wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 10:42   #4141
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć

Butter, Debrah (nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nicka) macie rację, ze na BMZ zbyt dużo szczegółów. Butter studiujesz na mojej uczelni

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Na szczęście u miem gotować to jakoś urozmaicam tego kuraka- to sos do makaronu to z kaszą to z zimniarami. No ale o takich gnocci z boczkiem i chili to mogę zapomnieć. A ja dobra żona jestm- i gotuję 2 obiady- dla męża normalnie zupa cebulowa i gnocci , a sama kuraka wpierniczam.

Mała jak to taki malec ma problemy z robieniem kupki. Pręży się przy tym , stęka i kwęka..potrafi 2 godziny nie spać tylko się męczy biedula. Oczywiście napady są nocą lub wieczorem..wczoraj od 22 do 1. Mąż się nią zajął. Ja spałam w najlepsze...obudziła mnie dopiero o 5 na jedzenie
Tym sposbem ja funkcjonuję od 9 bom wyspana- a Mania z mężem śpią w najlepsze
Haniu, mi koleżanka poradziła, żebym piła herbatki na laktację (mają koperek, rumianek, melisę, anyż) i od tamtej pory Synek nie miał problemów z robieniem kupek a wcześniej prężył się tak, że aż mu żyła na główce się uwypuklała. Sama nie dawałam mu herbatek dla dzieci, bo zawierają glukozę.

W ogóle to Marysia cudna. Zgadzam się z Dziewczynami, ze nie wygląda jakby urodziła się poprzez SN. Fajnie się czyta, że tak super sobie radzicie i trochę Wam zazdroszczę, bo u mnie przez pierwsze tygodnie był tzw. sajgon widać, że ładnie śpiące dziecko Ci się trafiło

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Haniu, buraczki sobie zrób. Na Twoim miejscu nie robiłabym tak restrykcyjnej diety - wyeliminowałabym produkty alergizujące, typu czekolada, orzechy, cytrusy, z rybami też ostrożnie itp. oraz typowo wzdymające: kapusta, cebula, groch, fasola itp. Bez żadnych grzybów. Ewentualnie uważałabym z nabiałem, z wołowiną i cielęciną, ale nie tak, żeby wcale nie jeść tych produktów.

Ktoś Ci zasugerował taką dietę, czy sama sobie narzuciłaś? Taka dieta, jak u Ciebie, to raczej przy niemowlętach z ciężką alergią

Emilko, nawet nie miałabym problemów, żeby wytrzymać na I fazie (jedynie gorzej z weekendami, kiedy spotykamy się ze znajomymi), tylko - jak już wczoraj wspominałam o "natychmiastowej nagrodzie" - musiałabym widzieć, że waga choć trochę spada.
Masz jakieś odstępstwa od diety, np. trochę mleka do kawy?
Haniu, Asiuk dobrze radzi. Ja też na początku szczypałam się z dietą i ciągle chciało mi się jeść. Potem zaczęłam jeść wszystko oprócz tłustego i wzdymającego i jest ok. Nabiał jem od 1 dnia życia synka Była z tym śmieszna sytuacja jak przyszła do mnie położna i mówi, żeby dietę trzymać i nabiału nie jeść póki co a potem powolutku wprowadzać, nie jeść pomidorów, bo uczulają it. Siedziałyśmy w kuchni a na blacie stało moje drugie śniadanie- 4 kanapki z serem białym i pomidorem
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:42   #4142
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Oj bidulko.
A jak w ogóle Twoje karmieniowe postanowienia? Bo mówiłaś, że 3 miesiące max...podtrzymujesz? Jak mała?
Nie wiem jak to wyjdzie Karmię bo wiem że to dla niej najlepsze..ale tak jak przed porodem- dalej nie jest to dla mnie jakieś piękne doznanie. Mamle mnie i mamle- nic w tym fajnego. Na pewno będę chciała nauczyć ją z butli pić moje mleko..bo ja się wykończę bez możliwości wyjścia z domu bez niej. Może się okazać że jak dam butle to szybko zrezygnuje z cyca..a może się okazać że odrzuci butlę i klops.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:45   #4143
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Na szczęście u miem gotować to jakoś urozmaicam tego kuraka- to sos do makaronu to z kaszą to z zimniarami. No ale o takich gnocci z boczkiem i chili to mogę zapomnieć. A ja dobra żona jestm- i gotuję 2 obiady- dla męża normalnie zupa cebulowa i gnocci , a sama kuraka wpierniczam.

Mała jak to taki malec ma problemy z robieniem kupki. Pręży się przy tym , stęka i kwęka..potrafi 2 godziny nie spać tylko się męczy biedula. Oczywiście napady są nocą lub wieczorem..wczoraj od 22 do 1. Mąż się nią zajął. Ja spałam w najlepsze...obudziła mnie dopiero o 5 na jedzenie
Tym sposbem ja funkcjonuję od 9 bom wyspana- a Mania z mężem śpią w najlepsze
Super, że mąż jest taki pomocny, i że jest w domu

Dobre
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:52   #4144
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć

Butter, Debrah (nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nicka) macie rację, ze na BMZ zbyt dużo szczegółów. Butter studiujesz na mojej uczelni
Ooo..nie wiedziałam, no i jaka jest Twoja opinia o te szkole?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to wyjdzie Karmię bo wiem że to dla niej najlepsze..ale tak jak przed porodem- dalej nie jest to dla mnie jakieś piękne doznanie. Mamle mnie i mamle- nic w tym fajnego. Na pewno będę chciała nauczyć ją z butli pić moje mleko..bo ja się wykończę bez możliwości wyjścia z domu bez niej. Może się okazać że jak dam butle to szybko zrezygnuje z cyca..a może się okazać że odrzuci butlę i klops.
Haniu, no z jednej strony to dla dziecka najlepsze...a z drugiej jak sie męczysz i Ci z tym źle, to nie ma sensu. Ale Ty maz chyba do tego stosunek na razie jakby obojętny - przynajmniej tak wnioskuję z Twojej wypowiedzi

