wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 10:12   #4021
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
cześć,
Hania wróciła i od razu dyskusja wrzała. naprodukowałyście więcej postów niż przez ostatni tydzień

Mania jest prześliczna (a ogólnie nie podobają mi się noworodki), opis porodu przerażający, ale całość nastraja optymistycznie

mam do was takie pytanie...
bałyście się ślubu? miałyście jakiekolwiek wątpliwości? ja się strasznie boję
Fakt
-----------------------------------------

Czego się boisz dokładnie?

Ja nie miałam wątpliwości, nie miałam stresów.
Chyba tylko po jednej kłótni się zastanowiłam, ale to nie było nic, co by mnie jakoś wewnętrznie rozkładało.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:17   #4022
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Fakt
-----------------------------------------

Czego się boisz dokładnie?

Ja nie miałam wątpliwości, nie miałam stresów.
Chyba tylko po jednej kłótni się zastanowiłam, ale to nie było nic, co by mnie jakoś wewnętrznie rozkładało.
nie potrafię dokładnie powiedzieć czego. sam fakt, ze to już tak blisko spina mnie całą, bebechy się przewalają, "ale jak to, już?".
wszyscy mnie uspokajają, że to normalne, ale mnie się wydaje, że nie do końca.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:24   #4023
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
nie potrafię dokładnie powiedzieć czego. sam fakt, ze to już tak blisko spina mnie całą, bebechy się przewalają, "ale jak to, już?".
wszyscy mnie uspokajają, że to normalne, ale mnie się wydaje, że nie do końca.
Czyli problemem jest "uroczystość", "rytuał przejścia", nie relacja z TŻ i wizja zmiany stanu cywilnego?

To akurat dość zrozumiałe, przygotowujesz dużą uroczystość, wielowymiarową, bardzo osobistą i jednocześnie związaną z ludźmi i licznymi przedsięwzięciami, w jakiś sposób jesteś uzależniona od wywiązania się przez innych z jakichś zadań i to może być obciążające.

Takimi kwestiami to i ja się jakoś podskórnie denerwowałam (przede wszystkim scedowaniem na innych zadań, o których wykonanie się martwiłam...).
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:31   #4024
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No dokładnie, nigdy nie wiesz co dziecko w przedszkolu spotka.

Ja w ogóle widzę wiele minusów przedszkola, do którego chodzi Zuzia, ale co zrobić? Dzieci natłok, nie ma w czym wybierać...

Ja już mam wybrane przedszkole dla mojego nienarodzonego i niespłodzonego dziecka. Prowadzi je znajoma mojej mamy, podoba mi się jego idea, wszystkie zabawki są ekologiczne, grupy są bardzo małe, jedzenie jest przemyślane, dzieci mają zajęcia z rękodzieła, nie tylko rysują, ale np. pod czujnym okiem pań robią świeczki, zabawki, wypiekają figurki z masy solnej, z modeliny... wydaje mi się to fajne



Sanetko, ja myślę, że odrobina musztardy mu nie zaszkodzi. Jak mały lubi, a nie je do wszystkiego, to chyba ok

zazdroszcze Ci tego przedszkola sama bym do takiego pochodzila
Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
cześć,
Hania wróciła i od razu dyskusja wrzała. naprodukowałyście więcej postów niż przez ostatni tydzień

Mania jest prześliczna (a ogólnie nie podobają mi się noworodki), opis porodu przerażający, ale całość nastraja optymistycznie

mam do was takie pytanie...
bałyście się ślubu? miałyście jakiekolwiek wątpliwości? ja się strasznie boję
ja tam mialam stresa i mysli "boze ale jak to juz, jak to tak szybko"
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:32   #4025
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
cześć,
Hania wróciła i od razu dyskusja wrzała. naprodukowałyście więcej postów niż przez ostatni tydzień

