wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 08:05   #4981
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Lepiej dziś. Chyba wczoraj coś w powietrzu było, albo znów mi hormony wariują (mogę wszystko zwalić na hormony zawsze).
Fajnie, że masz na co zwalić

Okres mi się wczoraj zaczął - mam nadzieję, że będzie lepiej, niż ostatnio, dostałam leki przeciwkrwotoczne
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:13   #4982
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Czesc

u nas dzis piekna pogoda wiec pewnie uskutecznimy ze dwa spacery


Butter ja nie moge ogladac Twojego bloga przed sniadaniem bo oslinilam klawiature


moje dziecko mnie "wykonczy" ciagle wola AM!!!!! zjadla swoje sniadanie i nie daje mi zjesc mojego - oddelegowalam ja na dol do dziadka i mam chwile spokoju chyba Tz musi wziac dodatkowa fuche bo nie starczy nam na jedzenie i ubieranie jej
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:20   #4983
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Choruję na wieczny niedoczas, brakuje mi zwykłego poleniuchowania.

Emilko gratki sukcesów w diecie
Dzięki Niu.
A jak się czujesz? Jak Wasze plany przeprowadzkowe?

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Jakoś nie mam weny do pisania.

Emilko, skoro masz dużo stresów w pracy, to nie dziw się, że brzuch się zbuntował.

Robię sobie kawę i zabieram się za robotę - cichaczem w pracy robię konkurs, więc muszę korzystać, że na razie szefa nie ma
Super, jaki konkurs?

Stresowo inaczej reaguję jeśli chodzi o układ trawienny...
To było takie typowo zatruciowe samopoczucie...
Średnio to uzasadnione, ale wcześniej jadłam zupę z czerwonej soczewicy, w której były tylko pomidory, cebula, czosnek, soczewica, odrobina parmezanu i bazylii i trochę octu. Nie powinno mi to zaszkodzić, a jednak na samą myśl o resztce tej zupy jest mi źle. Więc może to to.


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Zastanawialm sie swojego czasu nad takim cudem, ale pewnie dlugo trwa ukladanie wlosow? Ja sie tak wyspecjalizowalam w szybkim porannym myciu i suszeniu wlosow (mam wlosy za lopatki), ze zajmuje mi to lacznie niecale 8min

Oddam Ci!! tylko je zabierz, ja marze o prostych jak druty wlosch, jakie maja Japonki. Raz widzialam z bliska i mnie skrecalo z zazdrosci. Grube, ciemne, lśniące, proste i jak tafla wody
Układanie włosów tą suszarką to chwila. Przy moich włosach łącznie suszenie i układanie to 10 minut.
TŻ też układał mi włosy nią, gdy miałam do pasa, ale trwało to dłużej.

Ja myję głowę wieczorem, bo po porannym myciu często się przeziębiałam. Poza tym po prostu włosy lepiej wyglądają i nie są tak niesforne.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:26   #4984
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja właśnie takie mam, tyle, że nie ciemne i nic się nie da też z nimi zrobić. Jakbym chciała je zakręcić, to chyba bym musiała miesiąc w wałkach chodzić
Zazdroszcze
Po co mialabys chciec krecic wlosy? Przeciez proste to sam szyk, minimalizm, klasa sama w sobie i zawsze wygaldaja doskonale. Krecone/falowane(te drugie chyba sa gorsze) wygladaja na wiecznie nieuczesane i nie sprawiaja wrazenia "czystosci" i schludnosci. Nie bez powodu w roznych konserwatywch miejscach dress code nie przewiduje rozpuszczonych kreconych wlosow. Juz przejda nawet proste do ramion, ale krecone - nigdy! (kiedys pracowalam w kancelarii prawnej i prawniczka jedna zawsze prostowala wlosy, bo mowila, ze klienci kiedys nie traktowali jej powaznie, jak chodzila w rozwichrzonych sprzezynkach).
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Układanie włosów tą suszarką to chwila. Przy moich włosach łącznie suszenie i układanie to 10 minut.
TŻ też układał mi włosy nią, gdy miałam do pasa, ale trwało to dłużej.

