wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 09:13   #1681
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
a wiesz jakie sa fajne jak maja 23 miesiace to normalnie wypas jest haha i se pogadasz i porobisz rozne rzeczy np upieczesz ciasto jak rowniez trzeba myc sciane czy prac sofe bo sie dziecko kakaem poleje ale mimo wszystko polecam


ale sie rozgadalyscie!!!! fiu fiu fiu


ja dopiero co siadlam ale i tak na chwile bo zaraz musze wyciagac ciasto z piekarnika i chyba zaraz wyciagne masazer to stop bo teraz dopiero czuje jak mnie bola i jakie sa spuchniete (przyszlam z pracy i od razu poszlam do sklepu i jak wrocilam o 19 tak siadlam przed chwila....a nie przepraszam siedzialam jak Maje kapalam )
no domyślam się że jak Mania zacznie gadać to będzie niezły ubaw- jak nic będzie jajcarą. Już w oczach widać

Pleśniaka kocham- pod koniec ciąży miałam jazdę na pleśniaka. Piekłam co 2 dzień. Ale wersji z serem nie znam

--------------

Mieliśmy imprezę jak za dawnych lat- z przyjaciółmi ostatnio trochę olanymi przez nas W ferworze zabawy- tudzież wypitego wina zarezerwowaliśmy apartamenty we Włoszech na wyjazd narciarski.
Na 9 marca

Poszłam spać o 3:30..Mania o 6 postanowiła zacząć gadać...ale aż do 9 wpychalam jej smoczek do buzi i jakoś dospałyśmy
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 09:37   #1682
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Dziś Szymcio spadł z łóżka, TŻ nie zdążył go złapać i teraz jest guz na czole

Madzia szukałam zdjęć na Twoim profilu a one w klubie były Maja ma Twoje oczy ale tak to jest bardzo podobna do Twojego Męża.
Zdjęcia Szymcia zamieściłam w profilu.

Asiuk jaka ładna porodówka!

Hania, szykuje się fajny wyjazd w marcu
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 10:12   #1683
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Haniu super, to maja będzie miała roczek akurat wtedy.

Twin ale Szymcio jest już duży oo i mam taką samą karuzelkę i konika z FP
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 10:47   #1684
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
no domyślam się że jak Mania zacznie gadać to będzie niezły ubaw- jak nic będzie jajcarą. Już w oczach widać
ojj tak zdecydowanie jajcarstwo widac w oczach Mani

Pleśniaka kocham- pod koniec ciąży miałam jazdę na pleśniaka. Piekłam co 2 dzień. Ale wersji z serem nie znam

--------------

Mieliśmy imprezę jak za dawnych lat- z przyjaciółmi ostatnio trochę olanymi przez nas W ferworze zabawy- tudzież wypitego wina zarezerwowaliśmy apartamenty we Włoszech na wyjazd narciarski.
Na 9 marca

wowwww fajny spontan!!!! ja tez tak chce moze dzis cos zaspontanimy

Poszłam spać o 3:30..Mania o 6 postanowiła zacząć gadać...ale aż do 9 wpychalam jej smoczek do buzi i jakoś dospałyśmy

hahaha no Mania ma wyczucie a mi sie cos wydaje ze Maja dzis tez numer wywinie hahaha zawsze tak jest ze jak mamy jakas imprezke albo wyjscie to malpica wstaje w srodku nocy tyle ze Ty Manie zamkniesz smokiem a nasza przylazi do nas do lozka i kaze sie smyrac podtykajac rozne czesci ciala

tej z serem robi sie tak jak zwykly tylko daje sie ser i na to piane dopiero....a mnie ponioslo i jeszcze polozylam brzoskwinie



ide walczyc dalej do kuchni
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 11:43   #1685
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Kotku, ja tez nie mogę "zatkać" Synka jak się obudzi smokiem. Nigdy go nie używaliśmy. Synek nie chciał w ogóle smoka. Z jednej strony się cieszę, bo nie mam problemu z odzwyczajaniem go ale z drugiej może wtedy dłużej by spał
Także dziś 5:15 Synek zrobił pobudkę.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Twin ale Szymcio jest już duży oo i mam taką samą karuzelkę i konika z FP
Z karuzelki mam już tylko pozytywkę przy łóżku, bo po pałąku się Mały probówał wspinać

