wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 10:12   #4561
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Wrzucałam przepis ostatnio na wątek kulinarny na ciacha. Pycha są. Piekę je co 3 dni
Super - tylko muszę je teraz odchudzić (zapomniałam to dodać wcześniej).

Moja inwencja podpowiada mi zastąpienie masła i oleju innym płynnym składnikiem - maślanką może Zamiast cukru nabyłam ksylitol.

A... a czy te płatki, to mogą być takie do gotowania? Ostatnio nie mogę zdobyć takich, które po zalaniu ciepłym płynem są ok.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:14   #4562
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam przepisu na coś z dużej ilości płatków owsianych - chlebek, ciastka?

Ja też będę zadowolona dopiero, jak osiągnę zaplanowany efekt... Ale i tak już wyglądam lepiej. Nie mam takiego wystającego brzucha, zaczęłam wpuszczać bluzki w spodnie
Ja wrzucałam ostatnio przepis na chleb

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Wierz mi, ze wlasnie dokladnie o tym samym pomyslalam. Mi tu czarno przed oczami, a pomyslalam sobie o Tobie i Twoich opowiesciach porodowych. Ja pewnie bede miala cesarke z uwagi na katastrofalny stan siatkowki, jak mi wesolo powiedziala okulistka (juz druga to potwierdzila).

Dostalam tyle dni, bo mialam goraczke, a lekarz powiedzial, ze to nie jest normalne, ze mozna sie zwijac z bolu itp itd, ale goraczka nie powinna wystepowac, bo swiadczy o stanie zapalnym.
Podobnie mialam w grudniu, ale to bylo 10 dnia cyklu, wiec tym bardziej dziwne. Normalnie mnie tak zlozylo, ze nie moglam dotkac niczego w okolicy brzucha, bo myslalam, ze pękne, ani usiasc na tylku
Ale ide teraz do nowego ginekologa (bo wczoraj bylam w szpitalu) i zobaczymy, pewnie dostane skierowanie na usg, bo niestety te bole nie sa normalne (podobno kazde, ktore utrudniaja zycie zawodowe itd trzeba dokladnie zbadac i znalezc ich przyczyne). Boze, mam nadzieje, ze to nie jakas choroba
Tabsy odstawilam jakies 10 mies temu i kazdy okres byl coraz gorszy
Współczuję, to faktycznie nie jest normalne, więc dobrze, że idziesz do lekarza, mam nadzieję, że znajdą przyczynę i że nie będzie to nic skomplikowanego
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:15   #4563
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość



ja wolę nie wchodzić na pakamerę, bo zawsze mi się tam jakaś chęć posiadania generuje. Ostatnio dokonałam jednego nieudanego zakupu, w dodatku mam problem z oddaniem go, potem kupiłam nową piękną chustkę, która w pierwszy dzień noszenia wkręciła mi się w zamek od kurtki i zrobiłam w niej dziurę, bo nie mogłam się wydostać.

A co do życia i przemijalności w ogóle, to też czasem mam takie myśli, że nie wyobrażam sobie, co będzie, jak mnie nie będzie. Na szczęście to tylko momenty, potem wraca radość życia jednak
Też to mam z pakamerą Do tego nigdy nie mogę zdecydować się co kupić bo wszytsko za bardzo mi się podoba

Szkoda chusty Duża ta dziura? nie da się jakoś ..hm zacerować.
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie można ćwiczyć brzuszków prostych, bo mogą powodować jeszcze większe rozdzielenia, za to skośne powinny je likwidować (pobieżnie czytałam, bo nie jestem w temacie). Dziewczyny na forum sdf pisały, że nawet 3 lata po porodzie wyczuwały to rozdzielenie.

co do mojego samopoczucia - mój żołądek zachowuje się tak, jakby był do pełna wypełniony napojem gazowanym, potrząsanie nim sprawia, że robią się bąbelki - efekt, brzuch jakbym była w ciąży. Za cholerę nie mogę się tego pozbyć, od środy biorę espumisan, wczoraj kupiłam jeszcze węgiel i activię, jeszcze chyba herbetę z kopru włoskiego muszę kupić
Kurcze, ciekawe skąd takie wzdęcia

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, ale ja nie kupiłam nic do robienia biżu, tzn. żadnych narzędzi itp (moja sis ma, jakby coś)

Kupiłam tylko zawieszki do łańcuszków i materiały na bransoletkę, ale to nie wymaga jakiegoś nie wiadomo jakiego siedzenia i kombinowania, np:
takie zapięcie
http://www.beads.pl/polfabrykaty/kar...lisc-winogrona

do tego czarny rzemyk zamszowy... żadna filozofia, żeby to powiązać
Wiem wiem ze nic do robienia nie kupiłaś.