Ja myję głowę wieczorem, bo po porannym myciu często się przeziębiałam. Poza tym po prostu włosy lepiej wyglądają i nie są tak niesforne.
Rozumiem. Ja przeciwnie, musze myc rano, bo inaczej sie pogniotą w nocy
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:27   #4985
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Dam znać, jaki konkurs, jeśli uda mi się zdążyć i wysłać Mam mało czasu i dużo pracy.

Doszły do mnie buty z Butyk.pl - są super, ale trochę za małe. Chcę je wymienić na rozmiar 38
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:38   #4986
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Krecone/falowane(te drugie chyba sa gorsze) wygladaja na wiecznie nieuczesane i nie sprawiaja wrazenia "czystosci" i schludnosci. Nie bez powodu w roznych konserwatywch miejscach dress code nie przewiduje rozpuszczonych kreconych wlosow. Juz przejda nawet proste do ramion, ale krecone - nigdy! (kiedys pracowalam w kancelarii prawnej i prawniczka jedna zawsze prostowala wlosy, bo mowila, ze klienci kiedys nie traktowali jej powaznie, jak chodzila w rozwichrzonych sprzezynkach).
Niestety tak



Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dam znać, jaki konkurs, jeśli uda mi się zdążyć i wysłać Mam mało czasu i dużo pracy.

Doszły do mnie buty z Butyk.pl - są super, ale trochę za małe. Chcę je wymienić na rozmiar 38
Ok. Trzymam kciuki!

----------------------------------------

Zaczęłam wczoraj ćwiczyć - hula-hop + 8 minut na mięśnie brzucha, razem 40 minut ćwiczeń podczas "na wspólnej", żeby coś mnie rozpraszało
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:47   #4987
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

dziewczyny bardzoooo ladnie prosze o trzymanie kciukow dzis o 17

Pozbylam sie dziecka i zaraz lece robic kopytka i pierogi z serem
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 10:04   #4988
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Zazdroszcze
Po co mialabys chciec krecic wlosy? Przeciez proste to sam szyk, minimalizm, klasa sama w sobie i zawsze wygaldaja doskonale. Krecone/falowane(te drugie chyba sa gorsze) wygladaja na wiecznie nieuczesane i nie sprawiaja wrazenia "czystosci" i schludnosci. Nie bez powodu w roznych konserwatywch miejscach dress code nie przewiduje rozpuszczonych kreconych wlosow. Juz przejda nawet proste do ramion, ale krecone - nigdy! (kiedys pracowalam w kancelarii prawnej i prawniczka jedna zawsze prostowala wlosy, bo mowila, ze klienci kiedys nie traktowali jej powaznie, jak chodzila w rozwichrzonych sprzezynkach).
Nie że chcę mieć kręcone...ale gdyby mnie jednak kiedyś naszła ochota, to nie mogę pokręcić
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:09   #4989
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Niestety tak

Zaczęłam wczoraj ćwiczyć - hula-hop + 8 minut na mięśnie brzucha, razem 40 minut ćwiczeń podczas "na wspólnej", żeby coś mnie rozpraszało
Hehe
Ja nadal sie nie biore do cwiczen, mam megakatar, jest mi zimno jak na alasce, a za 3 dni musze byc zdrowa Pracuje dzis z domu z tego powodu..
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzoooo ladnie prosze o trzymanie kciukow dzis o 17

Pozbylam sie dziecka i zaraz lece robic kopytka i pierogi z serem
Trzymam kciuki, a za co?
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie że chcę mieć kręcone...ale gdyby mnie jednak kiedyś naszła ochota, to nie mogę pokręcić
Mala strata
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:35   #4990
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, a za co?

dzieki za kciuki
a za co to napisalam w klubie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:04   #4991
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Znowu mi się zrobiło niedobrze - obstawiam kawę z mlekiem

Kotku, kciuki
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 11:18   #4992
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki
a za co to napisalam w klubie
Doczytalam, trzymam
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Znowu mi się zrobiło niedobrze - obstawiam kawę z mlekiem

Kotku, kciuki
Kawa rozpuszczalna czy z ekspresu? Ja po rozpuszczalnej ciagle mam jakies przeboje, co sie nigdy po ekspresowej nie zdarzylo.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:25   #4993
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Ja właśnie takie mam, tyle, że nie ciemne i nic się nie da też z nimi zrobić. Jakbym chciała je zakręcić, to chyba bym musiała miesiąc w wałkach chodzić
ja miałam takie włosy do końca podstawówki, w liceum zaczęły mi się lekko falować, teraz znowu mam proste. Moja mama też ma fazy na proste/falujące także może i tobie się zmieni. Ale lepiej nie, bo najładniejsze to całkiem proste, albo kręcone a nie takie nijakie