Mania jest prześliczna (a ogólnie nie podobają mi się noworodki), opis porodu przerażający, ale całość nastraja optymistycznie

mam do was takie pytanie...
bałyście się ślubu? miałyście jakiekolwiek wątpliwości? ja się strasznie boję
Biia, to całkiem naturalne, że masz obawy, myślę, że jakieś wszyscy mają.
To duża zmiana, ale pozytywna Ale jeśli jesteś pewna swoich uczuć do TŻ i jego uczuć do Ciebie, nie ma powodu się martwić niczym Bo to jest najważniejsze.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:50   #4026
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

mam dziś fajny dzień, chociaż samotny, bo tż musi do 20 zostać w pracy, ale mam sporo ambitnych planów.
Najpierw kąpiel, peeling, maseczka itp.
Potem robię ciasto i sałatkę a potem idę na dłuugi spacer, bo jest piękna pogoda.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:08   #4027
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Czyli problemem jest "uroczystość", "rytuał przejścia", nie relacja z TŻ i wizja zmiany stanu cywilnego?

To akurat dość zrozumiałe, przygotowujesz dużą uroczystość, wielowymiarową, bardzo osobistą i jednocześnie związaną z ludźmi i licznymi przedsięwzięciami, w jakiś sposób jesteś uzależniona od wywiązania się przez innych z jakichś zadań i to może być obciążające.

Takimi kwestiami to i ja się jakoś podskórnie denerwowałam (przede wszystkim scedowaniem na innych zadań, o których wykonanie się martwiłam...).
wydaje mi się, że to drugie raczej

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Biia, to całkiem naturalne, że masz obawy, myślę, że jakieś wszyscy mają.
To duża zmiana, ale pozytywna Ale jeśli jesteś pewna swoich uczuć do TŻ i jego uczuć do Ciebie, nie ma powodu się martwić niczym Bo to jest najważniejsze.
napiszę wam coś w klubie.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 11:17   #4028
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Opanowałam sztukę karmienia i pisania na lapie

Cieszę się dziweczyny że mój Słodziak Wam się podoba Dla mnie oczywiście jest najpiekniejsza na świecie i każda mina mnie rozbraja

Biia ja nie zdążyłam mieć dylematów bo organizowałam tylko przyjecie i to w 2 miesiace. Szybko poszło i bez żadnych watpliwości , stresu czy głębszych przemyśleń.

No ale ja to ja..lekko dziwna kobieta. Z tego co wiem większosć ma właśnie tak jak Ty...pod
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 12:24   #4029
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

no właśnie "rachu ciachu i po strachu" też bym chyba tak wolała. nie ma wtedy czasu na myślenie.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:00   #4030
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Będę taka dobra i wrzucę tu dla tych co nie maja FB i dostępu do klubu
ale tylko jedno
śliczności córeczka

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no i lekkie schody zaczely sie juz w domu jak (po wyjeciu szwu) pekla mi blizna, nawet kaszlnac nie moglam (nie zszywali mi ponownie tej dziury a mialam na 3 cm )
o matko! współczuję strasznie, tak w ogóle co za lekarz! moje najgorsze wspomnienie z operacji wyrostka to wyjęcie welfronu, uczucie dziury w brzuchu było okropne.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Opanowałam sztukę karmienia i pisania na lapie
super, będziesz miała więcej możliwości żeby zajrzeć na wątek wydawało mi się, że jak Mania pojawi się na świecie, to nie będziesz miała głowy do kompa, że każdą wolną chwilę wykorzystasz na sen, odpoczynek. A tymczasem opieka nad Manią nie jest aż tak męcząca.

a jeszcze tak zapytam, gdybyś miała taką możliwość(bo wiem, że w twoim szpitalu nie było) i mogła rodzić jeszcze raz, to zdecydowałabyś się na ZZO?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:07   #4031
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

mam dziś fajny dzień, chociaż samotny, bo tż musi do 20 zostać w pracy, ale mam sporo ambitnych planów.
Najpierw kąpiel, peeling, maseczka itp.
Potem robię ciasto i sałatkę a potem idę na dłuugi spacer, bo jest piękna pogoda.
jakie ciacho i salatke robisz?? rzuc no pomyslem bo mam ochote na salatke ale mam pustke w glowie wiec pewnie skonczy sie na greckiej albo mozarelli z pomiddorami

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Opanowałam sztukę karmienia i pisania na lapie

Cieszę się dziweczyny że mój Słodziak Wam się podoba Dla mnie oczywiście jest najpiekniejsza na świecie i każda mina mnie rozbraja

Biia ja nie zdążyłam mieć dylematów bo organizowałam tylko przyjecie i to w 2 miesiace. Szybko poszło i bez żadnych watpliwości , stresu czy głębszych przemyśleń.