Tak sobie napisalam że ja kiedyś kupiłam

Generalnie w prostych biżu nie ma żadnej filozofi. Kolce zrobić to też rachu ciachu.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:18   #4564
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Też to mam z pakamerą Do tego nigdy nie mogę zdecydować się co kupić bo wszytsko za bardzo mi się podoba

Szkoda chusty Duża ta dziura? nie da się jakoś ..hm zacerować.

Kurcze, ciekawe skąd takie wzdęcia


Wiem wiem ze nic do robienia nie kupiłaś.

Tak sobie napisalam że ja kiedyś kupiłam

Generalnie w prostych biżu nie ma żadnej filozofi. Kolce zrobić to też rachu ciachu.
Duża nie jest i chyba powinno dać się odciąć kawałek, ale ja nie umiem takich rzeczy, muszę zanieść do jakiejś krawcowe, a to pewnie potrwa, bo musi swoje odleżeć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:22   #4565
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Super - tylko muszę je teraz odchudzić (zapomniałam to dodać wcześniej).

Moja inwencja podpowiada mi zastąpienie masła i oleju innym płynnym składnikiem - maślanką może Zamiast cukru nabyłam ksylitol.

A... a czy te płatki, to mogą być takie do gotowania? Ostatnio nie mogę zdobyć takich, które po zalaniu ciepłym płynem są ok.
Tylko takie do gotowania. Ja innych nie używam.

Nie wiem czy da radę z maślanką. Może bardziej z serkiem wiejskim Te granulki się roztapiają jak ser pod wpływem ciepła i dobrze kleją
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:29   #4566
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Asiuk tak , właśnie się wczoraj dowiedziałam ze nastepny weekend to swięta
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Tak, mi też czas leci jak szalony. Jestem w szoku, że już prawie kwiecień...
Mi dosłownie zapieprza, typu: ledwo przyszłam do pracy, a tu godz. 10

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Zap... jak szalony
Własnie się zastanawiam, czy nie wziąć wolnego w piątek, bo nie wiem, czy zdążymy się w sobotę przenieść
Z mojego doświadczenia wiem, że zawsze, jak założę sobie, że coś potrwa tyle i tyle czasu, to nigdy się nie da wyrobić, więc pewnie też wzięłabym wolne.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Tak Nawet ostatnio o tym tu pisałam...mnie dopadło przerażenie wręcz, że życie strasznie szybko mija. Ja nie chcę Za fajne mam.
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
A co do życia i przemijalności w ogóle, to też czasem mam takie myśli, że nie wyobrażam sobie, co będzie, jak mnie nie będzie. Na szczęście to tylko momenty, potem wraca radość życia jednak
Ja mam odwrotnie, myślę, że wiele rzeczy lepiej by się poukładało, gdyby mnie nie było.
No i zawsze powtarzam, że nie planuję dożyć emerytury.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
to może Insanity zaczniemy razem od poniedziałku? a ty się tymczasem naucz jakichś kołysanek, żeby Ewa szybciej zasypiała

co do mojego samopoczucia - mój żołądek zachowuje się tak, jakby był do pełna wypełniony napojem gazowanym, potrząsanie nim sprawia, że robią się bąbelki - efekt, brzuch jakbym była w ciąży. Za cholerę nie mogę się tego pozbyć, od środy biorę espumisan, wczoraj kupiłam jeszcze węgiel i activię, jeszcze chyba herbetę z kopru włoskiego muszę kupić

kołysanka dla Ewy: http://www.youtube.com/watch?v=DhcHzwL4dLw
piosenka dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=4aMq-NZOb-E
Chętnie

Czyli masz wzdęcia? A jak z napojami podczas posiłków - popijasz coś, jedząc?

Dzięki za piosenki

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

Dzięki.

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dostalam tyle dni, bo mialam goraczke, a lekarz powiedzial, ze to nie jest normalne, ze mozna sie zwijac z bolu itp itd, ale goraczka nie powinna wystepowac, bo swiadczy o stanie zapalnym.
Podobnie mialam w grudniu, ale to bylo 10 dnia cyklu, wiec tym bardziej dziwne. Normalnie mnie tak zlozylo, ze nie moglam dotkac niczego w okolicy brzucha, bo myslalam, ze pękne, ani usiasc na tylku
Ale ide teraz do nowego ginekologa (bo wczoraj bylam w szpitalu) i zobaczymy, pewnie dostane skierowanie na usg, bo niestety te bole nie sa normalne (podobno kazde, ktore utrudniaja zycie zawodowe itd trzeba dokladnie zbadac i znalezc ich przyczyne). Boze, mam nadzieje, ze to nie jakas choroba
Tabsy odstawilam jakies 10 mies temu i kazdy okres byl coraz gorszy
A w szpitalu nic konkretnego nie powiedzieli? Czy ten lekarz nie zrobi od razu na wizycie USG?