Jak będziesz miała, to pokaż jeszcze jakieś zdjęcia Mani
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:58   #4145
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Będzie Ci łatwiej wraz ze wzrostem temeratury za oknem

Ja jestem 11 dnień na diecie matki karmiącej i non stop myślę o jedzeniu. Mam dość kurczaka z marchewką , kanapek z dzemem i musu jabłkowego...kombinuję co by tu ugotować coby nie paśc z głodu..i monotonii.
W związku z tym własnie piekę ciasteczka owsiane. Tak mi pachną że chyba zjem całą blachę do godz. 15
ja jadlam namietnie udko kuraka z grila tzn z patelni grilowej oczywiscie naprzemiennie z piersia (bleee) i moja ukochana zupe jarzynowa z kasza manna

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Haniu, buraczki sobie zrób. Na Twoim miejscu nie robiłabym tak restrykcyjnej diety - wyeliminowałabym produkty alergizujące, typu czekolada, orzechy, cytrusy, z rybami też ostrożnie itp. oraz typowo wzdymające: kapusta, cebula, groch, fasola itp. Bez żadnych grzybów. Ewentualnie uważałabym z nabiałem, z wołowiną i cielęciną, ale nie tak, żeby wcale nie jeść tych produktów.

Ktoś Ci zasugerował taką dietę, czy sama sobie narzuciłaś? Taka dieta, jak u Ciebie, to raczej przy niemowlętach z ciężką alergią
Asiuk dobrze prawi...polac jej
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Buraczki jem od 4 dni

Toteż właśnie unikam tego co napisałaś...i mleka bo mnie samą brzuch po nim boli więc Małej nie chcę narażać. No i jeszcze wszystkiego co przetworzone- więc żadnych gotowych ciastek , ciast itd. Wędlin tez nie jem bo same konserwanty.

Tym sposobem niewiele pozostaje - gotowane lub duszone mieso, węgle pod każdą postacią i duszone lub gotowane warzywa.

Jogurty nat i bułki z masłem i dzemem

Serów żółtych nie jem bo ciężkostrawne...dla mnie też..a ja mam caly czas problemy z kupą po porodzie.
dlugi czas mialam ten problem (jechalam na czopak ktore guzik dawaly )

dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic bo mam problem ze skora mam taka sucha ze az sie prawie sypie (jak sie podrape np po rece to sie sypie ) pod prysznic mam zel z oliwka i po kapieli stosuje oliwke na mokra skore, poza tym wszelkie nawilzajace balsamy, kremy w ciagu dnia....i nadal sie sype, swedzi mnie wszystko (tylko po balsamowaniu jest super ale jak tylko balsamy wchlona sie powraca uczucie swedzenia i sciagnietej skory) co lepsze najbardziej odczuwam to na nogach i rekach

helpppp
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować

Edytowane przez kotekk81
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:01
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:19   #4146
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ooo..nie wiedziałam, no i jaka jest Twoja opinia o te szkole?
Jak zaczynałam było rewelacyjnie (szczególnie, że zmieniłam szkołę po 1 roku z UW- bez porównania. Na SWPS super warunki, dostępne książki w bibliotece, ćwiczenia były ćwiczeniami a nie wygłaszaniem referatów przez studentów jak na UW itd.). Było mnóstwo świetnych wykładowców, dbano o studentów i czuć było poziom zajęć. Potem z biegiem lat pogarszał się stosunek uczelni do studentów, część kadry odeszła, zmieniły się władze uczelni, zaczęli rozbudowywać szkołę, otwierać inne kierunki (podobno chcą zostać 1 prywatnym uniwersytetem a do tego potrzebne jest, żeby uczelnia miała ileś tam kierunków) i ciąć koszty na niektóre ćwiczenia zmniejszając liczbę godzin a niektóre całkiem likwidując. Z każdym rokiem tylko czesne wzrastało. Czasem też (na wyższych latach) miałam wrażenie, że coraz więcej jest ludzi, którzy mają podejście zapłaciłem to powinienem wszystko zaliczać bez żadnego wysiłku a i część wykładowców tak robiła. Ogólnie jednak podsumowując 5 lat jestem zadowolona, bo zajęcia były ciekawie prowadzone, trzeba było się zaangażować i wykazać podczas ćwiczeń. Miałam też rewelacyjne zajęcia w szpitalu psychiatrycznym (których się obawiałam), na których psychiatria wchodziła do głowy w praktyce, tzn., na żywych przypadku a nie na suchej teorii książkowej. Na pewno na plus też dostępność do materiałów anglojęzycznych poprzez EBSCO i rozbudowana biblioteka, dostępność lamptów, rzutników w każdej sali jak się zamówiło na zajęcia i niektórzy wykładowcy, którzy niesamowicie angażowali się w zajęcia i bardzo ciekawie potrafili wyłożyć dany temat. W sumie więc polecam

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic bo mam problem ze skora mam taka sucha ze az sie prawie sypie (jak sie podrape np po rece to sie sypie ) pod prysznic mam zel z oliwka i po kapieli stosuje oliwke na mokra skore, poza tym wszelkie nawilzajace balsamy, kremy w ciagu dnia....i nadal sie sype, swedzi mnie wszystko (tylko po balsamowaniu jest super ale jak tylko balsamy wchlona sie powraca uczucie swedzenia i sciagnietej skory) co lepsze najbardziej odczuwam to na nogach i rekach

helpppp
Oliwka często nie pomaga na suchą skórę. Używałaś balsamu z mocznikiem?
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:21   #4147
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość


Haniu, to na prawdę rygor sobie narzuciłaś z tą dietą... Dajecie małej jakieś koperki i inne cuda na kupę?
Mój mąż kupil już 3 rodzaje kropelek. Jedne okazały się od 28 dnia życia, drugie okazały się na biegunkę (głupia farmaceutka na wzdęcia poleciła) , trzecie bardzo polecane- ale nie działają na Małą.

