wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 08:38   #4411
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
butter, komu jak komu, ale psychologowi nazwa insanity powinna przypaść do gustu dobrze, że usg nic nie wykazało, a miałaś robione rtg?skoro bóle mogą być od kręgosłupa, to warto byłoby się sfotografować

co do Bona - niezły numer wam wykręcił! nie dziwie się, że się zestresowałaś
a jak po Bona przyjechaliście, to ucieszył się z odwiedzin?
mojej mamy koleżance uciekły psy (syn nie wiedział, że psy są spuszczone i zostawił otwartą furtkę). Szukali je wszędzie, prosili znajomych, żeby też popytali ludzi. W końcu, po kilkudniowych poszukiwaniach okazało się, że psy przygarnęła jakaś kobieta na wsi. Uradowani pojechali po nie, a psy w ogóle nie ucieszyły się z odnalezienia, aż się ta kobieta upewniała, czy to na pewno ich, bo się nie cieszą

-
No nie, gdyby się nazywały ćwiczenia sanity, to by się dobrze kojarzyły hihi...

Wiesz co, Bono się nie tyle cieszył, co jak zobaczył mojego tatę, który po niego polazł, to z psa o wysokości 60 cm w kłębie, zrobił się psem 30 cm (zawsze się tak zachowuje, jak wie, że źle zrobił ) Potulnie wsunął łeb w obrożę, czego nie cierpi i poszedł maluśki przy nodze do domu...grzeczny, jak nigdy. Hehe... więc nikt nie miałby wątpliwości, że to nasz pies...chociaż jego reakcja nie była euforyczna
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:53   #4412
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Domyślam się!
Moi rodzice byli zestresowani, jak im żółw wypadł z balkonu i spędził noc na działce, a co dopiero przy dużym przytulasie-domowniku!

Budująca postawa przyjaciół Super!

Kurcze mi brakuje przyjaciół blisko mnie... Wszyscy są teraz tak daleko...
ja mam tak samo, do każdego po kilkaset kilometrów.


Lekko się wczoraj załamałam, bo pojechaliśmy pierwszy raz do nowego mieszkania, które już jest puste i bez właścicielki. No i po dokładnym przyjrzeniu się wyszło, że jest dość mocno zapuszczone, mimo że nie jest stare. Po prostu ktoś tam w ogóle chyba nie sprzątał.
Jak znacie jakieś super mocne środki, które możecie polecić, to byłabym chętna. Muszę kupić długie rękawice i jakąś mocną chemię. Biorę piątek wolny na doszorowanie tego syfu, póki jeszcze jest tam pusto
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:53   #4413
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Poemi, bardzo ładna sukienka! A buty, to te, które masz na zdjęciu?
Pamiętam, że kiedyś wklejałaś tu buty zaręczynowe z "Seksu w wielkim mieście"


Dziś czuję się kiepsko. Okropnie boli mnie gardło, jestem osłabiona i nic mi się nie chce. TŻ tak samo... tylko ma jeszcze kaszel i stan podgorączkowy Super.
Dzięki . Tak, te buty. Okropne problemy miałam z kupnem butów... W ogóle nie jestem zadowolona z tej kiecy. Jakaś taka gruba jestem, chyba to nie jest fason dla mnie . Buuuu

Ja też się kiepsko czuję, zmęczona jestem, nie wyspałam się... Ostatnio ciągle tak mam
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:55   #4414
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja mam tak samo, do każdego po kilkaset kilometrów.


Lekko się wczoraj załamałam, bo pojechaliśmy pierwszy raz do nowego mieszkania, które już jest puste i bez właścicielki. No i po dokładnym przyjrzeniu się wyszło, że jest dość mocno zapuszczone, mimo że nie jest stare. Po prostu ktoś tam w ogóle chyba nie sprzątał.
Jak znacie jakieś super mocne środki, które możecie polecić, to byłabym chętna. Muszę kupić długie rękawice i jakąś mocną chemię. Biorę piątek wolny na doszorowanie tego syfu, póki jeszcze jest tam pusto
Puste mieszkania zazwyczaj są dość okropne, bo wszystko widać jak na dłoni. Niedoróbki, brud.

Co chcesz czyścić twardą chemią? Plamy na ścianach, meble/sprzęty kuchenne, okna?

