DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 15:52   #4381
littlka
Raczkowanie
 
Avatar littlka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: Ginekolog Kraków

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Polecam p. Kingę Janosz - przesympatyczna, młoda kobieta. Osobiście chodzę na NFZ (szpital Narutowicza przy ul. Prądnickiej), więc za wizyty, wszelkie badania czy usg nie płacę.
Odradzam p. Patrycję Wręczycką-Cegielny, również przyjmującą w szpitalu Narutowicza - wizyta stresująca, atmosfera nieprzyjemna.

O ile się nie mylę, teraz działa eWUŚ, więc nie są potrzebne żadne zaświadczenia o ubezpieczeniu, jedynie dowód.
Czyli dzwonie, rejestruję się, biorę dowód i idę , nie płacę?
littlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:27   #4382
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Ginekolog Kraków

Cytat:
Napisane przez littlka Pokaż wiadomość
Czyli dzwonie, rejestruję się, biorę dowód i idę , nie płacę?
Dokładnie tak.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:31   #4383
madziaczu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Dot.: Ginekolog Katowice

Witam,
poszukuję ginekologa w Katowicach, wizyta wyłącznie w celu wypisania recepty na tabletki antykoncepcyjne(ze wzgledu na inną zmianę w pracy nie mogę dojechać do "mojego" ginekologa). Byłoby miło, gdybym dostała receptę na kilka miesięcy z góry.
madziaczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 15:34   #4384
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Ktos sie orientuje jaki dobry ginekolog na nfz przyjmuje w Sędziszowie małopolskim ?




nie znalazlam wiec zapytam, przeprowadziłam sie na wieś okolice rzeszowa ale za daleko mi tam więc bliżej mam sędziszowa młp, google mi nie chcą pomóc
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 13:23   #4385
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ja2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czy wie może któraś z Was ile kosztuje wizyta u doktor Anny Gryboś we Wrocławiu?
Trochę późno, ale odpowiem: na Canaletta - 170 zł pierwsza wizyta, każda kolejna 150 zł.

W temacie wątku - z całego serca polecam właśnie tę panią doktor Byłam niedawno na pierwszej wizycie, przerażona i na maksa spięta. Myślałam że nie będzie możliwości wykonania normalnego badania w moim przypadku, a poza mega trzęsawką poszło bardzo dobrze, bez traumy, chociaż myślałam że się przekręcę ze strachu. Biorąc pod uwagę mój stan psychiczny mogę wywnioskować, że ktoś, kto nie ma ogólnie problemów z wizytami u ginekologa, będzie się w gabinecie dr Gryboś czuł jak na wakacjach Przekochana, wspierająca, cierpliwa kobieta. W temacie ewentualnego leczenia nie mogę jeszcze nic powiedzieć, ale jeśli chodzi o kontrolę to wszystko było naprawdę na miejscu. Mam opcję chodzenia do innych ginekologów za darmo i bez czekania, ale nie ma opcji, nie pójdę nigdzie indziej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:30   #4386
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Ginekolog Kraków

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Polecam p. Kingę Janosz - przesympatyczna, młoda kobieta. Osobiście chodzę na NFZ (szpital Narutowicza przy ul. Prądnickiej), więc za wizyty, wszelkie badania czy usg nie płacę.
Odradzam p. Patrycję Wręczycką-Cegielny, również przyjmującą w szpitalu Narutowicza - wizyta stresująca, atmosfera nieprzyjemna.

O ile się nie mylę, teraz działa eWUŚ, więc nie są potrzebne żadne zaświadczenia o ubezpieczeniu, jedynie dowód.
Przepraszam z góry za głupie pytanie ;-) Ale idąc np. do tego wymienionego szpitala, do tej pani ginekolog, nie ma znaczenia, że nigdy tam nie byłam, nie mam założonej karty, szpital nie jest blisko mojego miejsca zamieszkania - normalnie mogę tam się zarejestrować i mnie przyjmą?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:31   #4387
Aleszka
Przyczajenie
 
Avatar Aleszka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Ktw
Wiadomości: 20
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