No ale ja to ja..lekko dziwna kobieta. Z tego co wiem większosć ma właśnie tak jak Ty...pod
brawo haha bardzo przydatna umiejetnosc haha ja sie wyszkolilam w sciaganiu laktatorem i siedzeniu na necie

xzora no mowie Ci porazka.....z rany mi sie saczylo a ja mialam takie jakies obrzydzenie ze ryczalam jak tz albo mama mi czyscili rane i teraz z lewej strony blizna jest jak dla mnie okropna i do tej pory mam odruch wymiotny jak sie tam dotkne
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 13:22   #4032
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
jakie ciacho i salatke robisz?? rzuc no pomyslem bo mam ochote na salatke ale mam pustke w glowie wiec pewnie skonczy sie na greckiej albo mozarelli z pomiddorami
Nic wymyślnego nie robię - standard - sałata, pomidorki koktajlowe, jajko, mozzarella, kukurydza, ogórek i winegret miodowy
a ciasto robię marchewkowe, ale coś mi nie urosło, a zrobiłam już serek do niego, więc chyba muszę upiec jeszcze jedno i je połączę jako jedno ciasto. Wydawało mi się, że moja blaszka ma 20cm średnicy, ale musi mieć chyba więcej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:31   #4033
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Nic wymyślnego nie robię - standard - sałata, pomidorki koktajlowe, jajko, mozzarella, kukurydza, ogórek i winegret miodowy
a ciasto robię marchewkowe, ale coś mi nie urosło, a zrobiłam już serek do niego, więc chyba muszę upiec jeszcze jedno i je połączę jako jedno ciasto. Wydawało mi się, że moja blaszka ma 20cm średnicy, ale musi mieć chyba więcej
To nie szkodzi, że nie urosło. Jest dobre nawet niewyrośnięte. Daj serek na górę, zamiast je przekładać
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:37   #4034
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Dziewczyny, wiecie jakim programem mogę otworzyć plik tif, bardzo duży?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:38   #4035
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Nic wymyślnego nie robię - standard - sałata, pomidorki koktajlowe, jajko, mozzarella, kukurydza, ogórek i winegret miodowy
a ciasto robię marchewkowe, ale coś mi nie urosło, a zrobiłam już serek do niego, więc chyba muszę upiec jeszcze jedno i je połączę jako jedno ciasto. Wydawało mi się, że moja blaszka ma 20cm średnicy, ale musi mieć chyba więcej
no i to jest rowniez moja standardowa salatka a ten winegret to robisz jak tradycyjny i dodajesz miod czy to jakis specjalny przepis?

ale mi zrobilas ochote na ciasto marchewkowe z serkiem
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:48   #4036
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie jakim programem mogę otworzyć plik tif, bardzo duży?
Spytałam męża. Oto jego odpowiedź: do podgladu windowsowa przegladarka obrazow to obsluguje
a do edycji...paint.NET najlepszy darmowy program do obrobki obrazow
taki bardziej rozbudowany paint
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:53   #4037
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Spytałam męża. Oto jego odpowiedź: do podgladu windowsowa przegladarka obrazow to obsluguje
a do edycji...paint.NET najlepszy darmowy program do obrobki obrazow
taki bardziej rozbudowany paint
Dzięki Butter.
Niestety żaden program z poniższej listy nie otwiera mi tego pliku... chcę mieć tylko podgląd, bez edycji.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (31,3 KB, 17 załadowań)
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:55   #4038
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dzięki Butter.
Niestety żaden program z poniższej listy nie otwiera mi tego pliku... chcę mieć tylko podgląd, bez edycji.....
jak nic nie pomoże, to prześlij plik na pocztę gmail i tam włącz podgląd
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:18   #4039
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
śliczności córeczka

super, będziesz miała więcej możliwości żeby zajrzeć na wątek wydawało mi się, że jak Mania pojawi się na świecie, to nie będziesz miała głowy do kompa, że każdą wolną chwilę wykorzystasz na sen, odpoczynek. A tymczasem opieka nad Manią nie jest aż tak męcząca.

a jeszcze tak zapytam, gdybyś miała taką możliwość(bo wiem, że w twoim szpitalu nie było) i mogła rodzić jeszcze raz, to zdecydowałabyś się na ZZO?
W ogóle nie jest mecząca..jeszcze dziś babcia wpadła zrobiła prasowanie, gary wymyła, obiad mam z wczoraj a mąż posprzatała całe mieszkanie bo przyszedł nowy odkurzacz.