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Asiuk gratuluję podjętej decyzji i życzę wytrwałości
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Generalnie w prostych biżu nie ma żadnej filozofi. Kolce zrobić to też rachu ciachu.
Niby nie, ale nie lubię robótek ręcznych, nigdy nie miałam cierpliwości - a na studiach musiałam robić makiety, to była rzeźnia
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:40   #4567
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Współczuję, to faktycznie nie jest normalne, więc dobrze, że idziesz do lekarza, mam nadzieję, że znajdą przyczynę i że nie będzie to nic skomplikowanego
Dzieki
Lekarz mi zaporponowal, zebym szybko zaszla w ciaze, bo czasem przechodzi taki bol. Ale wtedy z kolei mi sie przypomniala Zuza, ktora mowila, ze niestety u niej sie to nie sprawdzilo.
Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Co do szafy.Mam podobnie.Nie mogę zdobyć się na wyrzucenie ubrań, w których nie chodzę Szkoda mi ich, bo są prawie nowe (do zniszczonych nie mam sentymentu ), ale albo niewygodne, albo za ciasne, albo za luźne
Ja uwielbiam pozbywac sie rzeczy wszelkiego rodzaju. Wyrzucam wszystkie nienoszone ubrania, nie mam nawet pol sekundy zawahania. A to, co mam, nosze caly czas na zmiane.
Nie mowie juz o wyrzucaniu szargalow, papierow, rzeczy, ktore "moze keidys sie przydadza za 100 lat" - TZ mowi, ze wywalanie sprawia mi wieksza przyjemnosc niz kupowanie
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
co do mojego samopoczucia - mój żołądek zachowuje się tak, jakby był do pełna wypełniony napojem gazowanym, potrząsanie nim sprawia, że robią się bąbelki - efekt, brzuch jakbym była w ciąży. Za cholerę nie mogę się tego pozbyć, od środy biorę espumisan, wczoraj kupiłam jeszcze węgiel i activię, jeszcze chyba herbetę z kopru włoskiego muszę kupić
A pijesz kawe? Albo mleko?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
A w szpitalu nic konkretnego nie powiedzieli? Czy ten lekarz nie zrobi od razu na wizycie USG?
W szpitalu poradzili tylko: lezec, odpoczywac ("Wyglada Pani na wycienczona".. -> ), brac spasmoline i pyralgine. A pozniej isc do lekarza na skierowanie na usg.
A lekarz, z ktorym bede sie widziec za jakies 2 tyg, pewnie nie zrobi na miejscu usg, bo oni maja jakies kretynskie zasady, ze konsultacja to konsultacja, a badanie to badanie. Ze zdziwieniem i zazdroscia czytalam np.opisy Madzi, ze jak poszla do ginekologa, to ten od razu mogl ją na usg zobaczyc. U mnie w wawie w tych miejscach, gdzie chodze, nie ma fizycznie gabinetow od razu z USG. Trzeba miec najpierw konsultacje, pozniej zapisac sie na USG.
U was tez tak jest?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 10:46   #4568
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
W szpitalu poradzili tylko: lezec, odpoczywac ("Wyglada Pani na wycienczona".. -> ), brac spasmoline i pyralgine. A pozniej isc do lekarza na skierowanie na usg.
A lekarz, z ktorym bede sie widziec za jakies 2 tyg, pewnie nie zrobi na miejscu usg, bo oni maja jakies kretynskie zasady, ze konsultacja to konsultacja, a badanie to badanie. Ze zdziwieniem i zazdroscia czytalam np.opisy Madzi, ze jak poszla do ginekologa, to ten od razu mogl ją na usg zobaczyc. U mnie w wawie w tych miejscach, gdzie chodze, nie ma fizycznie gabinetow od razu z USG. Trzeba miec najpierw konsultacje, pozniej zapisac sie na USG.
U was tez tak jest?
To jakoś dziwnie, jak mnie jakiś czas temu przyjęli na izbę w szpitalu i po obejrzeniu dokumentów stwierdzili, że to przez leczenie hormonalne, to skierowali mnie od razu na ginekologię a tam z automatu lekarz usg robił wszystkim. Inna sprawa, że się tak przyłożył, że wyszło mi z tego usg, że jednego jajnika nie mam a z tego, co mi wiadomo, jeszcze niedawno miałam dwa

Ja do ginekologa chodzę prywatnie, usg zawsze robią, ale wiadomo, że się osobno płaci za to.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:53   #4569
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
W szpitalu poradzili tylko: lezec, odpoczywac ("Wyglada Pani na wycienczona".. -> ), brac spasmoline i pyralgine. A pozniej isc do lekarza na skierowanie na usg.
A lekarz, z ktorym bede sie widziec za jakies 2 tyg, pewnie nie zrobi na miejscu usg, bo oni maja jakies kretynskie zasady, ze konsultacja to konsultacja, a badanie to badanie. Ze zdziwieniem i zazdroscia czytalam np.opisy Madzi, ze jak poszla do ginekologa, to ten od razu mogl ją na usg zobaczyc. U mnie w wawie w tych miejscach, gdzie chodze, nie ma fizycznie gabinetow od razu z USG. Trzeba miec najpierw konsultacje, pozniej zapisac sie na USG.
U was tez tak jest?
Ja chodzę prywatnie i zawsze podczas wizyty mam USG.

