Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 17:33   #1
jucha91
Raczkowanie
 
Avatar jucha91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120

Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!


Witajcie dziewczyny

Piszę tutaj już chyba w całkowitym akcie desperacji

Idę na wesele za dwa tygodnie (jako osoba towarzysząca). Dostałam śliczną sukienkę, którą chciałabym na nie założyć. Jest malinowa, obszyta białą koronką, krótka, dopasowana. Do niej mam zakupione bolerko.

I tutaj pojawia się problem, który nęka mnie za każdym razem, a mianowicie buty :/ Kompletnie nie wiem jakie kupić :/ Mam długą, ale wąską stopę i kupno obuwia od zawsze było moją zmorą. Wiadomo, nauczyłam się z tym żyć... Na wiosnę i jesień kupuję buty wiązane, w lato japonki i sandały, a w zimę długie kozaki do kolan, które trzymają się na łydkach. Smutnym wzrokiem zawsze patrzę na klapki, baleriny i czółenka na stopach innych dziewczyn :/ Uwielbiam chodzić w tunikach i zawsze, żeby dopasować do nich buty muszę ze dwa weekendy poświęcić na poszukiwania, bo przecież trampki/adidasy nie pasują. Jakoś jednak dawałam radę i coś się znalazło.

Teraz jednak jestem kropce! Kompletnie nie wiem, jakich i gdzie szukać butów na to wesele. Z reguły śluby trafiały mi się w lato i kupowałam sandały na obcasie. Chłopak lub tata dorabiał mi dziurkę w pasku i już. Ale teraz mamy kwiecień i przecież nie pójdę z gołą stopą. Wczoraj przemierzyłam wszystkie szpilki w jednej z galerii i każde ze mnie spadały po 3 krokach. Nigdy w życiu nie miałam wkładanych butów, a bardzo mi się podobają i wyglądają tak elegancko Marzą mi się klasyczne białe lub malinowe to tej sukienki. Z reguły kupowałam szpile z paskiem (np na studniówkę), ale z żadnej pary wizualnie nie byłam nigdy zadowolona. Kupowałam, bo nie miałam innej opcji. Nie znoszę tych pasków! Wrrr...

Dodam też, że w akcie desperacji poszłam wczoraj do jednego ze sprzedawców zapytać się, co zrobić. Zmierzył mi stopę w kilku miejscach i wyszło, że długość odpowiada numerowi 39, a szerokość numerowi 36, w porywach do 37

Napiszę jeszcze, że z reguły na takie imprezy najpierw kupuję buty, a potem szukam sukienki. Wiem, że to śmieszne, ale życie z wąską stopą mnie tego nauczyło :P Ale tą sukienkę dostałam w prezencie i bardzo chciałabym ją założyć Jest śliczna i TŻ byłoby miło, gdybym ją założyła na wesele z jego strony.

Macie może jakieś pomysły, co w takiej sytuacji zrobić? Jestem bliska decyzji, żeby wrzucić tą sukienkę głęboko do szafy i kupić jakąś inną, bo czarne buty pewnie byłoby mi łatwiej kupić.

Proszę pomóżcie
__________________
Jeżeli każdy Twój pomysł wydaje Ci się świetny - dopij wódkę i idź spać!
jucha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 18:43   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

Mam czasem podobny problem, wszystkie bardzo wysokie szpilki mam z paskiem wokol kostki, ale akurat ja uwielbiam takie buty (optycznie pogrubiaja moje za szczupłe nogi ) Takie buty kupuje w Nine West. Ogolnie wąskie buty są w Venezii.

Drugim rozwiazaniem moga byc wkladki do butow. Kazda wkladka sprawia, ze jest ciasniej. Moze kup takie poduszeczki zelowe, one sporo miejsca zabieraja a do tego wygodniej ci bedzie na szpilkach., np http://www.domzdrowia.pl/64951,compe...we-2-szt-.html albo Kiwi czy Scholla.
Sa jeszcze przyklejane poduszeczki na zapiętke (ale nie na pięte, tylko na tyl buta) - one tez moga pomoc...
Bardzo duzy wybor roznego rodzaju wkladek jest w CCC.