Ona nie płacze nie robi awantur..po prostu nie śpi i kwęka. Więc to nie jest jakiś hardcor.
Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość


Haniu, mi koleżanka poradziła, żebym piła herbatki na laktację (mają koperek, rumianek, melisę, anyż) i od tamtej pory Synek nie miał problemów z robieniem kupek a wcześniej prężył się tak, że aż mu żyła na główce się uwypuklała. Sama nie dawałam mu herbatek dla dzieci, bo zawierają glukozę.
Dzieki ...już wysyłam męża do apteki.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Haniu, no z jednej strony to dla dziecka najlepsze...a z drugiej jak sie męczysz i Ci z tym źle, to nie ma sensu. Ale Ty maz chyba do tego stosunek na razie jakby obojętny - przynajmniej tak wnioskuję z Twojej wypowiedzi

Jak będziesz miała, to pokaż jeszcze jakieś zdjęcia Mani
Właśnie te 3 miesiące się pomęczę dla jej dobra- bo właśnie jest sens. Później już nie ma.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:23   #4148
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mój mąż kupil już 3 rodzaje kropelek. Jedne okazały się od 28 dnia życia, drugie okazały się na biegunkę (głupia farmaceutka na wzdęcia poleciła) , trzecie bardzo polecane- ale nie działają na Małą.

Ona nie płacze nie robi awantur..po prostu nie śpi i kwęka. Więc to nie jest jakiś hardcor.

Dzieki ...już wysyłam męża do apteki.


Właśnie te 3 miesiące się pomęczę dla jej dobra- bo właśnie jest sens. Później już nie ma.
nie patrz żę od 28 dnia, można od pierwszych dni używać wszystkich tych na wzdęcia (esputicon, infacol itp).

U B. sprawdziła się woda koperkowa(gripe water) Bardzo długo podawałam po każdym posiłku

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...woda-koperkowa
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:27
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:25   #4149
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ja jadlam namietnie udko kuraka z grila tzn z patelni grilowej oczywiscie naprzemiennie z piersia (bleee) i moja ukochana zupe jarzynowa z kasza manna



Asiuk dobrze prawi...polac jej


dlugi czas mialam ten problem (jechalam na czopak ktore guzik dawaly )

dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic bo mam problem ze skora mam taka sucha ze az sie prawie sypie (jak sie podrape np po rece to sie sypie ) pod prysznic mam zel z oliwka i po kapieli stosuje oliwke na mokra skore, poza tym wszelkie nawilzajace balsamy, kremy w ciagu dnia....i nadal sie sype, swedzi mnie wszystko (tylko po balsamowaniu jest super ale jak tylko balsamy wchlona sie powraca uczucie swedzenia i sciagnietej skory) co lepsze najbardziej odczuwam to na nogach i rekach

helpppp
Może powinnaś się przerzucić na kosmetyki dla skóry atopowej, jakieś apteczne mydła, żele i balsamy.
Albo sprawdź tarczycę (poczytaj w necie o objawach niedoczynności i jak stwierdzisz, że do ciebie pasują, to do lekarza)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:32   #4150
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Jak zaczynałam było rewelacyjnie (szczególnie, że zmieniłam szkołę po 1 roku z UW- bez porównania. Na SWPS super warunki, dostępne książki w bibliotece, ćwiczenia były ćwiczeniami a nie wygłaszaniem referatów przez studentów jak na UW itd.). Było mnóstwo świetnych wykładowców, dbano o studentów i czuć było poziom zajęć. Potem z biegiem lat pogarszał się stosunek uczelni do studentów, część kadry odeszła, zmieniły się władze uczelni, zaczęli rozbudowywać szkołę, otwierać inne kierunki (podobno chcą zostać 1 prywatnym uniwersytetem a do tego potrzebne jest, żeby uczelnia miała ileś tam kierunków) i ciąć koszty na niektóre ćwiczenia zmniejszając liczbę godzin a niektóre całkiem likwidując. Z każdym rokiem tylko czesne wzrastało. Czasem też (na wyższych latach) miałam wrażenie, że coraz więcej jest ludzi, którzy mają podejście zapłaciłem to powinienem wszystko zaliczać bez żadnego wysiłku a i część wykładowców tak robiła. Ogólnie jednak podsumowując 5 lat jestem zadowolona, bo zajęcia były ciekawie prowadzone, trzeba było się zaangażować i wykazać podczas ćwiczeń. Miałam też rewelacyjne zajęcia w szpitalu psychiatrycznym (których się obawiałam), na których psychiatria wchodziła do głowy w praktyce, tzn., na żywych przypadku a nie na suchej teorii książkowej. Na pewno na plus też dostępność do materiałów anglojęzycznych poprzez EBSCO i rozbudowana biblioteka, dostępność lamptów, rzutników w każdej sali jak się zamówiło na zajęcia i niektórzy wykładowcy, którzy niesamowicie angażowali się w zajęcia i bardzo ciekawie potrafili wyłożyć dany temat. W sumie więc polecam
Dzięki za opinię.
Oddział katowicki jest nowiutki, ma dobrą opinię na prawdę, lepszą niż UŚ ostatnio. Wykładowcy są w porządku i właśnie podoba mi się, że nie ma jednak podejścia 'płacę to wymagam'. Tzn niektórzy mają, ale nic to nie daje

Też są fajni wykładowcy, z bardzo zaangażowanym podejściem...
I faktycznie dużo podejścia takiego praktycznego. Jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mój mąż kupil już 3 rodzaje kropelek. Jedne okazały się od 28 dnia życia, drugie okazały się na biegunkę (głupia farmaceutka na wzdęcia poleciła) , trzecie bardzo polecane- ale nie działają na Małą.