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
hahaha no Mania ma wyczucie a mi sie cos wydaje ze Maja dzis tez numer wywinie hahaha zawsze tak jest ze jak mamy jakas imprezke albo wyjscie to malpica wstaje w srodku nocy tyle ze Ty Manie zamkniesz smokiem a nasza przylazi do nas do lozka i kaze sie smyrac podtykajac rozne czesci ciala

tej z serem robi sie tak jak zwykly tylko daje sie ser i na to piane dopiero....a mnie ponioslo i jeszcze polozylam brzoskwinie

ide walczyc dalej do kuchni
Kotku, u nas Mały też ma takie wyczucie. I jak tu czasem nie myśleć, ze dzieci od malutkiego są złośliwe?


Właśnie szukam nowego fotelika dla Synka, bo jazda tyłem już mu się chyba niezbyt podoba i marudzi nam w samochodzie. Poza tym jak niedługo dojdzie kurtka to będzie mu już za ciasno.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 12:15   #1686
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Zjadłabym jakieś dobre domowe ciacho- chyba sobie kupię kawałek bo kurczę teraz na mieszkaniu nie mam tradycyjnego piekarnika. Tylko jeszcze nie wiem co konkretnie to ma być)

Dzień Dobry!
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 13:20   #1687
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
sanetko, Twin wklejcie zdjęcia waszych słodziaków.
wrzuciłam do klubu
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 14:05   #1688
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Sanetko, B. śliczny chłopiec i rzeczywiście drobniutki na tych zdjęciach wygląda na spokojnego i grzecznego
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 15:43   #1689
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Zaraz idę podejrzeć B. do klubu.

Kupiłam w "5,10, 15" parę ciuszków, miałam tylko oglądać, ale Tż się spodobało i wybrał parę.. O kurczę dociera do mnie, że my faktycznie będziemy mieli dziecko
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 19:17   #1690
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Jednak jestem matka wariatka zawsze Młoda duchem Spałam w nocy całe 4,5 godz. cały dzień na pełnych obrotach..a już jestem gotowa do wyjścia w miacho, mąż właśnie po mamę pojechał coby z Małą została
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 01:48   #1691
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

to ja tez jestem Matka Wariatka....wlasnie zakonczylam impreze
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować

Edytowane przez kotekk81
Czas edycji: 2012-09-02 o 01:54
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 20:18   #1692
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Twin ja drugi fotelik będę kupowała z maxi cosi. Pierwszy też mam z tej firmy. Tylko gdybać będę nad 2 modelami.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:49   #1693
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Twin ja drugi fotelik będę kupowała z maxi cosi. Pierwszy też mam z tej firmy. Tylko gdybać będę nad 2 modelami.
Ja patrzę w 1 kolejności na testy fotelików. Potem na cenę. Maxi Cosi mamy teraz i następny też bierzemy pod uwagę tej firmy ale jest kilka lepszych innych firm. Znajomi rodziców mają sklep z art dziecięcymi i czekamy teraz na ceny fotelików od nich.
__________________

Edytowane przez twin--maid
Czas edycji: 2012-09-02 o 21:51
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 06:06   #1694
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
wiem , wiem że nie krytycznie
Wszyscy mówią że powinnam być przykładem na to że się da po ciąży wyglądać "normalnie". No ale ja to wręcz szokowałam


Długa i tłuściutka
No kawal baby- nie ma co gadać


To też duża...i waga zacna. Mania tak jakoś ważyła w tym czasie
Teraz ma 6 miesięcy i 9 kg


No bardzo szybko-za szybko.