Może sprawdzi się ta magiczna gąbka.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:58   #4415
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Puste mieszkania zazwyczaj są dość okropne, bo wszystko widać jak na dłoni. Niedoróbki, brud.

Co chcesz czyścić twardą chemią? Plamy na ścianach, meble/sprzęty kuchenne, okna?

Może sprawdzi się ta magiczna gąbka.
Ściany nie, bo tż już kupił farby do malowania. Okna, drzwi, łazienka, kuchnia - wszystko muszę wyszorować.
W domu używam cif, jakieś płyny w sprayu - normalny kaliber, ale tu chyba potrzebuję czegoś mocniejszego
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:59   #4416
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Dzięki . Tak, te buty. Okropne problemy miałam z kupnem butów... W ogóle nie jestem zadowolona z tej kiecy. Jakaś taka gruba jestem, chyba to nie jest fason dla mnie . Buuuu

Ja też się kiepsko czuję, zmęczona jestem, nie wyspałam się... Ostatnio ciągle tak mam
Wyglądasz bardzo ładnie, jesteś szczupła, więc pasuje Ci taka biodrowa bufka, nie sprawia, że jesteś gruba. Poza tym wyobraź sobie siebie z dodatkami, kwiatami, makijażem. Będzie pięknie.
Co planujesz zrobić z włosami?

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Ściany nie, bo tż już kupił farby do malowania. Okna, drzwi, łazienka, kuchnia - wszystko muszę wyszorować.
W domu używam cif, jakieś płyny w sprayu - normalny kaliber, ale tu chyba potrzebuję czegoś mocniejszego
Ja nie jestem zwolenniczką profesjonalnej chemii do czyszczenia, uważam, że cif i psikacze + woda z płynem spokojnie sobie poradzą z większością zabrudzeń, nie szalałabym ze środkami, raczej z przyborami: dobrymi gąbkami, ścierkami, ściągaczkami do okien.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:02   #4417
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Ja nie jestem zwolenniczką profesjonalnej chemii do czyszczenia, uważam, że cif i psikacze + woda z płynem spokojnie sobie poradzą z większością zabrudzeń, nie szalałabym ze środkami, raczej z przyborami: dobrymi gąbkami, ścierkami, ściągaczkami do okien.[/QUOTE]

Ja niekoniecznie myślę o chemii profesjonalnej, ale o skutecznej po prostu. Nieraz są jakieś perełki, o których się nie wie.
Ja np. znam taki płyn do toalet - wc sansed się nazywa, działa super na białe fugi. Wystarczy polać nim fugi i potem lekko poczyścić szczoteczką i są naprawdę białe. Myślałam, że może wy też macie jakieś patenty.

Zawsze mogę zalać wszystko płynem z chlorem, typu jakiś domestos i potem czyścić i wywietrzyć, zanim zawieziemy tam rzeczy
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 09:05   #4418
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Domyślam się!
Moi rodzice byli zestresowani, jak im żółw wypadł z balkonu i spędził noc na działce, a co dopiero przy dużym przytulasie-domowniku!

Budująca postawa przyjaciół Super!

Kurcze mi brakuje przyjaciół blisko mnie... Wszyscy są teraz tak daleko...
Żółw spadł z balkonu? O matko... To się nie dziwię, że się zestresowali.

A czemu daleko? To przykre faktycznie... dobrze mieć kogoś blisko ...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:06   #4419
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Wyglądasz bardzo ładnie, jesteś szczupła, więc pasuje Ci taka biodrowa bufka, nie sprawia, że jesteś gruba. Poza tym wyobraź sobie siebie z dodatkami, kwiatami, makijażem. Będzie pięknie.
Co planujesz zrobić z włosami?
Dzięki, ale mam same wątpliwości . Już jest za mało czasu by skombinować coś innego... Włosy upnę na czubku głowy w jakiś prosty kok. Prawdopodobnie... No i woalka.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:13   #4420
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Ja niekoniecznie myślę o chemii profesjonalnej, ale o skutecznej po prostu. Nieraz są jakieś perełki, o których się nie wie.
Ja np. znam taki płyn do toalet - wc sansed się nazywa, działa super na białe fugi. Wystarczy polać nim fugi i potem lekko poczyścić szczoteczką i są naprawdę białe. Myślałam, że może wy też macie jakieś patenty.