Ona nie płacze nie robi awantur..po prostu nie śpi i kwęka. Więc to nie jest jakiś hardcor.

Dzieki ...już wysyłam męża do apteki.

Właśnie te 3 miesiące się pomęczę dla jej dobra- bo właśnie jest sens. Później już nie ma.
Haniu, sens jest dłużej, jesli patrzeć tylko na dobro dziecka. Ale tu chodzi też o Ciebie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:33   #4151
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Butter : to tak trochę jest, że trzeba powalczyć ze stereotypem..że studia zaoczne to pseudostudia, i że jeśli nie jest to uczelnia pokroju UJ np to to znaczy, że nie trzeba nic tam robić..
Ja poszłam na AK tylko dlatego, że nie ma w Krakowie innej zaocznej psychologii, a ja ze wzgl. na zdrowie nie mogę inaczej.
I przykro, że mogę być oceniana przez pryzmat papierka jako ktoś gorszy.
Psycho jest na AK dopiero od 3 lat. Waidomo, że sa kierunki łatwiejsze i trudniejsze na każdej uczelni, akurat psychologia ma raczej dobrą opinię, wypytałam dobrze koleżankę która jest na Dziennych (zdolniacha, ma stypendium naukowe ) czy jest tak jak mówią, że płatna = zła. Ale okazuje się, że sporo kadry z UJ i innych, program nauczania niemal taki sam. I też zmieniłam zdanie co do zaocznych - trzeba mieć masę motywacji i chęci, żeby dać radę, bo mnóstwo pracy zostaje do domu.

A pozostałe dziewczyny - macie jakieś stanie na temat studiów zaocznych ws dzienne, uczelni Państwowych i Niepublicznych??
Tak wychodzi, że to moja wymiana opinii z Buter, zapraszam do rozmowy.

Haniu - wyobrażam sobie, że musisz cierpieć nieco, z Ciebie przecież kulinarny mistrz
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:42   #4152
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

emilka, gratuluję pierwszego dnia diety i 3mam kciuki za efekty! w związku ze zbliżającą się wiosną ja również odczuwam większy przypływ energii do walki o brzuch, a i muszę się w końcu zapisać do fryzjera.

o diecie karmieniowej się nie wypowiem, wiem tylko, że moja znajoma miała bardzo ograniczony jadłospis i mówiła, że jak się karmi to praktycznie nic nie wolno

haniu, miło czytać twoje posty, masz jakiś taki wewnętrzny spokój w sobie

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic bo mam problem ze skora mam taka sucha ze az sie prawie sypie (jak sie podrape np po rece to sie sypie ) pod prysznic mam zel z oliwka i po kapieli stosuje oliwke na mokra skore, poza tym wszelkie nawilzajace balsamy, kremy w ciagu dnia....i nadal sie sype, swedzi mnie wszystko (tylko po balsamowaniu jest super ale jak tylko balsamy wchlona sie powraca uczucie swedzenia i sciagnietej skory) co lepsze najbardziej odczuwam to na nogach i rekach helpppp
1. rezygnacja z oliwki i balsamów drogeryjnych
2. rezygnacja z długich kąpieli, zakup delikatnego żelu pod prysznic (najlepiej apteczny)
3. coś na nawilżanie wewnętrzne (ja brałam capivit hydrocontrol)
4. najważniejsze - dobry balsam (u mnie sprawdził się np. Atopra, zawsze starałam się kupować któryś z tańszych)

No, a jak skóra dojdzie do ładu to możesz spróbować z tym balsamem Garniera: http://imworld.aufeminin.com/dossier...1-112556_L.jpg (póki co to jedyny, który dobrze się sprawdza na mojej skórze). Czasami najdzie mnie ochota na zakup czegoś innego, co zawsze kończy się suchą skórą i potulnym powrotem do Garniera. Ostatnio jednak (z racji wiosny i tego, że skóra nie będzie już narażona na mrozy) zakupiłam masło do ciała - niesamowity zapach czekolady, skóra jest miękka, no, ale jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić, czy nie obniży mi nawilżenia skóry.

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:43
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:21   #4153
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
nie patrz żę od 28 dnia, można od pierwszych dni używać wszystkich tych na wzdęcia (esputicon, infacol itp).

U B. sprawdziła się woda koperkowa(gripe water) Bardzo długo podawałam po każdym posiłku

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...woda-koperkowa
heh..widzisz ja to też mówię mężowi- ale dla niego co napisane na ulotce to świętość.



Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
o diecie karmieniowej się nie wypowiem, wiem tylko, że moja znajoma miała bardzo ograniczony jadłospis i mówiła, że jak się karmi to praktycznie nic nie wolno

haniu, miło czytać twoje posty, masz jakiś taki wewnętrzny spokój w sobie

Dziękuję
Z tą dietą to jest saigon..bo niby można wszytsko co zdrowe..z wyjątkami. Z drugiej strony co i rusz ktoś mi mówi - nie jedz jabłek, nie jedza banana, nie jedz mleka, odstaw nabiał- oszaleć można. A mój mąż tegpo słucha i się nakręca- teraz twierdzi że te wzdęcia to na pewno od jogurtu nat i powinnam przestac jeść.
A za miesiąc będę miał wszystkie zęby do wymiany z powodu braku wapnia Po moim trupie


Kotku myj się jak bobasek w oliatum albo emolium. Moja mama ma problemy z bardzo suchą skóra tylko to przyniosło efekty