Wstawię Wam zdjęcie do profilu- zobaczycie jakie ma baleronki
Haniu mnie nie szokuje waga Twojej Mani bo Dawid za chwilę skończy 3 miesiące i waży 8 kilo hehe. Ostatnio w ogóle często widuję duże dzieci, które bardzo szybko wyrastają z gondoli a i w spacerówce wyglądają jak dwulatki a mają ledwo 7-8 miesięcy. Pewnie z Dawidem też tak będzie, jak zacznie się ruszać to zgubi ;p

My się szykujemy powoli do chrzcin. Jak zwykle o Piotrka przyjadą "dzikie tłumy" - całe dwie osoby. Nawet nie chce mi się komentować ale tak zgrana rodzina podzieliła się po śmierci teścia kiedy wyszło na jaw, że mieszkanie zostało przepisane na najmłodszego czyli Piotrka.

Co do fotelików to ja też się zastanawiam nad kupnem tyle, że my na tyle rzadko jeździmy, że raczej nie będę inwestowała w najlepsze foteliki bo mnie nie stać. Inaczej bym się zapatrywała gdybyśmy jeździli samochodem na Śkląsk ale tu fotelika używamy tylko jak jedziemy do lekarza albo jak rodzice biorą Oliwkę nad zalew gdzie spokojnie można piechotką zajść.
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:52   #1695
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
to ja tez jestem Matka Wariatka....wlasnie zakonczylam impreze
To ja jestem matka wariatka - alkoholiczka, bo w sobotę byłam na babskim spotkaniu, zakończyłam je, wracając boso o 4 nad ranem. I jeszcze paliłam!!! A ja w ogóle nie palę

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Ja patrzę w 1 kolejności na testy fotelików. Potem na cenę. Maxi Cosi mamy teraz i następny też bierzemy pod uwagę tej firmy ale jest kilka lepszych innych firm. Znajomi rodziców mają sklep z art dziecięcymi i czekamy teraz na ceny fotelików od nich.
My mamy Romer King Plus, czy jakoś tak.

T. pojechał dziś w Polskę, wraca dopiero w piątek.

Zaczęłam wczoraj używać tego antyperspirantu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-683510
Używała go któraś? Co sądzicie w ogóle o blokerach potu? Mam mieszane uczucia, ale postanowiłam zaryzykować.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:44   #1696
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny



Haniu mnie nie szokuje waga Twojej Mani bo Dawid za chwilę skończy 3 miesiące i waży 8 kilo hehe. Ostatnio w ogóle często widuję duże dzieci, które bardzo szybko wyrastają z gondoli a i w spacerówce wyglądają jak dwulatki a mają ledwo 7-8 miesięcy. Pewnie z Dawidem też tak będzie, jak zacznie się ruszać to zgubi ;p

My się szykujemy powoli do chrzcin. Jak zwykle o Piotrka przyjadą "dzikie tłumy" - całe dwie osoby. Nawet nie chce mi się komentować ale tak zgrana rodzina podzieliła się po śmierci teścia kiedy wyszło na jaw, że mieszkanie zostało przepisane na najmłodszego czyli Piotrka.

Co do fotelików to ja też się zastanawiam nad kupnem tyle, że my na tyle rzadko jeździmy, że raczej nie będę inwestowała w najlepsze foteliki bo mnie nie stać. Inaczej bym się zapatrywała gdybyśmy jeździli samochodem na Śkląsk ale tu fotelika używamy tylko jak jedziemy do lekarza albo jak rodzice biorą Oliwkę nad zalew gdzie spokojnie można piechotką zajść.
Znam Niu taki podział rodziny wynikający z "wojny" o spadek. Strasznie to przykre. Dawidek rośnie Ci jak na drożdżach

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!



To ja jestem matka wariatka - alkoholiczka, bo w sobotę byłam na babskim spotkaniu, zakończyłam je, wracając boso o 4 nad ranem. I jeszcze paliłam!!! A ja w ogóle nie palę



My mamy Romer King Plus, czy jakoś tak.