-Ruda Śląska Kochłowice, przychodnia NFZ Unia Bracka,
- polecam: Pan doktor M. Gałązka.
Przemiły Pan, w średnim wieku, delikatny, dyskretny, sympatyczny, bez problemu udziela skierowań na wymazy, badania prenatalne, cytologię, odpowiada cierpliwie na pytania, wizyta zawsze bezbolesna, wszystko czysto i sterylnie, do tego Pan doktor sam pilnuje u pacjentki dat, np. cytologii, USG itp. W gabinecie możliwość poboru materiału do badań cytologicznych, USG zwykłe i dopochwowe, dla ciężarnych gabinet do ważenia, mierzenia itp.
Rejestracja telefoniczna na dzień - kilka dni przed planowaną wizytą, telefon i informacje o przychodni w internecie.
__________________
Aleszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 22:22   #4388
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Aleszka Pokaż wiadomość
-Ruda Śląska Kochłowice, przychodnia NFZ Unia Bracka,
- polecam: Pan doktor M. Gałązka.
Przemiły Pan, w średnim wieku, delikatny, dyskretny, sympatyczny, bez problemu udziela skierowań na wymazy, badania prenatalne, cytologię, odpowiada cierpliwie na pytania, wizyta zawsze bezbolesna, wszystko czysto i sterylnie, do tego Pan doktor sam pilnuje u pacjentki dat, np. cytologii, USG itp. W gabinecie możliwość poboru materiału do badań cytologicznych, USG zwykłe i dopochwowe, dla ciężarnych gabinet do ważenia, mierzenia itp.
Rejestracja telefoniczna na dzień - kilka dni przed planowaną wizytą, telefon i informacje o przychodni w internecie.

Przez pierwszą chwilę pomyślałam, że chodzi o doktora A. Gałązkę...
A akurat tego pana niestety nie polecam... Nie wiem czy jeszcze ma prywatny gabinet w Sosnowcu - pamiętam, że zawsze ustawiały się tam do niego kolejki przed wejściem... Ale w mojej rodzinie nie poradził sobie z dwoma przypadkami - wydawałoby się prostymi do rozpoznania przez dobrego ginekologa (chociaż trudniejszymi w leczeniu)... Jeśli komuś zależy na recepcie na tabletki albo prowadzeniu bezproblemowej ciąży, to pewnie jest ok. Przy problemach - ja osobiście nie polecam.

Edytowane przez Mojra87
Czas edycji: 2014-02-26 o 22:24
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 22:24   #4389
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Ginekolog Kraków

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Przepraszam z góry za głupie pytanie ;-) Ale idąc np. do tego wymienionego szpitala, do tej pani ginekolog, nie ma znaczenia, że nigdy tam nie byłam, nie mam założonej karty, szpital nie jest blisko mojego miejsca zamieszkania - normalnie mogę tam się zarejestrować i mnie przyjmą?
Tak było w moim przypadku.
Poszłam tam tylko dlatego, że mam rzut beretem i lekarze przyjmują codziennie po kilka godzin, więc nie trzeba czekać miesiącami na wizytę. Co prawda aktualnie mieszkam w Krakowie, ale cały czas jestem zameldowana w mieście rodzinnym i ten adres widnieje na wszystkich kartotekach i innych druczkach. Nikt się o nic nie pytał, pani w rejestracji założyła mi kartę i wsio.
Niestety, jak się dzisiaj dowiedziałam od innej dziewczyny - nie ma możliwości wyboru lekarza (pierwsza wizyta). Co prawda, ja tam wyżebrałam kiedyś od pielęgniarki dni w jakie przyjmuje dr Janosz i na konkretną datę się zapisałam, ale panie w rejestracji mogą nie dysponować rozpiską lekarzy.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 14:25   #4390
ceremonials
Raczkowanie
 
Avatar ceremonials
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 37
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Niegramatyczna, trochę mnie zmartwiłaś informacją, że nie można wybrać lekarza :< Szukałam jakiegoś dobrego ginekologa przyjmującego na NFZ (kto by zliczył ile stron w tym wątku przeczytałam ) i po tym, co napisałaś o dr Kindze Janosz, wybrałabym się na swoją pierwszą wizytę właśnie do niej. Prawdę mówiąc trochę mnie to stresuje i wolałabym udać się do kobiety.