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
To było takie typowo zatruciowe samopoczucie...
Średnio to uzasadnione, ale wcześniej jadłam zupę z czerwonej soczewicy, w której były tylko pomidory, cebula, czosnek, soczewica, odrobina parmezanu i bazylii i trochę octu. Nie powinno mi to zaszkodzić, a jednak na samą myśl o resztce tej zupy jest mi źle. Więc może to to.
może jakaś skórka z pomidora była w zupie? może węgiel leczniczy by trochę pomógł uregulować żołądek?

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Zaczęłam wczoraj ćwiczyć - hula-hop + 8 minut na mięśnie brzucha, razem 40 minut ćwiczeń podczas "na wspólnej", żeby coś mnie rozpraszało
super, jak już zaczęłaś, to dalej pójdzie. Brawa się należą, że mimo zatrucia dałaś radę ćwiczyć!

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki
a za co to napisalam w klubie
ja również trzymam kciuki! przygotuj się do rozmowy, opracuj różne warianty, to pomaga na stres, a i w negocjacjach się przyda. Chociaż czasami jak się idzie na żywioł, to lepiej się na tym wychodzi
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:35   #4994
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość


Kawa rozpuszczalna czy z ekspresu? Ja po rozpuszczalnej ciagle mam jakies przeboje, co sie nigdy po ekspresowej nie zdarzylo.
Z ekspresu przelewowego. Piję taką od kilku lat, rozpuszczalnej nawet w domu nie mam...
Także sensacje przez to, to byłaby nowość. Może to kwestia mleka, bo kupiłam inne niż zwykle...
nie wiem.



Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

może jakaś skórka z pomidora była w zupie? może węgiel leczniczy by trochę pomógł uregulować żołądek?


super, jak już zaczęłaś, to dalej pójdzie. Brawa się należą, że mimo zatrucia dałaś radę ćwiczyć!


Sama nie wiem. Dziś od rana ok., a kilkanaście minut po kawie i drugim śniadaniu znowu ból żołądka, mdłości...

Xzora, już dawno miałam zapytać: jaką decyzję w końcu podjął TŻ (odnośnie tematu, o którym pisałaś w klubie)?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:35   #4995
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Znowu mi się zrobiło niedobrze - obstawiam kawę z mlekiem

Kotku, kciuki
A może to mniej gastrologiczny powód?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:36   #4996
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć

Dzięki Niu.
A jak się czujesz? Jak Wasze plany przeprowadzkowe?
Emilko czuję się znośnie, gdybym miała możliwość odpoczynku w ciągu dnia choć ze 3 godziny to by było wręcz rewelacyjnie a tak ciążowo nic mi nie dolega prócz efektów biegania za młodą, podnoszenia jej kilkanaście razy dziennie i niedosypiania. No, ale już bliżej niż dalej więc dam radę a potem będzie gorzej ;p

Co do przeprowadzki to ja jestem jej bardzo przeciwna w obecnej sytuacji. Teściowa nadal ma rehabilitację ale dotychczasowa nie przyniosła żadnych efektów, mowa się poprawiła za to ruchowo jest przykuta do łóżka. Przeprowadzka miała być korzystna dla nas, w tym momencie ja tych korzyści nie widzę, podejrzewam, że byłoby jeszcze gorzej zarówno pod względem finansowym (rehabilitacja jest kosztowna) jak i fizycznym (przy dwójce małych dzieci nie dam rady zajmować się osobą niepełnosprawną). Piotrek bardzo by chciał ale tłukę mu do głowy, że oprócz niego jest jeszcze trójka rodzeństwa którzy mieszkają rzut beretem a nie 500km tak jak my.
Zostajemy na miejscu a ja zaczynam kombinować jak tu dorobić parę złotych siedząc w domu. Myślę o otwarciu sklepu internetowego albo po prostu o udzielaniu korepetycji od września.


