie z farbami Marion...
Ale ja bym cie widziała z ładnym ciepłym brązie... ale nie za ciemnym, żadne palone kawy itd, ale też nie koniecznie brązy o rudawych odcieniach
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 15:14   #13
sysiasia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Moim zdaniem na pierwszym zdjęciu kolorek włosów pokresla twoją urode i jest dla Ciebie
sysiasia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:24   #14
MODOSFERA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Zdecydowanie kolor z pierwszego zdjęcia pasuje Ci najlepiej, bardzo ładnie podkreśla urodę.
__________________

MODOSFERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 09:37   #15
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Jak dla mnie tylko 1 zdjęcie oddaje Twoja urodę...wszystkie następne odpadają...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 10:03   #16
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

hej
mi się nie podoba kolor marchewy jak na zdj....
ja Cię widzę w jakimś "spokojnym" brązie albo w karmelowym blondzie mysle że ładnie by Ci było bo masz jasną cerę
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 14:16   #17
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Zdecydowanie nie pasują Ci ostre kolory takie jak mocna czerwień czy nawet róż!
Proponowałabym tak jak koleżanki niżej: zadbać o włosy! I postarać się, żeby urosły trochę, bo lepiej byłoby Ci w troszkę dłuższych włosach. Proponuję kupić olejek rycynowy w aptece. Sama go używam i przy regularnym stosowaniu włosy bardzo szybko rosną i się nie łamią Ja dodaję kroplę zawsze do szamponu i potem myję włosy.
Co do koloru: wydaje mi się, że kasztanowy byłby odpowiedni dla Ciebie : nie za jasny i nie za ciemny, do Twojej cery i koloru oczu.
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:00   #18
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Kupiłam (myślę że dobre) kosmetyki na wyleczenie włosów (tak w ogóle wróciłam jednak do naturalnego koloru na zimę ) kosmetyki kupiłam na stronce www.bioarp.pl
Tradycyjny syberyjski szampon do włosów N? 1 na cedrowym propolisie - wzmacniający (bez SLS, parabenów i silikonów)
2 - Tradycyjny syberyjski balsam do włosów N? 1 na cedrowym propolisie - wzmacniający (bez SLS, parabenów i silikonów)
3 - Naturalny ziołowy lotion do włosów - regeneracyjny
4 - Maska do włosów drożdżowa - pobudzenie wzrostu (bez PEG i parabenów)
Zdjęcia w kolorku wstawię za jakis czas
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 21:23   #19
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Chciałam zapytać jeszcze osoby obeznane w temacie , czy poniższe kroje sukienek pasuja do mojego typu figury : http://www.restyle.pl/product-pol-60...na-pin-up.html
http://www.restyle.pl/product-pol-75...-dekoltem.html
Zdjęcie moje całe jest na poczatku tematu .
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 23:25   #20
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Calen Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać jeszcze osoby obeznane w temacie , czy poniższe kroje sukienek pasuja do mojego typu figury : http://www.restyle.pl/product-pol-60...na-pin-up.html
http://www.restyle.pl/product-pol-75...-dekoltem.html
Zdjęcie moje całe jest na poczatku tematu .
Na tym zdjęciu nic nie widać, cała jesteś schowana.

Sukienki z linków wymagają szczupłej talii. Biodra są schowane. Przy czym zakładki i marszczenie w talii, też nie są korzystne przy szerszych biodrach. Najlepiej, kiedy sukienka jest z koła, ale wszytego gładko, bez żadnych marszczeń. Wówczas ładnie opływa kształty, a poszerza od połowy ud.

Tak czy inaczej, nie mam pojęcia jaką masz figurę
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 00:21   #21
blueeemagic
Przyczajenie
 