Ostatecznie wybiorę się prywatnie do dr Kacalskiej- Janssen, która też tu wielokrotnie była polecana, ale jeśli chciałabym zacząć zażywać tabletki, to w tym przypadku będę musiała zapłacić nie tylko za wizytę, ale także dodatkowo za konieczne badania, prawda? Wolałabym tego uniknąć i dlatego wizyta na NFZ byłaby dobrą opcją, ale z drugiej strony nie chcę iść w ciemno, do nie wiadomo jakiego lekarza w szpitalu, skoro nie można się zapisywać do konkretnych :<
No a poza tym to dzwonię i dzwonię na rejestrację i nikt nie odbiera

Edit: pani w recepcji powiedziała mi, że zgłoszenie się bezpośrednie do lekarza jest o tyle trudne, że nie mają regularnych godzin przyjęć, natomiast jeśli np mam możliwość skontaktowania się z danym ginekologiem i dowiedzenia w jakich dniach przyjmuje, to nie ma problemu, żeby umówić się właśnie do niego. No i teraz jestem w kropce co robić, udać się do tego szpitala w ciemno czy jednak zdecydować na prywatną wizytę.
__________________
"My own secret ceremonials..."

Edytowane przez ceremonials
Czas edycji: 2014-03-06 o 14:36
ceremonials jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 10:48   #4391
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Jestem pod wrażeniem, że twój telefon został odebrany. Mnie się jeszcze to nigdy nie zdarzyło, zawsze musiałam się rejestrować osobiście.

Niestety nie dysponuję grafikiem lekarzy :P (bo to jest ustalane na bieżąco, o ile się nie mylę), ale taką informację można uzyskać od pani pielęgniarki, która również przebywa w gabinecie ginekologicznym. Ale takie rzeczy to już niestety osobiście.

Co do różnicy między wizytą prywatną a na NFZ nie widzę różnicy żadnej, wszystko zależy od lekarza. I 'za darmo' i 'za kupę kasy' możemy trafić na osobę, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu i czasie.
Jednakże możesz mieć świadomość, że w gabinecie prywatnym, lekarz nie będzie się spieszył i poświęci ci tyle czasu, ile będziesz potrzebowała. Na NFZ czasami niestety lekarze muszą jednak pilnować czasu, aby starczyło go dla wszystkich pacjentek.

Cytat:
Napisane przez ceremonials Pokaż wiadomość
No i teraz jestem w kropce co robić, udać się do tego szpitala w ciemno czy jednak zdecydować na prywatną wizytę.
Ogólnie to w szpitalu Narutowicza pacjentek jest zawsze full, także raczej źle tam nie jest.
Ja polecam p. Janosz - pierwszy lekarz, który zainteresował się wszelkimi badaniami potrzebnymi do tabletek, nie wciska tych z górnej półki i nie namawia do zmiany na inne, jeśli nie odczuwasz potrzeby.

Ze mną było tak, że najpierw trafiłam do pewnej pani, która przepisywała wszystkim Cilest i nie miałam robionych żadnych badań, później poszłam prywatnie i (nadal bez badań) miałam zmieniane tabletki, co jakiś czas, żeby dobrać te najlepsze (w moim przypadku im droższe - tym gorzej się czułam :/) i przychodziłam tam tylko po receptę przez dwa lata, aż w końcu znalazłam się w szpitalu Narutowicza, gdzie zostały mi zrobione badania krwi, próby wątrobowe i w najbliższym czasie będzie również cytologia.
Także, powtarzam, wszystko zależy od lekarza, a nie wizyty prywatnej czy na NFZ.

Nie wiem, jak wyglądają koszty badań w gabinetach prywatnych, ja cytologię miałam w cenie wizyty.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 11:06   #4392
littlka
Raczkowanie
 
Avatar littlka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Czyli jak to w koncu jest z wyborem lekarza w Narutowiczu??
__________________
Najbardziej dzisiaj chcę - twoich ust.
Dotykać ich bez słów ♥
littlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 16:21   #4393
ceremonials
Raczkowanie
 
Avatar ceremonials
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 37
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Niegramatyczna- wielkie dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź Chyba rzeczywiście zdecyduję się na wizytę i pójdę tam bez względu na to, że nie wiem kto przyjmuje w danym dniu (jechać tam osobiście tylko po to, żeby wypytać o godziny przyjęć trochę mi nie na rękę, bo mieszkam w innej części Krakowa ). Mam tylko nadzieję, że nie trafię na nikogo opryskliwego, bo to moja pierwsza wizyta i nie chciałabym się zrazić. No i wolałabym też uniknąć wizyty u kogoś, kto ze względu moralnych i przekonań religijnych nie przepisze mi tabletek i nie zrobi nic w tym kierunku (czyt. badania), abym je dostała (a czytałam o takich przypadkach).