Zawsze mogę zalać wszystko płynem z chlorem, typu jakiś domestos i potem czyścić i wywietrzyć, zanim zawieziemy tam rzeczy
Misku, ja jako wielka fanka Lidla mogę Ci śmiało polecić lidlową serię środków czystości W5. Jedynie nie polecam żeli do toalety z tej serii, ale świetnie sprawdza sie mleczko a la Cif oraz wielufunkcyjne mokre ściereczki do mycia, genialny jest spray do piekarnika i w takiej pomarańczowej butki z psikaczem spray do usuwania tłuszczu.
Za to z żeli do toalety świetny jest czarny Domestos.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:14   #4421
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

emilka, nic się zółwiowi nie stało? jak on mógł spaść, przecież zółwie głupie nie są i w przepaść nie idą

miskowa, na pleśń w zlewie (taki brązowy osad na kratce od otworu zlewu) polecam udrażniacz do rur z Lidla
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 09:16   #4422
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

dzieki dziewczyny, skorzystam więc, bo ta chemia lidlowa jest stosunkowo tania.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:26   #4423
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Dzięki, ale mam same wątpliwości . Już jest za mało czasu by skombinować coś innego... Włosy upnę na czubku głowy w jakiś prosty kok. Prawdopodobnie... No i woalka.
Poemi, co Ty gadasz, jaka za gruba. Wyglądasz świetnie.
Właśnie z woalką i prostym kokiem będzie super. Pokaż te buty z bliska.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
emilka, nic się zółwiowi nie stało? jak on mógł spaść, przecież zółwie głupie nie są i w przepaść nie idą

miskowa, na pleśń w zlewie (taki brązowy osad na kratce od otworu zlewu) polecam udrażniacz do rur z Lidla
O tego nie znam, muszę wypróbować.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny, skorzystam więc, bo ta chemia lidlowa jest stosunkowo tania.
Miśku, tylko rękawice obowiązkowo!! Bo te mokre szmatki bardzo niszczą dłonie, paznokcie.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:28   #4424
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Poemi, co Ty gadasz, jaka za gruba. Wyglądasz świetnie.
Właśnie z woalką i prostym kokiem będzie super. Pokaż te buty z bliska.



O tego nie znam, muszę wypróbować.



Miśku, tylko rękawice obowiązkowo!! Bo te mokre szmatki bardzo niszczą dłonie, paznokcie.

wiem, wiem. Ja mam zresztą skórę dość wrażliwą i po 'normalnym' sprzątaniu bez rękawic, czy myciu naczyń mam już podrażnioną i suchą, więc przy takiej 'akcji błysk' tym bardziej.
Zbieram więc siły
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:28   #4425
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość



Ja niekoniecznie myślę o chemii profesjonalnej, ale o skutecznej po prostu. Nieraz są jakieś perełki, o których się nie wie.
Ja np. znam taki płyn do toalet - wc sansed się nazywa, działa super na białe fugi. Wystarczy polać nim fugi i potem lekko poczyścić szczoteczką i są naprawdę białe. Myślałam, że może wy też macie jakieś patenty.

Zawsze mogę zalać wszystko płynem z chlorem, typu jakiś domestos i potem czyścić i wywietrzyć, zanim zawieziemy tam rzeczy
A, myślałam, że chodzi Ci o jakieś super killery

Wizja oblania wszystkiego chlorem brzmi przerażająco

Z moich sprawdzonych środków polecam "Palemkę" do wc i do czyszczenia fug - super wybiela.
Do mycia podłogi płyn Ajax lub Ajax do naczyń rozcieńczony wodą.

No i rewelacyjne są ścierki z mikrofibry, te frotowe i nabłyszczające.

Do udrażniania rur - kret w granulkach, tylko nie można go za długo trzymać w rurach, bo kamienieje i może zatkać rury.
Najlepiej wsypać, zalać wrzątkiem, odczekać do 10 minut i obficie spłukać letnią wodą.

Do ram okiennych (plastikowych) na uporczywy brud najlepszy jest cif i ostra strona gąbki (nie szczoteczka do zębów, bo pryska).

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Żółw spadł z balkonu? O matko... To się nie dziwię, że się zestresowali.