Avatar blueeemagic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

a probowałas kiedys jakiś chlodniejszych tonów poza czarnym oczywiscie? na twoim avatarze wygladasz w tym cieplym kolorze strasznie blado. na tym pierwszym zdjeciu robionym w sloncu, za to bardzo ładnie. któremu zdjeciu bardziej sklania sie twoja karnacja? a co do sukienki to rzeczywiscie ciezko ocenic twoja sylwetke wg tego zdjecia ktore wrzucials. jednak ja jestem ogromna zwolenniczka tego kroju i uwazam, że wcale nie jest tak, ze nadaja sie on tylko dla szczuplych pan. moim zdaniem rewelacyjnie ukrywaja biodra, brzuch, uda. dodaja tali. jesli dodatkowo jesteś wysoka, masz ładne ramiona i dekolt to sukenka dla ciebie
blueeemagic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 14:08   #22
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Cytat:
Napisane przez blueeemagic Pokaż wiadomość
jestem ogromna zwolenniczka tego kroju i uwazam, że wcale nie jest tak, ze nadaja sie on tylko dla szczuplych pan. moim zdaniem rewelacyjnie ukrywaja biodra, brzuch, uda. dodaja tali. jesli dodatkowo jesteś wysoka, masz ładne ramiona i dekolt to sukenka dla ciebie
Szczupła to pojęcie względne. Moim zdaniem kobieta o wymiarach 70cm w talii i 95cm w biodrach, przy wzroście od 168cm wzwyż, jest szczupła i spokojnie może nosić sukienkę w omawianym fasonie. W przypadku niższego wzrostu, czy dużo szerszych bioder, mocne zakładki i marszczenia w talii, nadają figurze kształt wielkiego dzwonu. Jeżeli do tego dochodzi spory brzuszek, jest jeszcze gorzej.
Podsumowując - taki fason wymaga stosunkowo szczupłej talii, w miarę płaskiego brzucha i max. średnio szerokich bioder. Im wyższa osoba (mówimy o gruszce powyżej 168cm) tym lepiej będzie się prezentowała, nawet przy sporych biodrach. Niewysokie kobiety z szerszymi biodrami muszą podejść nieco rozważniej do tego typu fasonów. Wówczas lepiej kiedy koło, owszem jest, ale bez dodatkowych marszczeń i zakładek.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 17:20   #23
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Cytat:
Napisane przez blueeemagic Pokaż wiadomość
a probowałas kiedys jakiś chlodniejszych tonów poza czarnym oczywiscie? na twoim avatarze wygladasz w tym cieplym kolorze strasznie blado. na tym pierwszym zdjeciu robionym w sloncu, za to bardzo ładnie. któremu zdjeciu bardziej sklania sie twoja karnacja? a co do sukienki to rzeczywiscie ciezko ocenic twoja sylwetke wg tego zdjecia ktore wrzucials. jednak ja jestem ogromna zwolenniczka tego kroju i uwazam, że wcale nie jest tak, ze nadaja sie on tylko dla szczuplych pan. moim zdaniem rewelacyjnie ukrywaja biodra, brzuch, uda. dodaja tali. jesli dodatkowo jesteś wysoka, masz ładne ramiona i dekolt to sukenka dla ciebie
Hmmm juz głupiałam , nie wiem jaki krój sukienki uszyć ( mam połowinki w lutym)
A co to włosów .... miałam przejściowo ciemnobrązowe , ludzie mówili że wyglądam jak topielica co do bladości to ja zawsze jestem blada
Postaram sie na dniach aktualne zdjęcie sylwetki wrzucić .
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 22:23   #24
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Skoro juz popelnilam ten fotomontaz to go wstawie :) (nie mam wprawy , a twoje zdjecia maja nienaturalne odcienie.. sorry).

Tak mi troche przypominasz Kelly Osbourne w tych ostrych kolorach. A Kelly tez ostatnio przeszla na blond i wyglada swietnie. Twoj naturalny to mysi blond ? ten blond ze zdjecia tez jest od Kelly O.)

Sukienki swietne (ale moze ta druga, bez kropek ?)
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (12,5 KB, 39 załadowań)
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 23:47   #25
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

1 zdjęcie i pielęgnacja pielęgnacja pielęgnacja pielęgnacja...
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 03:03   #26
dreadedfisherman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Mi się wydaje, że ładnie by ci było w ciepłym blondzie.
dreadedfisherman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:07   #27
honczita
Raczkowanie
 
Avatar honczita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

CALEN!! Mam idealną stronkę dla metamorfoz! Przez baaardzo długi czas nie mogłam znaleźc dobre strony, same tandety krzywe znalazłam, aż wreszcie..: PROSZĘ!

http://fleszstyle.pl/wirtualny-stylista/

DARMOWE oczywiście. Ja korzystałam, zabawy było co nie miara, zreszta fryzur jest mnóstwo! Również fryzury gwiazd, no po prostu przymierzasz, dopasowujesz do bólu!

Jeśli chodzi o doprowadzenie włosów do świetnego stanu to polecam OLEJEK STYMUJĄLUJĄCY POROST WŁOSÓW firmy KHADI. To jest cudo! Mało, że rosną szybciej, to jeszcze włosy są zdrowe po same końce, lśniące własnym blaskiem, mocne, nie wypadają. U mnie po trzech zastosowaniach już przestały całkowicie wypadać, są sprężyste, piękne
Kosztuje około 55-57 zł za 210 ml, ale opłaca się, jest bardzo wydajny i najbardziej skuteczny ze wszystkich! Zawiera olejki do włosów, które używane są przez HInduski m.in., wszystkie najlepsze olejki w jednej butelce + inne wspaniałe skladniki. Nic nie może równać sie z tym olejkiem. Ja wcieram go sobie w skórę głowy i włosy co trzy dni.