Littlka- no właśnie nie za ciekawie, bo pani w recepcji- mimo że naprawdę bardzo miła- nie jest w stanie nam powiedzieć kiedy dr Janosz będzie przyjmować... Decydujesz się iść tak o, kiedy Ci przydzielą termin i nie wiedzieć na kogo trafisz, czy szukasz czegoś innego? (Weszlam sobie na stronkę szpitala i tam jest lista lekarzy, którzy przyjmują w poradni. Większość z nich ma na znanylekarz.pl dobre opinie.) A jak dzwoniłam wczoraj, to najwcześniejszy termin był na 20 marca.
__________________
"My own secret ceremonials..."
ceremonials jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 14:55   #4394
lorenn1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny, bardzo potrzebuję waszej pomocy.
Czy możecie mi polecić jakiegoś ginekologa w Krakowie, który jest świetnym specjalistą o dużym doświadczeniu?

Nie chodzi o ciąże, tylko o próbę uratowania narządu zaatakowanego przez dużą narośl/guza. Nie pójdę na usunięcie dopóki nie poznam innej opinii i nie upewnię się, że to jest absolutnie jedyne wyjście.
lorenn1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 16:27   #4395
littlka
Raczkowanie
 
Avatar littlka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ceremonials Pokaż wiadomość
Niegramatyczna- wielkie dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź Chyba rzeczywiście zdecyduję się na wizytę i pójdę tam bez względu na to, że nie wiem kto przyjmuje w danym dniu (jechać tam osobiście tylko po to, żeby wypytać o godziny przyjęć trochę mi nie na rękę, bo mieszkam w innej części Krakowa ). Mam tylko nadzieję, że nie trafię na nikogo opryskliwego, bo to moja pierwsza wizyta i nie chciałabym się zrazić. No i wolałabym też uniknąć wizyty u kogoś, kto ze względu moralnych i przekonań religijnych nie przepisze mi tabletek i nie zrobi nic w tym kierunku (czyt. badania), abym je dostała (a czytałam o takich przypadkach).

Littlka- no właśnie nie za ciekawie, bo pani w recepcji- mimo że naprawdę bardzo miła- nie jest w stanie nam powiedzieć kiedy dr Janosz będzie przyjmować... Decydujesz się iść tak o, kiedy Ci przydzielą termin i nie wiedzieć na kogo trafisz, czy szukasz czegoś innego? (Weszlam sobie na stronkę szpitala i tam jest lista lekarzy, którzy przyjmują w poradni. Większość z nich ma na znanylekarz.pl dobre opinie.) A jak dzwoniłam wczoraj, to najwcześniejszy termin był na 20 marca.
Powiem Ci, że ja też dzwoniłam tam (jakieś 2 tygodnie temu) i zapisać się spokojnie mogłam przez telefon, ale jednak grafikiem lekarzy nie dysponowali. A ' w ciemno' zapisać się nie bardzo chciałam , także na razie jestem w kropce.
__________________
Najbardziej dzisiaj chcę - twoich ust.
Dotykać ich bez słów ♥
littlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 17:02   #4396
livin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 347
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Polecam - dr Łukasz Szczudlik z Krakowa. Niesamowicie cierpliwy, udziela odpowiedzi na każde pytanie, bardzo miły i profesjonalny. Ponadto zdaje się być na bieżąco z nowymi metodami leczenia w ginekologii ( u mnie mięśniaki). Naprawdę warto do niego chodzić.
livin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:07   #4397
ishy
Raczkowanie
 
Avatar ishy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

usnieta
__________________

Edytowane przez ishy
Czas edycji: 2014-08-29 o 22:16
ishy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 12:47   #4398
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Ja bardzo polecam prof. Ewę Barcz z Prolife na pl. Przymierza w Warszawie.
http://www.znanylekarz.pl/ewa-barcz-...kolog/warszawa

Wspaniała, mądra, ciepła osoba. Tylko do niej mam 100% zaufanie.

Jedyny problem - wizyta u niej jest strasznie droga. Ale widziałam, że przyjmuje też w Luxmedzie, może tam jest taniej?
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 13:22   #4399
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Hej!