A czemu daleko? To przykre faktycznie... dobrze mieć kogoś blisko ...
To nawet nie są takie kilometry jak u Miśkowej, ale jednak...
Uniemożliwiają nam częste kontakty.
Czemu daleko? Przeprowadzki.

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Dzięki, ale mam same wątpliwości . Już jest za mało czasu by skombinować coś innego... Włosy upnę na czubku głowy w jakiś prosty kok. Prawdopodobnie... No i woalka.
I fajnie Woalka to świetny pomysł
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:30   #4426
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Dzięki, ale mam same wątpliwości . Już jest za mało czasu by skombinować coś innego... Włosy upnę na czubku głowy w jakiś prosty kok. Prawdopodobnie... No i woalka.
mi się podoba, bo jest inaczej od większości tych wszystkich panien młodych typu beza czy księżniczka. Powiedziałabym, że stylowo.
A z fryzurą, woalką i jak będziesz cała odpicowana, to już w ogóle będzie super
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:32   #4427
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
super, wiesz skąd ściągnąć program i rozpiskę treningów? jak nie, to napiszę Ci wszystko na priv
jak możesz to poproszę na priv. mam tylko nadzieję, że mi czasu starczy


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
emilka, nic się zółwiowi nie stało? jak on mógł spaść, przecież zółwie głupie nie są i w przepaść nie idą

miskowa, na pleśń w zlewie (taki brązowy osad na kratce od otworu zlewu) polecam udrażniacz do rur z Lidla
to nie pierwszy żółw o jakim slyszałam, że wypadł z balkonu, więc może jednak są glupie


dzisiaj oficjalnie zaaczynamy wiosnę
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:33   #4428
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
emilka, nic się zółwiowi nie stało? jak on mógł spaść, przecież zółwie głupie nie są i w przepaść nie idą

miskowa, na pleśń w zlewie (taki brązowy osad na kratce od otworu zlewu) polecam udrażniacz do rur z Lidla
Co do żółwia, to naprawdę było dziwne, bo od trzech lat całe lato spędza na balkonie, tylko na noc jest zabierany do akwarium.
No i pierwszy raz się zdarzyło, że spadł - na szczęście z parteru.
Uwielbia pchać się w ciemne kąty i chodzić przy ścianach - chyba lubi czuć jakiś opór. W każdym razie hipoteza jest taka, że próbował "wykręcić"właśnie na styku ściany i pustej przestrzeni i się osunął.
Popołudniowo-wieczorne poszukiwania były nieskuteczne (za blokiem rodziców są działki, ale dość zarośnięte). Poranne też nie... Sąsiedzi najbliżsi byli powiadomieni, no i następnego dnia sąsiad dał znać, że żółw stoi przy furtce od działki Był wychłodzony po nocy pod gołym niebem, ale wszystko z nim było ok.
Radość mojej mamy - bezcenna
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:42   #4429
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
jak możesz to poproszę na priv. mam tylko nadzieję, że mi czasu starczy
to nie pierwszy żółw o jakim slyszałam, że wypadł z balkonu, więc może jednak są glupie

dzisiaj oficjalnie zaaczynamy wiosnę

Nie prawda Wczoraj oficjalnie zaczęliśmy wiosnę

"W XX wieku wiosna w strefie czasowej Polski rozpoczynała się zwykle 21 marca, ale w miarę przybliżania się końca stulecia coraz częściej 20 marca. W 2011 roku pierwszy dzień wiosny przypadł na 21 marca (godz. 00:21), zaś wszystkie kolejne do roku 2047 będą obchodzone wyłącznie 20 marca, a od 2048 roku - 19 albo 20 marca.
Kolejny początek wiosny w dniu 21 marca nastąpi dopiero w roku 2102"


Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Co do żółwia, to naprawdę było dziwne, bo od trzech lat całe lato spędza na balkonie, tylko na noc jest zabierany do akwarium.
No i pierwszy raz się zdarzyło, że spadł - na szczęście z parteru.
Uwielbia pchać się w ciemne kąty i chodzić przy ścianach - chyba lubi czuć jakiś opór. W każdym razie hipoteza jest taka, że próbował "wykręcić"właśnie na styku ściany i pustej przestrzeni i się osunął.
Popołudniowo-wieczorne poszukiwania były nieskuteczne (za blokiem rodziców są działki, ale dość zarośnięte). Poranne też nie... Sąsiedzi najbliżsi byli powiadomieni, no i następnego dnia sąsiad dał znać, że żółw stoi przy furtce od działki Był wychłodzony po nocy pod gołym niebem, ale wszystko z nim było ok.
Radość mojej mamy - bezcenna
O jaka historia. Dobrze, że go żaden pies nie porwał, czy kot ...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 09:42   #4430
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Misku, ja jako wielka fanka Lidla mogę Ci śmiało polecić lidlową serię środków czystości W5. Jedynie nie polecam żeli do toalety z tej serii, ale świetnie sprawdza sie mleczko a la Cif oraz wielufunkcyjne mokre ściereczki do mycia, genialny jest spray do piekarnika i w takiej pomarańczowej butki z psikaczem spray do usuwania tłuszczu.
Za to z żeli do toalety świetny jest czarny Domestos.
Moja mama zawsze, gdy jest tylko dostępny, kupuje płyn do kabin prysznicowych z lidla.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Poemi, co Ty gadasz, jaka za gruba. Wyglądasz świetnie.
Właśnie z woalką i prostym kokiem będzie super. Pokaż te buty z bliska.
Jakoś tak niezbyt się czuję w tej kiecy. Ten dół za duży mi się wydaje... Eh... Buty muszę sfotografować, jak dorwę aparat to wrzucę jakieś foto.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
mi się podoba, bo jest inaczej od większości tych wszystkich panien młodych typu beza czy księżniczka. Powiedziałabym, że stylowo.
A z fryzurą, woalką i jak będziesz cała odpicowana, to już w ogóle będzie super
No mam nadzieję... Ale inaczej to sobie wyobrażałam
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:06   #4431
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

biia, zaraz wyślę wiadomość

emilka, dobrze, że zółw cały
moje żółwie zawsze obczajały, czy mogą iść dalej i jak zobaczyły pustą przestrzeń, to się cofały
chociaż też nigdy ich nie zostawiałam na wysokościach, bo czasami na słońcu mogły się za bardzo rozbujać (wtedy tak szybko chodziły) i mogłoby się to źle skończyć

mi też raz żółw uciekł, na działce miał wydzielony kawał ziemi obłożony deskami, zrobił podkop i pomaszerował na sąsiednią ulicę

butter, jeszcze co do tego płynu w W5 (w żółtym opakowaniu), jak go kupowałam, to zaczepił mnie facet mówiąc, że jest rewelacyjny też na plamy i że jego żona używa (ja nie stosowałam), u mnie z kolei sprawdza się do czyszczenia zlewu w kuchni (jak polałam otwór, żeby udrożnić rurę, to wtedy odkryłam magiczne właściwości czyszczenia zlewu i usuwania tego brunatnego osadu z kratki, sprawdza się też przy pojemniku na sztućce).

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Jakoś tak niezbyt się czuję w tej kiecy. Ten dół za duży mi się wydaje... Eh... Buty muszę sfotografować, jak dorwę aparat to wrzucę jakieś foto.
ja mam podobne odczucia odnośnie dołu (napisałam w klubie). Pamiętaj, że to twoja suknia, twój dzień i musisz się w niej dobrze czuć. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to mów od razu krawcowej, zawsze przecież może coś zwęzić, zmienić, przeszyć (a krawcowa sama z siebie raczej nic nie powie, tylko będzie twierdzić, że pięknie jest ).

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-03-21 o 10:02
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:37   #4432
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Helo

Poemi już za 5 tyg!!! Nieźle. Przyjęcie będzie czy wesele na 80 par?

Asiuk świetna cena za te gacie. Chyba wyśle męża coby mi je kupił.
Miętowe bardziej pastelowe sobie wyobrażałam- ale te też są fajne.