Ja sobie siedzę, piję kawkę i liolou wybieram. Zrobię sobie prezent bo dostałam kase od mamy w "nagrodę" że tak ładnie urodziłam Niby na biustonosz miało być..ale ten sobie od męża kupiłam

Nie wiem powiem szczerze. Chyba tak jak i tym razem zdałabym się na położną...gdyby było ZZO i ona uważałaby że można mi dać to bym się zgodziła.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 14:34   #4040
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
jak nic nie pomoże, to prześlij plik na pocztę gmail i tam włącz podgląd
Dzięki!
Popróbuję...

Haniu szczerze zazdroszczę luzu, spokoju, akceptacji i zadowolenia

Ja mam wdrukowany w siebie imperatyw przekraczania siebie, swoich granic, jak nie jestem na maksa zbolała, jak nie prowadzę choćby wewnętrznej walki o coś, to tak, jakbym nie żyła... co jest beznadziejne.

Walczę z tym
I z taką miną czytam Twoje relacje
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:56   #4041
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
To nie szkodzi, że nie urosło. Jest dobre nawet niewyrośnięte. Daj serek na górę, zamiast je przekładać
już upiekłam drugie, bo niewiele z tym roboty, a akurat wszystkie składniki zostały mi jeszcze z pierwszego. Wyszło pycha i całkiem zgrabnie to wygląda muszę przyznać. Jestem z siebie dumna.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie jakim programem mogę otworzyć plik tif, bardzo duży?
autocadem, choć pewnie nie masz, ale jak masz znajomych jakichś inżynierów, budowlańców lub podobnych, to pewnie mają i mogą ci to wtedy na pdf przekonwertować.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no i to jest rowniez moja standardowa salatka a ten winegret to robisz jak tradycyjny i dodajesz miod czy to jakis specjalny przepis?

ale mi zrobilas ochote na ciasto marchewkowe z serkiem
to rób, bo przepis banalny, jeśli ja potrafię, to każdy potrafi.

ten winegret to robię w takich proporcjach: 4 łyżki oliwy, 1 łyżka soku z cytryny (może być też ocet, ale ja nie lubię), pół łyżki miodu, pół ząbku czosnku, szczypta soli i świeżo zmielony pieprz. To mój ulubiony sos do sałatek. To jest proporcja na jedną porcję na 1 osobę, ja nie polewam sałatki od razu całej, tylko sos osobno, bo jak zostanie, to się takie flaki robią, a bez sosu, to można spokojnie na drugi dzień taką sałatkę jeść.
Dla tż dodałam do tej sałatki wędzonego fileta z kurczaka, bo zalegał w lodówce i śmierdział.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Jak wyszłam na spacer, to zaczęło się mocno chmurzyć, więc zboczyłam do galerii i kupiłam sobie spontanicznie rurki w kolorze takiego ostrego niebieskiego, atramentu (kolor dość popularny teraz), do tego beżową tunikę (prosta z rękawem za łokieć i zamkiem wzdłuż na plecach) i do koloru torebkę też niebieską Powiało wiosną, bo moje ulubione kolory to czarny, ew. jakieś spokojne beże, szarości itp. A teraz wszystko w jasnych i ostrych kolorach. Podoba mi się wszechobecny pomarańcz, muszę sobie coś dokupić jeszcze w takim kolorze

No i wróciłam do domu uskuteczniać lenistwo

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Acha, pani w jednym sklepie poinformowała mnie, że jeśli mam przy sobie legitymację studencką, to dostanę 10% zniżki. Nie ze zniżki się tak ucieszyłam, tylko z tego, że mnie trochę odmłodziła
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:54   #4042
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Będę taka dobra i wrzucę tu dla tych co nie maja FB i dostępu do klubu
ale tylko jedno
Boska!!!
Haniu, gratuluje!
: roza:
Bardzo na mnie duze wrazenie wywarlo to, co opisalas.
Nie umiem sobie tego wyobrazic zupelnie, jak to wszystko przezylas i ze tak szybko doszlas do siebie.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 09:24   #4043
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

helo
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
już upiekłam drugie, bo niewiele z tym roboty, a akurat wszystkie składniki zostały mi jeszcze z pierwszego. Wyszło pycha i całkiem zgrabnie to wygląda muszę przyznać. Jestem z siebie dumna.