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2012-04-14 o 18:52
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:39   #3
jucha91
Raczkowanie
 
Avatar jucha91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

A wiesz, czy te wkładki zdają egzamin? Np nie przemieszczają się i nie wystają?
__________________
Jeżeli każdy Twój pomysł wydaje Ci się świetny - dopij wódkę i idź spać!
jucha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:05   #4
katarina070
Raczkowanie
 
Avatar katarina070
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 106
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

teraz w wiekszosci butikow dostaniesz waskie buty
katarina070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:14   #5
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

Cytat:
Napisane przez jucha91 Pokaż wiadomość
A wiesz, czy te wkładki zdają egzamin? Np nie przemieszczają się i nie wystają?
tez mam czasami problem z butami, szczególnie ze szpilkami i wkladki świetnie sobie z tym radzą. Jak najbardziej zdają egzamin, też przy za dużych butach na przykład. Najlepsze są te żelowe, przyklejasz z tyłu buta i nie spada, wkładka się nie odkleja także super. Takie wkładki to niewielki koszt. Ok. 10zł
Tylko tak sobie myślę, masz wąską stopę, ale teraz jest tyle butów dla dziewczyn z wąskimi stopami, jak to możliwe że nie możesz znaleźć dla siebie balerinek? Może wyrusz na poszukiwania, jak nie jesteś z dużego miasta wsiądź w autobus przejedź się i zoabczysz, że znajdziesz wymarzone buty. Co Ty na to?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:22   #6
jucha91
Raczkowanie
 
Avatar jucha91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

Zdarzało mi się nosić baleriny, ale takie na gumkę, które opinały się na stopie

Butów poszukuję w Warszawie, ale idzie kiepsko. I ile nerwów mam przy tym :/ Może trafiłam dziś na jedną parę szpilek, która względnie trzymała mi się na stopie, ale była kolosalnie droga. Szkoda mi było wydać tyle kasy na buty, które założę raz, może dwa.. Moja studencka kieszeń by tego nie zniosła...

Muszę wypróbować te wkładki.
__________________
Jeżeli każdy Twój pomysł wydaje Ci się świetny - dopij wódkę i idź spać!
jucha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:36   #7
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

Cytat:
Napisane przez jucha91 Pokaż wiadomość
A wiesz, czy te wkładki zdają egzamin? Np nie przemieszczają się i nie wystają?
Zdaja egzamin, sa przyklejane. Nie wystaja, sa przezroczyste, do tego np. "Party feet" znacznie pomagaja przy wielogodzinnym noszeniu szpilek, stopy tak nie pieka pod palcami. Ja bez wkladek roznego rodzaju bym umarla, bo oprocz szczuplej stopy sa one tez bardzo wrazliwe i wszystko mnie obciera (wczoraj nawet baletki)..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 14:01   #8
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

wiatam drogie Panie wiecie moze gdzie mozna dostac takie butki?
https://wizaz.pl/Hot-or-Not/Klasyczn...e-szpilki-PPQ2
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:41   #9
nieznajoma85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Buty na wesele - wąska stopa. Pomocy!

Witam,
odkąd pamiętam mam problem z butami. Najłatwiej jest mi kupować kozaki, kiedy mogę założyć skarpetkę i wtedy but nie "lata". Jednak najgorzej jest z butami na obcasie czy baletkami... Mam rozmiar ok 38. Tylko, że mam bardzo szczupłą stopę i właściwie każde buty mi spadają... Jeśli na długość są dobre to za luźne po bokach, jeśli dobre po bokach to za małe... Nie przepadam za wiązaniami, klamerkami na kostce, uwielbiam baleriny, jednak żeby je kupić naprawdę muszę się nachodzić. Czy macie jakieś sposoby na spadające buty? Bardzo mi się podobają mi się też szpilki, no ale niestety nie jestem w stanie w nich chodzić. Próbowałam używać tych wszystkich żelowych, zapiętek, podpiętek itp. i niestety nic to nie dało. Macie jakieś pomysły? Ma też ktoś takie problemy?
Przygotowuję się do wesela i chciałabym znaleźć idealne buty, żeby przetańczyć w nich całą noc
__________________
nieznajoma85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-28 23:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.