Mania - dzień 10. W ulubionej pozycji na spaidermena
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mery.jpg (104,6 KB, 68 załadowań)
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:35   #4154
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Haniu, cudna Mania Na pierwszy rzut oka wygląda na spokojne dziecko Słodziak
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:44   #4155
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, cudna Mania Na pierwszy rzut oka wygląda na spokojne dziecko Słodziak
Jest bardzo spokojna Taka jakaś zrównoważona , cichutka i słodziutka
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:54   #4156
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jest bardzo spokojna Taka jakaś zrównoważona , cichutka i słodziutka
Czy to aby na pewno Wasze dziecko? Hehe.. z opisu nie pasuje
Ale fakt jest taki, że jest słodziakiem
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2012-03-13 o 13:01
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:14   #4157
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Czy to aby na pewno Wasze dziecko? Hehe.. z opisu nie pasuje
Ale fakt jest taki, że jest słodziakiem
z wyglądu jest ewidentnie do nas podobna No i byłam świadkiem jak mi wyskoczyła z pomiędzy nóg
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:28   #4158
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Haha
Piękna
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:41   #4159
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Mania bez czapeczki równie śliczna, trochę z niej łysek

haniu, a taki krem marchewkowy, co robiła butter, to byś chyba mogła, co nie? mi bardzo posmakował, zresztą musiałam zrobić drugi raz, bo pierwszą partię zjadłam w całości sama i TŻ nie zdążył spróbować
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:04   #4160
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Oliwka często nie pomaga na suchą skórę. Używałaś balsamu z mocznikiem?
takiego balsamu jeszcze nie testowalam

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Może powinnaś się przerzucić na kosmetyki dla skóry atopowej, jakieś apteczne mydła, żele i balsamy.
Albo sprawdź tarczycę (poczytaj w necie o objawach niedoczynności i jak stwierdzisz, że do ciebie pasują, to do lekarza)
do endokrynologa ide na poczatku maja mialam niedoczynnosc tarczycy przez wiele lat i obawiam sie ze wrocilo.....

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
1. rezygnacja z oliwki i balsamów drogeryjnych
2. rezygnacja z długich kąpieli, zakup delikatnego żelu pod prysznic (najlepiej apteczny)
3. coś na nawilżanie wewnętrzne (ja brałam capivit hydrocontrol)
4. najważniejsze - dobry balsam (u mnie sprawdził się np. Atopra, zawsze starałam się kupować któryś z tańszych)

No, a jak skóra dojdzie do ładu to możesz spróbować z tym balsamem Garniera: http://imworld.aufeminin.com/dossier...1-112556_L.jpg (póki co to jedyny, który dobrze się sprawdza na mojej skórze). Czasami najdzie mnie ochota na zakup czegoś innego, co zawsze kończy się suchą skórą i potulnym powrotem do Garniera. Ostatnio jednak (z racji wiosny i tego, że skóra nie będzie już narażona na mrozy) zakupiłam masło do ciała - niesamowity zapach czekolady, skóra jest miękka, no, ale jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić, czy nie obniży mi nawilżenia skóry.

zanotowalam wszystkie propozycje i bede testowac....kapieli nie biore bo mamy prysznic (zreszta nie da sie za dlugo stac pod prysznicem bo nam junkers gasnie )
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Kotku myj się jak bobasek w oliatum albo emolium. Moja mama ma problemy z bardzo suchą skóra tylko to przyniosło efekty


mam jeszcze emolium i chyba dzis sie tym NATRE

Mania - dzień 10. W ulubionej pozycji na spaidermena

haha coz za poza

sliczna Maniutka i zauwazylam podobienstwo do Ciebie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:01   #4161
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Mania bez czapeczki równie śliczna, trochę z niej łysek

haniu, a taki krem marchewkowy, co robiła butter, to byś chyba mogła, co nie? mi bardzo posmakował, zresztą musiałam zrobić drugi raz, bo pierwszą partię zjadłam w całości sama i TŻ nie zdążył spróbować
marchwiowy moge, jak najbardziej.


Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość

haha coz za poza

sliczna Maniutka i zauwazylam podobienstwo do Ciebie


jak sie urodziła była podobna do tatusia ..ale z kazdym dniem nastepuje zmiana wygladu w kierunku mamusi
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:30   #4162
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za mobilizację.

Jeśli odkurzasz i zmywasz codziennie, to chyba nie mamy podobnych charakterów Żartuję, oczywiście.

Za serio??? Już miałam taki temat na dzieciowym wątku, wyszłam na ostatniego brudasa

A tak a propos - jak często sprzątacie (mycie łazienki, podłogi, odkurzanie, starcie kurzy itp)? Zrezygnowaliśmy z pani od sprzątania, dla oszczędności, i jakoś dajemy radę ogarniać wszystko, ale jednak tylko raz w tygodniu wszystko z wyżej wymienionych (pani tez sprzątała raz w tygodniu).
Odkurzanie, starcie kurzy ok.dwa razy w tygodniu.Kurz na czarnym stoliku codziennie Większe sprzątanie podłogi itp.w sobotę

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Że tak sobie zmienię temat - macie jakies doświadczenie w kwestii makijażu pernamentnego?
Mam na myśli kreskę na górnej powiece. Co o tym sądzicie?
Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
pomijając efekt, ja bym się po prostu bała i nie zdecydowałabym się nawet za darmo u super specjalistki
Dzisiaj przyjrzałam się Pani w pracy, która ma makijaż permanentny i:

-brwi wyglądają nienaturalnie (teraz podobno jest nowsza metoda pojedynczych włosków-ona ma starą), nie podobają mi się
-kreski na oczach tragedia cienkie (ale muszę przyznać, ze kolor nie wypłowiał), a na dolnej powiece kompletnie jej nie pasują.Ma za małe oczy.Nie mam pojęcia co za specjalistka jej to zrobiła.
- Usta nie mam zdania.Kontur jest już na tyle delikatny, ze prawie nie widać

To Pani przed 50-tką i twierdzi, że to bardzo wygodne, bo praktycznie nie musi się malować, ale jeśli już to tylko zdecydowałabym się na brwi.