Co do kolorów wlosów: ja też eksperymentowałam, szczególnie w liceum, mialam na głowie blond, braz, rudy, czerwień, oberżyna.
Gdy chciałam zlikwidowac kolor... uzyłam saszetki ELGON, to dekoloryzator, po uzyciu jego możesz od razu zastosować farbe do włosów, z tym, że kolor-odcień mujsisz wybrac wówczas o dwa-trzy tony jaśniejszą, bo na głowie wychodzi ciemniejszy kolor farby po Elgonie. I jeszcze jedno: gdy chciałam zejsc z czerwonego koloru włosów, to po Elgonie odrosty miałam platynowy blond, a tam , gdzie był czerwony kolor wczesniej włosy zrobiły sie jasno rude. Ale tak ma byc, bo farba od razu po Elgonie i tak załapie, najlepiej zakupic farbę bardzo jasny blond, wyjdzie Ci wtedy średni lub ciemny blond. Chyba, ze planujesz kolor karmelowy to oczywiscie wówczas odpowiednia farba trzy tony jasniejsza da Tobie upragniony efekt.
Elgon kupowałam ze strony:
http://elgon.pl/sklep/koloryzacja-de...a-c-26_95.html

pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Ale Ty masz niesamowity kolor oczu!!
honczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:53   #28
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Witam ponownie !
Kupiłam sobie dosyć dawno pare dni po napisaniu tego wątku , szampon , odżywkę wzmacniajacą bez sls i parabenów : http://www.bioarp.pl/Tradycyjny_sybe...konow-155.html
do tego taka sama odżywka , i maskę drożdżową na pobudzenie włosów do rośnięcia . Stosuje to już 3 miesiąc a efektów nie widać , włosy dalej nie chcą mi rosnąć , może nie są tak zniszczone , ale są dalej krótkie jak dla mnie ...
Mam niedługo połowinki , nie stać mnie żeby coś uszyć u krawcowej , przeczytałam tyle porad o krojach itp , że odcinana w pasie , bez marszczen itp . czy odpowiednia będzie taka sukienka ? http://img4.imageshack.us/img4/180/32747672.jpg
Mam jeszcze jedno pytanie , na ten jeden jedyny raz chciałabym sobie przełużyc włosy aby jakąć lepsiejszą fryzurkę dorobić , niestety mam kręcone włosy , czy zafarbować na obecny rudy jaki mam i dokręcic je (ale boję sie że za mocno będzie widać różnicę) czy wyprostować u fryzjera w dzien połowinek włosy i doczepić proste ? (tu się za to boję prostownicy jak ognia)
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 22:48   #29
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

Fason jest okej, ale ja nie lubie sukienek z satyny i innych takich, wygladaja wg mnie jak z bazaru No i pogrubiaja. Poszukaj czegos z matowego materialu.

Co do doczepianych wlosow... Sama mam krecone (nie tak jak ty, dodatkowo jestem po zabiegu keratynowego prostowania - poczytaj), sianowate i puszace sie wlosy. Jak doczepialam wlosy (metoda clip in) to wolalam wyprostowac swoje, doczepic wlosy i porobic duze loki na prostownicy lub lokowce, wtedy wygladalo to najbardziej naturalnie. Tak drobnych lokow nie porobisz na doczepach (chyba, ze zafundujesz im trwala ), a gdy wyprostujesz cale po jakims czasie moga sie odznaczac twoje od doczepianych. Poza tym wolalabym sama wyprostowac, niz isc z tym do fryzjera. Ja znam swoje wlosy, wiem, ze musze po nich przejechac 92782749279 razy prostownica, zeby sie jako-tako trzymaly. A fryzjerka - np. dziewczyna, ktora z natury ma proste wlosy, wyprostuje mi wlosy jak swoje - raz, byle jak przejezdzajac po grubym pasmie, bo bedzie wygladac okej (dopoki nie wyjdzie sie z salonu...). Najlepiej poprobuj wczesniej i zobacz, co wyglada i trzyma sie najlepiej
__________________
just sleep with rockstars - support the arts
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:11   #30
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić ?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...47669178_n.jpgWreszcie....zdecydowalam sie na blond ... Wszyscy znajomi mi mowią że ładnie " słodko jak aniołek"
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.