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Zazdroszcze
Po co mialabys chciec krecic wlosy? Przeciez proste to sam szyk, minimalizm, klasa sama w sobie i zawsze wygaldaja doskonale. Krecone/falowane(te drugie chyba sa gorsze) wygladaja na wiecznie nieuczesane i nie sprawiaja wrazenia "czystosci" i schludnosci. Nie bez powodu w roznych konserwatywch miejscach dress code nie przewiduje rozpuszczonych kreconych wlosow. Juz przejda nawet proste do ramion, ale krecone - nigdy! (kiedys pracowalam w kancelarii prawnej i prawniczka jedna zawsze prostowala wlosy, bo mowila, ze klienci kiedys nie traktowali jej powaznie, jak chodzila w rozwichrzonych sprzezynkach).


Rozumiem. Ja przeciwnie, musze myc rano, bo inaczej sie pogniotą w nocy
Nocko zgadzam się w 100%, ja mam włosy falowane i jeśli ich nie ułożę to wyglądam po prostu niechlujnie.
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzoooo ladnie prosze o trzymanie kciukow dzis o 17

Pozbylam sie dziecka i zaraz lece robic kopytka i pierogi z serem
Trzymam mocno kciuki
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:41   #4997
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A może to mniej gastrologiczny powód?
Nie


Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Emilko czuję się znośnie, gdybym miała możliwość odpoczynku w ciągu dnia choć ze 3 godziny to by było wręcz rewelacyjnie a tak ciążowo nic mi nie dolega prócz efektów biegania za młodą, podnoszenia jej kilkanaście razy dziennie i niedosypiania. No, ale już bliżej niż dalej więc dam radę a potem będzie gorzej ;p

Co do przeprowadzki to ja jestem jej bardzo przeciwna w obecnej sytuacji. Teściowa nadal ma rehabilitację ale dotychczasowa nie przyniosła żadnych efektów, mowa się poprawiła za to ruchowo jest przykuta do łóżka. Przeprowadzka miała być korzystna dla nas, w tym momencie ja tych korzyści nie widzę, podejrzewam, że byłoby jeszcze gorzej zarówno pod względem finansowym (rehabilitacja jest kosztowna) jak i fizycznym (przy dwójce małych dzieci nie dam rady zajmować się osobą niepełnosprawną). Piotrek bardzo by chciał ale tłukę mu do głowy, że oprócz niego jest jeszcze trójka rodzeństwa którzy mieszkają rzut beretem a nie 500km tak jak my.
Zostajemy na miejscu a ja zaczynam kombinować jak tu dorobić parę złotych siedząc w domu. Myślę o otwarciu sklepu internetowego albo po prostu o udzielaniu korepetycji od września.

Faktycznie z przeprowadzką nie bardzo, szczególnie, że są inni bliżej teściowej, pewnie bez takich zobowiązań (choćby wczesnodziecięcych), jak Wy.
Myślę, że korepetycje to świetny pomysł dorobienia
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:42   #4998
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Nie
Ok ... to może przemęczenie, albo stres związany z pracą?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:58   #4999
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Xzora, już dawno miałam zapytać: jaką decyzję w końcu podjął TŻ (odnośnie tematu, o którym pisałaś w klubie)?
mi radzono, żeby na czas problemów żołądkowych zrezygnować z kawy, dobrze, żebyś i ty skorzystała z tej rady
a TŻ nie przyjął oferty, zapomniałam napisać

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A może to mniej gastrologiczny powód?
co to za brzydkie insynuacje?
pozostając w temacie dzieciowym, dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka ze swoim 3-tygodniowym stworem. Malec tak głęboko spał, że wyglądał jak jakiś manekin. Mój instynkt macierzyński jest uśpiony.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Faktycznie z przeprowadzką nie bardzo, szczególnie, że są inni bliżej teściowej, pewnie bez takich zobowiązań (choćby wczesnodziecięcych), jak Wy.
Myślę, że korepetycje to świetny pomysł dorobienia
Mam podobne zdanie.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 12:11   #5000
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
co to za brzydkie insynuacje?
pozostając w temacie dzieciowym, dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka ze swoim 3-tygodniowym stworem. Malec tak głęboko spał, że wyglądał jak jakiś manekin. Mój instynkt macierzyński jest uśpiony.
A czemu brzydkie?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:20   #5001
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ok ... to może przemęczenie, albo stres związany z pracą?
Poprzyglądam się sobie...
Może owulacja... mam trochę podwyższoną temperaturę...