Miśkowa, niezły specjalista
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:56   #4570
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dzieki
Lekarz mi zaporponowal, zebym szybko zaszla w ciaze, bo czasem przechodzi taki bol. Ale wtedy z kolei mi sie przypomniala Zuza, ktora mowila, ze niestety u niej sie to nie sprawdzilo.

Ja uwielbiam pozbywac sie rzeczy wszelkiego rodzaju. Wyrzucam wszystkie nienoszone ubrania, nie mam nawet pol sekundy zawahania. A to, co mam, nosze caly czas na zmiane.
Nie mowie juz o wyrzucaniu szargalow, papierow, rzeczy, ktore "moze keidys sie przydadza za 100 lat" - TZ mowi, ze wywalanie sprawia mi wieksza przyjemnosc niz kupowanie

A pijesz kawe? Albo mleko?
heh..też tak mam z tym wyrzucaniem.

Ciekawe co bedzie w moim przypadku, bo ja też miałam cholernie bolesne miesiączki.




Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
W szpitalu poradzili tylko: lezec, odpoczywac ("Wyglada Pani na wycienczona".. -> ), brac spasmoline i pyralgine. A pozniej isc do lekarza na skierowanie na usg.
A lekarz, z ktorym bede sie widziec za jakies 2 tyg, pewnie nie zrobi na miejscu usg, bo oni maja jakies kretynskie zasady, ze konsultacja to konsultacja, a badanie to badanie. Ze zdziwieniem i zazdroscia czytalam np.opisy Madzi, ze jak poszla do ginekologa, to ten od razu mogl ją na usg zobaczyc. U mnie w wawie w tych miejscach, gdzie chodze, nie ma fizycznie gabinetow od razu z USG. Trzeba miec najpierw konsultacje, pozniej zapisac sie na USG.
U was tez tak jest?
Nie wiem jak jest na NFZ bo ja do gina prywatnie chodzę a ten wiadomo ma USG.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:57   #4571
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Nocko, współczuję.
Ja mam to samo z usg.

Haniu, dzięki za pomysł z wiejskim, poszukam jeszcze przepisów dietetycznych wypróbowanych.

Miśku, pamiętam o Twoim przepisie.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 11:04   #4572
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Nocko, współczuję.
Ja mam to samo z usg.

Haniu, dzięki za pomysł z wiejskim, poszukam jeszcze przepisów dietetycznych wypróbowanych.

Miśku, pamiętam o Twoim przepisie.
Jeszcze mi się przypomniało, że lubię też pić koktajle z owoców i jogurtu (może być maślanka lub mleko) i tam dodaję też otręby.

Wiem, że to nie przepis, ale nieraz człowiek zapomina o najprostszych rozwiązaniach, bo skupia się na szukaniu jakichś nowych przepisów. Ja tak mam przynajmniej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:07   #4573
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dzieki
Lekarz mi zaporponowal, zebym szybko zaszla w ciaze, bo czasem przechodzi taki bol. Ale wtedy z kolei mi sie przypomniala Zuza, ktora mowila, ze niestety u niej sie to nie sprawdzilo.
Nocko ja po ponad roku od porodu mogę powiedzieć że jednak jest lepiej Tzn bóle sporo mniejsze. Może ze 2 razy zdarzyły się takie ciężkie jak kiedyś, chyba kiedyś nawet się tu skarżyłam ale to była jednorazowa sytuacja
Napiszę tak: kiedyś to było kilka tabletek ketonalu dziennie a i tak wymiotowałam/ lądowałam w szpitalu bo generalnie ból masakryczny.

Teraz biorę pierwszego dnia 1 i ewentualnie drugą na noc, a to bardziej profilaktycznie bo muszę cały czas młodym się zajmować, podnosić itp. Pewnie gdybym mogła więcej poleżeć w te pierwsze dni to spróbowałabym bez.
Mogę spokojnie coś zjeść, nie wymiotuję.
Jedyne co to zdaje mi się że jest o wiele bardziej obfity
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-03-28 o 11:09
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:07   #4574
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się przypomniało, że lubię też pić koktajle z owoców i jogurtu (może być maślanka lub mleko) i tam dodaję też otręby.

Wiem, że to nie przepis, ale nieraz człowiek zapomina o najprostszych rozwiązaniach, bo skupia się na szukaniu jakichś nowych przepisów. Ja tak mam przynajmniej
Dzięki Otrębów aktualnie nie mam, ale jak już mam, to właśnie dodaję do jogurtu i owoców. Póki co muszę upłynnić te płatki.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:11   #4575
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
To jakoś dziwnie, jak mnie jakiś czas temu przyjęli na izbę w szpitalu i po obejrzeniu dokumentów stwierdzili, że to przez leczenie hormonalne, to skierowali mnie od razu na ginekologię a tam z automatu lekarz usg robił wszystkim. Inna sprawa, że się tak przyłożył, że wyszło mi z tego usg, że jednego jajnika nie mam a z tego, co mi wiadomo, jeszcze niedawno miałam dwa

Ja do ginekologa chodzę prywatnie, usg zawsze robią, ale wiadomo, że się osobno płaci za to.
Hehehe... no to nieźle. Taki masz jajniki, które się pojawiają i znikają...