T. pojechał dziś w Polskę, wraca dopiero w piątek.

Zaczęłam wczoraj używać tego antyperspirantu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-683510
Używała go któraś? Co sądzicie w ogóle o blokerach potu? Mam mieszane uczucia, ale postanowiłam zaryzykować.
Asiuk Twój fotelik a raczej Ewy też jest na naszej liście czekamy teraz na ceny wybranych fotelików i będziemy decydować. Strasznie drogie są te lepsze foteliki. My akurat często jeździmy do rodziców więc musimy mieć porządny fotelik.

Co do blokerów potu używałam przed ciążą etiaxilu. Używałam raz w tygodniu tego dla skóry wrażliwej. Działanie rewelacyjne. Potem wystarczył mi najdelikatniejszy dezodorant i mogłam być cała spocona a pod pachami sucho (sprawdziłam podczas ćwiczeń body bar). Myślę, że jak używa się tego raz na tydzień i przez jakiś okres czasu a potem robi się przerwę, to nie zaszkodzi.


Synek zepsuł mi telefon. Mam teraz telefon po TŻ. Nie podoba mi się i muszę poszukać jakiegoś nowego telefonu.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:51   #1697
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Twin to napisz potem co wybraliście. My tez patrzymy na testy, tylko musimy wziąć taki bez bazy iso-fixa bo nie mamy wejścia w samochodzie na to.

Niu moja Maja 7150 w 15 tyg waży Ile Dawidek miał przy porodzie??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:13   #1698
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Ale się w weekend udało z pogodą. Jestem nadal w szoku. Zrobiłam wczoraj na rowerze prawie 40km

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Miśkowa, jak miło Cię zobaczyć. Powiem Ci, że bardzo inteligentnie wyglądasz i masz fajne, wyraźne rysy twarzy.
Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Debrą
Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Xzora: z tym inteligentnym wyglądem Miskowej - to ja się zgodzę jak najbardziej. Ale poza tym wydaje mi się taka..ciepła i sympatyczna.
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

zupełnie zapomniałam jak wyglądasz Ale chyba fryzurę to teraz masz inną?
Wow, ale komplementy
Zdjęcie nie jest nowe, bo tylko stare miałam tu w kompie. Fryzurę mam trochę inną, ale generalnie bez radykalnych zmian - kręcę się wokół podobnej długości i mocnego cieniowania. Mam słabe i cienkie włosy, takie piórka - w dotyku jak dziecięce włosy, więc ciężko cokolwiek innego dobrać, niż mocne strzępienie.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:30   #1699
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
To ja jestem matka wariatka - alkoholiczka, bo w sobotę byłam na babskim spotkaniu, zakończyłam je, wracając boso o 4 nad ranem. I jeszcze paliłam!!! A ja w ogóle nie palę
haha no to mozemy sobie podac reke nie powiem w jakim stanie bylam jak pisalam tamtego posta hahahaha no i tez palilam chociaz nie pale...dlatego tak mnie czacha bolala wczoraj



a ja tak na szybko bo zaraz zbieram sie do pracy.....dzis o godzinie 8:00 mialam egzamin teoretyczny na prawko i ...... zdalam nie ma to jak isc na egzam na kacu
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 09:45   #1700
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej, dziewczyny
Widze, ze ostatnio na watku przewazaja tematy dzieciece
My natomiast z TZ jestesmy tak zawaleni praca, ze w ogole o niczym innym nie myslimy od powrotu z Gruzji. Jutro wylatujemy do Wenecji i mam nadzeje, ze TZ odpocznie i dojdzie do siebie po pracy po 14 godz na dobe, z weekendami wlacznie. W pracy go docenili, dostal awans a wiec bedziemy swietowac to "zwyciestwo moralne" hehe
Sprawdzilam pogode we Włoszech, ma byc cieplo, ale ma ciagle padac!! oby sie nie sprawdzilo.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:52   #1701
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
haha no to mozemy sobie podac reke nie powiem w jakim stanie bylam jak pisalam tamtego posta hahahaha no i tez palilam chociaz nie pale...dlatego tak mnie czacha bolala wczoraj



a ja tak na szybko bo zaraz zbieram sie do pracy.....dzis o godzinie 8:00 mialam egzamin teoretyczny na prawko i ...... zdalam nie ma to jak isc na egzam na kacu
Kotku, gratulacje!