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
O boże co za historia!! To ja chyba podziękuje..Kusiła mnie kreska na oku latem bez wysiłku, malowania się, taka niezmazywana...
Ale chyba faktycznie szkoda zachodu..

Zdałam BPZ! Co prawda jedyna trója z egzaminu, ale ja i tak ją kocham!<3 (bo poprawa bylaby ustna - katastrofa )
gratuluję

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Pierwszy dzień na diecie za mną. Czuję się świetnie. Mam mega motywację i wszystko na razie idzie gładko (co nie było oczywiste po moich ostatnich kalorycznych jadłospisach). Oby tak dalej.
też muszę się trochę ustawić do pionu
Dzisiaj idziemy z koleżanką pochodzić z kijkami

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Będzie Ci łatwiej wraz ze wzrostem temeratury za oknem

Ja jestem 11 dnień na diecie matki karmiącej i non stop myślę o jedzeniu. Mam dość kurczaka z marchewką , kanapek z dzemem i musu jabłkowego...kombinuję co by tu ugotować coby nie paśc z głodu..i monotonii.
W związku z tym własnie piekę ciasteczka owsiane. Tak mi pachną że chyba zjem całą blachę do godz. 15
Ależ ty będziesz mega laska po takiej diecie

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dla mnie I faza o tyle jest ciężka, że mam problem ze śniadaniami, żadne finezyjne omlety nie wchodzą w grę.

Konsekwentne odstępstwo mam jedno: raz dziennie jedna kawa z jedną łyżeczką cukru i odrobiną mleka. Tak też robiłam ostatnio i nie przeszkodziło mi to schudnąć prawie 7 kg.

Innych odstępstw nie robię i jak już się zawezmę, to nie grzeszę. Czyli zupełne odstawienie alkoholu, przekąsek jakichkolwiek. Myślę, że dam radę.

Co do nieumiejętności odraczania gratyfikacji - w zasadzie jest mi to bliskie. Ale tłumaczę sobie, że jak się zajmę czym innym, to dwa tygodnie szybko miną i będzie NA PEWNO wyraźny spadek wagi
Emi zrezygnuj z cukru całkowicie Mi na początku kawa nie smakowała (a piłam czarną bez cukru), ale gwarantuję ci, że się przyzwyczaisz i na zawsze dostawisz cukier Nawet bez diety będzie to miało dobry wpływ na figurę

Też jestem pewna, że nawet z tą łyżeczką w kawie schudniesz


Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ja jadlam namietnie udko kuraka z grila tzn z patelni grilowej oczywiscie naprzemiennie z piersia (bleee) i moja ukochana zupe jarzynowa z kasza manna



Asiuk dobrze prawi...polac jej


dlugi czas mialam ten problem (jechalam na czopak ktore guzik dawaly )

dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic bo mam problem ze skora mam taka sucha ze az sie prawie sypie (jak sie podrape np po rece to sie sypie ) pod prysznic mam zel z oliwka i po kapieli stosuje oliwke na mokra skore, poza tym wszelkie nawilzajace balsamy, kremy w ciagu dnia....i nadal sie sype, swedzi mnie wszystko (tylko po balsamowaniu jest super ale jak tylko balsamy wchlona sie powraca uczucie swedzenia i sciagnietej skory) co lepsze najbardziej odczuwam to na nogach i rekach

helpppp
O matko!ja ci nie poradzę, ale tak jak ktoś pisał to może być związane z tarczycą lub cukrzycą. Nawet ostatnio czytałam na wp

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Butter : to tak trochę jest, że trzeba powalczyć ze stereotypem..że studia zaoczne to pseudostudia, i że jeśli nie jest to uczelnia pokroju UJ np to to znaczy, że nie trzeba nic tam robić..
Ja poszłam na AK tylko dlatego, że nie ma w Krakowie innej zaocznej psychologii, a ja ze wzgl. na zdrowie nie mogę inaczej.
I przykro, że mogę być oceniana przez pryzmat papierka jako ktoś gorszy.
Psycho jest na AK dopiero od 3 lat. Waidomo, że sa kierunki łatwiejsze i trudniejsze na każdej uczelni, akurat psychologia ma raczej dobrą opinię, wypytałam dobrze koleżankę która jest na Dziennych (zdolniacha, ma stypendium naukowe ) czy jest tak jak mówią, że płatna = zła. Ale okazuje się, że sporo kadry z UJ i innych, program nauczania niemal taki sam. I też zmieniłam zdanie co do zaocznych - trzeba mieć masę motywacji i chęci, żeby dać radę, bo mnóstwo pracy zostaje do domu.

A pozostałe dziewczyny - macie jakieś stanie na temat studiów zaocznych ws dzienne, uczelni Państwowych i Niepublicznych??
Tak wychodzi, że to moja wymiana opinii z Buter, zapraszam do rozmowy.


Haniu - wyobrażam sobie, że musisz cierpieć nieco, z Ciebie przecież kulinarny mistrz
Ja jestem nieobiektywna, bo sama studiowałam zaocznie (na uczelni państwowej-politechnice). Byłam swego czasu na paru rozmowach i nigdy nikt mi ni dał odczuć, że zaoczne są gorsze (choć znam tą opinię)-piszę o potencjalnych pracodawcach. Co więcej. Jeżeli studiowałabym dziennie nie miałabym możliwości w moim wieku mieć 9 lat stażu pracy (na cały etat, stanowiska biurowe/finansowe) oraz wyższego wykształcenia.A tego oczekują pracodawcy.Zerkają na szkoły, a skupiają się na doświadczeniu zawodowym, nabytych umiejętnościach, ew.dodatkowych specjalistycznych kursach, certyfikatach itp.
Piszę o moich doświadczeniach w poszukiwaniu pracy.Nie twierdzę, że wszędzie jest tak samo

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
heh..widzisz ja to też mówię mężowi- ale dla niego co napisane na ulotce to świętość.