Emi byle do II fazy ...tylko uważaj coby Cię bułki za bardzo nie wciągnęły.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:52   #4433
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nocko, on zdecydowanie wiedział, co przeskrobał. Snuł się cały wieczór z kąta w kąt...nawet się nie przytulał za bardzo...jakby się wstydził Dziad jeden. Takiego stracha mi napędził...
Tak, dziad!
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Wiesz, już się zdążyłam wyspecjalizować w różnego rodzaju kombinowaniu, bo inaczej na pewno wielu rzeczy w ogóle bym nie załatwiła. Stałam się lekarzowym specjalistą
Wierze, trzeba sobie radzic, bo niestety zycie w PL nie ulatwia chorym..
Zalamalam sie, jak przeczytalam o tym chorym mezczyznie, tkoremu ZUS zabral rente, bo czekaja na "cud"....
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
czarna.noc, z ćwiczeń na brzuch polecam najpierw zacząć od 8min ABS, a potem przejść na 10-minutowy trening z Mel B: http://www.youtube.com/watch?v=2vqhhaYkDiI
ten program z Mel B jest naprawdę niezły, świetny na wypalanie, ja niby po 8min ABS i A6W (połowie, bo TŻ się zbuntował, że nuda) mięśnie mam mocne, ale przy tym programie wymiękam
Ooo, dziekuje bardzo xzora Uwazasz, ze dobrze zaczac od tych ABS, jesli ja kompletnie, ale to kompletnie nie cwicze na codzien? Myslisz, ze dam rade? Jestem kompletnym "lajkonikiem" w tym temacie.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:12   #4434
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
mi też raz żółw uciekł, na działce miał wydzielony kawał ziemi obłożony deskami, zrobił podkop i pomaszerował na sąsiednią ulicę

butter, jeszcze co do tego płynu w W5 (w żółtym opakowaniu), jak go kupowałam, to zaczepił mnie facet mówiąc, że jest rewelacyjny też na plamy i że jego żona używa (ja nie stosowałam), u mnie z kolei sprawdza się do czyszczenia zlewu w kuchni (jak polałam otwór, żeby udrożnić rurę, to wtedy odkryłam magiczne właściwości czyszczenia zlewu i usuwania tego brunatnego osadu z kratki, sprawdza się też przy pojemniku na sztućce).[
Hehe, nieźle bym się zdziwiła, jak bym zobaczyła żółwia na ulicy

Na plamy powiadasz...ale na plamy na ubraniach? Hmmm...

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Tak, dziad!

Wierze, trzeba sobie radzic, bo niestety zycie w PL nie ulatwia chorym..
Zalamalam sie, jak przeczytalam o tym chorym mezczyznie, tkoremu ZUS zabral rente, bo czekaja na "cud"....
.
No chyba żartujesz, co to za historia? Nie znam...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:30   #4435
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć.

Asiuk, bardzo fajne te spodnie z linka Kupuj ! i cena przystępna!

Ja bym chyba nie założyła takich kolorowych spodni do pracy, obawiam się, że by szef na to źle patrzył. Ale mam turkusowe rurki - na wiosnę w sam raz, muszę je wytargać i nosić np. na uczelnię ale przydałaby się do nich jakaś stonowana tuniczka
Mogłam kupić je jeszcze taniej, bo miałam ten kupon rabatowy z H&M, ale wzięłam tylko gotówkę (na karcie pustki ), więc musiałam je odłożyć. No ale nie są aż tak drogie, żeby się na nie nie pokusić bez promocji

Ja powinnam być kreatywna, więc kolorowy strój jest wskazany

Nie mam w szafie żadnych kolorowych spodni czy spódnic.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
no właśnie na całą sylwetkę, ćwiczeń na brzuch jest mało, za to po programie możesz mieć niezły kaloryfer
O, to super, bo oprócz brzucha cała sylwetka wymaga wysmuklenia Chętnie się wgłębię w temat - będę wdzięczna za info.

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Ja też się kiepsko czuję, zmęczona jestem, nie wyspałam się... Ostatnio ciągle tak mam
Też jestem ostatnio zmęczona, mam mało energii.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Zawsze mogę zalać wszystko płynem z chlorem, typu jakiś domestos i potem czyścić i wywietrzyć, zanim zawieziemy tam rzeczy
U mnie odpada - rzygać mi się chce, jak czuję domestos. Mój znajomy kiedyś czyścił fugi domestosem i się struł tymi oparami- wymiotował parę godzin.