Szukam pilnie dobrego endokrynologa we Wrocławiu/Wałbrzychu/Świdnicy i ewentualnie okolicach, do którego można dostać się na NFZ i który pracuje w szpitalu, żeby w razie potrzeby mógł mnie skierować na badania do szpitala. Znacie kogoś takiego?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 13:38   #4400
pacyfistka_
Raczkowanie
 
Avatar pacyfistka_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

hej
czy, któraś z was leczyła się w Katowicach w Zięba Clinic u Małgorzaty Zięba??
pacyfistka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 15:26   #4401
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Pacyfistka ja polecam PROVITE w Katowicach i dr Paliga!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:01   #4402
NiebieskiPudelek
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskiPudelek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 464
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Opole, dr Alicja Piątkowska - Pawlica

Zna ktoś, poleca? Jak wygląda cenowo wizyta u Pani doktor?
Może jakaś godna polecenia inna Pani doktor w Opolu?

P.s.
Szukam kogoś na zwykłą wizytę kontrolną i dobranie tabsów
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”

Edytowane przez NiebieskiPudelek
Czas edycji: 2014-03-17 o 18:04
NiebieskiPudelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 06:11   #4403
bluishpurple
Raczkowanie
 
Avatar bluishpurple
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

Edytowane przez bluishpurple
Czas edycji: 2016-07-26 o 11:20
bluishpurple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:19   #4404
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Doktor Kacalska raczej nie przyjmuje w przychodni na Kopernika, tylko prywatnie.
W przychodni przyjmują: prof. Krzysiek, dr Milewicz i dr Sendrakowska.
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:48   #4405
bluishpurple
Raczkowanie
 
Avatar bluishpurple
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

Edytowane przez bluishpurple
Czas edycji: 2016-07-26 o 11:19
bluishpurple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:02   #4406
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez bluishpurple Pokaż wiadomość
No właśnie tutaj wyczytałam, że przyjmuje w szpitalu na NFZ ;-)
Dr Kacalska- Janssen przyjmuje tylko prywatnie. W szpitalu owszem pracuje (w klinice Endokrynologii Ginekologicznej), ale nie przyjmuje tam nigdzie na NFZ
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:41   #4407
bluishpurple
Raczkowanie
 
Avatar bluishpurple
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

Edytowane przez bluishpurple
Czas edycji: 2016-07-26 o 11:19
bluishpurple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:15   #4408
Lalina91
Raczkowanie
 
Avatar Lalina91
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 128
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ishy Pokaż wiadomość
Przeczytałam prawie cały watek szukajac dobrego ginekologa-endokrynologa.
Jednak w tym żywiole informacji trochę sie pogubiłam,biorąc tez pod uwage ze wiele wypowiedzi jest stara. Niektórzy lekarze w mieście są nieosiągalni

Wiec ponawiam pytanie, ktoś jest w stanie polecić dobrego lekarza endo-gino w Warszawie?Najlepiej w ramach NFZ ?

Mam ten sam problem.. Czy mógłby ktoś polecić mi jakiegoś dobrego lekarza endokrynologa we Wrocławiu? Również najlepiej NFZ ale niekoniecznie...

Pozdrawiam
Lalina91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 19:29   #4409
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Sosnowiec. Bardzo polecam dr Blankę Podrazę.
Młoda, bardzo delikatna Pani doktor. Przyjmuję na NFZ w szpitalu na Zagórzu.
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...

Edytowane przez Shar14
Czas edycji: 2014-03-21 o 19:32
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 20:45   #4410
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Poznań

Dr Paweł Uchman

Ja nadal nie mogę wyjść z podziwu,że tacy ludzie i tacy lekarze jeszcze istnieją. Naprawdę, pierwszy raz w życiu spotkałam się z lekarzem,który faktycznie chce pomóc pacjentce. Dostępny zawsze pod telefonem, odpowiada na każde pytanie, wizyta trwa minimum 30 min i nawet jeśli jest godz.23 a pan dr jest zmęczony to nie ma znaczenia. Nie ma się wrażenia,że już trzeba wyjść,że nie ma czasu. Dr przeprowadzał u mnie laparoskopię, byłam na oddziale na którym on pracuje. Takiej opieki podczas hospitalizacji życzyłabym każdemu! Tylko dr mnie badał, przed operacją mówł o wszystkim, po operacji również przyszedł,aby wyjaśnić jak przebiegł zabieg.
Dobry lekarz i przede wszystkim dobry człowiek, pierwszy który mi pomógł i w ogóle chciał pomóc. Nie wyobrażam sobie,żeby iść do innego ginekologa. W razie potrzeby poleca lekarzy do których warto się wybrać, konsultuje się z innymi lekarzami jeśli czegoś nie wie. Świetny fachowiec, nie wielu takich pozostało
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.