Nocko, udanego wyjazdu i dobrej pogody!
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 10:11   #1702
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Nocko, udanego wyjazdu i dobrej pogody!
Dzięki!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 10:24   #1703
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
a ja tak na szybko bo zaraz zbieram sie do pracy.....dzis o godzinie 8:00 mialam egzamin teoretyczny na prawko i ...... zdalam nie ma to jak isc na egzam na kacu
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny
Widze, ze ostatnio na watku przewazaja tematy dzieciece
My natomiast z TZ jestesmy tak zawaleni praca, ze w ogole o niczym innym nie myslimy od powrotu z Gruzji. Jutro wylatujemy do Wenecji i mam nadzeje, ze TZ odpocznie i dojdzie do siebie po pracy po 14 godz na dobe, z weekendami wlacznie. W pracy go docenili, dostal awans a wiec bedziemy swietowac to "zwyciestwo moralne" hehe
Sprawdzilam pogode we Włoszech, ma byc cieplo, ale ma ciagle padac!! oby sie nie sprawdzilo.
Udanego wyjazdu i wypoczynku, obyście jednak mieli pogodę
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 11:58   #1704
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Wow, ale komplementy
Zdjęcie nie jest nowe, bo tylko stare miałam tu w kompie. Fryzurę mam trochę inną, ale generalnie bez radykalnych zmian - kręcę się wokół podobnej długości i mocnego cieniowania. Mam słabe i cienkie włosy, takie piórka - w dotyku jak dziecięce włosy, więc ciężko cokolwiek innego dobrać, niż mocne strzępienie.
Ja mam podobnie z włosami.
Jednak kojarzyłam Twoją facjatę, ale miło jest przypomnieć sobie szczegóły

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
haha no to mozemy sobie podac reke nie powiem w jakim stanie bylam jak pisalam tamtego posta hahahaha no i tez palilam chociaz nie pale...dlatego tak mnie czacha bolala wczoraj



a ja tak na szybko bo zaraz zbieram sie do pracy.....dzis o godzinie 8:00 mialam egzamin teoretyczny na prawko i ...... zdalam nie ma to jak isc na egzam na kacu
Mnie też głowa bolała, poza tym średnio się czułam, ale nie aż tak źle.

Gratuluję! Tylko na praktykę nie przychodź jednak na kacu

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny
Widze, ze ostatnio na watku przewazaja tematy dzieciece
My natomiast z TZ jestesmy tak zawaleni praca, ze w ogole o niczym innym nie myslimy od powrotu z Gruzji. Jutro wylatujemy do Wenecji i mam nadzeje, ze TZ odpocznie i dojdzie do siebie po pracy po 14 godz na dobe, z weekendami wlacznie. W pracy go docenili, dostal awans a wiec bedziemy swietowac to "zwyciestwo moralne" hehe
Sprawdzilam pogode we Włoszech, ma byc cieplo, ale ma ciagle padac!! oby sie nie sprawdzilo.
Gratulacje dla TŻ! Udanego wyjazdu
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:43   #1705
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Kotku, gratulacje!
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Gratulacje!
dzieki nawet nie wiecie jak sie ciesze!!! szkoda ze to tylko teoria ale wiem ze i z nia sa problemy
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Mnie też głowa bolała, poza tym średnio się czułam, ale nie aż tak źle.