Od razu mi sie przypomniało. Kumpel miał wypadek samochodowy, bolał go bok, zrobili mu prześwietlenie żeber i okazało się, że ok. Ale dalej bolało, więc poszedł za jakiś czas znowu do lekarza, kolejne prześwietlenie...i okazało się, że poprzednim razem prześwietlili mu złą stronę, a z tej dobrej ma 3 żebra załamane

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ja chodzę prywatnie i zawsze podczas wizyty mam USG.

Miśkowa, niezły specjalista
Ja też prywatnie i też zawsze mam usg (akurat dziś się wybieram)
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:19   #4576
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
To jakoś dziwnie, jak mnie jakiś czas temu przyjęli na izbę w szpitalu i po obejrzeniu dokumentów stwierdzili, że to przez leczenie hormonalne, to skierowali mnie od razu na ginekologię a tam z automatu lekarz usg robił wszystkim. Inna sprawa, że się tak przyłożył, że wyszło mi z tego usg, że jednego jajnika nie mam a z tego, co mi wiadomo, jeszcze niedawno miałam dwa

Ja do ginekologa chodzę prywatnie, usg zawsze robią, ale wiadomo, że się osobno płaci za to.
Co szpital, to inne zasady. Ale niezle z tym badaniem Ci zrobili, nie powiem
Ja tez chodze prywatnie do ginekologa (moja stala babka to prywatna praktyka lekarska,nie mie usg), a z abonamentu medycznego w warszawie to jeszcze nie widzialam, zeby gabinet mial na miejscu USG. Najczesciej jest to inne pomieszczenie, wykonuje inna osoba, i trzeba sie tam zapisac po konsultacji z ginekologiem.
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ja chodzę prywatnie i zawsze podczas wizyty mam USG.

Miśkowa, niezły specjalista
No ciekawe, ta warszawa to jakas dziwna jest jak widac
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
heh..też tak mam z tym wyrzucaniem.

Ciekawe co bedzie w moim przypadku, bo ja też miałam cholernie bolesne miesiączki.





Nie wiem jak jest na NFZ bo ja do gina prywatnie chodzę a ten wiadomo ma USG.
oo kolejna spoza wawy i ma usg u prywatnego ginekologa, co za skandal U mnie nie ma. Chyba pora zmienic lekarza
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Nocko, współczuję.
Ja mam to samo z usg.
No wlasnie, brakuje mi takiego lekarza, gdzie od razu mozna zrobic wszystkie badania, jak trzeba.
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Nocko ja po ponad roku od porodu mogę powiedzieć że jednak jest lepiej Tzn bóle sporo mniejsze. Może ze 2 razy zdarzyły się takie ciężkie jak kiedyś, chyba kiedyś nawet się tu skarżyłam ale to była jednorazowa sytuacja
Napiszę tak: kiedyś to było kilka tabletek ketonalu dziennie a i tak wymiotowałam/ lądowałam w szpitalu bo generalnie ból masakryczny.

Teraz biorę pierwszego dnia 1 i ewentualnie drugą na noc, a to bardziej profilaktycznie bo muszę cały czas młodym się zajmować, podnosić itp. Pewnie gdybym mogła więcej poleżeć w te pierwsze dni to spróbowałabym bez.
Mogę spokojnie coś zjeść, nie wymiotuję.
Jedyne co to zdaje mi się że jest o wiele bardziej obfity
Sanetko, a wiec jednak Bo faktycznie pamietam, ze mowilas, ze mialas znow bolesne po porodzie, dobrze, ze sie ustabilizowalo.
Ja ketanolu nie moge brac, bo mam po nim jakies dziwne odczucia. Raz wzielam ketanol 100 na kregoslup i sie czulam jak na chaju. Mam niestety nietolerancje mocniejszych lekow, dobrze, ze pyralgina na mnie swietnie dziala i blyskawicznie.

Kurcze tak siedze w tej chalupie i mam cohote umyc okna Tylko jeszcze brzuch mnie zabardzo kłuje, moze jutro
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:24   #4577
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hehehe... no to nieźle. Taki masz jajniki, które się pojawiają i znikają...