Dziękuję
Z tą dietą to jest saigon..bo niby można wszytsko co zdrowe..z wyjątkami. Z drugiej strony co i rusz ktoś mi mówi - nie jedz jabłek, nie jedza banana, nie jedz mleka, odstaw nabiał- oszaleć można. A mój mąż tegpo słucha i się nakręca- teraz twierdzi że te wzdęcia to na pewno od jogurtu nat i powinnam przestac jeść.
A za miesiąc będę miał wszystkie zęby do wymiany z powodu braku wapnia Po moim trupie


Kotku myj się jak bobasek w oliatum albo emolium. Moja mama ma problemy z bardzo suchą skóra tylko to przyniosło efekty

Mania - dzień 10. W ulubionej pozycji na spaidermena
śliczna
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:01   #4163
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość


też muszę się trochę ustawić do pionu
Dzisiaj idziemy z koleżanką pochodzić z kijkami





Emi zrezygnuj z cukru całkowicie Mi na początku kawa nie smakowała (a piłam czarną bez cukru), ale gwarantuję ci, że się przyzwyczaisz i na zawsze dostawisz cukier Nawet bez diety będzie to miało dobry wpływ na figurę

Też jestem pewna, że nawet z tą łyżeczką w kawie schudniesz
Ja właśnie czekam na cynk od koleżanki i albo wspólny spacer, albo idę biegać.

Dziewczyny na wątku o SB też mnie ustawiły jeśli chodzi o cukier, więc może spróbuję i w kawie z cukru zrezygnować. Herbatę piję bez, co kiedyś również wydawało się niemożliwe.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Marysia cudna
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 20:06   #4164
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Ależ ty będziesz mega laska po takiej diecie
Emi zrezygnuj z cukru całkowicie Mi na początku kawa nie smakowała (a piłam czarną bez cukru), ale gwarantuję ci, że się przyzwyczaisz i na zawsze dostawisz cukier Nawet bez diety będzie to miało dobry wpływ na figurę

Też jestem pewna, że nawet z tą łyżeczką w kawie schudniesz

śliczna
Już jestem Wystarczy tylko brzuchy poćwiczyć i będzie lepiej jak przed ciążą..ale nie wiem czy juz mogę. Chyba nie. Poczekam jeszcze z 2 tyg.
Teraz to ja raczej muszę walczyć o to żeby mnie nie wysuszyło na amen.
..a mogłam jeść więcej czekolady

Też uważam że można dac radę bez tego cukru. W porównaniu z resztą diety to małe wyrzeczenie..kwestia kilku dni i kawa z cukrem okaże się ulipkiem nie do wypicia.

Ja w ogóle się dziwię jak można słodzić kawę z mlekiem- przecież mleko jest słodkie po co jeszcze cukier. No ale ja nie słodzę od dziecka
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:26   #4165
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Emi zrezygnuj z cukru całkowicie Mi na początku kawa nie smakowała (a piłam czarną bez cukru), ale gwarantuję ci, że się przyzwyczaisz i na zawsze dostawisz cukier Nawet bez diety będzie to miało dobry wpływ na figurę
Ja od dluzszego czasu chce zrezygnowac z cukru i nie moge sie przyzwyczaic, pije od dluzszego czasu nieslodzona herbate i tak jak mi nie smakowala na poczatku, tak teraz nie moge przelknac. Obrzydliwa czarna herbata, a musze napisac ze pije herbate z wysokiej polki... U mnie nie sprawdza sie teoria, ze mozna sie przyzwyczaic ale kawy bez cukru nie tknę.
U mnie nie dziala tez teoria, ze jak sie kilka tygodni intensywnie pocwiczy, to wejdzie to w krew i latwiej sie bedzie codziennie cwiczylo. Bzdura!
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość

dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic bo mam problem ze skora mam taka sucha ze az sie prawie sypie (jak sie podrape np po rece to sie sypie ) pod prysznic mam zel z oliwka i po kapieli stosuje oliwke na mokra skore, poza tym wszelkie nawilzajace balsamy, kremy w ciagu dnia....i nadal sie sype, swedzi mnie wszystko (tylko po balsamowaniu jest super ale jak tylko balsamy wchlona sie powraca uczucie swedzenia i sciagnietej skory) co lepsze najbardziej odczuwam to na nogach i rekach

helpppp
Polecam absolutnie bezkonkurencyjny Cetapil dermoprotektor, apteczny balsam.. na wszystko, przesuszenie, azs, łzs, luszczyce, zapalenie mieszkow... Odkad uzylam 1 raz, nigdy nie wrocilam do zadneg balsamu drogeryjnego, wyleczyl mi zapalenie mieszkow wlosowych w kilka dni, a wczesniej mialam te przypadlosc na udach od lat, nic nie pomagalo.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:02   #4166
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na cynk od koleżanki i albo wspólny spacer, albo idę biegać.

Dziewczyny na wątku o SB też mnie ustawiły jeśli chodzi o cukier, więc może spróbuję i w kawie z cukru zrezygnować. Herbatę piję bez, co kiedyś również wydawało się niemożliwe.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Marysia cudna
Byłam
Dasz radę.Chociaż spróbuj

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Już jestem Wystarczy tylko brzuchy poćwiczyć i będzie lepiej jak przed ciążą..ale nie wiem czy juz mogę. Chyba nie. Poczekam jeszcze z 2 tyg.
Teraz to ja raczej muszę walczyć o to żeby mnie nie wysuszyło na amen.
..a mogłam jeść więcej czekolady

Też uważam że można dac radę bez tego cukru. W porównaniu z resztą diety to małe wyrzeczenie..kwestia kilku dni i kawa z cukrem okaże się ulipkiem nie do wypicia.