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Włosy upnę na czubku głowy w jakiś prosty kok. Prawdopodobnie... No i woalka.
Już mi się podoba

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Miśku, tylko rękawice obowiązkowo!! Bo te mokre szmatki bardzo niszczą dłonie, paznokcie.
Niedawno chciałam coś lepiej wyczyścić/zdezynfekować i dolałam odrobinę domestosu do wiaderka z Ajaxem. Nie włożyłam rękawic. Dłonie mnie cholernie swędziały i piekły, mimo, że tego cholerstwa było niewiele w wodzie.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
"W XX wieku wiosna w strefie czasowej Polski rozpoczynała się zwykle 21 marca, ale w miarę przybliżania się końca stulecia coraz częściej 20 marca. W 2011 roku pierwszy dzień wiosny przypadł na 21 marca (godz. 00:21), zaś wszystkie kolejne do roku 2047 będą obchodzone wyłącznie 20 marca, a od 2048 roku - 19 albo 20 marca.
Kolejny początek wiosny w dniu 21 marca nastąpi dopiero w roku 2102"
O proszę, nie wiedziałam

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Asiuk świetna cena za te gacie. Chyba wyśle męża coby mi je kupił.
Miętowe bardziej pastelowe sobie wyobrażałam- ale te też są fajne.
Ten kolor jest naprawdę przyjemny, bo np. te pomarańczowe już były wręcz neonowe.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:46   #4436
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

hej

miskowa widzę, że będziesz walczyć z brudem. Polecam serię cilit bang. Śmierdząca chemia, ale skuteczna. Skoro jeszcze tam nie mieszkacie, ja bym zalała tym wszystko i potem wywietrzyła, myślę, że szkoda czasu i sił na bardziej ekologiczne metody.

deborah zdecydowałaś się na te kreski- trały makijaż? właśnie na tvnstyle leci program o problemach po różnych tego typu zabiegach.

a piszecie o zniżkach i zakupach, od jutra do 06.04. w HM zniżka 30% na dziecięce ciuszki za zakup min. 100zł, ale trzeba mieć kupon z gazetki - do odebrania przy kasie w sklepie,
a w reserved można mieć 20% (lub 25% z FB) do 25.03. na wszystko
21-25.03. 20% w c&a na dżins
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

Edytowane przez zuzaneczka
Czas edycji: 2012-03-21 o 11:58
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:50   #4437
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz, co to za historia? Nie znam...
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:07   #4438
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
a piszecie o zniżkach i zakupach, od jutra do 06.04. w HM zniżka 30% na dziecięce ciuszki za zakup min. 100zł, ale trzeba mieć kupon z gazetki - do odebrania przy kasie w sklepie,
a w reserved można mieć 20% (lub 25% z FB) do 25.03. na wszystko
21-25.03. 20% w c&a na dżins
Debrah zrezygnowała z kresek w końcu

O tym C&A nie wiedziałam. Skoczę zobaczyć co ciekawego tam mają

Dzięki, zobaczę w domu, w pracy nie bardzo mam możliwość
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:10   #4439
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
hej

miskowa widzę, że będziesz walczyć z brudem. Polecam serię cilit bang. Śmierdząca chemia, ale skuteczna. Skoro jeszcze tam nie mieszkacie, ja bym zalała tym wszystko i potem wywietrzyła, myślę, że szkoda czasu i sił na bardziej ekologiczne metody.

deborah zdecydowałaś się na te kreski- trały makijaż? właśnie na tvnstyle leci program o problemach po różnych tego typu zabiegach.

a piszecie o zniżkach i zakupach, od jutra do 06.04. w HM zniżka 30% na dziecięce ciuszki za zakup min. 100zł, ale trzeba mieć kupon z gazetki - do odebrania przy kasie w sklepie,
a w reserved można mieć 20% (lub 25% z FB) do 25.03. na wszystko
21-25.03. 20% w c&a na dżins
Taki mam właśnie plan, ja akurat nie jestem ekologiczna w kwestii sprzątania. Zaleję chemią, wyszoruję, wywietrzę. Jak będziemy mieszkać, to dopiero będę stosować jakieś łagodniejsze środki
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:11   #4440
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Debrah zrezygnowała z kresek w końcu

O tym C&A nie wiedziałam. Skoczę zobaczyć co ciekawego tam mają



Dzięki, zobaczę w domu, w pracy nie bardzo mam możliwość
a jak się ich polubi na fejsie to na całą damską kolekcję 25%

aha a jak lubicie kosmetyki Sephory to też jest fajna promocja http://www.markasephora.pl/kategoria/1/makijaz/1/

(ostatnio jestem tropicielem promocji ;P)
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

Edytowane przez zuzaneczka
Czas edycji: 2012-03-21 o 12:16
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.