Od razu mi sie przypomniało. Kumpel miał wypadek samochodowy, bolał go bok, zrobili mu prześwietlenie żeber i okazało się, że ok. Ale dalej bolało, więc poszedł za jakiś czas znowu do lekarza, kolejne prześwietlenie...i okazało się, że poprzednim razem prześwietlili mu złą stronę, a z tej dobrej ma 3 żebra załamane



Ja też prywatnie i też zawsze mam usg (akurat dziś się wybieram)
Ja też ostatnio miałam robione badanie okulistyczne, bo ponoć dzięki mojemu guzowi mogę mieć zawężone pole widzenia i chcieli to sprawdzić. Wyszło, że i owszem - pole zawężone, ale właśnie z drugiej strony niż powinno. Czyli do tyłka takie badanie, bo i tak muszę je jeszcze raz gdzieś zrobić
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:26   #4578
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Nocko przypomniałaś mi że wielkimi krokami zbliżaja się święta i że powinnam choćby z tego powodu wymyć okna bo świata przez nie nie widać No ale chyba w tym tyg tego nie zrobię bo zimnica..a w niedzielę siostra przylatuje więc czasu nie będzie

Shit.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:28   #4579
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Sanetko, zapomniałam odpisać - a Ty już się umówiłaś do psychoterapeuty?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 11:30   #4580
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Co szpital, to inne zasady. Ale niezle z tym badaniem Ci zrobili, nie powiem
Ja tez chodze prywatnie do ginekologa (moja stala babka to prywatna praktyka lekarska,nie mie usg), a z abonamentu medycznego w warszawie to jeszcze nie widzialam, zeby gabinet mial na miejscu USG. Najczesciej jest to inne pomieszczenie, wykonuje inna osoba, i trzeba sie tam zapisac po konsultacji z ginekologiem.

No ciekawe, ta warszawa to jakas dziwna jest jak widac

oo kolejna spoza wawy i ma usg u prywatnego ginekologa, co za skandal U mnie nie ma. Chyba pora zmienic lekarza

No wlasnie, brakuje mi takiego lekarza, gdzie od razu mozna zrobic wszystkie badania, jak trzeba.

Sanetko, a wiec jednak Bo faktycznie pamietam, ze mowilas, ze mialas znow bolesne po porodzie, dobrze, ze sie ustabilizowalo.
Ja ketanolu nie moge brac, bo mam po nim jakies dziwne odczucia. Raz wzielam ketanol 100 na kregoslup i sie czulam jak na chaju. Mam niestety nietolerancje mocniejszych lekow, dobrze, ze pyralgina na mnie swietnie dziala i blyskawicznie.

Kurcze tak siedze w tej chalupie i mam cohote umyc okna Tylko jeszcze brzuch mnie zabardzo kłuje, moze jutro
dla mnie pyralgina już od kilku lat za słaba była

Ja chodzę prywatnie do ginekologa, zaliczyłam kilku w mieście zanim znalazłam najlepszego, każdy miał usg w gabinecie i każdy robił je podczas wizyty
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:38   #4581
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio miałam robione badanie okulistyczne, bo ponoć dzięki mojemu guzowi mogę mieć zawężone pole widzenia i chcieli to sprawdzić. Wyszło, że i owszem - pole zawężone, ale właśnie z drugiej strony niż powinno. Czyli do tyłka takie badanie, bo i tak muszę je jeszcze raz gdzieś zrobić
O kurcze, co za bezsens. To wszystko masz z wramach NFZ?
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hehehe... no to nieźle. Taki masz jajniki, które się pojawiają i znikają...

Od razu mi sie przypomniało. Kumpel miał wypadek samochodowy, bolał go bok, zrobili mu prześwietlenie żeber i okazało się, że ok. Ale dalej bolało, więc poszedł za jakiś czas znowu do lekarza, kolejne prześwietlenie...i okazało się, że poprzednim razem prześwietlili mu złą stronę, a z tej dobrej ma 3 żebra załamane



Ja też prywatnie i też zawsze mam usg (akurat dziś się wybieram)
Brak slow
Ty masz dzis badanie okresowe, czy z jakies innej przyczyny?
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Nocko przypomniałaś mi że wielkimi krokami zbliżaja się święta i że powinnam choćby z tego powodu wymyć okna bo świata przez nie nie widać No ale chyba w tym tyg tego nie zrobię bo zimnica..a w niedzielę siostra przylatuje więc czasu nie będzie

Shit.
No u mnie tez nic nie widac przez okna Do tego ladne slonce, ciekawe czy jest cieplo. A jutro juz ma byc zimno, moz ejednak dzis je umyje...
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
dla mnie pyralgina już od kilku lat za słaba była

Ja chodzę prywatnie do ginekologa, zaliczyłam kilku w mieście zanim znalazłam najlepszego, każdy miał usg w gabinecie i każdy robił je podczas wizyty
Wlasnie chyba musze poszukac nowego lekarza, utwierdzasz mnie w tym przekonaniu
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:42   #4582
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Sanetko, zapomniałam odpisać - a Ty już się umówiłaś do psychoterapeuty?
nie, zostawiam to na po-świętach
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:49   #4583
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
O kurcze, co za bezsens. To wszystko masz z wramach NFZ?
No właśnie zrobiłam na NFZ w państwowym szpitalu i bezpłatnie, to wyszło, co wyszło. Na kolejne nikt mi nie da skierowania, więc muszę zapłacić, ale wtedy przynajmniej wynik miarodajny wyjdzie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:51   #4584
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Nocko przypomniałaś mi że wielkimi krokami zbliżaja się święta i że powinnam choćby z tego powodu wymyć okna bo świata przez nie nie widać No ale chyba w tym tyg tego nie zrobię bo zimnica..a w niedzielę siostra przylatuje więc czasu nie będzie