Gratuluję! Tylko na praktykę nie przychodź jednak na kacu
hahaha no praktyka na kacu nie wskazana
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 19:11   #1706
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
to ja tez jestem Matka Wariatka....wlasnie zakonczylam impreze
heheh...dobrze, dobrze- tak trzymać!
Ja po weekendzie dopiero dziś doszłam do siebie i to tak po 16

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny



Haniu mnie nie szokuje waga Twojej Mani bo Dawid za chwilę skończy 3 miesiące i waży 8 kilo hehe. Ostatnio w ogóle często widuję duże dzieci, które bardzo szybko wyrastają z gondoli a i w spacerówce wyglądają jak dwulatki a mają ledwo 7-8 miesięcy. Pewnie z Dawidem też tak będzie, jak zacznie się ruszać to zgubi ;p
No ja wiem że schudnie. Ale...póki co , niestety, muszę stwierdzić że nie wygląda atrakcyjnie
Ale od wczoraj robi fitnesy z 4 razy dziennie

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!



To ja jestem matka wariatka - alkoholiczka, bo w sobotę byłam na babskim spotkaniu, zakończyłam je, wracając boso o 4 nad ranem. I jeszcze paliłam!!! A ja w ogóle nie palę
o dzizas Ale pamiętasz..ja w zeszły week tak się zresetowałam że niestety film mi się urwał. W ten już było lepiej- alkoholowo bardzo grzecznie

ps ja wróciłam do imprezowego palenia

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Ale się w weekend udało z pogodą. Jestem nadal w szoku. Zrobiłam wczoraj na rowerze prawie 40km

no no 40 km- to już cos
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość



a ja tak na szybko bo zaraz zbieram sie do pracy.....dzis o godzinie 8:00 mialam egzamin teoretyczny na prawko i ...... zdalam nie ma to jak isc na egzam na kacu
gratulacje- oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny
Widze, ze ostatnio na watku przewazaja tematy dzieciece
My natomiast z TZ jestesmy tak zawaleni praca, ze w ogole o niczym innym nie myslimy od powrotu z Gruzji. Jutro wylatujemy do Wenecji i mam nadzeje, ze TZ odpocznie i dojdzie do siebie po pracy po 14 godz na dobe, z weekendami wlacznie. W pracy go docenili, dostal awans a wiec bedziemy swietowac to "zwyciestwo moralne" hehe
Sprawdzilam pogode we Włoszech, ma byc cieplo, ale ma ciagle padac!! oby sie nie sprawdzilo.
ciepły deszcz też może być piękny
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 20:14   #1707
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Kotku gratulacje.

Nocko udanego wyjazdu.

Dziwnie mi było nie iść dziś do pracy

chrzciny załatwione - 23 września.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:18   #1708
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
heheh...dobrze, dobrze- tak trzymać!
Ja po weekendzie dopiero dziś doszłam do siebie i to tak po 16
haha taaa dobrze...a wiesz jak ja sie czulam wczoraj przeklinalam wszystko ale dzis juz zaliczylam piwko z kolezanka
gratulacje- oby tak dalej
dzieki no wlasnie oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kotku gratulacje.
a dziekuje



kurcze ale mnie wlasnie naszlo na jakies syfiaste jedzenie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 08:11   #1709
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dzieki nawet nie wiecie jak sie ciesze!!! szkoda ze to tylko teoria ale wiem ze i z nia sa problemy


hahaha no praktyka na kacu nie wskazana
nie tylko teoria, ale aż i nie wszyscy ją zdają
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 08:33   #1710
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Nie chwaliłam się Wam, że od wczoraj jestem na SB. Teściowa mnie zmobilizowała - potwierdziła moje przypuszczenia, że ostatnio przytyłam

Najlepsze jest to, że wcześniej niby próbowałam SB, ale jakoś tak zawsze jakieś grzeszki wpadły, odstępstwa. A przychodzi w końcu taki dzień, że mówię "dość!" i jestem tak nastawiona, że wiem po prostu, że dam radę nie złamać zasad.
Wczoraj na obiad miałam pieczonego łososia z rozmarynem i gotowany kalafior z sosem jogurtowo-koperkowym. Dziś pieczona pierś z kurczaka i fasolka szparagowa z cebulą
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.