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
mi radzono, żeby na czas problemów żołądkowych zrezygnować z kawy, dobrze, żebyś i ty skorzystała z tej rady
a TŻ nie przyjął oferty, zapomniałam napisać

Mam podobne zdanie.
Zrobiłam sobie dziś wyjątkowo jedną filiżankę - normalnie piję 3 kubki
No nic, na razie nie będę wracać do tej przyjemności.

---------------

Jadę dziś do Ikei. Pooglądam sobie rolety rzymskie i inne pomysły "okienne".
A później jedziemy do przyjaciół planować wakacje
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:26   #5002
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

U mnie w pracy przestoj. To oznacza, ze nie mam co robic, doslownie Czytam fora i na zmiane ksiazke od 2 godz
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
pozostając w temacie dzieciowym, dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka ze swoim 3-tygodniowym stworem. Malec tak głęboko spał, że wyglądał jak jakiś manekin. Mój instynkt macierzyński jest uśpiony.
Gdyby instynkt mial sie budzic po patrzeniu i przebywaniu z dziecmi innych osob, to chyba ludzkość by już dawno wymarła
Ja nie lubie dzieci zniesc moge jedynie jedna z moich siostrzenic.
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Jadę dziś do Ikei. Pooglądam sobie rolety rzymskie i inne pomysły "okienne".
A później jedziemy do przyjaciół planować wakacje
Oooo nie, ja tez chce do Ikei. Chyba juz z ponad pol roku nie bylam, a uwielbiam bezgranicznie.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:31   #5003
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A czemu brzydkie?
a to tak z mojego punktu widzenia, czyli osoby, u której powód insynuacji byłby nieplanowany

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Gdyby instynkt mial sie budzic po patrzeniu i przebywaniu z dziecmi innych osob, to chyba ludzkość by już dawno wymarła
Ja nie lubie dzieci zniesc moge jedynie jedna z moich siostrzenic.
o widzisz, a mnie się zawsze wydawało, że większość ludzi niemowlęta rozczulają
ja mam tak z psami, emocje na ich widok są ogromne i wówczas odczuwam brak takiego stworzenia przy sobie
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:41   #5004
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a to tak z mojego punktu widzenia, czyli osoby, u której powód insynuacji byłby nieplanowany
No ale tak wszystkie sobie myślimy co może być powodem problemów Emilki...a to może być jeden z powodów. Dlatego to powiedziałam
Brzydka insynuacja by była, gdybym insytuowała, że np. Emilka ma jakąś paskudną chorobę (tfu,tfu), której można się nabawić prowadząc niemoralny tryb życia
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:43   #5005
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No ale tak wszystkie sobie myślimy co może być powodem problemów Emilki...a to może być jeden z powodów. Dlatego to powiedziałam
Brzydka insynuacja by była, gdybym insytuowała, że np. Emilka ma jakąś paskudną chorobę (tfu,tfu), której można się nabawić prowadząc niemoralny tryb życia

Zbyt moralnie się prowadziłam ostatnio, więc insynuowane przyczyny nie wchodzą w grę, ani brzydkie ani ładne
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:44   #5006
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

Kotku, kciuki
Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Doczytalam, trzymam
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja również trzymam kciuki! przygotuj się do rozmowy, opracuj różne warianty, to pomaga na stres, a i w negocjacjach się przyda. Chociaż czasami jak się idzie na żywioł, to lepiej się na tym wychodzi
dzieki

normalnie mam takiego stresa ze mam scisniety zoladek

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość

Co do przeprowadzki to ja jestem jej bardzo przeciwna w obecnej sytuacji. Teściowa nadal ma rehabilitację ale dotychczasowa nie przyniosła żadnych efektów, mowa się poprawiła za to ruchowo jest przykuta do łóżka. Przeprowadzka miała być korzystna dla nas, w tym momencie ja tych korzyści nie widzę, podejrzewam, że byłoby jeszcze gorzej zarówno pod względem finansowym (rehabilitacja jest kosztowna) jak i fizycznym (przy dwójce małych dzieci nie dam rady zajmować się osobą niepełnosprawną). Piotrek bardzo by chciał ale tłukę mu do głowy, że oprócz niego jest jeszcze trójka rodzeństwa którzy mieszkają rzut beretem a nie 500km tak jak my.
Zostajemy na miejscu a ja zaczynam kombinować jak tu dorobić parę złotych siedząc w domu. Myślę o otwarciu sklepu internetowego albo po prostu o udzielaniu korepetycji od września.