Shit.
Też muszę, bo nasza pani sprzątająca się rozchorowała

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Brak slow
Ty masz dzis badanie okresowe, czy z jakies innej przyczyny?
Muszę ogólnie sprawdzić czy wszystko ok + pogadać w kwestii ewentualnych przygotowań ciążowych, co zaleca, co dalej, czy jakieś badania, kiedy zacząć sie przygotowywać, na ile przed odstawić leki na astmę itp .
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:51   #4585
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

odnośnie moich dolegliwości, tak to wzdęcia plus odbijanie nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu
zastanawiałam się nad przyczyną i jedyne co mi przyszło do głowy to: w niedzielę na kacu poszłam biegać, wcześniej wypiłam jakieś 2 litry płynów, wszystko mi się pomieszało, bólowi brzucha towarzyszyło odbijanie, podczas którego połykałam powietrze, co nasiliło i przedłużyło skutki. Mleka samego nie piję, jedynie odrobinę do kawy (ale przy największych problemach nie piłam).

czarna.noc, strasznie współczuję przeżyć okresowych. Jak ja miałam abonament medyczny, to skierowania na badania (w tym usg) brałam od internisty (mogłabym też od gina, czy tam innego specjalisty w zależności od badania), na samym usg było badanie z opisem, bez konsultacji. Na konsultację musiałabym się umówić osobno. Nie wiem czy dobrze przeczytałam, ale u Ciebie konsultacja miałaby być przed badaniem? jeśli tak, to bez sensu

miskowa, niezły fachowiec Ci się trafił, ja pamiętam, że mnie nastraszył lekarz na usg, że w ciąży jestem. Najpierw zapytał się przed badaniem, potem w trakcie i po.

butter, zacznij robić brzuszki i zadbaj o mięśnie kręgosłupa! ciekawe, czy lekarz o tym wspomni.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:29   #4586
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Muszę ogólnie sprawdzić czy wszystko ok + pogadać w kwestii ewentualnych przygotowań ciążowych, co zaleca, co dalej, czy jakieś badania, kiedy zacząć sie przygotowywać, na ile przed odstawić leki na astmę itp .
Rozumiem. Ja tez pod tym katem pojde
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
odnośnie moich dolegliwości, tak to wzdęcia plus odbijanie nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu
zastanawiałam się nad przyczyną i jedyne co mi przyszło do głowy to: w niedzielę na kacu poszłam biegać, wcześniej wypiłam jakieś 2 litry płynów, wszystko mi się pomieszało, bólowi brzucha towarzyszyło odbijanie, podczas którego połykałam powietrze, co nasiliło i przedłużyło skutki. Mleka samego nie piję, jedynie odrobinę do kawy (ale przy największych problemach nie piłam).

czarna.noc, strasznie współczuję przeżyć okresowych. Jak ja miałam abonament medyczny, to skierowania na badania (w tym usg) brałam od internisty (mogłabym też od gina, czy tam innego specjalisty w zależności od badania), na samym usg było badanie z opisem, bez konsultacji. Na konsultację musiałabym się umówić osobno. Nie wiem czy dobrze przeczytałam, ale u Ciebie konsultacja miałaby być przed badaniem? jeśli tak, to bez sensu
U mnie tez tak jest, tzn: konsultacja z dowolnym lekarzem, ktory wypisuje skierowanie na usg, na usg robia badania plus opis i z tym badaniem z powrotem na konsultacje. Zapewne chodzi o to, zeby ludzie sami sie nie zapisywali na rozne badania typu USG, tomografie, rentgeny bez konsultacji z dowolnym lekarzem, czy to internista czy specjalistą.
Natomiast nie bralam wczoraj od mojego lekarza 1 kontaktu skierowania, bo juz wczsniej bylam zapisana do nowego ginekologa. Mysle, ze on juz mi dokladnie powie, co mam zrobic, byc moze zaleci nie tylko badanie usg jamy brzusznej, a np. jeszcze waginalne. Chec jeszcze usg piersi zrobic itd. Wiec od razu zapisze sie na wszystko za 1 zamachem.

Edit: czytalam kiedys, ze mleko z kawa powoduje u niekotrych takie wlasnie objawy jak Twoje. Czasem tez tak mam, jak z kawa przesadze, szzcegolnie taka sypana. Z ekspresu mi sluzy znacznie lepiej.