Jak wyszłam na spacer, to zaczęło się mocno chmurzyć, więc zboczyłam do galerii i kupiłam sobie spontanicznie rurki w kolorze takiego ostrego niebieskiego, atramentu (kolor dość popularny teraz), do tego beżową tunikę (prosta z rękawem za łokieć i zamkiem wzdłuż na plecach) i do koloru torebkę też niebieską Powiało wiosną, bo moje ulubione kolory to czarny, ew. jakieś spokojne beże, szarości itp. A teraz wszystko w jasnych i ostrych kolorach. Podoba mi się wszechobecny pomarańcz, muszę sobie coś dokupić jeszcze w takim kolorze

No i wróciłam do domu uskuteczniać lenistwo

Acha, pani w jednym sklepie poinformowała mnie, że jeśli mam przy sobie legitymację studencką, to dostanę 10% zniżki. Nie ze zniżki się tak ucieszyłam, tylko z tego, że mnie trochę odmłodziła
Też jestem z Ciebie dumna.

Gdzie kupiłas te rurki??. Ja też musze sobie kupić jakieś w ostrym kolorze

W ogole wczoraj zastanawiałm się czemu ty masz takie plany w środku tygodnia. Zupełnie mi się zapomniało że zaczyna się weekend

U nas dziś jest piękne słońce. Niestety możemy je oglądać tylko przez okno

Brawa dla sprzedającej

W szpitalu "koleżanki" z sali stwierdziły :
Tobie to łatwo- młodziutka jesteś to i szybciej dzoszlaś do siebie, łatwiej sobie radzisz z Małą, masz wiecej cierpliwości. Oczywiście byłam najstarsza..bo wg rocznika 31 lat one miały w przedziale wiekowym 24-27



Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Boska!!!
Haniu, gratuluje!
: roza:
Bardzo na mnie duze wrazenie wywarlo to, co opisalas.
Nie umiem sobie tego wyobrazic zupelnie, jak to wszystko przezylas i ze tak szybko doszlas do siebie.
Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dzięki!
Popróbuję...

Haniu szczerze zazdroszczę luzu, spokoju, akceptacji i zadowolenia

Ja mam wdrukowany w siebie imperatyw przekraczania siebie, swoich granic, jak nie jestem na maksa zbolała, jak nie prowadzę choćby wewnętrznej walki o coś, to tak, jakbym nie żyła... co jest beznadziejne.

Walczę z tym
I z taką miną czytam Twoje relacje
Szkoda że nie umiem zarazać moim nastawieniem
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 09:56   #4044
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
W szpitalu "koleżanki" z sali stwierdziły :
Tobie to łatwo- młodziutka jesteś to i szybciej dzoszlaś do siebie, łatwiej sobie radzisz z Małą, masz wiecej cierpliwości. Oczywiście byłam najstarsza..bo wg rocznika 31 lat one miały w przedziale wiekowym 24-27
pewnie niezłe miały miny, jak się dowiedziały, że jesteś najstarsza.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:01   #4045
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
helo


Też jestem z Ciebie dumna.

Gdzie kupiłas te rurki??. Ja też musze sobie kupić jakieś w ostrym kolorze

W ogole wczoraj zastanawiałm się czemu ty masz takie plany w środku tygodnia. Zupełnie mi się zapomniało że zaczyna się weekend

U nas dziś jest piękne słońce. Niestety możemy je oglądać tylko przez okno

Brawa dla sprzedającej

W szpitalu "koleżanki" z sali stwierdziły :
Tobie to łatwo- młodziutka jesteś to i szybciej dzoszlaś do siebie, łatwiej sobie radzisz z Małą, masz wiecej cierpliwości. Oczywiście byłam najstarsza..bo wg rocznika 31 lat one miały w przedziale wiekowym 24-27




Dziękujemy


Szkoda że nie umiem zarazać moim nastawieniem
Rurki kupiłam w New Look, były też inne kolory (zielony, buraczkowy ...)