masz racje.....bedac z dwojka dzieci i to calkiem malych (Oliwka) bardzo ciezka jest opieka nad tak chora osoba....Tz chcialby sie przeprowadzic bo to jego matka ale chyba nie zdaje sobie sprawy ile pracy ty bys musiala wlozyc w wychowywanie dzieci, opieke nad tesciowa i jeszcze prowadzenie domu

swietny pomysl z tym sklepem zawsze to pare grosza by wpadlo
a masz jakis konkretny pomysl??
Trzymam mocno kciuki
dzieki


Maja spi i mam chwile dla siebie a nie moge sobie znalezc miejsca bo mam stresa
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować

Edytowane przez kotekk81
Czas edycji: 2012-04-18 o 12:46
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:57   #5007
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

helo

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej

Haniu, dobrze, że Mania rośnie
I dobrze, że się nie dajesz wkręcić w panikę szczepionkową Twoje nerwy pewnie by się jeszcze Małej udzieliły

Haniu, co z moim przepisem na kaczkę?

Dziewczyny, obiecuję, w miarę możliwości będę wstawiać nowe przepisy
zapomniałam na śmierć.
Przez to moje dziecko wszystko.
Wybacz..ale zadzwonić do teściowej nie dam rady bo mnie mocno wkur. Wystarczy że ją muszę oglądac na żywo raz w tygodniu.



Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
o widzisz, a mnie się zawsze wydawało, że większość ludzi niemowlęta rozczulają
ja mam tak z psami, emocje na ich widok są ogromne i wówczas odczuwam brak takiego stworzenia przy sobie
Mnie dopiero teraz rozczulają. Myślę sobie na widok takiego malucha "o ja cie!! jaki slodziak" po czym "o ja cie!! też mam takiego"

--------------
Wyrwalam się na zakupy kupić jakąś bluzkę i wróciłam ze spodanimi. Tym razem różowymi.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-04-18 o 12:59
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:02   #5008
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
helo


zapomniałam na śmierć.
Przez to moje dziecko wszystko.
Wybacz..ale zadzwonić do teściowej nie dam rady bo mnie mocno wkur. Wystarczy że ją muszę oglądac na żywo raz w tygodniu.
Luuuuuuuuuuzzzz... Zrobię inną
Czym sobie znowu teściowa nagrabiła?

Mnie też maluszki rozczulają...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:37   #5009
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
o widzisz, a mnie się zawsze wydawało, że większość ludzi niemowlęta rozczulają
ja mam tak z psami, emocje na ich widok są ogromne i wówczas odczuwam brak takiego stworzenia przy sobie
No to chyba fakt, ze niektorych male dzieciaki rozczulaja. Ja do tych ludzi nie naleze ale mam tak z kotkami. Wszystkie male kotki bym wziela i uchronila od zlego.
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mnie dopiero teraz rozczulają. Myślę sobie na widok takiego malucha "o ja cie!! jaki slodziak" po czym "o ja cie!! też mam takiego"
Hania, dobre
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:38   #5010
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Brzydka insynuacja by była, gdybym insytuowała, że np. Emilka ma jakąś paskudną chorobę (tfu,tfu), której można się nabawić prowadząc niemoralny tryb życia
myślę, że nie trzeba aż tak daleko szukać, Emilka pisałam o rezygnacji z piciu kawy, a zapomniałam wspomnieć o nalewkach
Pamiętam jak kiedyś w LO zrobiliśmy sobie wagary, w trakcie których piliśmy cytrynówki, miętówki, owoce leśne. Masakra.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mnie dopiero teraz rozczulają. Myślę sobie na widok takiego malucha "o ja cie!! jaki slodziak" po czym "o ja cie!! też mam takiego"
czyli rozczulasz się podwójnie, fajnie

a zakupami masz odwrotnie niż ja, zawsze najtrudniej kupić mi spodnie, do tego najwięcej z nimi roboty przy przymierzaniu
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.