Ja w ogóle się dziwię jak można słodzić kawę z mlekiem- przecież mleko jest słodkie po co jeszcze cukier. No ale ja nie słodzę od dziecka
Wprawdzie nie rodziłam, ale z tego co się orientuję to zdecydowanie za szybko na brzuszki. Jesteś wysportowana, więc będzie dobrze

Oj przy takiej diecie strasznie szybko się chudnie.Faktycznie możesz zlecieć na wagę piórkową

Ja 4 lata temu słodziłam 2 łyżeczki teraz nie wypiję kawy nawet z kroplą syropu

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja od dluzszego czasu chce zrezygnowac z cukru i nie moge sie przyzwyczaic, pije od dluzszego czasu nieslodzona herbate i tak jak mi nie smakowala na poczatku, tak teraz nie moge przelknac. Obrzydliwa czarna herbata, a musze napisac ze pije herbate z wysokiej polki... U mnie nie sprawdza sie teoria, ze mozna sie przyzwyczaic ale kawy bez cukru nie tknę.
U mnie nie dziala tez teoria, ze jak sie kilka tygodni intensywnie pocwiczy, to wejdzie to w krew i latwiej sie bedzie codziennie cwiczylo. Bzdura!

Polecam absolutnie bezkonkurencyjny Cetapil dermoprotektor, apteczny balsam.. na wszystko, przesuszenie, azs, łzs, luszczyce, zapalenie mieszkow... Odkad uzylam 1 raz, nigdy nie wrocilam do zadneg balsamu drogeryjnego, wyleczyl mi zapalenie mieszkow wlosowych w kilka dni, a wczesniej mialam te przypadlosc na udach od lat, nic nie pomagalo.
Nocko w takim razie jesteś wyjątkiem
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:53   #4167
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

haniu fajna ta Twoja mała już ma 10 dni szok!
Kup normalne zioła w aptece -koper, zaparz herbatkę, wypij i sprawdź czy nie masz reakcji uczuleniowej. Nakarm małą, i zobacz jak to przyjęła. Możesz jej podać do wypicia niewielkie ilości tej herbatki U nas pomagało, tylko nie wolno za długo stosować (na opakowaniu wszystko jest napisane).
Po 1 miesiącu dawałam espumisan - rewelacyjnie działał. Spróbuj jej też dawać wodę do picia, mimo że podobno dzieci na cycu się nie dopaja, to może pomóc na kupencje

Co do ćwiczeń nie szalej, na brzuszki za wcześnie
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 06:05   #4168
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Polecam absolutnie bezkonkurencyjny Cetapil dermoprotektor, apteczny balsam.. na wszystko, przesuszenie, azs, łzs, luszczyce, zapalenie mieszkow... Odkad uzylam 1 raz, nigdy nie wrocilam do zadneg balsamu drogeryjnego, wyleczyl mi zapalenie mieszkow wlosowych w kilka dni, a wczesniej mialam te przypadlosc na udach od lat, nic nie pomagalo.
Moje dziecko dostało od dermatologa Cetaphil i rzeczywiście świetnie nawilża jego wysuszone miejsca na ciele.

[B]Hania[/B,] daj sobie 6 tygodni, żeby organizm się zregenerował (nawet jeśli czujesz się rewelacyjnie) i poczekaj z tymi brzuszkami.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 07:54   #4169
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Dostałam wczoraj w prezencie ekspres do kawy, co prawda na kapsułki, ale jestem zdziwiona, że kawa taka dobra i że tak porządnie spienia mleko.
Mam jeden wydatek z głowy na razie

Za tydzień zaczynamy się powoli przeprowadzać.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
do endokrynologa ide na poczatku maja mialam niedoczynnosc tarczycy przez wiele lat i obawiam sie ze wrocilo.....
Wydawało mi się, że jak ktoś ma niedoczynność, to to raczej przypadłość na całe życie jest.
A niedoczynność = przesuszona skóra. Trzeba po prostu dużo pić i porządnie się nawilżać (regularnie).

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja od dluzszego czasu chce zrezygnowac z cukru i nie moge sie przyzwyczaic, pije od dluzszego czasu nieslodzona herbate i tak jak mi nie smakowala na poczatku, tak teraz nie moge przelknac. Obrzydliwa czarna herbata, a musze napisac ze pije herbate z wysokiej polki... U mnie nie sprawdza sie teoria, ze mozna sie przyzwyczaic ale kawy bez cukru nie tknę.
U mnie nie dziala tez teoria, ze jak sie kilka tygodni intensywnie pocwiczy, to wejdzie to w krew i latwiej sie bedzie codziennie cwiczylo. Bzdura!

Polecam absolutnie bezkonkurencyjny Cetapil dermoprotektor, apteczny balsam.. na wszystko, przesuszenie, azs, łzs, luszczyce, zapalenie mieszkow... Odkad uzylam 1 raz, nigdy nie wrocilam do zadneg balsamu drogeryjnego, wyleczyl mi zapalenie mieszkow wlosowych w kilka dni, a wczesniej mialam te przypadlosc na udach od lat, nic nie pomagalo.
ten cetapil zrobił mi kiedyś masakrę z twarzy (też mi lekarz zalecił), pozbyłam się go a mogłam zużyć na ciało.
Ja polecam balsam SVR Xerial z mocznikiem - super ratuje suchą skórę
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:15   #4170
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć.
Misku, ekspres, fajny prezent.
A gdzie się przeprowadzacie?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.