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2012-03-28 o 12:31
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:36   #4587
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Rozumiem. Ja tez pod tym katem pojde
Kiedy planujesz jakieś kroki czynić? właściwie to planujecie?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:38   #4588
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

hej

właśnie zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu na kawkę i crumble

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć...

Wpadłam w szał kupowania w tym sklepie www.beads.pl hehe...
no i po co tam zaglądnęłam? po co? mam nadzieję że na nic się nie skuszę

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
hej

Asiuk tak , właśnie się wczoraj dowiedziałam ze nastepny weekend to swięta

u mnie brak czasu permanentny, mam etap smęcenia ostatnio więc nie piszę.
dzięki za uświadomienie

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
fajne rzeczy.
Ja miałam swego czasu zapędy do robienia biżu..nawet wydalam kupę kasy na narzędzia i półfabrykaty. Zrobiłam z tego co miłam z 10 par kolcy i na tym poprzestałam. Wolę jednak wejść na pakamerę i kupić co mi się podoba.

Zresztą wczoraj przesiedziałam tam kilka godz. wybierając prezenty dla siostry.




Tak Nawet ostatnio o tym tu pisałam...mnie dopadło przerażenie wręcz, że życie strasznie szybko mija. Ja nie chcę Za fajne mam.
też to mam, a jak się ma dzieciaki to po nich strasznie widać jak czas popiernicza bezlitośnie

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dzieki
Lekarz mi zaporponowal, zebym szybko zaszla w ciaze, bo czasem przechodzi taki bol. Ale wtedy z kolei mi sie przypomniala Zuza, ktora mowila, ze niestety u niej sie to nie sprawdzilo.

Ja uwielbiam pozbywac sie rzeczy wszelkiego rodzaju. Wyrzucam wszystkie nienoszone ubrania, nie mam nawet pol sekundy zawahania. A to, co mam, nosze caly czas na zmiane.
Nie mowie juz o wyrzucaniu szargalow, papierow, rzeczy, ktore "moze keidys sie przydadza za 100 lat" - TZ mowi, ze wywalanie sprawia mi wieksza przyjemnosc niz kupowanie

A pijesz kawe? Albo mleko?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



W szpitalu poradzili tylko: lezec, odpoczywac ("Wyglada Pani na wycienczona".. -> ), brac spasmoline i pyralgine. A pozniej isc do lekarza na skierowanie na usg.
A lekarz, z ktorym bede sie widziec za jakies 2 tyg, pewnie nie zrobi na miejscu usg, bo oni maja jakies kretynskie zasady, ze konsultacja to konsultacja, a badanie to badanie. Ze zdziwieniem i zazdroscia czytalam np.opisy Madzi, ze jak poszla do ginekologa, to ten od razu mogl ją na usg zobaczyc. U mnie w wawie w tych miejscach, gdzie chodze, nie ma fizycznie gabinetow od razu z USG. Trzeba miec najpierw konsultacje, pozniej zapisac sie na USG.
U was tez tak jest?
że niby ja? u mnie po ciąży tylko pierwszy okres był bardzo bolesny i długi, a potem już praktycznie bezboleśnie (bóle ew. pierwszego dnia), praktycznie nie musiałam brać tabletek przeciwbólowych, po drugim porodzie podobnie, przy pierwszym bolało ale nie tragicznie, choć musiałam wziąć coś przeciwbólowego, drugi już znośnie.
Przed ciążami miałam dość mocne bóle, ale na ogół tabletki przeciwbólowe pomagały


co do wywalania, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, ja totalnie nie umiem wyrzucać, zawsze wymyślam, że coś się jeszcze przyda


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hehehe... no to nieźle. Taki masz jajniki, które się pojawiają i znikają...

Od razu mi sie przypomniało. Kumpel miał wypadek samochodowy, bolał go bok, zrobili mu prześwietlenie żeber i okazało się, że ok. Ale dalej bolało, więc poszedł za jakiś czas znowu do lekarza, kolejne prześwietlenie...i okazało się, że poprzednim razem prześwietlili mu złą stronę, a z tej dobrej ma 3 żebra załamane



Ja też prywatnie i też zawsze mam usg (akurat dziś się wybieram)
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:51   #4589
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
hej

właśnie zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu na kawkę i crumble
no i po co tam zaglądnęłam? po co? mam nadzieję że na nic się nie skuszę
O mniam, crumble

Na szczęście na tej stronie wszystko jest b. tanie

Dopiero w Twoim cytacie zauważyłam, że napisałam żebra załamane...oczywiście miało być złamane
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:29   #4590
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Nie było mnie kilka dni..., byłam w Łodzi. Lubię te podróże, ale nie wszystkie miasta są piękne (łodzianki nie obraźcie się)
nie obrażę się, bo wiem jak to miasto wygląda. ale i tak je strasznie lubię

czarna nocko kurcze, trzymam kciuki, aby to nie było nic poważnego.


mialam dzisiaj zacząć insanity. ale chyba musi to jednak poczekać aż wrócę wieczorem.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.