Dobrze jednak młodo wyglądać
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 11:24   #4046
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć


Rurki kupiłam w New Look, były też inne kolory (zielony, buraczkowy ...)

Dobrze jednak młodo wyglądać
Mam nadzieję że będą jeszcze za 3 tyg bo dopiero wtedy mogę Małą do CH zabrać

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
pewnie niezłe miały miny, jak się dowiedziały, że jesteś najstarsza.
Zatkało i pozostawiły to bez komentarza.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 12:31   #4047
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że będą jeszcze za 3 tyg bo dopiero wtedy mogę Małą do CH zabrać


Zatkało i pozostawiły to bez komentarza.
Albo net
Newlook i inne mają swoje sklepy. Teraz aktualnie nie znalazłam za dużego wyboru, w sklepie u mnie był większy, no ale może będą jeszcze inne kolory i rozmiary

http://www.newlook.com/shop/womens/t...sers_250219440
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:32   #4048
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Miśku, śnilo mi sie dzis, ze bylismy z TŻ w Szczecinie i spotkalismy się tam z Toba i Twoim TŻ to był bardzo realistyczny sen, dokladnie pamietam detale z "Twojego" domu, szczegolnie kuchni
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 16:05   #4049
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Haniu masz śliczną córeczkę


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Butter, dzięki za przepisy, jeszcze się nie wgłębiłam, bo nie miałam jak - wczoraj siedziałam w pracy do 18:45

Gosiu, jak tam dieta?

Debrah, witaj ponownie
Trochę ją położyłam schudłam z 4kg, teraz waga stoi. Nie zaczęłam jeszcze biegać, staram się jeść w miarę zgodnie z SB, ale nie pilnuję sie na tyle żeby waga spadła. Oczywiście planuję zabrać się za siebie bardziej sport i bez podjadania niedozwolonych potraw


Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
cześć,
Hania wróciła i od razu dyskusja wrzała. naprodukowałyście więcej postów niż przez ostatni tydzień

Mania jest prześliczna (a ogólnie nie podobają mi się noworodki), opis porodu przerażający, ale całość nastraja optymistycznie

mam do was takie pytanie...
bałyście się ślubu? miałyście jakiekolwiek wątpliwości? ja się strasznie boję
Wątpliwości chyba nie, ale miała stres.Bałam się jak wypadniemy w kościele i czy nie będzie jakiejś plamy czas przygotowań wspominam dobrze, ale pamiętam jak niejednokrotnie leżeliśmy w łóżku wieczorem i ja mówiłam:"chciałabym żeby było już "PO" Tż "ja też" Niekiedy też było śmiesznie.Dzień przed ślubem ćwiczyliśmy taniec przy drinku do 1 w nocy zachowywaliśmy sie jak świry, ale nerwy robią swoje


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
helo


Też jestem z Ciebie dumna.

Gdzie kupiłas te rurki??. Ja też musze sobie kupić jakieś w ostrym kolorze

W ogole wczoraj zastanawiałm się czemu ty masz takie plany w środku tygodnia. Zupełnie mi się zapomniało że zaczyna się weekend

U nas dziś jest piękne słońce. Niestety możemy je oglądać tylko przez okno

Brawa dla sprzedającej

W szpitalu "koleżanki" z sali stwierdziły :
Tobie to łatwo- młodziutka jesteś to i szybciej dzoszlaś do siebie, łatwiej sobie radzisz z Małą, masz wiecej cierpliwości. Oczywiście byłam najstarsza..bo wg rocznika 31 lat one miały w przedziale wiekowym 24-27


miło
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 22:10   #4050
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Miśku, śnilo mi sie dzis, ze bylismy z TŻ w Szczecinie i spotkalismy się tam z Toba i Twoim TŻ to był bardzo realistyczny sen, dokladnie pamietam detale z "Twojego" domu, szczegolnie kuchni
dobre
ciekawe, czy to proroczy sen
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.